EMILION UHNDEL I. A. SCHOTERMAN Zn. lireclitsclieslrsat 34. Telef. 145. I Uit den omtrek. STADSNIEUWS. aanvoer van kolen uit Duitschland wordt reeds geruimen tijd het mogelijke gedaan j>m den aanvoer uit Engeland te versterken. Indien het inderdaad mogelijk zal blijken jlit Engeland meer kolen aan te voeren, zal XveLvoldoende scheepsruimte kunnen wor den verkregen om dien aanvoer te doen plaats hebben, 't Spreekt van zelf, dat de Kegeering bij voortzetting deligent blijft. Zuinigheid met gasverbruik. Blijkens een informatie bij den heer M. G. Sissingh, directeur-der gemeente gasfabriek te Rotterdam, worden naar aan de Tel. wordt gemeld door het ge meentebestuur aldaar stappen overwogen oin te komen tot een zuiniger gasverbruik. Naar de directie mededeelde, is de kolen- voorraad aan de gasfabriek te Rotterdam groot genoeg om twee maanden het be drijf op denzelfden voet te kunnen voortzet ten. Daar echter de aanvulling, die ge schiedt door tusschenkomst van het Rijks- kolenbureau, te wenschen overlaat en het te voorzien is, dat men in d.e toekomst met beperkte voorraden rekening moet houden, zoo zijn zeer spoedig maatregelen te ver wachten,- die verbruik en aanvoer meer met elkaar in overeenstemming brengen. Die plannen zullen den Raad wellicht reeds in de eerstkomende vergadering wor den voorgelegd. Verhooging van gasprijs zou eerst in de allerlaatste plaats in aan merking komen. Het eerst zullen de win kels met hun overvloedige etalage-verlich ting tot beperking worden gedwongen, en dan zal een beroep op de burgerij worden gedaan, om zuinigheid in het gasverbruik te betrachten. Het koken op gas zal daaren tegen worden aangemoedigd, wijl dit tot kolenbesparing aanleiding geeft. Verlaging van gasdruk is eveneens een maatregel, diea men voor Rotterdam niet gewenscht acht en die eerst bij alleruiterste noodza kelijkheid genomen zal worden. De directie verwacht van het betrachten vun zuinigheid zulk een invloed op het ver bruik, dat de beperkte aanvoer voldoende I» om in de behoefte te voorzien, en men liet zal vastloopen. Bovenal, aldus eindigde de directeur, moet de burgerij het denk beeld worden -bijgebracht, dat men er n;et maar op los moet leven, alsof er geen wolk je aan de lucht is, 'n feit, waaraan wij ons op het oogenblik in Nederland maar al te veel schuldig maken. Nederlandsche ambulance te P a r ij s. Naar het Hbld. verneemt, .zal de chef der Nederlandsche ambulance te Parijs, dr. Bierens de Haan, in ons land terugkeeren. De D. Ct. meldt, dat dr. G. O. Lotsy, vroeger te Kalro, thans als radioloog ver bonden is aan de Nederlandsche ambulan ce te Parijs. Op eigen verzoek verleent hij ook zijn diensten als radioloog aan een Fransche ambulance. afdeeling geplaatst en hij werd reeds een maal eervol vermeld. Men zal zich herinne- ren, dat Koning enkele jaren terug als hardrijder op schaatsen nogal naam had en o.a. een winter naar Davos is gezonden om voor den Nederlandschen Schaatsenrijders- bond te trainen voor de wereldkampioen schappen. Over de grens g.e komen. Te Winterswijk is een Duitsche deserteur over de grens gekomen, een 25-jarige sol daat uit Essen, die reeds twee jaar aan het oostelijk front had gestaan en nu van zijn verlof gebruik had gemaakt om naar ons land te gaan. Te Coevorden is een Duitsche deserteur aangekomen. Terwijl hij op wacht stond heeft hij van' de gelegenheid gebruik ge maakt om te ontvluchten. Te Winterswijk is Zondag