ZOMER HONDSCHOENEN p. paar f 1.10 UIT DEN OMTREK ""STADSNiEUWST Kantoor- Boekbaudel en Drukkerij MODE MAGAZIJN' ROBERT LEVY Zeer Voordeelig /al von plaatsen 3 cent in enkele plaatsen 2 cts per uur, het zou nu moeten worden opgevoerd tot 5 cent voor de groote plaat sen. Onjuist is het bericht in de pers, waar in het wordt voorgesteld, als zou de Fede ratie aan de onderhandelingen niet deelne men. Wel heeft er op Vrijdag 30 April 1.1. een conferentie plaats gevonden, op ver- - ek van eenige bonden, waarvoor de Fe deratie geen uitnoodiging heeft ontvangen. In een aan de werkgeversbonden d.d. 27 'April 1.1. gezonden schrijven, zegt het Hoofd bestuur der Federatie o.a. dit: "Mocht Uw rommissie aanleiding vinden opnieuw een conferentie ie doen plaats vinden ter be spreking' van het Landelijk contract, dan rerwachten wij een uitnoodiging daarvoor vroegtijdig in ons bezit te hebben. Intus- schen kan met zekerheid worden geconsta teerd, dat het advies van het Hoofdbestuur, inhoudende: verwerping van het aangebo den contract, door de afdeeb'ngen der Fede ratie zal Worden aanvaard. €?«BiiecitfelHke ziakenverpleelwa: Waar hier steeds meerdere mcnschen chirur- fische behandeling en ziekenverpleging dingen tij die het budget niet toelaat, is van belang het geen Nosokomos, het Weekblad van de Ned. Vereeniging toi bevordering der belangen van verpleegsters cn verplegers hierover schrijft. Het- orgaan meent dat wel twee dingen vast- tnan. Ie. De verplegenden moeten behoorlijk van hun v/ark kunnen bestaan. Daarvoor is noodig vermeerdering van hun inkomsten 2e. De zieken hebben goede, deskundige ver pleging noodig. In steeds grootcr kringen moe ten de zreken deze echter omberen, omdat zij de hooge tarieven niet betalen kunnen. Niet de ernstigst zieken kunnen zich verze keren van goede verpleging, maar wel de meest rijken en dc groep in de groote steden, die valt nnd-er de zorg van den Gemeentelijken Genees kundige dienst In deze moeilijke kwestie zou een goede op lossing gevonden worden zoowel voor de ver plegenden als voor de zieken, wonneer het ver schaffen van goede verpleging in tijd van ziekte als een plicht der gemeenschap werd opgevat, en de gemeentelijke geneeskundige diensten hun arbeidsveld uitstrekten tot hen, die minder dan 15.000 of 20.000 inkomen per jaar hadden en voor deze groep óók wijkverpleging beschikbaar stelden tegen vaste tarieven met betaling nonr het aantal uren, dat van deze ver pleging gebruik gemaakt weid. De zieken, die doorloopende verpleging noodig hebben, zou den meer en meer moeten overgaan naar de zikenhuizen, maar de meeste zieken, ook de ern stige acute zieken zouden kunnen volstaan met nachtverpleging en een uurzuster voor overdag. Twee, driemaal daags zou de uurzuster kunnen komen, in noodzakelijke gevallen op attest van den dokter den geheelen dag. In zeer vele ge vallen <zou de dagver pleging kunnen worden vervangen door twee óf driemaal daags een be zoek van de wijk ver plegende. Deze zou zich dan uitsluitend moeten bezig houden met de verple ging der zieke en al het omloopwerk, dat nu vaak door de dagzuster gedaan wordt, zou door de huisgenoot en verzorgd moeten worden. Ver der moet elke gemeente zorgen, dat een ge schoolde v/ijkverplegende onder bet bereik, van elke zieke komt. Voor de gemeenten, waar de besturen niet geneigd zouden zijn hiervoor te zorgen, zou dwong moeten kunnen worden uitgeoefend door de wet. Wanneer de wijkverpleging overal van over heidswege wordt ter hand genomen en voor