Haarnetten JACQUES BEZAAN, ZENDT MEUBLEMENT Advertentiën, Tandarts MINK SCHOL, Gevraagd ETAGE, zeer sterk, bü muts en recht model, Dameskapper, Langestr. 71. Tel. 479. Brandstoffen distributie:: 's zomers buiten v. Firma P. J. ZANDVLIET. Hamburgerbrug Tz. 70 H. Koning en Zn Dubbele Damessalon PENSION, Keukenmei f 15.— PREMIE. Proeftuin „AMERSFOOR1 AARDBEIENPLANTEI TRIOMPH DE GAND LAXTON NOBLE DEUTSCH EVERN enz. J. TH. VAN NES - HOF 3 Fijne Rijst- en Appeltaartjf Energievormer voor Kinderen ZemiwzwaKken enHerstellendeB Magazijn „de Gouden Klok", langestraat 43, Amersf r Mejuffr. C. R. Depla, Amsterdam. •Mejuffr. M. Huijser van Reenen, Amster- (Hem. De heer B. P. ten Hagen, Alkmaar. De Heer J. Witteveen, Alkmaar. De heer en mevr. B. J. Liemt, Haarlem. De heer en mevr. I. L. Peeters, Rotter dam. De heer en mevr. A. C. Beer, Rotterdam. Pension Rustoord. Fam. v. d. Garden, Vuurburg. Mej. C. Piekema, Amersfoort. Mej. van Epen, den Haag. ÏMej. de Ruyter, den Haag. Fam. Willet, Amsterdam. Fam. Harder, Amsterdam. Fam. prof. dr. van Itallie. Fam. Kohier, Amsterdam. (Mevr. v. Tijen, Amsterdam. Mej. Everts, Hilversum. Fam. Goosmann, Amsterdam. Fam. Dantzig, Amsterdam. Fam. Wigersma, Paterswolde. Majoor Grefe, Tilburg. Fam. Smit, Kinderdijk. !Mej. Pot, Slikekrveer. 'lyiej. Brandon, Rotterdam. Hotel Oud-Leusden. Fam. Romein, Amsterdam. Fam. Wishof, Den Haag. Fam. v. Heuven, Nijmegen. Fam. Thieme, Amsterdam. Fam. Lans, Delft. Fam. Van Veen, Rotterdam. Berghotel. De heer en mevrouw Meltzer en kinderen, Soesterberg. Mejuffr. M. Wilde, Amsterdam. Dames Pleyte, Utreoht. De heer en mevrouw W. C. Pleyte, Zalt- Bommel. De heer D. C Pleyte, Zalt-Bommel. De heer en mevrouw C. M. Robert, Am>» Sterdam. De heer en mevrouw Leo Polak, Amster dam. De heer en mevrouw A. W. v. Embden, Den Haag. Mevrouw Kluytenaar du Marchie Servaas, Amsterdam. De heer J. A. Kluytenaar, Amsterdam. Mevrouw F. Wilde Driesen, Amsterdam. De heer Joh. Kluytenaar Santpoort. De heer en mevrouw A. J. v. d. Paauw, 'Nijmegen. De heer A. v. d. Paauw, Nijmegen. Mevrouw de wed. Leop. Büchenbacher Zoon, Amsterdam. De heer L. A. Burgers, Den Haag. De heer en mevrouw H. v. d. Goes, Arn hem. De heer en mevrouw A. Voorhoeve, Hat- tem. Dames M. en H. Kuyper van Harpen, Amsterdam. De heer en mevrouw Dr. D. J. Meyeringh, Amsterdam. Mejuffr. A. v. Ingen Schouten Kluyte naar, Amsterdam. Opgave van verhuizingen binnen de ge meente van 214 Juli 1917. Geert A. Prins, N.-H., van Arnh.stra.t 21 naar Vlasakkerweg 1, arts. Johannes van der Heiden, R.-C., van Soester- weg 222 naar Soesterweg 250. Jan W. van der Heyden, N.-H., van Kemp 74 naar Farallelweg 4, boekhouder. Johanna G. Pot, R.-C., van Paternosterstraat 7 naar Gr. Haag 47. Johanna v. Drie, N.-H., van Utr.slr. 34 naar Vijver 36. Pieter J. Verhaar, R.-C., van St. Agalbastr. 