OLIE- Zaterdag 18 December 1920 No. 9423 70e Jaargang AMERSFOORTSCH KEIVEEM AUTOMOBIEL- .POINE EN MOTOR Uitgave van de Drukkerij „1)E AMERSFOORTSCHE COURANT" voorheen Firma A. H. van Cieeff. rDVERTENTllKAG\D0N^RDAG" „ZATERDA6- ABONNEMENT p., 3 t,._, fa™» p„ po» f,.,,. Afco.d.rlijt. 5 o„,. rt„. 6 regels 95 cent; elke regel meer i; cent. Bij regel-abonnement reductie, waarvan tarief op aanvraag kosteloos. Legale-, officieele- en genlngs-advertentien per regel 20 cent. RECLAMES 1—5 regels f 1.55^ elke regel meer 30 cent. Incasseerkosten worden In rekening gebracht. Inzending van advertenüên op den dag van verschijnen uiterlijk 10 uur, voor het Zaterdagnummer uiterlijk Vrijdagavond. REDAC1EUR: K. LUBERTI AMERSFOORT AMERSF00RTBUREAUX KORTEGRACHT ,8 EN VALKESTRAAT .9, TELEFOON AGENDA voor de Openbare Vergadering vau den Raad der Gemeente Amersfoort op Dinsdag, 21 December 1920, des namiddags 7 uur. 1. Ingekomen stukken en mededeelingen. 2. Loting voor het verdoelen van den Raad in twee afdeelingen. 3. Voorstel van Burgemeester en Wethouders tot opheffing dsr R. P. S. R. Commissie. 4. Voorstel van Burgemeester en Wethouders om de Commissie van Fabricago en Plantsoenen tot een Commissie te vereonigen. 5. Benoeming van leden voor verschillende coinmissien wegens periodieke aftreding (Gedr. Verz. No. 58). 6. Benoeming van een ambtenaar van den Burgerlijken Stand, uitsluitend bolast met het vol trekken van huwelijken (Vacature F. J. C. Baron van Hardenbroek van Ammarstol). 7. Benoeming van een lid van de Commissie van Toezicht op het M. O. (periodieke aftreding E. Klein). 8. Benoeming van curatoren aan het gymna sium wegens periodieke aftreding van den Heer J. Visser en wegens bedanken van den Heer J. L. M. Hoorneman. 9. Benoeming van een leeraar in de aardrijks kunde en geschiedonis aan do Handelsdagschool. 10. Benoeming van een tijdelijk leeraar in het Engelsch aan de Handelsavondschool, wegens het verloenen van studieverlof aan J. M. Baarslag. 11. Benoeming van 3 onderwijzers aan de C- School No. 4. 12. Benoeming van een onderwijzer aan de A-school No. 1. 13. Voorstel van Burgemeester en Wethouders tot het verlengen van ziekteverlof van A. Elzenga, onderwijzer aan de A-school No. 4. 14. Voorstel van Burgemeester en Wethouders tot het verleenen van verlof aan Mevrouw Saud- voort—den Hartog. 15. Voorstel van Burgemeester en Wethoudser tot het verleenen van verlof wegens ziekte aan Mej. G. E. van Dissel, onderwijzeres aan school A. 16. Voorstel van Burgemeester en Wethouders om aan Mej. G. Hempenius, onderwijzeres aan de Meisjesschool, verlenging van ziekteverlof tot 1 Januari 1921 te verleenen. 17. Voojstel van Burgemeester en Wethouders om aan G. F. Nijland eervol ontslag te verleenen als onderwijzer aan de A school No. 1 overeen komstig verzoek. 18. Voorstel van Burgemeester en Wethouders om aan J. Bijl eervol ontslag als onderwijzer aan de O school No. 4 te verleenen overeenkomstig verzoek. 19. Voorstel van Burgemeester en Wethouders om aan Mej. J. C. R. Klaasson eervol ontslag te verleenen als onderwijzeres aan de C school No. 1, wegens hare benoeming als Hoofd dier school. 20. Voorstel van Burgemeester en Wethouders tot vaststelling van een Verordening, regelende de inrichting en samenstelling der plaatselijke Commissie van Toezicht op het Lager Onderwijs. 21. Voorstel van Burgemeester en Wethouders tot vaststelling eener Verordening, regelende de samenstelling van de Commissie van Toezicht op het Nijverheidsonderwijs. 