•Thee MEOTME BANE f4i II iff Ml SANGUINOSE E.Br^ndsnui INBOEDEL, het zuiver plantaardig tonicum Hoe komt dat? De Riemerstraat Van Dam Co. Dagelijks versche DBMCSE STOETEN. Een Winkelhuis Drie Huizen Een Huis en Erf verkoopen: Een deftigen, goed onderhonden KORTEGRACHT 20. Belast zich met incasso's, sluit Prolonga- tiën, verleent crediet in rekening-courant enz., neemt gelden in déposito tegen rente vergoeding van 3% met 1 d. opvragen 3 14 j> 3i/ao/o 1 maand. Op langercn termijn volgens te maken overeenkomst. Kantoor geopend op eiken werkdag van 's voormiddags 93. Hoofdprijs Men bie de bet De prijzen zijn ev. del ik door den Staat 600 OOO Mk. de li ind. gegarandeerd. Uituoodiging tot deelneming in de kansen, van de door den Staat Hamburg gewaarborgde groote Geldloterij, waarin zeker 10 Millioen 856 562 Mark gewonnen moeten worden. De hoofdprijzen van deze voordeelige loterijj zyn de volgende, namelijk: De allerhoogste prijs is in het gelukkigste geval 600 000 Mk. 1 Premie v. 300000Mk. 1 prijs v 1 200000 4 prijze 50000 45000 40000 35000 30000 100000 80000 60000 50000 16 15000 10000 5000 In het geheel bevat deze loterij, die uit 7 klas sen bestaat, 111000 loten met 53 795 prijzen en 8 premiën, zoodat bijna op de helft van alle loten een prijs valt. Bijzondere attentie verdient de aanmerkelijke verbetering van het plan der loterij, waardoor de speler in staat is gesteld eene premie, niet als tot Dog toe in de laatste klasse, maar reeds In elke klasse te winnen. De allerhoogste prijs der 1ste klasse bedraagt in het gelukkigste geval 50 000 Mark, stijgt in de 2e k). tot 55 000 M., in de 3e tot 60 000 M., in de 4e tot 70000 M., in de 5e tot 75000 M., in de 6e tot 80000 M., in de 7de en laatste klasse tot 600000 Mark. Voor de eerste prijstrekking, die officieel is vastgesteld, kost een geheel origineel lot slechts fl. 3.50 een half origineel lot slechts fl. 1.75 een kwart origineel lot slechts fl. 0.90. De iuleggelden voor de volgende klassen zoo wel als de juiste lijst der prijzen wordt aangegeven in het officieele trekkingsplan voorzien van bet Wapen van den Staat, welke ik op aanvrage gratis verzend. Iedere deelnemer in de loterij ontvangt onge vraagd onmiddellijk na de plaats gehad hebbende trekking de offlicieele trekkingslijst. De uitbetaling en verzending van prijzen geschiedt door mij direct cn prompt aan de win- nersen onder de strengste geheimhouding. Iedere bestelling kan men eenvoudig per post wissel opgeven, ook tegen rembours. Men wende zich dus met de aanvraag om toezending van loten voor de spoedig plaats hebbende trekking zoo spoedig mogelijk of uiterlijk tot 31 OCTOBEK met vertrouwen tot Samuel Heekseher senr. Het beste poetsmiddel met het merk Globe in de roode dwarsstreep. Eerste Nederlandsche Gevestigd te 's-Gravenhage. Directeuren J. ROOSENBURG. G. H. BIERMAN. De Eerste Nederlandsche Hypotheekbrief- bank te 's-Gravenhage stelt hare Hypotheek, brieven van al' heden beschikbaar 100%. Agentschap Amersfoort Lauiaison Bouwer Co. wordt dagelijks meer gevraagd, en door hen die liet nemen zeer geroemd. Dat komt, doordat zij die het nemen, er de goede uitwerking van zien en ondervinden. Hoevelen zijn er niet geweest, die lijdende waren aan lusteloos heid, gevoel van zwakte, hoofdpijn (migraine), slapeloosheid gebrek aan eetlust, of overspannen zenuwen, en die hun tegenwoordige gezondheid enkel aan de Sangninose te danken hebben. Zijt gij lijdende aan een van bovengenoemde kwalen, en hebt gij nog nooit Sanguinose genomen Wacht dan niet tot morgen maar begint heden nog en gaat U