breede kringen der bevolking beschikbaar wordt gesteld, zal de particuliere verpleging anderen vorm aannemen en zal wat ook van groot be lang is voor de gemeenschap, veel arbeidskracht die nu wordt verspild, doordat de verplegende den geheelen dag bij een patiënt blijft, die de rerpleeghulp maar een gedeelte van den dag behoef*, kunnen worden aangewend, waar die ftoodig is. De partuliere verpleging zal voor een groot deel door wijkverpleging kunnen worden vervangen. Ook voor de observatie ven een ernstig zieke schijnt een langer bezoek 3 maal daags voldoende, wear toch bij een ernstig zieke de dokter ook dagelijks een bezoek brengt De wijkverplegende moet zorgen de huisgenoo- ten zooveel mogelijk in de hulp aan de zieke te betrekken opdat dezen, tijdens de afwezigheid der verplegende, eenvoudige verpleegdiensten deen, die elk mensch zou moeten kunnen ver richten. Nu kon toch ook de verplegende in doorloopende verpleging 2 uur daags buiten de woning van de zieke doorbrengen, in dien tijd is de zieke ook overgelaten aan de zorg der huis- pen ooten. Resumeeiende zou het blad Willen Gemeentelijke wijkverpleging en nachtver pleging. Ruimere gelegenheid tot ziekenhuisverpleging van zieken, voor welke doorloopende verpleging noodzakelijk is. En voor kraamvrouwen: Gemeentelijke wijkverpleging door gediplo meerde kraamverpleegsters voor de kraamvrou wen met een niet normaal verloopcnd kraambed en gemeentelijke wijkkraamverzorging voor ge zonde kraamvrouwen door goed opgeleide Siraamverzorgsters, onder toezicht der verpleeg sters. Meineed. Het gerechtshof te Am sterdam wees gister arrest in de zaak tegen do 13-jarige dienstbode W. C. v. L., die zich schuldig gemaakt had aan meineed in de taak tegen een zekeren Wessels, die destijds "nschuldig terecht had gestaan voor de in braak met geweldpleging, gepleegd ten huize t'?.n mevr. Poldi de Vriendt Sore! aan de Nieuwe Achtergracht te Amsterdam. De rechtbank veroordeelde bekl. destijds tot drie jaar gevangenisstraf. Het Hof veroor- t eelde bek!, thans tot één jaar gevangenis straf, conform den eisch. Als verdediger was opgetreden mr. A. Keldenrust. De aanranding te Blari- c u m. De vijfde kamer der Amsterdam- »che rechtbank deed gister uitspraak in de zaak tegen den boerenarbeider Jac. v. R. uti hlaricum, die beschuldig.d werd in ver- leniging met J. Pv den 62-jarigen Wiebe Hendrik Hoekstra te Blaricum beroofd heb ben op 5 December 1919 van 265 en twee horloges, welke berooving gepaard ging met geweldpleging. De rechtbank ver- cord-eeki'e J&r. v. R. tot dezelfde straf als zijn medcda.der en wel tot drie jaar gevan genisstraf. Gefingeerde diefstaL Te Ge,ldrop zijn een sigerettenfabrikant, twee bij dezen in dienst zijnde werklieden en een kastelein gearresteerd. Bij den fabrikant was eenigen tijd geleden een partij tabak gestolen, welke verzekerd was voor 2800. De eerste drie worden nu verdacht in onder linge afspraak den diefstal gefingeerd te hebben, terwijl de kastelein de tabak in be waring genomen had. Het was de bedoe ling de verzekeringspenningen machtig te worden. Allen hebben bekend. Duitschers uit een huis van 'bewaring ontsnapt. Dinsdagavond omstreeks 9 uur zijn uit het Huis van Be waring te Zutphen 3 Duitschers ontsnapt,, di-e met een vierde aldaar gedetineerde Woens dag him vonnis moesten vernemen, wegens diefstal van drie rijwielen uit Winterswijk. De Duitscbe regeering had echter hun uit levering gevraagd, omdat zij verdacht wer den van moord. Dit zal er hun toe gebracht