Nederlandscfie Centraal Spoorweg-Maatschappij. Antiquiteiten-Veiling. Busgroenten G. G. Ph.L. BOEKELMAN, Vanaf heden Voor het Jonge Volkje! Uit den omtrek. STADSNIEUWS. ADVERTENÏIEN. A, G. ENGELBERTS en Co. 4 pCts. GELDLEENING, groot f 3 000,000.— nominaal, VRIJDAG 20 NOVEMBER 1908, C. F. ROOS Co. „UNION CASTLE LIJN" naar ZUIP-AFRIKA. WEKELIJKSGHE DIENST van LONDEN en SOUTHAMPTON. UITLOTING. Geldieeningen Gehuwde Lieden, WATERSCHOT Co. Horlogerie prima. UURWERKEN. W. F. A, GROENHUIZEN, KIPPEN TE DOEN LEGGEN SI NICOLAASPAKKET. DIT IS HET PAKKET To»#"' Zware brand te Zaandam. Door het omstooten wan een petroleumlamp, op de slaapkamer, ontstond Zondagavond even na elf uur te Zaandam brand in het magazijn van heeren- en kinderkleeding ,,De Adelaar", van den heer A. de Groot. Dit perceel is geheel verloren. De belendende perceelen, het café „Cambrinus" en de krui denierswinkel der firma C. Keg, loopen groot gevaar. Alles is op beurspolis verzekerd. De hoogoplaaiende vuurgloed was te Am sterdam goed zichtbaar. School- #n Kerknieuw*. 's-G ravenhage, 13 November. Examen Wiskunde, L. 0., art. 65. Opge roepen en opgekomen, 3 camdidaten. Afgewezen 1, Geslaagd de heeren; 1. Broer, uit ölst, en J. P. Groin, uit Work urn. Examens M. 0., Schoonschrijven (N.). Opgeroepen en geëxamineerd 4 candidaten. Toe gelaten de heeren H. J. A. Maas, van Amster dam, en H. W. Meinders, van Goirle. Stiunrlieddh-examens. Geslaagdgrootc stoomvaart: derde stuurmanC. Klijn, P. La- gaay, A. O. de Man, S. Hoogistra, C. M. Ker sten. Mgr. A. H. van den Corput. Vrijdagnacht is te Breda na een ongesteld heid van een enkelen dag overleden de H.Eenv. heer Mgr. Adlrianus Henricus van den Corput, vicaris-generaal van den Bisschop,, hudsrpvelaat van Z. H. den Paus, proost van het Kathedraal Kapittel en pastoor van het Beggijnhof te Breda. Mgr. Van den Corput werd den 27. Juni 1842 to Ulvemhout geboren en den 15. Juli 1867 tot priester gewijd. Reeds 'het volgende jaar werd hij benoemd tot professor aan het Klein Semi narie te Oudenbosch, totdat Mgr. Van Genk (hc-m den 13. December 1870 tot secretaris van het Bisdom benoemde. Diens opvolger Mgr. Van Beek, benoemde hem tot zijn vicaris-generaal en hij bleef die hooge waardigheid ook vervullen onder Mgr. Leyten, voor wien het verlies onge twijfeld een zware slag is. De overledene, die 40 jaar aan het bestuur van het bisdom heeft deelgenomen, was zeer be mind om zijn hartelijken eenvoud en zijn vrien delijke dienstvaardigheid voor allen, djie op eonigerlei wijze zijn hulp inriepen. Behalve met de onderscheid in gen hem door do Kerkelijke overheid toegekend, werd hij ook door H. M. de Koningin begiftigd met het Rid derkruis van Oranje-Nassau en met de orde van den Nederlandsohen Leeuw. rGisteren vierde de president der Utrechtsche rechtbank zijn 50-jarig jubileum als, lid dér magistratuur. De dag is voor mr. F. A. R. A. Baron van Ittersum niet onopgemerkt voor bijgegaan. Van heinde en ver is men den hoog geachten magistraat komen gelukwen- schen en zijn hem talloos vele blijken van warme belangstelling geworden. De receptie, gisterenmiddag gehouden, was zeer druk be zocht en heeft Baron Van Ittersum ongetwij feld het bewijs gegeven van de sympathie, die in alle kringen voor hem wordt gevoeld. De regeering bevorderde'hem tot commandeur in de Oranje Nassau Orde. rNaar wij vernemen, heeft a.s. Woens dag in het Gebouw voor Kunsten en Weten schappen alhier de eerste bijeenkomst plaats van het nationale comité tegen sluitings- dwang. In deze vergadering zullen de sta tuten