G G. PI. L. Openbare Verpachting. SMEDERIJ, H. VISSCHER, Arts, pARIJS Uit den omtrek. STADSNIEUWS. ADVERTENT1EN. Gevestigd HAMERSVELD, gem. Leusden. Oproeping. Aanbesteding. - Brandstoffen. VERKOOP PAKHUIS en WONINGEN Keuken-Werkmeid, Meid-Alleen, bekwaam Goudsmid, FRITZ SCHULZ jun., Bloembollen. Kraepelien Holm's Grand Hötel de Malte :63 Rue de Richelieu Verzekering-Maatschappij „HOLD A", verruimen van heb NoordzeekanaalII. T. Hagenaar, te Ambt-Hardeiiiberg, tot buiten gewoon opzichter bij het maken van een re gelmatig rivierbed op een gedeelte van de VechtH. G. Barre, te Amsterdam tot bui tengewoon opzichter bij de werken tot uit breiding der electrische verlichting van dp i terreinen en van de nieuwe hal der visschers- j haven te IJmuiden. President Stevn. Zaterdagmid dag heeft president Stevn een consult gehad met prof. Winkler te Amsterdam. Het zal een ieder «enoegen doen te vernemen dat de hoogleeraar heeft verklaard dat de toestand van den oud-presidont geleidelijk vooruit.- gaat. President Steyn kan weer tamelijk goed loopenhij kan weer zonder moeite eten en ook schrijven; alleen zijn oogbewegingen zijn I nog niet hersteld en ook kan hij zijn boven armen nog niet naar behooron bewegen. Al les samengenomen is er groote vooruitgang merkbaar sedert het laatste consult met pro fessor Winkler omstreeks begin Juli en er bestaat, naar de hoogleeraar Winkler verze- j kert, alle hoop op volkomen herstel. Mr. J. M. Hoog, raad-adviseur bij het departement van waterstaat, handel en nij- verheid, gaat binnenkort 's lands dienst met pensioen verlaten. Naar aanleiding hiervan sclirijlft Het Vad. Mr. Hoog mag terugzien op een lange en zeer eervolle ambtelijke loopbaan, het was dan ook niet meer dan natuurlijk, dat de regeering onlangs aan zijn eervol ontslag eeu uitdrukkelijke dankbetuiging verbond. Na van 1863 af aan de provinciale griffie van Gelderland te hebben gewerkt, achter eenvolgens als adjunct-oommies en oommies- chef eener afdeeling, kwam mr. Hoog in 1880 als hoofdcommies aan het departement, waar hij in 1894 tot referendaris, in 1901 I tot raad-adviseur werd bevorderd. Zijn uit- gebreide kennis van ons staats- en admini stratief recht maakte hem tot aller vraag baak, vooral op het gebied van het aan I moeilijkheden zoo rijke waterstaatsrecht. Ook na zijn ontslag zal hij veler vraagbaak blv- ven, en wel als bewerker van de lijivige aan- teekening op Boogaards waterstaatswetten, in 1897 vanwege het departement versche nen. In de laatste jaren wordt onze water- staatswetgeving geleidelijk vernieuwd en ein delijk op grondwettelijken bodem gebracht, een heilzame hervorming, die, voorbereid door de staatscommissie van 1892, zeker haar welslagen mede dankt aan mr. Hoog's ruste- looze werkzaamheid. Ook buiten zijoi ambtelijke bezigheden heeft mr. Hoog zich gewijd aan de ontwik keling van ons publiek recht. De vroegere bijdragen tot de kennis van het staatsbe stuur in Nederland, en later het rechtskun dig tijdschrift Themis bevatten menige be langrijke bijdrage van zijn hand, terwijl ook de administratieve weekbladen, met name de Gemeentestem, zijn medewerking plegen te genieten. Bekend zijn ook zijn uitgaven van de begrafenis- en ziektenwetten, in den trant van mr. Boisse-vairis bewerking van het Ne- derlandsche staatsrecht. Wij kunnen slechts hopen, dat mr. Hoog gelegenheid vinde, tot voortzetting van zijn werk op dit gebied. Dan wint de wetenschap, wat het landsbe stuur verloor. Te 's Gravenhage is in den ouderdom van bijiua 51 jaren overleden den heer B. P. :l uurman idjunct-inspecteur van het ge van ge niswezen. Met het bestuur der Kon. Vereen'ging van gepensionneerde officieren hadden zich Zaterdagmiddag te 's Gravenhage een groot aantal vrienden en tijdgenooten van generaal Stoop op (oud) „Eik en duinen" vereenigd, om den ontslapen voorzitter der Kon. Ver- eeniging een afscheidsgroet te brengen. Het lad van liet bestuur, de gepens. gene- raal-majoor .