Uurwerken. OLIJ's TOG-GACAO WOUTERLOOD'S STADSNIEUWS. ADVERTENTIËN. HYP0THEEKBR1EFBANK, Maatschappij tot Exploitatie van Staatsspoorwegen. Maatschappij tot Exploitatie van Staatsspoorwegen. Maatschappij tot Exploitatie van Staatsspoorwegen. Met LISSONE GROENTENMotk EN SOEPEN |.,DESTER" W F. A. GROENHUIZEN, ZINGENDE VOGELS is de beste in kwaliteit, in prijs de biliijkste. NAAR ZUID-AMERIKA Limonade van Meiwijn van ROK ROK is een heerlyke verfrisschende drank. Cötj (Benua=oltc de beste Slaolie. Ziedaar dan Van f 7.60 Tijdelijk voor f 1.50. Deze 4 Werken stuk der „Handelingen" 1909, zijnde een voorstel van liet "bestuur tot vaststelling van een reglement, waarbij wordt tegemoet ge komen aan den wensch van vele beoefenaars van het publiek recht om onderwerpen, daartoe behoorende, voortaan in jaarlijksche bijeenkomsten, na uitgebracht prae-advies, te bespreken. Aan de toelichting tot dat bestuursvoor stel is het volgende ontleend Nadat herinnerd is aan de circulaire van mr. T. M. C. Asser en 21 andere rechts geleerden, waarin de beoefenaren van het publiekrecht werden opgeroepen om samen te werken tot oprichting een er vereeniging, welke (beoefening van dien tak der rechts wetenschap in het bijzonder zou beoogen, en medegedeeld, dat bij het bestuur een schrijven was ingekomen van prof. Struyc- ken, die een dergelijke scheiding van de be oefenaren der verschillende doelen van de rechtswetenschap zeer betreurdedeelt het 'bestuur mede, dat hij deze zaak in een vergadering op 21 IVibruari j.l. heeft be handeld. Daar bleek, dat verreweg het grootste deel der leden van het bestuur een splitsing van de Nederlandsche juristen en een be perking van de werkzaamheid der Vereeni ging tot niet-publiekrechtelijke onderwerpen ook ten zeerste zou ibetreuren. In een conferentie van drie leden van het bestuur met onderteekenaars der circulaire werd besloten dat het bestuur door regle mentswijziging zou trachten aan het publiek recht in en geren zin op het gebied van werk zaamheid der Vereeniging een passende en vaste plaats blijvend te verzekeren. Daarom wordt thans voorgesteld in hot reglement bepalingen op te nemen van de volgende strekking ,,De op de algemeene vergaderingen te behandelen onderwerpen worden verdeeld in drie groepenprivaatrecht, strafrecht en publiekrecht in engeren zin. „In den regel zal op elke algemeene ver gadering uit elk der drie groepen een on derwerp aan de orde worden gesteld. Wat de eerste twee groepen betreft, kan daarvan worden afgewekenwat de derde groep be treft niet. In verband met deze verdeeling zal de algemeene vergadering in den regel drie da gen durenbet bestuur heeft echter het recht, met het oog op de te behandelen stof een vergadering van slechte twee dagen uit te schrijven". rMaandag is te Utrecht in het Hotel des Pays Bas, onder presidium van den heer J. E. Scholten, de j&arlijksohe algemeene vergadering gehouden van „Groningen", Algemeene Onderlinge Maatschappij tot Verzekering van Paarden van Hooge waar de, gevestigd te Groningen. Uit het jaarverslag over 1908, uitgebracht door den directeur, den heer F. F. Leopold, bleek, dat