Strijd in Marmarische woestijn duurt in feilen vorm voort Sebastopol en Leningrad doelwit der Duitsche artillerie Amersfoort AMERSFOORTSCHE COURANT MAANDAG 15 DECEMBER 1941 5 Aanval op het eiland Hongkong begonnen (Vervolg van frontpagina.) VIJANDELIJKE VLOOT- VERLIEZEN BEDRAGEN REEDS 350.000 TON ïet Japansche blad „Nitzje Nitzji" schrijft, dat de vijandelijke vcr- iezen aan oorlogsschepen reeds tenminste 350.000 ton bedragen. Oe Amerikaansche vloot verloor. *.es schepen, nl. drie groote slag schepen, een vliegkampschip, een duikboot en een klein vaartuig. Drie andere groote slagschepen, rier kruisers, een jager, een duik boot en een klein vaartuig zijn teer zwaar beschadigd. Vernielde ïn beschadigde schepen hebben tezamen een waterverplaatsing van 270.000 ton. De Engelschen verloren twee groote slagschepen, eentjager en een klein schip, ter wijl een ander klein schip ernstig beschadigd is, alles tezamen 30.000 ton. ITALIAANSCH LEGERBERICHT. JAPAN BEHEERSCHT DE LUCHT In Japansche militaire kringen hier verklaart men, dat Japan bij de ge vechten om de Philippijnen en Singa pore de meerderheid in de lucht heeft verworven. Op de Philippijnen zijn vol gens officieele Japansche berichten ruim 200, op Malakka ruim 100 vijan delijke vliegtuigen vernield. Hoe groot het gebied is, waarin de Japansche luchtmacht opereert, blijkt uit een bericht uit Rangoon, volgens hetwelk men sterke Japansche lucht- formaties heeft gezien aan de West kust van Malakka. terwijl uit Mel bourne wordt gemeld, dat zelfs boven de Bismarck-archipel Japansche vlieg tuigen zijn waargenomen. Luchtgevechten boven Luzon. Tijdens de Japansche luchtactie die Vrijdag tegen het eiland Luzon (Phi lippijnen) is ondernomen, ontstonden naar officieel van marinezijde wordt medegedeeld, hevige luchtgevechten. Daarbij werden acht vijandelijke vliegtuigen neergeschoten; elf water vliegtuigen en veertien legervliegtui gen op het water of den grond wer den vernield. Gevechten in het Noorden van Thailand. Naar de Nitsji-Nitsji Zaterdag uit Bangkok meldde, -hebben de Thailand- sche strijdkrachten Britsche troepen en troepen van Tsjoonking, .die bij Tsjengmaï over de Thailandsche Noord grens trachtten te komen, teruggesla gen. Sedert Vrijdagmiddag wordt er slag. geleverd. Britsche en Chineesche troepen trokken in Noordelijke rich ting terug. JAPANNERS IN ZUIDPUNT VAN MALAKKA De Britsche nieuwsdienst bevestigt, dat het den Japanners thans is gelukt tot het uiterste Zuiden van het Malei- sche schiereiland door te dringen. De nieuwsdienst onderstreept de hevigheid van den strijd wclké in het Noordwes ten van het schiereiland en ook tegen over Penang woedt. Aanvallen op vliegvelden van Luzon. Het Japansche hoofdkwartier deelt mede, dat de bommenwerpers aanval len hebben gedaan op vliegvelden in midden-Luzon; zij vernielden 40 Ame rikaansche bommenwerpers 4 en ge vechtsvliegtuigen op derf grond en oe- den drie toestellen in brand geraken. Zware branden braken uit in hangars en olieopslagplaatscn. Andere, vliegtui gen vielen het hoofdkwartier te Ha- goeio Tarlac, 40 mijl ten Oosten van Iba, aan en vernielden barakken. Te Apari zijn 40 gevechtsvliegtuigen buit gemaakt. Dc Japansche strijdkrachten op Luzon vorderen volgens de plan- nen. Zij breken deh tegenstand op alle punten. De troepen, die van dc Thailandsche grens naar Singapore oprukken, hebben een