„C ai 11 e r Verpachting van het Buffet Een WINKELHUIS THWoflelüUR: 20 Electrische Motorwagens Zomerverblijf, den Haag. G G, Pil. L Nederlandsclte Centraal Spoorweg-Maatschappij. Hollandsche Novellen, Vruchtenlikeuren p. C. jtfuijzeri, Fabrikant, UTRECHT, Nluijzert's Bessenwijn. Uit den omtrek. STADSNIEUWS. ADVERTENTIÈN. Bouwgrond, EEN HEERENHUIS Aanbesteding van Villa met Stal en Koetshuis, Benedenh- m. Tuintje,p;ahtb!;ss Ie, 2e en 3e Hypotheek een net Meisje, P. G, Werkmeid, ALLERZIELEN. aflevering 2 van de veertiendaagsch tijdschrift. aan het Station Harderwijk, Dinsdag <4 April 1905, des voormiddags ten unr (pl. tijd) aan het Hoofdbnrean der Maatschanpy 1 te Utrecht, alwaar de insenrü- op li Moreelsepark vingsbiljêtten uiterlijk dien dag vóór 10 unr vm (pl tijd) franco moeten zijn ingeleverd- De voorwaarden zijn tegen betaling van 25 cents aan genoemd Hoofdbureau verkrijgbaar. P. C. MUIJZERT, Fabrikant, Utrecht. voorbereidende en werkelijke beplanting zijn verbomden. L. O. Woningen voor arme kinde ren. Burg. en weth. van Edam zullen aan besteden den bouw van een aantel woningen voor arme visschers te Volendam. Die huizen worden van gemeentewege ingevolge art. 33 der woningwet geplaatst, om tegemoet te ko men aan de bezwaren, die n/u bestaan door overbevolking. De staking van veertien kousenbreistèrs der tricotage-fabriek van de firma Rcinier Muller Oo., te Gro ningen, duurt nog steeds voort. Het nog wer kende personeel wordt des avonds door de staaksters, gesteund door do meewerkende kleermakers van de firma Van Dam, met ge zang en niet malsche woordjes naar huis ge bracht. De politie heeft, ter voorkoming van er ger, de noodige maatregelen genomen om de overige breisters van de fabriek naar huis te brengen. De aanvaring te Vliasingen. De vorige week tliadl op de reede te Vlissangen een aanvaring laats tusschen liet voor anker liggende Eng. stoomschip Oriel'' en het uit zee komende Duitche zedlschijj „Christine waarbij het stoomschip belangrijke averij op liep. De reederij van de „Oriel" eischt nu van de „Christine" een schadevergoeding van f 100,000. Bteide schepen liggen thans to Antwerpen, waar zij gerepareerd worden. Onbevoegde uitoefening der geneeskunde. R. Haverhoek uit Utrecht, die door den kantonrechter te Rot terdam werd veroordeeld tot f 200 boete, subsidiair 40 dagen, wegens onbevoegd en zonder noodzaak uitoef enen van de "genees kunde, heeft hooger beroep aangeteefcend. Het vergi ftigingsgeval te RU them. De justitie uit Middelburg is Zaterdagmiddag, vergezeld van twee schei kundigen, naar Ritthem vertrokken, tot het instellen van een nader onderzoek in ver band met de bekende vermoedelijke vergif tiging aldaar. Mishandeling met doodel ij ken afloop. Een 26-jarige man, die Zon dagavond van de vorige week bij een vecht partij1 te Nieuwendam in de zij werd gesto ken en per tram naar Amsterdam werd ver voerd, is thans in het gasthuis aldaar over leden. De dader is nog niet ontdekt. Op een eigenaardige manier gesnapt. Men meldt uit Hoek van Hol land Reeds meermalen werden hier 's nachts uit het kippenhok van een der burgers eieren weggenomen. Om den dief of de dieven te verschalken, werd van het hok af tot in de woonkamer een ondergrondsche, dus onzicht bare electrische geleiding met werkker aan gelegd, zoodanig, dat bij het openen van het kippenhok de wekker begon te bellen. Gere- quiireerd was de politie, die onder 't genot van een potje bier, een sigaartje en domino spel op haar gemak in een aangrenzend ver trek wachtte tot