Simplex Rijwielen A. M. Stam, Openbare Verkooping Sociëteit Amicitia. Uit den omtrek. STADSNIEUWS. ADVERTENTIEN. Kortegracht 20. Ingezonden Stukken. A. li. J M OS, verkoopen: De Notaris JOHs. KNOPPERS publiek verkoopen: De Boerenhofstede, Esschen, Wilgen, Populier en Eiken- boomen gemeubelde HEERENHUIZEN Dienstbode, P. G. Keuken-Werkmeid, HUIZEN. BERGPLAATSEN en BOUWHRI'EIN, te Uii bekwame Strijkster. K E L L li E R Bijverdienste. Fijne Vleesctaren en Worstsooren- D. J. SMITS, Van der Want Cl zijn de beste. W. TABERNAL Jr., Kerkstraat No. 4. W. F. A. GROENHUIZEN, deze te straffen, beriep het O. M. zich op de jurisprudentie van den Hoogen Raad. "en moeielijke arrestatie. Over de aanhouding van KI., die Dinsdag middag op den Bredaschen weg bij Tilburg een tweetal Tilburgsche dames aanrandde, wordt aan de ,,'s Hert. Ct." gemeld Terwijl de maréchaussee Vermast op den Rijksweg bleef, rende de maréchaussee In. van Giellewé de bossohen in langs den zand weg, die naar Tilburg voert. Over een af stand van ruim een uur liet hij zijn paard galoppeeren en zette het telkens tot meetr spoed aan. Op 1000 M. afstand op het zg. zand kreeg hij den aanrander in het oog. Het paard evenwel viel van vermoeiuis bijna neer. De maréchaussée liet daarom het paard in den steek en liep wat hij loopen kon. Ten laatste slaagde hij er in den onverlaat te achterhalen. Een geweldige worsteling, die meer dan vijftien minuten aanhield, en waarbij het man tegen man ging, werd nu aangevangen. In het eerst wierp de aanrander zich op den maréchaussée, dreigende hem te zullen ver moorden. Doch na een poos keerde gelukkig de kans; de maréchaussée Van Giellewé,iwist boven te komen en bleef nu ook boven,.-hoe wel de strijd zeer hachelijk bleef. Ten langen laatste was de laffe aanrander uitgeput van krachten en kon de maréchaussée hem even loslaten om de boeien uit zijn tasch te ha len, waarna hij het gevaarlijke sujet ketende verder onsehadelvk maakte. Het achter gelaten paard was inmiddels weer bijgeko men en liep zijn meester reeds tegemoet. Daarna werd de terugtocht met den gevall ene aan het paard gekoppeld naar den lijksweg aanvaard, waar de maréchaussée (Termast nog stond te wachten. Woensdag werd de gearresteerde zwaar jeboeid naar het huis van bewaring te Breda ivergebrachfc. Knaap vermist. Een tienjarige ragen, thuisbehoorende in de Kinkerstraat 0 Amsterdam, en die een school in de D'a lostastraat bezoekt, kw'am Donderdag niet lit de school thuis. Zijn vader heeft nu zijn psporing verzocht. Het knaapje is gekleed iet blauw gestreepte blouse met blauwen raag en bruin Manchester broekhij droeg m jockey pet en rijglaarzen. Het ongeluk te Weidum. De xCt. meldt, ter verbetering van het vorig ericht, dat het openen der stoomkraan oor den machinist-leerling niet de onmid- ellijke oorzaak van het ongeluk schijnt ge- eest te zijn. Er wordt een onderzoek inge leid. Naar aan het blad werd' medegedeeld, eeft weliswaar de machinistrleerling de toomkraan geopend, maar stond de kraan de st-oomleiding naar den ledigen ketel pen. Automobielongeluk. Men ch rijft uit Doorn.. Een ernstig ongeluk overkwam gisteren oormiddag een automobiel, genummerd 436, eigenaar de heer G. Calmann Lévy, te sarijs. Bij een overweg van de Oosterstoom- iram. nabij het buitengoed Aardenburg, ad de belijder van de automobiel niet iroeg genoeg opgemerkt, dat een juist pas- eerende tram dwars den straatweg zou pas eeren. Om een botsing te voorkomen trachtte e berijder zijn rijtuig tusschen de boomen e rfjden, doch schijnt toen tegen een boom e zijn opgereden, waardoor de automobiel naviel en tot vergrooting van het ongeval uist door