28 naar Flierb.str. 11. Hendrika G. v. Zanten, N.-H., van A 't O. Weesh. 21 naar Flierb.str. 11. Hendrika G. J. Vos, R.-C., van Kr. Elleboogst. 2 naar L. Vrouwestr. 51. Andries de Wit, N.-H., van Westerstraat 33 naar Leusdcrweg 153, timmerman. Pieter H. N. Schoenmaker, R.-C., van Wes terstraat Cl naar Soesterweg 1071, kellner. Martha Mulder, N.-H., van Langestraat 55 n. Soesterweg 107'. Arnoldus Leydekker, Ger., van Plantsoen 2 n. Westsingel 14, hulpbesteller. Johannes Kaal, N.-H., van Coninckstr. 13t n. Aldegond-estraat 73, bakker. Berendina Groenevelt, N.-H., van G. v. Stel- lingw.str. 32 naar Aldegondestr. 73. Betje van de Biezen, N.-H., van E. Meysterw. 25 naar Gosth.1. 29. Hcrmanus van Meeteren, N.-H., van Molen straat 14 naar Gaslaan 82, arbeider. Elisabeth Veenendaal, R.-C., van Hellestraat 69 naar Gaslaan S2. Evert Hagenbeuk, N.-H., van Bolderstr. 22 n. Walikerst. 22. Cornelis J. D. v. Eek, N.-H., van K. Koppel 2 naar Pr. Julianapl. 7, gep. Wed. I. Scheltema de Hcere, Rem., van Utr. weg 148 naar Utr.weg 144. Cornelis v. Schoonhorst, N.-4L, van HoogL weg 23 naar Vlasakkerweg 50, reiziger. Hans Levy, N.-L, van Langestraat 36 naar Utr.weg 215. Hcmore F. Buyso, geen kerkgen., van Utr. weg 132 naar Utr.weg 133. Wilhelmina M. Schouten, R.-G, van Kronkel «traat 1 naar Kamp 51. Reinirus J. Evers, R.-C., van Vijver 28 naar Noordstraat 9, arbeider. Matthias Evers, R.-C., van Vijver 28 naar Noordstraat 9. Willem Willemse, R.-C., van Soesterweg 274 naar Soesterweg 305', arbeider. Aric v. Kleinwee, R.-C., van Soesterweg 274 naar Soesterweg 305. Willem A. Floor, N.-H., van Arnh.we-f 93 naar Arnh.weg 822, bloemist. Jon T. Kroes, N.-H., van Arnh.weg 93 naar Arnh.weg 822. Johannes H. H. Schoof, N.-H-, van Amh.weg 56 naar Dievenweg 92, machinist. Hendrik Pijpker, N.-H., van St BonlLstr. 31 naar K. Koppel 2, gep. Wed. J. Alfrink, R.-C., van Isseltscheweg 11 naar St. Andriesstraat 32. Willem Wiersma, N.-H., van Hellestr. 25 naar O. Soesterweg 12, agent van pol Johannes Beus, R.-G, van Kruiste. 44 paar Knrisk. 42, gep. Dames Houbae., ^«\r: kerkgen,, ven Puntenb.L 42 naer Huygcnsl. 31. Jar* v. Doorrevelc, N.-H., van Puntenb.l. 42 naar Huygenslaan 31, commies H. S. M. NVijnanda L. de Woert, N.-H., van Stat.straat 19a r.aar Schimmelp.str. 46, mcdlste. Har.nis Zalm, R.-G, van Appelmarkt 14 naar Weverssingel 13, bankwerker. Dames Piekema, N.-H., van Berkenweg 29 n. Utr.weg 127. Rieno Dontjo, N.-H., van G. v. Stellingw.str. 11 naar Soesterw. 269, spoorarb. Wilhelmijntje Dijkhuizen, N.-H., van Soester weg 191 naar Achterb.str. 50. Johannes van der Veer, R.-C., van Kamp 32 naar Geslaan 68, arbeider. Jan J. Klaosen, N.-H., van Breestr. 41 naar Ha vik 2, papierhandelaar. Dirk van der Vlis, N.