UIT PEN OMTREK STADSNIEUWS Ingezonden Stukken bankinstellingen, voormanen op het gebied van het spaanvezen enz. bijeen. De presi dent-commissaris, de heer van 't Hooger- huys, heeft daarbij een feestrede gehouden, .waarin hij een overzicht van de geschiedenis der spaarbank gaf, hulde brengende aan mannen, die in vroegere jaren en thans de bloei der spaarbank bevorderden, vooral de familie Mees, welk geslacht van de oprich ting af aan de spaarbank verbonden was. Hij eindigde met de beste wenschen voor den voortdurenden bloei. Mr. Andries, president van den Nederl. Spaarbankbond, roemde de organisatie der Rotterdamsche Spaarbank, welke eigenlijk als moeder van den bond kan beschouwd worden. Mr. W. C. Mees, voorzitter van het depar tement Rotterdam van het Nut, waarvan de spaarbank oorspronkelijk een instelling was, bracht eveneens de beste wenschen voor haar voortdurende ontwikkeling. Vervolgens bood de voorzitter namens commissarissen een gouden gedenkpenning met oorkonde ter herinnering aan het hon derdjarig bestaan aan. De heer Ruychaver bood namens adj.- commissarissen een gedenksteen, de boek houder namens het personeel een fraaie klok in kunstsmeedwerk aan. De Voorzitter bracht donk voor deze blij ken van waardeering en deelde, voorts mede, Hat aan adjunct-commissarissen een bronzen afslag van den gedenkpenning gegeven zal worden, dat het weezenfonds voor het per soneel in een zieken-, weduwen- en weezen fonds zal veranderd worden, en eindelijk dat aan allen een gratificatie zal geschonken worden. Vervolgens werd een fotó van de plechtig heid gemaakt, waarna de bijeenkomst werd gesloten. I>e alaklng der incinltie-arbeirfertu Zondagavond heeft de Alg. Bond van losse Rijkswerklieden in de Beurs voor den Dia manthandel te Amsterdam vergaderd. Drie moties zijn aangenomen. In de eerste motie drong de vergadering bij den minister van oorlog er op aan, maat regelen te treffen, dat aan de dienstplichtige stakende munitie-arbeiders een betere be handeling wordt gewaarborgd. Geprotes teerd wordt tegen de behandeling dezer dienstplichtigen door de superieuren aange daan, wat tot ernstig verzet aanleiding heeft gegeven. De tweede motie had ten doel afkeuring uit te spreken over het feit, dat de directie der artillerie-inrichtingen in gebreke is ge bleven, het door de militairen verdiende ar beidsloon uit te betalen, terwijl tot tweemaal toe aan de z.g. werkwilligen een bedrag aan geld is toegezonden. In de derde resolutie iep slotte wordt ge constateerd, dat aan den oproep-der directie van de artillerie-inrichtingen, dat de stakers 2ich schriftelijk konden aanmelden geen ge hoor is gegeven. De stekers- vergadering meende evenwel zich bereid te moeten ver klaren bij een eventueel aanbod voor b e- middeling, dit te aanvaarden. Portefeuille met 8000 ge rold. Maandagmiddag is aan een heer, die Sn café „De Pool" op het Damrak te Amster dam zaken deed, een portefeuille ontrold met 800C. School- en Kerknieuw® e d. H e r v. Kerk. In den ouderdom van 82 jaar is overleden ds. J. D. Tilanus, die veertig jaren de Hervorm de Kerk als predikant heeft gediend. Hij stond achtereenvolgens te Oyen, Dongen, Oosterhout en Eindhoven. Den Ten Juni 1901 nam hij zijn emeritaat Kunst en Wetenschap Zeer velen uit de tooneelwereld waren gister opgekomen om de laatste -eer te be lwijzen aan hun confrère Cor Schulze, wiens Stoffelijk hulsel op Zorgvlied bij Amsterdam aan den schoot der aarde werd toevertrouwd Voor het sterfhuis in de Tweede Helmer straat stonden heel wat belangstellenden, toen om ruim half elf de begrafenisstoet van daar vertrok. De