de dief meldde, dat hij zijn slag ging slaan en bet dus tijd werd hem in te rekenen. Vrijdagnacht om half één ging de bel over. De dief meldt zich aan, politie er <p uit, dief gesnapt en gefouilleerd en in 't re- zit gevonden van te voren door den eigenaar gemerkte eieren, welk door dezen werden herkend. (N. R. Ct.) Een goede vangst. De Arnhem- sche politie heeft Zaterdagmiddag aangehou den Heinrich Lange, een der beruchte kwart jesvinders, die eenige jaren geleden te Arn hem veroordeeld zijn. De aanhouding van Lange was door de Duitsche regeering ver zocht wegens bödricgelijke bankbreuk, valsoh- heid in geschrifte en oplichting. Valsche banabiljetten. Aan het agentschap der Nederlandsche Bank te Tilburg moet een valsch bankbiljet van 1 25 in beslag genomen zijp. Ongeluk bij den arbeid. Zater- dammorgen is te Ouddorp de metselaar De Jong, doordat hij misstapte, van een stel ling gevallen. Hij kreeg daarbij zulke ern stige kneuzingen, dat hij eenige uren later overleed. Rijwielongeluk. Gisterenmiddag is te Amsterdam eoni 48-jarig wielrijder, ge naamd Paulus, geslipt, en zioo onzacht tegen de ijzeren omrastering van, een boom geval len, dat een direct ontboden geneesheer slechts den dood kon oonstateeren. Door een koe gedood. Te Vos meer (Z.) is de dochter van een veehande laar bij het koemeiken zoodanig door het dier gestoken, dat zij bewusteloos neerviel en kort daarna overleed. Overboord geslagen. Zaterdag ochtend is te Driewegen een schippersknecht bij het binnenkomen in de haven, doordat het stagzeil oversloeg, overboord geslagen. De man verdronk. Kind verbrand. In Lonneker werd een klein kind van den arbeider W. een 'geniblik alleen thuis gelaten. Het kwam in aanraking met het vuur, tengevolge waarvan het met brandwonden overdekt in het zieken huis te Enschedé werd opgenomen, waar het gisteren dientengevolge is overleden. Kratokboonen. Elen drietal koeien van een veehouder te Berkhout zijp ziek geworden dooi- het gebruik van kratok boonen. Een der dieren is reeds gestorven. De boonen zijn tot onderzoek gezonden naar het rijksl andbouwproe fetation te Hoorn. Brand te Hilversum. Te Hil versum brak gisterenavond omstreeks* 8 uur brand uit in een perceel aan do Naarder- straat. De brandweer was ongeveer half tien het vuur meester. Het huis brandde geheel uit. De belendend© peroeelen kregen veel wa terschade. Alles was verzekerd!. Gezonken. Een Enkhuizer vis- schersvaartuig werd heden morgen dicht bij den mond der haven te Enkhuizen in den grond geboord door een stoomboot. Het vaartuig zonk onmiddellijk en de opvaren den hadden nauwelijks gelegenheid zich in de vlet te redden. Verkeerd begrepen. Men schrijft uit Woensel aan de „Limburger Koerier" Er werd aan de deur geklopt. Biunen 1 riep men op de secretarie. Een man uit Best trad vóór do balie en vroeg inlichtingen omtrent do gelaleening. Hij kon heel wat geld gebruiken, zei-ie. Di© gemeente ook, was 't antwoord. En zo leent geld, staat er in de krant! Juist! Je kunt hier geld brengen, maai niet halen. O! Bonjour School- en Kerknieuws. De Minister van Bjinnenlandsche Zaken brengt ter algemeen© kennis, dat de examens der Polytechnische School, vermeld onder B en C in artt. 6065 van de wet houdende regeling van liet middelbaar onderwijs, in de maanden Mei, Juni en Juli a. s. te Delft zullen worden afgenomen. Wie een of meer examens wenscht af te leg gen moet zich daartoe vóór 5 April e. k. schrif telijk bij het Departement van Binnenlandsche Zaken aanmelden, met nauwkeurige opgave tot welke