Gevestigd te UTRECHT, MABIAPLAATS 17-, Provinciale Levensverzekering en Voorschotbank, Maatschappij tot Exploitatie van Staatsspoorwegen. 4 pCt. LEENING groot f 8,000,000 - Nederl. Court., witte KEESHOND, FALKE, 4 Cylinders 1012 P,K. VERTEGENWOORDIGER gevraagd. GOEDKOOP en PRACTISCH. Viertalig Woordenboek 9 Wie nog wil deelnemen ADVERTENTIEN. Zeist en Omstreken. verstrekt credieten op korten en langen termijn- Mr. A. VAN SOEST. Uitgifte van de aflosbaar in 60 jaren, Koers van Uitgifte 100 pCt. VAKSCHOOL VOOR DE TYPOGRAFIE TE UTRECHT. INSCHRIJVING van LEERLINGEN Mevrouw Geeft met den meesten eerbied te kennen, de Raad dei gemeente Amersfoort, dat bij met groote belangstelling beeft kennis genomen van bet aan Uwe Majesteit gericht adres van een Comité, zich len doel stellende het verkrijgen van een sc-iieeipvaart- water van den Rijn, door de GeMersche val lei en de Eem, naar de Zuiderzee; dat de tot stand koming-, van een scheep vaartwater, gelijk dit door het Comaté ver zocht wordt, van zeer groot belang voor de gemeente Amersfoort is dat wel is waar de gemeente Amersfoort gelegen is aan een aantal spoorlijnen, doch dat liet ontbreken van een doehnatigen ver keersweg te water de uitbreiding van haar handel en nijverheid belemmert dat de tot standkoming van het meerge noemde soheepvaartwaber ongetwijfeld een zeer gunstigen invloed zal liöbben op 'den verderen bloei en de ontwitekeHing van han del en nijverheid der Gemeente Amersfort. Redenen waarom hij Uwer Majesteit eer biedig verzoekt, het adres van het bovenge noemde comité in gunstige overweging te willen nemen. 't Welk doende, enz. De wethouder, de heer Visser, meent, dat niet alleen adbaesie moet worden be tuigd, doch dat ook de oommissie dank dient te worden gebracht voor de omvangrijke werkzaamheden door haar verrichtIn 't bijzonder wenscht hij een woord van dank te spreken tot den burgemeester dezer gemeen te, die de moeilijke taak van voorzitter dier commissie op zich heeft genomen. Spr. ver wacht dat hij namens de vergadering spreekt wanneer hij hoopt dat het H. M. de Koning in spoedig moge behagen Haar bandtoeke- ning te plaatsen onder de ,wet, die deze ver betering voor 't- scheepvaartverkeer tot stand zal brengen. (Applaus.) De Voorzitter dankt den heer Visser voor zijn welwillende woorden en den raad voor de betoonde instemming. Z. b. st. of d. wordt daarna overeenkom stig het voorstel van B. en W. besloten. 5. Voorsteil van B. en W. tot betaling! uit bet artikel voor onvoorziene uitgaven (kosten kanaal) dienst 1908. Deze post bedraagt een som van f25. Alsvoren besloten. 6. Voorstel van B. en W. tot wijziging der begrooting (jaarwedde van den burge meester) dienst 1908. Alsvoren besloten. 7. Voorstel van B. en W. betreffende res tauratie van schilderijen in bet Raadlhuis. B. en W. zeggen in hun ad vies Het heeft onze aandacht .getrokken, dat eenigi© portretten op Let. Raadhuis in een slechten toestand verkeeien. De hoofddirec teur van 's Rijks museum te Amsterdam, jhr. B. W. F. van Riemsdijkwas zoo be reidwillig op ons verzoek ons hierin van ad vies te willen dienen. Deze deskundige is van meening, dat spoedig herstel dringend nooóhg is eu deelt ons het volgende mede le portret (hangende in de kamer van deu secretaris), van den broeder (1) van Jo- han van Oldenbanneveldt is een hoogst ver dienstelijk portret uit het begin der 17e eeuw, dat veel geleden heelt en vroeger reeds is gerestaureerd. Het paneel is krom getrok ken en de verf bladert sterk a,f. 2e portret (hangende in de kamer van den burgemeester) van Prins Willem V, geschil derd op doek; zeer goed portret dóór den hofschilder Benjamin Bolomeij, dat merk waardig is omdat het afwijkt van de meer ai- gemeen bekende portretten van den Prins. Het schilderij moet verdoekt wonden en met zorg gerestaureerd. 