-H., van Kamp 32 naar Leusder weg 1, boekbinder. Hendrik J. Dijkslag, Ger., van Scherbierstraat 11 naar Kroontjesmolen 4, smid. Willem Ouwerkerk, Apost., van Schimmelp. straat 3 naar W. v. Mechelenstraat 9, spoorweg- ambt. Cornelia B. Mater, N.-H., van Achterb-stroat 9 naar W. v. Mechelenstraat 9. Hendrikus J. Willemse, R.-C., van Molenstraat 97 naar Soesterweg 89, schoenmaker. Anna A H. Jansen, R.-C., van M. Withoos straat 8 naar Soesterweg 89. Willem W. Bouw, R.-C., van St Andriesstraat S naar L. Vrouwestr. 27, behanger. Ernst S. Reeders, Ger., van Krankel.str. 18 n. L. Nic.straat 20, bouwk. opzichter. Johenna A. de Hondt, N.-H., van Krankel.str. 18 naar L. Nic.straat 20. Arie Ponsen, N.-H., van Utr.weg 247 naar Utr! weg 254, beambte R. O. G. Adnaan v. Wandelen, Ger., van G. v. Stel- lingw.straat 94 naar G. v. Stellingw.str. 93c, mon teur. Wouter v. Korlaar, R.-C., van Soesterweg 278 naar Soesterweg 295, koopman. Sijbrand W. Schellinger, N.-H., van P. Pij perstraat 30 naar P. Bothlaan 15, commies H. S. M. - Maria v. Zuilen, R.-C., van Bissch.weg 22 naar Molenstraat 76, naaister. Hendrik Hulstijn, N.-H., van Kroontjesmolen 14 naar J. Tolliusstr. 11, timmerman. Gerardus Diederiks, R.^C., van v. Assenraad- str. 3 naar L. Vrouwestr. 39. Hendrikus Berghuizen, R.-C., van Molenstraat 23 naar 't Stort 9, arbeider. Jacob G. de Jager, 0.-C-> van Langegr. 26 n. v. Persijnstraat 16. Joseph A. Klein, N.-I., van Krommestraat 52a naar Hof 1, beambte H. S. M. Antje Veenendaal, N.-H., van Gr. Haag 44 naar Koestraat 32. Teunis van den Hoek, N.-H., van Bisschopsw. 51 naar Bissch.weg 83, arbeider. Antonius Mulder, R.-C., van Zogstraat 47 naar Zogstraat 51, wever, Hendrik v. Binnendijk, N.-H., van L. Vrouwe straat 39 naar Hoogeweg 20, koopman. Klaas Jorritsma, R.-C., van Kamp 32 naar Ach- terb.straat 51, agent van politie. Clasina P. M. van der Want, N.-H., van J. v. Oldenb.l. 26 naar 't Laantje 3, leerares bockTu Johanna C. van der Want, N.-H., van J. v. Oldenb.l. 26 naar 't Laantje 3. Johannes v. Leyenhorst, R.-C., van Arnh.weg 54 naar Arnh.weg 52, kleermaker. Dirk Huyden, R.-C., van Bissch.weg 48 naar Valk est r. 25, arbeider. Hendrikus Deys, N.-H., van Westsingel 26 n. Breestr. 07, bleeker. Hendrikus G. T. Brakkee, N.-H., van Eemstr. 22 naar Arnh.weg 119, arbeider. Gijsbertus J. Ham, Rem., van Fr. v. Blankenh. straat 31 naar J. v. Oldenb.l. 22, kantoorbed. Wouter Buis, N.-H., van Molenbuurt 22 naar Bissch.weg 51, magazijnbed. Wed. H. Plomp, N.-H., van Leusderweg 170 naar Leusderweg 180. Hendrik v. Gardcren, N.-H., van L. Vr.str. 45 naar Meth.straat -32, letterzetter. Bernardus H. Helmerhorst, R.-.C., van Mooier- straat 25 "naar Teut 03, schoenmaker. Lambertus T. v. d. Weem, R.-C., van Volke straat 25 naar Breestraat 41, koopman. Johannes E. Fellinga, N.-H., van Stat.straat 19a naar Puntenb.l. 46, adj.-comm. secr. Albert Hendriks, N.