Pless Hoeden Me (Met-Bant. Openbare Vergadering am. Kamer met Pension WAARSCHUWING. Uit den omtrek. STADSNIEUWS. ADVERTENTIËN. Als Leerling SMITS 4 SCHULZ, Tttb" 'ia Een Bakkerszoon, -"SftSS1* Aan Spraakgebrekkigen fl. N. J. vos, publiek verkoopen: Twee Huizen, Een Huis, Een Huis en Erf, Bouwland, Bouwland, HORLOGERIE. Prima American Waitbam-Ma HORLOGES, f. F. A. GROENHUIZEN, WIELRIJDERSKAARTE1 GENEVER NIGHTCAP. DONDERDAG 21 APRIL a.s., qualiteit, degelijkheid en lichtheid. C. DE JAGER EVERETT'S CREAM Mishandeling met d o o d e 1 i j- k e n afloop. Voor de rechtbank te Rot terdam is Zaterdag weer eene mishandeling met doodelijken afloop in het beruchte Zand straatkwartier behandeld. Al9 gewoonlijk was ook thans de zaak door een nietigheid aangekomen. In den avond van 9 Februari hadden eeni- ge Noorsche en Zweedsche zeelieden eenigc bierhuizen bezocht, waai- ze aardig onder den invloed geraakten. Richard Andersoon bood den 20-jarigen Gudolf Yssegeth, stoker te Christiania, een glas bier aan, waarover laatstgenoemde zich zeer beleedigd toonde. Buiten het café bukte hij en stootte met zijn hoofd Anderson onder de kin, iets, dat onder den naam „kopje geven onder de Noorsche zeelieden bij het vechten gebruikelijk is, ten gevolge waarvan Anderson achterover viel en op den stoepband berecht kwam. De omstanders hoorden een doffen slag en de politie, die ter plaatse verscheen, bracht de drie Noorsche zeelieden, Anderson, Ysse geth en nog een derde, wegens .dronkenschap naar de wacht, omtreeks 11 uur in den avond. De politie-geneesheer werd ontboden en was van meening, dat Anderson zwaai- be schonken wasbloedsporen waren niet zicht baar. 's Morgens om 8 uur was hij nog altijd bewusteloos, zoodat de politie hem. naar het Ziekenhuis overbracht, waar hij om 4 uur overleed. De lijkschouwing, op hem verricht, leverde op, dat Anderson overleden was tengevolge van uitstorting van bloed in de hersenen aan de rechterzijde. Dientengevolge had Yssegeth zich Zater dag te verantwoorden, hem tegen het hoofd gestompt te hebben, tengevolge waarvan hij was gevallen. Beklaagde beweerde uit zelfverdediging te hebben gehandeld, daar Anderson hem den geheelen avond had gesard en tot ruzie uit gelokt. Het O. M. tal van verzachtende omstan digheden m aanmerking nemende, eischte tegen bekl. een jaar gevangenisstraf. De verdediger, mr. Hhivelaar, vroeg een geringere straf. De kerkvoogd uit Noordwol- d e. Voor het gerechtshof te Leeuwarden heeft in hooger beroep terecht gestaan J. EL., 67 jaar, landbouwer te Noordwolde, vroeger administreerend kerkvoogd aldaar, die door de rechtbank te Heerenveen wegens valsch- heid in geschrifte in laatstgenoemde hoeda nigheid vijf malen gepleegd, is veroordeeld tot 6 weken gevangenisstraf, met vrijspraak van de beschuldiging van tien gepleegde ver duisteringen. De eisch van den officier van justitie was 9 maanden. Getuigen werden niet gehooid. De adv.- generaal eischte vernietiging van het von nis, voor zoover beklaagde is vrijgesproken van het misdrijf van verduistering, en ove rigens bevestiging van het vonnis, met ver oordeeling van beklaagde tot 6 maanden ge vangenisstraf. Do verdediger bestreed de qualificatie van valschheid in geschrifte in den zin der wet, en de schuld aan verduiste ring; hij vorderde vrijspraak, subsidiair toe passing der minimumstraf. Uitspraak a.s. Donderdag. Onbevoegde uitoefening der geneeskunde. De kantonrechter te Leiden veroordeelde gisteren den reiziger in naaimachines E. P., wonende te Gouda, wegens onbevoegde uitoefening der genees kunde in de gemeente Rhijnsburg tot f 80 boete, subsidiair 20 dagen hechtenis. De eisch van het O. M. was f 100, subs. 40 dagen. Weer een moord in