„De Hertekop", (Mtsclie CroilM HOTEL, PENSION en UITSPANNING, ERNSTIG KLUCHTIG. ADVERTENT! ËN. Uit den omtrek. STADSNIEUWST AANBESTEDING. r Amersfoortsch n Wissel- en Effectenkantoor De Landbouwbank te Utrecht, Arnhemsche Weg 188, Amersfoort. goed ZOMERVERBLIJF, is gedurende het geheele jaar geopend. Gezonde, frissche ligging, in boschrjjke omgeving. H. BILDERBEEK. BRILLEN en PINCE-NEZ in Goud, Zilver en Nikkel. I Prima kwalifeit Scharen en Messen bttr,nd' W. F. A. GROENHUIZEN INadat dit geschenk namens hot Colle- jjn in eenige weQgekoae® bewoordingen aanvaard stelt de stoet zich weder o,p ji wordt in optocht gegaan naar de soc-ie- ijt Minerva", waar in de Collegiumka- jer eene druk bezochte receptie plaats (indt va nde Eereleden van het Collegium Hv. Acad. Lugel. Bat. Supremum. I Hier wacht ons wederom eene andere leohtrgfoeM. Uit de tijdgenooten van Francois Ha- erschmidt (1852'58) Piet Paaljens, den lom bekenden dichter van „Snikjes en rimlachjes" had zich eene commissie sa- jengesteld. welke bij mandie van haren oorzitter, Dr. Joh. Dyserinc'k van 's-Gra- enlbag aanbood een bronzen medaille, het K,rtret en profiel van den dichter, vervaar digd door den Delftschen hoogleeraar A. M. Odé. Ook dit portret, bestemd om te worden eplaatst in de vergaderkamer van het Col- ïgium in de sociëteit Minerva" wordt in ank aanvaard. Om 5i uur vereenigen zich ruim 300 reu- nisten aan een gemeens chappel ij ken cmaal- ijd in het feestgebouw. Vcrachillnede ge- elscibappen als „Colonel Cols,,, „Dorclra- mm" en „Zutphania" houden receptie en lieden feestmaaltijden aan oud-leden en «ereleden. Heden avond concert op het feestterrein na afloop daarvan wederom concert op oieteit,Minerva", waar de feestvreugde )g tot diep in den nacht zal worden voort- ezet en het „Io Vivat" luide weerldinke it. honderden kelen. Nederl. Persmuseum. De eer D. A van Waalwijk, directeur van et Nsbld. voor Nederland, die reeds sedert nige jaren bezig is aan de ordening der uwstoffen voor een Nedexlandsch Pers- usetim, is fcliians met diezen niet geringen arbeid gereed gekomen. Hij heeft daarvoor eler medewerking gevonden en hoopt die bij voortduring te ondervinden. Den grondslag voor zijn museum legde hij door aankoop indertijd op de veiling der boekerij van wijlen den lieer J. L. Beijers, van een groote miassa Nederlands olie bladen, door dien gewezen directeur van het Nieuws van den Dia,g bijeengebracht. In overleg met den heer Gos. de Voogt en met medewer king van den verdienstelijken verzamelaar Th. Hartkamp, die zelf zijn collecties op dagblad-gebied er voor afstond, werd het museum geordend en ondergebracht in liet lueuwe gebouw van het Nieuwsblad voor Nederland te Amsterdam en weldra nog ver rijkt met die door dr. C. P. Burger Jr., bibliothecaris van de Universiteitsbiblio theek, in bruikleen afgestan© couranten-ver zameling uit die boekerij. Hetzelfde deed ook bet bestuur dter Vereeniging tot bevor dering van de belangen dee Boekhand -Is met haar niet groote, doch belangwekkende verzameling, en ook de heeren De Balbian Verster, redact van het N. v. d. D., A. S Rochemont, red acteur-administrateur van het Nieuwsbl. v. d. Boekhandel en C. 8chlick, van Reuter's Office, verrijkte de collectie met zeldzame of merkwaardige xemplaren Het Persmuseum is uiteraard geen onder houdende tentoonstelling, maar men vindt de geschiedenis van nu welhaast alle bla den, die ooit in Nederland zijn verschenen, van de alleroudste tot de bladen van onzen tijd,, vertegenwoordigd door een nummer uit elke periode, die zij hebben doorge maakt: eerste nummers, feestnummers, herinneringsnummers, laatste nummers ook van die bladen., welke