een Russische krijgsgevangene aangekomen, een 28-jarige gehuwde landbouwer uit het Siberische gou vernement Tobolsk, die uit het kamp bij Munster, waar "hij in een cohesfabriek ge werkt had, ontvlucht was met eenen kame raad, die onderweg weer was aangehouden. Hij had acht dagen over den afstancl ge daan. Een smokkelschip. Het Rijn schip God met ons, met steenslag geladen uit Duitschland gekomen en bestemd voor België, is op vermoeden van verborgen smokkelwaar te vervoeren, door de kom- J miezen uit Sas van Gent naar Ter Neuzen i teruggestuurd voor onderzoek. Toen Jvet i eerste ruim was leeggehaald, bleek, dat men j in de ruimte lusschën de buikhelling en het vlak van het schip lijnolie had loten vloeien. Het gevondene wordt op 30 vaten geschat. telegram, is het s.s. „Riouw", op reis van Batavia naar Amsterdam, de haven van j Alexandria binnengelooprn met brand in de lading. Twee ruim-luiken werden lucht- dicht gesloten. Het s.s. „Riouw" is van de Stoomvaart Maatschappij „Nederland" en vertrok 16 dezer van Porf-Saïd. Nader bijzonderheden omtrent den brand zijn niet bekend. De Maatschappij was meldt de Tel. van het gebeurde nog on kundig. Reclames. per anker I 34.—, per flesch 0.85, pin» t 1.50 per anker ACClfiiS. School- en Kerknieuws. D s. G. Spijkerboer, i Uit Harderwijk meldt men Ds. G. Spijkerboer, hervormd predik&nt al hier, is na een kortstondige ziekte overleden. Hü v.-'-s doudste predikant van Harderwijk. Maatschappij ter bev. der Geneeskunst. De 68sle algemeene ver gadering der Nederlandsche Maatschappij tot bev. der Geneeskunst zal te Alkmaar ge houden worden. Door dr. H. P. Kapteyn is aan het onder steuningsfonds der Maatschappij 10,000 nagelaten. Uitvoer vt versch fruit. De Coöperatieve Broodbakkerij en Ver- hruiksvereeniging Voorzorg te Rotterdam, Delft en Schiedam heeft bij den minister van Landbouw aangedrongen op een ver bod tot uitvoer van versch fruit, daar de in voer van gedroogde zuidvruchten geheel is stopgezet. Ach*, meent, dat deze moeilijkheden hoofdzakelijk hieraan zijn te wijten, dat de uitvoer van versch fruit en de daaruit ver vaardigde producten uit Nederland niet ge heel is stoogezet. Jute en jutedoek. Men schrijft uit Enschede: Sedert eenige maanden zit de Twentsche industrie met het pakrnateriaal, benoodigd voor hare verzending naar overzee, nl. jute- doek, in hooge mate verlegen, aangèzien de Engelsche regeering verboden heeft ruwe jute uit Engeland en Engelsch-Indië naar Nederland te exporteeren. Eveneens heeft de Engelsche regeering een verbod gelegd op den uitvoer "van jute- doek, waardoor de aanvoer van dit artikel uit het groote jutecentrum Dundee totaal is stopgezet. Dat door een en ander groot ongerief aan onze nijverheid wordt toegebracht, spreekt wel vanzelf. Zulks zou echter nog wel te overkomen zijn, wanneer er passende sur rogaten voor jute en jutedoek gevonden zou kunnen worden, echter is zulks niet het ge val. Wel hebben fabrikanten getracht in plaats van jutedoek, zwaar katoendoek, zoo genaamde wrappeïs, dubbel gevouwen te ge bruiken, doch er is reeds gebleken, dat dit doek niet bestand is tegen eenig transport van belang. Het doek is niet tegen vallen en gooien bestand, scheurt in, de inhoud van de baal komt voor den dag en het ge volg is, dat de manufacturen nat worden, vervuilen en beschadigd aankomen. De scheepvaartmaatschappijen willen geen schoone cognossementen meer afge ven; hooggaande kwesties ontstaan met as- Suranlïemaatschappijen en het einde is, dat hei v. entsch doek in discrediet geraakt bij koorv n het Engelsche doek boven het Holla'v wordt verkozen. Hei helijk, dat in dezen toestand veranderir ->rnë; wil men niet zien, dat onze handel guct verloopen, dan moet onze nijverheid ov.