Noord- Brabant. Zendagavond is te St. Miohiels- Gestel zekere v. d. L., bijgenaamd De IJze ren, vermoord De dader, zekere v. d. W., was ten huize van v. d. L. en wegens het late uur werd hem verzocht te vertrekken aangezien aan dit verzoek niet voldaan werd, heeft de verslagene hem bij den arm geno men en buiten de deur gezet, waarop v. d. W. zijn kniep nam en v. d. L. achter het oor een steek toebracht. N.br. Omtrent den gep'eegden kindermoord, waarvan de bakker KL. laatstelijk wonende te Charlois, beschuldigd woidt door een dienstbode te Delft, wordt nog gemeld, dat het bewuste meisje 17 jaar oud was, toen zij' moeder werd. In hoeverre zij medeplichtig is aan den moord op het kind is nog niet uitgemaakt zij is nog niet in hechtenis. Na den dood van het kind, is het lijkje in een blikken bak begraven in den aan KLl toebehoorenden tuin en werd dit later, toen hij naar Oharlois vertrok, door hem opge graven en in een oven verbrand. Bedorven vleesoh. Men schrijft ons uit Lexmond dd. 18 April Zaterdagavond heeft de politie, in eene stille slagerij ten huize van V. D., herbergier alhier, beslag gelegd op een massa vleesoh. V. D. maakte van allerlei vleesch worsten, welke, na gerookt te zijin, naar elders werden verzonden. De onmiddellijk ontboden gemeente-vee arts keurde deu geheelen voorraad af voor do consumptie en op last van den burgemees ter is dadelijk des nachts niet minder dan ruim 1000 kilo afgekeurd vleesch, waarvan een gedeelte letterlijk bedorven was, onder politietoezicht begraven. Dat tegen v. D. proces-verbaal is opge maakt, zal wel niet behoeven gezegd te wor den. De brand te Zaandam. Om trent den brand te Zaandajn, die Zondag avond gewoed heeft, wordt nog gemeld, dat in verband met het vreemde uur van het uitbreken van het vuur het vermoeden is gewekt, dat kwaadwilligheid in het spel is. Di firmant Van Dijk, die, gelijk later is ge bleken, Zondagmiddag in de drukkerij is geweest, is in arrest genomen, doch later weder in vrijheid gesteld, daar het voor- loopig onderzoek geen aanleiding heeft ge geven om een bevel tot gevangenneming te gen hem uit te vaardigen Een gevaarlijk vrouwspei soon. Donderdag werd te Gulpen door den gemeente- en onbezoldigd rijksveldwachter Crutzen aangehouden en aan de marechaus sees overgeleverd, een vrouwspersoonge naamd M. E. Grunesdheld, oud 45 jaren, ver dacht van poging tot doodslag op den 20-ja- rigen zoon L. S. L. Drievogels te Simpelveld, door op deze met een revolver te schieten. Bij onderzoek, door de maréchaussees in gesteld, wordt zij medo verdacht van poging t-ot moord in Nov. 1903 1.1. op zekere F. op den weg Eijs- Wittem gepleegd. In haar bezit werd gevonden een me* vier schoten geladen revolver en 37 patronen. Ter confrontatie werd zij naar Simpelveld vervoerd en zal vervolgens naar Maastricht worden overgebracht. (L. KL.) Christel ij ke verdraagzaam heid. In een kleine Stichtsche gemeente, niet ver van Schoonhoven, hcerscht groote oneenig- hcid tusschen den hervormden predikant en een deel zijner gemeenteleden, ook naar .aan leiding van de gezangen. De organist, tevens kerkvoogd, is een felle tegenstander van het Evangelische gezang, wat meermalen bleek uit de virtuositeit, waarmede hij het zingen van zoo n geestelijk lied in de war trachtte te sturen. In de voormiddag- godsdienstoef e mug van jl. Zondag, toen de predikant .ris tusschenzang opgaf Gez. 137 5 en 6, speel de hij weer 111 een onmogelijk te volgen tem po, zoodat in vers 6 de zingende gemeente meer dan een geheelen regel bij hem achter bleef. Een der ouderlingen, ook een anti-ge- zangen-man, sloeg een bestraffenden blik, niet naar den organist, maar naar een groepje zangers, die rustig, zonder zich aan de muzi kale