3e. Portret (hangende in de kamer van den burgemeester) van Prins Willem I, op doek in de oorspronkelijke eikenhouten lijst. Het is een goed portret door of naar Miere- <velt,, dat moet worden verdoekt- de lijst moet van de verf worden ontdaan en gedeel telijk verguld. De overigje portretten en schilderijen be vinden zich in goeden toestand. De 'herstelling woiVlt dóór den heer Van Riemsdijk dringend uoodig geacht, terwijl, naar zijn oordeel, de kosten, bedragende f235, ten volle verantwoord zijn in verband met de waarde der stukken. De burgemeester heeft ons verzocht te willen bevorderen, dat deze restauratie voor zijn rekening mag worden uitgevoerd, nu door de Gedeputeerde Staten van Utrecht, tegen zijn uitdrukkelijke» wensch, zijn jaar wedde reeds met ingang van 1 Januari 1908 op f3000 is bepaald, waarop bij bet vast stellen der begrooting voor 1908 met gere kend kon worden. Wij hebben derhalve de eer, u voor te stellen ons toestemming te verleenen de ge- noemde stukken tijdelijk uit het Raadhuis te verwijderen, ten einde deze de noodige restauratie te doen ondergaan. De heer mr. Heijligers gelooft, dat de gemeente dank verschuldigd is aau haar hoofd, dat de kosten voor restauratie op zich heeft genomen, waardoor de gemeentekas daarmee njtet is bezwaard. De Voorzitter dankt den heer Heij- ügere voor zijn welwillende woorden. Daarna wordt alsvoren besLoten. 8. Voorstel van B. en W. tot betaling uit lhet artikel voor onvoorziene uitgaven (kos ten overname van grond aan de Punten- burgerlaan) dienst 1907, tot een bedrag van f26,64$. Alsvoren. 9. Rapport en voorstel van B. en W. be treffende de verbouwing van het heerenhuis a. en van de bosohwachterswoning op Birkhoven, en betreffende de exploitatie van het- heerenhuis met eenige daarbij gelegen terreinen. Betreffende de verbouwing van bovenge noemde perceelen op Birkhoven. stellen B en W. voor over te gaan tot het bijhouwen van een 3-tal waranda's, het uitbreken van oen muur, ten einde van twee kamers één groote te maken, het maken van een groo- t«n waterdichten kelder (-waarvan dc kosten wegens den waterstand zeer hoog zijn), het bijbouwen van privaten met waterdoorspoe ling en het verbouwen van eenige kleine vertrekken. Volgens hun oordeel zijn bovengenoemde werkzaamheden beslist noodzakelijk voor het gebruiken van het heeronhuis als koffiehuis. Voorts achten B. en W. het. van veel be lang, indien de huurder gelegenheid heeft eenige personen ,,en pension" te houden. Het is toch niet te ontkennen, dat het van vele wisselvallige invloeden afhangt of het bezoek van het koffiehuis zóó groot zal zijn, dat de huurder eene belooning voor zijn ar beid zal ontvangen. Door hem de gelegen heid te geven in den zomer eenige kamers voor het houden van pension beschikbaar te hebben, zal ook aan liet bedrijf van den huurder meer vastheid ten grondslag, liggen. Hierbij, moot worden opgemerkt, dat liet ook in 't belang van cie Gemeente is, dat de eerste huurder dadelijk in de gelegenheid zij, zijn bedrijf goed in te richten. Het is om deze redenen, dat wordt voorgesteld, bo ven den meest oostelijk en muur aan den voorgevel Se verdieping uit te breiden. In 't geheel zullen dan op de bovenver dieping 5 kamers (waarvan 2 kleine) voor pension geschikt zijn. Het gevolg van deze verbouwing zal tevens zijn, dat het huis een geheel ander aanzien zaïl verkrijgen. Wat de bosch wachters woning betreft, ook deze zal een belangrijke verbouwing moeten ondergaan. De woning bestaat nu uit één flink ver trek, dat evenwel laag van verdieping is (2.65 M.), een keukentje en een houten aan bouw, waarin gelegenheid is, eenige dieren te stallen. Het dak is niet beschoten en