niet-gc- noemd strategisch punt aan de Oostkust van Malakka bezet. Naar uit Singapore wordt gemeld, heeft de commandant van de Ameri kaansche strijdkrachten in het Verre Oosten medegedeeld, dat Japansche vliegtuigen hevige aanvallen hebben gedaan op Seboe en Clarkficld. Seboe wordt na Manilla de belangrijkste de- fensiepositic van de Philippijnen ge acht. Het keizerlijke hoofdkwartier van het leger maakt bekend, dat de op Malakka gelande Japansche troepen in snellen opmarseh een uiterst belangrijk steun punt aan de Westkust van Britsch-Ma- lakka bezet hebben. Pantserslageyi springende granaten oprukkende infant •■rie! Steunt de Nederlandsche Ambulance v.h. Oostfront. Koninginnegracht 22. G*r u: 87600, 's-Gravenhage. Prachtige successen der Italiaansch-Duitsche luchtmacht Het Italiaansche weermachtbericht van Zaterdag luidt: De slag, waarin de strijdkrachten der spil sedert ruim drie weken in de Marmarische woestijn strijdentegen een in aantal en gevechtsmiddelen verre superieuren tegenstander, duurt in fei len vorm voort in het gebied ten Wes ten van Tobroek. Sterke, met groot ge bruik van tanks uitgevoerde vijande lijke aanvallen strandden op den vast beraden afweer van onze door het luchtwapen ondersteunde troepen. Bar- dia en Solloem bieden met groote taai heid weerstand aan den toenemenden vijandelijken druk. Duitsche vliegtui gen hebben in scheervlueht vijandelij ke autocolonnes met zichtbare succes sen aangevallen en talrijke auto's in brand gestoken. In herhaalde luchtge vechten zijn tien vliegtuigen door Duit sche jagers neergeschoten. Vier vlieg tuigen zijn. door ens afweergeschut ge troffen, brandend neergestort. Drie van onze toestellen worden vermist. In de vroege ochtenduren van Vrij dag hebben vijandelijke vliegtuigen eenige bommen geworpen op verschil lende plaatsen on Sicilië en in Cala- brie, in het bijzonder op Comiso en Crotone. In Comiso zijn een persoon gedood en twee gewond. Een aanval op Tripolis leverde geen resultaten op. Ook Patras in Griekenland is gebom bardeerd. Tien dooden en 37 gewonden, onbelangrijke schade. Het 560ste communique van het Ita liaansche hoofdkwartier d.d. 14 Dec. luidt: „In de streek ten Westen van To broek zijn levendige aanvallen op onze stellingen afgeslagen. Aanhoudende be drijvigheid der artillerie aan het front van Solloem. De dag van gisteren werd gekenmerkt door prachtige successen der Italiaansch-Duitsche luchtmacht, die ook in den strijd te land ingreep door bombardementen en machinege weervuur. Bij talrijke gevechten in een daarvan bonden tien Italiaansche vliegtuigen den strijd aan met een for matie van ongeveer 50 vijandelijke toe stellen werden 24 vliegtuigen neer geschoten en wel tien door onze jagers en veertien door de Duitschers. Wij -erloren drie toestellen. In het centrale bekken van de Middellandsche Zee heeft een onzer verkenningsvliegtuigen dat werd aangevallen door twee jagers en drie bommenwerpers, een Spitfire neergeschoten, waarna het kon ontko men. Bij twee nieuwe vijandelijke lucht aanvallen op Argostoli, die geen scha de en geen slachtoffers veroorzaakten, grepen onze jagers onmiddellijk in. Zij vernielden vijf bommenwerpers. Engel- sche vliegtuigen hebben eenige bom men laten vallen op Navarrino in Grie kenland. Een huis werd getroffen, drie Grieken werden gewond." Een Duitsche verkenningsafdeel ing onderweg. Vcrsche sneeuw bedekt velden en wegen. (P.K. Muck-Hoffmann.) NOG GEEN VIJANDELIJK HEDEN IN NEDERLANDSCH- INDIë Van Mook blijft in Batavia; Kerstens reist naar Londen. De Ned. Indische regeering heeft thans definitief besloten, dat de heer v. Mook niet naar Londen zal vertrekken. De heer P. A. Kerstens zal echter Zondag per K.L.M., via Lydda, naar Londen gaan. Zoowel door den legercommandant als door den vlootvoogd in Ned.