worden vastgesteld, en een hoofdbe stuur zal worden gekozen. De aangesloten vereenigingen zullen afge vaardigden zenden, die gezamenlijk 5000 a 6000 winkeliers zullen vertegenwoordigen. De„Zeister moordzaak. Ter aanvulling van het reeds in ons vorig nummer vermelde arrest volgen hieronder I nog de voornaamste overwegingen daarvan Het Hof overwoog in zijn arrest dat het terugkomen van Van Vaalen op zijn beken tenis voor. de rechter-commissaris niet op aan nemelijke gronden is geschiet" en in strijd is met de ten processe gebleken omstandig heden. O. a. laat het niet durven volvoeren om tien uur van de daad en het drinken van .courage-water'' zich kwalijk rijmen iaet het voornemen om Drost op listige wijze te be- rooven. Het Hof verwierp ook de beide stellingen van den verdediger van Van Vaalen, nl. lo dat deze verkeerde in een hysterischen droom toestand, zoodat het ten laste gelegde hem niet kon worden toegerekend wegens zieke lijke stoornis zijner verstandelijke ver mogens; 2o dat hij tijdens zijn Bekentenis voor den rechtercommissaris verkeerde in hysterisch delire. Het Hof kon zich daarom niet met deze beide stellingen vereenigen, omdat niet gebleken is van eenhysterischen droomtoestand tijdens het plegen der daad en dat het niet aannemelijk is dat deze zich later heeft geopenbaard, terwijl, zoo dit wer kelijk het geval was, die toestand op 25 November 1907 nog niet aanwezig was. Ook het bestaan hebben van hysterisch delire rust niet op aannemelijke gronden. De opgaven van .beklaagde Van Vaalen loopen toch over een reeks van feiten, die alle bleken in over eenstemming met andere opgaven te zijn. Waar dus in alle opzichten beklaagdes herin neringsvermoge'n intact is gebleven en van phantasie, verdraaierij en opschroeverij m zijn verklaringen niets is gebleken, vereenig- de het Hof zich met de conclusie van dr. jSnijders, den Amsterdamschen psychiater, dat het bestaan van een hysterisch delire miet aannemelijk is. Het Hof besprak daarna het verweer van ïden verdediger van den 2en beklaagde, dat Wolleswinckel, aan wie Van Ee bekende, een ter slechter naam en faam bekend staand- per soon is, zoodat zijn verklaring geen gewicht in de schaal mag leggen. Te dien aanzien overwoog het Hof, dat een dergelijke beken tenis in den regel niet pleegt te worden af gelegd aan een fatsoenlijk man en dat Wolles- 'vinckel reeds op 22 November een mededee- ing deed ten opzichte van het rijwiel van Drost, dat op 23 November werkelijk in het >osch is gevonden. Deze mededeeling zou hij tiet gedaan kunnen hebben, wanneer Van Ee kerkelijk niet tegenover hem had bekend. I Door de aanwijzingen, voortvloeiende ook uit het rapport der deskundigen, die de lijk schouwing hebben verricht en wier verkla ringen het Hof overnam en tot de zijne paukte, oordeelde het Hof wettig en overtui gend bewezen, dat Van Vaalen en Van Ee opzettelijk en met voorbedachten rade en tevens na gemeen en kalm overleg om Hen drik Drost van het leven te berooven, dezen hebben aangegrepen, op den grond^ gewor pen, bij de keel gegrepen en chloroform toe gediend, waarna zij hebben weggenomen 125Q aan bankpapier en zilver. Het bewe zen verklaarde werd door het Hof gequalifi- oeerd als moord. Van het meer ten laste ge legde werden de beide beklaagden vrijge sproken. Ten aanzien van Kors werd overwogen dat hij zich alleen schuldig maakte aan he ling het opzettelijk een bankbiljet van 300 ten geschenke aannemen, wetende dat het van diefstal afkomstig was. Van het meer ten laste gelegde werd hij vrijgespro ken. Van Overhorst werd als