Waarom OPENBARE VERKOOPING STADSNIEUWS. ADVERTENTIÊN. LAMAISON BOUWER Co. S.MPEREL. shir.PédicnrB. MELKSUIKER toor Kindervoeding, INBOEDEL, HAMMOND ZINGENDE VOGELS Uitvoering DE BARBIER UIT SEVILLA «uniforme regeling te ontwerpen voor de le vering en terugname van fust. De Minister van Justitie zal worden ver zocht de tweede titel van het Wetboek van Koophandel zoodanig te wijzigen, dat de boekhouding van een koopman zoo kan worden ingericht, dat hij ook gebruik kan maken van de moderne middelen van ad ministratie en dat aangegeven wordt, welke boek hij kan en mag houden bij een eenigszins uitgebreide administratie. Aan den Minister van L. N. en H. zal een rekest verzonden worden, mededeelen- de, dat het Verbond zich niet kan vereen i- gen met het verzoek van de Arbeidersorga nisaties om een verandering te brengen in <k leeftijdsgrens en den werktijd van jeug dige werklieden. De beslissing, omtrent de vraag of den Minister van Financiën zal verzocht wor den bij de in bewerking zijnde tariefrege ling geen hooger recht van tabak te hef fen, dioch wel het invoerrecht op sigaren en sigaretten te verhoogen met een gelijk bedrag als de uitvoerpremiën in andere andere landen bedragen, werd aangehou den. De Utrechtsche Landbouw-Onder- linge houdt een buitengewone algemeene leden-vergadering op Zaterdag 9 April a.s., des v.m. 10i uur, in Hotel ,,de l'Europe". De agenda vermeldt: 1 Notulen van de oprichtersvergaderin.g dd. 9 Februari 1910. 2. Mededeelinigen omtrent den stand en den gang der zaken. 3 Behandeling van de agenda van de al gemeene vergadering der Centrale Land bouw-Onderlinge" op Donderdag 21 April 1910. De agenda van de vergadering der Cen trale Landbouw-Onderlinge bevat de vol gende punten a. Vaststelling van liet reglement voor eene P atroo ms - Ongevallen -Regeling b. Bespreking der vraag of het wensche- lij'k is aan art. 10 al. 2 van het Bedrijfs ongevallen-Reglement eene bepaling toe te voegen, waardoor het mogelijk wordt den verkgever, die een getroffenen arbeider kost. en inwoning blijft verstrekken, 70 pet. te vergoeden voor de geschatte geldswaarde der kost en inwoning. c. Bespreking dier vraag of 'het niet wen- scihelijk is art. 4 der statuten en art. 2 van de Bedrijfs-Ongevallen-Regeling dusdanig te wijzigen, dat de verzekering van inwonende kinderen boven 12 jaar niet noodlzakelijk is, doch de led-u worden vrij gelaften deze kin deren al dan Hiet als arbeiders te verzeke ren. dBespreking van de vraag of bet ge- wenseht is eene wijziging te brengen in art. 2.') al. 2 der statuten, teneinde het entree geld van de ..Centrale Landbouw-Onderlin- go" voor personen, die aan hunne arbeiders per jaar een loon van f 500 of minder be talen, to kunnen stellen op een lager be drag dan f 1.50. 4 Benoeming van een vertegenwoordiger in de algemeene vergadering der Centrale Landhouw-Onderlinge. 5. Besluit der Vereeniging in zake het tot stand brengen eener Patroons-Ongevallen- Regeling 6. Behandeling en vaststelling van het c ntwerp -regiem en t der Ziekte-Regel ing voor inwonend personeel". 7. Wat verder ter tafel wordt gebracht. De wielrijder H. uit Noorden bij Nieuwkoop, die Tweeden Paaschdag dcor auto H 701 uit Rotterdam werd aangere den, onder de gemeente Veldhuizen, is m de Rijksklinieken te Utrecht aan dé beko men verwondingen overleden. Erfgoo ier s-q u a e s t i e. Men meldt aan de N. C. uit Hilversum, dat bin nenkort de openbaarmaking van. de con cept-regeling inzake de erfgooiers-quaestie, welk ontwerp is opgemaakt door de daar toe benoemde staatscommissie, kan worden tegemoet gezien. De bekende aanhanger van de Oude Par tij, de heer Jac. Peet, wethouder van Hil versum, die uit den aard van zijn ambt reeds op de