hebben om een ontsnappingspoging te wa gen. Zij werden Maandagavond door den hulpbewaerder Wamsteker en den bewaar der Verbeek naar hun slaapvertrekken ge bracht, toen twee hunner, die op de boven- dieping thuishoorden, Verbeek aanvielen. Om ni-et ingesloten te worden maakte Ver beek dat hij op dejjang kwam. Er ontstond een worsteling. De tweede aanvaller sloot den hulpbewaarder in en met hun tweeën werden zij toen Verbeek de baas, die zijn knie aan de trapleuning verwondde en toen door één man in be dwang kon worden gehouden. De andere liep daarna near beneden om een verdie ping lager zijn vrienden te bevrijden. De vierde was niet op die vrijheid gesteld. Hij was ni-et in de moordzaak betrokken. Met hun drieën besloten ze toen te ontsnappen. De bewaker Verbeek had echter een ruit stukgeslagen en riep naar buiten om hulp. De vrouw van den directeur van het Huis van Bewaring zag hen en liep hen achterna, in de hoop dat zij haar man, die buiten liep, tegen zou komen. Dit geschiedde echter niet en de uitbrekers ontsnapten, hoewel er heel wat menschen waren komen aanloo- pen. D? Polsbroek inloopend, vertelden zij de menigte, om den oploop te verklaren, d'Sft een leeuw van Hagenbeek ontvlucht was. Zoo liet men hen gaan en tot nu toe zijn zij nog niet gevat, hoewel de gemeente-poli tie, rijksveldwacht en maréchaussée allen op onderzoek uit zijn. De regenten van het Huis van Bewaring loven voor de aanhouding van ieder van hen 300 uit. Overreden kinderen. Op den Bolderstraatweg te Assen is het 13-jarig zoonitje van den heer W* onder den machi ne wag en van het circus Wilke geraaktde jongen is kort daarna overleden. In de Spaarndammerstraat te Amster dam waren eenige kinderen op een trottoir aan het spelen. Een van de kleinen een kind van 7 jaar viel van het trottoir op de straat en werd daar overreden door -een vrachtauto, welke een zeer matigen gang had. Het kind is gedood. School- cn Kerknieuwe „Aanpakken". De heer W. v. Oeve- ren, penningmeester van Aanpakken, meldt aan de Ned., dat Maandag bij hem is ingekomen voor Aanpakken de som van honderdduizend gulden, van N. N te 's-Grovenhage. Het Algemeen Bestuur der Vereeniging tot het houden van Jaarbeurzen in Nederland gevestigd te Utrecht, heeft in zijn heden ge houden vergadering, na ter zake, met de Regeering overleg te hebben gepleegd, met 21 tegen 2 stemmen besloten, om aan de ledenvergadering voor te stellen aan de in 1921 te houden vijfde Nederlandsche Jaarbeurs buitehlandsche deelneming toe te laten. Gemeenteraad van Hilver sum. In de laatste raadsvergadering is be sloten aan de regeering een adres te zen den met verzoek de salarissen van de onder wijzers aanmerkelijk te verheogen. Aange zien de gemeenteraad prijs stelt op het be houd van den plaatselijken keuringsdienst van waren, werd besloten den minister van Arbeid in dien geest te berichten. De heer P. J. van Ravesteijn diende een voorstel in om wegens het gebrek aan ge schikte en passende woningen, hetgeen ra- deelig werkt op de bezetting van vacante be trekkingen van ambtenaren, B. en W. uit te noodigen voorstellen te willen doen, ten einde hieraan een einde te maken. Kennisgevingen Hinderwet. B. en W. van 'Amersfoort brengen ter openbare kennis, dat bij hun besluit van 4 Mei 1920, aan gebr. Hüsken en hunne rechtverkrijgenden voorwaardelijk vergun ning is verleend tot het oprichten van een meubelfabriek, te drijven door een electro motor van 5 p.k., een van 3 p.k., een van 1 p.k,, en 2 eiectromotoren van 2 