lijkwagen was behangen met talrijke kransen, terwijl zich achter de lijkkoets een aantal tooneelspelers, waaron der Louis Bouwmeester, alsmede de actrices Rika Hopper en Emma Morel schaarden, om •Schulze op zijn laatsten gang te vergezellen. V n den Stadsschouwburg woeien twee vla: en halfstok, terv.ijl tevens ten teeken van ouw de rouw-omfloerste lantarens wa- rer. ontstoken. Toen de lijkkoets tot onder 'de peristyle van het schouwburggebouw was gereden, werden namens den Raad van Be heer van de Kon. Vereenïging het Ned. Too- neel door den heer Gomperts, namens de cor.frateressen en confraters van dit gezel- Schap door mevr, MannBouwmeester en voorts door mevr. Van Korloar en namens den heer E. van Essen uit Den Haag kran- Jisen-aan clen lijkwagen gehecht. Reeds lang voor men de begraafplaats be- arei.-t had, was een groot aantal personen uit ch tooneelwereld op Zorgvlied aanwezig. 1 Allereerst sprak aan de groeve de heer XA rc.pertz, die herinnerde aan de Schulze bij 2: leven pas nog gebrachte hulde. Hij "prc-es Schulze als braaf kunstenaar wiens trc jw aan de Kon. Vereen. Het Ned. Too- r.eel door den Raad .van Beheer is gewaar deerd geworden. 1 ouis Bouwmeester, die daarna het woord ,vo rde, hei dacht Schulze als den man, die geen vijanden had. Een man met een hart Ver. goud; een brave eerlijke kameraal flpt was onze Cor. Art zichtbaar aangedaan besloot Louis B /.meester: „Ondanks je dood, blijf je al- \]j :-ven in ons aller harten; slaap zachtf' Ae heer Herm. Heyermans legde namens prtisten en leiders ven de Tooiteelvereeni- c ging een krans op het graf, evenals de heer Te Winkel, die het voor het Ned. Tooneel verbond deed. Vervolgens sprak Louis de Vries nog een een enkel woord, om den overledene te hul digen voor zijn buitengewoon, mooi kunste naarstalent. Z a n g w e d s t r ij d. De Koninklijke Vereeniging 's Hertogenbosch' Mannenkoor heeft het plan ter herdenking van haar 15- jarig bestaan dit jubileum te vieren met een zangwedstrijd voor solo mannen-kwartetten, dubbel mannen-kwartetten en dubbel ge mende-kwartetten op Zaterdag 24 en Zon dag 15 Augustus. B a a r nIn de gisteren gehouden buitengewone raadsvergadering van Baarn is besloten en dit"Ttaar aanleiding van de meuwe besparingsdwang opgelegd door het R. K. D. in Den Haag een nieuwe gas- rantsoeneering in te voeren van 20 M3. per gezin, vermeerderd met 2 M-. voor elk lid van het gezin. De prijs werd bepaakJ op 12 cent per M3. voor inkomens beneden T000; 14 cent voor 1000-/ 1500; 16 cent voor 1500—2000; 18 cent voor 20005000; 25 cent voor 3000 en hooger. Medegedeeld werd door den burgemees ter, dat de Centrale Keuken met Maandag a.s. begint te werken. De porties zullen wor den verstrekt voor 13 cent per liter; na 14 dagen zal men zien hoe de Keuken function- neert, om dan nieuwe prijzen vast te stellen en een commissie van advies te benoemen. Kennisgeving Burgemeester cn Wethouders der gemeente Amersfoort maken bekend, dat het bureau van den Burgerlijken Stand op Hemelvaarts dag voor het publiek geopend zal zijn des voormiddags van S1/: tot 9 uur, uitsluitend tot het doen van aangiften van geboorte of over- b'jdcn. De hiervoor noodige aanvraag moet geschie den aan het gemeentehuis mondeling of schrif telijk, uiterlijk lusschen 8 en 8K uur des voor middags van dien dag. Amersfoort, den 8en Mei 1918. Burgemeester en Wethouders voornoemd, De Secretaris, De Burgemeester, A. R. VEENSTRA. v. RANDWIJCK. Kiescollege Ned. Herv. Gemeente. Bij de stemming voor elf leden van het kiescollege der Ned. Herv. Gemeente alhier waren 387 van de rond 1100 