Uit den omtrek. STADSNIEUWS, harden nog eenige jaren in de gelederen «Ier Broederschap een meer nederige plaats te blijven innemen; dat hij zich daarom ge drongen heeft gevoeld der. leden van een en ander £er circulaire kennis te geven met jierzoek een drietal namen te willen opge ven van leden, die voor de vervulling der .vacature geschikt worden geoordeeld. De uitslag is geweest, dat hij het bestuur geen voordracht heeft kunnen aanbieden, aange zien de stemming van zoo uiteenloopenden aard was gebleken, dat eene behoorlijke voordracht niet te leveren was, te meer niet doordat enkele leden, die het grootst aan tal stemmen op zich vereenigd zagen, des gevraagd te kennen hebben gegeven niet voor eene eventueele verkiezing in aanmer king te willen worden gebracht, zoodat het bestuur niemand kon noemen, die door da leden geschikt wordt geoordeeld om den heer Dammers op waardige wijze te kun nen vervangen. Nadat de voorzitter had voorgesteld deze mededeelingen voorloopig voor kennisge ving aan te nemen en zich bereid had ver klaard wanneer de verkiezing aan de orde zal zijn daarop het woord te geven en c.q. van antwoord te dienen, werden na vast stelling der notulen der 28e Algem. verga dering, de begrooting van ontvangsten en uitgaven voor 1017, de goedkeuring der ontvangsten en uitgaven over 1915, de jaar lijksche huishoudelijke werkzaamheden af gedaan en de ingekomen stukken behan deld en waren de verkiezing van een voor zitter en van een secretaris aan de orde. De voorzitter deelde mede, dat de secre taris door zijne overdrukke ambtelijke be zigheden als commissaris van Rijkspolitie te Vlissingen zich niet meer in staat gevoelt langer het secretariaat naar behooren waar te nemen, daar de oorlogstoestand al zijn beschikbaren tijd en meer in beslag neemt. Hij zal daarom het eerst de verkiezing van een secretaris aan de orde stellen, alhoewel het bestuur ten zeerste betreurt, dat de se cretaris door overkropt werk, de taak, welke hij zoo uitmuntend vervult, moet neerleg gen. Bij eerste vrije stemming werd de heer W. van der Marei, commissaris van politie te Gorinchem, gekozen, die ter vergadering aanwezig, de benoeming aannam. Thans de verkiezing van een voorzitter aan de orde stellende, ging er bij monde van een groot aantal leden uit de vergade ring een zware drang uit op den voorzit ter, om zich toch nog herkiesbaar te stellen, daar men hem niet kon, ja niet wilde mis sen aan de bestuurstafel, waar hij vanaf de oprichting der Br. op zoo boven aller lof verheven wijze de taak van bestuurder en leider heeft vervuld. Nadat de heer Dam mers vruchteloos had getracht door het aan vullen zijner argumenten zich uit het be stuur terug te trekken, naar hij meende in het waarachtig belang der Broederschap, moest hij ten slotte voor den algemeenen drang zwichten en werd dat spreekt van zelf herkozen met op twee na algemeene stemmen. Na aanneming, zij 't dan weer voorloopig, ging er een stormachtig applaus ter verga dering op, wat door den voorzitter werd onderdrukt met zijn wensch dat alle rede voeringen, bestemd voor hem en den afge treden secretaris, werden uitgesteld tot den gemeenschappelijken maaltijd, in den na middag en avond te houden in het Hotel Groot Berg- en Dal. Het steeds belangrijkste punt der agenda, vragen, mededeelingen en voorstellen van leden, nam ook nu .weer het grootste deel van den beschikbaren tijd in beslag en werd er o. m. besloten een behoorlijk geargumen teerd verzoek tot