-H., van Hellestraat 35 n. Coninckstraat 54, metselaar. Gerritje v. Hoogevest, Ger., van Anvh.weg 116 naar Bergstraat 32, huishoudster. Hendrikus J. Sijmens, R.-C., van Soesterweg 89 naar Achterb.straat 44, fitter. David Heymans- v. d. Douwer, N.-I., van Muurh. 93 naar Snouckaertl. 8, fabrikant. Geerard M. Vermue, R.-C., van Aldegonde str. 46> naar 2e Inf.kaz.str. 6c, serg.-verpl. Heintje Mulleff, N.-L, van Muurh. 93 naar Snouckaertl. 8, ambt. bur. maatsch. Johannes J. v. Dorp, Rem., van Arnh.weg 106* naar Arnh.weg 93, opz. genie. Mej. H. v. Wijngaarden, N.-H., van F. v. Blan- kenh.straat 10 naar Kortegracht 17, verpleeg ster. Mej. J. F. Voigt, Ev.-L., van F. v. Blankenh. straat 10 naar Kortegracht 17, verpleegster. Moj. M. E. v. Ruyven, N.-H., van F. v. Blanken- h.straat 10 naar Kortegracht 17. Cornelis Th. Ruygrok, R.-C., van v. Persijnstr. 5 naar Utr.str. 25a, stalhouder. Johannes Bunnik, R.-C., van v. Persijnstr. 18 naar Soesterweg 172, aannemer. Wed. H. van Drie, N.-H., van Hoogeweg 26 naar Hoogeweg 32. Herman us Kok, R.-G, van Bloemend.str. 65l naar Muurh. 117, arbeider. Aart van den Bor, N.-H., van Laagl.weg 18 n. Hoogeweg 50, arbeider. Elisabeth W. Schuurmans Stekhoven, N.-H., van Bergstraat 23 naar Leusderweg 198*. Salomon M. Aronson, N.-I., van Bergstraat 4 naar K. Bergstraat 2, reiziger. Hendrika W. van der Laan, N.-H., van Regen- tesselaon 4 naai* Tuindorp. Arnold'us v. Nus, N.-H., van Hellestraat 93 ru P. Pijperstraat 19, timmerman. Jan F. Dinkelman, N.-H., van Kamp 32 naar L. Beekstraat 27, winkelbed. Wouterus van den Brink, N.-H-, van Breestr. 38 naar Kroontjesmolen 4, letterzetter. Jan Broeksmit, N.-H., van Langesfr. 3 naar Varkensmarkt 9, schoen winkelier. Jacob v. Zoonen, N.-H., van Westerstraat 27 naar Utr.weg 60, ambt centr. boekh. Wed. C. Kole, N.-LL, van Heiligenb.weg 39 n. L. Beekstraat 22. Gerard v. Dijk, N.-H., van Coninckstraat 12 n. Coninckstraat 17, arbeider. Wed. P. van der Pol, R.-G, van Conijvckstraat 17 naar Coninckstraat 21* Petrus A. van der Zwaan, R.-C., van Wcstsingel 39 naar Westsingel 41a, dir. rijtuig mij. Justus Anderiessen, N.-H., van Hoogeweg 11 inw. naar Aldegondestraat 46, brievenbest Justus A. Wiss, R.-C., van L. Vr.str. 21 naar Gr. Spui 35, smid. Johan Grol, R.-C., van Leusderweg 130 naar Utr.weg 228. Alberta Witteveen, N.-H., van Arnh.weg 67 n. Arnh.weg 51, pettenmaakster. Henri S. M. Menko, geen kerkgen., van B. Wuyt.laan 62 naar Berkenweg 29, fabrikant. Cornelis Zwankhuizen, O. L., van Kamp 75 n. Muurh. 131, hospitaalbed. Wouter Arentzen, N.-H., van Aldegondestr. 6 naar AWegondtestraat 58, letterzetter. 