Nightcap In Zand zit Geld! PERRY &Co. G G. PI. L AM, a. j. p:s amandeltjespudding a. j. p'1 amandeltjespudding Huisknecht. Uit den omtrek. STADSNIEUWS. tweede Huisknecht, ADVERTENTILN. Gafé-Biilard met Vergunning Te Koop a 3 Mille, Eene bekwame KEUKENMEID Oudegiaeht 3D, Utrecht. Moeders waakt voor de gezondheid uwer Kinderen. corps te houden, zal de optooht den volgen den weg nemen Regeling aan de Academie 12 uur precies. Vertrek 1 uur. Rapenburg (Westzijde), Noordeindsbrug, Breestraat, Hoogewoerd, Rijnstraat, Linksom Utr. Veer, Brug Kraaier straat, Nieuwe Dijn, Heerengracht, (West zijde), Haarlemmerstraat, Blauwpoortsbrug, Morschstraat, Boerkavestraat, Steenstraat, Blauwpoortsbrug, Paardensteeg, Borstelbrug, Kort-Rapenburg, 3reestraat, Papenstraat, Langebrug, Pieterskerkgracht, Pieterskerk straat, Bocht van Guinea, Kloksteeg, Rapen burg (Oostzijde), Steenschuur, Breestraat, Kort Rapenburg, Roommarkt, Bloemmarkt, Aalmarkt, Vischmarkt, Korenbeurs, Burg- steeg, Korte Nieuwstraat, Hooglandsche Kerkgracht (Oostzijde), Hooglandsche Kerk steeg, Haarlemmerstraat, Hartenbrug, Stille Rijn, Apothekersdijk, Borstelbrug, Rapen burg (Oostzijde), Kloksteeg, Nieuwsteeg, Nieuwsteegbrug, Feestterre:n. Kleine pauze uur. Feestterrein, Nieuwsteegbrug, Nieuwsteeg, Zonneveldsteeg, Langebrug, Rapenburg, (O.-zijde), Noordeindsbrug, Noordeinde, Wit te Singel, Doezastraat, Nieuwsteenbrug, Ra penburg (O.-zijde), Kort-Rapenburg, Borstel brug, Paardensteeg, Turfmarkt, Oude Singel, Pauwbrug, Bakkersteeg, Hooigracht, Nieuwe Rijn, Korenbeurs, Koren brugsteeg, Bree straat (richting Minerva), Papenstraat, Pa pengracht, Houtstraat, Houtstraat brug, Ra penburg (Westzijde), Feestterrein. Groote pauze 69 uur. Regeling Feestterrein, Nieuwsteenbrug, Steenschuur. Breestraat, Korenbrugsteeg, Vischmarkt, Aalmarkt, Bloemmarkt, Boom- markt, Borstelbrug, Paardensteeg, Haarlem merstraat, Bakkersteeg, Hooigracht, Nieuwe Rijn, Korenbeurs, Korenbeurssteeg, Bree straat (richting Minerva), Noordeindsbrug, Rapenburg (Westzijde), Academie en Kai- serstraat, waar de stoet ontbonden wordt. De stoet, die gevormd wordt door 269 personen, zal bestaan uit 6 afdeeb'ngen, wier namen hier volgen: 1. Hollandsche Edelen en Heinsius2. de keurvorsten en hun ge volg; 3. de andere Duitsche Vorsten en Hendrik Casimir; 4. Koning Willem III 5. de Gouverneur der Spaansche Nederlan den 6. Veldheeren, Admiraals en Oosten rijksch Gezantschap. - Men verneemt dat de hoofdfiguren en oyerige deelnemers aan het Leidsche mas- keradefaest de Zondag na de Leidsche fees ten weder te Soheveningen zullen komen en na zich daar aan een gastraaal in het Palaoe- hofcel te hebban vereenigd, evenals vorige ja ren een officieel bazoek aan de kurzaal zul len brengen. Internationale Tentoon stelling te Luik. Te Luik zal van 25 tot 27 Juni eeu tijdelijke wedstrijd worden gehouden van rozen, afgesneden bloemen en sierplanten (Concours de Roses, de Fleurs coupées diverses et de Plantes ornementales,) waarvoor belanghebbenden gratis een pro gramma wordt toegezonden op aanvrage aan de heeren jhr. W. de Geer, 10 Rue Fcrgeui Luik, en G. P. Bakker, consul van