.POliË Kennisgeving. W. Bunnik aannemers van den aanleg van de Nijverheidsstraat. Als voren. 21. Voorstel van Burgemeester en Wethouders inzake verplaatsing eventu eel van de eierenmarkt van de Hof naar 't Zand. Als voren. 22. Advies van Burgemeester en Wethouders op het verzoek van J- L. M. Hoorneman om dispensatie ten aan zien van de bepalingen van drankloka-li teiten. De heer H o f 1 a n d laat in het midden op welke gronden de dispensatie moet worden r (Wèrleend. Is spr. echter goed ingelicht, dan betreft het bier het Militaire Tehuis aan het Zand. Hij meent, dat wij bij inrichtingen voor jonge mannen, en vooral militairen, het zoo moeten inrichten, dat zij komen in een absoluut drankvrij lokaal. Het is ver keerd ze in de gelegenheid testellen bijeen te komen om een pot bier te drinken. Spr. gelooft dat het beter is, ook al zou het lokaal aan de eiachen voldoen, het lokaal f drankvrij te houden. Hij wil echter, nu die «relecrènheid er is, deze aangrijpen om zulks Hij hoopt daarbij, dat zjjn mede leden hem niet zullen verdenken van antl- nsche gezindheid, doch zijn houding verklaren uit zijn tegenzin tegen den dop van alcoholhoudende dranken. Dé beer Kraan begrijpt, dat Hofland 1 het volk alcoholvrij wil opvoeden. Maar dat gaat thans nu eenmaal niet en dan is het toch beter dat zoo de menschen uit de kroeg blijven. "De Voorzitter is het inet den heer Kraan eens. Wat zal het gevolg zijn van het systeem-Hofland, wat zullen de militairen doen, die daar thans onder goede leiding komen, wanneer het Tehuis geheel alcohol vrij Is? De heer .Hofland wijst er op, dat dit hetzelfde is als het sandpuut van den Volks bond, dat het beter is bier te drinken dan sterken drank, waarmede hij het niet eens la. Dat standpunt is immers reeds lang door de drankbestrijders verlaten, die dat hebben gemotiveerd door b.v. te wijzen op Duitsch- land, waar het bier een volkskanker is zooals hier de sterke drank. Dan maar beter de jongens gedwongen in te gaan in een abso luut alcohol-vrij huis. Het mag geen kwestie zijn van lata meer of minder. Als je den drank wil bestrijden, doe het dan goed. Daarom kan spr. niet medewerken aan bet verleenan van de dispensatie. De Voorzitter vindt bet puot moeilijk. Wat Hofland zegt gaat misschien op in bet 32. Rapport van de Commissie van Onderzoekinzake Gemeentelijke wonimr bouw. Aangehouden. 33. Onderwijs. Voorstel van Burgemeester en Wet houders to» net verleenen van een ere- diet ton behoeve van de Centrale ver warming van de scholen aan de Wij erstraat en de Johan van Oldenbarne- veltlaan. De heer Noordewier constateert, dat hier een crediet wordt verzocht voor een zaak die reeds gereed Is. Dit verhoogt ons prestige niet. Wethouder vanHardenbroek: bij den aanvang van den bouw was bet niet mogelijk de kosten te berekenen. Vandaar thans de aanvraag, die inderdaad wel wat komt. Het voorstel wordt vervolgens z. h. st. De punten: 34. Reclames inkomstenbelasting, 1919. 35 Afschrijving inkomstenbelasting, 1919. 36. Vaststelling 3e en 4e primitief kohier inkomstenbelasting, 1920. gaan zonder discussies onder den hamer door. Bij punt 37. Vaststelling le suppletoir kohier inkomstenbelasting, 1920. vraagt de heer Voskuilen de zaak met gesloten deuren te behandelen. Door het talrijke publiek, dat gekomen was om ge tuige te zijn bij de behandeling van dé salarisvoorstellen, gaf het ontruimen doch vooral het weder bezetten van de tribune aanleiding tot een zeer hinderlijk dringen. 