s sraitasianeBianaei titrecntscntwe; TITel. 539 - Soesteiweg-spoor. Aanvangende 1 Juli verhooging der Industrie-brandstoffen met f 2.-- per 1000 K.G. Bestellingen in Belgische Anthraciet voorioopig zonder verbintenis wat prijs en levertijd betreft. ST. EmiLION J. IS. SCHOTEMIASI Zn., ötrecltssiestr.lT, Ie!. 145. J. J. POLDERMAN, RT REPARATIES PONIE YOGHURT 1MERSFQRTIA IAIVEG Z BINNENLAND. Pef fïesch fl.15, per anker f72.- AM STOOMMACHINES R.H.W. Sodgr Frult-Boda Ginger-ale. R.D.LEIDEN, - Tel. 12?. Dagelijks versch VER KRIJGBAAR bij de Melk- inrichting Hebt U een TaxS ofAteto noodig Beid «8B! Sip ÜQU 42 Fa. VA$S NIEUWKERK ELZEftAAR, zeer aan te hevelen ORIGINEELS Bordeaux gewas 1917 Accountaut en Leeraar M. 0. Boekhouden. Anna Pauiow: alaaa t. Opmaken van Balansen en verdere Accountantswerkzaamheden. - Telef. 331. BSCNZIMC EN ANDERE MOTOREN. WNEI.I.E AELEVEltlNG. TELEPHOON 1S9 VLAStKKEQ1V£e 83d. TELEFOON 232. Londen, 5 Juli. N. T. A. Draadloos). Bmh- Faisal is bij zijn bezoek te Bagdad reet geestdrift door de Arabieren begroet. Er werden hem welkomst-adressen aangebo den en te zijner eere zijn feestmaaltijden gegeven, terwijl herhaaldelijk toespelingen werden gemaakt op zijn uitroeping tot ko ning van Mesopotamië. Prins Aziz Hassan, een vooraanstaand volgeling van Zagloel Pasja, heeft last ge kregen, Egypte vóór TO Juli te verlaten. Verspreide Berichten. De Zweeds dhie Academie stelde voor de prijzen, der Nobelstichting te verhoogen in overeenstemming met de waardeverminde ring van 't geld. Er zouden te dien einde 1K millioen kronen uit 'het oorspronkelijk voor „con structies" bestemde fonds moeten worden genomen. Prof. V. v. Lang. f Te Weenen Is Ün den ouderdom van 83 jaar overleden prof. dr. Victor von Lang, gewezen voorzit ter van de Weensche Academie 'der We renschappen en professor in de physica aan de universiteit aldaar. Von Lang, die reeds op twintigjarigen leeftijd promoveerde en tweemaal rector van de Weensche univer siteit is geweest, is voornamelijk als een der grondleggers der moderne crystallogra- jphie bekend. Van zijn hand verscheen o.a. een leerboek in de crystaillographie. Ook op rider wetenschappelijk terrein heeft von Lang een belangrijke rol gespeeld o.a. in de optiek (hij is uitvinder van den spec trometer), de mechanica, de warmte- en de elektriciteitsleer, enz. (N. R. Ct.). 72-jarige echtvereeniging. De „Daily News" maakt melding van een echtpaar te Woodside bij Aberdeen, dat zijn 72-jarige echtvereeniging vierde. De heer en mevrouw Thomas Minty, die dit zeldzame feest vieren, zijn 96 en 94 jaar oud. Zij heb ben negen kinderen, die allen in Canada woonachtig zijn.. Officieel wordt gemeld uit Lucknow '.{Hindoes tan, Brits ch-Indië), dat daar 250.000 morgen bosch van de 400.000 (morgen, die het district bevat, verwoest zijn door brand, veroorzaakt door brandstichting. De Staatscourant van 5 Juli bevat o. a. de volgende Kon. besluiten: benoemd: tot leger- en vlootpredikant in algemee- nen dienst onder gelijktijdige eervolle ont heffing uit zijne fimctie als legerpredikanit in algemeenen dienst, de legierpredikant in al- gemeenen dienst ds. H. Janssen; tot hoofdaalmoezenier van leger en vloot, onder gelijktijdige eervolle ontheffing uit zijne functie als hoofdaalmoezenier, de hoofdaalmoezenier F. J. H. Evers; den reserve-tweede-] uit enant J. C. Vrees wijk, van het 4de regiment vesting-artillerie, op het daartoe door hem gedaan verzoek een eervol ontslag uit den militairen dienst verleend. op verzoek eervol ontslagen C. Binvber- ges als notaris te 's-Gravenhage en C Tih. Pool als notaris te Grootebroek op verzoek