de Kroon te richten, tot nadere vaststelling en regeling der jaar wedden van de Commissarissen van politie, evenals ten voordeele van de burgemees ters, gemeente-secretarissen en ontvangers heeft plaats gehad. Als plaats waar de 30e algemeene verga dering zal worden gehouden, werd Amster dam aangewezen. Daarna werd onder leiding van den heer de Fouw, commissaris van politie te Nij megen, een rondgang gemaakt door het voortreffelijk, naar de laatste eischen des tijds ingerichte hoofdbureau ven politie, waarna de leden zich vereenigden aan de gemeenschappelijke lunch. Daar het in middels te laat was geworden voor een voorgenomen rijtoer en het weer daartoe ook niet uitlokte, werd deze afgestemd en begaven de leden zich, na bezichtiging van Valkhof en omliggende plantsoenen en boulevards, per tram over Ubbergen en Beek naar het hotel Groot Berg- en Dal, alwaar hen een, door tusschenkomst van den heer de Fouw, uitmuntend aangerichte maaltijd wachtte. Aan den maaltijd werden de sluizen der welsprekendheid, in den morgen door den voorzitter gesloten, wijd en wijd opengezet en voelde de heer Aaltsz, oud-voorzitter van den Bond van Inspecteurs van Gemeentelij- Jee politie, voor het eerst na zijne bevorde ring tot commissaris van politie te 's Gra- venhage ter vergadering aanwezig, zich ge drongen te getuigen, dat hij den warmen loon van kameraadschap en hartelijkheid, welke hem steeds in voornoemden Bond had getroffen, ook in deze Broederschap terug bad gevonden en dat hij daarom wenschte nog jaren lang deel dezer vereeniging te mogen uitmaken, welker vergaderingen hij zich voorstelt als vele gètrouwen steeds te bezoeken, zooals een goed vereenigings- ,man past te doen. De vele, van groote ka meraadschap en hartelijke vriendschap ge- luigende woorden, gericht tot de herkozen, pftredende en nieuw gekozen bestuursleden gullen wij niet herhalen het zou trouwens ju et mogelijk zijn, doch dat de voorzitter pp nieuw werd gehuldigd en bedankt voor *ljn* opoffering, behoeft geen betoog, even- ^nin alsdtrt hi} op de van hem bekende wijze mei een kernachtige, van kameraadschap getuigende speech de heeren voor hunne woorden en daden bedankte en hij het niet noodig oordeelde 2ich in hunne verdere vriendschap die hij reeds zoozeer heeft gewonnen aan te bevelen. Lang bleef men gezellig bijeen, totdat voor ieder het klokje sloeg tot vertrek naar zijn standplaats en verdeelde men zich weer naar Noord en Zuid, naar Oost en West, met de vaste overtuiging en wetenschap, dat ook wederom deze dag had gestrekt tot streving naar de belangen van de politie in Nederland in 't algemeen en die vein de commissarissen van politie in 't bijzonder. Dagbladuitgevers. De Ver eeniging van Uitgevers van Dagbladen „De Nederlandsche Dagbladpers" houdt 13 Juli a.s., ten half twee in het hotel „De Witte Brug" te Den Haag haar gewone jaarlijksche algemeene vergadering. In het jaarverslag wordt o. a. gememo reerd, dat ten gevolge van een nieuwe be langrijke prijsverhooging van het courant- papier, zoo goed als alle bladen den abonne- ments- en advertentieprijs verhoogden. T. o. v. den invloed van prijsverhoogingen op de uitgaven wordt opgemerkt, dat tal van benoodigdheden voor het uitgeversbedrijf sedert den oorlog op buitengewone wijze in prijs zijn gestegen, b.v. machine-olie, matrij zen voor de stereotypie, inkt, vilt voor de rotatiepersen, maar het meest, en in den laatsten tijd het snelst, het papier. Op allerlei wijze wordt