een der tramwagens werd aangeb eden, waardoor de automobiel nog een eind ?erd meegesleurd. De reizigers, een heer en dame en de hauffeur zijn er, wonder boven wonder, met enige schrammen en natuurlijk de schrik fgekomen, zij werden in het nabijzijnd sana- orium „Dennenoord" ontvangen en zooveel toodig verbonden, doch konden reeds in den lamiddag hun reis per spoor vervolgen. De utomobiel is belangrijk beschadigd en ge- iroken en zal rechtstreeks naar Parijs wor- len teruggezonden, na zooveel mogelijk uit ilkander genomen te zijn. Verdronken. Donderdag middag ras men- in de rivier de Maas, tegenover Char ois, bezig met het laden van steenkolen uit iet rijnschip Antonius in het stoomschip (torfond. Door het wegtrekken van een plank riel een bootwerker van boord van het rijn chip in de Maas en verdronk. Een half uur ater is het lijk van den ongelukkige opge laaid. Laag water. Het water op onze groote rivieren is nog steeds vallende. Tus schen de kribben, die hoog boven de rivier- pppervlakte uitsteken komen groote zandpla ten bloot. De Rijn kaai echter nog bevaren worden, hoewel groote sohroefbooten lang zaam moeten stoomen, aangezien de schroef iop sommige plaa,tsen den bodem raakt. De scheepvaart op den IJsel kan niet meer wor den voortgezet- door schepen met grooten, (diepgang, en de vrachtbooten, die deze ri vier opvaren moeten te Arnhem gelost wor- Idten. N. Ct. terwijl reeds voor eenigo dagen liet terrein dat tot- renbaan dient, geheel effen is ge maakt. Aan hen, die het nog niet weten, deelen wc mede dat- het nieuwe Sportterrein zich bevindt links ,?an- en halverwege de Prins-Hendrik-laan, den nieuwen weg die is aangelegd tusechen het Wilhelmiuapark c:i het fort Vossegat. Al woer het mes. Uit Baarnseint men ons: „Gisterenavond bij de volksfeesten te La ren, (heeft de 18-jarige D. L. uit Eemnes een man doodgestoken. De dader is voortvluch tig." School- en Kerknieuws. Notarieel Staatsexamen, ,£026 ^Augustus. Geslaagd 1 Eerste gedeelteN. H. W. S. Whittoö, te Amsterdam J. AS. H. J. Gallé te IJsselstein, H. G. A. B. Holtus te Arnhem, P. J. M. G. Wol ter s Lz. te Venlo, F. K. Hemmes te Haren (Gr.), J. C. Kram te Schiedam, T. Breedveld te Lekkerkerk, C. H. W. Meijer te Schiedam, J. A. C. Groskamp te Arnhem, A. Schaap te Dor drecht. Examens Hoogduitsch, M. 0.. akte A. 's-Gravenhage, 26 Aug., voormiddag. Af gewezen twee mann. en een vr. candidaat. Tweede gedeelteL. M. E. I. van Oppen te 's-Gravenhage en H. J. Kamp te Steonwijk. 's-Gravenhage, 26 Aug. Geslaagd mej. C. W. Westenberg, Enschedé. Afgewezen één man nelijke en één vrouwelijke candidaat. - Op het Nieuwe Sportterrein te Utrecht, is men druk bezig mot do toebereidselen voor de groote 'harddraverijen die daar op den 3len Augustus zullen wordon gehouden. Tri bunes en een muziektent worden opgericht, Door de commissie van „Vreemdelin genverkeer Ziijju volksvoorstellingen voorbereid welke bijl gelegenheid van den verjaardag van H. M. de Koningin, des avonds te half acht, zullen worden gegeven in het café „De Arend" cn in „De Keizerskroon." De toegangsprijs is uiterst matilg gesteld, n.l. 10 ©ents. Er zullen o.m. voordrachten worden gehouden en gymnastische toeren worden uitgevoerd. Plaatsbewijzen zijn op 31 Augustus des middags tusschen 12 en 2 uur aan dé lokalen te verkrijgen. rMet den trein van 9.32 voorm. arri veerde aan het station alhier Z. E. de gou verneur-generaal van Ned.