38. Voorstel van B. en W. tot nadere vaststelling van den prijs voor gas. De heer Hofland, die door het lawaai der binnendringen den aanvankelijk niet te verstaan is, betoogt, dat wanneer men zelf begrijpt, dat door de verhooging het debiet zal dalen en daardoor dus weer de verhooging van den kostprijs tevens in de hand zal worden gewerkt, waarom men dan er nye komt. Vroeger is steeds verlaging van der. prijs verdedigd met de verklaring, dat daar door het debiet grooter zou worden en dus de kostprijs verminderen. Men motiveert het nu met den stijgenden kolenprijs, doch laat men het dan tenminste progressief doen. Spr. heeft zich steeds verzet tegen het uni forme tarief en zal het ook nu doen. Wanneer de prijzen moeten worden verhoogd is (hans de beurt aan de hoogcre tarieven. De pro gressie is indertijd nadrukkelijk vastgesteld en wanneer de raad niet langer progressie SPECIALITEIT 41 MODERNE FABRIEKSINSTALLATIES TELEFOON 169 VLASAKE ER WEG 52r algemeen, doch hier In het bizonder niet. Hier wordt opgelet dat geen misbruik mogelijk is. Het zou misschien boter zijn wanneer hst A. D. C. zlcb In verbinding stelde met het bestuur van het Militair Tehuis om hierover tot overeenstemming te komen. Vervolgens wordt het voorstel van B. en W. met 8 7 st. aangenomen. 23. Voorstel van Burgemeester en Wethouders ontheffing te te verleenen aan Joh. Vonk Wz. van art. 1 der ver ordening waarbij eischen worden gesteld aan dranklocaliteiten. De heer Hofland vraagt hoofdelijke stemming. Aangenomen met 8—7 stemmen. 24. Voorstel van Burgemeester en Wet houders tot het uitkeeren van een extra «ObSldie aan de vereeniging Amersfoort sche Industrie en Huishoudschool over 1919. Aangenomen z, d. of h. st. 25. Voorstel van Burgemeester en Wet houders tot wijziging der gemeente-be grooting, dienst 1920. Aangehouden. 26. Voorstel van Burgemeester en Wet houders tot verhooging von de bijdrage voorden bouw van middenstandswonin- gen aan da vereeniging Frisia (Gedr. Verz. No. 48). De heer Ruitenberg gaat met B. en W. mee, al is er een tegenvaller. Zijn wij echter verzekerd, dat de berekening niet wéér teleurstelling zal opleveren? De voorzitter hoopt dat bet ditmaal toereikend zal zijn. 27. Schrijven van Burgemeester en Wethouders in verband mot het verzoek van het Bestuur der woningbouwvoreo- tiging Goed Wonen om financtëelen iteun voor den bouw van 145 eengezins woningen en 2 winkelhuizen. Aangehouden. 28. Voorstel van Burgemeester en Wethouders tot overname van een strook jrond van H. Fliek ten dienste van de rerbetering van den Leusderweg. Aangenomen z. d. of b. st. 29. Voorstel van Burgemeester en Wethouders tot verhuur van de boer- lerfj >Het Nieuwe Land< aan de Wed. an Beek. Als voren. 30. Voorstel van Burgemeester en Wethouders tot verkoop van een fahrieks- errein aan de Eemstrnat voor f 17600 I an de N. V. Hollandsche Kantfabriek. Als voren. wil, moet hij het zeggen, doch de recht vaardigheid eischt dat thans de tarieven verhoogd worden van de hoogstaangeslage nen. Spr. hoopt dat de Raad accoord zal gaan met een dèrgelijke regeling. De heer Oosterveen is het niet eens met den heer Hofland. Een vergelijking met vóór den oorlog ia niet mogelijk. De afname was toen groot en de groote ver bruiker maakte toen het gas goedkoop voor den ikleln-verbrulker. Thans is het verbruik veel geringer en daarom moeten wij weer komen tot den ouden tositand, dat de groote verbruiker inderdaad weer volop gaat verbruiken. Dat zal dan ook ten voor- deele zijn van den kleinverbruiker, want daardoor zal de uniforme gasprijs weer dalen. De bedoeling blijft echter, dat de gasfabriek zich zelf kan bedruipen en geen steun behoeft uit belastinggelden of derge lijke. We moeten dus den weg volgen dien B. en W. voorstellen. De heer H o fl a n dde heer Oosterveen beeft gesproken over den toestand van vóór den oorlog. Hij heeft ook gezegd, dat een te kort aan de gasfabriek toch weer uit belasting gelden moet worden gedekt. Maar vóór den oorlog leverde het bedrijf groote baten op, die in de