p.k., in het •perceel alhier gelegen aan de Kampstraat no. 77. Amersfoort, 5 Mei 1920. De Secretaris. De Burgemeester, A. R. VEËNSTRA. v. RANDWIJCK. Hinderwet. B. en W. van Amersfoort brengen ter opénbare kennis, dat bij hun besluit van 4 Mei 1920, aan de N. V. Spoander's Opti sche Slijperij en hare rechtverkrijgenden voorwaardelijk vergunning is verleend tot het oprichten van een optische slijperij, te drijven door drie eiectromotoren, resp. van 16 p.k., 7 p.k. en A p.k., in het perceel al hier gelegen hoek Eem- en Sluisstraat. Amersfoort, 5 Mei 1920. De Secretaris. De Burgemeester, A. R. VEENSTRA. v. RANDWIJCK. Garnizoen. De reserve le luitenant C. I. Graaf Schim- melpenninck, van het le reg. veldartillerie, heeft voldaan aan de eischen van het mili tair brevet en is bij de luchtvaartaf deeling geplaatst als vlieger. 2e luitenant W. H. van de Graaff, van het le reg. huzaren te Amersfoort, is te 's-Gravenhage gedetacheerd. M i 1 i t a r i a. Bij ministerieele beschikking is bepaald, dat de luchtafweer-motorbatterij geduren de 4 maanden bij de luchtvaartafdeeling te Soesterberg oefeningen zal houden. De spoorwegcompagnie van het ba taljon pioniers uit Utrecht zal van 25 de zer tot en met 10 Juli oefeningen houden in de legerplaats bij Zeist, welke legerplaats mede van 31 dezer tot en met 12 Juni door de le en 2e compagnie pioniers en van 17 tot en met 29 Juni door de 5e en 4e compagnie pioniers zal worden betrokken. In het Gooi zullen oefeningen worden gehouden door de in Januari j.1. onder de wapenen gekomen miliciens der lichting 1920 van de eerste telegraafcompagnie, alsmede door de vrijwillig dienende korpo raals en soldaten van de beide telegraaf- compagniën van het regiment genietroepen uit Utrecht van en met 21 Juni tat en met 26 Junk B. KRAKER, Langestraat 65 Telef. 326 Amersfoort MODERN DRUKWERK. KANTO O R fVtEU BELEN SCHRIJFMACHINES Volkshuisvesting. Bij Kon. Besluit is aan verschillende ge meenten hier te lande w. o. aan A.mers- foort voorschot verleend uit 's Rijks kas ten behoeve van de Volkshuisvesting. Middenstandswoningbouw. Men meldt ons: De centrale woningstichting „Ons Be lang" gevestigd aan den Utrechtschen weg 13, alhier, heeft aan den Raad der gemeen te een aanvrage om tegemoetkoming in de kosten, noodig voor het bouwen van 40 middenstandswoningen ingediend Verzocht wordt bouwterrein in erfpacht te willen afstaan, gelegen aan den Hooge- weg en den Randerbroekerweg. De woningen van drieërlei typen zullen in de eerste plaats bestemd zijn voor per sonen met inkomen, varieerende tusschen 2600 en 3200 's jaars in verband waarmede voorgesteld is, de huren te be palen op respectievelijk 430, 455, 470 's jaars. De totale bouwkosten worden geraamd op 373140; de gevraagde tegemoetko ming in deze kosten bedraagt 198.672. Gaat de Raad op de gedane aanvraag in, dan zou 49.668 van deze kosten ten las te der gemeente komen, welk bedrag over eenkomt met eene jaarlijksche annuïteit van pl.m. 3100. Aan erfpachtsrente zou de gemeente ech ter 1800 terug ontvangen, zoodat de fei telijke uitgave 1300 per jaar zou bedra gen, welk bedrag, weder omgeslagen per woning, neerkomt op 32. Waar de woningnood in deze gemeente onrustbarende afmetingen dreigt aan te ne men, lijdt het geen twijfel, of de Raad zal de totstandkoming van dit bouwplan krach tig bevorderen. De toeslag, uit de gemeentekas bij te drogen, is voor deze woningen beduidend minder, dan voor arbeiderswoningen, die volgens de bepalingen der woningwet wor den