België, te Groningen. De jury is samengesteld uit de heeren C. A. A. Dudok de Wit, AmsterdamJac. P. R. Galccloot, AmsterdamJ. C. Groe- newegen Jr., Amsterdam Ernst H. Krelage, HaarlemErnest Ludewig, Maastricht en Th. Witte te I/eiden. Omtrent het aanstaande conoours hippiquo op Zorgvliet bij Den Haag te hou den, wordt nog gemeld: Het Haagsche concours belooft zeer veel; onder de tuigpaarden is nu reeds stalling gevraagd voor 130 paarden, waaronder twee Engelsche champions tuigpaarden, terwijl door den heer Anton Jurgens een jachtpaard is aangekocht van allereerste klasse, ge naamd Up-To-Date, vosrudn, 1.62 M. hoog, 6 jaar oud, vader Savoy, moeder Laura, van The Bold Marshall. De prijzen behaald door Up-To-Date zijn te talrijk om op te sommen, o.a. was hij in 1904 1. champion te Reigate, 1. champion te Guildford, 1. te Bournemouth, Brighton, Margate, Tumbridge Wells, Bernford enz., bovendien was hij te Reigate en Hayward's Heath Cups. Van den heer Anton Jurgens kan dus gezegd worden, dat hij tot hiertoe de beste tuigpaarden en het beste rijpaard uit Engeland heeft ingevoerd. Er zijn ech ter nog verscheidene schoone rijpaarden in ons land, o. a. vele onder de officiersdienst, paarden, die ook op het groote internatio nale conoours zullen zijn. Van den heer Winans is ook reeds inge schreven de prachtige bruine ruin Maize", die behalve in Engeland, ook dit jaar in Parijs en Brussel eerste prijzen behaalde en gereden door den heer Goock, een schitte rend geheel uitmaakt. Geen misdaad. Naar mén \er neemt heeft het gerechtelijke onderzoek naai de doodsoorzaak van J. v. Z., te Echt =11, geen aanleiding gegeven om het vermoeden, dat er een misdaad is gepleegd, te wettigen. Tramongeluk. Een dame uit Amsterdam, die met de tram van Heeren- veen naar Lemmer zou vertrekken, stapte in de verkeerde tram. Zoodra zij zulks be merkte, wilde zij haastig uit de tram, die reeds in beweging was, stappen, viel en ge raakte met den rechtervoet en de rechterhand onder de tram. Twee vingers worden ernstig en de voet op verschillende plaatsen ge kneusd, waarop veel bloedstorting volgde; de groote teen was gedeeltelijk verscheurd. Met den meesten spoed werd zij verbonden en in de volgende tram gedragen om naai' de Lemmer to vertrekken. Een kindje van den stukadoor V L. te Ticl, slikte eene naald in. De tweejarige kleine overleed tengevolge daarvan kort. daarna. Over boord gevallen. Van het Rijnschip Spero, liggende in de Maashaven, te Rotterdam is overboord gevallen en ver dronken de Duitsche schippersknecht W. L. Zijn lijk werd eenigen tijd later opgehaald en aan boord van dit vaartuig gebracht. Verdronken. Vrijdagavond zijn t«> Schoonhoven twee jongelieden, die in de z.g. Kil van de rivier de Lek wilden gaan zwemmen, aldaar verdronken. Onweer. Te Oldenzaal sloeg Zater dag de bliksem achter de woning van G. Blenke in een boom, die met een ijzerdra-vd aan het vensterkozijn was verbonden. Langs dien draad sloeg hij' over op de woning, waar een gat in clen muur werd geslagen en het dak gedeeltelijk vernield. De paarden iu deri stal sloegen tegen den grond. Tusschen zes en zeven uur brak