gemeentekas werden gestort. Toen werd niet gevraagd hoe deze ver bruiksbelasting drukte, of deze soms niet ten goede kwam aan de hoogstaangeslagenen in de gemeente. En dat was inderdaad zoo. Spr. vindt dat dezen, die toen hebben ge profiteerd, nu moeten bijpasssn. De.heer Oosterveen droomt nog steeds van een teruggaan naar den ouden toestand, naar het uniforme tarief. Maar bestond dat uni forme tarief toen wel? Toe*, betaalden de hooge inkomens 5I ct. per M8 on de munt meters 7'/a ct! Toen was de toestand dus het omgekeerde van wat hij zijn moest. Die klei inkomens brachten, daar zij de grootste verbruikers waren, dus het over- groote deel op van die bedragen van on geveer een ton, die in de gemeentekas zijn gestort. Spr. heeft tegen dergelijke als de nu aanhangige maatregelen steeds geprotes teerd. Een teruggaan naar den ouden toestand is ook hierom niet mogelijk, omdat de elsc- triciteit (ook een gemeente-bedrijf I) zooveel meer verbruikers beeft gevonden waardoor de capaciteit van de gasfabriek hooger is dan de vraag ooit zal worden. Wethouder Vels-Hcijn is het met Hof land eens, dat verhooging van prijzen bet debiet zal drukken. Nu houdt Hofland zich echter krampachtig vast aan het progressief tarief, een ding dat ook spr. sou willen, w_.,aser het slechts mogelijk was. Maar dit schoonc Ideaal Is niet te verwezenlijken. Niet alleen Amersfoort laat het progr. tarief vallen, maar heel Nederland doet dat. Ner gens Is het mogelijk het vast te houden. De poging moet dus worden opgegeven. Want het was een poging, dat was afger sproken aangezien aangaande de gevolgen niets was te overzien. Het voorgestelde tarief is echter in ieder geval niet in het nadeel van den kleinen gebruiker. Als uit het verloop van het bedrijf iets te consta- teeren valt, dan Is het, dat wij met uniform tarief althans in stijgende lijn zijn. Spr. motiveert dit met cijfers. Met dit tarief zal dit jaar de productie van 1916 wel weer bereikt worden. Dat de middelen der gas fabriek versterkt moeten worden, geeft ook Hofland toe. Spr. noemt nog eenige cijfers over de prijzen der kolen in verband met de verliezen der laatste jaren, die zee- ernstig zijn geweest. Ten slotte Is de gas fabriek een zaak, die gedreven moet wordeu in het belang der gemeente. Van de beter- gesitueerden Is het niet alleen te halen, omdat dle^rbep zooveel kleiner is dan de andere. Dwingen een zeker kwantum te nemen kunnen wij ze trouwens nietmaken wij het gas te duur, dan drijven wij hen tot het gebruik van petroleum e.d. Officieel. DE GEDEPUTEERDE STATEN VAN DE PROVINCIE UTRECHT maken bekend, dat op Maandag, den 13 September 1920, des namiddags te 1 uur, in het Provin ciaal Gouvernementsgebouw te Utrecht een openbare vergadering van hun College zal worden gehouden, waarin zal worden voor gelezen hun besluit op het door Ja. Pa. VAN DER ZWAAN, geb. NöTHENte Amers foort ingesteld beroep tegen het besluit van Burgemeester en Wethouders dier gemeente d.d. 20 Februari 1920, Afdeellng 1, Nr. 728, waarbij is ingetrokken de vergunning voor den verkoop van sterken drank in het klein voor gebruik ter plaatse van verkoop haar verleend den 17 Februari 1914 en vermeld naar perceel Stationsstraat Nr. 6 den 29 April 1919. Utrecht, 6 September 1920. De Gedeputeerde Staten voornoemd, VAN LYNDEN VAN SANDENBURG, Voorriiter. A. VAN DOORNINCK, Griffier. STADSNIEUWS. KENNISGEVING. De Burgemeester van Amersfoort breugt ter kennis, dat in de gemeenten Baarn en Leersum gevallen van mond- en klauwzeer zijn voor gekomen. Amersfoort, 10 September 1920. De Burgemeester voornoemd, v. RANDWIJCK Salarissen Gemeente-personeel Openbare Protestvergadering. (Vervolg) Dan is het woord aan den heer Van Puttem (Politie-personsel). Spr. schildert de