-Indië van Heutsz. Ter complimenteering waren aan het sta tion aanwezig de kolonel-garnizoenscomman dant en de overige hoofdofficieren, met welke Z E., na den coupé verlaten te hebben, zich eenige oogenblikken onderhield. Slechts enkele dames en heeren waren als belangstellenden aanwezig. Te 9.38 werd de reis naar Klampen voortgezet. De minister van oorlog heeft, met be trekking tot- de groote manoeuvres iu 1904, bepaald, dat worden bestemd tot comman dant van de- 1ste brigadede kolonel W. A. T. de Meester, commandant van het 5e reg. inf., van en met 6 Sept. tot aan de beëindi ging van de oefening op 8 Sept., en van af de beëindiging van de oefening op 9 Sfept. tot aan -die van do oefening op 10' Sept., en de kolonel F. N. Tkiange, van den genera- len staf, van af de beëindiging van de oefe ning op 8 Sept. tot aan die van de oefening op 9 Sept. en van af de beëindiging van de oefening op 10 Sept. tot aan die van de oefe ning op 12 Sept. In verband hiermede zal laatstgenoemde hoofdofficier op de even vermelde dagen in zijn functie van scheidsrechter worden ver vangen door den luitenant-kolonel W. F. K. Bischoff van Heemskerck, van het 5e reg. inf. De majoor Metelerkamp en de kapitein jhr. Rutgers van Rozenburg zullen bij het groot internationaal concours hippique te s Gravenhage in verschillende nummers als juryleden optreden. De staf muziek van het 5 e regiment infanterie zal zich tijdens het diner ten Pa- leize „Het Looop Woensdag a-.s. doen hoo- ren. Het programma vaoi het concert door het. iSymphonie-orkest Jubal op het terras van de sociëteit Amicitiai te geven op Woensdag 31 Aug.. a..s„ luidt als volgt 1. Fessa annuale, mansoh, G. Bikkers; 2. La daane de Coeur, ouverture, G. Diiva.13. Valse enchaaitée, Berger; 4. Faraibaisde sur des motifs de l'opéra „Lai Fille -du Régiment'', DoraiaettiPauze. 5. Kriegsmaxschi der Pries ter aus Aithalie, Mendelssohn Bartholdy; 6. Fantaisie .La Da-rne blanche", Bodeldieu; 7. Sourire d'Avril, valse, M. Depret; 8. Vezzo di Melodie, G. RenaudFinale. Zooals uit de advertentie in dit nummer blijkt, zal er voor de leden en hun dames, na afloop van het concert, gelegenheid zijn tot dansen. Naar wij vernemen zal zoowel door de r.-k. kiesvereeniging „Recht en Orde" als door de anti-rev. kiesvereeniging „Nederland en Oranje" de heer H. Kroes candidaat wor den gesteld voor lid van den gemeenteraad in district III (vacature H. J. Croockewit). Door het bestuur der vereeniging „Han del en Nijverheid" is onderstaande circulaire aan haar leden verzonden „Nu bijna een jaar geleden is op het Con gres van den Handeldrijvenden Middenstand met algemeen© stemmen eene conclusie aan genomen, naar aanleiding van eene bijdrage over het nadeel voor den middenstand van verbruiks-ooöperatie op groote schaal. Dtearin werd behandeld -de toen in wofrding zijindo Coöperatieve viereeniiging van het personeel der H. IJ. S. M. Uitvoerig is daarin aange toond niet alleen het grove onbillijke, maar ook het onzedelijke, inidien de Maatschappij de onrichting daarvan steunde. De Maat- sohappe mag zich zelve niet op gelijk lijn plaatsen met eene gewone industrieele onder neming. Ziji bezit in hare concessie een mono polie en is uithoofde daarvan zedelijk ver plicht zich te onthouden van handelingen, d:c op groot nadeel voor den handel zullen uit- loopen. Het is niet te verdedigen, dat eene maat schappij1, die bestaat mede door den handel, als concurrente vara dien handel optreedt-. Een jaar geleden werd in genoemd betoog voor speld dat velen den ongelijke n strijd met de Maatschappij zouden aanbinden, indien het plan der nieuwe vereeniging werd doorgezet. Daarbij werd tevens de verwachting geuit, dat de Maatschappij zou toonen zich sterk genoeg te wanen, en daarmede geen rekening houden Beide voorspellingen zijn dezer dagen be waarheid geworden. Onverwacht komt van uit Almelo het bericht