de maatschappij zich wederom krachtig uitbreidde. Omstreeks 900 nieuwe polissen werdien afgegeven, terwijl op 31 Dec. 1.1. voor een waarde van f 3.669.220,00 aan paarde® was verzekerd. Voor 278 ge storven en onteigende paarden werd' f 81.807.67 uitgekeerd. De reserve bedroeg uit. December f 29.219.38J en is in 1908 vermeerderd met eeu bedrag van f 9346.31. In het thans af- geloopen tijdvak van 1909 werd weder voor ruim f 650.000 aan nieuwe paarden inge schreven.. Uit het rapport van d'e commissie tot nazien der rekening envan dein accountant, den heer A. Versteege, bleek, dat de administratie in orde was bevonden. De aftredende commissaris de heer jhr. mr. W. Alberda van Ekenstein te Gronin gen, werd herkozen. Het gerechtshof te Amsterdam, heden uitspraak doende in de zaak tegen H. J. van Eijk, beklaagd van verduistering van ef fecten, veroordeelde den beklaagde tot 2 jaar gevangenisstraf. De eisch van het O. M was 2£ jaar. B-aarn, 22 Juni. Voor de 4 periodieke vacatures in den gemeenteraad alhier zijn aanvankelijk de volgende candidaten ge steld Door de kerkelijke partijen de hee- ren A. J. Bicker Caarten, mr. F. Pen en C. A. Woltman Elpersdoor de Kiesver- eeniging Baara de heer W. Heybroek Jr. door de S. D. A. P. de heeren J. Smeekes cn J. C. Posthuma en door een groep kie- eert van alle richtingen de heer N. Wafel- bakker. Aftredende leden zijn de beerem. Bicker Caarten, Pen, Woltman Elpers en Wafelbakker. Veenendaal. De bliksem sloeg gis teren in den toren der Geref. kerk, terwijl er juist catechisatie was. Wonder boven wonder liep alles zonder ongelukken af. De uitslag der herstemmingen in de ver schillende districten zal heden avond voor ons .bureau bekend gemaakt worden. Vergadering van den Raad der ge meente Amersfoort op Dinsdag 21 Juni, des namiddags half twee uur. Voorzitter jhr. J. W. A. Barohman Wuy tiers Aanwezig 12 leden. Afwezig de heeren: E. L. Visser, mr. J. Heyligers, N. Veis Hein, A. M. Tromp van Holst en D. Ruijs, allen met kennisgeving. De Voorzitter opent te kwart vóór twee de vergadering. Tegen de notulen worden geen bezwaren ingediend,, zoodat ze onveranderd worden vastgesteld. Ingekomen zijn de navolgende stukkeu: a. Besluit van de Gedeputeerde Staten van Utrecht van 9 Juni 1909, tot goed keuring van het raadsbesluit van 25 Mei 1909, strekkende tot het aangaan eener geklleening. Wordt voor kennisgeving aangenomen. b. Besluit van de Gedeputeerde Staten van Utrecht van 15 Juli 1.1., tot goedkeu ring van de raadsbesluiten van 25 Mei 1.1., strekkende tot wijziging van -en af- en over schrijving op de begrooting van het dienst jaar 1908. 71 A lsvoren. c. Van ,de Commissie van Toezicht op het Lager Onderwijs het verslag over 1908. B. en W. stelle® voor dit te doen druk ken bij het gemeente-verslag. Aldus wordt besloten. d. Eene dankbetuiging va® J. Schul-to Nordholt, voor zijne vaste aanstelling tot inspecteur van het Bouw- en Woning-toe- zicht. Wordt voor kennisgeving aangenomen. e. Een nader schrijven van de af deeling Amersfoort van het Nederl. Onderw. Ge- .nootschap, inzake salarlsi ogeïlllg VOOr ö«Bt onderwijzend personeel. B. en