-Indië zijn communiqués uitgegeven. In eerstge noemd communiqué werd er op gewe zen. dat op het grondgebied van Ned.- Indië nog geen vijandelijkheden hebben plaats gehad. Wel zijn Japansche vlieg tuigen boven Poelau Samboe (de Riouw-archipel nabij Singapore) gesig naleerd. Er gebeurde echter niets. Ver der is hierin melding gemaakt van het vertrek van vliegtuigen van de Neder- landsch-Indische luchtmacht naar het oorlogstooneel in Malakka. Ai het marinecommuniqué wordt vermeld, dat verder mijnversperringen zijn gelegd in de daarvoor in aanmerking komende zeestralên en zeegaten. Tenslotte is door het departement van economische zaken den middenstand aangezegd, dat credieten niet mogen worden beëindigd. Maandrekeningen, zooals die in Ned.-Indië veelal gebrui kelijk zijn, moeten dus als gewoonlijk' doorloopen en contante betaling mag verder niet worden geëischt. Naast den hoofdredacteur zijn verantwoordelijk: G. A. WllUnge. chefredacteur cn redacteur binnenlandD J. Rekte redacteur sport en verslaggever. W. G van Maancn (Huls ter Helde): redacteur buitenland en kunst. VAARTUIGEN» DER V S. IN PIIILIPPIJNSCIIE WATEREN VERNIETIGD Het Japansche hoofdkwartier meldt, dat in de Philippijnsche wateren een Amerikaansche duikboot door een Ja- panschen torpedojager tot zinken is gebracht. Volgens een bericht uit Washing ton heeft Manilla toegegeven, dat hel vroegere Noorsche s.s. Ravanas in de Philippijnsche wateren door Japansche vliegtuigen tot zinken is gebracht. Verlies van „Lexington" niet bevestigd. Naar aanleiding van een vraag heeft het Japansche hoofdkwartier medege deeld. dat het bericht van het tot zin ken brengen van het Amerikaansche vliegkampschip Lexington tot dusver re niet bevestigd is. EXPEDITIECORPS DER V.S. NAAR PHILIPPIJNEN Naar Domei meldt, heeft dc Ameri- kaansche hooge commissaris op de Phi lippijnen per radio verzocht, onver wijld een Amerikaansch expeditiecorps naar de Philippijnen te sturen. CALCUTTA OORLOGSGEBIED De stad Calcutta, zoo meldt de Lon- densche nieuwsdienst, is tot oorlogs gebied verklaard. LAATSTE NIEUWS DROEVIG ONGEVAL TE PUTTJEN Houthandelaar vrijgesproken Op het emplacement der Nederland sche Spoorwegen te Putten was op 25 September j.l. de Puttensche houthan delaar A.S. met enkele werklieden be zig om een aantal wagons met hout te laden. Om een der wagons wat dichter bij den houtstapel tc zetten, was het noo- die eenige andere wagons te verrijden. Een daarvan botste' tegen een wagon met turf, welke doorreed en met de buffer tegen een stootblok belandde. Ongelukkigerwijze waren hier juist enkele kinderen aan het spelen. Het jongetje V. geraakte tusschen buffer en stootblok bekneld en werd ernstig gewond. Het jeugdige slachtoffertje overleed spoedig tengevolge van dit on geval. De houthandelaar moest in verband met dit ongeval voor de Zutphensche Rechtbank verschijnen. Hij had de wa gons namelijk doen verrijden zonder toestemming van het Spoorwegperso neel, hetgeen