- jute cn jutedoek kunnen be schikken. ^ou regeering, die in vele zaken ioo diligent is en zoo dikwijls een uitweg heeft gevonden in moeilijke kwesties, ook deze aangelegenheid niet tot een oplossing we ten te brengen? Een Hollandsche sportman ln Franschen dienst. Onze landgenoot, de Groninger Siep Ko ning, die enkele jaren geleden ook hier te tonde vliegdemonstraties heeft gegeven, ia haar de H. Ct. verneemt, sedert eenigen tijd in Franschen krijgsdienst. in het .Erensche leger ic hij bij <ïe ylieg- Station voor Maalderij en Bakker ij te Wageningen, Blijkens het verslag over het vereenigingsjaar 1 Mei 1915'16 toonen de werkzaamheden van het station een aanmerkelijken voor uitgang aan. Het totaal aantal onderzoch te monsters bedroeg 8229 (tegen 4298 in het vorig verslagjaar), waaronder ruim 4500 ten behoeve der controle op de ver werking der Regeeringstarwe. Het totaal aantal scheikundige bepalingen bedroeg 22000, tegen 15000 in het vorige jaar. Het aantal aangesloten bakkerijen en brood fabrieken ging terug van 150 tot 141 op 1 Mei 1916. Door den oorlogstoestand moeten ook van Regeeringswege besluiten met betrek king tot toezicht op de samenstelling van brood op uitvoering wachten. In verband met het feit, dat in den laatsten tijd her haaldelijk grof bedrog kan worden aange toond, is 't te hopen, dat het onderzoek spoedig uitbreiding kan ondergaan. De wij ze vun distributie zoowel van tarwe als van rogge heeft tengevolge gehad, dat de di verse broodsoorten vaak in erge mate on zuiver waren, en andere afwijkingen ver toonden. Aan de reiniging van de Regee ringstarwe wordt in den laatsten tijd meer zorg besteed. Ten behoeve der controle op de verwer king der Regeeringstarwe, welke door den Minister van Landbouw, enz. aan het Sta tion is opgedragen, werden aan de meer dan 400 meelfabrieken en molens, d'e Re geeringstarwe verwerken, meer dan 4000 monsters getrokken. Enkele bijzonderheden betreffende het onderzoek zijn vermeldens waard. In een monster roggebrood werd 10 mais geconstateerd; in een monster gemalen rogge werd 123 j mais aange troffen, terwijl ook in ongebuild tarwemeel een enkele maal mais gevonden is. Voorts werden in monsters ongebuild Regeerings- tarwemeel aangetroffen: o. 2 zand; b. 1 y* gips; c. meer dan 19 water; d. kof- fiedoppen; e. maltosegehalte na de diasta- tische proef boven 50 (tot 36 f on zuiverheden als haver, bolder, doppen, zand tot 5 De groote uitbreiding van de werkzaam heden maakte een vergrooting van de labo ratoriumruimte noodzakelijk, door een ver grooting met 50 vierk. M. kon hierin worden voorzien. Een zeer groot aantal adviezen werd uit gebracht. Verschillende bedrijven hebben in zoodanige mate te lijden onder de tijdsom standigheden, dat uitbreidingen en verbe teringen licht'worden uitgesteld. Derhalve is het een verblijdend verschijnsel, dat toch zoovelen de voorlichting van het station in roepen. Speciaal op maalderij-gebied was het aantal verstrekte adviezen zeer groot. Een proef werd genomen met de uitgifte van boeken ten behoeve van de bakkerij- boekhouding; voorloopig tabellarische kas boeken, vorderingenboeken en