gepoogd, de enor me schade van heele en halve tonnen gouds per jaar goed te maken. „Het lijkt, zegt het verslag, de staalkaart van „bestemming' -be lastingen van Treub; en al dat verkregen geld van ons allen vloeit netjes langs beken en stroomen naar Velsen." Het bestuur heeft schriftelijk en monde ling meermalen tegenover de macht van het Monopolie gedaan wat het vermocht; in het begin met succes, in het einde vergeefs. Het is hopeloos geworden. Als de papierprijs nog weder een sprong zou maken, zou dat een salto mortale worden. Voorts wordt herinnerd aan de posttarie- ven-verhooging, de actie tegen de pro-deo- advertentiën enz. Het getal erkende advertentje-bureaux steeg van 51 tot 66. Aan het slot van het verslag neemt de heer Wierdels afscheid van zijn taak als se cretaris, welke functie hij sedert 7X jaar vervulde. Salaris-actie ambtenaars bonden. Het salaris-comité uit de vier ambtenaarsbonden, aangesloten bij het N. V. V., heeft een onderhoud gehad met een delegatie uit de soc.-democr. Kamerfractie, De wenschelijkheid van een algemeene sa larisherziening op den grondslag der reso lutie, aangenomen op het ambtenaren-con gres van 1 Juni, werd- door de delegatie ge deeld. De delegatie was voorts ook van oor deel, dat er, in afwachting daarvan, een be langrijke loonsverhooging over de geheele linie behoorde te worden gegeven. Het salaris-comité bracht verder onder de aan dacht van de fractie, dat de uitbetaling van den duurtetoeslag tot onbillijkheden aan leiding had gegeven. In het bijzonder werd opgemerkt, dat het niet te verdedigen valt, dat inkomsten, uit buitengewoon overwerk verkregen, van den duurtetoeslag worden afgetrokken. Legerdag. De Nederlandsche vereeniging „Ons Leger", die zich ten doel stelt, de sympathie voor onze weermacht op te wekken, overtuigd als ze is, dat slechts een zoo sterk mogelijk leger, uitstekend be wapend en geoefend, ons onafhankelijk volksbestaankan handhaven, zal in de maand Juli te Breda een legerdag geven, die belangstellenden gelegenheid zal geven een en ander van onze landmacht en haar in richting te zien, iets, waartoe men anders weinig in de gelegenheid is. Het programma zal later worden bekend gemaakt. Het Amsterdamsche de monstratie-verbod opgeheven. Bijzondere omstandigheden daargelaten wordt het te Amsterdam uitgevaardigd ver bod van politiewege, om na gehouden ver gaderingen of meetings gezamenlijk huis waarts te trekken, of op andere wijze, mits ordelijk, te demonstreeren, met ingang van morgen weder opgeheven. Boekdrukkerij staking. Gister morgen hebben alle drukkers van de druk kerij „De Motor" te Sneek het werk ge staakt. Zij eischen uitbetaling volgens de regeling van het Cellectlef Arbeidscontract en aansluiting van den weggever bij den Ned. Bond van oBekdrukkerij. Doodslagop verioek. De recht- band te Amsterdam heeft uitspraak gedaan in de zaak tegen den letterkundige, dr H. J. B., te Hilvrsum, die onlangs terecht stond, beschuldigd van doodslag gepleegd op zijn echtgenoote, subsidiair dat hij haar op haar uitdrukkelijk en ernstig verlangen van het leven zou hebben beroofd. De rechtbank besliste, dat beklaagde schuldig was aan het subsidiair ten laste ge legde, maar tevens dat hij, gezien de ver klaringen van de gehoorde deskundigen, op het oogenbilk toen hij de daad deed, niet in staat was zijn wil op normale wijze te be palen, zoodat het feit niet strafbaar kon ge acht worden. De rechtbank ontsloeg bekl. deswege van rechtsvervolging. Van