hoogte is met deze regeling, zal dan een brochure het licht doen zien welke tegen die regeling is gericht. Hilversum. Aan 'het station alhier worden in; den^ laatsten tijd telkens goeeie- reu vermist. Nu as weer een koffer openge broken, waaruit een gouden en een bloed koralen ketting van vrij hooge waarde zijn gestolen. De politie doet onderzoek. H i 1 v ersurn. Men zoekt den miani,, die hier een sigarenzakje voor öem bank biljet van f 40 in betalen gaf bij een juf frouw, die hem een kamer verhuurde. Hij moet een oude bekende der justitie zijn. Door middel van een portret is men er in geslaagd zijn identiteit te bepalen. Soest. Voor het beroep te Oosterend heeft' bedankt d.s. M. M. Horjus. B us u mTijdens een pairtij' in het. concertgebouw ,,Ck>neordia'ontstond een gastontploffing, vermoedelijk dóórdat. een kraantje in een kleedkamer waa Wijven, open staan. Een begin van brand kon spoedig worden geb'luscht. De concierge liep vrij ernstige brandwonden op. Men kon zich den schrik der feestgenootèn voorstellen, van welke ve len in allerijl naar buiten vluchtten. Te Ede heeft de burgemeester, jhr. mr. A. van Lawick van Pabst van Nye- velt, afscheid van de. raadsleden genomen, met een toespraak, waarin hij allen dankt, voor hunne medewerking en zijn beste wen- schen uitsprak voor het toekomstig welzijn der gemeente. De oudste wethouder, de heer E Jo- chemsen, en het raadslid L. Tulp, wezen op het vele onder het bestuur van den heer Van Pabst tot stand gekomen, en op zijn onpartijdige leiding van de raadsvergade ringen. Namens de raadsleden en de gemeente ambtenaren werd den burgemeester een souvenir aangeboden, namelijk twaalf zil veren vorken en lepels. De heer Van Pabst, wiens ontslag 1 April ingaat, zal zich ambteloos vestigen te Groesbeek. Voort huizen. Door den burgemees ter worden sollicitanten opgeroepen voor de betrekking van vroedvrouw t.e Voorihuizen i op een jaarwedde van f 400 De nieuwe Koninklijke stallen op het Loo zijn thans geheel naar eisch opgeleverd en gisteren, namens H. M. de Koningin aan vaard döor den opperst almseeter baron Ben- t'inck en den len sta.lmee6ter jhr. Van Rei- gersberg Versluys. Vruchten in de Betuwe. J In het land tusschen Maas en Waal staan j de kroos j esprui men in vollen bloei en beloven de pereboomen veel. Agenda voor de openbare vergade ring van den Raad der gemeente Amers foort op Dinsdag 5 April, des namiddags te half 2 ure. 1. Voorstel van Burgemeester en Wet houders tot het verleenen van eervol ontslag aan den onderwijzer A. H. Aardlema (open bare lagere school aan de Pumtenburger- laan. 2. Voorstel van Burgemeester en Wet houders tot het verleenen van eervol ont slag aan den onderwijzer S. P. Slagter (openbare lagere school aan de Puutenbui- gerlaan). 3. Benoeming van een onderwijzer aan de openbare lagere school 2de soort, in de Hellestraat (vacature-Prins.) 4. Benoeming van een onderwijzer aan de openbare lagere school 3de soort aan de Puntenburgerlaan (uitbreiding personeel.) 5. Benoeming van een onderwijzer aan de openbare lagere schóól 3de soort aan die Puntenburgerlaan (vacature-Aardema.) 6. Benoeming van een onderwijzer aan de openbare lagere school 3de soort aan de Puntenburgerlaan (vacature Slagter.) 7. Voorstel van Burgemeester en Wet houders tot het geven van verlof wegens ziekte aan de onderwijzeres aan: de open bare lagere meisjesschool Mej Beek. 8. Voorstel van Burgemeester en Wet houders tot het toekennen van de periodieke verhooging van jaarwedde van den leeraar H. Corver. 9. Voorstel van Burgemeester en Wethou ders betreffende eene aanjbietd!ing van voor werpen ten dienste van het onderwijs aan de Höogere Burgerschool. 