examens hij wenscht te worden toegela ten. Hij, die slechts een gedeelte der examens B of C wenscht af te leggen, heeft hiervan mede in zijn verzoekschrift te doen blijken. Bij de aanmelding tot de examens B moet worden overgelégd het getuigschrift wegens vol doend afgelegd eindexamen voor de hoogere bur gerschool met 5-jarigen cursus, vermeld in art. 57, en hij de aanmelding tot examen C en tot het eerste deel van examen C voor werktuigkundig en mijn-ingenieur het getuigschrift wegens vol doend afgelegd examen B, vermeld in artt. 61 65 der genoemde wet. Zij, die onmiddellijk na met goed gevolg afge legd examen B volgens art. 64, wenschen toege laten te worden tot het eerste gedeelte van exa men C van werktuigkundig-ingenieurmoeten het hun uitgereikte bewijs van welgeslaagd exa men B onmiddellijk aan het Departement van Binnenlandsche Zaken inzenden. Zii die den cursus C volgens art. 66 hebben gevolgd en wenschen toegelaten te worden tot het eerste gedeelte van examen C voor mijn ingenieur moeten het hun uitgereikt getuig schrift van welgeslaagd examen B voegen bij de in te zenden aangifte vóór 5 April om tot een deel van examen 0 volgens art. 65 te worden toegelaten. Vóór de benoeming van een leeraar in de Engelsche taal aan het Gymnasium te Leiden, tevens leeraar aan de Kweekschool voor onder wijzers en onderwijzeressen aldaar, worden aan bevolen de hoerenlo. Chr. Kok, leeraar aan de H. B. S. te Amersfoort2o. dr. E. Kruisin- ga, leeraar aan de Itjjks H. B. S. te Winters wijk 3o. R. A. Hugenholtz, leeraar aan het gymnasium te Leeuwarden. Op Woensdag 5 April a. s. zal de Alge- meene Synode der Ned. Herv. Kerk in buiten gewone vergadering bijeenkomen tot het benoe men van een kerkelijk hoogleeraar, vanwege do Neder 1. Herv. Kerk, te Groningen. Dr. W. A. Terwogt, sedert 2 Maart 1829 pred. by de Rem. gemeente te Hoorn, hoopt Zondag 30 April a. s. den dag te berdenkeu, waarop hij vóór 40 jaren de evangeliebediening by de Ned. Herv. gemeente te Ammerstol aan vaardde. Voorts stond dr. Terwogt nog van 1873'75 bij de Ned. Herv. gemeente te Simons- haven, waarna hij in 1875 overging tot de Rem. Broederschap en den 17. Januari van dat jaar zijn intrede te Oude-Wetering deed, waar hij tot zijn vertrek naar Hoorn werkzaam was. In de buitengewone vergadering van Be stuurders en Afgevaardigden van afdeelingen van het Nederlandsche Zendelinggenootschap, te Rotterdam gehouden, waren 68 stemgerech tigde leden tegenwoordig. Met 61 tegen 7 stem men vereenigde de vergadering zich met het voorstel om gezamenlijk met de Utrechtsche Zendiingsvereieniging eene Nederlandsche Zen dingsschool op te richten. Tegen sommige be palingen van het concept der statuten, waarvoor koninklijke goedkeuring zal worden aangevraagd, werden bedenkingen geopperd het hoofdbe stuur zal daarvan gebruik maken en op de jaar- lijksche vergadering een gewijzigd ontwerp in dienen. Met 66 tegen 2 stemmen vereenigde de vergadering zich met het voorstel om den heer J. W. Gunning te machtigen de benoe ming tot directeur-secretaris van de Utrechtsche Zendingsvereeniging aan te nemen. Te Sint-Maarten (N.-H.) zal eene R.