'AGENDA. Onder deze agenda worden alleen opge nomen die uitvoeringen, vergaderingen, enz. welke in het Dagblad geadverteerd worden. Vrijdag, Zaterdag, Zondag, Maandag, Dinsdag, Amersf. Bioscoop, Langestraat. Vrijdag, Zaterdag, Zondag, Maandag, Bioscoop de Arend. Zondags Concert Birkhoven. Dagelijks: Museum Flehite. Bibliotheek Theosof. Ver. Zaterdagavond öVi—7H uur. Openbare Leeszaal (Beukenlaan) 10— 12^, 2^—10 uur, Zondag 2K—5>S uur, Maandag 2X—10 uur. 2 Aug. Kerk-concert Tilly Koenen. 31 Aug. Concours-Hippique Birkhoven. Burgerlijke Stand 30 Juli 1917. Geboren: Armand Alphons z. v. Pier re Willem Coonen en Elisabeth Hubertina Vonck. Elisabeth, d. v. Daniel Sprey en Elisabeth Mulder. Jan, z. v. Jan van den Brink en Johanna Geertruida Wilhelmina Reems. Overleden: Elisabeth Johanna Ma ria Petronella Untiet, oud 24 jaar, ongeh. De temperatuur van het water was heden 7 uur 69 graden Fahrenheit. Telefonisch Weerbericht. Naar waarneming in den morgen van 30 Juli 1917. Medegedeeld door het Kon. Ned. Met Inst Hum U Dn Bill, Hoogste stand iets boven 760 in O.- Duitschland. Laagste stand 754.8 te Helder. Verwachting tot den avond van 31 Juli: Zwakke tot matige wind uit Z. en W. rich tingen, meest zwaar bewolkt, waarschijnlijk regen- of onweersbuien, weinig verandering in temperatuur. Fietslantaarn aansteken 9.23. De Heer en Mevronw HERM. MEULENBELT- Sloetzer. danken hartelijk voor de belangstelling bij de ge boorte banner Docbter E L L Y ondervonden. Ce Amersfoort, zal Tan 1 tot 16 Ansnstns alleen des DINSDAGS en VRIJ DAGS van 10 tot IS uur te spreken zijn. door oobtpaar z. k., tegen half September of lateronge- meab. Apartenienten, S A 3 Kamers zonder Ken- ken. Brieven onder No. 363, bureau Amersf. Dagblad. Te linnr gevraagd zoo apoedisr mog. eemeubileerdo of 2 Slaapkamers en 1 Zitkamer voor 2 dames en voor den duur van 1 woek. Br. onder Iett. A, bur. Amf. Dagblad fVervaardlgt ook krul len en hanrtrerk voor 't ulenwste colffnre nil uw uitgevallen tiaar.) De groentenluln. Het oogsten neemt den meesten tijd in deze weken in beslag. Vooral de verschil lende soorten van boonen moeten minstens één keer per week worden geplukt. Bruine boonen, waarvan de peulen reeds dik beginnen te worden, kunnen van wat blad worden ontdaan. Dit zal vooral dan 't geval zijn, wanneer de stand der boonen slecht is, daar anders de kans voor verrotting zeer groot is. In verband met de droogte zijn vele boo nen aangetast door bladluizen, alsook door een roestzwam. Hoewel eerstgenoemde zeer schadelijk kan zijn, indien de luizen in massa's optreden, ook de roestzwam doet vele planten vernielen. Treden de bladluizen pas op, dan kan men deze heel goed bestrijden door een bespui ting met een zeepspiritus-oplossing. Men neemt 2 Hg. groene zeep 1 Dg. spiritus 4- 10 L. water en verdeelt deze op lossing met een bloemenspuit. over de plan ten. Deze oplossing kan gebruikt worden tegen bladluizen op alle groene planten. Mochten na enkele dagen nog vele luizen voorkomen, dan wordt deze bespuiting nog maals herhaald en dan vooral aan den on derkant