HUIS BOUWMANSWONING, Bouw-en Woningtoezicht. 6. G, Ph, L, BOEKELMAN, Uit den^ omtrek. STADSNIEUWS. Willem fiarendsfonds Veiling Kapitale Hofstede. WEI- en HOOILAND, f25.000, particulier kapitaal ADVERTENTIEN. Mr. R HE1DEMA Tzn., is Vrijdag, 10 November e. k. Trambedrijf. Directie: C. L. C. VOSKUIL Co op Dinsdag 14 November 1905, MODERNE SCHILDERIJEN Bouw- en Woningtoezicht, Keukenmeid Kinderjuffrouw, P. G. KEUKENMEID. WERKMEID, i bestnnr ol assist. Hoisbonding, PANBAAS Everett's Sn» f 100, 1 van f 60, 1 van f 40, eeuig klein geld en geldswaardige papieren, hetgeen in een alcoof achter de gelagkamer op een plank boven het ledikant had gestaan en waaruit hii 's avonds omi zes uur nog geld had gewira- sJd. De dieven schijnen binnengeslopen te zijn, want sporen van braak waren niet te bespeuren; aohter het huis op het land ech ter kon men duidelijk voetsporen den van twee personen, die naast elkander haastig het b "ch waren ingeloopen. Inbraak. Te Oosterhout is bij den lieer A. F. E., terwijl de bewoners des avonds een voorstelling bijwoonden, ingebro ken. Door opschuiving vam een raam achter de woning is men binnengedrongen en heeft een bedrag van ruim f 60 aan papier en. specie, dat op een schrijfbureau lag, medege nomen. Andere zaken worden niet gemist. Van de daders is nog geen spoor ontdekt. Do v r ij e r wel! Een soldaat te Naar- den in garnizoen, bracht een bezoek aan zijn vroegere beminde te Hoorn. Omdat hij echter naar zijn zin niet goed werd ontvangen, maak te hij zich zoo driftig, dat hij den. vader van het meisje met een mes diepe wonden toe bracht. De dader nam do vlucht, doch werd achterhaald en in hechtenis genomen Brand te Amsterdam. Door het omgooien van een petroleumlamp is Za terdagavond te Amsterdam de rijiwielenzaak ot> den Overtoom van H. van Raam uitge brand. Alles was verzekerd. School- en Kerknieuws. Prof. dr. J. Huizing», benoemd tot hoog leeraar in de faculteit der letteren en wijsbe geerte aan de universiteit te Groningen, aan vaardde heden zijn ambt inet het uitspreken van eene rede over ,,het aestl.-tisch bestand deel van geschiedkundige voorstellingen." Examen Staatsinrichting, K XI, M.O. 's-Gravenhage, 4 Nov. Geëx. 3 candida- tentoegelaten de heerenW. J. van dei- Meer, van 's-Gravenhage, voor huisakte, en B. van Eek, van Enschedé, voor sehoolakte. Examen Wiskunde, K I, M. O. 's-Gravenhage, 4 Nov. Geëx. 3 oandida- ten geslaagd raej. M. H. H. Stapel, uit 'Bete ringen. Examen Wiskunde, L. O.art. 65. 'sGravenhage, Nov. Geëx. 3 candida- tenafgewezen 2geslaagd de heer II. Baks, uit Gestel. Het examen van den Nederlandschen Bond van Accountants zal in de tweede helft van December a. s. te 's-Gravenhage worden afgenomen. Het zal zieh over het geheele pro gramma uitstrekken. Do examen-commissie bestaat uit de heeren •T. G. de Jongh, Accountant te Lt-recht, lid le kl. Ned. Bond van Accountants, Voorzitter (Accountancy, Algemeene Rekenkunde)W. F. Lokhorst, Accountant te Amsterdam, lid le kl. N. B. v. A. (Accountancy); J. Hagers, Ac countant te 's-Gravenhage, lid le kl. N. B. v. A., Secretaris (Accountancy en Algem. Re- kenk.) L. F. van Meeuwen, leeraar a/d Mid delbare School voor Handel en Administratie, Den Haag (Engelsoh)Mr. P. G. H. Dop, lid le kl. Ned. Instituut v. Accountants, Utrecht (Recht) Dr. G. v. d. Waals, leeraar Rijks H. B. S. te Utrecht (Duitsdh)N. de Kramer, Aeoountant te Groningen, lid 3e kl. N. B. v. A. (Nederlandsch, Hanöclsre en Accoun tancy) A. Versteege, leeraar Handelsschool te Groningen, lid le kl. N. B. v. A. (Munt-, Crediet- en Bankwezen en Accountancy) M. M. Witvliet, leeraar M. O-', Amsterdam (Fransch)J. A. Starcke, Accountant te Am sterdam, lid lo kl. N. B. v. A. P. 0'. v. d. Have, Accountant te Rotterdam, lid le kl. N. 