positie, die het politiepersoneel tusachen de andere bevolkingsgroepen inneemt. In Rusland sn Duitscbland zegt spr., zijn voor beelden van hoe de politie niet moet zijn. De politieman moet zijn de vriend en raad gever van het publiek, de «onderwijzer van de staat». Het is van zesr groot belang, dat bij de politie zooveel geschikt mogelijke krachten worden geplaatst en dat men niet maar «iemand» een uniform aantrekt en zegt: dat is een politieagent! Nu is het een feit, zegt spr., dat op 't oogenblik overal gebrek is aan geschikte krachten. In A'dam heeft mes al in 1918 tot het z.g. drie- ploegenstelsel besloten maar men kan het niet Invoeren wegens gebrek aan geschikte krachten. Dat komt omdat de taak van de politie esn onaangename is. Vroeger was het zóo, dat men hèm de beste agent vond, die 't grootste aantal processen-verbaal wist op te makenIn de practljk waren dit juist die agenten, die 't minst voor hun taak berekend waren. Spr. hseft het altijd zeer onaangenaam gevonden als hij zijn notitieboekje te voorschijn moeit halen om iemand «op te schrijven». Ondanks het feit dus, dat voor deze toch zoo hoogst belangrijke functiën weinig ge schikte krachten te vinden zijn, hebben Burg. en Weth. toch nog do durf om van de voorstellen d«r R. P. S. R-Commiasie f190 af te trekken in minimum en f400 in maximum. Spr. vindt dergelijke handel wijze van B. en W. een slag in 't gezicht van het politiepersoneel. (Applaus). Spreker noemt nog eenige cijfers van regelingen in andere plaatsen en toont daar mee overtuigend aan, dat de voorstellen Tot onzen spijt moeiten wij het verslig van de rede van den heer Vsn Putten wegens tjjdegebrek bekorten. van B. en W. voor de politie niet te accep teeren zijn. Spr. wekt het personeel op kalm te blijven, hoe moeilijk dat ook zal zijn en hij spreekt bet vertrouwen uit dat de demokratische vertegenwoordigers in den Raad eenstemmig en met verontwaardiging de voorstellen van B. en W. zullen afwijzen I (Luid applaus). Nadat de voorzitter eenige raaien uit drukkelijk gevraagd heeft of femand zich voor debat wcnscht op te geven, leest hij de volgende motie voor: «De openbare protestvergadering, uit geschreven door de Centrale Ned. Ambte- naarsbond, Bond van Werklieden in Overheidsdienst en Alg. Bond van Politie personeel ln Nederland, bijeen op Woens dag 8 Sept. 1920, in «de Keizerskroon», gehoord de uiteenzetting van do sprekers Luberti sn Van Putten omtrent de salaris- voorstellen van B. en W. van Amersfoort, protesteert ten sterkste tegen deze voorstellen, alsmede tegen de manier waarop door B. en W. het Georganiseerd Overleg tot een paskwil is gemaakt, besluit deze motie in de pers te publi- ceeren en gaat over tot de orde van dsn dag». Deze motie wordt met op twee na alge- méene stemmen onder applaus aangenomen. Een afgevaardigde van den Bond van Technici deelt mede, dat zijn bond volkomen met deze motie instemt en verzoekt dit alsnog in de motie te vermelden. De voorzitter deelt mede, dat hiertegen geensrlei bezwaar bestaat. De voorzitter resumeert het gesprokene en sluit de vergadering na er nog eens uitdrukkelijk op gewezen te hebben, dat de moderne bonden in deze zaak steeds paraat zijn geweest tot 't laatste toe. De vergadering gaat daarna uiteen. Jaarbeurs te Triest. Het Triester Jaarbeurscomité schrijft nader aan het Secretariaat voor Nederland te Amsterdam De bedoeling van de monsterbeurs is voor namelijk de belangrijkheid van de zeehaven Triest met het oog op den handel met het Oosten te doen uiikomen en buitenlandsche deelnemers de waarde te doen inzien van ecne blijvende vertegenwoordiging te Triest na afloop der beurs. De Inzendingen worden ingedeeld in tien groepen, n.l. Importeurs en Exporteurs, machinerieën en aanverwante