niet geoorloofd is. Een stationsambtenaar verklaarde tijdens de behandeling van deze zaak, dat de voorschriften weliswaar niet toelaten, dat wagons verreden worden buiten de aanwezigheid van het perso neel der N.S., maar dat dit toch dik wijls gebeurt, daar er niet steeds vol doende personeel aanwezig is. De ver dachte heeft dan ook volkomen nor maal gehandeld. Het was hem niet mo gelijk, de spelende kinderen te zien. Overigens mocht daar niet gespeeld worden, en werden de jongens steeds verjaagd. De Officier van Justitie wijdde en kele woorden van deernis aan de zwaar getroffen familieleden van het slacht offertje. Indien de verdachte al schuld heeft, dan is deze toch te gering om tot een veroordeeling te komen. Spr. verzocht de Rechtbank dan ook om den houthandelaar vrij te spreken. De Rechtbank wees onmiddellijk vonnis. Nadat de President, Mr. A. H. van der Giesen, den houthandelaar er nog eens op gewezen had in het vervolg nog voorzichtiger te zijn, werd de ver dachte vrijgesproken van hetgeen hem ten laste gelegd was. SPOORWEGONGELUK BIJ ENSCHEDE Drie licht gewonden Zaterdagavond om ongeveer kwart voor negen is. bij het station Ensche de. een uit Duitschland komende trein met arbeiders, die om kwart over acht uit Gronau was vertrokken, op een stilstaandcn goederentrein geloopen. Drie wagens van den goederentrein zijn ontspoord. Deze wagens en de locomo tief van den personentrein, werden be schadigd. Drie passagiers liepen lichte verwondingen op. De oorzaak V3n dit ongeluk is ver: moedelijk onachtzaamheid van den ran geerder van den goederentrein. Dadelijk is men begonnen met het opruimingswerk en laat in den avond was de baan weer vrij. KlKMicit klinkt liet inn «len arbeid De GLril luns. Een Mik|e op «le Sjfa ii aanbouw 7.tln<K' Ilee- '«instraal, wol Ke «Ie lioofdstniHt vnn Rlie- 'SUCCESVOLLE AANVALLEN OP BRITSCHE OOSTKUST Duitschland strijdt voor Europa- „Aan het Oostelijk front heeft de artillerie van het Duitsche Ieger vijandelijke schepen in de haven van Sebastopol cn voor den oorlog be langrijke doelen te Leningrad met goed gevolg beschoten. Voor het ove rige bleveu dc gevechtshandelingen beperkt tot het afweren van vijan delijke aanvallen. Dc luchtmacht bracht den vijand zware verliezen aan menschcn en oorlogsmateriaal toe bij aanvallen op transporten, garni zoenen, colonjies cn barakkenkampen. In de Engclsche wateren is, bij den toegang tot het kanaal van Bristol, een vijandelijke torpedobootjagcr door bomtrefïors 7.00 ernstig beschadigd, dat hij verloren geacht kan worden. In den afgeloopen nacht heeft de luchtmacht met succes militaire doelen aan de Oostkust van Engeland gebombardeerd. Bij pogingen om over het kanaal het bezette gebied binnen te vlie gen. verloor dc vijand zeven vliegtuigen. In het gebied ten Westen van Tobroek in Noord-Afrika hebben de DuitschItaliaansche troepen geconcentreerde Britsche aanvallen afge slagen cn verscheidene batterijen alsmede elf pantserwagens vernield. Duitsche en Italiaansche duikbommenwerpers brachten vijandelijke» gemotoriscerden colonnes groole verhezen toe. Jachtvliegtuigen der spil- mogendheden schoten bij luchtgevechten vijftien vliegtuigen neer. zon der zelf verliezen tc lijden. Voorts hebben Duitsche gevechtsvliegtuigen vliegvelden, ravitailleeringskampcn, pantser- en autocolonncs bij To broek met goed gevolg gebombardeerd. De