Zaterdag berveu de gemeente Almelo een hevig ou weder uit. De bliksem sloeg op verschillende plaat sen in, op de meeste zonder brand te ver oorzaken. In de spinnerij Twenthe echter outstond op de bovenste verdieping, de woi- zaal, een begin van brand. Door de spren kelaars der waterleiding, die beginnen te werken zoodra er een zekere temperatuur in de fabriek heerscht, werd de brand echter vrij spoedig gebluscht. De schade door hagel en wind, die het hevige onweder vergezelde, blijkt groot te zijn. De ijzergieterij van Haverkamp stortte voor het grootste deel in. Honderden pan nen zijn van de daken gerukt, vele boome.t ontworteld. Op verschillende plaatsen ligt het te veld staand gewas plat op den grond. Over de door den bliksem getroffen ijzer gieterij van den heer J. W. Haverkamp aan de Sluiskade te Almelo kan de N. R. Ct. nader mededeelen, dat het gebouw, hetwelk eene lengte heeft van 25 bij eene breedte van 9 meter, als het ware is ineengezakt. Een gedeelte van den oostelijken zijmuur is blijven staan. Opmerkelijk is het, dat de draaierij, die door eeu tusschenmuur van do gieterij is gescheiden, bleef gespaard. Beide gebouwen met inventaris zijn tezamen ver zekerd voor 9000 bij de assurantiemaat schappij de Nederlanden te Zutphen. Onder de puinhoopen bevinden zich een groot aan tal voorwerpen, die ter aflevering gereed lagen. Gelukkig vielen er geen persoonlijke on gelukken voor: even voor de ramp plaats vond, hadden de laatste werklieden de fa briek verlaten. School- en Kerknieuws. Als schrijver der prijsverhandeling over de Germansche volks- en persoonsnamen, aan welke door Ie faculteit van letteren en wijsbe geerte der Groningsche Universiteit eervolle vermelding was toegekend, heeft zich bekend gemaakt de heer M. Schönfeld, doctorandus in de Nederlandsche letteren aan de Universiteit te Groningen. 'Door de faculteit der letteren en wijsbe geerte aan de universiteit te Groningen was verleden jaar o. a. deze prijsvraag uitgeschre ven ,,De Faculteit verlangt een kritisch over zicht van de joneste studiën over den epischen cyclus van Guillaume d'Orange." Het op die vraag ontvangen antwoord, in het Fransen ge schreven, is door de faculteit de bekroning met goud waardig gekeurd. Uit het geopende naam briefje bleek dat de schrijver der aldus bekroon de verhandeling is de heer W. van der Molen, van Sncek, student in de nieuwe letteren aan de Groningsche universiteit. Examens Polytechnische School. Geslaagd zijn voor art. 61R. B. Canters, L. W. Capel, A. W. van Dam, P. H. A. Dijck- meester, F. Fels, H. Freydanck, J. Groene- veld de Kater, B. F. Prager, C. Slim, H. Sey- denzaal, J. N. Vermande, M. F. van de Wall, H. C. J. Roelvink, J. G. Spengler. Voor art. 62 (eerste gedeelte)mei. J. V. Blankenberg, J. .