'B. v. A. Do aanmelding voor het examen is tot 15 November opengesteld. Inlichtingen verstrekt het Secretariaat van den BondTweede Hel merstraat 114, -inisterdam. Bij referendum is met i.792 van de 1820 uitgebrachte stemmen besloten, dat de Bond van Nederl. Onderwijzers eene algemeene ver gadering zal houden op 29 en 30 December a. s. te Zwolle. De kerkeraad der Ned. herv. gemeente te SGravenhage heeft een motie aangeno men om met alle kracht- te waken tegen het voortwoekeren van denkbeelden ala die van dr. L. A. Bahler in het midden der gemeente. Een ander aangenomen motie strekt om in de quaestie-Bahler ten sterkste te pro testeeren tegen de uitspraak, en de verkla ring en diepe verontwaardiging en droefheid te betuigen over de uitspraak en verklaring der Synodes Ccmtracta. Het provinciale kerkbestuur van Fries land heeft tot de Evangeliebediening in do Ned. Herv. Kerk toegelaten de heeren A. rt. Couvée, te Utrecht, en G. Venema, te Gronin gen, resp. candidaten van de i niversiteiten te Utrecht en te Groningen. Door de Algemeene Doopsgezinde Socië teit was een besluit genomen, tot toelating van vrouwelijke studenten (genomen mei 22 tegen 4 stemmen en 1 in blanco). Dit besluit is ech ter, naar thans 'ijkt, van minder ver strek kenden aard dan eerst scheen. Met op één na algemeene stemmen is namelijk tegelijkertijd de bepaling opgenomen, dat vrouwelijke stu denten geenerlei geldelijke tegemoetkoming in haar studie ontvangen kunnen. Hierdoor is de studio feitelijk voor onvermogende meisjes ge sloten. aVolgens het maandblad van de Utr Zendingsvereeniging hebben de ontvangsten van genoemde vereeniging van 1 tot 30 Sept. 1905 bedragen de som van f4411.94, waaron- dei begrepen is van» N.N. te Rotterdam1 I 100, door den director van N. N. f 1000 en door den penningmeester van N.N. f 1000, beiden te Utrecht, aan contributie f400, van den heer H. en van mej. F. beiden tv Hilversum, ieder f 100, van B. M. to Utrecht f 100 en van de Zendingsschool te Vlaardingen f 100. Van af 1 Januari tot 30 September 1905 hebben de ontvangsten f 62722.98 bedragen. Voor de Vrouwen-hulp-vereeniging werd slechts f47.74 ontvangen. Blauwkapel. Nabij de halte alhier is de blokwachtier v. d. H. door een sneltrein overreden en onmiddellijk gedood. El ourg. Aan den Hoogenweg heeft Vrijdagavond! een hevige brand gewoed, waarbij twee blokken woonhuizen met daar- biji beboerende schuren en hooibergen wer den vernield. Ook het café „De Roskam" werd een prooi der vlammen. Zes schapen en. twee geiten vonden den dood in het vuur. Wij vestigen, de aandacht op de aan het hoofd van dit nummer voorkomendie offi cieel© kennisgeving van B. en W. betreffende de gewijzigde verordening, regelende de voor waarden, waarop in de gemeente Amersfoort muntgasmeters worden ter beschikking ge stold Ds. Van Aalst, predikant bij de Ned. herv. gemeente alhier, heeft in de gisteren avond gehouden godsdienstoefening aan zijn gemeente bekend gemaakt, dat hiji dé op beam uitgebrachte beroepen naar Leiden en Rot terdam niet aanneemt. De gemeente zong hierop haar leeraar Psalm 134 vers 3 staande toe. De nieuw benoemde kapitein bij het 3e regiment infanterie A. C. Couvée komt te VLissingen iu garnizoen. Toti lid van de provinciale commissie van toedicht op de bewaring en instandhou ding van voorwierpen van wiaardie, uit het oog van geschiedenis en kunst-, is door Ged. Staten o. m. benoemd de heer W. Croocke- wit