daar eens geregeld een tijd lang mede door. U zult dan eens zien of de Sangninose U niet helpt. Wilt U eenige getuigenissen van personen die er de proef mede genomen hebben? Hieronder laten wij eenige verklaringen volgen voor wier echtheid w(j volkomen durven instaan. In Amsterdam heeft mejuffrouw Catharina Alberdingk Thym aan vele zwakken en herstellenden Sanguinose gegeven en zij schrijft: Een klein, bleek ventje van drie jaar, dat volstrekt niet eten wilde, begon na 't gebruik van een kwart flesch weer eetlust te krijger.. Nu is bij een stevige jongen. Verscheidene jonge moeders profiteeren zeer van 't gebruik; het hielp haar de anemie overwinnen. Uitgeputte bleekneuzige naaistertjes voelden zich er door gesterkt en pgewekt, de lusteloosheid verdween en 't werk vlotte beter. Ik wilde wel dat de Sanguinose bij alle bleeke kinderen en zwakke moeders aangetroffen werd. Overspannen zenuwen door Sanguinose gekalmeerd. De ondergeteekende verklaart gaarne dat zijne echtgenoote, weken lang lijdende aan zwakheid van zenu wen en overspanning, sedert het ge bruik der Sanguinose is begonnen te beteren. Deze beterschap is blijvende ge weest en thans is zij zeor welva rende. G. PETTING A Franeker. Af. Misschien bewijs ik aan anderen een dienst door u mede te deelen dat mijn zoon van 46 jaar, die ten gevolge van een grooten schrik zoozeer aan zijn zenuwen leed, dat wij wel eens aan zijn beterschap wanhoopten, de beste gevolgen heeft gehad van het gebruik uwer Sanguinose. Na 42 fla cons was zijn geDezing voltooid en is zijn gezondheid beter dan ooitte voren, v. Diemenstraat, J. NIEUKERKE. Den Haag. Na groote zwakte weder gezond en levenslustig. Gaarne geef ik U volmacht bekend te maken hoe de Sanguinose mijn d< ch- tertje van 7 jaar van een wissen dood gered heeft. Zij was zoo zwak, dat zij altijd maar liggen wilde, maar nu, na uwe Sanguinose gebruikt te hebben, slaapt zij 's nachts weèr goed, en is zoo vroolijk dat zij den geheelen dag zou wilieo springen. Kogelvangerstraat, Rotterdam. H. WOELMS. Ik ondergeteekende verklaar, dat mijne vrouw, door en door verzwakt en altijd vermoeid en lusteloos was, maar door het gebruik der Sanguinose is hare ver moeidheid verdwenen, heeft zij goeden eetlust gekregen en heeft nu geene slapelooze nachten meer. Absteden 49, Utrecht. M J. GEURSEN. Hoofdpijn, op de vlucht gedreven door Sanguinose. Mijne Heeren Tot nu toe gebruikte ik tien flacons Sanguinoseik nam het geregeld driemaal daags, en ik ben dankbaor U te kunnen verklaren dat ik sedert slechts éénmaal hoofdpijn heb gehad, terwijl mij die vroeger ge regeld eens of tweemalen per week kwelde; zoodat ik ieder die last heeft van overspannen zenuwen ten sterkste aanraad het eens met de Sanguinose te probeeren. Hoogachtend, Leeuwarden. G. AMS1NG. Ruim acht jaar heb ik aan zware zenuwhoofdpijnen geleden, en wat ik ook probeerde, niefs hielp mij, tot dat ik gelukkig door de Sanguinose gebaat werd. Mijn geheele zenuwge stel kwam weer tot kalmte. Dat ik hier dankbaar voor ben, behoef ik aan niemand te zeggen. Mejuffrouw De JAGER. Den Haag. Geldelooze pad 27. Zwakke magen kunnen versterkt worden door Sanguinose. Ik ondergeteekeude verklaar dat de Sanguinose het middel in Gods hand is geweest om mij te genezen van een maagkwaal waaraan ik drie jaren had gesukkeld. Na het gebruik van enkele llesehjes heb ik mijne krachten weder terug, en kan ik mijn arbeid weer goed verrichten. M. PLOKKER, Scheveningen. Rogstraat 48. Ik ondergeteekende kan dankbaar verklaren, dat, waai- niets hielp, de Sanguinose mij geholpen heeft. Mijn