kiezers opge komen; één stembiljet was onderteekend en dus van onwaarde, terwijl één briefje blanco was ingeleverd, zoodat de volstrekte meer derheid 103 bedroeg. Van de tien aftreden den zijn negen candidaten terstond herko zen met een aantal stemmen varieerervde tusschen 278 en 206; een hunner, de heer D. Veis Heyn, 278 st. was candidaat der kiesvereenigingen „Geloof en Liefde", „Waarheid en Vrede" en „Evangelie en Be lijdenis"; de andere acht, de heeren W. van Bemmel 228, M. A. van Bemmel 226, P. Boks 224, J. van Doom 217, T. van Hooge- vest 215, J. Kraan Sr. 208. N. Wolfswinkel Ez. 208 en J. van Ginkel 206 waren als can didaten aanbevolen door „Waarheid en Vre de". In herstemming komen de heeren H. van de Pijpekamp 188, H. C. van Dam (aftr.) 183, A. Versteeg» 172 en A. E. Blok 152. De eer ste en de derde hunner waren candidaten van „E. en B."; de heer Van Dam was can didaat gesteld door „G. en L.", „W. en Vr." en „Evenredige Vertegenwoordiging"; de heer Blok door „G. en L." en „E. V." De 6 candidaten der twee.laatstgenoemde kiesver eenigingen, die niet in herstemming zijn ge komen, hadden van 120 tot 141 stemmen op zich vereenigd. Een groote iakschheid dei kiezers over het algemeen valt ontegenzeggelijk te con- stateeren. Waar groepen onder hen zich al licht beklagen over hun rol van „verdrukte minderheid", daar mogen zij nu door boven staande mededeelingen tot nadenken en handelen zijn gebracht. Wat deze uitwerkt, zal reeds bij de herstemming op Dinsdag 21 Mei e.k. kunnen blijken. H u 1 d e b 1 ij k. Namens de Luthersche Gemeente en hare vrienden en beguns^gers had gisteren het aanbieden van een huldeblijk aan dr. H. J. Toxopeüs plaats. Het huldeblijk bestaat uit een mooie don kere boekenkast en daarbij was gevoegd een album met de namen van de deelne mers, waarin vooraan de volgende opdracht staat geschreven: Aan den Weleerwaarden Zeer Ge leerden Heer Dr. H. J. Toxopeüs met waardeering voor zijne werkzaam heid als Predikant bij de Evangelisch Luthersche Gemeente te Amersfoort, aangeboden doorenz. Examens. Te Utrecht slaagde gisteren voor het examen voor onderwijzer, de heer J. Muyen alhier. Economische Bond. Het bestuur van de afdeeling Amersfoort van den Economischen Bond heeft zich als volgt geconstitüeerdA. M. Kerkkamp, voorzitter; A. P. H. J. van Weezei Errens, penningm.F. W. A. I. Morel, secretaris. De Nederl. „Roode Ster." In de onlangs te Utrecht gehouden ver gadering van de afdeeling van de Roode Ster, werd bepaald: Dat de bestaande afdeelingen Gooi- en Eemland zich thans zullen uitstrekken over de geheele provincie Utrecht en over hét deel der provincie Noord-Holland dat tot Gooi- en Eemland gerekend wordt te be- hooren. Dat deze meer uitgebreide afdeeling Gooi en Eemland thnns den naam draagt van af deeling Utrecht. Het bestuur werd met énkele personen aangevuld. Voor Amersfoort heeft zitting dr. R. H. T. Qalandat Huet, Militair paardenarts Ie kl. De Roode Ster heeft, gelijk men weet ten doel in den oorlog en bij rampen hulp te verleenen aan zieke en gekwetste dieren en ongeneeslijke zoo spoedig mogelijk uit hun lijden te verlossen. Maar ook buiten oorlog en rampen is de vereen, werkzaam; zoo heeft zij zich thans tot de padvindersorganisaties gewend met het verzoek-brandnetels te wil len inzamelen ten einde deze tot veevoeder te doen dienen. Geheelonthouding. Ter inluiding van „De Blauwe Week" wordt morgen op het prachtig gelegen land goed „Nimmerdor" door de geheelonthou ders vereeniging en hier ter stede een feest gehouden, dat voorafgegaan wordt door het houden van een optocht. Behalve de namen