dat de vertoogen t-ot de Maatschappij' gelicht ear uitgaande van de Handelsvereeniging aldaar, niet tot een be vredigend resultaat hebben geleid, evenmin als de onderhandelingen sedert geruimen tijd gevoerd! door het bestuur van den, Midden standsbond. -De Almeloscke Handelsvereeni ging, overtuigd van den slag die de Maat schappij den handel toebrengt, heeft een. op roep gedaan door geheel Twente voor een daad vaoi tegenweer, en daaraan is gevolg gegeven. Overtuigd dat het goed reoht- in deze aan de zijde van de Hand els vereerai gingen is, heb ben wij niet geaarzeld hier in Amersfoort ook datgene te doen, wat onze plicht als Mid denstands vereeniging ons voorscirrijft. Op onze laatste maandvergadering is, bij accla matie, aangenomen de volgende motie: De vereeniging „Handel en Nijverheid" te Amersfoort, bijeengekomen in de maandver gadering op 15 Augustus 1904. besluit: Zoo min mogelijk goederen te ontvaoigen of tc verzenden per Hollamdsche IJzeren Spoorweg-Maatschaopii. dooh dit per Nedcr- landsche Centraal-Spoorweg of andere g» legemheid te volbrengen, behoudens de ge vallen, waarin door andere vervoermiddelen daarin niet kan worden vooreien draagt aan het bestuur op, te trachten do uitvoering van dit besluit zoo algemeen mo gelijk te doen zijn. Ons verzoek is nu Middenstand van Amersfoort sluit U bij ons aan, geef ons Uwen steun in dezen strijd door te handelen zooals in de motie, wordt aangegeven. Laait niemand zich onverschillig betoonen voor iets wat hem nog niet deert! Bewijs dat solidariteit ook door U wordt ver staan en begrepenNiet. de belangen vara ecrae enkele categorie, maai" dien van allen, die bij. •deni handel en de nijverheid zijim betrokken, loopon gevaar. Coöperatie op groote schaal en veelvuldig toegepast -kan niet anders dan de samenleving uit- haar voegen rukken, door het groote nadeel wat zij toebrengt, in de eerste plaats aan den winkelstand, daarna aan den groothandel. Middenstanders van Amersfoort of gij lid zijt van onze vereeniging of niet, of go al dan niet direct bij den handel zijt- getrok ken, steunt ons pogen en komt op voor uw eigen belangen. De strijd is ongelijk, laat ons daarom te vaster aaneengesloten zijn! Bewijs dat „Eendracht macht maakt! Laat lauwheid in dezen verre van u zijn. Niemand make zich zelf wijs, dat zijn stre ven niet zou baten „Vele kleinen maken te zaaien één groote' Ieder steentje aangebracht bij een reuzen werk, dient om dat werk nader te brengen tot de voltooiing. Bewijs dat heb vertrouwen wat we in U stellen, volkomen is gerechtvaardigd. Daarom verzendt en ontvangt zoo weinig mogelijk goederen per Hollamdsche IJzeren Spoorweg-Maaitacbaippijl De uitslag der aanbesteding van brandstoffen, ten behoeve van de korpsen en inrichtingen van het garnizoen voor het tijdvak 1 Oct. 1904 tot 30 Sept. 1905 is als volgt Steenkolen per 10 KG. door A. L. V. de Steenhuijsen, voor f 0.85; P. M. Put-man voor f 0.90cokes per H. L„ Dé Steenhuij- scn f 0.534. Putman f 0.51lange turven 100 stuks,"De Steenhuijsen f 474, Putman f 0.45; korte turven 100 stuks, De Steen huijsen f 0.40, Putman f 0.40; vuurmakers per 100 stuks, De Steenhuijsen f 0.17, Rut man f 0.14; takkebossen per 100 stuks, De Steenhuijsen, f 4.50, Putman f 0.60; briquet te n de 100 stuks. De Steenhuijsen f 1.90, Putman f 1.20. Do levering is voorloopig gegund aan den heer P. M. Putman. De temperatuur van het- water in de Bad- en Zweminrichting op 27 Augustus 1904, des ochtends 7 uur, was 58| graden Fahrenheit. Burgerlijke- stand. (leboren: Albertus, z. van H. van Voen en C. Gijteubeek; Helena Ellisabetk, d van A. O. C. P'lanije en M. C. Slotboom Wilhelmina, d. van