-foogenboom, J. C. F. Margry, H. F. Mertens, mej. L. B. van der Spil, F. A. Vening Meinisz. Voor art. 62A. F. H. Calkoen, G. Diehl, F. J. L. Ghijsels, H. Menalda van Schouwen burg, G. W. Lans, K. Maclaina Pont. Voor artt. 61 en 62: H. T. Karsten. Voor art. 63A. H. van den Kieboom. Voor artt. 63 en 64: M. F. de Bruijne, G. Visser Pzn. Voor artt. 64 en 65W. A. J. Aernout, K. A. Biegman, J. F. Bruing, W. F. Gisolf, V. de Haan, W. D. Munniks de Jongh, J. Key- zer, M. G. Sohnlein, A. L. W. F. van der Veen, R. G. Veenebos, G. F. J. Wiessing. Voor art. 65 M. X. H. Bauermann, W. Es- tor, F. A. H. de Marez Oyens. Voor artt. 61 en 64A. G. Beelaerts van Blokland, J. Th. Bethe, P. A. Bruyn, S. Daal- meyer, L. J. van Dunne ,L. J. M. Feber, L. van Gendt, P. H. Goedhart, G. P. Groeneweg, W. J. H. Harmsen, J. T. Huysman, F. J. Ken- pees, J. C. Koot, K. van der Laan, 0. W. Lely, J. W. H. van Lookercn, M. Lourens, A. M. J. Meesters, W. Mensert, A. F. Meyer, M. J. Muller, M. J. W. Roegholt, A. H. van Rood, H. C. Schmidt, H. W. Sebbelee Jr., R. A. F. Snethlage, W. P. S. von Stein Callenfels. H. Strengers, J. A. Verhoog, W. van Wessem, P. J. L. van Wiechen, J. F. A. von Wolzogen Klihr, C. li. Wouters, W. L. Veltman Jr., J. J. F. Verdonk, D. Versteegh, J. J. Werst, F. van Wessem. Voor art. 64: H. van Ameijden van Duym, M. W. Beekhuis, H. J. J. M. Bekkers, A. W. F. Berkemeier, W. S. J. Bes, H. H. de Blaauw, Th. Bleckmann, F. de Boer, D. J. Boks, H. A. Ch. Bonnemeijer, C. Breebaart, C. H. M. Broue- rius van Nidek, J. J. Brutel de la Rivière, J. Bührman, W. J. Burger, B. E. Cankrien, M. H. Caron, C. A. W. van de Corput, G. H. P. DenningKoff Stelling, 1'. W. J. M. Driessen, C. J. van Dusseldorp, J. W. I). van Eek, H. H. Mhrenburg, P. G. F. T. Fehmers, H. 0. Feitman, G. Ferguson, F. L. P. G. Fournier, o. Frijling, J. L. Gaillard, H. G. Gentis, G. Gaay, G. de Haas, J. H. A. W. van Heudt tot Eversberg, J. Hinlopen, M. S. Th. Holtzapffel, IJ. Hussel man, J. H. J. Huygens, F. Hymans, J. Ingelse, J. Janse, J. J. Janssen, G. C. Jockes, M. W. Julius, T. H. Kalt, J. van de Kamp, J. C. A. Keukemeester, J. Klijnstra, A. Knape, J. Knoop Pathuis. B. Koch, F. A. Kok, A. C. Koppejan, W. C. Korthals Altes, G. P. Kuiler, J. J. M. Lion, J. A. Lohr, D. J. van der Made, H. A. Mangelaar Meertens, R. Meijer, W. Meijling, H. Middelbeek, T. W. Meendt, W. Nolen, H. A. H. Nijland, G. Uit huis, L. L. F. Ornstein, J. Osinga, C. L. Phi lips, A. F. C. de Pont, E. C. V. Pritzlwitz van der Horst, G. M. V. Pritzlwitz van der Horst, C. F. Proos, L. Reijnvaan, C. C. Rommenhól- ler, L. A. S. Rooman, G. L. Schouten, M. J. J. Simon Thomas, K. Sixma, W. Slagter. W. van Slingelandt, H. Th. Stout, M. E. van Ter- wisga, J. P. Valkem Blouw. aHet classicale bestuur van Utrecht zal haro voorjaarsvergadering houden te Utrecht op Woensdag 28 Juni a.s. Behalve de voorstellen voor de Algemeeno Synode en het Concept-Algemeen Reglement voor de Ned. Herv. kerk van ds. Slotemaker de Bruine en Blanson Henkemans, hebben ook do verkiezingen plaats van de leden, die iu 1906 af moeten treden en moet voorzien in enkele vacatures. De aftredeudeu 2ijn: ds. S. van Daalen, pred. te Benschopseo. ds. M. Sanders, pred te MaarssenH. F. Kol, oud-ouderling te Utrecht; sec. vacant; sec. van ds. Quast va cant en eene vacature van ds. A. B. ter Haar Romeny wegens overlijden. Het 25-jarige bestaan van Triton. Gisterenmorgen te II uur vingen de be slissende eindwedstrijden op den Yaartschen Rijn te Utrecht aan. Baan