22. Verkoop school Mierevoldstraat aan het Bestuur der Vereeniging tot bevordering van Christelijk Nationaal Onderwijs. Voorstel van Burgemeester en Wethouders tot verkoop van een perceel bouwterrein aan de Anna Paulownalaan groot 1617 M-. voor f7300 aan R. H. de Boer. 24. Voorstel van Burgemeester en Wethouders tot verkoop van eon strook grond, groot 139 M-. voor f600, aan de Anna Paulownalaan aan J. Valkhoff Jr. 25. Voorstel van Burgemeester en Wethouders tot kostelooze overname van 2 M2. grond aan do Anna Paulownalaan van J. Valkhoff Jr. 26. Voorstel van Burgemeester en Wethouders tot het terug koopen van een perceel bouwterrein aan de Anna Paulownalaan van Mej. H. van Lennep. 27. Voorstel van Burgemeester en Wethouders tot regeling van do bestemming van de oude en nieuwe terreinen van den Reinigingsdienst. 28. Voorstel van Burgemeester en Wothoudors tot in gebruikgeving van een strook grond bij do St.-Agathastraat aan H. van Keulen. 29. Voorstel van Burge —ester en Wethouders tot onderhandscho verhuur vau huizen en gronden. 30. Voorstel van Burgemeester en Wethouders tot verkoop van een strook grond aan de stich ting »Zandbergen«. 81. Voorstel van Burgemeester en Wethouders tot aankoop van een huis mot grond aan den Soesterweg ten bate der Volkshuisvesting. 32. Advies van Burgemeester en Wethouders op hot schrijven van de Afd. Amersfoort van den Algemeenon Bond van Politiepersoneel in Neder land, houdende verzoek, om aan het politie personeel, dat 31 Augustus dienst heeft gehad, do uren uit te betalen. 33. Afwijzend advies van Burgomoester en Wethouders op het schrijven van het Bestuur van het Amersfoortsch Drankweer-Comité, hou dende verzoek om de subsidie over 1920 te ver- hoogen met f 100. 34. Aanbieding gemoentebegrooting voor 1921. (Gedr. Verz. No, 60). 35. Advies van Burgemeester en Wothoudors op bet schrijven van C. J. van Dorth, waarbij verzocht wordt, dat de Raad hem als voorheen, recht zal laten wedervaren. 36 Voorstel van Burgemeester en Wethouders om eervol ontslag te verleenen overeenkomstig verzoek aan Dr. F. A. F. Groneman als gemeente geneesheer. 37. Voorstel ran Burgemeester en Wethouders om aan den Heer Dr. H. W. de Boer eerrol ont slag te verleenen als Directeur van den Keunngs- dienst. Nieuwstraat 10 AMERSFOORT - Stoovestraat 8 ADMINISTRATIE: KORTE GRACHT 8 Opslagplaats van Goederen Afgifte van Ceelen 38. Voorstel van Burgemeester en Wethouders tot het geven van namen aan nieuwe straten en tot het wijzigon van de omschrijving vooronkele straatnamen. 39. Voorstel van Burgemeester en Wethouders tot het verleenen van een voorschot aan de Woningbouwvereniging »Goed Wonon» voordon bouw van 145 arbeiderswoningen en 2 winkel huizen. (Godr. Verz. No. 61). 40. Voorstel van Burgemeester en Wothoudors tot wijziging in do snlnrisrogeling van hot pefso- neel '.wil de Handeladagschool. 41. Vaststelling 7e primitief kohier Inkomsten belasting, dienst 1920. 42. Vaststelling 3e suppletoir kohier Inkomsten belasting, dienst 1920. 43. Vaststelling le Buppletoir, 2e on 3e primi tief kohier, Rioolbeiasting 1920. 44. Afschrijvingen Inkomstenbelasting 1920. 45. Vaststelling le suppletoir en 2e primitief kohier, straatbelasting 1920. 46. Reclames schoolgeld, scholen A—D, dienst 1919/20. 47. Vaststolling 2o suppletoir kohior Honden belasting, dienst 1920. 48. Vaststelling primitieve kohieren schoolgeld scholen B—D, dionst 1920/1921. 49. Vaststelling primitief kohier schoolgeld Handelsdagschool, dienst 1920/1921. 50. Vaststelling primitief kohior Handelsavond school, dienst 1920/1921. VERZEGELDE BUSSEN TELEFOON 169 VLASAKKERWEG 52D Opgave v in gevestigd 11 tot 30 Nov. 1920. ersonen Mej. L. Dieltjes, Pr. Marlelaan 8 n. Pr. Marielaan tz H. v. Wessem, Sooukaertlaan 36 Muurh. 