den strijd om het bestaan niet wisten vol te houden. L'hïstoire en actionde geschiedenis der bladen in die bladen zelf meegedeeld door veranderd uiterlijk aangetoond. Een onschatbare verzameling dus voor iemand' die wat in dit courantenmuseum "heeft na te speuren. Volledig is het museum niet een ver zameling als deze wordt nooit compleet; maar belangrijk is zij welreeds bevat zij bijna 30,000 exemplaren, betreffende ruim 2700 uitgaven en zij wordt thans geregeld bijgehouden, waanoe de medewerking wordt ingeroepen van alle uitgevers van bladen, die wanneer in vorm of inrichting daarvan eenige verandering wordt gebracht, den heer Van Waalwijk zullen verplichten een exemplaar in couvert hem toe te zen den. Behalve de bladen heeft het museum o een verzameling werken op journalistiek ge bied. De zaal is ingericht tot leeszaal en de toegang is voor ieder vrij. Van deze daad van den heer Van Waal- ijk om voor de zoo belangrijke geschiede nis van het dagbladwezen in Nederland dergelijke stichting tot 6tand te brengen, zullen ongetwijfeld zeer velen in den lande met belangstelling kennis nemen. Het boekje van den heer Van Waalwijk, waaraan wij het bovenstaande ontleen dien, bevat een naamlijst,, alfabetisch en plaats- gewijs gerangschikt van alle bladen in liet Museum vertegenwoordigd (N. C.) RoodeKruishonden. Op een terrein aan den Waalsdorpscben weg te 's Gravenhage werd Zaterdag 1.1. door de Nederlandscbe Vereeniging voor R/oode Kruishonden een demonstratie met afge richte honden gehouden voor officieren van gezondheid, leden der Militaire Geneeskun dige Vereeniging. De heeren C. Prince uit Driebergen en J. D. Pigeaud uit Den Haag doorzochten achtereenvolgens met hun hon den, resp. de Duitsche herdershond „Nelly' en de oud-Hollandsche herdershond „Spits" ieder een terreinstrook, waar een twintig tal soldaten als gewonden waren gelegd. Binnen korten tijd waren alle „gewon den" gevonden en trokken de honden door aanhoudend blaffen de aandacht tot zich van de dresseurs, die als militair genees kundig personeel fungeerden. De toeschouwers waren getroffen door het mooie werk, dat de honden te zien gaven. Joden venters in de resi dentie. De heer W. J. van Randwijk, bewoner der Prinsegracht te 's Gravenhage, zond den Raad een jammerklacht over „het beestachtig lawaai", dat de joden vooral op de Zaterdagavondmarkt maken. Waai' voorts de heer Deen in den Raad heeft op gemerkt, „dat de joden niet kunnen gezegd warden vreemde kooplieden te zijn, daar deze gelijke rechten 'hebben als de ehriste neu", dan zegt de heer Van Randwijk „Ge lijke rechten, ja, maar toch niet bovendien het recht om door' hun lawaai de zenuwen van anderen te schokken, de stad 's Graven hage te maken tot een groot gekkenhuis". ZvCals de joden zich soms aanstellen op Zaterdagavond, acht hij een schande voor de Residentie. Adressant schetst het „verward gegil van diverse grogstemmen", om ten slot te de hoop uit te «preken, dat zijn „joodsche Encycliek" zal leiden tot een bepaling, welke hem van de Prinsengracht zal kunnen doen zeggen „Hier zitten er vele van de natie, te voren vol lawaai, thans zonder conver satie". Dit alles zegt de Tijd heeft deze een zijdigheid, dat wel niet al die schreeuwers joden zullen zijn. Een oude zaak. Negen jaar geleden werd er te Scheveningen ingelbroken en gestolen in de woning eener vrouw wier man desilijdls naar zeo was. Wogene dien dief stal met braak wend W. P. v. d. T. destijds bij verstek veroordeeld tot 6 maanden gevan genis. Hij viucJlitte naar Engeland, voer d'aar 9 jaar op de Ëngeledhe vloot, kwam naar Scheveningen terug om zijn kinderen eens te zien en werd gearresteerd. Heden