W. stellen voor dit te behandelen bij punt 6 der agenda. Aldus wordt 'besloten. f. Ee® aldres van I. M. J. Hoog e. a., en Van M. de Haan e. a., 'houdende verzoek maatregelen te nemen tegeai beperking van de stofplaag of het hard rijden der auto mobielen. Bedde adressen woeden gesteld in handen van B. en W. om praea-advies. I g. Een nader schrijven van J. Broekhuy- sen, betreffende zijne reclame inzake ver gunningsrecht. De Voorzitter verzoekt den secretaris dit schrijven voor te lezen. Na de lezing wordt z. h. st. of d1. be sloten het schrijve® .voor kennisgeving aan te nemen h. Een adres van A. J. Krieger, betref fende de tranwerbind'ing met SoestBaarn. Dit adres wordt gesteld in handen van B. en W. om prae-advies. i. Een verzoek van den secretaris, om verlof van 24 Juli 'tot 11 Augustus a. s. De Voorzitter stelt voor dit welverdiende verlóf te verkenen. Alldus wordt beslóten. Spoedeischend wordt verklaard een ver zoek van de Bouwcommissie „Birkhoven", om bij den bouw van een dubbele villa aan den nieuwen weg, voerende naar Birkhoven, te mogen afwijken van de rooilijn. Z. h. st. wordt 'hiertoe vergunning ver leend. Aan d'e orde as thans de agenda. 1. Voorstel van Burg. e® Wetlh. tot wij ziging van het reglement voor het Middel baar Onderwijs in de gemeente Amers foort. Z. h. st. of d. aangenomen. 2. Voorstel van Burg en Weth. tot be noeming eener Co®imissie inzake onbe- wo o nib aar v erkl ar in g van de perceeleu St. Jorisstraat nos. 31, 33, 35, 37, 39. Hiertoe worden benoemd de heeren J. 0. Rolandus Hagedóorn, S. J. van Duinen en A. M. Tromp van Holst. 3. Voorstel van Burg. en Weth. tot over name in beheer en ondeihoud van eenige gedeelten van Rijksstraatwegen, gelegen aan de Emmaloan, den Arnlh. weg en den Soes- terweg. Z. h. st. of. d. overeenkomstig het voor stel van B. en W. beslóten. 4. Voorstel van Burg. en Weth. betref fende den afkoop van erfpachtsoanon van gronden aan de rivier de Eem. Na een vraag, gesteld door den heer Van Duinen, wordt besloten den erfpachtecanon af te koopen voor een som van f 120 5. Voorstel van Burg. en Weth. betref fende een ver zoek van de Oranjevereeniging tot verhooging van subsidie. Z. ih. at. of d. wordt, overeenkomstig het voorstel van B. en W., besloten, afwijzend op het verzoeke te beschikkeen. 6. Rapport en voorstel van Burg. en Weth. naar aanleiding van een adres van de afdeeling Amersfoort van het Neder- landsch Onderwijzersgenootschap, 'betreffen de de salarisregeling van het ou'derwijzemd personeel bij het lager onderwijs. De heer Gerritsen stelt voor deze stuk ken te behandelen in de afdeelingen, bij d© begrooting voor 1910. Spreker acht het niet gewenscht nu direct in deze vergadering hier over te beslissen. B. en W. nemen dit voorstel over en wordt aldus besloten. 