van stroodokken voorzien. In aanmerking ne mende, dat de boschbaas in eene woning van de Gemeente woont, dat dc aard zijner betrekking medebrengt, dat dikwijls bezoe kers zijne woning zullen 'binnentreden, en dat hij meermalen tijdelijke arbeiders onder zijne bevelen zal hebben, achten B. en W- liet noodzakelijk voor te stellen, deze wo ning overeenkomstig de aangeboden plan nen te doen verbouwenzij zal dan hooger opgetrokken worden (3.15 M.), een betim merd dak krijgen en drie vertrekken be vatten. Wat aangaat de kosten van een en ander, deze zullen respectievelijk bedragen f 7743 en f 1443. Betreffende de exploitatie stellen B!. en W. voor te besluiten, onder nader omschre ven voorwaarden, aan de N. V. Phoenix Brouwerij, gevestigd te Amersfoort, te ver huren A. Het heerenhuis met de daaraan ge bouwde woning en stalling, gelegen aan dén straatweg van Amersfoort naar Soest, ka dastraal bekend Gemeente Amersfoort. Sec tie D. No. 1307; B. Die perceelen, kadastraal bekend Ge meente Amersfoort, Sectie. D. No'. 1598 en 1599, een gedeelte van het perceel, kadas traal bekend Gemeente Amersfoort, Sectie D. No. 1255, een gedeelte van het peroeel, kadastraal bekend Gemeente Amersfoort, Sectie D. No. 1741, benevens het noorde lijk gedeelte, ter grootte van engeveer 1000 M2., van den cp het laatst genoemd perceel gelegen moestuin, beide voor den tijd van 3 jaar en 6 maanden, ingaande 1 Juli 1908, voor een jaaaTijkschen huurprijs van f 800. De heer van Duinen wenscht gaarne in overweging te geven de beslissing Over dit punt uit <te stellen. Hiji acht een tijd van 2 dagen, om over deze plannen na te denken, te kort. Spr. heeft van de plannen kennis genomen, dóch kan ze niet geheel aannemen; hij vreest, dat wanneer daar aan uitvoering wordt gegeven, men een toe stand zal krijgen, zoo als die meestal zich voordoet, wanneer een heerenhuis tot hotel wordt omgewerkt. Vorvolgens wijst hij' bereids eienigje toe standen aan, die zijns inziens in het nieuwe plan niet behooren voor te komen en meent hij voorts, dat 't. niet noodig is zich aan het oude huis te Jibuden, doch dat voor 't zelfde geld den pensiongasten iets kan wor den aangeboden, wat meer rustig midden in de bosschen staat-, en toch goed kan vol doen. Te meer nog zou Spr gaarne uitstel wen- schen, waar door een der plaatselijke bladen een prijsvraag is uitgeschreven, waarvan de uitsliag 'binnenkort- openbaar gemaakt zal: 'warden. Uit deferentie tot dlat blad zou men ook mogen wachten. De heer Gerritsen kan, behalve wat enkele détails 'betreft, de raeenmg van den heer van Duinen zeer goed onderschrijven, ook nog met 't- oog op de onvoltalligheid van deze vergadering. Hij stemt toe, dat we niet veel tijd verlo ren mogen laten gaan, maar men bedenke wel, dat we met Birkhoven slechts één proef kunnen nemen. Mislukt deze, dan kost het dicir gemeente een hand! vol geld. Verder wijst Spr. er op, dat een negental antwoorden zijn ingekomen op de prijsvraag, en dat daarin voor B. en W. en commissie zeer behartenswaardige punten worden ge noemd- Ten slotte wil hij er op wijzen, dat voor de minder bevoorrechten op andere plaat sen, voor weinig geld gelegenheid bestaat in soortgelijke inrichtingen ook iets te kunnen gebruiken, wat wij: -hier, bij 't nieuwe plan, missen. Die heer P-lomp weerlegt verschillende bezwaren, en zet het standpunt van de com missie uiteen. Na eenige discussie ziet- hij echter in, in de openbare vergadering niet alles te kunnen mededeelen, wat voor een juist begrip van de zaak wel noodzakelijk is. Hij zou dit liever doen in een zitting met gesloten deuren. Door den Voorzitter wordt daarop de openbare in een geheime zitting veranderd. Na vijf kwartier worden de deuren- her opend. Nadat de Voorzitter den leden Op merkzaam hoeft gemaakt, op een tweetal schrijffouten in het concept-besluit, zegt de heer Gerritsen, na de inlichtingendie hom. thans zijn verschaft, gaarne voor het voor stel van B. en W. te zullen stemmen. Bij hoofdelijke stemming wordt daarop dit voorstel aangenomen met 10 te,gen één stem. Tegen de heer S. J. van Duinen. 