bolsjewistische luchtmacht heeft van zes tot twaalf December in het geheel 125 vliegtuigen verloren. Daarvan werden er 88 in luchtge vechten en 32 door luchtdoelgeschut neergeschoten; de rest werd op den grond vernietigd. In dezelfde periode gingen aan het Oostelijk front ze ven Duitsche vliegtuigen verloren." Het Weermachtbericht van Zaterdag luidt: Aan het Oostelijk front zijn plaatselijke aanvallen van den vijand af geslagen. Iïet luchtwapen heeft met goed effect troepenconcentraties en spoorwegdoelen bestreden aan den beneden-Don en aan het Noordelijk front. Het bombardeerde verder lucchtstcunpunten der Sovjets ten Zuidoosten van het Ladoga-meer cn deed in den afgeloopen nacht aan vallen op militaire doelen in Moskou. In den naeht van twaalf op dertien December zijn haveninstallaties aan de Oost- en Zuidwestkust van Engeland door gevechtsvliegers met bommen bestookt. Het zwaartepunt der in Noord-Afrika nog in vollen gang zijnde ge vechten is verplaatst naar de streek ten Westen van Tobroek, zonder dat het den tegenstander is gelukt beslissende resultaten te bereiken. Bardia en Solloem bieden met groote hardnekkigheid tegenstand tegen den toenemenden druk vnn den tegenstander. Gedekt door laaghangende wolken hebben afzonderlijk vliegende toestellen bommen geworpen op eenige plaatsen in het Nederlandsoh- Duitsche grensgebied, welke een gering aantal slachtoffers onder de bur gerbevolking maakten. Bij deze en zonder effect gebleven nachtelijke aanvallen op de bezette Westelijke gebieden verloor het Britsche lucht wapen twee bommenwerpers. JAPANSCH KABINET BIJEEN BEGROOTING VAN 2.800.000.000 YEN VOORGESTELD Het Japansche kabinet heeft giste renmiddag een buitengewone vergade ring van twee uur gehouden. Bij den aanvang bracht generaal-majoor Oka- moto van den generalen staf van het leger verslag uit over de situatie op de Philippijnen, Malakka en Hongkong. Vervolgens nam de regeering besluiten over verscheiden verordeningen en re devoeringen van premier en minister van financien voor dc buitengewone zitting van den Rijksdag, die heden ochtend is begonnen. Het kabinet besloot het parlement voor te stellen, een buitengewone mili taire begrooting van 2.800.000.000 yen goed te keuren. (Een yen vertegen woordigt de waarde van 1.25 Red. A.C.) DE N.S.B. IN DEN AETHER Dii^dag 16 December spreekt de heer H. C. Nije over den zender Hilver sum II te 18.45 uur over Dingaansaag. OVERZICHT AMSTERDAMSCHE EFFECTENBEURS Rustige markt, prijshoudende stem ming, Nederlandsche beleggingen kalm, prolongatie 2 P» Vó IIET EXTRA KAASRANTSOEN De Secretaris-generaal van het De partement van Landbouw en Visscherij maakt bekend, dat op 27 December a.s. ook aan personen, die in het buiten land arbeid verrichten en hier te lande een of meer dagen met verlof verblij ven, tijdens dat verlof een extra kaas rantsoen van 100 gram, dat. zooals be kend. ter gelegenheid van Sint Nico- laas is beschikbaar gesteld, zal worden toegekend. De plaatselijke distributie- diensten zullen hiertoe aan de bedoelde personen extra rantsoenbonnen voor kaas verstrekken. UITREIKING NIEUWE BONBOEKJES EN BOTER- OF VETKAARTEN De uitreiking der nieuwe bonboek jes en boter- of vetkaarten vindt plaats tenDistributiekantore. Plantsoen West 2. Morgen zijn aan de beurt de stam kaartnummers 1300115500 (v.m.) en 15501iSOOO 'ml. Besluiten Burgemeester Dc wnd. Burgemeester van Amcrs foort. waarnemende dc tank van den Gemeenteraad, heeft den 8 December 1941 de volgende besluiten genomen. 