lengte 2500 meter, voor skif uitslui tend 1600 meter! De wind stond vlak tegen bakboord, doch oefende heel weinig invloed uit. Wegens een kleine buiging in de baan ligt de rechtsehe boei iets meer naar voren. I. Jonge twee, Amstel-Triton. Per halve en heele minuut worden respectieve lijk door Amstel 17 en 34, door Triton 18 en 35 slagen gemaakt, later per heele mi nuut 32 en 30 slagen. Amstel is veel sterker, loopt moer en moer uit en wint met 7 a 8 bootlengten. Tijd: 10.40. Prijs uitgeloofd door de Utr. Stud. IJs club en drie zilveren medailles. II. Oude skif, Nereus (N. N.), Triton (Brevee). Nereus doet 24 slagen, Triton 22. Dat de kamp voor Nereus zou zijn begreep een ieder. .Toch was het verschil in aankomst slechts 5 bootslengte. Ten koste van het publiek hadden de oolijke skiffeurs een quasi-heeten kamp willen aanbieden. Tijd: 7.10. Prijs groote zilveren medaille, uitgeloofd door Z. K. H. Hertog Hendrik, Prins der Nederlanden, en een zilveren medaille. IH. Jonge vier. Laga-Njord. Snel als de wind schieten beide ploegen vooruit, Laga 36, Njord 37 slagen, later 31 L 28. Weldra krijgt Njord de leiding, de afstand neemt gaandeweg toe en is bij het passeeren -an de finish circa 7 bootlengten. Tijd: 9.31. Prijs 5 gouden medailles. Premie 5 zilve ren medailles. IV. J onge skif, Amstel (Sonneveldt) Nereus (Blommestein.) Nereus komt op korten afstand van de start reeds in Amstel's baan en tikt om. Zwemmende begeeft Blommestein zich met z n boot naar den wal en wanneer de zaken weder op ord© zijn, wordt door die jury een flying race verordonneert. Niet lang echter of het is van hetzelfde laken een pak. Sonneveldt zifct zich ge noopt de riemen te laten rusten en protest aan te teekenen. Blommestein roeit onver stoord door en is thans geheel in de verkeer de baan, hetgeen in flagranten strijd is met alle regels van de edele roeisport. Nereus wiut met 21 bootlengten, doch wordt later door de jury gedisqualifioeerd, zoodat Amstel winner is. Prijs uitgeloofd door het bestuur der U. S. R. ..Triton" en een zilveren medaille. V. Oude acht, Laga Nereus, is door Laga gewonnen met ongeveer 1| bootlengten. Dit nummer werdrdoor ons niet meege maakt doordat het persrijtuig op den loop was; 'n stelletje Amsterdammers had zon der vorm van proces bezit er van genomen. Tijd: 8.313/5. Prijs uitgeloofd door het scherm- en gym- nastiekgezelschap „Olympia" en 9 zilveren medailles. VI. Oude skif, walkover van winner n den 3en voorwedstrijd, de Hoop. VII. Jonge acht. Njor d-de Hoop. In den aanvang maakte Njord 37, de Hoop 38 slagen. Njord neemt de leiding en wint met een drietal bootlengten. Tijd: 8.36. Prijs uitgeloofd door de Utr. Sportvereeni- ging „Ppharinda" en 9 zilveren medailles. Tijdens dit nummer deed zich een incident voor, dat zeer ernstige gevolgen had kunnen hebben. Van de vele rijtuigen die langs den straat weg de race volgden, sloeg een paard, ge spannen voor een victoria, op hol. In woe sten ren vloog het paard alles voorbij. Een twee wielig brikje, dat buiten de file meereed, werd van achteren gehaakt en sloeg omver, zoodat de inzittende heer en dame er uit vielen on de laatste met geweld tegen een boom te recht kwam. Ook de palfrenier maakte een tuimeling. Overigens liep het nog al goed af. Het hollende paard werd tot staan ge bracht en de inzittende familie met drie angstig schreeuwende kinderen veilig er uit geholpen. De koetsder verklaarde later, clat lij bij do twee voorgaande ritten niets geen „arremoed" met het paard gehad had. VIII. Oude twee. Laga-de Amstel. 