uitspattingen van de organist te storen, in den gewonen tijdmaat doorzongen en ein delijk dan ook de voldoening mochten sma ken, dat de organist op zijn schreden terug keerde en nog een oogenblik met hen samen ging. Dat dit zingen een onbeschrijfelijken La- druk teweegbracht, behoeft zeker niet te wor den vermeld. Er waren er, die medelijdend glimlachten bij dit ensemble-spel, er waren er ook, die rood zagen van gramschap, of bleek van ergernis. Om den ontstanen in druk weg te nemen, veizocht de predikant nu nog eens te zingen uit hetzelfde gezang het 3e vers. Edoch, maar zonder orgel. Hij had buiten den waard, in dit geval buiten den precident-kerkvoogd gerekend, die zijn bank uitstappend op den voorzanger toetrad, en dezen gebood te gaan zitten en niet mee te zingen. "Waarop de predikant den eersten toon aangaf. In de avond-beurt op dien gedenkwaardi- gen lOen April wachtte den kerkgangers een nieuwe verrassing. Ook nu gaf de predika"! als tasschengezang een gezangvers op. Do organist echter bewoog zdch niet. De luiste rende gemeente hoorde de blaasbalg zuchten, doch vernam geen orgeltoon. De oude orgel trapper keek met verbijsterde blikken om zich heenzijn oogen vroegenWat mag dit toch zijn? Op 't zelfde oogenblik zagen plot 'Ing de kerkgangers, sommigen tot hun niet geringen schrik, dat een der ouderlin gen op den predikstoel stond. Hij was door de kerkekamer heen den kansel opgestegen en wilde waarschijnlijk den predikant een explicatie van de uitgebroken werkstaking geven, toen deze opstond en zijn leerrede vervolgde. Gezongen werd er verder dien avond niet en vroeger dan anders verliet de schare het kerkgebouw, Er waren er, die het geval nog al vermakelijk vonden. Dachten ze niet aan het vierde gebodGedenkt den Sabbathaag, dat gij dien heiligt? Noodlottige brand te De- snter. Heden naöht is brand ontstaan bij den molenaar A. J. Koldewijn te Nijbroek, gemeente Voorst. De bewoners waren reeds ter ruste, toen Koldewijn door vallend vuoir gewekt werd. Hij' wilde het vijftienjarige knechtje waarschuwen, doch lijfsbehoud nood zaakte hem terug te gaan. Met geschroeide baard en pijnlijke brandwonden is hij naar het ziekenhuis te Twello gebracht. Het knechtje is verbrand e.i verminkt onder het puin gevonden. Omgekomen zijn verder een koe en een paard. Het pand is door verze kering gedekt. De molen is ongedeerd Brand te Alkmaar. Zon dagavond omstreeks half tien ontstond te Alkmaar een uevige brand in het perceel van den heer A. B. aan den Dijk, waarin is ge vestigd een handel in comestibles, wijnen en gedistilleerd. De bovenverdieping, die als br-gplaate gebruikt werd, is geheel uitge brand. De oorzaak is onbekend, de bewo ners waren afwezig. De inboedel is verzekerd. aDonderdag 14 dezer is te Utrecht ge houden de gewone drieniaandelijksche vergar dering van de leden van de Utreahtsohe Pro vinciale Vereeniging van Burgemeester en Gemeente-Secretarissen. Tegenwoordig waren 15 leden. Na afdoening van eenige huishoudelijke aangelegenheden werden besproken de aan Uen gemeenteraad opgedragen regelingen, ten opzichte van de wijziging in art. 149 der Ge meentewet (Burgerlijke stand). De behandeling van deze vraag werd ri twee deelen gesplitst, en wel le de bezoldi ging van de ambtenaren, en 2e de beperking van den dienst op Zondag en de algemeen erkende Christelijke feestdagen. Omtrent het le gedeelte was aan de ver gadering toegezonden een afschrift van een adres, door de afdeeling Utrecht van den Ned. Bond van Gemeente-ambtenaren gericht aan h.h. Ged. Staten dezer provincie in zake de regeling der jaarwedden. Uit de gevoerde besprekingen bleek, dat het zeer bezwaarlijk zal zijn eene uniforme regeling van de jaar wedden van de ambtenaren