eervol ontslagen uit 's Rijks dienst met danik en pensioen de Indische hoofdambtenaar met verlof P. J. Ott de Vries, laatstelijk directeur van Burgerlijke Openbare werken in indië benoemd tot directeur der R. FL B. S. te Schiedam N. W. van Gelder thans leeraar aan die school benoemd aan de R. H. B. S. te Zierikzee tot leeraren W. Valk en A. A. Meulendijk tot leerares mevr. E. A. van Dijk-Bouwmees- ter en tot leeraren P. J. Muller en M. van Praag, te 's-Gravenhage; benoemd tot leeraar aan de R.H.B.S. te Neuzen M. D. Caljouw, te Vlissingen; tot leerares aan de RJLB.S. te Oostburg mej. W. Eekhoff te Delft; benoemd aan de R.H.B.S. te Bergen op Zoom tot leeraaren W. Rietdijk thans tijde lijk, A. I. Lucieer aldaar en G. C. Trimoos thans tijdelijk; tot leerares mejuffrouwenM. C. Allan en J. G E. van der Loeft" beiden thans tijdelijktot leeraar J. F. Bevan en J. G. Sloff, beiden thans tijdelijk; benoemd aan de R.H.B.S. te Veisen, tot leeraar G. Frenkel thans te Goes, dr. Ch. F. Haje, thans idem te Coevorden, M. v. Veen, thans id. te Heerenveen, J. de Jong, thans idem te Oud-Beijerland, tot leerares mej. M. A. Thiel,, thans idem te Oud-Beijerland, mej. J. B. Nije, onderwijzeres te Vel sen, mej. M. A. Ufhlig, leerares aan het lyceum voor meisjes te Amsterdam, tot leeraar H. J. Colkoen te Dieren, J. L. van Overbeeke leeraar aan de avondschool voor handelson derwijs te Amsterdam en H. de Jong te Utrecht benoemd aan de R.H.B.S. te Purmerend tot leeraar dr. W. G Post thans te Appinge- damH. Zandvoort-, tijdelijk leeraar te Brielle ;tot leerares mej. J. J. Stempels, leerares te Neuzen, tot leeraar dr. S. G. Boorsma te Amsterdam, N. W. F eik erna te Makkum, A. W. Blokhuis te Helder tot leerares mej. D. W. de Haan, te Utrecht, mej. A. Goudeket, te Amsterdam benoemd aan de R.H.B.S. .te Gouda tot leeraar J. J. Baale, leeraar aan de Openb. Handelsschool te Amsterdam op verzoek eervol ontslagen dr. L. M. J. Stoel als directeur leeraar aan de R.H.B.S. te Veendam, L. D. Wolters, leeraar aan de R.H.B.S. te Winterswijk, H. W. Lieve als leeraar aan de RJLB.S. te Wageningen, benoemd tot leeraar aan de R.H.B.S. te Enkhuizen N. Swierstra thans onderwijzer te Amsterdam tot leeraar aan de R.H.B.S. te Zaüt-Bom- mel G. van Dkelen, te Leiden ingetrokken de benoeming van H. G Fun- ke, tot leeraar aan de R.H.B.S. te Middel burg en benoemd te Middelburg mej. G. Soholten te "Utrecht. Nederland «n België. Men meldt uit Brussel aan de N. R. Ct. Waar de Belgische pers, de artnexionistische en onbetrouwbare Nation Beige uitgezonderd, nu al geruimen tijd geen berichten of beschou wingen meer heeft gehad over de Nederlandsch- ELECTRISCHE MEUBELFABRIEK Gshte) Modern Ingericht voor Winkel-, Kamer- en Schoorsteen-Betimmering AldfiKondestrAat 105-105V-I07 IzunsestraatS* -Tel. 528*543 Belgische verhoudingen en de daarmede zoo innig verband houdende Wielingenkwestie, is het wel opvallend, dat drie Vlaamsche bladen er thans zeer welwillende artikelen aan vrijden. Ons Vaderland, het hoofdorgaan van de Vlaamsche Frontpartij, is het volkomen eens met het offi- cicele Nederlandsche standpunt in zake de Wielingen en meent dan niet tegengesproken kan worden, dat de Schelde, waar zij het Belgi sche gebied verlaat met al hare mondingen sedert overoude tijden een Nederlandsche rivier is. De beteekenis van de Schelde, aldus het blad, staat en valt voor geheel Zeeland met de feitelijk eenige bij ieder weer geschikte vaar geul naar de open zee, die zij vindt in de Wie lingen. Hoeft hét geen betoog, dat waar Neder land historische en souvereine rechten heeft op deze zuidelijke uitmonding, het