-K. kerk gebouwd worden. Een eeuw geleden werd, voor dit doel, een som vermaakt, die nu (rente op rente) nagenoeg een ton bedraagt. lm d© Zaterdag t©n stadhui ze te Utrecht gehouden vergadering van. het Provinciaal Co mité voor d© oprichting vaun een standbeeld voor stadhouder Prins Willean Hl, ia emdr rekening gedaan door dor. penningmeester dor voor dit doel in deze provincie ingezamel de gelden. De opbrengst was f 2106.70. Het Provinciaal^Comité werd daarop ont bonden, als hebbende zijjn taak vervuld. aVoor de afdeeling Utrecht en omstre ken van de Vereeniging „Oo6t en West zal de heer mr. H. A. Lorentz Dinsdag a.s., oes avonds te 8 uur, in Irene te Utrecht optreden niet een lezing over „NieuwUruiiiea", verdui delijkt door lichtbeelden. In de Zaterdag te Utrecht gehouden ge combineerde vergadering van de vereenaging Land en Tuinbouw te Utrecht met de bestu ren van een, aantal landbouwvereenigingefu; uit verschillende plaatsen dezer provincie, werd na eene redevoering van den voorzitter jbr. mr. J. de Wijkerslooth de Weerdesteiju, bij acclamatie besloten de stichting van een pro vincialen Utrechtsohen Boerenbond met alle kracht te bevorderen. Over 14 dagen wordt eene nieuwe vergadering gehouden, waai'br"i de verschillende vereemgingen, na genomen eventueel besluit op de algemeene vergade ring ter plaatse, definitiefzullen toetreden. Hilversum. De meute van de Kon. Veluwscho jacht vereeniging zal op 6 April naar hier worden overgebracht, voor de jacht met tie Amsteroamsche „vereeniging voor jacht- en terreinrijden", waarvan de datum nog niet is vastgesteld. Hilversum. Gisterenavond omstreeks uur werd brand ontdekt in de woning van L. Donker, Naarderstraat 58. Hoewel het vuur direct met twee slangen op de water leiding krachtig werd aangetast, kon toch niet verhinderd worden, dat het geheele huis je uitbrandde. Om ruim 9 uur was men den brand mees ter. Alles was verzekerd. Oorzaak onbekend. Een belendend perceel kreeg veel waterscha de. Te Wijk brij Duurstede circuleert een adres aan den gemeenteraad tot afschaffing van de kennis. De beweging gaat uit van twee herbergiers en is vooral gericht tegen de stooancaroussels en dergelijke van elders, dio met het kermisgeld gaan strijfken, terwijl de neringdoenden in de gemeente kunnen toe kijken. Ter vervanging van de kennis stel len adressanten voor het houden van een jaarlijkscheu feestdag, b.v. op den verjaardag van H. M. de Koningin. Op de aanbeveling voor de benoeming van een leeraar in cle Engelsche taal, aan' het gymnasium en aan de kweekschool voor onderwijzers en onderwijzeressen te Leiden komt als no. 1 voor de heer Chr. Kok, loei aar aan de H. B. S. alhier. De gepasporteerde sergeant-majoor-t) tulair d^r infanterie G. P. Piersma en de re servesergeant A. v. Kalken, van het 5e regi ment infanterie, hebben te Arnhem met gun stig gevolg het examen voor vaandrig af ge legd. Gisteren speelde Quick haar eersten kampioenweuStrijd te Deventer tegen de „Tubanters" uit Enschedé, ook kampioen ba rer afdeeling. De Amersi'oortera, die voltallig waren, won nen den opgooi en verkozen het eerst met zon en wind tegen te spelen. Niettegenstaau de deze nadeeleu, waren zij toch de meerde ren en wisten zij reeds na 5 minuten de lei ding te nemen (10), spoedig hun voorsprong vergrooteuti© tot 2—0. Uit een niet ver ge noeg wegwerken van Quick's doelman, bracht een der Tubanters het eerste en eenigsto puntje voor zijn vereeniging ter wereldi; rust brak aan met 21 voor Quick. Na de pauze hadden d© Amersifoorters al heel weinig moei te met hun tegenstanders en hielden zij hen bijna voortdurend ingesloten. Nadat Quick den stand op 31 gebracht had, viel don Tubanters een strafschop ten deel op 12 pas van 'ttioel. Hoewel goed genomen, wist Quick's doelverdiediger het leder nog beter te keeren en voort ging haar voorhoede weer naar do Tubautsche veste. Met regelmatige tusschenpoozen doelpuntte zij nog 3 maal en toen tijd gefloten wurd, had Quick dua wel verdiend met 61 gewonnen. Treedt zij a.s. Zondag tegen „Vitesse" II weer overwinnend uit 't strijdperk, dan schie ten de rood-witten al een aardig eindje op in de richting van het oostelijke le klasse schap. U. D. I. II ontving op het Leusderveld Hercules IV uit Utrecht. De U. D. I.