W.Azn., secretaris-conservator van Flé- hite. Voor de vacante betrekking van klerk ter secretarie hebben zich 42 jongelingen aan gemeld. Do heer J. L. de Roth, meer dan 40 jaar gemeente-ontvanger te Hoogland', is Za terdag na een. langdurige ziekte aldaar over leden De overledene was ook nog secretaris voor verschillende polderbesturen eu de ge meente Hoogland verliest in hem een zeer verdienstelijk ambtenaar. In verband met het door het- bestuur der posterijen reeds herhaaldelijk gedaan verzoek aan afzenders van brieven1, om hun adres aan- de achterzijde te vermelden, ves tigen wij er de aandacht van onze lezers nog eens op, dat) in den handel verkrijgbaar zijn kleine, gegomde etiquetten, waarop men naam en adres kan laten drukken. Op verschillende kantoren zijn deze reeds lang in gebruik. Gewoonlijk, hebben ze eten randen vorm; en bezigt men ze in plaats van eiein laks tempel, bij wijze van briefslhiting. Wanneer liet1 publiek algemeen besluiten kon om aan het bovenvermeld verzoek te voldoen dan zouden ongetwijfeld jaarlijks vele duizenden onbestelbare bl ieven niet be hoeven vernietigd te worden en zou aan de postambtenaren een. massa oimoodige arbeid worden bespaard. In de vergadering, welke Zaterdag avond op den huizei Lisiduma weid gehouden, is beslaten tot oprichting van een Amers- foortsch Weerbaarheidskorps. Reeds 32 leden traden toe. Ten einde de deelneming zoo al gemeen mogelijk te doen zijn is de contri butie vastgesteld op 20 cents per maand of f 2.40 per jaar. Tot president, van de vereeniging is geko zen de heer P. van der Sluijs, institutleur, door wiens bemoeiingen de statuten zijn ont worpen, waarop de koninklijke goedkeuring zal worden gevraagd. Voor het leveren van uniformen is men met een kleermaker overeengekomen, dat! één-vijfde in eens moet worden voldaan, ter wijl de rest in termijnen kan worden afbe taald Deze maatregel is natuurlijk genomen met hett oog op de toetreding ook van jonge lieden. uit de lagere klasse. Behalve de voorzatter, werden; ook nog in het- bestuur gekozen.' de heéreni C. Brouwler, secretaris; N. Feis, kapitein-kwartiermees ter van het Ie reg. huzaren, penningmees ter; J. W. C. Bloem, oud-burgemeester van Oudshoora, eu W. F. N. van Humbracbt, le luit. der infanterie, commissarissen. Tournée Napoleon de le Mar. Zij, die Zaterdagavond de uitvoering van het geselschap van Napoleon de la Mar in Ami^tia hebben bijgewoond, zullen zeker met ons van oordeel zijp, dat de thuisblij vers ongelijk hadden. De leegte in de zaal had gelukkig op dc artisben geen merkbaren invloed, zoodat de nummers vam het goed ge kozen. programma geregeld en, tot groote te vredenheid Van hei- publiek werden afge werkt. De beer Davids, pianist, opiendie den avond met een marsch en een ouverture, welke met veel belangstelling werden aangehoord en die aan dé aanwezigen een krachtig applaus ontlokten. Louise Fleuron, de bekende soubrette, zeng haai" leuke coupletten met) groote op gewektheid en moest natuurlijk een extra nummer geven, evenals de heer De la Mar, wiens humoristische, soms wel eens wat on deugende liedjes en voordrachten nimmer nalaten de lachspieren van de toehoorders flink in beweging te brengen. Eenig was hij iu het stukje „Na 't Sou peetje'', waarin „hij", 'n weinig légèrement thuiskomend en zich alleen wanend, zijn wedervaren nog eens memoreert, en met zich zelve overlegt Welke houding hij| tegenover móéder de vrouw zal aannemen, wélke laat ste hij. echter op zeker o ogenblik, tot zijn schrik, in! de kamer ontdekt. Haar zwijgen prikkelt hem dan, en in plaats van te zeg gen wat