10. Voorstel van Burgemeester en Wet houders tot wijziging der begrootdng, dienst 1909 en tot betaling uit het artikel voor onvoorziene uitgaven, dienst 1909. 11. Voorstel van Burgemeester en Wet houders tot goedkeuring van de rekening van het fonds tot bevordering van de ver zekering tegen de geldelijke gevolgen van onvrijwillige werkloosheid. 12. Voorstel van Burgemeester en Wet houders naar aanleiding van een adres van G. H. J. Bon nier e. a., tot verplaatsing van de zoogenaamde Zaterdagavondmarkt. 13. Voorstel van Burgemeester en Wet houders tot onttrekking aan den openbaren dienst en verpachting van staanpil aajtkeii' voor de jaarmarkt 1910. 14 Voorstel van Burgemeester en Wet houders tot het aanbrengen van een betere straatverlichting in de Utrechtsche straat en de Langestraat. 15. Voorstel van Burgemeester en Wet houders betreffende verhuring van de wo ning in de Koppelpoort. 16. Voorstel van Burgemeester en Wet houders tot het vaststellen van rooilijnen. 17. Voorstel van Burgemeester en Wet houders naar aanleiding van een adres van A. van Groenestein, houdende verzoek hem alsnog vergunning te verleenen tot het bou wen van een houten rijwielbergiplaats boven de Korte Gracht. 18. Voorstel van Burgemeester en Wet houders betreffende de brug tusschen de Gasthuislaan en Hedligenbergerweg. 19. Voorstel van Burgemeester en Wet houders tot verkoop van veldkeien.. 20. Voorstel van Burgemeester en Web houders tot het maken van eene pomp op Birkhoven B. en W. schrijven aan den gemeen teraad naar aanleiding van het adres van G. H. J Bonnier e. a., houdende verzoek de z.g. Zaterdagavondmarkt' te willen vei- plaatsen van de Varkenismarkt naar den Hof, o.m. het volgende „De bezwaren, die volgens adlressanten die bijkans allen bewoners zijn van hui zen, staande aan den Hof of aangrenzende straten verbonden zouden zijn aan het houden van deze markt op de Varkens- markt, hebben zich nimmer doen gevoelen, zoodat deze geen aanleiding kunnen zijn tot verplaatsing van de markt.. Integendeel', het komt ons voor, dat het eigenaardige karakter, dat de z.g. Zaterdagavondmarkt gekregen' heeft, hare plaats juist op <Je Varkensmarkt aanwijst. Wij kunnen derhalve geen termen vin den, u voor te stellen, het verzoek van adressanten in te willigen. Wel komt het ons gewenscht voor, de z. g. Zaterdagavondmarkt, die gaandeweg haar nut heeft aangetoond', thans definitief te regelen. Wij hebben daarom de eer u voor te stel len le afwijzend op het hi erbo ven ge no eund e adres te beschikken 2e het hierbij gaanid besluit vast te stel len." (Volgt liet besluit.) Het adres luidt als volgt: Edel Achtb aren heeren De onder get eekenden, allen neringdoen den en kooplieden, geven met verschuluig- den eerbied te kennen dat zij allen inwoners en beDastangbe talenden der gemeente Amersfoort zijn dat volgens hunne meening de Varkens - markt tot het houden van de hier ter stede gehouden wordende Zaterdagavondmairbfc niet de aangewezen plaats is; dat- toch, doordat het publiek zich daar concentreert en ophjoucüt, de passage op die plaats, Vooral met liet oog op den nogal nauwen ingang van de Langestraat, zeer wordt belemmerd voor het drukke verkeer, hetwelk daar steeds plaats vindt dat ook op die plaats gevaar voor on gelukken bestaat, vooral door hot verkeer der tram, die daar gedurig plaats vindt; dat toch met het voorjaar meerdere koop lieden die avondmarkt bezoeken en. liet aan tal dier kooplieden dtaor den tijldi zal' toe- dat adressanten meenen. dat de Hof meer de aangewezen plaats is tot liet hou.den van bedoelde markt, en de ruimte aldaar zich het meest voor leentterwijl die plaats geheel is afgesloten door een huizen-complex en niet druk door auto's en andere voer tuigen wordt bereden en zoodoende voor een