wettig en over tuigend bewezen aangenomen, dat hij op zettelijk inlichtingen heeft verschaft, wan neer Drost het geld bij zich zou hebben en beroofd zou kunnen worden en ook dat bij 100 ten geschenke heeft aangenomen. Het vonnis der Utrechtsche rechtbank werd vernietigd wegens vormgebrek, hierin bestaande, dat de rechtbank te Utrecht ver zuimde te beslissen ten aanzien van de al ternatieve ten laste leggingen op grond waar van het Hof opnieuw reeht deed. Na deze overwegingen waarop het arrest van den hove steunde, werd mededeeling gedaan van de straffen, den beklaagden op gelegd. Van Ee en Van Vaalen waren diep onder den indruk na de voorlezing van het uitvoerige arrest; Van Ee snikte het uit. Nadat nog was medegedeeld, dat de be klaagden binnen drie dagen togen het ar rest cassatie kunnen aanteekenen, moest het publiek de zaal verlaten. Eerst daarna wer den de beklaagden weggeleid Aan de Telegraaf ontleenen wij de volgende slechts van de stemming in de zaal, waarin Zaterdagmorgen het Hof te te Amsterdam arrest wees. Een onrustige beweeglijkheid heerscht er in de zaal door het binnenkomen van telkens weer nieuwe belangstellendendaarna liet stommelend in bezit nemen van de staan plaatsen boven, op de publieke tribunedan het binnenbrengen der beklaagden Eén voor één worden ze door een rijks veldwachter binnengeleidallen nagenoeg onveranderd. Met uitzondering van Over horst, wiens hoofdhaar nu kort geknipt is hij vooral schijnt zeer nerveusden anderen ziet men het minder aan't minst Kors, die gebleven is de boeren vent, zijn dikken kop, kort op den stevigen rompzijn roode ge laatskleur is maar weinig verbleekt. Met deze twee zit op de eerste bank der beklaag den Van Ee, met kleurloos gelaat, waar spitsig de neus in staat; dat geeft hem, met zijn over de ooren stekende te-lange haren, een minder gunstig uiterlijk. En ach ter hem, naastde drie veldwachters, zit Van Vaalen, bijna steeds onbeweeglijk voor zich te staren, nu en dan draait-ie zijn pet ge dachteloos in zijn handen. Zijn type van mager burgerlijk mannetje, geeft zoo op het eerste gezicht reeds tevens den indruk van zwak, ziekelijk, misschien wel gedegene reerd, individu Als het gerechtshof binnen treedt, staan allen op in de zaal en dan, wanneer de pre sident. mr. J. G. Vogel, de zitting geopend heeft, komt er een spannende stilte. De Gooischetentoonstel- i n g. In een vergadering van het uitvoe rend comité voor de in 1909 te Hilversum t3 houden Gooische tentoonstelling werd aangenomen de begrooting daarvan. Deze w.es aan een cijfer van f 92,000. Voor entrées was geschat een bedrag van f 54,000. Daarbij komt dan natuurlijk nog het bedrag, te ontvangen aan gelden van ver huur van winkels, stands, enz. Getracht zal nu worden een garantiefonds bijeen te krijgen, groot f 50,000, en zal de eerstvolgende vergadering gewijd zijn aan de middelen tot verkrijging daarvan. Het comité is nog steeds vol goeden moed en geeft te kennen, dat de kans van slagen zéér gunstig staat. Hilversum. Zaterdagmiddag is op de Vuursche bij Hilversum neergedaald de Duitsche luchtballon „Berlin". Deze ballon had een heelen tocht gemaakt. Zondagmid dag werd opgestegen in Bitterfeld. Saksen terwijl de nederdaling plaats had Maandag avond in St. Aubert, Normandië. In Parijs werd de ballon wederom govul l en werd het plan gevormd om met den gun- stigen Westenwind den terugtocht im*r Duitschland te aanvaarden. Met dit dool steeg men eergisterenmiddag half vijr in Saint Cloud weder op, doch, gekomen lu?