10. Voorstel, van Burgemeester eu Wct- ihioudlers tolt wijfzigting d'er begroeting., in verband' met hun voorstel van 20 Februari 1908, No. 248, betreffende Birkhoven. Z. h. st. of d. aangenomen. 11 Voorstel van Burgemeester en Wet houders betreffende het verleenen van ver- i lof aan den directeur der H. B. S. B. en W. stellen voor een veriof te verleg nen van- 6 weken, ingaande 10 Februari. Alsvoreu aangenomen 12. Voorstel van Burgemeester en Wet- houders tot verlenging, va» liet verlof ver leend aain den ouderwijzer A, M. van den j Broek. B. en \V. stellen voor dit verlof van 1 I Maart1 Mei a. s. te verlengen, i Alsvoren. 13. Voorstel en rapport- van Burgemees- Iter en Wethouders op een verzoek van M. Uyldert e. a., betreffende het snoeien van boomen op den Zuidsingel. B. en W. stellen voor, adlreseant te be richten, dat to zijner tijd zooveel mogelijk aan liet verzoek zaïl worden tegemoet geko men, zonder echter de eigenaardige schoon heid te doen verloren gaan. 14. Rapport en voorstel van Burgemees ter en Wethouders betreffende een adres van H. Niezen a., ter zake van het plaat sen van eenen houten schutting aan den Bisschop6wieg. B. en W. zeggen in hun rapport, dat liet verzoek van adressanten om twee redenen niet voor inwilliging vatbaar is le. Omdat, de eigenaar die keus heeft tot. het plaatsen of van een muur, of van een, ijzeren hek op steenen voet. Uwe vergade ring mist derhalve de bevoegdheid tot. af scheiding een ijzwren hek voor te schrijven 2e. Omdat aan ons Ooilege door U de be voegdheid is gegeven tot eene andere wijze van afsluiting vergunning te verleenen. Van deze bevoegdheid hebben wij gebruik gemaakt, door aan de afdeeling Amersfoort van de Maatschappij, tot Nut- va.n 't Alge meen vergunning te geven tot wederopzeg- gens een houten, schutting) te plaatsen. Het is voor dén speeltuin der school noodzake lijk, dat deze goed afgesloten en beschermd voor wind is. Werd dus geen vergunning gegeven voor een houten schutting, dan zou een muur verrezen zijn. Aan de bezwaren van adressanten zou dan evenmin voldaan zijn. Met het oog op de omgeving meenden wij een houten schutting zonder bezwaar te kunnen toestaan. Op grond van het bovenstaande hebben wij d'e eer U voor te stellen, aan adressan ten te berichten, dat Lam verzoek niet voor inwilliging vatbaar is. Den heer Ru ijs heelt het zeer bevreemd, dat geen rekening is gehouden met 't ver zoek van adressanten. Dit toch is het eerst- ingekomen. Aan de hand van art.. 2 der bouwverordening verdedigt de wethouder van openbare werken, de heer Visser, het standpunt an Ben W De heer Kr oes töont aan, dat B. en W. gebruik Lebben gemaakt van hun recht om dispensatie te verleenen, Z. h. st. wórdt daar-op het voorstel van B. en W. aangenomen. 15. Voorstel van Burgemeester en Wet houders tot benoeming van een: commissi© inzake onbewoonbaarverklaring van het per ceel gelegen aan de Hellestraat no. 2. Daartoe worden benoemd de heerenA. M. Tromp van Holst, Herm. Kroes en W. Salomons. 