-cneltus, schetste het groote ver lies dat de Kon. Vereeniging heeft geleden door het afsterven van den voorzitter die ruim 36 jaren het Vorstenhuis en het Vader land trouw had gediend, en na zijne pen- sionneering de belangen hielp bevorderen van gepensionneerde officieren en hunne na bestaanden. Gedurende 38 jaren maakte hij deel uit1 van het bestuur der vereeniging, waarvan 16 jaren als voorzitter. Spreker con stateerde dat de Vereeniging zeer veel aan hem te danken heeft, en bracht hulde aan den man, die steeds zijn plicht en meer dan zijn plicht deed. Generaal Van x el bracht als tijdgenoot en vriend van den overledene, als vertegenwoor diger van zijn tijdgenooten een afscheids groet, met1 betuiging van hun innige deel neming over zijn heengaan. Spreker scnetste den overledene als een good kameraad en vriend, die met alleen als soldaat, maar ook als mensch zeer werd gewaardeerd, daar hij een man was op wien men kon rekenen, iemand die altijd zijn belofte nalctam. Hij was geacht bij zijn meerderen en geliefd bij zijn minderen, en kon terugzien op een eer volle militaire loopbaan. Uit naam van allen die hem zoo gaarne in hun midden zagen nep Spr. hem een laatst vaarwel toe. In tegenwoordigheid van vele vrienden, tijdgenooten en belangstellenden, onder wie werden opgemerkt de minister van koloniën, de heer Idenburg, de generaals Dijkerhoff, Vissor en de luitenanMcolonel Cool, direc teur der krijgsschool, werd Zaterdag voormid dag op Nieuw Evk-en-Duinen te Graven hage ter aarde besteld het stoffelijk overschot van generaal van der Eb. Vele bloemstukken dekten de groeve. Chr- verzorging van krankzinnigen. Te Middelburg is de 20e algemeen© jaarvergadering gehouden van de Vereeni ging tot Christelijke verzorging van krank zinnigen en zenuwlijders in Nederland. Voorzitter was prof. L. Lindeboom, van Kampen. In zijn openingswoord wees hij er o m. op, dat meer dan 1500 patiënten in de verschillende stichtingen der vereeniging verpleegd worden, een aantal veel grootcr dan men bij het oprichten der vereeniging in de eerste vijftig jaar dacht te zullen berei ken. Aan het bestuursvoorstel in verband mot uitbreiding der gezinsverpleging hechte do vergadering haar goedkeuring. Voor een nieuw lid voor Veldwijk werd gekozen do beer Donner, predikant te Amersfoortin de vacature Klinkert de heer De Ruyter, to Harlingenin de vacature Keuchenius mr L. van Andel. De hoeren Brummelkamp en Van Velzen zijn herbe noemd. Aan de orde kwam vervolgens een be stuursvoorstel om uit den naam. der ver eeniging te doen vervallen de woorden zenuwlijders en wel met 1 Januari 1906. Na discussie werd dit voorstel aangenomen met 23 van de 26 stemmen. Daarna werd het volgende punt der agenda besproken: „De dringende behoefte aan ge reformeerde opleiding van. gonecsheeren, bijV zonder van psychiaters". De voorzitter zette die behoefte uiteen. Hij wees op de groote bezwaren, die zich bij vacaturen van geneeohceren aan de stichtin gen der vereeniging voordoen om personen te vinden, die staan op haar standpunt. Spreker hoopte, dat misschien door de nieuwe wet op het boog er onderwijs do gelegenheid zal worden geopend om to komen tot een pro fessoraat in de medicijnen. Er is plaats voor vele Christelijke doctoren in tal van gemeen ten in Nederland. Daarom moet aangestuurd worden op een gelegenheid tot opleiding van De heer Van Schelven gaf toe, dat alle Ch listenen de behoefte gevoelen