had hij zich voor die Haagsche Rechtbank te ver antwoorden. Getuigen nocfli beklaagde herin nerden zich heden veel meer van de zaak. Subst. off. van Just. mr. van G©uns eis eli te 3 maanden. De verdediger mr. Miöheéls meende dat bekl. zal moeten worden vrijge sproken omidlat destijdls geen proces-ebbaal van het voorgevallene is opgemaakt een onmisbaar élement voor het vonnis om dat de getuigen van heden zidh zoo goed al6 niets meer herinneren van het voorgeval lene en zijn cliënt op aannemelijke gronden op zijn destijds afgelegde bekentenis is te ruggekomen. Pleiter concludeerde dus tot vrijspraak. Huiselijkdrama. Zekere J. E., 29 jaar, wonendie te Rotterdam, loste Zondagavond omstreeks 12 uur, bij een hui- sel ij ken twist ten huize zijner ouders in den Nieuwen Enk te Apeldoorn, twee revolver schoten, een op zijn moeder binnenshuis en een huiten. De politie, die den man arres teerde, vond in de revolver de twee ledige hulzen en een losse patroon. Er is nie- mand gewond. Verdacht goedje. Door de Haagsche politie is lieden bij een markt kramer op de Groote Markt, die daar een groote hoeveelheid fksschen, potten enz., inhoudende onderscheidene apothekers- en drogisten waren er moet zich zelfs aree- nicium onder bevonden hebben ten ver koop liad uitgestald, verschillende van deze waren in beslag genomen, om door deskun digen te doen nagaan in hoeverre de ver koop van die artikelen behoort te worden tegengegaan in het belang der volksgezond heid. Door de stoomtram over reden. Gisterenmorgen werd door de stoomtram,, komende van Alkmaar, nabij den Kudkensweg te Beverwijk iemand over- a-eden, die aan toevallen leed en zich, waar schijnlijk daardoor overvallenjuist op de rails bevond. Hij was onmiddellijk diood. Automobiel ongeluk. Gis teren middag te half drie wilde de heer B- Endlioven, assurandeur te Nijmegen met zijn auto bij het Rlhedensche veer de IJeel over steken Met de auto op de pont zijnde, zag hij dat de weg aan de overzijde voor auto's verboden was. Willende terugkeeren, reed de auto achteruit en verdween in de diepte. De heer Entflïoven is verdronken. De chauf feur, die de veerlijn van de pont naar bene den hielp houden, kwam met den schrik vrij. Verdronken. Gistermiddag viel een 4-jarig knaapje in het Jacob van Len- nepkanaal te Amsterdam. Door eenige agenten van politie werd liet na eenigen tijd dreggen s door middel van een haak bewusteloos opgehaald. Alle pogingen om de levensgeesten weder op te wekken ble ven vruchteloos. Te Meeden (Gron.) is het anderhalf- jarige kindje van F. Bieshuizen in een ton met water verdronken. Vijf personen te water. Zondag avond omstreeks kwart voor zes reed, naar de Zw. Ct. meldt, te Zwolle de heer P. van Loo met zijn echtgenoot©, zijn 17- jarigen oudsten en zijn 8-jarigen jongsten zoon, in een met één paard bespannen brik over den Pannenkoekendijk. Juist was men een daar liggend lidhterschip voorbij, toen plotseling liet inspan van den wagen los raakte. 't Paard ging er van door. 't Rij tuig draaide naar den waterkant en reed juist tussohen 't lichterscbip en den steiger de gracht in. Na een korte onderdompeling kwamen de inzittenden allen dadelijk bo ven water. Mevrouw van Loo en de oudste zoon hadden zich aan de kap van de brik vastgeklampt en wisten zich daarop te hou den. De heer van Loo kreeg vasten grond onder de voeten; 't achtjarig knaapje ver keerde 't meest in gevaar, maar den vader gelukte het, hem uit de diepte te halen, waarna het kind, met hulp van eenigo om standers, op 't droge werd gebracht. Be halve de in 'b rijtuig zittenden, geraakte ook nog de heer L. Wentholt, bl©eker, die met zijn familie op den