het pri mair ten laste gelegde werd hij vrijgespro ken. Stelers en h'elert veroor deeld. De rechtbank te Amsterdam, heeft vonnis gewezen in de zaak tegen de inbre kers, die in den nacht yan 18 pd 19 Febjj uit het tapijtenmagagzijn der firma Gescher en Kemper op den Nieuwendijk aldaar, een geldkistje meenamen met ongeveer f 2000. Twee hunner verschaften zich door een kelderraam in de Eggertstraat toegang tot het magazijnde derde had verschillende inlichtingen gegeven. De drie beklaagden waren recidivisten. De Rechtbank veroordeelde den 34-jari- gen koopman M. H. van der S., tot een ge vangenisstraf van 8 jaar, den 19-jarigen slager A. C. v. d. S. tot 2 jaar en den 21- jarigen werkman Th. J. A. S. tot 3 jaar. Twee helers, een 27-jarige koopman en een 28-jarige rijwielhersteller werd een ge vangenisstraf van 2 jaar opgelegd. Toen dit vonnis uitgesproken werd, riep een juffrouw op de publieke tribune, blijkbaar de vrouw van een der bekl. den rechters eenige min- vleiende uitdrukkingen toe. Door de rechtzaal klonk,,'t Is hier geen rechtbank, maar een draaibank„Was-ie maar een zoon van een rechter". De vrouw werd door een rijksveldwachter verwijderd. Moordaanslag. Donderdag heeft bij een vechtpartij te s'-Heerenberg zekere Balgöoy een snede van 12 c.M. in den hals gekregen zijn toestand is zeer zorgerlijk. De dades is de 25-jarige R. M., is ge arresteerd. Hij is dezelfde, die eenige jaren geleden zijn zwager vermoordde. Verduistering van mili taire kleedingstukken. Men meldt uit Leiden, dat de politie te 's-Graven- hage heeft aangehouden en gevankelijk naar Leiden overgebracht twee kleermakers, die zich daar hebben schuldig gemaakt aan verduistering van door hen voor het Leid- sche Steuncomité vervaardigde militaire kleedingstukken. Mond- en klauwzeer. Te Baarie- Nassau werd 24 Juni j.l. in een gehucht, dat thans niet anders dan over Belgisch grond gebied is te bereiken, een geval van mond en klauwzeer geconstateerd. Dit is het eenige geval, dat zich hier te lande na 6 April j.l. voordeed. De zieke en de verdachte dieren (2 jonge runderen en 2 geiten) zijn afgemaakt. Dood gevonden. Het 3J4-jarig dochtertje van den heer K. Pereboom te Den Hout (gem. Hoogkarspel) is levenloos onder een driewielige kar, staande op het erf, ge vonden. Provinciale Staten. Subsidie Tooneelschool. Het Hoofdbestuur van het Ned. Tooneel- verbond verzoekt om een jaarlijksche subsi die uit de provinciale middelen ten behoeve van de Tooneelschool te Amsterdam. Gedeputeerde Staten praeadviseeren daar omtrent Het wil ons College voorkomen, dat het niet op den weg der Provincie ligt deze ver eeniging te steunen. Daargelaten al of wij overigens tot steun zouden meenen te moeten adviseeren, schijnt heto ns toe, dat bij de Tooneelschool geen Utrechtsch provinciaal belang is be trokken. De inrichting is te Amsterdam ge vestigd en zelfs geen enkele der trouwens zeer weinige leerlingen is uit deze Provincie afkomstig. Bovendien is de particuliere steun, aan de school verleend, zoo gering, dat hij eigenlijk niet mag genoemd worden, en o. i. dient, wil een vereeniging voor steun in aanmerking komen, ook van particuliere zijde behoorlijk te worden bijgedragen. Het Toon eel verbond verschaft aanvullend de noodige geldmidde len, zoodat een subsidie vanwege de Pro vincie slechts zoude strekken tot eene be sparing van uitgaven aan het Tooneelver- bond. Wij hebben daarom de eer aan Uwe Ver gadering-voor te stellen afwijzend op het