aan een der gelijke opleiding, maar achtte een bespreking onnoodig zoo lang er geen bepaald voorstel is om aan de Vrije Universiteit een leerstoel als hier bedoeld wordt, in te stellen. De heer Brummelkamp stemde volkomen er mee in, dat er dringende behoeft© is aan christelijk doctoren, vooral van psychiaters, geneeskundigen voor kranke zielen. De "Vrije Universiteit heeft in den laatsten tijd meer teokenen van leven gegeven en spreker zou wtanaohen, dat van deze vereeniging een schrijven uitging naar het bestuur der Vrijle Universiteit, om in die richting stappen te doen De Keer Van Marle steunde dit denkbeeld, maar betoogde de wensohelijkheid, dat de heer Brummelkamp in een volgende jaarver gadering deze zaak eens in een referaat be handelde. Dit denkbeeld werd aangenomen en daar na ook het voorstel van den heer Brummel kamp. Ten slotte heeft de heer L. G. Goris, van Zevenbergen, ingeleid„De roeping der familie om zelf te zorgen voor de plaatsing harer patiënten in de Christelijke stichtin gen." Monument Karei van der H e ij d e n. Het geld voor het voor generaal Karei vam der Heijden, nabij Arnhem op te richten monument is bijeen. In de aanstaande vergadering van den Arnhemschen gemeenteraad komt aan de orde een adres van de commissie betreffende plaatsing van het monument op den Berken heuvel en overdracht er van aan de gemeente. Naar aanleiding van inge komen klacht-en over onhebbelijk op treden van werklieden tegenover meisjes en vrouwen in spoorwegooupésheeft de H. IJ. S. M. besloten om in de treinen, waarmede werklieden vervoerd worden, afdeelingen „dames" te reserveeren, waarin dan de vrou wen kunnen plaats nemen. Sedert Maandag j.L was de heer De Boer te Leeuwarden, die thans te öldenzaal de boringen naar water voor de drinkwaterlei ding verricht, bij de fabrieken der firma H. P. Gelderman Zo. aldaar, bezig met borin gen naar water voor de fabrieken van genoem de firma. Het is dan thans mogen gelukken, meldt de Zw. Ct., een aanzienlijke hoeveel heid water te verkrijgen, welke zeer waar schijnlijk nog zal toenemen. In den grooten waternood bij de fabrieken is dus thans voor zien en een stilstand der fabrieken voorko men. Voor de fabrieken der ifrma Cohen en Kan en voor de Kon. Oldenz. Stoomweverij wordt nog dagelijks water van elders aange voerd. De moord to Venlo. Omtrent den moord in den nacht van Donderdag op Vrijdag jl. te Venlo gepleegd, wordt nog ge meld, dat als vermoedelijke moordenaar wordt verdacht een Duitscher d'e 3 jaar in Duitschen militairen dienst en 12 jaar al? soldaat m het Ned.-Indische leger heeft ge diend en smid van zijn beroep is. Deze werd in den avond van Donderdag jl. door de politie te Venlo, wegens dronken schap ingerekend, maar ook iu dienzelfden avond weer m vrijheid gesteld en was toen iu het bezit van 20 marken. Na middernacht vervoegde zich deze persoon in het Oranje- Hotel te Venlo om nachtverblijf. Daar stel de hij zich aan als een waanzinnige en ver trok er om ongeveer 5 uur in den morgen. Eenigen tijd later zou hij nabij de brouwerij op den Kaldenkirchenschen weg, waar 'ater het lijk der vrouw door sohoolkinderen, die eT ten ongeveer half negen passeerden, ge vonden is, nog door den knecht dier brou werij zijn gezien. Om acht uur Vrijdagmor gen zou hij met het spoor naar Wezel zijn vertrokken. Het bij het lijk gevonden hor loge stond stilde wijzers gaven 12 uur aan. Ook is bij het lijk een drinkenskommetje ge vonden, dat waarschijnlijk in het bezit der vrouw zal zijn geweest. Het was ongeschon den. De omtrek der plaats, waar het lijk lag, draagt sporen eener hevige worsteling. Nader wordt gemeldlm een bekend making van den Officier van Justitie bij de