16. Voorstel van Burgemeester en Wet houders tot het geven- van eervol ontslag aan de onderwijzeres J. M. E. van Ede (school' 2e sóórt Hellestraat) Z. h. st. of d. wordt dit ontslag eervol verleend. Niets meer aan d'e orde zijnde, sluit de voorzitter te rond vier uur de vergadering. De gemeente-secretaris had de wefliwil- len Theidi ons gisteren, na afloop van de raadszitting, dé ontwerpen te toonen voor de verbou-wiing van Barkhoven". Naar die toekening) t-e oordeellen, zaü dit pension-koffiehuis er in zijn nieuw kleed zeer aantrekkelijk uitzien. Ook dé gemeenteraad van Naarden 'besloot a-dhaesie te betuigen aan het adres van liet. comité tot het verkrijgen van. oen saheepvaarwater van» den Rijm door de Gel dersche Vallei, de Eem naar de Zuiderzee. De lieer M. B. Oerlemans, arte al hier, -werd te Amsterdam bevorderd tot doc tor in de geneedkamde op proefschrift ,,Ove.r perforatie." Dr. Oerlemans gaat ziali éldem vestigen. Gisteren avond traden in Ainicitia op, de bekende humoristen Sollser en Hesse met hun gezelschap. Doo" ongesteldheid van een der leden van den troep, moest veel van Let programma gewijzigd worden. De verschillende nummers werden vlot ge speeld en, hoe kan het ook anders, menig maal 'hoorde men dat harte/lijjk lachen, dat a.ls 't ware met deze humoristen mee reist. Overal waai zijl optreden hébben zij succes en wortelen de lachspieren van dé toeschou wers flink aan 't werk gezet. Men denke maar een even terug aan 't lid van den gemeenteraad af aan 't circus Me- dranovermakelijk die vergissing in het laatste nummer, waarbij de dames kéllnerin- uen het tooneel niet weinig verlevendigden 't Was een reeks van redht vroolijkc en pittige aardigheden, die we gisteren avond kregen te genieten. In -de „„Keizerskroon'' weid- gisteren avond eene vergadering gehouden van ohris- télijke patroons hier ter stede, ten einde te komen tot de oprichting eener afdeeling van de Christ, pat.roonsvereeniging ,,Boaz". Na een inleidend woord van ds. Vunde- rink, waarin grondslag en doel van' ,,Boaz" werden uiteengezet, n.l. 't leiden van den middenstand in christelijke beddingen, werd tot de stichting der afdeeling Amersfoort" overgegaan Door die aanwezigen werden tot bestuurs led-en gekozen de jieeren H. Koning, J. Klink, E. J. van Ommen, B. Ruitenberg Hz. J. Wildeman, A. vam Genderen en J. R. van 't Ilof. De function zullen door dezo heeren on deriing worden geregeld en een concept reglement worden ontworpen,, clat in oene volgende algemeene vergadering zal worden vastgeetdld De aan het 'bureau van politie alhier gedeponeerde broche, gevonden op het per ron van liet- ibuuirtstation te Utrecht, is aan de rocliit-matigo eigenares ter hand gesteld. De viuder kreeg een flinke belooning. SPORT. Nedcrlandsch Gymnantiek-Verbond. Inter nationale ten toon stelling van Hulpmiddelen voor Gymnastiek en Spel. De be langstelling voor bovengen(jomJde tentoon stelling -welke Man 3'ld Juni in het Ge bouw Bólle vu e'te Amsterdam gehouden wordt, neemt mét den d;ag toe. Vele firma's, waaronder ook uit lhet 'buitenland, hebben reeds hare medewerking toegezegd) zoo dat <lo commissie de verwachting koestert-, dat dit deel van de luisterrijke feestdagen van het Nederlandsch Gymnastiek Verbond, ter .her denking van het 40-jarig bestaan, in de ko mende Pinksterdagen, een -waar succes be- lóoft- te worden. Toch zou het der commissie aangenaam i zijn om 'deze tentoonstelling als eerste van I dien aard in ons land zoo volkomen mogelijk I te maken door alles iwat op het gdbied van j gymnastiek, werktuigen, gereedschappen en spelibenoodigdheden bestaat, geheel volledig te kunnen toonen. Duizenden biinnen- en I bualtenlandsChe turners en sportbeoefenaars eullen deze tentoonstelling komen bezoeken daarom richt zij zich ditmaal nog eens tot heeren fabrikanten imet het- verzodk zich zoo spoedig* mogelijk to't deelname, liefst vóór 1 Mei a.s., op te gewen bij den secretaris der commissie, den heer Ed. Lutomiïski, Rolkan 92, Amsterdam. De tentoonstelling zal bestaan uit drie groepen In de le afd. Praktijk" zullen allé soor ten van gymnastiek-/toestellen en handge- I reedschappen vereenigd