in alle gemeen ten vast te stellen, daar de plaatselijke toe standen te zeer uiteenloopen, terwijl men ook van mecning was dat de jaarwedde niet al leen afhankelijk zoude moeten zijn van het zielental der gemeente, doch dat er nog andere omstandigheden kunnon zijn die bij de bepaling van de belooning moeten worden in acht- genomen. Wenscht men echter toch een regeling van de bezoldiging vast te stel len gegrond op het zielental der gemeente, zooals de bond wenscht, dan kwam de in het adres aangegeven regeling te hoog voor, met het oog op de financieele kracht van de meeste gemeenten De bond stelde voor de belooning van den ambtenaar van den bur gerlijken stand, belast met alle werkzaamhe den, vast te stellen op f 10 voor elk vol ge tal van 100 inwoners, met dien verstande dat in gemeenten van minder dan 1000 zie len, die belooning minstens f 100 zul bedra gen, waartegenover door het meerendeel de zer vergadering werd gesteld het voorstel van f 35 voor elk getal van 500 zielen of gedeelte daarvan, met een minimum van f 50 voor kleine gemeenten. Wiat aangaat het 2e gedeelte, zoo waren enkele leden van oordeel, dat de dienst op Z011- en feestdagen beperkt kon worden tot het doen der huwelijks-afkondigingen, terwijl alleen Bij opeenvolging van Zon- en feestda gen het Bureau van den burgerlijken stand op den tweeden of derden dag gedurende korten tijo geopend behoeft te zijn voor ©ven- tueele geboorte- of overlijdings-aangiften. Het meerendeel was echter van oordeel, dat de wet eischte dat de bureaux eiken Zon- of feestdag voor alle aangiften, zij het ook ge durende slechts korten tijd, geopend zijn. Vervolgens wordt besproken de vraag: „In welke gemeente worden curandi en min derjarigen wier vader of moeder overleden zijn, geacht hun hoofdverblijf te hebben als bedoeld in art. 245 sub lo der gemeentewet, daar waar zij werkelijk woonplaats hebben, of in de gemeente waar de curator of de langstlevende hunner ouders woont?'' Hierbij werden aangehaald een Kon. b?- Bluit van 29 Mei 1885 en uitspraken vian Ged. Staten van verschillende provinciën welke niet eensluidend waren. In de meeste geval len zullen deze personen echter moeten wor den aangeslagen in den hoofdelijken omslag in de gemeente, waar zij werkelijk verblijf houden. Ten slotte werden nog cenigo bezwaren tegen de gezondheids- en de woningwet te berde gebracht, die echter niet van zoodanig algemeen belang waren, dat daarin voor do vereeniging aanleiding gevonden kon worden, zich daaromtrent tot de regeering te wenden. aDe vereeniging van Christelijke onder wijzers en onderwijzeressen in Nederland en de overzeesche Bezittingen, opgericht 14 Oo- tober 1854, zal hare jaarvergadering houden te Utrepht op 24, 25 en 26 Mei a.s., tevens zal de vergadering daarbij haar 50-jarig bestaan vieren. Er zal een gedenkboek worden uitgegeven, waarin fragmentarisoh behandeld wordt de geschiedenis van de vereeniging en de voor- en tegenspoeden. a60-jarig jubileum. De nestor der ambtenaren bij hei Hoog Mil. Gerechtshof te Utrecht, de heer D. W. de Blaauw, hoopt den 1. Mei a.s. den dag te herdenken, waar op hij voor zestig jaren bij dit reohtsoollege in dienst trad. Op dien datuan in 1844 als tweede klerk ten parkette van den advocaat- fiskaal zijne ambtelijke loopbaan begonnen, is hij sedert 1 April 1867 als eerste klerk ter griffie van het Hof werkzaam, in welke functie hij thans nog, op 76-jarigen leeftijd, met onverflauwden ïjfver den lande dienende is. aEen brutale afpersing is gisteren tijdens de paardenmarkt te Utrecht geschiedt. Een tweetal ruwe koeidrijvers eischte van een paardenkoopman bij hoog en .laag geld voor niet bewe zen diensten, en toen deze hieraan wei gerde te voldoen, werd