loopersboek- jes. Redders beloond Door het hoofdbestuur van de Noord- en Zuid-Hol- landsche Redding-Maatschappij is, behalve de reeds uitgekeerde geldelijke belooning van 270, aan de redders der bemanning van den verongelukten haringlogger „En- gelina'nog een huldeblijk vereerd, n.l. voor den bootsman een zilveren- en voor ieder dep roeiers een bronzen medaille, met getuigschrift in lijst. Verdronken. Te Gorinchem is uit een sloot nabij de kolk van den Schelluin- sehen Vliet 'net lijk opgehaald van A. de G., een groentenkweeker, die sedert Vrijdag morgen werd vermist. Brand in het s.s. „R i o u w." Volgens eea uit Londen ontvangen Lloyd- Ktihsf en Wetenschap. Alida Tartan d—K 1 e i n. Maan dagavond hèeft in den Leidschen schouw burg mevr. TartaudKlein haar jubileum i gevierd. Mevr. Tartaud werd na afloop van bet stuk („Sonna") toegesproken door den vice-1 voorzitter van het Schouwburgbestuur, ka- j pitein André de la Porte. Deze bood haar een prachtig bloemstuk aan, alsmede een zilveren visiteboekje met I inhoud. Hierna sprak de heer A. F. Visser, na mens het Leidsch Studentencorps, die zijn toespraak van een bloemenhulde deed ver- gezeld gaan. Vervolgens richtte de praeses van het Leidsch Studenten-tooneel, de heer J. C. Baud, eenige woorden tot mevrouw Tar taud en bood haar daarbij eveneens een i prachtig bloemstuk aan. Mevr. Tartaud dankte getroffen en hield na afloop receptie in den foyer. J a n C. d e V.o s heeft gisteravond te Den Haag als „Pomerius" gejubileerd. De schouwburg was geheel bezet en het pu bliek was dankbaar voor het gebodene. No het slotbedrijf is de jubilaris door Ed. Ver- j kade als voorzitter der feestcommissie ge- j huldigd. Hem is een portefeuille met inhoud aangeboden. Verder werden tal van kran- sen en bloemstukken aangedragen. I Een Rembrandt ontdekt? Aan Het Volk wordt uit Schoonhoven geseind: Door een Amsterdamsch .kunstkooper is een j verwaarloosd schilderij gekocht, dat na restauratie voor een Rembrandt gehouden I wordt. Gracht 8 te Utrechtdirecteur is mr. van Noppen. Adviezen worden alleen verstrekt aan leden van aangesloten vereenigingen. Voor het inrichten der boeken wordt een geringe vergoeding geheven. Besloten wordt zich bij het bureau aan te sluiten. De bespreking fondsvorming, plan Krook wordt uitgesteld. De voorzitter deelt mede, dat de boek- houdcursus een poosje heeft getraineerd, daar door Gemeente en Provincie een sub sidie was uitgetrokken voor een handels- avondcursus. Het Rijk heeft echter geen sub sidie toegekend, zoodat ook de andere sub sidies daarvoor vervallen en de opening dus eerst in 1917 kan plaats hebben. De heer Peper is nu bereid weer een avondcursus te geven van practisoh boekhouden. Besloten wordt bij voldoende deelname dit jaar weer een cursus te houden. Bij de nu volgende bestuursverkiezing worden gekozen de heeren mr. A. W. Bos en A. M. den Meijer. Ingekomen is een-missive van den minis ter van Waterstaat inzake het adres van Han del en Nijverheid over verbetering van den postdienst. Zooveel mogelijk is aan het ver zoek tegemoet gekomen, terwijl als de ver bouwing tot stand is gekomen, verdere ver beteringen zullen worden ingevoerd. Verder is nog ingekomen een missive van den Commissaris der Koningin in de pro vincie Utrecht over de mogelijk ondervon den nadeelen van den zomertijd. Door het bestuur is geantwoord, dat de middenstand zich zeer wel met den maatregel kan vereeni gen. Bij de rondvraag vraagt de heer Levy wat de Gemeente aanleiding heeft gegeven de huisnummers op de Langestraat te veran deren. De heer Frederiks deelt mede, dat vorig jaar tot een vernummering der perceelen is besloten en dat B. en W. den handelsstand een jaar gelegenheid hebben gegeven met drukwerk enz. er op te rekenen. Door eenige heeren wordt nogmaals ge klaagd over de postbestellingnog herhaal delijk komt het voor, dat brieven enz. ver keerd worden bezorgd. Daarna wordt de vergadering gesloten. 