Techtbank te Roermond, waarin de moord wordt gequalifioeerd als „lust- en roofmoord" wordt allen gerechtelijke- en politiedienaren verzocht naai- den dader opsporing te doen en ook de identiteit van de vermoorde vast te stellen. Zaterdagmorgen is, naar de Venl. Ct. meldt, te Venlo bericht ontvangen, dat een zekere J.. gevangenbewaarder in het tucht huis te Brauweiler, die op gevangenen, welke op een weg bij Bracht werken, ^pczicht heef! aldaar is aangehouden onder zware vermoe dens. den moord gepleegd te hebben. Hij stond met de vrouw sedert lang in ongeoor loofde betrekking. Hot touw moet van eene hangmat uit den gevangenwageu afkomstig zijn. De vrouw is door een familielid uit Vicr- sen herkend. Mishandeling. Te Geldrop ia zekere J. M. onverhoeds aangevallen door do gebroeders G. en K. C. en met een bijl mes vreeselijk aan den hals en rechterarm toegetakeld, terwijl door een der aanranders bij de vlucht van hun slachtoffer nog tweo revolverschoten op hem gelost werden, welke gelukkig hun doel mistten. Bij zijn tehuis komst had J. M. uit de hem toegebrachte wonden reeds zooveel bloed verloren, dat voor zijn leven gevreesd werd. Een der daders, die reeds de wijk naar Duitschland had ondernomen, werd nog juist voor het vertrek van den trein, waarin hij gezeten was, door de politie te Roermond ge arresteerd s Hert. Ct. Diefstallen op een postkan toor. Sinds eenigen tijd werd nu en dan uit een gesloten kastje in het postkantoor te Kampen geld vermist, zonder dat men den dader van deze kleine diefstalllen kon ont dokken, totdat ten laatste gegronde reden bestond daarvan te verdenken H. A. W. Ph.. iemand buiten het personeel staande, doch belast met1 het schoonhouden der 'okalen. Terwijl nu in den nacht van Vrijdag op Zaterdag Ph. aan zijn werk bezig was, had een agent van politie zioh verdekt opgesteld en zag nem met een sleutel het kastje ope nen en eenig geld zich toeëig&neiï. Op heeterdaad betrapt en naar het politie bureau gebracht, heeft' Ph. een volledige be kentenis afgelegd, waarna hij Zaterdagmid dag naar Zwolle is vervoerd. (K. C.) Spoorwegdiefstal. Tuasahen Schiedam en Tilburg zijn uit den trein ont vreemd twee stukken damesjaponstof, zooge naamd black en white, respectievelijk. 30A en 28 el lang, verder 2 stukken donkergestip- peld costuumstof, elk 28 el lang, voor een gezamenlijke waarde van f 94. Het scheepson geluk te Rot- erdam. Vrijdag avond om half 8 was een duiker bezig om kettingen te brengen onder de gezonken sleepboot „Snip", welke boot Donderdag bij het Priaisenhoofd omsloeg, bijl het verhalen van het fregatschip „Jobn Coock." Onder water gekomen vond de duiker in het touwwerk van de boot verward een lijk van een man. Het werd herkend, als dat van Cornelia Saly, wonende te Schiedam. Een zeehond. Dezer dagen zwom in de haven van Zevenbergen een zeehond. Het dier is er vermoedelijk ingekomen door het' spuien. Nabij het Sas werd het beest doodgeschoten. Men schrijft uit Baam: Den afgevaardigden ter algemeene verga dering van de Maatsch. voor Tuinbouw en Plantkunde, op 28 Sept. alhier te houden, staat een aangename en leerrijke dag te wachten. Onder leiding van het bestuur der afdeeling Baam zal na afloop der vergade ring een bezoek worden gebracht aan de voornaamste buitenplaatsen, bloemisterijen en magazijnen, terwijl bovendien eenige rij toeren door de schoone omstreken zullen ge daan worden. Waar een luxeplaats als Baam, lusthof van Eemland", een schat van bloemen en planten bergt, daar zullen de af gevaardigden zeker op hun uitstapje het aan gename met het nuttige vereenigd zien. als Compagnon van Arts S. A. CRAMER tijdelijk ten huize van den Heer (9. TAN KA Al JMr. Schilder, Heiligenberg, Ondergeteekende