-voor hoede vertoonde zeer goed samenspel; 'tliet zich zelfs aanzien, dat de Amersfoort©rs zou den winnen, want met rust was de stand- 21 in hun voortieel. Bij de hervatting van! 't spel bleek echter maar al te duidelijk hoe langzaam en onzeker hun rechterhoedie was. Tweemaal wisten dio Stichtenaren nog te doelpunten, om aldus met 32 te winnen. Burgerlijke stand. Geboren: Hillegonda Johanna, d. v. M. A. Leinweber en H. Westerhoff. Albertus, z. v. H. Oudeman en T. Look horst. Paulus Heudrikus, z. v. J. Huizinga en P. Arts. Geboren: Jannetje, d. v. G. Zwart en N. Dussohoten. Lambertus, z. v. B. C. van die Bor en W. A. G. Bijvank. Overleden: Jantina Marchiene Boe- scher, oud 27 jaar. Judith Wilhelmina Groot, oud 67 jaar. STAATSLOTERIJ. D«- hoognet prezen der 1. klasse. Trekking van 20 Maart. Prijs van f 400 16517 Prijs van f 100 15493 3044 15255 5381 7012 9097 12600 12269 Getrouwd G. VOÜTE le luitenant bij de Kol. Reserve en MIES CELOSSE. De Heor en Mevrouw VOÜTECelosse betuigenook namens wederzijdsche familie, hun harteltjken dank voor de vele be wijzen van belangstellingbij hun huwelijk ondervonden. Amersfoort20 Maart 1905. Naamlooze Vennootschap. Korte Nieuwstraat 4Utrecht. KAPITAAL f 1,000,000, waarvan geplaatst f 500,000. Directeuren Mr. F. S. VAN NIEROP C. H. F. CHRI8TMANN F. X. M. H. KEL LER en Mr. G. VISSERING. Fondsen Coupons - Wissels - Credletbrieven - Deposito - Prolon gatie - Incasso - Rekening-Conrant - Conpons en losbare Obligation welke bij de AMSTERDAMSCHE BANK te Amsterdam betaald wordenkunnen ook aan ons kantoor ter betaling worden aangeboden. Ons dagelijhsch koersblad voor buitenlandse!! papier en conpons wordt aan de relatiën op aanvraag gratis toegezonden. Tot nadere aankondiging wordt voor gelden A deposito gestort en dadelijk opzegbaar 2-tii pet. rente 'sjaars vergoed. Te Het Loo bij Apeldoorn wordt te HVUR of te KOOP aangebodeneen aan hoofdweg, geheel door heggen inge sloten zeer gunstig gelegen stok goede groot 5500 MJ, met of zonder degelijke Burgerwoning. Terrein is bijzonder gun stig gelegen, en geschikt voor Hovenier. Huis, waarin Gas- en Waterleiding, leent zich uitstekend voor Pension. Huis is te aanvaar den 15 September 1905. Terrein dadelijk. Brieven fr. onder No. 16, aan den Boek hand. N. ROT, Apeldoorn. Notaris J. J. SCHALIJ, te Breukelen-Nijenrodezal op Donderdag, den 30 Haart 1905, des namiddags 1 uur in het hotel „de Nederlanden" e Vreeland, in het openbaar verkoopen: met TuinStraat en Voortuintjeaan de Vechtgelegen te Vreelandaan de Noorder Voorstraatter grootte van 2 aren 94 centiaren. Te aanvaarden bjj de betaling der koop penningen. KijkdagenDinsdag en Donderdag van elke week vóór den verkoopvan des namiddags 2 tot 4 ure. Nadere inliohtingen geeft de opgenoemde Notaris. Breeder bij billetten. Notaris VAN DER VLUGT te Utrecht, zal in het Verkooplokaal Achter St. Pieter aldaarop Zaterdag 35 Haart 1905 namiddags 6 urepubliek veilen en verkoopen i en Erf met BOVENHUISvoorzien van afz. opgangte Utrechtaan den Spring weg 15 en 15bi8hoek Walsteeggroot 66 centiaren geheel voorzien van gas- en water leiding. Het Winkelhuis verhuurd tot 1 Aug. a. s., togen f 16.per maandhet