7. Voorstel van Burg. en Weth. tot het geven van eervol ontslag aan de leerares aan de Hoogere Burgerschool, mej. H. C. van Eijk van Voorthuijsen, ingekomen is een schrijven van de hee ren Salomons, Kroes, Ruys, van Kalken en dr. Jorissen, van den volgenden inhoud De ondergeteekenden, leden van den raad der gemeente Amersfoort, hebben de eer, naar aanleiding va® het voorstel van B. en W. dier gemeente tot 'het geven van eervol ontslag aan de leerares der H. B. 8., me juffrouw van Eijk van Voorthuizen, het vol gende voorstel dn te dienen: „De raad der gemeente Amersfoort, ge zien het concept-besluit van B. en W. der gemeente Amersfoort, gezonden aan den raad' dier gemeente, :per brief d.d. 14 Juni 1905, strekkendè tot het geven van eervol ontslag aan de leerares van de H. B. 8., mejuffrouw van Eijk van Voorthuizen, met ingang va® 1 Sept. 1909; Overwegende dat door de leerares mejuf frouw Eijk van Voorthuizen te dezer zake eeu -adres aan den raad is gericht en de daarin vernielde feiten, tengevolge van de late indiening van dit adres, nog niet zij® onderzocht geworden Overwegende dat het wenschelijk is dat naar de in het adres genoemde feiten alsnog een* onderzoek worde ingesteld Besluit a. B. en W. te verzoeken, te willen be vorderen dat dit onderzoek geschiede; b. de beslissing op het concept-besluit voorloopig aan te houden. (Volgen de Ihandteekeningen). Nadat de secretaris dit schrijven heeft voorgelezen, zeggen B. en W. dit voorstel over te nemen, en word't dienovereenkomstig besloten. Tevens wordt een en ander gesteldi ie han den van de benoemde connmisisie, en wordt aan deze de bevoegdheid verleend, zich als nog een of meer 'leden te assumeeren. 8. Voorstel van Burg. en Weth. tot het geven van verlof aan de leerares aan de Hoogere Burgerschool, mej. H. C. van Eijk van Voorthuijsen. Z. h. st. of d. wordt ibeslóten een verlof te v-erleenen van 7 Juni12 Juli, met be houd van salaris. 9. Voorstel van Burg. en Weth. tot vast stelling eener verordening, houdende ver bodsbepalingen tot het stellen van gebou wen op gronden, die in de naaste toekomst bestemd zijn tot den aanleg van straten, enz. Z. h. st. of d. vastgesteld overeenkomstig het voorstel van B. en W. 10. Voorstel van Burg. en Wetlh. naar aanleiding van een adres van P. van Aoh- terbergh, betreffende de berekening van ge- oorloofden aftrek ter zake van de inkom stenbelasting. Na een vraag, gesteld döor den heer H. W. van Esveld, wordt overeenkomstig het voorsted' van B. en W. z. h. st. besloten. 11. Voorstel ivan Burg. en Weth. tob het geven van eervol ontslag aan den onderwij zer Akkerman. Dit ontslag wordt z. h. st. of d. eervol verleend, te rekenen met ingang van 8 Juli a. s. 12. Voorstel van Burg. en Weth. tot wij ziging der begrooting dienst 1908. Al&voren besloten. De wijziging betreft een post van f 187.60. 13. Vaststelling van oninbare aanslagen inzake inkomstenbelasting, dienst 1905, 1906, 1907 en 1908. Alsvoren wordt besloten, deze posten als volgt samen te stellen Voor 't jaar 1905 f 24, voor 't jaar 1906 f 77.46, voor 't jaar 19Ö7 f 362.50 en voor 't jaar 1908 f836.25. 14. Vaststelling van oninbare aanslagen inzake straatbelasting, dienst 1905, 1906, 1QAT -in/m Alsvoren wordt .besloten, de posten hier voor als volgt vast te stellen: Voor 't jaar 1905 op 8.32, voor 't jaar la06 op f 5.51, «voor 't jaar 1907 op f 36.931, voor 't jaar 1908 op f 52. 15. Behandeling van reclames inzake in komstenbelasting, dienst 1909. 