1. Herbenoemd dc periodiek aftreden, de curator van het Gymnasium pr«* B. A. van Kleef. 2. Herbenoemd dc periodiek aftre dende leden van de Commissie van toe zicht op het Leger Onderwijs. G. van '1 Eind, A. J. Huyskcns en G. A. L. Spel berg. 3. Opneming van tijdelijk kasgeld naar behoefte ten laste van den dienst 1942. 4. Benoemd tot tijdelijk leeraros in de Franschc taal aan het Gymnasium voor den cursus 1941/1942: mt-j. G. Kulsdom. 5. J. J. Hollebrand wordt tol uiterlijk 7 Februari 1942 tijdelijk werkzaam ge steld als leeraar in do be«iri;fs-huis- houdkundc en wetskennis aan do Han delsavondschool afd. Middenstandsop leiding. C. Goedgekeurd de rekening en ver antwoording van de Instelling v«:c.t Maatschappelijk Hulpbetoon over 1940. 7. Vastgesteld worden het Algvmeen Ambtenarenreglement cn de d.mrby bchoorende verordeningen. MOZART-HERDENKING VAN HET A. K. G. Zaterdag 13 December j 1, gaf afdce- ling IV van het Amersf. Kunstenaars Gilde in het Gildehuis een muziekuit voering ter herdenk ine van Mozart's 150sten sterfdag op 5 December Er werd dus uitsluitend muziek van Mozart uitgevoerd. Mevr. J. BresterGebensleben zong, begeleid door den heer G. van den Burg. uit clc „Figaro": „Cavatine", een aria. voorafgegaan door recitativo. van die Gravine cn een aria uit de C moll mis: „Et incarnotus est". Jaap Elzenaar speelde een piano-so nate in F. gr. t. Door mej. Sophie van Galen werd een viool-sonate in Bes gr. t. ten ge- hoore gebracht, waarbij ze begeleid werd door mej. A. Eland. Deze beide dames speelden mei den heer J. Brassen, viool, een trio in Es gr. t. De zaal was goed gevuld en hel pu bliek uitte zijn dankbaarheid door na elk nummer hartelijk te applaudissee- ren. DE POLITIE MELDT: Een kruidenier in onze stad is be keurd terzake het niet naleven van hel prijsaanduidingsbesluit. Veertien wielrijders werden be keurd wegens het rijden zonder licht. Zaterdagmorgen is door politie en brandweer een schoorsteenbrandje ge- bluschl in een perceel op den Woestij-' gerweg. Oorzaak; vuile schoorsteen. Door een expeditiefirma is aangif te gedaan van diefstal van een kist "ta bak, welke vervoerd werd van Socster- berg naar Zwolle. Van de vier jeugdige dieven, die de vorige week zijn aangehouden, zijn er twee op vrije voeten ge?tcld terwijl cr ook twee naar Utrecht zijn overge bracht. Dc beide helers, in deze zaak betrokken, zullen eveneens worden voorgeleid. Zondag is oen dronken man in ar rest gesteld. Dit gebeurt nie: veel meer! In den afgeloopen nacht is een persoon aangehouden, die in verboden tijd op straat was. Aangifte is gedaan van twee rij wieldiefstallen terwijl een persoon kwam mcdcdcolen dat men hem zijn dynamo had ontstolen. Tegen een persoon, die een onaf- g«schermde zaklantaarn gebruikte, ij proces-verbaal opgemaakt. In het Grcbbcgebicd zijn opgericht bemiddelingsbureaus voor degenen die door oorlogsgeweld of defensiesehadc huishoudelijke artikelen of meubelen aan moeten schaffen, die bii den winke lier niet meer te krijgen zijn. Deze bu reaux zorgen dat de winkelier van voorraad wordt voorzien. Voor Amers- foort-Stoutenburg Leusden en Hoog land is deze gevestigd Achter Davids- hof 2. Opengesteld voor het publick Vrij dags van 1012 uur. 7o TBEKfUNG HAIGHTON CL- WETTIGE PREM1ELEENING 1912 2e KLASSE, te LIjST TREKKING VAN MAANDAG 15 "JECEMBEE HOOGE PBEM1ËN f 6000.