gebouwd. C h r. Jeu g d-O r g a n s a t i e. Het voornemen bestaat om op Hemel vaartsdag eene Openlucht-Samenkomst te houden op het landgoed „Nimmerdor", hiertoe door den eigenaar bereidwillig af gestaan. Deze samenkomst is bestemd voor jon gens en meisjes van 13 jaar en daarboven, alsmede voor hunne ouders en vangt aan dues middags om twee uur, terwijl d'e toe gang kosteloos is. Als sprekers'hopen alsdan op te treden Ds. J. Pannebakker en den heer L. J. D. van der Roest te Utrecht; bovendien zal muziek en zeng eenige afwisseling geven. Treinenloop op Hemelvaartsdag. In verband met te verwachten druk rei- zigersvervoer zullen op Hemelvaartdag (Donderdag 13 Mei a.s.) op het baanvak Utrecht (Buurstation) Amersfoort Nun- speet de treinen 311 (Utrecht Buurst. v. 3.23 nam.) en 316 (Nunspeet v. 6.38 nam.) loopen als op werkdagen. Rechtszaken. De huiseigenaar A. S., welke op zoo schromelijke wijze de Huurcommissiewet overtreden had* en tegen wien door het openbaar ministerie 500.boete was ge- eischt, werd gisteren door den kantonrech ter veroord'eeld tot 100.boete subs, een maand hechtenis. Durk e n z ij n hond. Toen op 21 Februari 11. twee jongelie den op den Bedektenweg te Naarden ver schenen, ontmoe'*»™ ri» er een kennis, Durk geheeter Durk had een vrouw bij zich en een hond. Het dier, anders een goedmoedig beest, legde plotseling een buitengewone kwaadaardigheid aan den dagzonder de minste aanleiding beet het een der jonge lieden in het linkerbeen. Houd je hond bij je f riep zijn kame raad Durk toe. Maak niet zoo'n drukte f voer Durk uit en hij onderstreepte zijn woorderv door den kameraad een flinken slag toe te bren gen. Tevens hitste hij zijn hond tegen den ander op. Deze kreeg nu ook nog een beet in zijn rechterbeen. Durk had zich gisteren voor de Vijfde Kamer der Rechtbank alhier te verant woorden wegens mishandeling van den kameraad. Zijn verdediging komt neer op een be roep op dronkenschap. Was de hond ook beschonken vraagt een der rechters. Het O. M., mr. Wolfson, meent, dat in ieder geval Durk niet zoo beschonken was, dat hij niet zou geweten hebben wat hij deed. Waar hij den hond ook tegen den tweeden getuige opgehitst heeft, vraagt het O. M. Durk's veroordeeling tot 20 boete of 30 dagen hechtenis. Durk houdt een pleidooi van twee woor den „Voorwaardelijke veroordeeling." Poli-the nieuws. Terzake openbare dronkenschap is ze kere v. O., woonplaats onbekend. Eveneens wegens openbare dronken schap G. H. uit de L. Vrouwenstraat. Ook H. K. uit Arnhem moest worden droogge legd. W. A. de W. uit Zeist werd eveneens opgepikt. Mejuffrouw E. v. d. S. werd per handkar ten bureele gebracht. Ook zij was ver weg en werd onder groote belangstelling van het publiek naar binnen gedragen. Wegens verontreiniging van den open baren weg H. v. 't K. uit Hoogland. Door het personeel van het posthuis aan den Soesterweg is de woonwagenbewo ner L. O. K. aangehouden, die een geld boete van 5 had te betalen. Na betaald te hebben, is hij weer los gelaten. Terzake overtreding der bakkersver ordening is J .Th. van N. van den Hof ge verbaliseerd. Wegens het met een auto voorbij rijden van een lijkstoet is D. H. G. uit Gorkum bekeurd. Terzake het wielrijden in het plantsoen op het verboden gedeelte is J. H. uit de Hellestraat bekeurd. Wegens overtreding der rook verorde ning is J. M. uit de Kleine Haag bekeurd. Bekeurd de bestuurder van de vracht auto A 4026 wegens het niet verlicht zijn van het achternummer. Zekere P J. F. v. d. B. zich uitgevende