druk verkeer van loopend publiek geen gevaar voor ongelukken is te duchten d'at,. indien de Zraterdagavondbiarkt op den Hof plaats vindt, meerdere kooplieden geneigd zijn die markt.te bezoeken; dat. zulks niet- alleen is in het belang van J de omwonende neringdb enden, doch ook in het belang van de Gemeente zelf Redenen waarom adressanten, zich met I worigen. eerbied1 tot Uw EdieO! Achtbaren I Raad wenden1, verzoekende, het Uwen Raad moge behagen, vooral met het oog op de belangen der Gemeente en die der adres santen, te besluiten de Zaterdagavondmarkt te doen verplaatsen van de Varkenmarkt naar den Hof 't Welk doen, enz. (get.).GH. J. BONNIER, e. a. Het volgend adres werd aan den ge meenteraad verzonden „Geeft met verschuldigden eerbied te kennen A. van Groenestein, wonende Spie- ringsteeg no. 1, alhier, dat hij aan het college van Burgemeester en Wethouders vergunning heeft gevraagd boven de Kortegracht, tegenover het Post kantoor eene gelegenheid te mogen plaat sen, waarin bezoekers van het Postkantoo'- hunne rijwielen aan hem ter bewaring ge ven gedurende den tijd, dat zij in genoemd kantoor vertoeven dat hij vermeent daarmede te handelen in het belang der vele bezoekers, wijl bij pol it ie-verorden ing verboden is, rijwielen aan den publieken weg onbeheerd te laten staan en de bouw van het Postkantoor van dien aard is, dat rijwielen niet mt© naar binnen kunnen worden genomen dat bij beschikking van het college van Burgemeester en Wethouders van 5 Febru ari 1910 deze aanvrage is gewezen van de hand dat hij zich nu de vrijheid veroorlooft, zich te wendten tot UEdelAchtbaren met verzoek hem alsnog vergunning te verlee nen voor de plaatsing van het gebouwtje, waarvan de teekening hiernevens gaat. 't Welk doende, (w.g.) A VAN GROENESTEIN. De Commissie van Fabricage schrijft naar aanleiding 'hiervan o.m. in het aan haar gevraagd advies „Wel geeft artikel 2, tweede lid der Bouwverc rdeniioiig, vastgesteld door Gede puteerde Staten., zooals deze gewijzigd is den 3 September 1907, aan Burgemeester en Wethouders de bevoegdheid ontheffing te verleenen van bet verbod om anders te bouwen dan in de rooilijnblijkens hun 'besluit hebben Burgemeester en Wethou ders bet echter niet wenschelijk geoor deeld, deze ontheffing te verleenen; van hei niet vferieenen van ontheffing door Burgemeester en Wethouders is, in verband1 met liet bepaalde in artikel 6 alinea 2 der Woningwei. geen beroep op den Raad toe gelaten. Ten overvloede zij U echter medegedeeld, dat ook al was 'liet beroep op den Raad, in de vorige zinsnede bedloeld, iwè/1 toege laten, onze commissie U ontraden zou, aan den Raad voor te stéllen, het verzoek van adressant. alsnog in te willigen, daar ook naar het oordeel vau onze commissie het onigewenisoh' .is, dat er een gebouw gesteld word op -die plaats en dé wijze zooals "door Van Groeuesteini verzocht wondt. Op grond van hef. .bovenstaand'© hebbeni wij de eer uw college te adviseeren, aan den Raad voor te stellen, afwijzend op het adres ie beschikken. B. en W. vereenigen 'zich volkomen mét dit advies. De Minister van Oorlog heeft be paald, dat behalve de miliciens van 1908, krachtens de tweede sinsnede van art. 99 der mnlitiewet 1901, ingelijfd in 1909. ook alle overige miliciens van oudere lichtin gen, die in 1909 hunne eerste oefening heb ben aangevangen, dit jaar voor herhalings oefeningen ondier de wapenen moeten ko men. Belanghebbenden zullen' tér zake wor den onderricht. De batterijen van het le reg. veld-art. zullen van 14 tot. 25 Juni oefeningen hou den in de legerplaats bij Oldebroek. Naar wij vernemen zal die N. V. „Het Tooneel", directeur Willem Roy aards op 11 April in Amicitda de 66ste opvoe ring geven van het