32 en 34 slagen, later 29 en 33 slagen. Aanvankelijk is de Amstel voor, doch op de helft van de baan loopt Laga in en wint ten slotte met 21 bootlengte. Tijd: 10.41. Prijs groote zilveren medaille uitgeloofd doo H. M. de Koningin der Nederlanden en 3 zilveren medailles. TV. Jongeskif, beslissing tusschen Am stel (Sonneveldt) en de Hoop (Schoonenberg) 33 en 31 slagen. Amstel is vanaf het begin voor en loopt voortdurend meer uit, om ten slotte met circa 3 bootlengten te winnen. Tijd'; 6.30 4/5. X. Oude v i p r, Laga Njord. 34 en 36 slagen, later beid© 32. Nu is Njord, dan echter Laga voor. De beste krachten worden ingespannen en als de finish is genaderd wint Laga met één seconde verschil. Tijjd: 9.28. Prijs uitgeloofd door de Sen. Veter, van het U, S, C. en 5 zilveren medailles. Hiermede waren de wedstrijden afgeloopen. Het bestuur bestond uit de heerenA. P. van L'dth de Joude, praeses; W. H. Kolff, ab-actis; II. E. Gravemeijer. fiscus: D. G. Mulder, comm. van Mat. W. H. Nahuys, R. G. Pijl. De jury uit de -ren: jhr. W. Six (Kon- N. Z. en R. V.)L. M. A. Hoffmann (Kou. R. en Z. V. „de Maas"); prof. dr. P. H. Damsté (Stud. R. V. Niorii); dr. C. Hartog (Stud. R. V. Triton)dr. D. J. Th. Meurer (Stud. R. V. Nereus). Met een gemeeuschappelijken maaltijd op P. H. en een concert in Tivoli is de dag be sloten. Hilversum. In den nacht van Zater dag op Zondag is de drogistwinkel van den heer De Klerk, in de Koningstraat, geheel uitgebrand, benevens oen kamer naast den winkel. De oorzaak is onbekend. Verzekering dekt voor 't grootste deel de schade. Met één slang op de waterleiding blusohte de politie, door buren geholpen, het vuur. Veenendaal. De wol fabrikanten al hier hebben dén prijs der sajet verhoogdl met 10 ets. per K. G. De N. R. Ct. meldt, dat de kapitein intendant W. P. van Leeuwen, van de le divisie infanterie te 's Gravenhage, tot ma joor zal bevorderd worden, om in dézen rang op te tredén biji de 4e divisie te Amersfoort. De tot majoor, commandant van het 13e landweerdistrict benoemde kapitein P. Glerum van liet 5e regiment infantorie, is bij laatstgenoemd korps uit de sterkte ge voerd. Hij krijgt Zutfen tot standplaats. Dé detacheering bij het O. I. L. van dén le luitenant dér cavallerie jhr. T. H. Röell is met 5 jaren verlengd en alzoo ge bracht op 10 jaren. Bij den te Tilburg gehouden wedstrijd van stafmuziekkorpsen behaalde het 5o regi ment infanterie een vierden prijs. Miss Bouncez, van kapitein jhr. Rut gers van Rozenburg, behaalde te Woestduin in een verkoopsren vlakke baan, 1800 meter, den tweeden prijs (f 200). 