Pannekoekendijk wandelde, te water. Hij moest, wilde hij niet door de brok overreden worden, uitwij ken, en de eenige weg, die hem daarvoor openstond, was die naar het water, waar hij dan ook in sprong. Van alle kanten kwam nu hulp opdagen en in weinige oogenblikken slaagden eeni ge goede zwemmers er in, de drenkelingen op het droge te brengen. Bijna verdronken. De on derwijzer A., uit den Haag met twee colle ga's gisteren op Wassenaarsch grondgebied een zeeibad nemende, geraakte in een draai kolk. Reeds dreef hij af naar zeo, boen twee andere baders dien hadhelijken toeetand be merkten. Zij zwommen er heen, grepen hém, brachten hem aan het stand en had den het geluk met toepassing der bekende middelen zijn levensgeesten weer op te wek ken. Iemand was inmiddels te paard naar het politiepostbuis Gevers Deynootplein ge reden, tengevolge waarvan brigadier Blok- poel met een raderbaar en manschappen spoedig ter plaatse aanwezig wa6 en de drenkeling naar 't posthuis kou worden ver voerd. Vandaar kon hij hersteld vertrekken. School- en Kerknieuw*. De Amsterdamsche circulaire. Ni.ar gemeld wordt, heeft de heer Th. M. Kete laar, lid' van den raad der gemeente Amsterdam, verlof gevraagd om enkele vragen aan Burg. en Weth. dier gemeente te mogen richten in verband met de door dezen onlangs aan de Am&terdam- sche onderwijzers gerichte circulaire. Een onderwijzer ontslagen. Door den raad der gemeente Loppersum is als onderwijzer ontslagen de heer G. Th. Beishuizen, werkzaam te Garsthuizen, gem. Loppersum, lid van de Provinciale Staten van Groningen en lid van het Hoofdbestuur van den Bond van Neder. landscho onderwijzers. De heer B. wensohte niet te voldoen aan hetgeen hein bij instructie is ver plichtend gesteld, om n.l. te Garsthuizen te gaan wonen. Trots alle waarschuwingen bleef de heer B. weigeren uit zijn woonplaats Loppersum te verhuizen. De afd. Loppersum van den Bond v. Ned. Ond. hield voor deze zaak een afzonderlijke bijeenkomst, die zeer druk bezocht werd. In over eenstemming met het H.-B. van dien Bond besloot men den heer Beishuizen krachtig te steunen. Tegen de encycliek. De Kerke- raad van de Nederduitseh Hervormde Gemeente te Amsterdam, heeft, naar het Hbld. meldt, in zijne vergadering van gisteren met algemeen© stemmen het volgende protst vastgesteld: ,,Do Kerkeraad van de Nederduitseh Her vormde Gemeente te Amsterdam, kennis genomen hebbende van den, smaad, diien Paus Pius X in zijn jongste encycliek den Kerkhervormers van de 16de eeuw en den vorsten, die hun teT zijde stonden, heeft aangedaan, spreekt daartegen zijp ernstig protest uit- ,,Met innigen dank aan God gedenkt de Kor te ra a<l Prins Willem van Oranje, die met zijn leven den strijd voor de vrhijeid van godsdienst en geweten heeft bezegeldgedenkt den broeders en zusters uit den hervormingstijd in en buiten Nederland, die vervolgd zijn om het woord. Gods en de getuigenis van Jezus Christus, als den eenigen algenoegzamen Zaligmaker, buiten wien geen zaligheid te zoeken en te vinden is, en die goed en bloed hebben geofferd voor het vrije gebruik van Gods heilig en dierbaar woord. ,,De Kerkeraad zendt tot God de bede op, dat bovenal de oogen der verblinden mogen open gaan voor Jezus Christus, onzen eenigen Hoogepriés- ter en Heer." I Tim. II 5. Want er is één God, er is ook één Middelaar, God en der menschen, de mensch Christus Jezus. 