33—24—25 Nov ember. Amlcitia. Bam Ver. tot Bestr. der Tuberculose. 28 Nov. Het Valkje, lezing KI. de Vriee Sr. 30 Nov. Belgische liefdadigheidsultvoeS ring 4 Dec. Het Tooneel, Royaardt. 7 Dec.'Nutslezing, Kapt. Vogel. 11 Dec. Die Haghespelers „De Dien at. knecht in het Huis." 13 Dec. Protst. Bond. Lezing Ds J. H. Heckman. 14 Dec. Amicitla. Hollandsche Strijk kwartet. 18 Dec. Volksavond Toonkunst. 19 Dec. Uitvoering Toonkunst. 21 Dec. Maison de Haas. Luth. Kring. 6 Jan. Theosof. Ver. Lezing mr. P. Tide- man. 6 Jan. Amicitia. Bal van den heer Klaa* sen. 6 Febr. Theosof. Ver. Lezing mevr.- W RosVrijman. 18 Febr. Amicitla. Bal-Masqué. 19 Febr. Het Tooneel, Royaprds. 22 Febr. Amlcitia. Concert Josel Pem- baur. 7 April. Theosof. Ver. Lezing M. va# Maanen. Reclame. G. SA SB ACH, Coiffeup—Coiffeuse, Utrechtscheweq 50. Speciaal adres voor Kaartwerken. De Utrechtsche politie heeft E. B. A. en C. v. d. W. in hechtenis genomen, die] zif verdenkt schuldig te zijn aan de poging j tot doodslag op de jachtopzieners K. en D. te Bunnik. Kennisgevingen. Distributiewet. Burgemeester en Wethouders van Amersfoort maken bekend To. dat G. Brom, Puntenburgerlaan 35, gedu rende een week is uitgesloten van het verkrijgen van regeeringsvarkens wegens het verkoopen van regeeringsvarkensvleesch aan een wedcr- -verkooper 2o. dat J. Bouman, Leusderweg 104, tot 1 Januari 1917 is uitgesloten van de distributie van regeerings-aardappclen wegens het geven van teweinig gewicht. Amersfoort, 20 November 1916. Burgemeester en Wethouders voornoemd, De Secretaris, De Burgemeester, A. R. VEENSTRA. VAN RANDWIJCK. Uitvoer Boonen. De Burgemeester dér gemeente Amersfoort maakt bekend, dat ingevolge eene circulaire van den Minister van Landbouw, Nijverheid en Han del, d.d. 13 November 1916, het verbod van uitvoer uit de Gemeente, voor rogge, roggemeel, tarwe, gerst en haver, wordt uitgebreid tot Paardcnboonen, Wierboonen, Schapenboonen, Duivcnboonen en Waalsche- of Tuinboonen. Amersfoort, 21 November 1916. De Burgemeester voornoemd, VAN RANDWIJCK. Handel en N ij verheid. Gisteravond hield de vereeniging „Han del en Nijverheid" een algemeene ledenver gadering in de Zwaan, onder voorzitterschap van den heer W. van Schaik. Bij de opening herdacht de voorzitter den oud-voorzitter den heer S. J. van Duinen, wiens nagedach tenis nog lang bij den middenstand in her innering zal blijven. Daarna las de secretaris de notulen vaïi 28 April, welke werden goedgekeurd. Nadat twee nieuwe leden waren aangeno men, bracht de heer Van Schaik verslag uit van het te Leiden gehouden Middenstands congres. Daarna kwam aan de ordemededeelin- gen omtrent opgericht Bureau voor advie zen provincie Utrecht. De heer Houbaer deelt mede, dat te Utrecht een bureau is ge vormd. De contributie bedraagt 5 voor elke 50 leden. Alle leden kunnen dan ge bruik maken van het bureau om hun boek houding na te gaan en in orde te maken. Alles geschiedt