zal spreekuur houden te Hoevelaken ten huize van den Heer S. VAN DER WEIJDEN (hek Stoutenburg) op Maandag, Woensdag en Vrijdag, 's morgens van 9 10 ure. H. VISSCHERArts te Lensden. Leeraar in PIANO en ZANG, Utrechtsche straal, hoek Hellingstraat Allen die iets te vorderen hebben goederen of waarden onder zich hebben van, of Iets schuldig /.i|n aan Mejuffrouw JOHANNA ISABELLA VAN WIJK, Weduwe van JACOB VAN MEURS, in leven zonder beroepgewoond hebbende te Utrecht in de Spoorstraat 13K*, en aldaar overleden den 1" September 1904, gelieven daarvan opgaaf, afgifte of betaling te doen vddr of op den 20' September 1904, ten kantore van den ondergeteekendeHeeren straat 48, te Utrecht. J. H. HUIJBERS, Notaris. BURGEMEESTER EN WETHOUDERS van Amersfoort zullen op Donderdag 20 September 1904des voormiddags 11 ure, ten Raadhuize in het openbaar aanbesteden de levering van: 1640 dubbele Hectoliter (tonnen! beste lange FRIESCHE TURF voor de gemeente, 700 debbele Hecto liter voor het St Pieters en Bloklands gasthuis, en 100 dubbele Hectoliter voor het Burgerweeshuis, alsmede 600 dub bele Hectoliter beste HARDE TURF voor de gemeente, 300 debbele Hecto liter veer het St Pieters en Blokland Gasthuis, en 80 dubbele Hectoliter voor Voorts voor de gemeente, de levering van ongeveer 1124 Hectoliter goede vette GROVE RUHRKOLEN (Kachelkolen]. Conditiën liggen ter lezing op de Secretarie. Door eenige bouwondernemers 1"s het plan opgevat den heer J. R. van 't Hof te candideeren voor dè a. s. raadsverkiezing. Wij vernemen dat genoemde heer bereid i9 eene candidatuur te aanvaarden. De le luitenant L. Roelfsema, van het le regiment huzaren, wordt met 1 Octo ber overgeplaatst naar het eskadron ordon nansen. sDe 2e luitenant der cavalerie O.-I. leger W. Storm van Leeuwen, heeft dieta- cheering verzocht bij het eskadron ordon nansen. - Aan de godsdienstoefeningen voor de militairen, die in Brabant manoeuvres ma ken, werd gisteren deelgenomen dioor de al daar vertoevende muziekkorpsen, ten einde psalmen en gezangen te begeleiden. Ook de stafmuziek van het 5e regiment infanterie nam daaraan deel. De stafmuziek van het 5e reg. inf. gaf gisteren een concert in Etindhoven. Aan; het- toelatingsexamen voor de 2c klasse van het Christ. Gymnasium to Utrecht* hebben o. a. voldaan N. B. die Groot en J. H. Pleines, Aan het toelatingsexamen voor de voorbereidende landbouwschool te Wapenin gen is met gunstig gevolg afgelegd door jhr. F. van Holthe. In de aandeelhoudersvergadering van' de Naamlooze Vennootschap „Volkshuisves ting" zijn met algemeen© stemmen tot be stuursleden pek azen de heeren J. C. van der Meer, H. C. van Dam, H. Stolp en F. Ml. van Veen. Do temperatuur van het water in de Amersfoortsohe bald1- en zweminrichting op 12 Sept. 1904, des ochtendb 7 uur, was 57 graden Fahrenheit. Door den heer E. P. J. Smith, archi tect-administrateur der Naamlooze Vennoot schap „Nieuw Amersfoort", en den park- opzichter W. Jagtenberg werd Vrijdagmid dag aan de spoorbaan weer oen bosch brand opgemerkt, welke nu woedde in bet bosch j van den heer D. P. Hamers. Aan him kordaat optreden en de hulp van j twee boprenvrouwen en eenige arbeiders mag liet worden geweten, dat bet vuur nog be- dwongen werd eer het grooter onheilen kon aanrichten en het 't bosch van mevrouw Cock Blomhoff had aangetast. Over het ontstaan van den brand, een 400 M. van de spoorbaan, verdiept men zioh in gissingen. A. Ofc STAATSLOTERIJ. De hoogste prijzen der 5. fclasae. Trekking van 12 Sept. Prijs v. f 1000 No. 5156 19558 400 I, 2951 200 6642 6700 18518 6797 17684- pp 100 19915- 5133 4126 2985 BURGEMEESTER en WETHOUDERS der gemeente Utrecht zijn voornemens op Zater dag 24 Seplcniner 1904, des namiddags te twee nnr, in het openbaar bij inschrijving ten Stadhuize te VERPACHTEN een perceel Weiland, ka dastraal bekend als ge meente Lauwerecht, Sectie C, n°'. 