adres te beschikken. Subsidie Zeister Kook- en Huishoudcursus. Gedeputeerde Staten stellen voor een provinciaal subsidie van 450 jaarlijks te verleenen aan de Zeister Kook- en Huis houdcursus te Zeist. Subsidie Prov. Utr. Ver. tot bestrijding der Tuberculose. Gedeputeerde Staten stellen voor, aan bovenstaande Vereeniging een jaarlijksch provinciaal subsidie van 1000 toe te staan, aan te vangen met het jaar 1917. Ge- vraagdw as een subsidie voor 1916 tot een bedrag van 2000. Aan het praeadvies van Gedeputeerde Staten ontleenen wij het onderstaande Het valt niet te miskennen, dat deze aan vrage zich op een gebied de openbare gezondheidszorg beweegt, dat tot nog toe bijna niet in den kring der provinciale be moeiingen werd betrokken, en eene taak be oogt, die blijkens de wetgeving meer bijzon derlijk aan de zorg van Rijk en gemeente is toebetrouwd. Ook is de vrees allerminst denkbeeldig, dat indien de Provincie, zij het ook alleen ten opzichte van de bestrijding der tubercu lose, een deel van die taak gaat steunen, ook gezondheidszorg op andere punten zich om steun tot de Provincie zal wenden, waar op de beperkte geldmiddelen der Provincie niet zijn berekend. Reeds in het prae-advies door ons Col lege in 1914 aan Uwe Vergadering op de aanvrage van de plaatselijke Amersfoort- sche Vereeniging tot bestrijding der tuber culose uitgebracht, hebben wij hierop allen nadrukg elegd. Intusschen heeft de noodzakelijkheid zich sedert doen gevoelen, dat in bijzondere ge vallen, die allerminst als een vasten regel zullen mogen worden opgevat, en als zoo danig ieder voor zich zullen zijn te beoor- deelen, de Provincie hare bemoeiingen ook uitstrekte in een richting, waarin zij zich te voren niet had begeven. Wij noemen hier de bijdrage voor het onderzoek naar een deugdelijke drinkwatervoorziening in het westelijk deel der Provincie en de electrici- teitsvoorziening. Zulk een bijzonder geval is o. i. ook in de aanvrage van de Provinciale Utrechtsche Vereeniging tot bestrijding der tuberculose aanwezig, omdat het hier eenerzijds geldt eene vereeniging, die over de geheele Pro vincie haren werkkring uitstrekt, anderzijds, omdat de werkwijze dezer Vereeniging tot 'bestrijding der tuberculose tegemoet komt aan het gebrek van voldoende eigen krach ten tot bevordering van dit doel, een gebrek, dat zich ten plattelande pleegt te doen ge voelen. Het wil ons College voorkomen, dat die steun niet verder behoort te gaan dan die van het Rijk. De meer algemeene gezond heidszorg is vóór alle dingen een rijksbe lang, en daarom meenen wij, dat de Provin cie niet meer aan de Centrale Vereeniging behoort bij te dragen dan het Rijk aan deze zal uitkeèren. Verschillende 'der provincies, die een provinciale vereeniging geldelijken steun verleenen, hebben zich op dit stand punt geplaatst. Zoo geven Noordbrabant, Drentheen Overijssel een subsidie ieder van 1000, zijnde het bedrag dat het Rijk pleegt te subsidieeren. Het subsidie tot een hooger bedrag zoude o. i. te zeer uit het oog doen verliezen, dat het hier eeni n de eerste plaats r ij k s belang geldt. Daarbij- geeft de provincie Utrecht aan subsidies voor de krankzinnigenverpleging meer dan eenige andere provincie uit, zoo dat eenige beperking op ander terrein ge boden is. Ook laten de beschikbare middelen voor den dienst van 1916 niet toe, andere dan strikt noodzakelijke uitgaven ten laste van dien dienst te brengen. Vandaar dat Gedeputeerde Staten voor stellen, eerst een