industrieën, landbouw- en voedingsmiddelenindustrie, bouwwezen, meubel- en kunstnijverheid, confectie en textielindustrie, chemische industrie, diverse industrieën, grondstoffen en halffabrikaten, zilverwaren en galanterieën. Bezoekers genieten op de Ital. spoorwegen van 40—60 pCtJ reductie en kunnen op de medewerking van het ltal. Gezantschap rekenen inzake invoerrechten en paspoorten. Zondagsrust. Morgen is bier alleen geopend de apotheek van den heer C. M. M. Vermolen, Varkens- markt 19b Tel. 160. Welke tevens die is waar gedurende de komende week 's avonds na 8 uur én 's nachts de recepten worden klaargemaakt. Religieus Social.-Verbond. Samenkomst op Zondag 12 September In de Doopsgezinde Kerk, aanvang ó'/j uur. Congres over Occultisme. Op Zondag 12 September a.s. zal in de groote zaal van bet gebouw voor «Kunsten en Wetenschappen», Mariaplaats te Utrecht, een congres over Occultisme worden ge houden. Het Occultisme zal worden beschouwd van biologisch standpunt door Dr. A. J. Realuk, te Haarlem, van psychologisch stand- punt door B. v. d. Meer, psychiater te Am sterdam, van phUosophisch standpunt door Dr. K. H. k. de Jong, te ,s-Gravenhage. van medisch standpunt door G. H. Bertrand, arts te Utrecht, van mystisch standpunt door Dr. M. H. J. Schoeamaekers, te Laren. De toegang Is vrij voor alle belangatel- lenden, de entree is naar verkiezing. Uit het politie-rapport. Bekeurd wegens openbare dronken schap J. C. alhier in garnizoen. Door de politie werd aan het bureau gebracht een zekere D. Het bleek na on derzoek te zijn een zwakzinnige, welke uit gezinsverpleging van Wlllem-Arntzhoeve was ontvlucht. Hij zal daarheen worden terug gebracht. Op Dlmdag namiddag 5 uur had op den hoek van de Paulus Buijslaan en den Berkenweg een aanrijding plaats tusiclien 2 auto's, waarvan de eene ernstige «chadc bekwam. Een onderzoek wordt ingesteld, wat betreft de schuld van de aanrijding. Overgenomen van de Hllversumsche politie de minderjarige M. S., wonende te Apeldoorn, waarheen zij wordt vervoerd. Nachtverblijf verleend aan J. J. F„ RotterdamA. D., Harlingen,- J. K. en Chr. J. v. R., beiden van Amsterdam. Bekeurd wegens het rijden met een niet verlicht rijwiel W. F. K., Punten burgerlaan. Wegens het standplaats semen met een wagen met fruit op het stationsplein G. S., Soesterweg. Van de Utrechtsche politie overge nomen de minderjarige K, H„ Willemsoord. Zij is naar Zwolle overgebracht. Eergisteravond omstreeks 6 uur had er een ernstige aanrijding plaats aan den Ingang van de Bergstraat, bij het Jullanapleln. Zekere v. W. kwam van dit plein per motor rijwiel de Bergstraat Inrijden en reed daar mej. van V. aan, waardoor deze kwam to vallen en een ernstige hoofd-en beenwonde bekwam. Haar toestand is van dien aard, dat zij tot beden nog niet gehoord is kunnen warden. Zij werd bij een bewoner van de Bergstraat binnengedragen, alwaar dr. Aghina en dr. Prins haar de eerste hulp verleenden. Daarna is zij perpolitje-brancard naar het ziekenhuis overgebracht, alwaar zij eergisteravond geruimen tijd bewusteloos Is geweest. Haar toestand is momenteel niet direct ongunstig. De verdachte reed op een motorrijwiel dat hij van zekeren K. I11 bruikleen had. Hij was noch ln het bezit van een rij-, noch van een nummerbewijs. Tegen hem wordt proces verbaal opgemaakt. UIT DEN OMTREK. SOEST. Bij Blrkhoven, onder de gemeente Soest, Is Vrijdag een auto, bestuurd door een dame, en waarin nog 2 andere dames gezeten waren, vermoedelijk door een of ander defect met volle snelheid tegen eer. boom geloopen. Dr. Aghina en nog een geneesheer uit Amersfoort, die de eerste hulp verleenden, constateerden verschillende arm- en been breuken. De slachtoffers zijn per ziekenauto vervoerd. BAARN. Velen zullen 