'rAangezien men thans gereed is met dé werkzaamheden, welke noodig waren in ver band1 met het leggen van de telefoonkabels, kan ook voldaan worden aan de aanvragen voor nieuwe aansluitingen. De laatste ver zoeken otm aansluiting kwamen in van dok ter Kamerling en van den heer v. d. Sluijs (huize Lisiduna). De temperatuur van het water in de Zwemschool op 19 Juni 1905, des ochtends 7 uur, was 66 graden Fahrenheit. Burgerlijke stand. Geboren: Cornelia, d. v. J. G. A. Kort en A. Klaassen. Overleden: Jannetje Breem oarl 80 jaar, ongehuwd. Ondertrouwd1: I. de Leeuv. an M" Rinkel. Mevrouw VAN DER VLIETBobsii, Huizo DuinlustOverveenverlangt met Augustus eon alleszins bekwame P. G.ongehuwd. Geheel vrjj van sterken drank. Zondor uitstekende getuigen van vorige diensten onnoodig zich aan to melden. Franco brieven aan bovonstaad adres. Wordt togen 1 Juli of 1 Augustus e. k. ge vraagd, tegon flink looneen hekwauie 11 U I 8 K X E H T, van den P. G., op den Huize DE DUNObij Oosterbeekalwaar schriftelijke aanbiedingen spoedigst worden ingewacht. Persoonlijke bezoeken worden voorloopig niet gewenscht. BLOEMEN IN DEN TUIN den ganschen Zomertotdat de vorst invalt Renzenbloemige Knolbegonia'salle klcnron Enkele f 1.Dubbele f 1.50 por dozijn. 12 verschillende echte Cactus Dahlia'sƒ1.50. 12 Canna Crozy 1.25. Allen sterke planten. Nu planten. Boven f 2.50, franco elk Station. J O lis. TELKAMP's Tuinbouwinrichting Hillegom. door gelijktijdige fabricatie van Bf uursiee- neu Dakpannen Vloer- en Trottoir tegel» uit Cement en Zand door mjjne verboterde Werktafel 1905. Gunstige voor waarden goede gelegenheid om geld te verdienen. LUDWIG NICOL, MDnchen X- Echte Oude Jenever p. HOPPE. Verkrijgbaar aan de Buffetten van E Pln- rlbns (Tnuin en bij vele grossiers in gedis tilleerd. Let op cachet en kurkhrand. Agent te Zeist W. H. A. va5 deb Mersch, Drieborgsche weg 13. Te koop aangeboden: op het drukste punt van Amersfoort, gelegen aan het Kermis- en Wekelyksche Marktplein. Fr. br. aan J. BOS, Vleutenscho Weg 37, Utrecht. Twee Huizen 4 Aren grond, in zeer welvarend dorp, prov. Utr. Brieven mot F. B., Bureau De Woning-CourantAmsterdam. b. z. a. voor noodhulp of voor vast36 j., P. G. Br. fr. lett. L., Boekh. PI EK A KT, Leidschestr. 83Amsterdam. Triomf Balkon- en Tuinstoel be schermt tegen tochtprima linnen kap zon of vegen. Prijs 5.95. Stoel bekl. met China Mat 6.95. J. HOVINGMr. Rietwerkor Korte Niouwendijk 2Amsterdam (ingang om den hoek). Postw. of Remb. overal heon. Vrij zicht. Leeraar in Utrechtsche straat PIANO en ZANG, hoek Hellingsti^l 30. en de nieuwe smaak met geraspte citroen Vraag ze in alle winkels. In oartons van 1 ons 15 ets. In cartons van 5 ons 70 ets. In cartons van 2 ons 30 ets. In cartons van 10 ons f 1.35. Alleen echt in cartons met den naam A. J. POL IK, fabrikant, Gronin gen, anders bepaald weigeren, want dan is 't bedrog. Koopt bij utcen leverancier uitsluitend BAGGERS Cods groote flesschen Limonade Siropen GRENADINE FRAMBOZINE, GROSEILLIKE, MANDARINE. Een deel dezer Limonade siropen vermengt met 3 of 4 deelen Water ot Spuitwater geeft een beerlijken verfrisschenden en smaakvollen drank. Fabrikanteni M. BAGGERS Co., Kerkstraat 365, Amsterdam. Tel. Int. No, 4480.

Amersfoortsch Dagblad | 1905 | | pagina 3