Engelsche tooneelspcl De vrouw in 't Spel". Onder voorzitterschap van ds. Mei- ners hield de wijkvereeniging: „Uw Ko ninkrijk kome'' haar zevende jaarvergade ring in bet wijkgebouw aan het Monniken pad 17 leden on 2 begunlstigers waren te genwoordig. Na de opening door den. voorzitter, die verzocht te zingen Psalm 25 vers 4 en voor ging in gebed, kreeg dé secretaris, de heer Teeling, gelegenheid het jaarver slag uit te brengen. Hieruit bleek, dat «le vereeniging 44 leden en 20 begunlstigers telt, dat de schuld, rustende op het wijk gebouw, verminderd© tot f2050; dat goed geslaagde anti-kermissamenkomsten zijn ge houden dat de Zondagsschool 193 kinde ren telt; dat een gezegend Kerstfeest is gevierd, dat- de Naaikrams gedhrende hot- geheel© jaar door gewerkt heeft om. «le noodige kleedingstukken voor de Kerstuit- deeling te vervaardigen dat van dé Biblio theek een goed' gebruik wordit gemaakt; dat de zangvereeniging ..De Lofstem" on der leiding van haar directeur, den heer Polier, goede vorderingen maakt en dat de Bijbellezingen zeer goed bezocht worden met een dankbaar en aandaclrtig gehoor. Meit dank aan dén secretaris werd het jaarverslag goedgekeurd. Uit het financieel overzicht van dien penningmeester, den heer W. Kleber, bleek dat aan contributiën was ontvangen f 72.50, dat f 86.70 aan buitengewone giftten ge boekt werd, terwijl de totaal-ontvangsten bedroegen f 386.661, Uitgegeven werd f 336.68zoodat op 31 December een saldo in kas was van f 49 98 De begrooting voor 1910 werd vastge steld op een ontvangst van f 314.48 en een uitgaaf van f 371.50, alzoo met een vermoe delijk tekort van f 57.02. De penningmeester werd voor zijn ge houden beheer gedechargeerd, onder goed keuring der rekening en verantwoording. De beide aftredende bestuursleden, de heeren W. J. Mei tiers en L. Oosterbcs wer den met algemeene' stemmen herkozen. Met dankzegging dóór dten secretaris, werd de vergadering gesloten. Het bestuur der Vereeniging tot bestrijding der Tuberculose alhier stelt zich voor op 30 April a.s.. den verjaardag van H. K. H. Prinses Juliana, een bloemendag te houden, waarvan de opbrengst zal strek ken om een tiental zwakke kinderen met eene vacantie-kolonie saai' buiten te zen den. De bloemetjes zullen op straat ver kocht worden door vele jonge dames, die zich hiervoor beschikbaar stellen. Moge het Amersfoortsche publiek door veel te koopen zijne belangstelling in deze- goede zaak toonen I Scheepstijdingen. Opgave van het agentschap Alex. Ma kintosh en Co., Amersfoort. HollandAmerika-lijn Het stoomschip Rijndam* vertrok 22 Maart van New-York. Het stoomschip Noordam passeerde 27 Maart 8 uttr voorm. Lizard. Het stoomschip Nieuw-Amsterdam arri veerde 28 Maart" te New-York. Het stoomschip Potsdam vertrok 29 Mrt van New-York. Telegrafisch Weerbericht. Naar waarnemingen in den morgen van 1 April 1910. Medegedeeld door hel Kon. $*d Met Instituut te de Bilt. Hoogste barometerstand 777.7 te Her- ïiosand, laagste 760.2 te Nice. Verwachting tot den avond van 2 April, meest matige- X. O. wind, half bewolkt, droog weer. Weinig verandering in temperatuur Nachtvorst. HUURHUIZEN 39 belasten zich met aan- en verkoop van Effecten, Wissel» en Coupons. Sluiten prolongatie Safé-Inrieli ti ng. Stationsdwarsstraat 8, Utrecht, is dagelijks te consulteeren of te ontbieden. Behandeling van Likdoorns. Nagels en vordere ongemakken aan den voet, geheel pijnloos en antiseptisch. staat eene advertentie tab «wt firma niet op dese plaat» Een zeer groot aantal leaeae soudea er dan kennis van hebben kannen a«m». it jMftc:is roimte. Per busjo f0,70, f0,40, f0,20. fcHelteiUrfabrielr, UITGEEST. V Notaris J. J. SCHALIJ, te Breukelen-Nijenrode, zal op Woensdag 6 April 