maag was zoo zwak, dat ik niet het geringste voedsel kon gebruiken, maar reeds na de tweede flesch van uw heerlijk middel is zij aanmerkelijk ver beterd. Ik kan u dan ook niet genoeg danken zoo'n prachtig middel bekend te hebben gemaakt. A. ZIJDEMAN, Kromme Elleboog, Dordrecht. Nog veel meer voorbeelden zouden wij U kunnen aanhalen, daarom vragen wij U, indien U er meer van wenscht te weten, schrijf ons even eene briefkaart en wij sturen U ons boekje over «ie Sanguinose franco. Onze Sanguinose is alom verkrijgbaar. Zij kost: per flacon fi.50, 6 flacons f8.—, 12 flacons 145. Naar plaatsen waar geen wederverkoopers ziju, sturen wij het U zonder prijs verhooging tegen rembours. Haag. Fabrikanten der Sangninose. Te Amersfoort bij A. van de WEG, voorheen Neomagus, Langestraat 23. Onder aanbeveling, C. OKHÜISEN. Kampstraat 44. van inlichtingen omtrent den verkoop worden verstrekt door den heer H. BOERWINKEL, Utrechtsche straat 5, Agent voor Amersfoort. ~7T~. De Notaris A. N. J. VOS, te Amersfoort, zal op Zaterdag 17 Oc- WnEmt tober 1903, des avonds 7 uur, in bet koffiehuis »DE AREND" aldaar publiek verkoopen: ln de gemeente AMERSFOORT, No. 1. aan de Appelmarkt No. 13, verhuurd voor f2.50 per week. No. 2—4. me ERF en TUIN aan de Wolfertstraat No. 36, 38 en 40, met de halve daarlanos gelegen straat, elk verhuurd voor 11.60 per week. No. 2—4 afzonderlijk en in massa. No. 6. aan de Wolkerstraat No. 36, verhuurd voor f 1.per week. Aanvaarding bij de betaling der kooppen ningen op 16 Januari 4904. Breeder bij biljetten. De Notaris A. N. J. VOS, te Amersfoort, zal op Woensdag 21 October 1903, en zoo noodig den daaropvolgenden dag telkens des voormid dags 9 nur precies, ten sterf huize van mevrouw de weduwe J. D. RUIJS Sr.-TROMP, aan de Van Asch van W gekst raat 47 te Amersfoort, publiek om contant geld bestaande voornamelijk inMahonie-, Eiken en Ebbenhouten en andere Meubelen, als Linnenkasten, Eikenho iten Buflet, Bahude Buffet, Notenhouten Psyche, bpiegels, Salon tafels, Thee- en Speeltafeltjes, Stoelen met Zitting, Fauteuils, Canapé's, Schilderden (waaronder van J. J. Eekhodt, Ten CATEen Savory) Bonbeur du Jour, Zilverkast, Klok ken, Pendules met Candelabres, Ledikanten, Matrassen, Bedden met Toebehooren, Wasch- tafels met Garnituur, Bouloir, Gaskronen en Lampen, Gordijnen, Draperies, Kleeden, Kar petten, Loopers, Kachels, Fornuis, een par tijtje Wijn, Zieken wagentje, Linnen- en Tafelgoed, Compötes. Verder: een partij Antieke Kopjes, Scho teltjes, Borden, enz. Voorts: Gouden en Zilveren en met Zilver gemonteerde VOORWERPEN als: Gouden Collier, Ringen, Broches, Speldjes met Juweeien, enz. Diverse paren Zilveren Lepels en Vorken, Zilveren Theeservies, Theepot, Theebus,Zout vaatjes, Soep-, Saus-, lJs-, Groenten en Vischlepels, Thee- en Likeurlepeltjes, Taar- tenschepper, Taartenpan, Aspergetang, Drui ventang, Klontjestang, Suikerstrooier, Thee- schepper, Fruitschalen, Kristallen Milieu, Compotes, Wijnkaraffen, Chocoladeketel, Kristallen Broodschaal, Botervlootjes, Kaas stolp, enz. En eindelijk Kristal, Porselein, Glas-, Ko per-, Blik- en Aardewerk en hetgeen verder te voorschijn zal worden gebracht. Het Goud en Zilver wordt verkocht op 2 1 OCTOBER des namiddags half twee precies. BEZICHTIGING. ParticulierMaandag 19 October 1903 van 's voormiddags 912 en 14 uur mits voorzien van een catalogus welke tegen be taling van f 0.25 ten kantore van voornoem den Notaris verkrijgbaar is. PubliekDinsdag 20 October 1903 van 's voormiddags 9—42 en van 14 uur.

Amersfoortsche Courant | 1903 | | pagina 3