onder strikte geheimhou ding. Het kantoor von het bureau ia Nieuwe Liederenovond Hullebroeck. Emiel Hullebroeck is weer terug uit Indië en gisteravond heeft hij in Amicitia ge zongen. De zaal was goed bezet en dankbaar ap plaus klonk na elk zijner nummers. Hij be gon- plechtig, zooals hem vooral in dezen oorlogstijd goed leek, met het oude „Mijn schild en mijn betrouwen zijt Gij, o God, mijA Heer", dat door de aanwezigen staan de werd meegezongen. Toen volgden zijn liederenvele oude bekenden en ook nieu we, in 't zoete, melodieuse Vlaamsch. Hullebroeck's optreden deed eerst wat koel aan, er is iets verafs in zijn droomeri- gen en toch doordringenden blik als van een Oosterling een afstand met zijn publiek, ondanks zijn gezellig salon-schiJderstenue. De omgeving zal hier ook wel veel schuld aan hebben. Een koud, kaal podium is niet de plaats om liederen van een intimiteit als „Het Boorlingsken" van Willem Gijsels tot hun recht te doen komen. Doch allengs begonnen we de omgeving te vergeten en genoten van den schoonen zang dien de pianobegeleiding zoo goed tot haar recht doet komen, dit laatste vooral in, „Scherpenheuvel". Ook „Mijn Tientje" van Bernard Bolle sloeg in. Maar toen na de pauze de zanger refreinen liet meezingen „Lopper Chrispijn" en „de Gilde viert", die oude getrouwen, toen had hij zijn publiek te pakken en het slot van den avond was een geestdriftige „Vlaamsche Leeuw". Bazar Amicitia. 'Donderdagavond zullen de heer en me vrouw Clinge Doorenbos hun medewerking vorleenen tot 't welslagen van den Bazar in Amicitia en Zaterdagmiddag zal een kinder voorstelling plaats vinden. Ongevallenverzekering. In de gisteren te Utrecht gehouden open bare zitting van den Centralen Raad van beroep heeft de uitspraak plaats gehad in de volgende zaak Hooger beroep van de Rijksverzekerings bank tegen de uitspraak van den Raad van Beroep te Utrecht, waarbij met gedeeltelijke vernietiging eener beslissing van de Bank, die ingaande 23 Dec. 1915 voorloopige ren te toekende naar 25 pet. inv. ad 0.17M per werkdag, aan J. P. J. v. R., monteur te Amersfoort, eene voorloopige rente is toe gekend van 0.24 H per werkdag naar 35 pet. inv., ter zake van een ongeval, tenge volge waarvan hij den linkerpols kwetste. De Centrale Raad vernietigde de uitspraak en bevestigde de beslissing der Bank. Wij ontvingenn: Orplid, verzen van J. Jac. Thomson, In genaaid ƒ1,25, gebonden ƒ1,90. Uitgave van J. Ploegsma, Deventer. AGENDA. Heden Amicitia. Revue Had je me maar. Amersf. Bioscoop- erf Variété-Theater, Specialiteiten en Bioscoop. Museum Flehite. Openbare Leeszaal (Beukenlaan) 10— 12^, 2^—10 uur, Zondag uur, Maandag 214—10 uur. Bibliotheek Theosof. Ver. Zaterdagavond 614—714 uur. Amicitia, Zondagmiddag, half 4 tot half 6 .strijkje." Berg-Hotel. Woensdagmiddag 3—6 uur Thee-Concert. Maison de Haas, Langestraat 87. Dins dagmiddag 5>£ uur Strijkje' Burgerlijke Stand. j November 1910. Geboren: Jan, z. van Aalt Willemsen en Geertruida Vetkamp. Gehuwd: Josephus Johannes van den Hove en Gijsbert Willemina Verhaar; Wou ter Buis en Anna Schouten; Herman Over- eem en Jannetje Staal. Overleden: Willem Mattheus van Plint- ren, 12 jaar. Telefonisch Weerberioht. Naar waarneming ln den morgen van 22 NovemHoi i l(> Medegedeeld door het Kon. Ned Met. Instituut te ds Bilt Hoogste stand 704.5 te Haparondo. Laogste stand nabij 745 In N.-W.