1910. voormiddags oin ÏO uur, le Breukolen, ter Roomsch-Ka- tholieke Pastorie, aldaar, aan de Heerestraat, om contant geld in het openbaar verkoopen Een netten en zindelijken hoofdzakelijk bestaande in: een notenhouten salon-ameublementwaaronder buffeteen eikenhouten cylinder Schrijfbureau, met onder kasten (snijwerk), mahoniehouten buffet, Stoe len en Tafels, Ledikanten, Waschtafels, Bed den en toebohooren, Kristal-, Zilver-, Poreelein- en Aardewerk; Schilderijen, Spiegels, Klokken, Kachels en Brandkast. Voorts Tuinameuble- inent, Kippen en hetgeen verder te koop zal worden aangeboden. Uitgenommerd te bezichtigen op Dinsdag 5 April 1910, van 10—1 uur. (wegens vertrek) (om contant geld) VAN Meubilaire GOEDEREN, ALS: Tafels, Stoelen, Schrijfbureau, Secretaire, Pianino, Spiegels, Schilderijen, Pendule, Can- delabres, Ornementen, Gaskronen, Klok, Vloer- kleeden, Karpetten, Gordijnen, Linnengoed, Glas- en Aardewerk, Kachels, Fornuis, Keuken gereedschap, Bedden, Wasch- en Nachttafels, Ledekanten, enz., waarbij Antiek Klepta- leltje. (rozenhout, ingelegd, Louis XVI) en O antieke Stoeien (Louis XVI) Diverse zilveren en met zilver gemon teerde voorwerpen, w.o. antiek Inkt- slel (Louis XVI), Zoutvaatjes, ülosterd- potje en Breimand je. en Kinderspeel goed; meerendeels Antiek blauw por- eelein. Kristal, enz. Verder 2 Boerenwagens, Tilbury. Wa gen wip, Scheepsgang, Snijmachine, Paardetui- gen, Wapenrek mot wapens, Tuinmeubelen eu Gereedschappen, Konijnen- en Duivenhokken, Kuikenrennon, 14 Kippen en 1 Haan, enz. Te houden op Donderdag 14 April 1919, 's voorm. ten hall ©1! ure. in do huizinge ,,Overkerck" a/h. Zandpad te Maarssen, ten overstaan van Notaris VAN NIEUWENHUIZEN aldaar. Te bezichtigen daags vóór de verkooping van 1012 en vau 2—4 uur. Schrijfmachines te KOOP aangebo den. tegen zeer verminderde prijzen. Twee jaar garantie. N V. CENT. HANDELSVENNOOTSCHAP. Damrak 30, Amsterdam. met J F. RIEM-VIS' Verpakte Zaden en Voeders. Op elk pak staat de gebruiksaanwijzing en behandeling. Zangzaad voor Kanarievogels 15 ot. Papegaaienroeder25 Zevenzaad voor WildzangÏO Parkietenvoeder16 Voeder voor Ind. Vogels16 Zoet Zomerraapzaad12 Luster- en Leeuwerikenvoeder, per kilo1* Lijster- en Leeuwerikenvoeder, per l/t kilo pakje25 Gepartumeerd gezuiverd Vogelzand 15 J. F. Riem—Vis' Krachtochtend- voeder voor Hoenders, bevordert het eierleggen. Uitsluitend verpakt in geplombeerde zakken met naaui en adres, men lette daarop 2l/t 525 50 kilo. f 0.45 f 0.00 f 4,— f 7.80 Verkrijgbaar bij J. VAN GUNDE- REN, alwaar Piijscourant gratis ver krijgbaar is. J. F. RIEM VIS. Zaadhandel, Ni. Molstr. 12, Den Haag. Echt Victoriawater obe.hi 4hnstcin UTRECHTSCHE SCHOUWBURG-MAATSCHAPPIJ. Zaterdag 2 April 1910, ten bate van het nieuwe „Kinderhuis", dooi een KirderK.oor onder leiding van Mejuffrouw HENDRIKA VAN TUSSENBROEK on den Hooi S. SCHELLINK. Regio van den Heer JAC. OUDEGEEST. Klavierbegeleiding door Mej. H. VAN TUS SENBROEK en Mevr. L. VAN LUNTEREN— Hansen. Aanvang halt acht nre. HET COMITÉ. Schouwburg - Utrecht. N.V. „HET TOONEEL". Directeur: WILLEM ROYAARDS. Dinsdag 5 April 1910. OF DE NDTTELOOZE VOORZORGEN. Blijspel in 4 bedrijven van BEAUMARCHAIS. Vertaald door Dr. MARIE LOKE. Regie: WILLEM ROYAARDS. Aanvang halt acht ure. Prijzen «Ier PlaatsenBalcon f 2.25» Stalles en le Amph. f2.le Zijloge f 1.75» Baignoires en 2e Amph. f 1.50. Parterre f 1. 8e Amph. f 0.80, 2e Z(jloge f 0.75, 4e Amph' f 0,50, Gaanderij f 0.30. PlaatsbesprekingVoor Aandeelhouders Maandag van 10 tot 12 uur, voor het Publiek denzelfuen dag (na loting) van 1 tot 3 uur, verder Dinsdag van 10 tot 12 en van 1 tot 3 uur. Ie studie: HET VOETLICHT [La Rampa).

Amersfoortsch Dagblad | 1910 | | pagina 3