subsidie te verleenen voor 1917. Opgave van gevestigde personen van 13—24 Juni 1916 Susanna Vornooy, van Ede naar St. Bonif-str. 60. Godefridus Willems, van Nijmegen naar L. Nic.dw.str. 25, timmerman. Helena E. v. Hulst, van Nijmegen naar Krom- mestraat 44, coupeuse. Dirk Kastelein, van Wormerveer naar Teut 57, voerman. Johannes Walraven, van Bodegraven naar Weverssingel 23, pakh.knecht. Nicolaas v. d. Bunt, van Nijkerk naar Liend. weg 22, boerenknecht Hendrikus Lambrcchts, van Zeist naar Helle straat 44, stoker. Jan G. Rozeboom, van Woudenberg naar Lan- gegracht 26, bakkerskn. Jan \V. v. Alphen, van Woudenborg, gemobi liseerd kolonel Inf. Mevr. A. E. C. Weeldenburg, van Dordrecht naar Weverssingel 15. Fou Wiersma, van Bussum naar BeekesvstJ. 12. Pieter J. van dier Ham, van Baarn naar v. Asch v. Wijckstraat 33, tijd. gem.opz. Jacobus H. die Smalen, van Baarn naar Amh. weg 188, timmerman. Jaoohus H. Campagne, van Baarn neer Arnh, weg 188, timmerjnan. Guillaume Walpot, van Kazerne naar Muurh. 109. -Andries Gouw, var. Norg near St. Jorisstr. 46. Mevr. Lamour—Feifcz, ven Leeuwarden naar Pr. Juli anal aan 3. Hermanns A. T. Derks, van Weert naar Kruia- kamp 46, opzichter. Qiristiaan F. H. de Bert, van Ede naar Zand bergen. Petronella J. Bpnnjk, van Zwammerdam naar v. Pensijnstraat 16. Jacob Meijer, van Haarlemmermeer naar Nieuwstraat 13, aannemer. Evertje Kroon, van Putten naar Kruisk, Lieiv* dert 3a Elisabeth Meijer van Amsterdam naar L. Nic. diw.süraart 9. Anthonius v. Iensel, ven Amsterdam naar Utr. weg 228, 'huisknecht. Gerrit Vente, van Amsterdam naar Soester- weg 226, koetsder. Bverdina J. Oerlemans, van Amsterdam naar Kruisk 95. Bverhardus J. Arler, van Lqusden naar Lange» straat 29, bakkersknecht Gerrit Ruitenbeek, ven Leusden naar B. Wuij- tierslaan 198, stalknecht Pieter Ruitenbeek, van Leusden ivaar Hoog. we*? 15, loodgieter. Elisabeth A. v. Lent, ven Utrecht naar Muur huizen 105. Anthoon Makkee, van Utrecht naar Zuidson- gel G6. Kinderen Genen, van Utrecht naar O. Soest er - weg 14. Johannes L. J. Sfiefav van Duitschland naar Zogstraat 2, arbeider. Johanna V. C. Roggankamp, van Appinge- dam naar K. Wilh.straat 18. Antonius "Lok, van Appingedam naar Heili- gertb.wog" 1, fabrikant'. Gerrit J. Westerink, van Elburg naar Soester» weg 214, stoker H. S. M. Petrus v. d. Kemp, van Deventer naar Kruisk. 81, opperman. Christiaan C. v. Gulik, van Hoogland naar Noordstraot 4, arbu reiniging. Hendrikje v. Elten, van Baxneveld naar Noord straat 4. Johanna E. v. Gent, van Nieuwveen naar Muurh. 119. Hepdrikus Twijnstra, van Franekc* L. Nic.straat 24, hulpprediker. Martinus J. C. Cornelissen, van Rhenen naai Oliesteeg 3. Josephus A. Wolters, van Hoorn naar Kram»' kel-stmat 16, mil. schoennv. Abraham F. Wolters, ven Hoorn naar Krani kei. straat 16. Johannes Kommerkamp, van Olst naar MooV ierstraat 13. 1 Pieter Ouwerkerk, van Indië naar Mooiers». 21 Cornelis vtax t Wel, van Velsen naar Hooge* weg 23, arbeider. Kinderen Reenters, van Hilversum naar Zand* bergen. Emanuel var» Druten, van Kesteren naar Kruisk. 54, schilder H. S. M. Wühelmus J. C. Jagers, van Grave near Si, Bonif.straat 3, letterzetter. Jacobus Vos, van Zegwaard naar H. v. Viani denstraat 1, varkenshandel- Kindoren Sprengers, van Dusoeldorf naaf Zandbergen. Johann Heeren, von Aachen naar Zand bef* gen. Willemina J. Tenthof f, van Schel linkhout n, Schimmelp.straat 29. Evort Kamerbeek, von Leusden naar Utr.weg 172,- tuinman. Arnoldus Middelman, van Leusden naar Ee:n« 9traat 27, arbeider. Antoitius F. v. o. Waals, van Amsterdam n, Smallepad 19, opzichter. Jacob Leyondekkers, van Amsterdam naar Kruisk. 