1 Joh. IV 2 en 3a. Hieraan kent gij den Geest van GodAlle geest, die belijdt, dat Jezus Christus in het vlecseh gekomen is, dlie is uit God) en alle geest, die niet belijdt, dat Jezus Christus in het vleesch gekomen is, die is uit God niet, maar d'it is de geest van den Anti-krist. m^eirbe en de spoorwegmaatschappijen. Deze vereeniging zal zicli t?n dteel stellen door gozaimenlijken inkoop bijiv. van brandstof fen. aardappelen e.a, en door het op coope- gelieven zich te wenden tot den commissaris pen, de stoffelijke belangen horer leden zoo veel mogelijk te bevorderen. (D© Eemlander.) In Nijk©rk is Zondag avond in be- wusteioozen toe6tand op den openbaren weg gevonden en sedert gebleven, een man wiens signalement ie ale volgt: Ruim 40 jaar oud, flink gébouwd', middelmatig lang, donker blond haar en knevel, gekleed in groene jas en vest, donkerblauwe broek, witte stroo- hoed en schoenen met laken, wit geweiven onderbroek en hemd en 'bruin sokken. Benevens werden op hem gevonden 2 R.K. gebedenboekj ee. Zij, die nadere inlichtingen kunnen geven, gelieve zich te wenden tot den commissaris rfvan Politie alhier. Telegrafisch Weerbericht. Na»» waarnemmgon in den morgen van 21 Juni 1910. Medegedeeld door hel Kon Ned Met Instituut te de Bilt Hoogste barometerstand 772.6 te Horta; laagste barometerstand 755.1 te Maliu- Hcad. Verwachting tot den avond van 22 Juni: Zwakke tot matige Z. tot Z.W. wind. Toe nemende bewolking. Waarschijnlijk plaatse lijk onweersbuien Weinig verandering in temperatuur. De Heer en Mevrouw RUEMPOLde Plönnies betuigen hun «lank voor de bewijzen van belangstelling bij de geboorte van hunne Dochter ondervonden. Kraambezoeken worden gaarne afgewacht Donderdag 23 Juni, van 3 tot 4*/«. De jaarvergadering van de Vereeniging van Directeuren en Commiezen dier Poste rijen en Telegrafie zal plaats hebben te Utrecht op 7 Augustus. Ter tafel zal worden gebracht een voorstel tot toetreding tot de Pensioenvereendging en een voorstel van den heer Verpalen tot oprichting van een Gul- de n&fondis Het 'bestuur der Vereeniging deelt verder mede, dat het volgende program van actie is vastgesteld 1. a. Handhaving van de huidige examen - eischen voor den commiesrangb. Voorko ming van verdere inkrimping van de sollici tatierechten der commiezen naar directiën 2. Verplicht ontslag op 65-jar.iigen leeftijd; 3. Verlof en Zondagsrust; 4. Geldig maken voor pensioen van de jaren als surnumerair doorgebracht; 5. Herziening salariisrege- ling. De Vereeniging heeft een verzoekschrift gericht tot den minister van Waterstaat, om bij overlijden steedis nog het volle trakte ment over volle drie maanden te doen uit betalen. Hoevelaken. In een gehouden ver gadering as alhier opgericht de Korfbalclub „Hoevelaken" aanvankelijk met 15 leden. In hét best/uur werden gekozen de heeren J. Scheepsta, P. v. NieuwerihuLzen en G. Versteeg. Mevrouw do Douairière F. Kijf- tenibelb, géb. baronesse Schimanielpenninck van der Oye stond de vereeniging een flink terrein af op dien Hoogébrink, terwijl de ver eeniging van dien heer A. E. v. Arkel, bur gemeester dier gemeente, die spellbenoodligd- heden ton geschenke ontvang. Dank zij beider welwillendheid kan de vereeniging Dinsdag 21 Juni het spel be ginnen. Hot plan ie voorloopig eiken Dinsdag, 's avonds van 1\ tot 8^ uur te spelen, nieu we ledten kunnen zich bij het bestuur aan melden. Putton. J.l. Donderdag kiwamen drie kinderen uit dlze gemeente terug van Eg- mtend aan Zee, waar zij vier weken hadden doorgebracht in een dor koloniéhiuizen van het Centraal Genootschap Voor Kinderlher- stel li ngs- en Vac antiekolonies. Dat een verblijf aldaar voor de kleinen goede resultaten had, blijkt uat het feit, dat alle krachtig aangesterkt waren en dat er een gewichtstoename geconstateerd kon wor den van respectievelijk ruim 3£ pond, 6A pond en ruim 3 pond, zijnde 1/12, 1/9 en 1/10 van hun gewicht. In het najaar hoopt do afdee'.ing nog eeni ge kinderen