- schen Straatsburg en Mainz, daalde de wind naar het Zuiden, zoodat de ballon in Noor delijke richting afdreef. Vrijdagnacht werd Brussel gepasseerd. In den loop van den dag besloot men, met het oog op het steeds slechter wordende weder en de naderende Zuiderzee, tot nederdaling. Deze had om half twee Zaterdagmiddag zonder ongevallen plaats op de Vuursche. De inzittenden, de heeren Stieker van Berlijn en Hugo Münzer van Plauen in Voigtland, waren enthousiast over de prach tige reis. Zéér prezen zij de hulp, huti dooi de toesnellende personen bij de nederdaling verleend. Hbl. In het garnizoen zijn aangekomen de kapitein J. Schultz van de artillerie O. I. L., die voor den tijd van 6 maanden wordt gedetacheerd bij de Rij- en Hoefsmidschool, en de le luitenant A. Josephus Jitta, ge plaatst bij het le regiment veldartillerie. In de Remonstrantsche kerk zal Zon dag a. s. als spreker optreden Ds. J. L. la Gro, van Nieuwkoop. De netto-opbrengst van de voorstel lingen van „GoudmuiRje" bedraagt onge veer f 270, die, zooals men weet, ten goede komen aan de kas der afdeeling Amersfoort van de „Ver. tot verpleging van halfver weesde, verwaarloosde of verlaten kinderen in het huisgezin". Voorzeker cene groote voldoening voor allen, die hebben meege werkt om deze avonden te doen slagen. De afdeeling kan het geld zoo goed gebruiken en daarom hopen we, dat nu de aandacht eens weer op haar gevestigd is, velen zich nog gedrongen mogen gevoelen om als lid toe te treden. Men doet er zoo'n goed werk mee. (Eeml.) De firma W. Jvan Hoogstraten, boekhandel, Noordeinde 98 te 's Graven- hage, is bezig met de samenstelling van een gids van de in Nederland bestaande muziek-, zang- en dilletanten-tooneelvereenigingen. In dit werk zullen gratis worden opgenomen alle bovenstaande vereenigingen in Nederland. De vereenigingen die in dit werkje wen- schen te worden opgenomen, zenden daartoe franco opgaven van naam der vereeniging, doel en zetel, benevens de namen, met voor letters van den voorzitter, den secretaris en den penningmeester met hunne woonplaat sen. G. V. C.—Quick l-O. Alweer een nederlaag der rooden 1 't Ziet er hoe langer hoe treuriger uit met Quick, nu zelfs in Wageningen verloren is. 't Weer was gisteren uitstekendeen zon netje droogde het Wageningsche kleiveld, dat, niettegenstaande de regens der laatste dagen, vrij goed was. Vele Amersfoorters, gewend aan de droge Leusderhei, hadden 't zich ten minste glib beriger en natter voorgesteld. Quick speelt met invallen voor Kamm en Dalhuizen. Na den aftrap vertoont zich al dadelijk een bijzonder slap, futloos en vervelend spel; voor een loeschouwer om naar van te worden. 't Is een heen en weer trappen, met zoo nu eu dan een tamme doorbraak van een der beide voorhoeden, door de aangevallen ach terhoede vrij gemakkelijk te stuiten. Vóór rust woren de rooden al een weinig sterker, waaruit men vooral niet de conclusie trekken moot dat ze iets van belang gepres teerd hebbeni Doelpunten blijft uit tijdens de eerste helft van den speeltijd. Na rust wordt er verreweg 't meest op G. V. C.'s helft gespeeld, hoewel ook de voorhoede der landbouwers zoo nu en dan uitvallen doet. In die voorhoede was de rechtsbinnen de beste; de rechtsbuiten gaf goede voorzetten, maar overtrad voortdurend den buitenspel regel, hetgeen niet altijd door den scheids rechter opgemerkt werd. De Quick-achterhoede wist de aanvallen behoorlijk te keeren, vooral door 't uitste kende spel van Keetell, die ongetwijfeld de beste van 't veld was. De andere achterspeler miste minder dan de vorige week tegen Wilhelmina; schoten op