3 H. Welthuis, Soesterweg 7 naar Muurh. 3 Mej. H. Florijn, Eemstr. 2Ö2 naar Hoogl.weg 28 K. Sprangers, Buurtweg 20 n. Zandbergen C. Sprangers, Buurtweg 20 naar Zandbergen - Mej. H. Mulder, Weverssingel 1 naar Gr. Nachtegaalsteeg 10 H. Overeem. Arnh.weg 41 naar Arnb.weg 39— Mej. M. v. d. Brink, KI. Nachtegaalst, io4 n. Con.str. 75 Opgave van vertrokken personen van 21 Nov. tot 5 Dec. 1920. C. Nolling, Kamp 20 naar Bussum Mej. G. de Vos. Aldeg.str. 54 naar Baarn - Mej. B. Hoogeveen, Leusderweg 216 naar Warnsveld Mej. A. Boekhout, Eemstr. 26naar Hilversum Mej. G. Arenlsen, Eemstr. 26"» n. Hilversum Mej. J. Mertz, Utr.weg 148 n. Haarlem - J. Gerritsen, Leusderweg 56 naar Uitgeest Mej. E. Kresse, Hoogl.weg 14 naar Am sterdam Mej. I. Weenink, H. v. Vlandenstr. 6 n. Utrscht - Mej. E. Scbröder, Hoogl.weg 14 n. Utrecht Mej. M. v. d. Broek, Sch.penn.stTi 10 naar Maarn Mej. H. Geurtsen, Westerstr. 66 naar Rotterdam Mej. M. Kruijswijk, Sch.penn.str. 10 naar Leiden Mej. H. Heijlen, Dievenweg 1 naar Roosendaal Mej. E. Derksen, Westerstr. 55 naar Amsterdam Mej. C. Velde, Zandbergen naar Blarlcum Mej. M. Zwart, Vlasakkerweg 12 naar Egmond a/zee A. VUegenthart, J. Tolllusstr. 8 naar Dordrecht F. Hofwegen, KI. £Tachteg,st. to1 naar Hoogland Mej. J, Gerritsen. Sooukaertlaan 6 naar Zeist Mej. M. Jansen, Sch.penn.str. 45 naar Dreumel Mej. E. Werth, Miereveldstr. 69 naar AmsterdamJ. Rutten, St. Andrlesstr. 20 naar IJmuiden Mej. C. Numan, 't Zand 23 naar Haarlem Mej. A. Brands, Zand bergen naar Budel P. Spijkers, Zandbergen naar 's Hage Mej. G. te Kulve, Arnh.str. 33a n. Gouda J. Beekink—Agan Fr. Halsstr. 37 naar Utrecht Mej. E. Poot, M. Withoosstr. 34 naar Vreeswijk Mej. H. v. Donkelaar, Arnh.weg 228a n. Stoutenburg Mej. C. Dessein, Z. Singel 38 n. Bussum - Mej. H. Smit, Kruiskarap 126 naar Leusden Mej. N. Bonk, Kamp 31 naar Barloo Dr. H. de Boer, Stat.str. 36b n. Enschede Mej. M. Tromp, Utr.weg 3 naar Amsterdam H. v. d. Laaken, Langestr. 32 naar Amsterdam Mej. C. Jepkes, Bergstr. 25 naar den Haag Mej. A. Haars, Breestr. 8 naar Utrecht Mej. D. Hoogenkamp, D. Fockemalaan 95 naar Maarn B. Davenschot, Dievenweg 19 naar Zwolle J. Koldenhoven. Sch.penn.str. 42 naar Apeldoorn L. Rittershaus, Miereveldstr. 75 naar Dultscblaud Mej. E. Serong, Miereveldstr. 85 n. Duitschland Mej. E! Rocke, Miereveldstr. 85 naar Duitschland Mej. T. Schlösser, Aldeg.str. 88 naar Duitschland Mej C. Erb, Pr. Marielaan 1 naar Duitschland Mej. C Speer, Verhoevenstr. 46 naar Duitschland E. Bruneau, Kamp 17 naar Belgie E. Huneus, Langestraat 83b naar Duitschland W. Dreijer, Brouwerstr. 2 3 n. Duitschland C. Dietiker Blotraend.str. 28 naar Canada - H. Sas, Kamp 17 naar Belgie A. Strik, L. Nic.str. 3 naar Amsterdam Mej. E. Hayenaye, v. Persijnstr. 9 naar 2e Inf.kaz.str. Mr. E. Fockens, Utr.weg 26 naar Amsterdam A. Wilms, St. Annastr. 2 naar Helmond H. Lintner, Bergstr. 43 naar Amsterdam - J. Hoorneman, 't Zand 31 n. Duiven Mej. F. v. d. Werd, Westerstr. 2 naar Utrecht H. v. d. Vegt, Soesterwep 32 n. Harderwijk P. Oosterhof, Kamp 20 «aar Apeldoorn C. de Haas, Sch.penn str. 480. Rotterdam Mej.J, Homma, Z. Singel 58 naar Alkmaar Mej. W. Klaassen, Z. Singel 58 naar Vianen J. van Well, Zandbergen naar Soest J. de Vries, Sch.penn.str. 42-n. Haarlem G. Goede, Coninckstr. 26 naar Rhenen Mej. C. Scheerder, Bloemend.str. 65 naar Rhenen Mej. H. Hazelaar, Zogstr. 42 naar Amsterdam I; Arenson, Fr. Halsstr. 46 naar ,sHage.

Amersfoortsche Courant | 1920 | | pagina 1