2ich nog herinneren, dat on langs de heer F. Koffrie groetenhandelaar alhier, zicb op voorbeeldige wijze gekweten heeft van zijn plicht als inensch bij het redden van een tweetal werklieden uit een zinkput te Hilversum, waarbij helaas bleek dat een der slachtoffers reeds gestikt wa9. Thans is bij K.B. bepaald dat, als blijk van goedkeuring en tevredenheid wegens menschlievend hulp betoon, aan den redder Is toegekend de bronzen eere penning met een loffelijk ge tuigschrift. Ingezonden Stukken. De broodprijzen. Geachte redactie. Wanneer het me veroorloofd is, het schrijven van de Bakkerspatrooasvereenlging in uw blad van 9 Sept. j.l, te beantwoorden, zou ik het volgende willen opmerken ie. Dat concurrentie, in dit geval door broodfabrieken, nooit «moordend» la, doch door alle tijden heen gebleken is, weldadig te zijn, zoowel voor de concurreerendc be drijven als voor de afnemers van dit product. 2c. Dat uitschakeling der concurrentie, hetwelk in den laatsten tijd hoe langer hoe meer optreedt, van den booze is, abnormale hooge prijzen veroorzaakt en geestdoodend is, omdat het de prikkel tot verbetering van het bedrijf en van het product langzaam, doch zeker, wegneemt. 3e. Dat het verschil iu prijs tusschen melk en waterbood bier ter stede 8 ct. per 800 gram isdoor eenc eenvoudige calculatie is te bewijzen dat dit verschil te boog is; immers in 800 gr. melkbrood gaat 3 deciliter melk, ter waarde van 3 X '.8 =j,^ccnt, nog afgezien van het feit, dat de bakkerij de melk dikwijls t cent per liter goedkooper krijgt, dan de burgerij het verschil in prijs tusschen 800 gr. melkbrood en 800 gr. waterbrood mag dus hoogstens 6 cent ztjn. 4e. Het stellen van te hooge prijzen zou kunnen veroorzaken, dat brood van bulten wordt ingevoerdbij het groote prijsver schil lijkt het me in 't geheel niet onwaar schijnlijk, dat langs coöperatieven weg brood van Utrecht zal worden ingevoerdverder wordt de mogelijkheid geopend voor het oprichten van eene coöperatieve bakkerij door een of meer consumenten-vereenigingen en riskeert de bakkerij de kans, opnieuw maximum-prijzen in het leven te zien ge roepen. 5e. Dat zelfs meerdere bakkers de vast gestelde prijzen te hoog vinden, wordt be wezen uit het feit, dat in meerdere bakkerijen de prijs van het wittebrood niet op 40 cent, doch op slechts 38 cent is gesteld er wordt zelfs als gevolg van het te sterk omhoog drijven der prijzen, wittebrood voor 35 ct. per 800 gr. verkocht, een abnormaal uit vloeisel van eene ongemotiveerds prijsver- hooging. U, mijuhetr de redacteur, dank zeggend voor de verleende plaatsruimte. EEN AFNEMER. Het du re brood. Ingaando Maandag jl. werd hetbrosd- etend gedeelte der burgerij weer verrast met de mededeeling dat de broodprijs weer verhoogd werd en wel een broodje van 400 gram met 2 ct., 600 gram met 3 ct. en 800 gram met 4 ct. Zooals het de laatste jaren usance is geworden, moppert men even tegen den broodbezorger, spreekt er over gedurende eenige dagen, doch ten slotte betaalt men gewillig. Voor mij als spoorman was er echter deze keer een andere uitweg en wel doordat ik mij als lid liet inschrijven van de Coöp. Vereeniging voor Spoorwegpersoneel, welke een bakkerij exploiteert te Utrecht cn ook to Amersfoort brood laat rondbrengen. De prijzen bij deze Coöp. Ver. zijn op 't oogen blik 18} ct. voor brood van 400 gram en 37 ct voor brood van 800 gram, dit is t'/j ct, resp. 3 ct. goedkoop ït als bij de Amersfoortscbo bakkers. Bij het bedanken van mijn duren bakker, H, Prins, Utrechtsche weg, bleek echter dat deze niet op verlies van klanten gesteld was; hij verklaarde mij dat hij gaarne ook voor dien prijs wenschte te leveren, doch dit atliin voor de spoormeDschen deed.

Amersfoortsche Courant | 1920 | | pagina 2