te kunnen uitzenden. De le luitenant H. D. S. Hasselman, van het le regiment veld artillerie, wordt met 1 October belast met liet bevel over het detachement trein in de legerplaats bij Oldebroek. Naap wij vernemen is door eenige Rijks- en Gemeente-ambtenaren een verga dering bél'egd op Dinsdag 21 Juni a.s., dee a/vondb 9 uur in de Zwaan, ten. einde te ko men tot oprichting eener vereeniging van ambtenaren in dienét van het Rijk, de ge- Door het verbindend worden der eenige uit- deelingslijst is hot faillissement van J. C. GUIKER8, koopman in manufacturen, han, delende onder de firma GEBRs. KOELMAN- wonende te Nijkcrk, geëindigd. Zwolle, 21 Juni 1910. De Curator, Mr. J. F. Baron VAN HAERSOLTE. Kromm» Hieuwt Gracht 48Utrecht. Geplaatst Maatschappelijk Kapitaal f 1,000,000.—, Verschaft op billijke voorwaardon crediet koopt en verkoopt Effecten, Coupons en Itniteiilandseli field, sluit prolonga tion tegen den koers van den dag en opent rekening - courant met rentevergoeding Neemt gelden in depöt met 2 dagen opzegging k 3>£ pCt. H 8* 4 voor drio maanden vast k 3sh voor zes maanden vast k 3Vq voor een iaar vaat ad hare Spaarkas A 3 Belast zich mot liet in bewaring nemen van waarden in hare brandvrije in richting. Kantoor geopend eiken werkdag van s mor gens 9 tol s namiddags 3 uur. Betaaltijd van 101 uur. De Directie, J. J. VAN ASCH VAN' WIJCK. G. W. J. HOOFT. Namens H. H. Kerkvoogden der Ned. Herv. Gemeente te Montfoort, zal op Dinsdag 28 .Fnni ÏOIO. des vooriu. te 10 nnr, ondor aannemers, behoorende tot do Ned. Herv. Kerk, worden aanbesteed Het maken van =b 188 H. ijzeren hek op steenen voet, om de Ned Herv. Kerk te Mont foort. Bestek met 2 teekeningen is, k f 1.per stel, verkrijgbaar bij de firma H. BERKHOF en Zn. te Oudewater. Aanwijzing op Woensdag 22 Juni, des nam. te 2l/s uur. GROESBEEK. Uitstekend Pension aangéb. ruime ka mers met serre, zeer groote lommerrijke tuin, vlak bij de bosschen. Prijs tot 15 Juli f 1.50 A f 1.75, ook geschikt voor groote families. Br. fr. letter H., aan P. A. GEURTS, Bockh- Nijmegen. voorheen W. CROOCKEWIT W.Azn. Kortegracht 7. assurantiën, credieten Coupons Deposito'. Effecten Prolongaties Vreemd geld Wisselw. Voor slechts f I. De beroemde bundel Dichten en llijmeu nit 's Levens Ern.st en Kluch ten van Dr. E. L.1CTRILLARD, 3e druk, geïllustreerd door ALFx\RO, voor slechts f 1- RnVPnHiPtl ,llerb'j tijdelijk cadeau IJUVUliUlUli eeu curieiise editie van Reinaertde Vos, in oorsproiikelijken oudsten tekst, voor ieder verstaanbaar gemaakt door R. DIJKSTRA. Volledigo uitgaaf, 4o. formant, in typisch geïllu streerd omslag. (Jitgaatsprijs f 1.50. Wip Reinaert, het geestigste diclit- lllu werk der Middeleeuwen, wenscht te leeren kennen in al zijne schoonheid, die nome den ouden tekst ter hand. Vit 's Levens Ernst en Kluchten van Dr. E. LAI KILLARD. voor slechts f 1.en Reinaert op den koop toe. Verkrijgbaar bij D. BOLLE, Bazaar van CJoedkbope Boeken, Hang 98 te Rotter dam. Franco na ontvangst Postwissel van slechts f 1.waarop melden: „Pak ket Ernst en Klacht." Oudegracht b d. Drieharingstraat68. Verstrekt Credieten enz. Neemt gelden in dépöt, met drie dagen opzeggens; rentevergoe ding op heden 3°L De Directie. .11. T H I 8 S E E. DE U E E K. Minzaamst aanbevelend, 90 CD "Ct S CD CS 3 Loupen, Leesglazen, Compassen. Qurvimeters, Windkussens, lJszakken, alle soorten Spuiten' Ondersteeken, Hospitaaldoek, Bulk- en Breukbanden g- en meer Optische-, Geneeskundige-, Verband- en Ziekenverplegings-Artikelen. J 1. klas Artikelen. Billijke ]»rU>en. Eigen Reparatie- an Slijpinriokting bij Langestraat 42. Instrumentmaker.

Amersfoortsch Dagblad | 1910 | | pagina 3