als luitenant van het Reddingsleger (een in stituut, dat in geenerleï verband tot het „Le ger des Heils" stoat) is proces verbaal aan gezegd wegens het inzamelen van gelden zonder toestemming van B. en W. Wegens het wielrijden zonder luidklin- kende bel is G. de V. uit Hoogland bekeurd. J. v. d. K. van den Hoogeweg is be keurd wegens overtreding der trekhonden- wet en wel omdat de honden niet voorzien waren van lederen halsters of muilkorf, om dat hij niet was voorzien van een nummer- bewijs, omdat hij geen drinkbak op of aan de kar had, geen naam en nummer op de kar had en tevens zonder bel fietste. Voor- deelige vangst. Wegens overtreding van de verorde ning op de winkelsluiting is M. v. B. huis vrouw van J. C. v. G. uit de Kleine St Jansstraat bekeurd en voor gelijke over treding: W. de V. uit de Kampstraat- R ij w i e 1 d i e f. De politie te Baarn heeft aangehouden ze kere v. d. W. uit Amersfoort, die zich had schuldig gemaakt aan rijwiel diefstal te Baarn. Hij werd gevankelijk naar Utrecht overgebracht en gaf de Amersfoortsche re cherche aanleiding, ook in verband met herhaalde rijwieldiefstallen in den laatsten tijd te dezer stede, zich naar Utrecht te be geven, alwaar hij gehoord werd door den re chercheur Goorhuis, aan wien hij zes rij wieldiefstallen, te Amersfoort gepfleegd, 'heeft bekend Deze* zes rijwieldiefstallen droegen alle het kenmerk van bru/talibeit, daar zij niet onbeheerd stonderu S eri e w e d s tr ij d en H. V. C. op 9, 16, 23 en 30 Mei 1920. Zondag 9 Mei a.s. zullen deze wedstrij den van H. V. C. een aanvang nemen. De 4e afdeeling met het 4e en 3e elftal van H. V. C. zullen als eersten in het veld verschijnen, terwijl het 2e en le elftal zul len uitkomen op respectievelijk 16 en 23 Mei a.s. Op dezen laatsten datum zullen de voor H. V. C. I belangrijke wedstrijden plaats hebben en geven we haar de kans de zilve ren wisselbeker, thans in het bezit van O. D. E. te Amsterdam, voor dit jaar te be machtigen. Op 30 Mei a.s. zal de finale plaats hebben. De verschillende deelnemen de vereenigingen zullen dan kampen om de beschikbaar gestelde prijzen. We hopen, dat het weer zal meewerken om menige voetballiefhebber naar Birkho- ven le trekken. Wellicht zullen nieuwe krachten in H. V. C.'s elftal uitkomen. AGENDA. Vrijdag, Zaterdag, Zondag en Maandag bioscoop De Arend Dagelijks; Bioscoop Langestraat. Museum Flehite. 8 Mei:'Srvrée Padvindsters, bal. Langvstraat 86, Amarsfoart, Bargerlllke Stand 6 Mei 1920. Geboren: Marinus, z. v. Aalbert van Voorst en Alyda van der Pol; Johanmes Ja cobus, z. v. Johannes Jacobus Toonen en Antje Lijnsvel'dï Wilhelmus, z. v. .lohan Fred'erik Andreas Hoffman en Gijsbertn El bers. Gehuwd: Nicolaas Scboonderbeek en Ervgeliina Johanna Elisabeth van Dieën; Henri Hendriks en Jolvanno Hendrika Go- delina van Binsbergen; Johannes Pieter Boender en Aartje van Boeyen; Hendrik Palfrenier en Alyda Dulmus. Ondertro u w d Gerri! van Steen- beek en Hendrika Theodora Pluyter; Gerard Lagerweij en Adriano van Eeden; Gerrit Jan Bootsen en Alberta Jncoba de Valk; l lenri Emile Maurice van Sahnik Avelingh en Geertruida Johanna Cornelia Everts; Klaas van Loon en Lena Adriona Dorreman; Pie ter Schol en Neeltje Krul; Eitje Homan en Johanna Hendrika Huisman; Hendrik Anto- nius Hermanus van de Brug en Hendrika Maria Pijpers. Overleden: Cornelis van de Wete ring, oud 66 jaar, ongehuwd; Wilhelmus van Beiek, oud 6 maanden. Telsfonlsoh Weerbericht, Naar waarneming in den morgen van 6 Moi 1 30. Hoogste stand: 775.4 te Frankfort; lang ste stand: 755.9 te Malinhead. Verwachting tot den avond van 7 Mei: Matige tot krachtige Zuidelijke tot Weste lijke wind, betrokken of zwaar bewolkt, tij delijke opklaring, regenbuien, iets zachter Wielrijders, fietslantaarn aansteken: 8.57 uur. STAATSLOTERIJ Trekking van Woensdag 5 Mei 4e klasse 3e lijst. IIOOEE PRIJZEN No. 8029 14039 1000. No. 15191 22327 f 400. No. 123 17562 22122 f 200. No. 302 2356 9367 125§G 13600 15326 17821 19106 100. Prijzen van f 65. 