hij met mishandeling bedreigd. Force majeure gaf de zoo in 't nauw gebrachte koopman ten slotte de som gelds, dio de beide onhebbelijke klanten van hem vorderden, doen nauwelijks was hij van zijn belagers verlost, of hij repte zich naar het politiebureau, alwaar hij van het geval melding deed'. In den loop van den dag zijn beide personen daarop gisteren reeds aange houden. aBen bewoner van de Drift te Utrecht is gisteren de dupe gewordeu van een sluw aangelegde oplichting. Met het onschuldigste gezicht van de wereld vervoegde zich een jongen aan de deur, of hij namens die en die rijwielhande laar meneer's fiets kon meekrijgen. Of het nu kwam dat de tweewieler toevallig het een of ander gebrek had en dus herstelling behoef de, weten we niet, doch de fiets werd zonder argwaan medegegeven. Achteraf bleek echter, dat de rijwielhandelaar geen jongen heeft afgezinden en derhalve ook bedoeld rijwiel niet ontvangen had. En intussohen is de rij- wieldief met het rijwiel geblazen. De politie is van e-en en ander op de hoogte gebracht. Men meldt uit Hilversum aan do N. R. Ct.: Een concept van een adbeids-contract tus schen patroons en werklieden in de bouwvak ken alhier, de laatste maanden voorbereid door den Christ, besturenbond, is door do Patroonsvoreeniging aangenomen, uitgezon derd het artikel, sprekende over stukwerk en de loonregeling. De voornaamste bepalingen uit dit arbeidscontract zijn een termijn van minstens 8 dagen opzegging bij verandering van patroon en omgekeerd; het uitreiken van getuigschriften door patroons en het overleggen daarvan door werklieden; verbod van sterkendrank op de werkplaatsenhet loon wordt uitbetaald in de werkplaats of op de karweier wordt ingesteld een perma nente commissie tot oplossing van geschillen, telkens voor één jaardeze commissie bestaat uit 6 ledende helft te kiezen door de pa- troons, de andere helft door den Besturen bond. De commissie kiest zelve haren voor zitter, die moet staan buiten de betrokken partijen. Hij heeft alleen een adviseorende stem. Bij staking der stemmen wordt het ad vies der Kamer van Arbeid ingewonnen. Putten. In een vergadering van vrij- antirevolutionaire kicsvereenigingen in 't district Putten is het aftredend lid der Prov. Staten van Gelderland, de heer jhr. Schuur- beque Boeije, burgemeester van Ermelo, tot candidaat gesteld voor de a.s. verkiezing. Bij Kon. besluit is eervol ontslag ver leend aan mr. W. M. J. va.n Lutterveld, als k an to n rechte r-p 1 aa ts vorv an ge r in het kanton Amersfoort. Mej. L van Aller slaagde te Utrecht voor de acte L. O. In eeu gisterenavond in „De Vergul de Zw^n" gehouden druk bezochte verga dering, is in beginsel besloten tot do oprich ting van een Centrale kies vereeniging in het kiesdistrict Amersfoort. Het ontwerp-reglement zegt in art. 1Do vereeniging heeft ten doel, in liberalen geest werkzaam te zijn bij de verkiezingen voor de Prov. Staten en voor de Tweede Kamer in het district Amersfoort. Afdeelingen kunnen worden gevormd in alle tot het. district bohoorende gemeenten, indien zich ten minste tien leden aangeven. Door de Ned. Centr. Spoorweg-Maat schappij zijn nieuwe tienritteuboekjes inge voerd, geldig op do buurttrodnen Utrecht Do Bilt. Deze boekjes zijn ook geldig op de tramüjn UtrechtDe Bilt of De BiltZeist, doch niet op den spoorweg De BiltZeist. Door de politie is alhier een maü aangehouden, die nog een maand gevange nisstraf moest ondergaan. De metselaar K., die zich per fiets naar zijn werk te Baarn begaf, is onderweg tegen een boom gereden. De schok was zóó hevig, dat hij van zijn rijwiel werd geworpen en een hersenschudding kreeg. Geneeskundige hulp werd oogenblikkelijk ingeroepen. Een broeder van K., die