eigen doel mogen echter niet meer voor komen I De roode voor-linie heeft enkele mooie kansen vóór 't vijandelijke doel verknoeid, behoorlijke schoten heeft de G. V. C. doel man niet veel te verwerken gehad. De invallers voldeden wel in de voorhoede, hun spel was niet beter of slechter dan van de rest. Jammer is 't, dat het;ééne doelpunt in dezen wedstrijd ontsond door een fout van Keetell, de eenigo trouwens die hij maakte. Zelfs dit doelpunt in hun nadeel, was niet in staat om bij de Quick-menschen er het vuur in te brengen. Tot 't einde blijft 't spel al even lauw van scoren dan ook geen sprake meer. De landbouwers winnen dus met 10. „Of die overwinning vedriend is?" Deze vraag moet beslist met 'n „n een!" beantwoord worden, daar Quick voortdurend iets sterker was. Dat ééne punt, door een bofje verkregen, zegt absoluut niets. Het tweede elftal van Quick was al niet gelukkiger dan 't eerste. Hei kreeg van U. V. V. II met 41 klop. Alleen 't derde wist eenigszins zijn naam op te honden, het speelde gelijk met B. V. C. II; 11 was de einduitslag. H. V. C. won van Z. V. V. uit Zeist met 72. Faillissementen. Verklaard in staat van faillissement de Firma Gebr. Elzenaar en hare hoofde lijk aansprakelijke vennooten Marinus en Hendrik Elzenaar, te Amersfoort. Rechter- comm. jhr. mr. T. J. de Marees van Swin- deren. Curator mr. J. H. W. Nicolaï. Heden overleed na langdurig lijden, onze geliefde Zuster en Behuwdzuster, Mejuffrouw L. C. VAN HOEK, in den ouderdom van 65 jaar. L. W. VAN HOEK. M. C. VAN HOEK- Canneman. Amersfoort, 15 November 1908. By vonnis der Arrendissements-Recht- bnnk to Utrecht, d.d. 11 November 1908, is verklaard in slaat van faillissement MIJNDERT VAN DEN BERG. van beroep Aannemer, wonende te Amersfoort, Pioter Pijperstraat, mot benoeming van den Edel- Achtbaren Heer Jhr. Mr. T. J. DE MAREES VAN SWINDEREN, lid van voornoemde Recht bank tot Rechter-Commissaris en van onderge- teekende, kantoor houdende te Utrecht, Voorstraat 78, tot Curator. Utrecht, 14 November 1908. Mr. F. A. C. SCHRODER. Amsterdam. Amersfoort. Dagelijks telefonische verbinding met de Ainsterdainsche Benrs. Vertegenwoordiger-Procuratiehouder te Amersfoort J. CATTIE Plantsoen 10. Intsrc. Telephoon 188. Effecten, Coupons, Incasseeringen. Speculatieve Beurstransactiën la Hausse en a la Baisse. Financieele adviezen en Belegging gegrond op langdurige ervaring. Bewaring en Administratie van Fondsen. verdeeld in 3000 Obligatiën a f 1000.—. Goedgekeurd bij besluit der Buitengewone Algemeene Vergadering van Aandeelhouders dd. 14 November 1908. De NEDEfiLAÜBSCHE H AI> K l.-VI V ATSt IÏ VI» I»IJ stelt de Inschrijving open op bovengenoemde geldleening op van 104 ure, te haren kantore en bij hare Agenten te Rotterdamwaar tevens Prospectussen en Inschrijvingsbilletten verkrijgbaar zijn. AMSTERDAM, 14 November 1908. Fraaie Portretten e.a. Oude Schilderijen, keur-verzameling blauw en gekl. Porselein, kostbaar oud-Delftsch, gedreven e.a. Oud-Zilver en Kristal, Plafonds, Behangsels, monumentale Trap, Zonnewijzer, fraaie Gangklokken, Empire Schoorsteenstellen, Kasten, Kabinetten en verdere antieke Meubelen, Perzische Kleedjes, Curiositeiten, Violen, Teekeningen, enz. Uit de behuizing „Zijlstraat 6" te Schiedam, de Verzameling „G. de H.", de Nalatenschappen wijlen Mevr. G. A. LANGEDLJK—Scheltriga Wisterbebg. WelEd. Heer P. D. HENDRIKS, enz. WT Bezichtiging Zondag 15 a.s. partikulierj Maandag 16 a.s. publiek 10 tot 4 uur. Verkooping~9 Dinsdag 17 en Woensdag 18 November a.s in de „Militie-Zaal", Singel 423, te Amsterdam. De twee Schoorsteonen, Zijlstraat 6 te Schiedam, vallen uit, zijn uit de hand verkocht. Nadere inlichtingen bil den agent; B. DE JONG, AmersfoorL Lekdijk Benedendams en IJsseldam. DIJKGRAAF en HOOGHEEMRADEN van don Lekdijk Benedendams en van den IJsseldam brengen bij deze ter kennis van de aandeelhouders in de geldleening groot f 136.000.