-Duitsch land. Verwachting tot den avond van 23 Nov.: Matige tot zwakke winden uit westelijke tot zuidelijke richtingen, zwaar bewolkt met tijde lijke opklaring, weinig of geen regen, aanvnni lijk iets zachter. Fietslantaarn aansteken 4,28 uur STAATSLOTERIJ Hoogste arijcen ter I. tri..-. TREKKING VAN 21 NOV. f 2000017828 f 5000: 18853 r 4004096 100: 3322 6630 11086 11113 11907 11150 7ste Klasse. Prijzen van 20. 17 42 66 83 98 103 156 160 176 102 273' 296 340 397 416 552 571 602 699 731 734 806 808 864 897 930 961 969 971 1007 1156 1159 1223 1276 1418 1436 1145 1158 1459 1406 1500 1596 1653 1669 1764 1768 1775 1778 1782 1939 2031 2179 2269 2272 2434 2445 2450 2514 2535 2656 2726 2732 2771 2795 2821 2828 2845 2883 2915 2986 3000 3003 3005 3071 3081 3140 3184 3206 8315 3390 3392 3110 3431 3174 3508 3520 3592 3618 3032 3789 3833 3887 3928 3957 4031 4097 1101 4116 4119 4175 4180 4238 4240 4327 4315 4355 4361 4111 4159 4480 4538 4539 4588 4635 1636 4668 4720 4710 4762 4823 4856 4871 -1926 4978 4995 5076 5085 5113 5152 5169 5186 5206 3341 5380 6388 5422 5504 5565 5648 5849 5898 5910 6028 6011 6047 6054 6133 6137 6171 6301 6343 C351 6393 6409 6421 6442 6469 6483 6187 6499 0518 6556 6580 6583 6587 6879 6915 6962 7001 7025 7058 7076 7677 7103 7130 7155 7165 7171 7179 7211 7297 7382 7416 7445 7501'7533 7575 7611 7<3GO 7683 7098 7720 7799 7807 7813 7818 7929 7978 8019 8026 8068 8218 8231 8249 8323 8358 8377 8389 8454 8455 8541 8579 8685 8713 8726 8749 8974 9092 9112 9167 9252 9287 9314 9142 9191 9553 9675 9734 9769 9815 9817 9849 9905 9934 10066 10132 10168 10538 10584 10007 10691 1074i' 10715 10782 10791 10888 10892 10901 10915 11038 11157 11214 11221 11233 11291 11360 11371 1147* 11183 11527 11537 11555 11613 11659 11716 11818 11894 11936 11952 11995 12000 12026 12028 12064 12102 12118 12158 12206 12248 12277 12285 12298' 12314 12471 12191 12518 12586 125% 12648 12659 12689 12699 12717 12718 12729 12765 12769 12798 12867 12899 13021 13027 13117 13154 13277 15377 I3445 13189 13502 1.3549 13609 13640 13664 13688 13694 13702 13843 13866 13875 13938 13947 1399l" 14009 15078 14083 14089 14096 14153 14345 14352 14353 14356 11432 11138 14503 1-1509 11531 11562' 14580 14607 14620 14661 14699 14727 14743 14790 11916 14941 15039 15158 15212 15214 15225 15251?' 15262 15272 15304 15328 15331 15356 15397 !540(j 15418 15434 15448 15450 15516 15677 15694 15711 15718 15737 15746 15848 15910 15917 16010 lGOif 10014 16096 16184 16191 16306 16338 16361 164fl{ 16441 16449 16609 16837 16909 17007 17026 17036 17092 17154 17168 17205 17215 17238 17407 17415 17521 17546 17632 17797 17840 17.842 17878 17917 18630 18062 18133 18147 18161 18102 18172 18178 18250 18255 18336 18.376 18395 18408 18525 18584 18597 18620 18625 18738 18748 18862 18877 18888 18971 19059 19160 19192 19193 19232 19282 19331 19334 19337 19380 19384 19431 19413 19169 19527, 19511 19590 19620 19625 19686 19706 19717 19740 19821 19897 19904 19936 19937 19964 19993 20029 20041 20118 2Ó123 20197 20219 20236 20291 20336 20364 20423 20447 20462 20464 20481 20547 20.568 20691 20717 20791 20800 20807 20823 20916 20961 20978 413e STAATSLOTBRIJ. Eerste klasse. Trekking van 21 Nov. 10! O. (500 loten.) J Ten kantore van den collecteur A. C,R, O. Leinweber te Amersfoort (Breastraat 22k rijn aan de navolgende nummers te beurt gevallen J Prijzen van 20.6010, 602G, 0314 15307, 15405, 18620 en 16025. Te zemen 7 prijzen.

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1916 | | pagina 3