BULLETIN VAN I)E uiterave flrma A. H. VAN CLEEFF. Vergadering van den Raad der gemeente Amersfoort op Dinsdag 'M April 1893, des namiddags te éen ure. Voorzitter de Rurgemecster, mr. F. D. graaf Schimmel penninek. Tegenwoordig 15 leden; afwezig deheeren W. A. Croockewit en G. .1. baron Van Harden- hroek van Amrnerstol, met kennisgeving. De notulen der vorige vergadering worden gelezen en goedgekeurd. Aan de orde is oen request van de eige naren van den weg naar de Reekensteinsrhe laan, tot overdracht van den eigendom aan de gemeente. Met. algetneene stemmen wordt besloten het gedeelte weg over te nemen en aan die straat den naam te geven van Korte Reek- straat. Aan de orde is een ontwerp-besluit lot ondersliandselie verhuring vangemeentoeigcn- dom. Met algemeene stemmen wordt besloten het terrein builende Koppelpoort weder voor f75, te verhuren aan de lieer L. Kames. Aan de orde is pen voorstel van R. en W. tot uitbreiding van liet onderwijzend perso neel aan le openbare school 2e soort (hoofd de heer II. W. de Ileus.) Wordt zonder hoofdelijke sternpning be sloten het personeel uit te breiden met éen onderwijzer. Aan de orde is een voorstel tot. liet ver- leenen van tijdelijk verlof aan mejuffrouw J. van Goor, onderwijzeres aan de openbare school 3e soort aan de Koningstraat (hoofd de heer N. van Veen.) Zonder hoofdelijke stemming wonlt dit ver lof wegens gezondheidsredenen toegestaan. Aan de orde is de vaststelling der jaar wedde van den onderwijzer, plaatsvervangend hoofd, aan de openbare school 3e soort aan de Koestraat (hoofd de heer J. van der Horst). Zonder hoofdelijke stemming won t be sloten, liet traetement van den heer L. van Dommelen te vermeerderen met f125. Het Dagelijksch bestuur vraagt machtiging om kasgeld op te nemen tot een bedrag van ten hoogste f 10 OCH). Met algemeene stemmen wordt dit toe gestaan. Aan de orde is ten slotte de benoeming van een gemeente-ontvanger. Gekozen de heer J. C. Leinweber, met 8 stemmen. Snelsperdruk van de tinna A. H. VAN CLEEFF. Amersfoort.

Amersfoortsche Courant | 1893 | | pagina 5