Bovenhuis dadelijk te aanvaarden. Te bezichtigen Dinsdag en Donderdag van elke week en de beide laatste dagen vóór den verkoop van 24 uren. Breeder bij biljetten. Verdere inl. bij den Notaris. voor de GEMEENTE-TRAM TE UTRECHT, TE HUUR in de onmiddellijke na bijheid van Utrecht direct aan spoor gelegen een pas gerestaureerde benevens groote Moes- en Bloemontum voor de Zomermaanden 350 en voor het geheele jaar 450 gulden. Te bevragen onder lett. G bij den Boek handelaar HIPKE, Biltstraat, Utrecht. BURGEMEESTER en WETHOUDERS van Utrecht noodigen gegadigden uit aanbie dingen voor de levering van 20 Electrische Motorwagens voor de Gemeente-Tramte Utrecht, b(| hen in te dienen. Do aanbiedingen moeton vóór 8 April 1905 franco bij Burgemeester en Wethouders wor den ingezonden. De opening der ingekomen aanbiedingen zal plaats vinden ten Stadhuize op 8 April 1905des namiddags ten 3 ure. Bestek en voorwaardenwaarnaar de aan besteding zal geschieden zijn ter Secretario en bij J. G. VAN TER VEEN Zn. aldaar verkrijgbaar tegen betaling van f 3,50. Met Mei of later zoekt DAME, alvorens buitenl. reis te ondern. besch. kl. fam., of 2 a 3 DAMES ter Huurovername r. zeer gez. gemeub. en Hg. Bosch. Bev. 2 gr. vertr. en suite, m. fl. serre, 1 fl. el. vertr. m. bad. boven, 1 do. beneden, keuken enz. Huur- en tijdsconditie nad. overeen te k. Inf. verlangd. Br. S. d. B. 52, Laan v. N. O. I. den Haag, Leeraar in PIANO en ZANG, Utrechtsche straat, hoek Heliingstraat 36 beschikbaarrente 4 A 5 pet. Ook Voorschotten met en zonder borgaan be trouwbare personen. Br. fr. lett. H. A. Advert.-Bur. A. DE LA MAR Azu., Amsterdam. 1 April of later wordt bjj eene eenige bej. dame, een fats. flinke jnfvr. of weduwe gevraagd, boven de 30 jaar$ tot het ver richten van huisolijke bezigheden, ook bekend met koken en verder tot gezelschap. Salaris f 100.Onnoodig zich aan te melden zonder uitst. ref. uit laatste betrekking. Brieven fr. lett. Q, Postkantoor Doorn. Gevraagd te Gouda met Mei van den goeden burgerstand, voor de zorg van twee kleine kinderen. Br. fr. onder letter K., aan de Boekhandelaars J. VAN BENTUM ZOON, te Gouda. Voor een jong MeisjeP. G. van 20 jaar, opgevoed in oen Weezengesticht, wordt tegen Mei gezocht eene betrekking als ze heeft reeds een jaar gediend als Meid-alloen. Fr. brieven letter C aan Handelsdrukkerij „De Veluwe" te Putten. Schouwburg Utrecht. NederlandschB Tooneelvereeniging van Amsterdam. (Goedgekeurd bij Koninklijk besluit van 24 Mei 1895). Opgericht 1 September 1893. Donderdag 23 Maart 1905 a 70ste en laatste Opvoering van Een zinnebeeldig spel in 3 bedrijven van HERM. HEIJERMANS Jr. In dit stuk treden op de dames VAN DER HORSTVan der Lügt Melsert, DE BOER r. Rijk, TERNOOIJ APÈL-Haspels en KIEHL en de heeren ALEX POST (Faassen) VAN DER HORST, HOLKERS, MUSCH, VAN DER DOES on HISSINK. Aanvang 7i/, unr. Pr ij zen dier Plaatsen: Balooo. f 2.25. Stalles en le Amph. f 2.le Zijloge f 1.75. Baignoires en 2e Amph. f 1.50. Paa> terro f 1.3e Amph. f 0.80. 2e Zijloge f 0.75. 4e Amph. f 0.50. Gaanderij, f 0.30. Plaatsbespreking: Voor Aandeel houders Dinsdag van 10 tot 12 uur, voor het Publiek deuzelfden dag (na loting) van 1 tot 3 unr; verder Woensdag on Donderdag van 10 tot 12 en van 1 tot 3 uur. Z* Zooewen verschenen bU J> LOKKER, Uitgever te Voorburg Abonnement per 26 Novellen (één jaargang) f 5.20. Proefnummers in iederen Boekhandel ter inzage. zonder alcohol. fijnsi-e Zwihsersche chocolade^ IllLPuifcenS ctxca.0 i*v ouifiet.

Amersfoortsch Dagblad | 1905 | | pagina 3