eveneens viel, kwam er met een paar lichte kwetsuren en1 den schrik af. Voor drio i\ vier maanden wordt, dicht mogelijk bij Donnenbosschenge/.o bij gewoon burgerlieden eon voor oen Juffrouw met 3 kleine kinderen jongste buiten do kost). Br. met opgavo conditiën onder Motto „Pension", Adv. Hui C. W. BETCKERotterdam. Kromme Nieuwe Gracht 46, Utrecht Koopt en verkoopt EffcctcuCoupon* en Buitculaudsch Geld en Bank papier sluit prolongatlëu tegen den koers van den dag en opent rekening- courant met rentevergoeding k 3 pet. Neemt gelden in depót voor 3 maanden vast k 3Va pet. in met 14 dagen opzegging k 3i/4 in 3 43 voor één maand tegen de geno teerde prolongatie-rente in depót op langer termijn tegen nader overeen te komen conditiën, in hare Spaarkas A3 Belast zich mot het in bewaring nemen van waarden in hare braudvrUe Inrichting. De Directie J. J. VAN ASCH VAN WIJCK. G. J. W. HOOFT. kan eon JONGMENSCH van goeden huiz geplaatst worden. tecten te Buümu Banketbakker^) werkzaam geweest zich gaarne geplaatst ineen gemenf zaak waar veel te leeren valt. G. Br. franco No. 1904, aan MENGER's Bo handel, te Barneveld. en degenendio in den slaap schreeuw tandknarsonsnorken alsook adomhalii stoornissen. Een rijke damedie genezen is van I stotteren door het Instituut Henry Attn heeft aan dit Instituut een som geld schonkenopdat alle menschenook goen middelen hebbonzonder dc workza heden te verzuimende verlangde gene] kunnen verkrijgen. Progpectn* gratie. Alle aanvri eenvoudig per post to adrossoeron aan „Instituut Henri Amaml" (01) DEX If A AG.I De Notaris te Amersfoortzal op Woensdag 20 April 19(14 des avonds uur, in het Koffiehuis „DE KOOPHANDEL", bewoond door den Heer SCHALKXte Soest Onder de gemeente Soest. No. 1. ondor één dak, aan den Brinkwegwijk A nos. 244 en 245 groot 5 aren7# centiaren. Verhuurd aan B. Mets voor f 1.50 per week en aan G. Scheerdeb, voor ƒ0.75 per wcek_ No. 2 staande op mitsgaders het recht van erf pacht tot 31 Deoomber 1919 om 4.67Vs 's jaars, aan een perceel grond op de Buntgroot 25 aren 33 centiaren. In eigen gebruik bij Franciscus vak Fulpen. No. 3. nabij do Wijksloot, wijk C no. 247, groot 43 aren, 80 centiaren. In eigen gebruik bij W. H. Verkerk. No. 4. Een perceel zeer geschikt voor bouwtorreiu aan den Straat weg op den hook van don weg naar Soester- berg genaamd „de Tuit"groot 17 aren90 centiaren. No. 5. Eeu perceel nabij den nieuwen weggenaamd „Het Bunt- stuk", groot 46 aren, 10 centiaren. Aanvaarding bij do betaling der kooppen ningen op 20 Juli 1904. Breeder bij biljetten. eu meer fijnere merken. Horloge- en Instrumentmaker, Langestraat i De handigste on duidelijkste zijn WIELRIJDERSKAART voor ZIJID-HOl LAAD met het gedeelte NOOBD-HOI LAND, waar Amsterdam en Haarlem voorkomen. WIELRIJDERSKAART der Provinc Utrecht, met Amsterdam en 't Gooi. WIELRIJDERSKAART voor Gelderland! met het Westelijk gedeelto van Westphaloi Op de Kaarten zijn alle berijdbar wegen duidelijk aangegeven. 1><J Kaarteu zi)u gevouweu op zakfor maat, In liunen éini. De prijs van elke kaart isop papioi f Ö.40, op linnen f 0.60. Uitgaaf van J. G. BKOENE, te Utrecht] «OPj» ems*0ÜDE *•- ^^SCHIEDAMMEf Merk: Verkrijgbaar bij de meest» I grossiers in gedistilleerd. N.B. Als bewijs ran echt- heid is cachet en kark I steeds roorsien van I SCHIEDAM I d°n naam der Knwi It4i P. HOPPE. op des avonds 8 uurin het locaal „DE AREN Sprekerde heer A. ROODHUYZEN, van Ëukhnizen. Onderwerp; SAMENWERKING. DEBAT GEWENSCBT. Kais.ukön.Hof- flulfabrika. i zijn onovertrefbaar in Verkrijgbaar bij: 19 Langestraat 19. EVERETT Co., London, be richten hiermede, dat de echte voor engros alléén te betrekken is door den Generaal-Agent

Amersfoortsch Dagblad | 1904 | | pagina 3