hij' van plan was, vertelt hij alles, verwij|t. haar zelfs „dat zij altijd wat van 'n ander tie zeggen heeft'', niettegenstaande zij doorloopend1 ziwijgt als 'n mof, maar ein digt toch met haar gunstig te stempreu. En wanneer zij hiem dan eindelijk, helpen zal ora naar de slaapkamer te komen, klinkt het meer dan komisch van zijn lippen, als hij haar gemoedelijk toevoegt: „Jij bent nou vet., steun maar op mij Het stile spel van mevrouw Do la Mar was heel goed in dit scènetje, zeker niet. minder da.ni haar- optreden iu „Een. gezellige Pra ter", waarin zij dborloopcndl aan het woord was en hij er „geen strootje tussehén ste ken kon". Van het quartet Roll iisderf, een damesge- zang-ensemble, hadden wij reeds met lof hooren spreken, maar wat wij van deze vier Meister-Saugerinnen, Zaterdag te genieten kregen, heeft onze verwachtingen verre over troffen. Het was eenig mooiZelden zal men zulk een volle, zware en toch zoo melodieus© alt stem aantreffen als de leidster van dit quar tet bleek te bezitten. Wij1 vondien dan ookj de opmerking van iemaiud in onze buurt., dié van een grogstem sprak, geheel en al mis plaatst. Mooie liederen waren het, die door dit quartet werden gezongen, en het gezang zelf klonk heerlijk door de zaal; soms scheen liet; ons toe als hoorden we zachte orgelmu ziek. Eigenaardig klonken de Zweedsch© Briilloppsmarsch ven Söder en, het neger- lied, waarbij, de sopraan de melodie zong en de overigen, oen accompagnement als van een guitaar gaveu. Zeldzaam lief klonk ook liet. „Glühwürmohen glimmere. Glühwürmchen Schim mere, bringc uns auf guten Wegen, führe uns dem Glück entgegen". Met een langdurig applaus verzocht het auditorium om iets „toe", waaraan de dames blij|kbaar met veel genoegen voildledeaii door het zingen van het Wilhelmus (oude toonzetting). Wan neer wij ten slotte roeumeereai, dan verkla ren wij gaarne, dat wij door het optreden van hetl gezelschap De la Mar zeer voldaan j zijn én spreken wij mèt den directeur dé hoop uit. dat in do volgende maand, waal neer hij van plan is terug te komen, de Amersfoortors duidelijk en meer algemeen dau thans zullen toonen, dergelijke goede uitlvcétringeu op prijs te stellen. Van wege het Nutsdepartement wordt Donderdag in Amicitia weer een volksavond gegeven, met. medewerking van de „En semble-klasse", onder leiding van den lieer Van Aken. Dé heer C. P. T. Bigot zal voordrachten houden. Agent te Zeist do Heer W. II. A. van dek Mer8CH Driebergscheweg 13. De uitslag van de gisteren gehouden voetbal wedstrijden is als volgt: Quick I klopte Sparta uit Breda met 91. Bij de rust was de stand 30 in hét voordeel van Quick, welker voorhoede goed spe! te zien gaf, hoewel soms een beetje laks. Quick HI speelde gelijk tegen U. T. C. II (Utrecht), 22. H. V. C. I. ontving op het veld aam den voet van. Den. Berg Victoria II van Hilversum. Eindstand 11. In 1900 versoheen een nieuwe vertaling uit den grondtekst van het Oude Testament, overgezet door dr. A. Kuenen, ds. I. Hooy- kaas, dr. W. H. Kosters en dr. H. Oort. In die uitgave zijn tal van verbeteringen en aan- teekemiingen! aangebracht én er wordt ook rekenschap gegeven van, het hoe en waarom der gemaakte veranderingen en wijzigingen. Deze vertaling van het eerste gedeelte dor Schrift was meer in 't bijzonder geschikt voor hen, die zich met de studio van het. O. T. bezig houden. De bewerkers en uitgevers hebben nu, om deze uitgave ook onder 't bereik tie brengen van hen, die een betere vertaling met ophel deringen; wensahen te bezitten, het zuiver wotlensohappelijike daaruit genomen en den prijs zoo gesteld, dat