der bladeren. De verschillende roestzwammen op de boonen 2ijn niet zoo gemakkelijk fe bestrij den. De sporen blijven op het rijshout achter, zoodat het noodzakelijk is, wil men in een volgend seizoen gezonde boomen kweeken, het rijshout of de staken in het water te leggen. Heeft men geen gelegenheid ze in het water te bewaren, dan kan men de stok ken in een dichte schuur brengen en gedu rende enkele uren berooken. De eerste winterspinazie kan nu reeds worden gezaaid. In verband met de droogte is het misschien aan te bevelen eerst het zaad 24 uur in het water te zetten. Men gebruikt als soort: „Breedblad rond- zaad winter". Per Are is K K.G. zaad noodig. Ook wat veldsla kan nu worden gezaaid. Deze groenten zijn dan dikwijls in den winter welkom ter afwisseling van de in maak- en stapelgroenten. Andijvfe wordt voor den inmaak uitge- plant en voor het bekomen van kleine plan ten, die een tijd lang, met kluit uitgestoken, onder glas kunnen bewaard worden, is het nu de tijd van zaaien. Om gedurende den winter over seldery en peterselie te beschikken, wordt nu in een bak gezaaid. Op leeggekomen bedden plant men ver der nog boerenkool, spruitkool en koolrapen. Een beschutte plaats in den tuin wordt van onkruid gezuiverd, om in den loop der maand Augustus pootuien te kunnen zaaien. Reeds in dezen tijd, tusschen 10 en 20 Augustus, moet voor een- nieuwen oogst ge zorgd worden. Een volgende keer komen we hierop te rug, daar de pootui meetsal de beste resul taten geeft op de zandgronden, tegenover de andere uiensoorten. prentbrietknarlen, nieuw© stads gezichten in br. of zw. 2 cent, ruime keuze fantasie- en felicit.- kaarten. i'robeert eens een pak vonkvr. lucifers Holl. boerin of molen 12$ of 13 ct.. kaarsjes, nachtlichten, lampions, schoen was, zijlwas, Erdal, closetpapier 12 en 20 cent por rol. fotomap m. kiekies v. Amersfoort 15 ct., pennen, inkt, prima briefkaarten 35 ct. de 100, vliegenvanger 5 ot. lepels, vorken, messen. zandvormen, emmertjes, sohop- iea, kruiwagens, springtouwen, rackets, ballen, Boldoot's eau de cologne en odeurs, tandpasta, friseer-, zij- on kuit kammen, prima haarnetjes 6 ct., sohoen- veters, gummihakken, zuigfles- schen, slang en speenen, zool beslag in do uw dagbladen na lezing port- vrif aan de bibliotheek voor de geïnterneerden Kamp van Zeist UTRECHT. Schilrierlinnen. Schilderpapier. Schildercarton. Pnsfelpapler. Roetseerklel. Schilderkisten. Schilderstoeltjes. Eelranc- Olie- en Waterverf. Vernis. Electr. Brood- en Banketbakkerij „01 GULDEK KORENAAR** Onze broodsoorten staan onder Con trole vanbet Station voor Maalderij en Bakkerij te Wage- ningen - - - - Arnliemsche str. 24 Telefoon 91. Mej. J. BOSHUIZEN, ge diplom, coiffeuse, Krommestr. 