geen rege ling zal kunnen gedoogen, die deze rivier ge heel afsluit? Ons Vaderland meent, dat de van Nederlandsche zijde aangeboden oplossing om van een punt ter hoogte van het Zwin, den Dal- weg, de middellijn tusschen de verplaatsbare be tonning* door de geheele Wielingen naar de zee als officieele grenslijn aan te nemen, een voor stel is dat ernstige overweging verdient. Te meer nog geldt dit, vermits de Dalweg in de Schelde waar deze Nederland binnenstroomt, als offici eele scheidslijn tusschen beide landen is vast gesteld, waarover nimmer eenige moeilijkheid rees. De docT onze regeering aangenomen drie mijlen breede territoriale kuststrook is in geen enkel internationaal zeerecht gecodificeerd. Zoo strekt Frankrijk zijn territoriale grenzen uit tot op tien mijlen afstand van de kust. Laat men het regeeringsvoorstel los om dat van onze noorderburen te aanvaarden, dan verliezen wij een kleine driehoek, die den toegang tot de Schelde voor Nederland geheel afsluit, maar wordt verkregen door minnelijke schikking dat de geheele zuidelijke Wielingenhelft Belgisch wordt en voorkomt de Dalweg-scheidslijn een zich voortdurend vormen van verwikkelingen en kwesties, die zeker storend zullen werken op de ontwikkeling van Zeeland, maar meer nog be lemmeren het aanknoopen van economische en politieke betrekkingen. De Antwerpsche Schelde is er van overtuigd, dat het grootste deel van de Wielingen zoo goed als zeker aan België bij vergelijk of overeen komst zou worden afgestaan, mits Nederland's eigen rechten erkend werden op de noordelijke Wielingenhelft en stelt de vraag, of men niét in beide kampen overdrijft wat men de volkseer noemt? Veroorzaken wij ondertusscher. elkaar geen onberekenbare nadeelen. alleen reeds hier door, dat overgroote bestellingen onze Belgi sche nijverheid zonder twijfel te wachten staan van over den Moerdijk, zoo we dien twistappel verduwen? Ook de Nieuwe Gazet, een te Antwerpen ver schijnend blad, dat nauwe betrekkingen onder houdt met de zoogenaamde nationalisten van het Comité de politique Nationale, bliikt nu tot inkeer te zijn gekomen en schrijft onder meer het volgende; De diplomatieke wijsheid en slim migheid meet vervangen worden door praC- tische zakelijkheid en kortheid- Arbitrage is ge- wenscht, als deeling niet mogelijk zou blijken. Wij hechten er steeds aan te weten, wat wij hebben. Het komt ons voor, dat in het WieKn- gerrvraagstuk niet zoozeer een economische dan wel een militaire en maritieme kwestie schuilt en deze dringt ontstuiming om oplossing, ten einde ons land. dat rust en vrede vraagt, ook in ons nageslacht voor oorlog te behoeden. Re- geeren toch is ver, ver vooruitzien. Het zou een gebrek aan diplomatieke vaardigheid en vermo gen verraden, indien vrij een vraagstuk onop gelost lieten, dat onrechtstreeks Antwerpen raakt en waarmee de beteekenis van Zeebrugge als onafhankelijke maritieme basis zoo nauw samenhangt. Een voer el in de hend is beter dan tien in de lucht; de halve Wielingen te bezitten heeft inzake betonning, beloodsing, verlichting, verbetering enz. verstrekkende gevolgen en in geval van oorlog kunnen vrij onze kusten zelf volkomen afsluiten. Het stuk wordt besloten met den wensch, de vriendschappelijke betrekkingen tusschen Neder land en België weer nauwer te zien toehalen. Anderzijds wordt door Le Soir en de Nation Beige gemeld, dat de Tourir.g Club de Belgique, die geheel in annexionistrsch vaarwater is ver zeild geraakt, 16 Juli aanstaande een tocht door de Wielingen maakt van Oostende naar Antwerpen. Een pakketboot van den staats dienst OostendeDóver zou met dit doel voor