—, rentende 4 °/0, ingevolge besluit van 15 Maart 1886, ten laste van het Hoog heemraadschap aangegaan, dat in hunne ver gadering van 7 November 1908 zijn uitgeloot geworden de obligatiën IN'os. 47. 76, 109, ieder groot f ÏOOO.welke obliga tion op 1° Januari 1909 aflosbaar zijn gesteld ten kantore van de firma VLAER en KOL te l rmkt, en jak KOL te Amsterdamof wel ten kantore vau den Pen ningmeester van het Hoogheemraadschap, den Heer J. M. VAN DER ROEST, te IJsselstein, tegen overgave dier obligatiën met do nog niet vervallen coupons, zullende daarop na dien dag geene verdere rente worden uitbetaald. Utrecht, den 7 November 1908. Dijkgraaf en Hoogheemraden voornoemd, GODIN DE BEAUFORT, Dijkgraaf. U. H. VAN NOTTEN, Secretaris. worden gesloten op billijke voorwaarden en elke aann zekerheid (zonder lev. verzekering), op ac cept, erediet-liypoteek, cessiën. gros sen, erfenissen, Holl. pensioenen, enz. Br. lott. A. 885 bur. Nederl. Kiosken Mi). R'dam. Leeraar in Piano en Zang. Utrecbtschestraat hoek Hellingstraat 36. To Haarlem worden gevraagd P. G., z. k. t. h. 1. Beiden voor huiswerk en de vrouw tevens bekwaam in 't koken. Br. fr., lett. A. 216, J M. STAP, Bookli. Haarlem. wederom alle soorten versch I o pi r O pi 3 (fl O X pi 9 O o S Langestraat 43. Interc. Telef. 34. Magazyn van alle soorten gewone «nfijners Grootste keuze. Goedkoopste prijzen. I. klas artikelen. Reparation goed en billjjk by Horloger. Langstraat 42. uitgewogen verkrijgbaar. Fijne kwaliteit van ouds bekend. Aanbevelend ONOPHOUDEND Zelfs gedurende de guurste winterkouden 2.500 EYEREN per Jaar voor 10 kippen Onbeduidende uitgave BESCHRIJVING Van'cT Sclir aan P-J. VAN AKEN '7.Kort# Noordstraatt# ANTWERP EK. l'.tlfU 14 PRENTENBOEKEN, slechts f 1.-. Mooie prentenboeken met gekleurde platen. VOOR DE KINDERKAMER. Slechts een gulden. 1. St. IVieolaas on zyn Knecht, mooi kwarto prentenboekmet gekleurde platen en aardige versjes. 2. Het Dierenboek met gekl. platen, afboeldingen van al onze huisdie ren, met versjes. 3. Schenkman. Voor de jeugd. Een boekje met plaatjes on onderschriften. 4. CS root ABC boek voor do jeugd, mot platen en versjes. 5. Kinder vreugd. Hoe kinderen zich vermaken. Aardig prentonb. m. gekl. platen en versjes. 6. Mijn Terjaardag. Groot, kwarto prentenboek met aardige versjes on gekleurde platen. 7. Kin derpret. Guitenstreken van 2 jongens en een kleermaker, aardige gekl. platen on onderschrif- ton. 8. Groot Soldatenboek. Mooi pren tenboek voor jongens. 9. Voor het jonge Volkje. Grappig prentonb. m. gekl. pl. en versjes. 19. Onder een paraplnieof het aardig driotal, mot vele gekl. platen en onder schriften. 11. Voor «le lieve jeugd, mooie verhalen m. gekl pl. 12. Prenten boek. Baron v. Münchhausen, grappige ver halen m. pl. 13. Luilekkerland het aar dige prontenb. m. pl. 14. Bobinson Cru- soë. Leerzaam prentenb. m. gekl. pl. 14 Prentenboeken mot gekleurd en andere platen. Volkje. Alle I I voor f 1.—. Op den te zen don postwissel van I 1.zette men „Voor het Jonge Volkje" en men ontvangt dit mooie groote pak, 14 prentenboeken, franco door geheel Nederland. By Gebr. E. A COHE N, Heerongracht 326, te Amster dam.

Amersfoortsch Dagblad | 1908 | | pagina 3