44 Kappen, Shaniponeeren Electr. droging 10.50. Ondnlatlon Marcel. Vlechten maken van alt gevallen haar f2. Tel. 460. Heer en Dame zoeken in boschr ijkc buurt voor 14 dagen en g"&chikt Brioven aan TER HAAR en SCHÜI-JT, Boekhandel Leerdam Bekwame biedt zich aan voor noodljQ Br. Iett C. B. bureau Am Dagblad. NEDERLANDSCHE FABRIEK VAN TURN- ARTIKELEN ei) SCHOOLMEUBELEN. STENO-TYPIST(E) of CORRESPONDENTr' De N.V. Nederlandsche Fabriek van Tui® artikelen en Sehoolrpeubelen te AMERSFOOF vraagt tegen 1 September 1917 of eerder ierrm ter vervullipg van bovengenoemde vacature. Bekendheid met de Fransebe, Duitsche-i Engelsehe Handels-Correspondentie strekt Kjlj aanbeveling. Brieven met uitvoerige inlichtingen met opgs van tferlarjgd salaris onder motto„Correspo dentie", aan „Turrjartikelen, Postbus 12, Amster: NEDERLANDSCHE FABRIEK VAN TURN- ARTIKELEN en SCHOOLMEUBELEN. MACHINE-BANKWERKER. De N.V. Nederlandsche Fabriek van TV artikelen en Sehoolrqeubelen te AMERSFOOi heeft voor direct plaatsing voor een uite bekwaam MACHINE-BANKWERKER aan hars aanbouw zijnde Fabriek aan den NieuWenweg het Soesterkwartier. Bekendheid met het stellep er) onderhout Van bout- en ijzerbewerkings-maehines is nJ een der eerste vereisehtei), terwijl reflectanten geschiktheid rrjoeten bezitten leiding te geven de afdeeling „IJzerbevVerking". Brieven met opgaaf var) verlangd loon uitgebreide inliehtingen onder n>otto,,Machi- Bankwerker" aan „Turnartikelen, Postbus 12, Am! NEDERLANDSCHE FABRIEK VAN TURN ARTIKELEN en SCHOOLMEUBELEN. De N.V. Nederlapdsehe Fabriek var) Tcïtó artikelen en Seboolrpeubelen te AMSTERD! Welke haar bedrijf naar Arpersfoort oVerbre: heeft voor haar personeel minstens 20 WONINGEN NOODIG, Ieder, die een daartoe in aanmerking konjec. Wonipg ter beschikking weet, wordt verzocht bi! vai) kennis te geven aan dep Heer W. Vf HASELEN P.Hzn., Makelaar, Snoekartlaap 21 (va" malige Soesterweg) te Amersfoort. Indien eep opgegeven Wonipg doof de S! l of iemand van haar persöpeel ingehuurd Wor,,.j zal bovengenoemda premie den eersten aapbrf o ger Worden uitbetaald. «toor hijz. omstandig li e<l«-it. Prachtig modern Salon- en Huiskamer Ameublement, Eiken, handwerk, aangeboden. Als nieuw, mot nog vier schrift, garantie. Van soliedo firma afkomstig. Zeer gen voor jongelui. Nu voor den hal ven prijs te koop. Te zit: over te nemen dagelijks van 10 tot 4 uur tot a.s. Vrijdagm aan de Verhuizing en 'Bergplaats van Inboedels van Gobr. KEL, Koestraat 1416. Tel. 473, Amersfoort. verkrijgbaar in soorten ais Dagelijks versch verkrijgbaar en verdere gebakjes DrAALPILGRp ARNHEM Bussen vanaf ÖOC. (II Bij ApotheKers HU en Di»ogisten III Ï7T r GOUD, ZILVER en ITHRWEKKI Speciaal adres voor Trouw- en VerlovluS9''^ f. Rijke keuze in gonile»» ringen met brillant en Reparatieinrichling Inkoop oud goud <?D Aanbevelend, WILLEM GROENS6 bi

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1917 | | pagina 4