diie geen bezwaar meer zijn kan. Ds. I. Hooykaas, predikant alhier, heeft nu de Leidsche vértaling deze bewerking doen ondergaan wat van de inleiding en aantee- keningeai alleen voor den geschied vorscher waarde heeft, is vervallen. Deze vertaling verschijnt, in 25 a 30 af leveringen teigem 20 cent per aflevering. Aan de heden en morgen, te houden loting voor de nationale militie nemen 217 lotelingen- uit. deze gemeente deel. Evenals vorige jaren wordt den lotelingen zoowel van hier als uit de naburige gemeen ten in het Militair Tehuis, Beekstraat, gratis koffie en brood verstrekt. Burgerlijke stand. Geboren: Daniël Martinus, z. van D. Dijs en J. C. van den Akker. 18 Terschelling. Regenton van het Willem Barendufoiidg komen thans met eene dringende bede om lmljp tot hunne Landgenooten, te dringender daar het aantal hulpbehoevende weduwen en weesjes binnen enkele weken weder met een twaalftal is vermeerderd. Onze Medebur gers hebben in den laatsten storm getoond hoe zU leven en goed durven wagen ora on gelukkige schipbreukelingen te redden. Helpt GU nu door eene bijdrage of jaar- lijksche contributie, als lid het bittere leed verzachten van hen wier mannen en vaders den dood in de golven vonden en van hen wier zorgvol leven spoedig ten einde loopt. Elke kleine gift helpt mede veel onverdiend leed te verzachten ea vele kleinen maken ééne groote. Alle ingekomen giften worden later ver antwoord. Namens Regenten: D. REEDEKERVoorzitter. P. J. WICHERSSecretat s. G. FOPMA. Doopsgez. Pred., Penningmeester. TerschellingOctober 1905. Notaris ROBBEMOND, te Harmelon zal op Donderdag 23 November 1905, des voormiddags ten 11 ure, in het Recht huis te Haarzuilens, puhliek verkoopen EEN WELDOORTIMMERD met flinke steenen Seltunr, Erf en Grond staande en liggende in het Poldereind te Haarxullenstor grootte van 14 aren 10 centiaren. Dagelijks, uitgenomen des Zondags, to be zichtigen en aanwijzing te bekomen bij den eigenaar II. VAN DEN BOSCH. Aanvaarding 1 April 1906. Notaris R. VAN DEN BERG, to Oudshoorn is voornemens op FrUdagen 24 November en 1 December 1905*, tolkens v m. 11Va uurin „ZOMEBZORG", te Lelden bij inzet en afslag, publiek te ver koop e n DE KAPITALE gemerkt B n°. 99, mot Stal ling voor 38 koeien Zo merbuis met Karnmo len Paardenstal en Stalling voor 25 siuks hoornvee, Schuren, Hool- lxrgenverdere Getimmerten, Erl on Tainalsmede DIVERSE PERCEELEN DITMUNTEND alles zeer gunstig bij elkander staande en gelegen in den H'asaenaarschen Pol der, onder de gemeente LEIMUIDEN, samen groot circa 40i/a Hectaren. Te veilen in 8 perceelencombinatiën en massa, bij biljetten breeder omschreven. Verhuurd aan den Heer J. G. EGBERTS, het Land tot 24 Dec. 1909 en de Gebou wen en Erf tot 30 April 1910voor f 3200.per jaar, benevens r» dor onder- houds-koBten van Gebouwen enz. Aanvaarding in eigendom, onder gestand - doening der huurbij de betaliag op 1 Maart 1906. Grond- en andere laaien over 1905 006.83. lederen werkdag te bezichtigen. Inlichtingen geeft de Nótaris. Notaris ROBBEMOND, te Harmeien, zal op Don derdag 9 November 1905des morgens ten 11 nrevoor den Heer A. VAN KOOTENop da Kerkbrink, te Jutfaas, om contant geld, publiek verkoopen: Een zwart merrie-paard. Een brnln dito. Een hU. 23 kalfdr. koelen. 2 gulste dito. 11 kalveren en hetgeen verder zal wor den aangeboden. Gevraagd direct of binnen een jaar tegen 4 A 4h pet., in eens of bü gedeelten. Adres onder No. 72, a/h. Adv.