een dag in huur zijn genomen. Ook stelt Pierre Nothomb, de bekende annexionist, zich voor ter plaatse de Wielingenkwestie aan de deelne mers uiteen te zetten. De redacteur te Brussel der Msb. seint d.d. 4 Juli In zijn rapport over de_begrootmg van bui- tenlandsche zaken zegt senator Impriale oju. over de Hollandsch Belgische kwestie: De onder handelingen over de politieke en economische overeenkomst werden nog niet hervat. De mi nister verklaarde in de Kamer dat deze onder handelingen niet kunnen hervet worden zoo lang de kwestie van de Wielingen niet is ge regeld. Het zou goed zijn voor beide landen tot overeenkomst te geraken want beide be dreigd van uit het Oosten, zullen zij hun militaire situatie kwesties opgelost zien. De hartelijk heid van de relaties tusschen beide landen voor 1914 en de hospitaliteit door Nederland tij dens den oorlog aan enze vluchtelingen ver leend zijn alle redenen, waeTom België den vu rig en wensch koestert in goede verstandhouding te leven met zijn Noorder buren. Alle instem ming van onze regeering en van onze diploma tie om dit te bereiken zullen met de grootste wel willendheid gevolgd worden door degenen die van oerdeel ziin dat in de eerste plaats moet ge zocht worden naar wat ons kan samenbrengen. De Belgische publieke opinie heeft vertrou wen in de regeering om dit doel te bereiken, dat gunstig zal onthaald worden door degenen, die een Wcsterblok tegemoet zien, dat alleen dan een realiteit en een veiligheid kan zijn, als onze gemeenschappelijke grenzen door gemeenschap pelijke belangen zullen verzekerd zijn. hot tulnan -picicrki' ,ycfarandg en Belfort", dat eerstdaags zal verschijnen, zal volgens een bericht uit Brussel aan de Tel. een arti'el bevatten van den Vlaomschen oud minister Poullet, een van de bekwaamste staats lieden van Belgic, die in dit land met den Bel gischen oud-premier Hymans op de Volken bondsvergadering vertegenwoordigde, over de Belgische buitenlandsche politiek, waarin over de Nederlandsch-Belgische betrekkingen onder meer het volgende wordt gezegd „Het is in het belang van Europa en van Bel gië, dat ons land en Nederland ten spoedigste de vriendschappelijke betrekkingen hervatten, die voorheen tusschen hen bestonden. Aan een Balkaniseeong van de Schelde-, Rijn- en Maas monden valt niet te denken. Er zijn reeds oor logshaarden genoeg in het Oosten, waarom er dan nog een in het Westen bijgemaakt? En dan nog wel op een plaats, waar er nooit een was. Vóór den oorlog was het de overtuiging van alle staatslieden, tot welke partij zij ook be hoorden, dat hartelijke betrekkingen tusschen België en Nederland van overwegend belang wa ren. „De Hollandsch-Belgische commissie, onder voorzitterschap von Beernaert, werkte destijds ijverig aan een zoo nauw mogelijke toenadering tusschen beide landen. Meer dan ooit is zulk een toenadering thans noodig. Zij, die België tegen Ne eiland willen opzetten, spelen in de kaart van Diritschland. Dat willen ook onze annexionisten niet. Zij zelf verkondigen luid hoe noodig het is, om met Nederland in vriendschap te leven en zij zijn zelfs bereid een Neder- landsch-Belgisch militair veibond te teekenen. Zij vergeten echter, dat staten elkander niet door woorden, maar door daden vinden en waar heeft men ooit een staat gezien, die vriendschap sloot met een ander, die hem grondgebied wil afnemen? „Het wordt hoog tijd, dat onze annexionisten op hun dwaling terugkomen. Het heeft weinig gescheeld, of hun optreden had Luxemburg te gen ons in het harnas gejaagd. Laten zij er nu voor zot gen, dat wij Nederland niet tegen ons krijgen. Telkens komen vrij