van een drietal spre kers zagen we op het programma ook ver meld zang en muziek. De Amersfoortsche Muziekvereeni^ing verleent haar welwillen de medewerking. Het oorspronkelijke plan om dezen dag een groot kinderfeest te organiseeren kon om verschillende redenen niet ten uitvoer worden gebracht. Het mooie weer van de laatste dagen heeft de bosschen heel mooi gemaakt en ve len zullen morgen op Nimmerdor een kijkje gaan nemen. De Duivensport. Zondag werd de laatste africhting gehou den vanuit Bergen op Zoom afstand 68 K.M., hoe laat zij gelost werden is mij nog niet bekend, doch de -thuiskomst was nu juist niet vlug en vlot te noemen, laten we hopen dat het met de eerste wedvlucht be ter van stapel loopt, en de weersgesteldheid gunstiger zij. Eenige leden uit 't Soester-kwartier had den besloten een onderlinge wedvlucht te organiseëren op bovengenoemd station. Het bestuur was zoo welwillend de duiven van concoursringen te voorzien en een consta- teur in gereedheid te brengen. Zondagmorgen waren de liefhebbers vroeg op post om wanneer een duif binnen vloog haar van den ring te ontdoen en ze zoo vlug mogelijk te constaleeren. De uitslag was als volgt G. ten Hove, le en 4e prijs. E. Kroes, 2e en 7e prijs. N. v. d. Berg, 3e en 5e prijs. G. Krijnen, 6e en 8e prijs. Met het oog op het Ministerieel besluit dat na 7 uur n.m. geen vrachtgoederen ter verzending meer worden aangenomen, wor den de leden, eraan herinnerd dat Vrijdag de inkorving zal plaats hebben tusschen 5 en 6 uur n.m. Vervolgens zullen Zaterdag a.s., des avonds 7 uur, de klokken worden geregeld ten huize van den heer A. J. v. Munster, Groote Spui 33, en kunnen vóór 9 uur wor den afgehaald. Zondag, terstond na het slui ten van het concours, kunnen zij weder aan hetzelfde adres worden bezorgd voor het af slaan, terwijl zij Maandag 13 Mei worden uitgewerkt en daarna de uitslag aan sport- bureau Vierdag zal worden bekendgemaakt. Wij vertrouwen, dat een groot aantal dui ven aan deze wedvlucht, onze officieele sei zoensopening, zal deelnemen. Wat nu het eigenlijke africhten der post duif betreft, men mag haar verplaatsen, zelfs op verre afstanden nog keert zij terug naar haar hok en dat uit alle gewesten, als zij maar van jongsaf door eene geregelde af richting geleerd is. Ten onrechte zou men meenen dat eene postduif die men voor den eersten keer en al ui eens bijvoorbeeld, 'n duizend kilome ters ver zou sturen, uit eigen neiging weder naar huis zou terugkeeren; daar is volstrekt niets van aan, men moet haar door gere geld vergrootende reisjes als het ware op voeden om aldus tot de. grootste afstanden te geraken. Wanneer, zoo leert de theorie, de jonge duiven vier maanden oud zijn, mogen zij hun eerste proeven ondergaan, doch m.i. is ruim twee maanden voldoende. Het tijdstip welk meestal door de liefhebbers verkozen wordt is de maand Juli Het zijn dus meestal jongen van April en Mei, die in de oefening van Juli de noodige kloekheid bezitten om de vermoeienis der vlucht-oefening te doorstaan. De jongen uit den nazomer moeten met oefening wachten tot September of wel tot de volgende lente. De africhting is wel degelijk onmisbaar om volmaakte postduiven te kweeken, die hun vlucht zoo snel mogelijk ondernemen. G. K. te A. Een kind gered. Zaterdagmiddag geraakte een kind van J. B. in de Beek bij de broodfabriek. Door den sterken stroom werd het medegevoerd tot de brug aan den Kleinen Koppel. Door dat een Belg. officier te water sprong, mocht het gelukken den kleine op het droge te brengen. Het kind was bewusteloos. Door de vereende pogingen van voornoemden officier