14 50 162 224 308 344 407 411 158 530 545 570 692 870 872 885 926 1034 1139 1183 1196 1257 1161 1472 1501 1515 1527 1540 1548 1559 1025 1631 1729 1750 1754 1937 1959 1971 2025 2082 2160 2174 2375 2380 2391 2136 2464 2510 2513 2775 2911 2912 3035 3065 3135 3157 3185 3218 3272 3314 3320 3396 3432 3165 3541 3712 3839 3852 3S71 4098 4099 4113 4330 4396 4433 4137 4496 4568 4642 4G52 4695 4805 4850 4905 5025 5036 5110 5191 5201 5241 5368 5545 5576 5623 5631 5690 5713 5728 5804 5979 6211 6213 6282 6503 6665 6666 6697 6806 6957 6977 7008 7010 7026 7122 7130 7191 7285 7307 7318 7366 7397 7399 7409 7427 7139 7475 7507 7520 7551 7605 7617 7655 7712 7742 7785 7817 7961 7970 8018 8133 8135 8198 8327 8359 8101 8197 8517 8510 8518 8562 869.3 8723 8798 8821 8830 8897 S000 8927 9120 9169 9743 9384 9101 9527 9376 9579 9581 9635 9643 9616 9709 9750 9789 9812 9823 9928 9967 10013 10051 10093 10100 10126 10128 10160 10202 10287 10361 10368 10105 10119 10505 10699 10759 10S2S 11068 11173 11171 11182 11216 11257 11368 11100 11136 II HO 11450 1I60C 11612 11631 11635 1170;'. 11720 11802 11909 11965 11982 1201! 12015 12060 12065 12103 12111 12200 12211 12274 12288 12.370 12.372 12.385 12421 12464 12528 12545 12587 12611 12618 12713 12755 12811 12825 12811 12859 12886 12904 12927 13097 13138 13209 13215 1.1349 13753 13408 13473 1.7190 13512 13541 13617 13632 13650 17651 13686 13766 13800 13803 1.7813 13S27 13846 13930 11008 14012 14036 11050 11089 14097 14200 14277 14283 14326 11370 14402 14158 11181 11507 14529 14535 14553 14GTS 11622 '4633 14647 14602 14753 14834 11861 11912 11975 15095 15157 15214 15221 152*5 15101 15340 15362 15381 15382 15169 15172 15621 15796 15829 15881 15889. 15892 15907 16013 16039 16090 16103 16167 16111 16220 16242 16275 16287 16297 163(10 16323 16361 16102 16122 16137 16460 16500 16522 16547 10581 1G588 1GG17 166.71 16633 16655 16691 16699 16720 16725 16762 16824 16863 1699! 16919 17072 17160 17166 17185 17188 17221 17317 17313 17187 17)00 17480 17.518 17565 17605 17635 17711 17876 17959 18015 18017 18062 18038 18121 18218 18235 182*7 18280 18314 18338 18362 18433 18460 18*67 18501 18503 18522 18703 18707 18715 18772 18811 18820 18919 18969 18995 19051 19089 19213 19281 19315 19336 19315 19354 19363 19160 19634 19637 19638 19671 19692 19728 19770 19.382 19883 19899 19907 19941 19961 19999 20000 200.52 20070 20095 20112 20116 20136 20159 20161 20209 20212 20213 20331 20.364 20376 20121 20511 20522 20546 20658 20830 20832 20810 20943 20950 20971 21003 210.31 21092 21127 21136 21164 2122G 21227 21161 21510 21585 21591 21664 21667 21070 21087 21692 21727 21735 21771 21836 21930 21973 21977 22036 2235C 12118 22126 223'* pi1"1 j22490 220)6 22627 22654 22660 22688 22803 22SU 22-866 423ste Staatsloterij. Vierde Klasse. Trekking van 5 Mei 1920 (50O loten). Ten kantore van den Collecteur A. C. R. Leinweber te Amersfoort (Breestraat 26) zim geer.e nummers uitgetrokken

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1920 | | pagina 3