aandragen met redenen v«n nationale veiligheid. Voor het Europeesche evenwicht en den Europeeschen vrede aan de Noordzeekusten hebben wij in de eerste plaats noodig, dat Nederland onafhanke lijk blijft en onzijdig cn bevriend met België, Frankrijk en Engeland. Wordt Nederland nog longer bedreigd, dan is er zeer vetl kans, dat het zijn toevlucht neemt tot de andere partij." Au d i n t i e s. De gewone audiën tie van den minister van Financiën zal op Vrijdag 8 Juli a.s. niet plaats hebben, die van den minister van Justitie op Zaterdag 9 Juli a.o nipt Internationaal Hof van Arbi trage. Vrijdag en Zaterdag a.s. zullen in het gebouw van het gerechtshof te Amster dam zittingen worden gehouden van het In ternationale Hof van Arbitrage, dat gewoon lijk te Parijs vergaderd. Er zullen daar Fransch-Dtrilsohe aangelegenheden behan deld worden. Set wels«iilwerp-Bom»BS. Volgens de Msb. ligt het in het voor nemen van den voorzitter der Tweede Ka mer om deze bijeen te roepen tegen Dins dag 12 Juli a.s., ter behandeling van boven genoemd wetsontwerp. Iïe ïterkelSjke coalitie. De Tel. heeft, gelijk men weet, ge meld, dat de drie kerkelijke partijen in de huidige politieke crisis tot overeenstem ming waren gekomen onder beding, dat van Protestantsche zijde op de behandeling der Zondagswet niet meer zal worden aange drongen a'Is de Katholieken de opheffing van 'hc* processie-verbod met rust laten. Naar d* Haagsche redacteur van de Maas bode verneemt, is voorzoover bekend tus schen de rechtsche Kamerclubs te dezer zaken geen overleg gepleegd. Het „voor zoover bekend* 'Hikt ons een nog al eigenaardige restrictie I Verblijf van vreemdelingen lii Zwitserland. De Zwitserscbe legatie te 's Graven- hage deelt ons het volgende mede, betref fende het verblijf van vreemdelingen in Zwitserland Met ingang van 1 Juli 1921 zullen de vol gende faciliteiten verleend worden aan vreemdelingen, die zich nnaar Zwitserland begeven en in Zwitserland verblijven. 1. De vreemdeling die niet langer dan acht dagen in Zwitserland vertoeft, wordt vrijgesteld van de verplichting om van zijn aankomst kennis te geven aan de politie, hetzij haj in een hotel of bij particulieren verblijft. De verplichting cm de hotel-lijst in te vullen blijft voorbehouden. 2. De vreemdeling die in een hotel, een logement, een pension, een sanatorium of daarmede gelijk te stellen inrichting ver blijft en naar Zwitserland is gekomen om andere redenen dan het zoeken van een be trekking, het uitoefenen van een beroep of het kiezen van een woonplaats is vrijgesteld van de verplichting om van zijn aankomst kennis te geven aan de politie en rulles ge- durende de eerste drie maanden nadat men de grens is overgekomen. De verplichting tot invulling van de hoteIHjst blijft voorbe houden. 3. Alle andere vreemdelingen zijn ver plicht van hun aankomst kennis te geven aan de politie ter plaatse waar zij verblii ven, ten laatste op den achtsten dag nadai zij over dé grens zijn gekomen, waarbij zij hun legitimatie bewijs hebben over te 'leg gen. Op laatstbedoeld stuk wordt de aangif- vary nanl;oLArrrvfilct 4. Het doen van aangifte van vertrek bij de politie alvorens Zwitserland te verlaterf is niet noodig. 