't Voorstel /van B. en W. strekt om den oorspro® kelij ken aanslag van twee aan geste genen te verminderen respectievelijk met i 99 en f204. 16. Voorstel van Burg. en Weth. tot ver lenging van het verlof van het Hoofd cfe.' Jongensschool. B. en WT. stellen voor aan het hoofd vai deze school opnieuw «en verlof te verleenen, ingaande 16 Juni tot 14 Juli. Tevens worden zij gemachtigd in de tnde lijke vacature te voorzien. Ten slotte wordt z. h. a. besloten de be- grooting „post onvoorziene uitgaven" te wij zigen voor twee posten van f 300. Niets meer aan de orde zijnde, sluit "de voorzitter, na de gebruikelijke rondvraag, de vergadering te 2 uur 20 min. deuren"0** vo^ een zit^ng mei gesloten B'j Kon- Besluit zijn benoemd, met ingang van 1 Juli: tot luitenant kolonel bij het 5e regiment Infanterie, de majoors D. W. de Jager en F. II. Boissevain van het korps. Tot kolonel commandant van het le re giment Huzaren, de luitenant kolonel J. Th. H. Mingels van liet 2e en tot majoor de ritmeester J. M. 'baron, van Boecop van het 3e regiment Tot ritmeester bij het 4e regiment Huza ren de le luitenant C .J. Nierstrasz van het escadron ordonnansen. In de commissie, benoemd door den gemeenteraad, teneinde B. en W. te kun nen voorlichten betreffende de leerares aan de H. B. 'School mejuffrouw H'. C. van Eyk van Voorthuysen, hebben tevens nog zitting genomen de heeren J. W. Jorissen en M. R. N. Oosterveen. *~7 De schietvereeniging „Voor Ko ningin en. Vaderland" behaalde te Vaassen 483 punten in den korps wed strijd Buks (max. 500) en 166 punten in den korps- wedstrijd geweer (max. 250). De heer M. J. Van Eimeren schoot voor zijn vereeniging het maximum aantal (100) punten; en won Zondag de dagmedaille buks met 296 punten (max. 300.) In den vrije baan-wedstrijd Buks, staat hij nog bovenaan. Geveilde perceelen gisteren avo®d door den notaris Joh. Knoppers in „De Vergulden Zwaan". Perceel I. Een heerenhuis met tuin, ge legen in de Muurhuizen, no. 17 groot 6 aren. In hod gebracht voor f 3200 en gekocht dcor den heer W. van Wijngeu, boekdruk ker voor f 3210. Perceel II. Bouwterrein op het Kalfs- veld, groot 24 aren en 64 centiaren. Perceel III. Stalgebohw op het Kalfs- veld aan de Van Persynstraat. In massa gemijnd door T. van Daal voor f 3720. Perceel IV. Een woonhuis naast perceel III. Aangehouden voor f 4000. Perceel©® 2, 3 en 4 in massa. In bod ge bracht voor f 7980 en gekocht door D. Gerritsen voor f 11000. De temperatuur van bet water in de zweminrichting was op Woensdag 23 Juni des morgens 7 uur, 64 graden Fahrenheit. I eiegratlsch Weerbericht. Na»* waarnemingen in den morgen van 23 Juni 190y. Medegedeeld door het /Ton. A Met Instituut te de But. Hoogste barometerstand 769.1 te Hor la. Laagste 742.9 te MaÜn-Hoad. Verwachting tot den avond van 24 Juni: Matige, tijdelijk krachtige meest Z.