639 en 640, gelegen achter de Gemeente-Gas fabriek. De voorwaarden van deze verpachting liggen ter inzage op het bureau van den Directeur dor Gomeente-Gasfabriek «n ten Stadhuiznop kamer 36, op eiken werkdag van des voor middags 10 tot des namiddags 2 uur. De Secretoris der gemeente Utrecht, J. BOOL. door overlijden van den eigenaar van eene te JUTPHAAS. Op Woensdag 21 September 1994 des voormiddags ten elf ure, zullen te Jutphaas, in het (Logement „de Zicaanten 'overstaan van Mr. E. C. U. DE BALBIAN VAN DOORNNotaris te Utrechtin het openbaar worden ver kocht a. Eene welbeklante Smederij, sedert 70 jaar gevestigd in het hnis aan den Rijnkant te JutphaasA No. 24met het erfpacht8recht van den grond, kadastraal sectie BNo. 623ter grootte van 3 Aren10 Centiaren. B. Een bijna Nieuw Gebouwinge richt tot PakhuisBoven- en Benedenwonin gen te Jutphaas aan don Rijnkantkadas traal srctie B, Nos. 830 en 831, ter grootte van 2 Aren14 Centiaren en Cl. Een Woonhuis met Koetshuis Stal en Erf te Jutphaas aan den Rijnkant, kadastraal sectie B, Nos. 761 en 762, ter grootte van 3 Aren 10 Centiaren. Alles te bezichtigen des Dinsdags en Don derdags van 25 ure. Breeder bij billcttenop aanvrage kosteloos verkrijgbaar. Inlichtingen ton .kantore van genoemden Notaris Lange Niouwstraat 44. üLL'NGEN Fabh.VAN HASELEN&BOOM AMERSFOORT Wettig gedep. fabrieksmerk. Verkrijgbaar bij B. VAN 'T EIND. I. VAN DEN HOOFF. C. J. DE KONING. A. J. JANS. M. R. N, OOSTERVEEN. WATERSCHOT en Co. A. VAN DE WEG. Mevrouw Wed. BASTERT vraagt Nov. a. s. eene eenvoudige, flinke en gezonde P. G middelb. leeftijd. Br. fr. op Villa „Nova" bij Breukelen. Een net burf 20 jaar, b. v. buiten, P. G., of 2e meld, tegen 1 of half Nov., in een stil gezin. Zij is 3 jaar in de laatste betrek king geweest en van goede getuigen voorzien. AdresL. M., Hulpkantoor te Kamerik. Voor onze fabriek ti wy tegen 15 October, een Zeist, vragen tevens Zetter. Aanbiedingen aan de Ned. fabriek van Gou den- en Zilv. werken, v h. J. A. A.GERRITSEN, Looiersgracht 41/43, Amsterdam. Vraagt slechts gelijk hier afgebeeld. daar vele waardelooze Ü^~namaaksels~9lf verkocht worden. Aktiengesellschaft, Leipzig, Geïllustreerde Prijscourant van Hyacinten Tulpen Crokus etc. op aanvrage gratis en franco verkrijgbaar. p. a. Tweehij ij hen BloemistOverveen. If SnsuffiSn^^1LABOOUE) M ■J"* munt uit door hoog Alca- loTd-gehalte, aangenamen smaak en helderheid. Aanbevolen door H.H. Geneeskundigen tegen zwaktegebrek aan eetlusttor versterking na ziekte koorts en hare gevolgen Met STAAL in 't bijzonder tegen bleek zucht en bloedgebrek. Verkrijgbaar in de meeBte Apotheken en Drogisterijen. KRAEPELIEN HOLM. Hofle verauclers, ZEIST. nabij de Boulevards en het Palais Royal. Comfortabelst Familie-HAtel. Matige prijzen. 75 kamers.— Tuin, Rookkamor. Leeszaal. Ui I-teken deken keu fn beste wUnen Kamer met 1 bed van af 4 frs. Kamer met 2 bedden van af 7 frs. bediening, elektrische verlichting en cen traal verwarming inbegrepen. Déjeuner k la fourchette 3 fr. Diner 4 fr. Restauratie a la carte. Baden. Telefoon, electrische Lift, Arrangementen en pensi ons. Telegr.-adresSVENDSEN, Paris. I Amsterdam, Kelzersuraclit 29ü. Goedgekeurd big R. B. van 3 December 1895No. 38. Sluit alle soorten Verzekeringen op ket Leven en van Lijfrenten met of zonder opbonden van premiebetaling ingeval van Invaliditeit* Werkkracht-Verzekering al oi niet in verband met levensverzeke ringen of Lyfrenten.

Amersfoortsch Dagblad | 1904 | | pagina 3