en een burger, gelukte het de le vensgeesten op te wekken. Eenvb. MENU van de Centrale Keuken van 1418 Mei. Dinsdag. Rijstebrij. Woensdag. Stamppot van snijboonen. Donderdag. Erwtensoep. Vrijdag. Stamppot (wordt nader bekend gemaakt). Zaterdag. Rijstebrij. Voor de aardappelen, rijst en erwten moe ten bons worden ingeleverd. Zie uitvoerig bericht in de Distributiebode. Wegens schoonmaok van den stoomketel kan er Maandag niet gekookt worden. De voedselbons voor Dinsdag zullen Za terdag worden verkocht. PR E DIK BEURTEN. Hemelvaartsdag. St. Joriskerk. 10 uur Godsdienstoefening. Geref. Kerk. Langegracht. 10 uur, Ds. Teerink. Vrije Geref. Gemeente. 9'. uur Godsdienstoefening. Christ. Geref. Gcm. Willem v. Mechelenstr. 10 uur ds. Beekamp. Hersteld Apost. Gein. in de Eenheid der Apostelen. Gebouw „Ons Huis", Korte Gracht. 9Yï uur Godsdienstoefening. AGENDA. Onder deze agenda worden alleen opge nomen die uitvoeringen, vergaderingen, enz. welke in het Dagblad geadverteerd worden. Openbare Leeszaal - (Beukenlaan) 10— 12W, 2^10 uur. Zondag 2K5K uur, Maandag 2H 10 uur. Vrijdag, Zaterdag, Zondag, Maandag, Bioscoop de Arend. D a g e 1 lj k s Dagelijks café Ricï.o. Symfonie-concert. Bioscoop Langestraat. Museum Plehite 11 Mei. Kinderoperette Jantje in Modder- stad. Burgerlijke Stand 8 Mei 1918. Geboren: Johanna en Antonia, dochters van Hendpk Jan Hassink en Maria Veenen- deal. Ondertrouwd: Gerardus Johannes van Ooyen en Johanna van Veen; Hendrik van de Berkt en Jacoba van Loveren; Jan van Barreveld en Helena Gerth; Gerrit van Gin kel en Elisabeth Koops; Jacobus Marinus van Gasteren en Johanna Maria Smeeing; Pieter van de Kooy.en Elisabeth Köhler; Willebrordus Alphonsus v. d. Meijde en So phia Manten. Gehuwd: Hendrik Reems en Maria Corne lia Brandsen; Jan Andries Kaljee en Catrina Gerarda Bottenburg; Johannes Wilhelmus Scheerder en Petertje v. d. Vlag; Louwinus Everardus v. d. Hoek en Grietje Wegen; Jan Groenewoud en Marie Jansen; Hein Blom en Lina Johanna Steenbeek; Machiel Ruwe en Anna van den Brink; Adrianus Metske en Hendrika van Slooten. Overleden: Hector Victor Ghesquiere, 56 jaar, ongehuwd. Telefonisch Weerbericht. Naar waarneming in den morgen van 8 Mei 1918. Medegedeeld door het Kon. Ned. Met. Instituut te De Bilt. Hoogste stand 769.8 te Haparanda, laag ste stand.752.0 te Maastricht. Verwachting tot den avond van 9 Mei: Matige tot krachtige, N.-O. tot O. wind, licht tot half bewolkt, weinig of geen regen in het N.; in het Z. matige tot zwakke wind uit O. lichtingen, half tot zwaar bewolkt, kans op regen of onweer. Weinig verandering in tem peratuur. Het opnemen ran ingezonden stukken beteekent geenszins dot de Hedactimei den inhoud instemt, Ds oopie wordt aan den ineender niet ten/fa qrren Geachte Rcdoctie I Gaarne zog ik het volgende geplaatst in uw »veel gelezen bind, waarvoor bij voorbaat mijn dank. De Vischdistributie. Er is alle reden eens te probeeren verandering te krijgen in de manier waarop de distributie van visch, en soms ook andere artikelen, plaats heeft. Er heerscht namelijk hier in Amersfoort de grootst mogelijke stelselloosheid op dat ge bied de tegenwoordige regeling is geheel on voldoende. Thans geldt het recht van den eerst komende, van den sterkste en, niet het minst, van den brutaalste. Voor zeer velen is het te genwoordige onhoudbare postvatten en uren lang wachten te vermoeiend en te veel tijd ver gend. Zeer velen weten niet, en kunnen ook niet weten (o.a. de bewoners der buitenwijken), wanneer en wat er gedistribueerd wordt. Komen zij het te weten, dan is het getij verloo- pen en volgt bijna