-W. wind. Zwaar bewolkt. Regenbuien. Weinig veran dering in temperatuur. Voor de vele hartelijke bewijzen van deelnemingbij het overlijden onzer Echtge- noote en Moeder ondervonden, betuigen wij onzen welgemeende® dank. A. FREDERIK8E. J. A. ROETERT FREDERIKSE. A. M. FREDERIKSE. Utrecht, 22 Juni 1909. Eerste Nederlandsche gevestigd te 's GRAVENHAGE. De COUPONS der 4 °/0 Algemeene Hy- potheekbrieven, vervallende 1 Juli a. s., zyn van dien datum af betaalbaar ten kantore der Bank, Lango Vijverberg 9 en bij H.H. Cor respondenten in de voornaamste plaatsen des Rijks. Aan houders van Obligatiën in de Leeningon onzer Maatschappij wordt bekend gemaakt, dat de coupon verschijnende 1°. Juli e.k., behoo rende tot die Obligatiën, van af dien datum op alle werkdagen betaalbaar is bij de Asso- ciatie-Cassa te Amsterdam terwijl de coupon behoorende tot de Obligatiën van de Leeningen groot f 7,000,000.d.d. 1 Januari 1902, d.d. 1 Maart 1906 en Ad. 16 April 19<>9, alsmede die van de Leenihgen groot f 6,000,000. d.d. 16 Maart 1906 en groot f 8,0u0,0 0.d.d. 16 Maart 19U8, volgens de voorwaarden van uitgifte dier Leeningen, behalve te Amster dam by de Associatie-Cassa ook te Rotterdam bij do Heeren JAN IIAVE LAAR A ZOON betaalbaar is. De coupons moeten worden aangeboden met onderteekende lijsten, waarop de Serie en de nummers naar volgorde zijn gerangschikt. Utrecht, 21 Juni 1909. DE DIRECTEUR-GENERAAL. De Directeur-Generaal, daartoe gemachtigd door den Raad van Commissarissen, maakt bo- kend, dat de Algemeeno Vergadering van Aandeelhouders, welke heden plaats had, do Rekening en Verantwoording over het dienst jaar 1908 heeft goedgekeurd en dat het Divi- dond over dat jaar door haar is vastgesteld op f 7.50 per Aandeel van f 250.betaalbaar van af den len Juli e.k. bij do Associatie- Casaa to Amatordam, tegen intrekking van het Een en Veertigste Dïvidondbewys. Utrecht, 21 Juni 1909. DE DIRECTEUR-GENERAAL. Aan ITouders van Obligatiën der 5 °/0 Priori- teits-Leoning groot f 6,667/100.dato 2 April 1870, wordt bekend gemaakt, dat de coupon betaalbaar 1° Juli e.k. behoorende tot die Obli gatiën, van af dien datum op alle werkdagen betaalbaar is te Amsterdam, namens de Heeren LIPPMANN ROSENTHAL A Co. on WERTHEIM enü. OMPERTZ, ten kantore van de Associatie-Cassa. De coupons moeten worden aangeboden met onderteekende lijsten, waarop de nummers naar volgorde zijn gerangschikt. Utrecht, 21 Juni 1909. DE DIRECTEUR-GENERAAL 29 Juni. Naar Parijs, Vorsailles, Fontainebleau. 29 Juni. De Wereldstad Londen, Wight, Bournemouth. 1 Juli en 19 Aug. Een prachtige reis door Tirol en Salzkammergut. 7, 14. 21 en 28 Juli. Noorwegen's be roemde Westkust. 8 Juli. Per rijtuig door den Harz. 8 Juii. N/h. trotscho Zuid West-Zwitserland. 14 Juli. Den Rijn en het Ahrdal. 15 J uil. Naar Luzern, Interlaken, Jungfrau, enz. 19 Juli. Noorwegen en Zweden geheel over land, eon prachtige reis met bezoek aan de 3 Hoofdsteden en de Woest trotsche natuur van Midden en West Noorwegen. 21 Juli. De Westkust van Bergen tot Molde, de grootsche Jostedals gletscher, hot ver maarde Romsdal. 24 Juli Naar Engeland's liefelijke Zuidkust. 24 Juli. Een reis rijk aan afwisseling, heen per S. S. Rembrandt tot Genua, bezoek Zuid- Engoland en Lisssabon, terug door N. Italië en het schoone Engadine. 