— 7757 t lOOO.— 1607 2238 156C7 1 400.— I4G 9344 lulvö t 200 0M6 1042» 20M71 f 100.— 3034 4278 4287 0466 7214 8661 12623 :r. 10700 PHEMIËN /AN 30.—, 87 07 133 173 244 260 607 330 353 386 307 43G 613 GIS 7C9 700 704 804 S83 3U0 Ml. 842P 8654 90O1 9262 96H6 9805 10050 10398 10778 li een 11451 11738 11991 12307 12488 12816 18038 1832 265tl 994 1001 10T4 1134 1200 1242 1281 1290 1333 1480 1530 1572 1692 1713 1764 18 1888 1915 1930 1970 2011 2013 212# 2140 2177 2196 2242 2269 2354 2379 2401 2506 2559 2578 2613 2623 2741 27C2 2796 2806 2839 2925 3071 3122 3126 3212 3220 3230 3336 3389 3411 3423 34G9 347. 3610 3C«2 3731 3743 3770 3790 4009 4010 4049 4094 4102 4:16 4102 4155 4156 4183 4201 4236 4358 4395 4451 4406 4482 4483 4704 4778 4890 4038 4847 4363 4892 3096 5099 5115 5120 5150 5167 519» 5245 5303 5305 5336 5358 5359 5".7 34 3539 5567 5620 5636 5658 6698 5705 57 4820 5831 5902 5907 5939 5!>72 5'iTfl SO 6229 6260 6230 6316 6325 6361 Cl-: 1544 6598 6600 G619 0020 6657 t' 1842 6856 6860 6862 6872 6921 C 1106 7140 7186 7217 7271 7350 75' 7552 7555 7581 7631 7677 7681 77 7816 7841 7907 79:9 7933 7943 3157 8162 8167 P212 8228 8269 Z:: S307 8314 8320 8224 8332 8341 83: 3018 3294 396o 4568 5018 5224 4 5069 5234 644'J 6515 S51-' 13315 13610 13864 14 3 32 14474 16439 1563. 16002 16299 16519 19C86 1981U 196G4 20052 20321 12516 12852 13069 13336 13611 13901 14133 14613 14803 15534 15641 16009 16316 16528 17047 17371 17378 18062 18363 18603 18800 19114 10488 19677 20063 20355 3 20564 846e 8744 9099 9296 9660 9839 10125 10460 10663 10803 11048 1 1453 11768 12092 1 12521 12877 13091 13337 13016 13921 14140 14640 14897 15117 15.'r.O 1566! 16019 16323 16709 17061 17388 17707 18394 18623 18867 19174 19481 13678 20072 20358 20615 20927 84 87 8603 3813 8536 8749 8758 3784 8912 f:106 9141 9148 9159 9308 9310 0430 9iC7 9695 9710 97Z5 9732 9849 9868 9897 9910 10127 10181 10182 10209 10497 1040!» 10505 10515 10707 10728 107:n 10757 1082 10848 10807 10S8B 11112 11124 1IV 1«73 11808 11838 nc:'2 1 115 linir 12121 1215» 12235 12281 12384 12388 12392 12394 12644 12805 12744 12745 12803 12697 12015 12994 13096 13142 13183 13196 13359 13423 13428 13469 13628 13683 13721 13798 13959 13962 13979 13282 14182 14284 14305 143' 7 14646 14078 14724 14727 14938 14945 14903 14965 15138 10165 15231 15238 15654 16660 15673 15576 15675 15081 15748 15763 16042 10957 16112 16120 16785 16449 16466 16301 16734 16739 16795 ICS11 17123 17124 17146 17159 17450 17-161 17492 17500 17720 17802 1791)1 17004 18158 18177 18184 1824« 18469 18492 18505 18509 18629 18040 WC'. 136.V1 18881 18906 18910 16914 19241 19243 192-V, 1928,5 19490 19498 19505 19516 19096 19720 19741 19891 20115 20215 20226 20243 20372 20404 20425 20469 26023 20626 20631 20655 20920 20935 20941 20952 ONGECORRIGEERD 8543 S5S7 8537 9184 9242 SiSi 0476 0.VS5 9586 9737 0742 7740 9935 9955 10936 10274 1028» 1', e: 10527 1C663 10614 10768 1D769 17776 1C-0S 10521 11004 11205 113>> 11<30 11058 lle^C 11737 11931 11949 119L9 12253 1322L 123C5 12395 12406 '7-'Zr) 12761 12773 12795 13C19 13032 V/714 13574 1 •054 14705 14307 14<!31 14972 14038 15017 15208 15280 18333 16138 1C1S5 1C253 17179 17200 17217 17502 17023 17G48 17928 17991 18023 18249 18262 18*6

Amersfoortsche Courant | 1941 | | pagina 5