als regel een vergeefsche reis naar de verkoopplaatsen. Zou er nu werkelijk geen betere methode te vinden zijn, waarbij men er zeker van is, dat zich geen ongeregeldheden zullen voordoen en waarbij de gedachte voorzit om alle inwo ners onzer gemeente op een billijke wijze te be handelen Volgens mijn bescheiden meening is de vol gende regeling die ik echter gaarne voor een betere geef in ieder geval een veel meer afdoende dan de tegenwoordige. Men stelle voor alle inwoners een, van een stempel voorziene kaart beschikbaar, waarvan het nummer overeenkomt met het legitimatie nummer en waarop tevens is aangegeven uit hoeveel personen het gezin bestaal. Wie een dergelijke lcgitimatickaart ook na herhaalde op roeping, onafgohauld laat, mag gerust* be schouwd worden geen vischliefhebber te zijn. Dan worde voortaan uitsluitend op deze legi- timalienu'mmers visch verstrekt, waarbij dan, om fraude te voorkomen, bedoelde kaart even wordt afgestempeld. Daarbij worde in het oog gehouden, dat rjel meer dan één pond per per soon, met ecri men:; mum ven,5 pond por ge zin wordt gegeven. Weet men nu, bijv. per draad, hoeveel visch LTmuiden of een andere plaats naor Amersfoort opzendt, don is het zeer gemakkelijk oven nf te gaan, hoeveel gezinnen hiervan naar volg» orde der legitimationummers telkens hunnen geholpen worden. Hiervan moet dan spoedig kennis gegeven worden op eenige vaste plaatsen in de stad, bijv. door de mededeeling „Morgen voor de nummers van notot en met no. visch beschikbaar". Ieder is dan tenminste in staat, bijv. 's avond? na 8 uur, kennis te gaan nemen of te loten ne men van wat er beschikbaar zal zijn den vol genden dog. Weet men het, met 't oog op druk ken, tijdig genoeg, don kon ook het Dagblad dit horen lezers doen weten, waarvoor zii wel haor, zeker gewoordeerde medewerking zol wil len verleenen, door een kleine mededeeling te plaatsen. De regeling als boven aangegeven, voorkomt ook het zich steeds weer voorzier. moeter. van andere volgnummers, zooals dat momenteel hier gebruikelijk is. Eerst door een regeling als boven omschre ven. in practijk te brengen, zal men ontevreden heid kunnen vermijden cn het toi stand .en en wat toch het doel der Distributie moet zijn een eerlijke vcrcleeling van het beschik bare over allen die daarvoor in 'aanmerking komen. Het Distributie-bedrijf hier U: ede 1 nu torn langzamerhand tiid en gelegenheid genoeg gehad om eens oen gezonde regeling te ont werpen. A. W. V. STA A TS I.ïïT K li IJ. I>e hot>z*lr pr.jxcti der 1. ïiIiism». TICEKKlKli VAN 7 JJLI. 150.) - o- f 100(1: Él5s 11,931 15'. 100. 12a.;. f 20!I: 91 IK f 100: 25» 550 21-10'J191 10391 1151 li 13510 1625-1 17995 18373 PRIJZEN VAN 05. 1 71 109 121 141 195 213 237 20» 252 416 421 452 407 182 518 530 505 084 025 031 GU3 694 690 73'i 755 787 845 848 889 900 909 924 933 1017 1021 1012 1082 1139 1190 1237 1258 125» 1294 1307 1317 1322 1354 1300 1382 1410 1467 1532 1009 1025 '.030 1658 10S7 1710 172;; 173:; 1812 1850 1860 1908 1920 200' 2001 211) 2mj 2109 2180 2198 2207 2253 2257 2200 2292 23»5 2354 2378 2383 2389 2I3G 2I3S 2110 21153 2177 2186 250S 2509 2511 2055 2699 2748 2771 2778 2813 2341 2887 2907 2919 2053 3087 3225 3227 32-13 3282 3289 3300 3310 3311 3318 3319 33S7 3389 3412 3418 3-131 3108 3490 3511 35-10 3517 3533 3658 3607 3697 3700 3722 3725 3734 3777 3810 3831 3806 3881 3922 3956 3958 3985 1019 4057 1148 4176 4231 4202 4300 4311 4314 1319 1360 4127 4401 4462 4472 1482 4574 4013 4619 4658 4710 4743 4790 4800 1315 4889 4939 4911 4950 4993 4994 5006 5009 5015 5040 5059 5084 5091 5104 5144 5184 5197 5208 5211 