H. Gerritzen en A. Bon man. Overleden: Martinus G. J. van Hal, oud 11 dageraCoenraad W. J. Koops, oud 3 jaren. Belast zich met aan- en verkoop van effec ten Incasso'ssluit Prolongatiënverleent Crediet in Rekening-courantneemt gelden in Deposito met 1 d. opvragen a 2 14 2./s o/0. tantoor goopend van 93 uur voormiddags. Het opnemen van ingezonden stukken beteekeni geenszins dat de Redactie met den inhoud instemt. De copie wordt aan den inzender nis' teruggegeven Mijnheer de Redacteur! Verzoeke beleefd voor het volgende in uw blad eenige plaatsruimte disponibel te willen stellen. Niet dan met ernstig protest i9 door ons kennis genomen van de circulaire der vereeni ging „Handel en Nijverheid" -hier ter stede, waarin wordt aangedrongen bij de stadsbewo ners om niet meer per H. IJ. S. M. goederen te verzenden noch te ontvangen op grond dat ge noemde maatschappij de coöp. vereeniging, door haar personeel opgericht, tracht te steunen, op welke wijze is voldoende bekend. Naar aanlei ding hiervan ligt het voor de hand, dat de handelwijze van H. en N. niet alleen de H. IJ. S. M. een beleediging aandoet, doch ook het onder haar dienende personeel, dat het voor zijn patroon opneemt. Wij- wenschén niet te debat- te-eren, doch willen er even op wijze,n waartoe wij als H. "IJ. S. M.-personeel m staat zijn, ittts waarmede zeker -geen der heeren leden van H. en N. heeft rekening .gehouden. Wy tellen hier thans een 500 man personeel, een getal dat zeer waarschijnlijk binnen kort zal worden .uitgebreid van dit personeel is minstens j{ gedeelte gehuwd en heeft een huis gezin ten zijnen laste. Ieder van dit personeel zal niet te ruim berekend, toch zeker door elkaar 10 gulden per week in de stad Amersfoort brengen wegens verschillende behoeften, on danks de opgerichte coöperatieve vereeniging dit maakt een totaal van f 5000 per week of f 20,000 per maand voorwaar een niet gering te schatten bedrag, dat grootend eels aan heeren leden der vereeniging H. en N. ten goede komt. Weinig moeite zal het ons thans kosten om dit bedrag tot een minimum te beperken, m. a. w. door allen zooveel mogelijk onze inkoopen te doen in -andere plaatsen,"waartoe wij als spoor wegpersoneel zeer gemakkelijk in de gelegen heid zijn. Wij gelooven niet-, dat door de vereeniging H. en N. hieraan slechts een oogenblik is ge dacht, anders was zij bepaald niet tot de be kende onzinnige handelwijze overgegaan. Eenige ambtenaren der H. IJ. S. M. Mijnheer de RedacicurI, De afdeeling Amersfoort den' Vereeniging tot opvoeding van halfverweesde, verwaarloosde en verlaten kinderen iu het Huisgezin ontving dezer dagen van Hare Majesteit de Koningin- Moeder een waardeerend sen xy von met een gel delijk bedrag, als blijk van H. M. sympathie voor het doel en streven de r Vereeniging. Mocht het lezen dezer mededoeling onze «tad- genooten (vooralsnog niet 1 eden) opwekken om H. M.'s voorbeeld te volgen en ons Maatschap pel ijk werk te steunen met scno ja-urlijksohe by a rage van f 2.50 als lid, dan wel met f 1 als begunstiger. Gaarne ontvangt ondergc toekende dan daar van bericht aan zijn adres:; Die ter Bothstraat ao. 3. 