1. Catharine Labrie^ van Den Haag naar G. V* Stellingw.straat 41. Lamproza G Labrie, van Den Haag naar G v. Stellingw.straat 41. Dirkje H. Nieuborg, van Den Hoog naar Heli le weg 1. Wed. A. Keyser, van Den Haag naar KL Spul l(k Hvndrioa hi Hodenpijl, van Utrecht naar St( Bonif.straat 48. Opgave van vertrokken personen vaö 15-24 Juni 1Ö16. Jacob Boersmo, van Hellestraat 31 naa Utrecht, evangelist. Frans Beyer, von Zandbergen naar Amater* dam. Wed. G. Vcdder, van Lengegracht 20 naaf! Utrecht. Frederiko H. Groen, van Hoogl.weg 9 naar Amsterdam. Jan van der Meulen, van J. v. Oldenb.laan 2 maar Heererween, huisknecht Johanna G. Harlhoom, van Varkens markt 9 naar Scherpenzeel. Johans\a M. G. Roetgorink, ven Zuidsingel 4^ naar Groningen. Catharine H. Briët, ven Pr. Julianal. 5 naai Ede. Jan W. J. Kolijn, von Aklegorvd es treat 97 naai) Gouda, letterzetter. Antonius H. van Dijkhuizen, van Soesterweg 191 naar Leusderv Alijda H. Jegtenberg, van Bissdh.weg 118 naar Leusderw. Pieter Gouw, van A de Kamp 11 naar Banrrw Jeanne Vonk, van Len gastra at 97 naar Jut* faas, onderwijzer. Alijda de Vrij, ver» Bissch.weg 83 naar AnV« sterdam, strijkster. Henri J. v. Riemsdijk, veft Melh.stroat 32 ifc fjaxderwijk, sergeant inf. Charles L. Pollé, van Bloemend.straat 56 naar Putten, gegagöwd. Peter A. Schar wachter, van Soesterweg 143 neer Zuilen. Hessel Schoof, van Kruisk. 4-1 naar Nijmegen, s er#.-majoor. Golida W. van den Bing, van Arnh.str. 8 naai Deventer. J«an Jonker, van J. Tolliusstreat 7 naar SchaM gen. Johanna E. G. M. Bootz, van Gaslaan 88 naar Hilversum. Jacob C. Kuipers, ven A. de H. Geest 4 naar Soest, bakker. Hicha Heistra, van L. Nic.str. 19 naar Blerf- cum Caspar J. H. Untiet, van Verkensmarkt 17b naar Dein Haag. Johannes Voskuilen, von Scherbierstraat 19 naar Utrecht smid. Alijda van Pluuren, van A Paulownol. 7 naar Utrecht. Gerordo Brouwer, von Arnhstr. 16 near Hih versum. Geurt van d«n Brink, van Liend.weg 22 naar Nijkerk, boerenknecht. Mozes Deen, van West er straat 51 naar Alk* ma»arr eleclricien. Alido A v. dL Bogej-t, van Parallelweg 2 na^ Bloemendaal. Alida T. Bon, van Beekenst.l. 12 naar Lerf* mond. Rudolf Dovelaar, van Amh.stij. 21 naar Lun* teren, bakkersknecht. Petrus W. M. de Jong, van Westerstraat 7 rw Den Haag, bankwerker. Klaas Klijn, ven Bloemend.straat 38 naar Krolfc bendam, depothouder. Sophia A. Gaos, van Langestraat 11 naar Utrecht. Hi 11 eg on de v. d. Burgh, van Emmal. 18 naaf Steenwijk, oil. L. d. H. Willemina Steenveld, van B. Wuyt.l. 55 naar Zeist Jacobus J. Kaspers, van Westsingel 15 naaf Hoofddorp, schilder. Henriette Hendriks, ven P. Buysl. 10 naar Anv» sterdam. Genarda F. F. Renes, van Vijver 54 raar Anw sterdam. Bernardus Braam, van Krommestr. 4 naar Dan venter, winkelbediende. Jacoba Hazelaar, van Zogstr. 15 naar Rotte** dam. Maria A. Vriezema^ van Stat.str. 7a naar Hih» versum. Jan W. Oerlemans, van Leusder weg 44 naac Leusden, timmerman. Theodor H. Terp oor ten, van Woeotijgerweg 67 naar Lith. Petrus H. Wilbrink, van Langegradit 12 na«C Buurmalsem kapper. Cornelis de Lang, van G. v. Steltingw.sfreot 4* naar Utrecht, benkw. Philip H. Heuckexoth, van Utr .weg 247 r.oa* Stouteriburg. Josephina H. W- Cramps, von Zuidsingel H naar Zeist

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1916 | | pagina 6