5221 5241' 5283 5351 5418 5598 5603 5011 5635 5639 5730 5895 5897 5913 5922 5973 5975 598G 5996 0008 6039 6072 6194 6225 6226 0204) 6280 0292 0329 64)12 6482 6501 6517 6006 6619 6032 6697 0704 G717 6725 G779 0814 0817 6S50 0871 0890 0910 6942 6953 6905 6906 7110 7149 724)1 741)1 7117 7125 7427 7139 7407 7514 7527 7509 7572 7551 7630 7650 7658 7673 7713 7757 7s;.W 7843 7S08 7876 7895 7930 7937 7942 7U6S 7-»«7 t 8088 8153 8159 8163 8170 8190 8195 82ï" '0 8248 8282 8300 «01 8305 8356 8398 Sffi! 154 8192 8538 8556 8019 8650 8655 8692 8"-s 8707 8717 8815 8831 8837 8853 8892 8899 8938 3961 8968 9023 9055 9008 909-1 9127 9134 9135 9151 9205 9220 9236 9268 9295 9313 9315 9328 9378 9428 9452 9534 9538 9517 9554 9583 9010 9646 9704 9762 9829 9835 9811 9S5G 9859 9904 9977 1 992 10152 10157 10173 10223 10237 10243 10253 19208 10280 10312 10315 10386 10393 104211 10453 10475 10517 10537 10562 10568 10604 10619 10635 10045 10670 10677 10689 10701 10725 10780 10.311 10S7I 10884 10892 10903 10928 10975 10980 40988 1100-1 11011 11031 11050 11061 11078 11098 11109 11208 11233 11358 11500 11551 11574 11624 11635 11017 11657 11677 11678 11702 11795 11796 11822 11831 11895 11922 11931 11937 12014 12081 120% 12105 12271 12270 12288 12309 12393 12410 12117 12185 12545 12556 12595 12597 12073 12085 12690 12098 12704 12785 12316 12861 12895 128% 12939 12953 12980 13053 13066 13005 13113 13139 13201 13291 13322 13337 1-3340 13393 13120 13429 1.3159 13 [S3 13195 1.3525 13553 13559 13576 13583 13649 1.3700 13702 13719 13742 1.3783 1.3788 1.3799 13801 13825 13832 13805 13888 13898 13941 13982 14043 11100 11132 14119 11158 14170 1UÜ3 14194 1 1197 1 1200 14271 11287 14299 14339 143-11 14346 11372 14393 14416 14133 lllll 14508 11527 14581 1-1586 11700 14721 14731 117.37 1 1740 14811 14SS0 14887 14909 14922 14925 11953 14957 11977 1503.3 15041 15076 15084 15086 15100 15119 15165 15184 15218 15270 15311 15330 15335 15357 15358 15 0 15391 15195 15497 15537 15539 15547 15562 15573 15001 15025 15665 15693 15095 15701 15713 15790 15796 15804 15849 15837 15855 15867 15915 15903 15984 10020 19024 10088 10,110, 16119 10192 10193 16242 16271 10.327 1635.1 16375 16412 16422 1 1 16513 16527 10,533 10,518 160.18 16635 16650 1C650 16057 16093 16700 16732 16736 10747 16758 167- 10,902 16913 16910 16912 10969 16979 169-'3 17933 17 '75 17117 17119 171.32 17110 17241 17273 17324 17349 17 95 17102 17107 17I2S 17474 17510 17518 17522 17534 17538 17517 17579 1760.3 17609 170,17 17685 1771.3 17770 17515 17864 17868 17926 17940 17970 17989 17999 18951 18079 1811.3 18115 18116 18174 18176 18186 18209 18210 18214 18219 18242 18254 18256 18213 18331 18379 1811! 18436 13149 18401 18512 18528 18533 18542 18557 18",78 18601 18030 18637 18671 18748 18780 18785 18812 18873 18879 1S957 19006 19031 19055 19062 19075 19112 19114 19126 19139 19227 19271 19311 19.31.3 19376 19454 19538 19597 19001 1%06 19610 19617 19628 1964S 19702 19703 19717 19800 19810 19<I2 19854 19858 19863 19805 19874 19877 19976 19989 20000 20020 20062 20091 2011-3 20150 20198 20298 29318 20322 20325 20323 20100 20565 2059.3 20395 20639 20389 20941 20% 1 20905 20080 21000 ■ie Klasse 1e Liist277", m. z. 275712471 m z. 12107: 17033 ra. 1 4 17e St."; o t e r ij. Vierde kiess, Trekking van 7 Mei 1918 (750 loten.) Ten kantore van den collecteur A. C. R. O. Leinweber te Amersfoort (Breestraat 20) zijn aan de navolgende nummers te beurt gevallen: Priiszen ven 65. 3667, 9977, 9992, 11677, 11678, 14341, 14346, 14372 en IW Te zemen 9 piiizef

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1918 | | pagina 3