0. L. D. MOUNIER. De Notaris te Amersfoort, zal op Donderdag 8Sep tember 1904 des voormiddags 9 niir in hot koffiehuis „DE AREND" aldaar, publiek out conluut geld 3 SalonameublementenEikenhouten Eetka merameublement, Pianino, Buffet, Linnen kasten Penantkastjes HangkastCanape's Voltaires Tafeis Stoelen Waschtafels, Bed kastjes Plaatijzeren- en andere Ledikanten Mahoniehouten Schrijf bureau Spiegels, Schil derijen Pendules Regulateur Bedden met toebehooren Gaskronen Hanglampen For nuis, Kachels, antiek Porselein, eenige an tieke Meubelen eene belangrijke partij Siga ren Koper-, Tin-, Blik-, Glas- en Aardewerk en hetgeen verder te voorschijn zal worden gebracht. Daags te voren te bezichtigen van 9—12 en van 2—4 unr. te Amersfoort zal op VrMriag 9 Septem ber 1904, des nam. li uur in het koffie huis van de Wed. E. IIOENDERDAAL, aan Bavoort te Lousden IN DE GEMEENTE LEUSDEN. met uitmuntend HOUW- en WEI* LAND, te Leusden, aan den Straatweg naar Woudenberg en strekkende tot aan de Grift ter gezamenlijke grootte van 3.24.30 hectaren. Grondbelasting f 11.17 per jaar. Te veilen in vier perceelen en massa's. Onmiddellijk na de veiling dezer perceelen zullen publiek worden verkocht negen perceelen op het onroerend goed staande. In eigen gebruik bij do Gobr. VELDHUI ZEN en te aanvaarden bij de betaling der kooppenningen. Betaling der kooppenningen 9 December 1904. Aanwijzing der perceelen en boomen ge schiedt door de eigenaars. Breeder by biljetten. ZEIST. TE HUUR 1 Sept. een groot en kleine met Tuinen op mooisten stand Slotlaan aan Tram en bij Spoor. Ook TE KOOP voor groote of fijne zaak. Onder fr. br. te bevra gen bij G. VAN DEN BRINK. Er wordt gevraugd in den Haag zoo spoedig mogelijk, eene Hinke van g. get. voorz.niet onder de 20 jaar. Loon f 125.Br. franco lett. L. K.Bureau van dit Blad. Mevrouw Wed. BASTERT vraagt Nov. a. s. eene eenvoudige, flinke en gezonde P. G.middelb leeftijd Brieven franco op Villa Nova bij Breukolei). Notaris VAN NIEU WENHU1ZENte Maarsson, zal Zaterdag 17 September 1904's nam. ten 2 nre, te Utrecht in het Venduhuis van don Heer BRESSER, a/h. Vreeburg, publiek verkoopen Nos 1—4. Vier HUIZEN met grond en plaatsjes, a/d. Koifstraat Nos 8, 10, 12 en 14, samon groot 1 are, 79 ca. Te samen bij de week verhuurd voor ƒ8,55. No. 5. Drie BERGPLAATSEN met grond en aanbehooren in eene poort a/d. Zuidzijde v/d. Halverstraat Nob 13, 15 en 17, samen groot 50 ca. Bij de maand verhuurd voor 6,50. Non 68. Drie perceelen BOUW- TEKKEI.V, gunstig gelegen b/h. Wiiliel- miirapark a/d. Frederik Hendrikstraat, waarvan No. 6 groot 120V2 ca., No. 7, groot 120 ca. on No. 8, groot 140 ca. Dadelijk te aanvaarden. Breeder bij biljetten, met inlichtingen te verkrijgen bij genoemden Notaris. Op een Dorp in de nabijheid van Utreoht wordt gevraagd eene Fr. br., Boekhandel Oudegracht 112, Utrecht. Wordt plaatsing gezocht voor een Leerling der H. B. 8., leeftijd 16 jaarin een gezin waar ook toezicht op de studies gehouden WOrdt. Briov.n mot opgave van condities worden zoo spoedig mogelijk verzocht onder letters S. B., aan het bureau dezer courant. b. z. a. tegen 15 Sept. of later voor Café-Rest. oud 22 jaar3 jaar in een betrekking van g. g. voorzien. Brieven franco onder letter Gaan A. FISSCHER, Boekh. Utrecht. R'ordt gevraagd IEMAND, gepen sioneerd Onderofficier of dergelijke, van onbe sproken gedragom spoedig in dienst te tredenhoofdzakelijk voor administratieven arbeid. Uitvoerige br. met getuigen afschrift onder No. A 364aan den Zeister Boek- en KunsthandelZeist. Geldersche Varkensslagerij. Pnntenburgerlaan 19. N.B. Briefkaarten worden vergoed. Langestraat 20. Behangerij Stoffeerderij Meubeleering Ruime keuze Billijke prijzen Boek-, Kunst- en Handelsdrukkerij Beekesteinschelaan 38, AMERSFOORT. Levejjt spoedig en billijk alle voor- ko'mende (soorten DRUKWERK. Filiaal te AMERSFOORT. Buik- Breuk- Navel- BANDEN. Speciale Inrichting. PASKAMER aanwezig bij InstrumentmakerLangstraat 42 Na afloop van het Concert op Woensdag, 31 Augustuszal er in de groote zaal voor de leden en hun dames gelegenheid zijn tot dansen. HET BEST U UK.

Amersfoortsch Dagblad | 1904 | | pagina 3