worden; vervolgens j spelbencodigdhedenscherrageroedschappen kleedling voor turners, turnsters en spelers, I spelen, toestellen en gereedschappen voor heilgymnastiek, Verbandmiddelen, enz. enz. In'de 2é /afd. zal ten aanschouwe worden gegeven wat op .Theoretisch gebied" over gymnastiek eu spel bestaat, zooaTs ontwer pen van 'gymnastiöklokalen en speelplaatsen, literatuur op het gebied van hygiëne, phy- siologie, anatomie, paedagogiek, archieven zoowel van personen als van vercenagingen verslagen, enz. enz. In de 3de afdeeling zal plaats zijn voor Let tentoonstellen van vaandels, diploma's, insignes, medailles en andere kunstvoorwer pen. Zeldzaam mooie reu 6 m. oud zeer zindelijk billijk TE KOOP: Grietstraat^ibis, Utrecht. FALKE Motorfabrzeuge M Gladbach, Rheinland. Fraai gebonden voor slechts f 1.—. Nederlatt«lsch, Franscli. Engclsch en Duitseh. bewerkt door SERVAAS DE BRUIN en DEWALD. Een Woordenboek prac- tisch en geriefelijk voor dagelijksch gebruik. Sterk ingebonden Prijs slechts f 1.—, Te bekomen bij D. BOLLE, Bazaar van Goedkoope Boekente Rotterdamen verder alom. Franco na ontvangst van Postwissel, waarop melden: Woorden boek in -1 Talen. aan onze interessanto reizen, vertrek 2 Maart naar Italië en Sicilië. 9 Maart Algiers, Gr. Kabilië en Tunis. 9 Maart n/d Riviera en Noord-Italië, melde zich spoedig. LISSOME dr ZOON, Singel 153, Amsterdam. Landgoederen, Buitenplaatsen, Villa's en Hui zen te Koop en te Huur. Gem. Villa's te Huur, Bouwterrein te Koop v h Schaorweijder Bosch en Villapark. Op aanvrage gratis toe zending V/h Woningblad. Gebr. PIJPER A Co., te Zeist. Woning- en Assurantiebnrean. Adres Doorn: J. POTHOVEN. TUATAl. AT/"T?V.lNAI Op de roode doos, waarin „HANNING's echte Kinadroppels van Dr. DE VRIJ verkocht worden, staat niets anders dan MEN LETTE DAAROP. DIRECTEUR s uitmakende de 2», 3». 4», 5-, 6», 7' en 8- SerlOn elk groot f 1,000,000vari de leening groot f 15,000,000.—, krachtens Besluit der Algemeene Vergadering van Aandeelhouders, dd. 14 Februari 1908. De INSCHRIJVING is opengesteld op Dinsdag. 3 Maart 190$, van 10 uur vóórmiddag tot 4 uur namiddag t.o Amsterdam, in de Factorie der Staatsspoorwegen aldaar, Rokin 46. Aandeelhouders on Opriohtors dor Maatschappn zullen een recht van voorkeur tot het nemen dezor Obligatiën kunnen uitoefenen binnen de 14 dagon van 18 Februari tot en met 2 Maart 1908. Prospectussen en Inschryringsbilletten zijn te bekomen: to Almelo bij de Heoren LEDEBOSR it Co. Amsterdam bij de Assooiatie-Cassa (tusschen 10 u. s morgens en 1 u. 's namid.). Arnhem Heeren VAN RANZOW Co. Breda den Heer FRANS LAURIJSSEN. Deventer - G. VERMEER JOHz. Dordrecht de Heeren HOYER ZOON. 'sGravenhago by do Heeren SCHEURLEER ZOONEN. Groningen GEERTSEMA FEITII Co. Haarlem Haarlomsche Bankvoreoniging, TEDING VAN BERKHOUT en DE CLERCQ. Hertogenbogch by dc Heoren VICTOR A. VAN RIJCKEVORSEL TILMAN. Leeuwarden Leidon Maastricht Rotterdam Schiedam Utrocht Venlo Zutphen Zwolle Ton opzichte proipeotus. UTRECHT, 17 Februari 1908. Naamlooze Vennootschap A. BLOEMBERGEN ZONEN's Bank. Leidsche Bankvereoniging. het Agentschap dor Geldersche Crediet-Vereeniging. de Heeron JAN HA VELAAR ZOON. H. J. WOUTERLOOD Co. het Centraalbureau der Maatschappij. de Hoeren VLAER KOL. de Bank Handolsveroenigingvoorheen P. J. BERGER. - Heeren P. F. C. BRüNINGS Co. VAN ESCH Co. A. VAN DEVENTER ZONEN. de nadoro voorwaarden dezer leening wordt verwezen naar het De Direcleur-Getieraal. VAN KRETSCHMAR. AASVANli VAX DEN NIEUWEN UURSUS O APRII. n.n. van lieden tot en met 20 Maart h.h. - Aanmelding bij den Dlrectenr, 's middags van 2 tot il uur, aan de $ehoo!W'olveiistraat <1. Nadere lnlielitingen worden door «len Directeur verstrekt.

Amersfoortsch Dagblad | 1908 | | pagina 3