-bur. KRUIS MAN Co., Amsterdam. Advocaat en Procureurte Utrecht niet te spreken. BURGEMEESTER en WETHOUDERS der gemeente Utrecht roepen bij deze op Sollicitan ten naar de met 1 Jannarl 1900, te ver vullen betrekking van Hoofdinspecteur Chef van de afdee- ling „Vervoer en Controle" van het gemeentelijk trambedrijf, i in de genoemde gemeente, op eene jaarwedde van f 2000.welke kan stijgen tot/"3500. Voor deze betrekking komen in aanmerking zijdie reeds in eene dergelijke betrekking werkzaam zijn en over eene groote mate van ervaring in deze kunnen beschikken. Sollicitanten worden uitgenoodigd hun op Zegel geschreven rekest met opgave van leef tijd vroegere en tegenwoordige betrekkingen en verdere inlichtingen vóór IS November e. k., in te zenden aan den Burgemeester der meergenoemde gemeente. Zijdieop grond van de door hen gege ven inlichtingen en overgelegde bescheiden voor deze betrekking in aanmerking komen zullen tot persoonlijke kennismaking worden opgeroepen. Utrecht, 1 November 1905. De Secretaris der qemeente TJtrecht ENKLAAR L. S. in „DE BRAKKE GROND", te Amsterda m, ten overstaan van de Notarissen F. C. P. BOTERHOVEN DE HAAN en W. H. VOSKUIL. NnlatcnMcliappen van Mevronw FRANCIS HREITENSTEIN, JONES en ATELIER, J. J. NI. DASCHRODER. en Aquarellenwaaronder zeer belangrijke werken van ApolBastort, Blommers Bles, de Bock, Bosboom, du Chattel, Eerelman, Gabriël, Vincent van Gogh, Jozef Israels, E. Karsen, Klinkenberg, Van Looij, J. en W. Maris, Martens, Mesdag, Alb. Neuhuys, Offermans, Rochusscn, W. Roelofs, Sadée, v. d. Sande Bakhuijzen Springor, Steelink, J. H. Weissenbruch, Wijsmuller, v. d. Weele, de Zwart. Geillustr. Catal. a f I.verkrijgbaar bij de Directie der voiling, Sarpliatistraat 20, Amsterdam. BURGEMEESTER on WETHOUDERS dor gemeente Utrecht roepen bij deze op Sollici tanten naar de met 1 Jannarl 1900open vallende betrekking van HOOFDINSPECTEUR VAN HET in de genoemde Gemeente, op eene jaarwedde van ƒ2500.welke kan stijgen tot 3000.—. Voor deze betrekking komen in aanmerking Architecten Bouwkundige Ingenieurs en zij die reeds bij dezen tak van Gemeentedienst werkzaam zijn. Sollicitanten worden uitgenoodigd hun op zogel gesteld rekest vdtfr 18 November e.k. in te zenden aan den Burgemeester der meer genoemde Gemeente. Zij die voor deze betrokking in aanmor- king komen zullen tot persoonlijke kennis making worden opgeroopon. Utrecht. 1 November 1905. De Secretaris der Gemeente Utrecht. ENKLAARL. S. gevraagd, genegen om met de Dienstbode eenig huiswerk mede te verrichten. Hoog sa laris. Br. fr. lett. A.E. Boekdrukkerij G. VAN DIJK, Brenkelen V Mevrouw Jhr. VON WEILER—Würf- raim, Biltstraat 126, Utrecht, vraagt voor nu of later eene ervaron beschaafde bij 2 kinderen van 3 en 5 jaar, kunnende ma zen en verstellen, op de hoogte der fröbclmet- hode en liefst niet beneden 25 jaar. Alleen degenen die in dorgelijke betrekking geweest zijn komen in aanmerking Terst. uevr eene bekw. Keukenmeid. niet ben. ae 25 jaar, P. G. Br. fr. no. 621 Zeister Bock- en Kunsth.Zeist. *t* Door bijzondere omstandigheden gevr. voor noodhulp of voor vaat, eene bekwame P. G., v. g. g. voorz. Br. fr., met opgaaf der i vorige diensten, onder no. 622, ad. Zeister I Boek- en KunsthandelZeist. i Eene Dame, m. 1., P. G., zag zich gaarne geplaatut tot thans als zoodanig werkzaam. Brieven franco no. 608 aan MAAS' Boekhandel, Onde Gracht 8, Utrecht. Leeraar in Piano en Zang, Utrechtsche straat, hoek Hellingstraat 36. biedt zicli aan tegen 1 Jan. of eerder, bo- kend mot stoom te werken en met metselwerk op do hoogte. Goede getuigen ton dionste. Br. onder letter V. V., bii A. FI8SCUER, Boekh. Elisabethstr. 3, Utrecht. is goed voor '4 Leer.

Amersfoortsch Dagblad | 1905 | | pagina 3