24 Juli. Dezelfde reis maar terug door Tirol. Men vrage Program a 1" ets. per stuk. LISSONE A Zn.. Singel 135, Am sterdam. Alléénreizenden neemt do proef met onze uitstekonde Hotelcoupofts. Voor pleiziervaarten en passage wende men zich ook tot ons. PRIMA KWALITEIT. O Horloger, Langestraat 42, Grooiaie sorteering I' klas ARTIKELEN. Reparatie-Inrichting billijk, vlug en goed. met J. F. RIEM-VIS' Verpakte Zaden en Voeders. Op elk pak staat de gebruiksaanwijzing en behandeling. Zangzaad voor Kanarievogels 15 ot. Papegaaienvoeder 25 Zevenzaad voor Wildzang10 Parkietenvoeder16 Voeder voor Ind. Vogels16 Zoet Zomerraapzaad12 Lijster- en Loeuwerikenvoeder, per kilo1» Lijster- en Leeuweriken-voeder, per kilo pakje25 Geparfumeerd gezuiverd Vogelzand 15 J. F. RiemVis' Kraëlitoehleud- voeder voor Hoenders, bevordert het eierleggen. Uitsluitend verpakt in geplombeerde zakken met naam en adres, men lotte daarop. 2 5 25 60 kilo. f 0.45 f 0.90 f 4,— f 7.25 Verkrijgbaar bil J. VAN OENHE REN, "alwaar Prijscourant gratis ver krijgbaar is. J. F. RIEM-VIS, Zaadhandel, N. Molstr. 12, Den Haag. met de stoomschepen van den Koninklijken Hollandsellen Lloyd. Eerstvolgende vertrekdagen voor Passagiers van Amsterdam naar Rio de Janeiro, Santos. Montevideo en Buenos-Ayres s.8. „Hollaudin"S3 Juni. 8.8. „Frisia" 8.8. „Zaanland" 21 Juli. 4 Aug. Voor nadere inlichtingen wende men zich tot den Koninklijken Hollandschen Lloyd, 331 Prins Hendrikkade, Amsterdam of de Heeren VAN BEIJNI'M A Co., te Utrecht. P P Hl# voldoet ruimschoots aan de eischen, gesteld door 9Ct|J van WIV Rijks- en Gemeentelijke Keuringsdiensten wordt beroidt uit de vrucht zelve en bevat geeit schadelijke bestanddeelen. Onif '3 zuiver, uitsluitend vervaardigd uit vruchten jam van liUR met suiker. Alle artikelen zijn voorzien van étiquet met firmanaam on verkrijgbaar raiddeling van Uwen Comestiblehandelaar of Kruidenier. De wol is veel duurder, maar we geven byna voor niets, we moeten ruimte maken. 6 pr. beige of gryzo Heerensokken f 2.45, 6 pr. zw. Mannenkousen f 3.75, 6 pr. korte Dameskou sen f 2.65, 6 pr. lango dito f 3.5ri, 6 pr. Jon gens of Meisjes zw. kniekousen 10 jaar f 2.10, 12 jaar f 2.60, 14 jaar 2.80, 16 jaar f 3.— 6 pr. voor kindoron 4 jaar f 1.80, 0 jaar f 2. 8 jaar f 2.20. Alios prima 1ste soort wol, franco zending. Holiudiistrle te Nyensleek. Voor de liellt van den vermind den prijs, echt mooie uitspanniu lectuur, 4 zware doden van f 1 liet stnk, tijdelijk alle 4 voor u spotprijs van f 1.50. 1. A. J. Weyman. Een Fraiisch Edelman aan liet Hof van Hendrik v. Navarre, liefdedrama's. Hol intri ges, enz. enz. Hist roman. Prijs f 1.90, verni. prijs f 0.75. 2. B. Gould. Onder de Wolven of in Nacht en Duisternis onder Vrij buiters. Pr. f 1.99, verin, prijs ƒ9.75. 3. O. Read. Het Huisgezin van Baas Jucklln. Hist, roman. Prijs f 1.99, verm. pr. f 9.73. 4. A. Green. De Hand en de Ring. Dotectivo roman. Prijs f 1.90, verm. prijs f 0.75. tuur, IOO bladz. Tijdelijk voor de helft van den verminderden prijs. Dus alle 4 voor den spotprys van f 1.59. Rij D. BOLLE, Bazaar van Gocd- koope Boeken, Hang 98, te Rotterdam. Franco na ontvangst van Postwissel waarop molden: Het Pak Weyiuan.

Amersfoortsch Dagblad | 1909 | | pagina 3