5. Aanvragen om verlenging van verblijf be-hooren te worden gericht tot de bevoeg de autoriteit in het kanton. Gemeenschappelijke pas poorten voor echtelieden. Tof dusver 'bestond er bij den minister van Bud- tenlandsche Zaken geen bezwaar tegen, dat gemeenschappelijke paspoorten voor echte lieden werden afgegeven. Hel is den minister edhter gebleken aldus het Hbl. dat van de zijde van ver schillende regeerfngen bezwaoi gemaakt wordt tegen het viseeren ven paspoorten, afgegeven aan meer dan één volwassen per soon, ook al zijn de tot het paspoort gerech tigden met elkander gehuwd In verband hiermede heelt de minis ten aan de commissarissen der Koningin ver zocht de burgemeesters uit ie r.oodigen in het vervolg sledhts hun bemiddeling te vcr- leenen bij 't aanvragen van col1 actieve pas poorten voor minderjarigen voor zoover deze daartoe in aanmerking komen die zich in gezelschap van een volwassen per soon (vader, moeder, voogd, gouverneur» enz.) naar het buitenland 'begeven. Gedep Staten van Zeeland. De Staten van Zeeland benoemden tot lid der Gedeputeerde Staten den heer Van der Weyde (Vrijheidsbond), met 32 stemmen, te gen 5 op den heer Van Niftrik (vrijz.-dem.), 4 op Lindeyer (soc.-dem.) en één blanco. Hierdoor is de varhouding in hel college van Gedeputeerden gebleven: 2 R.-K.y 2 anti-rev., 2 Vrijheidsbonders. Van de politiek in den zang. B. en' W. van Amsterdam zullen den oud wethouder voor Onderwijs, den heer H. J. den Hertog, voordragen als opvolger van wijlen den heer Beyerle, muziekleeraar aan de Gemeentelijke Kweekschool voor Onder wijzers en Onderwijzeressen. Na de benoeming in dit leeraarschap zal de heer Den Hertog als raadslid moeten be danken. Daar zijn lijst geen opvolger bevat, zal zijn zetel open blijven. De Raad zal dan, tot dé raadsverkiezingen van 1923, uit 43 leden bestaan. Amsterdemsche gemeente raad. Het Centraal Stembureau te Amster dam kwam gistermiddag ten stadhui ze bij een ter voorziening in de raadsvacatures, ontstaan door het overlijden van den heer J. G. van Kuykhof en het bedanken van dem heer S. de Wolf, beiden leden der S. D. A. P. Als opvolgers werden benoemd in de plaats van den heer Van Kuykhof het oud- raadslid de heer G. J. A. Smit Jr., en in de vacature van den heer De Wolf de heer Jan A. van Zutphen. Een gemeente in de knel. In een spoedeischende vergadering van Wor- mer met een langdurig comité-generaal heeft de Raad den critieken financieelen toestand besproken. Op de nog niet goed gekeurde begrooting 1921, is 35.000 on gedekt en men meent niet ipeer op denl toch al veel te hoogen hoofdelijken omslag te mogen leggen. Als samenvatting der be sprekingen heeft de Raad met algemeen© stemmen een motie aangenomen: dat de fï- rtancieele toestand van Wormer onhoudbaar is;dat men al meermalen op steun van het Rijk aandrong; dat men thans oogenblikke- lijk maatregelen verwacht, wijl anders de toestand tot ongewenschte gevolgen zou kunnen leiden. De motie is opgezonden naar Gedeputeerde Staten en naar het Ministerie van Financiën. Het percentage der belastingen is voor- loopig op 6,5 gebracht, met de mededeeling dat het misschien 6 zou kunnen worden, doch niet minder. Daarmee staat Wormer- veer aan de spits der Zaansche gemeenten. Reden voor de buitengewone vergadering moet zijn dat de uitvoerder van de nieuwe school betaling eischt, nu de school klaar is en met sluiting van de school dreigt. De onderwijzers moeten salaris hebben, de amb tenaren cok; deze maand moet er nog 10.00^ rlort worden, maar de gemeente heeft "e cld. Een verzoek aan Gedep. Statendom 35.000 extra te ontvangen, is van de hand gewezen. Hr. Ms. kamerheer, tevens intendant van de Koninklijk* paleizen, J. W. J. baron Taets van Amerongen, heeft het comman deurskruis der Orde van de Rijzende Zon van Japan ontvangen, waarvan de versierse len hem door den Japanschen gezant weiden overhandigd. D r. J. A. van Hamel, van het Permanente Secretariaat van den Volken- 'bond te Genève, is tot het doorbrengen van 'een verlof van enkede weken hier te lande, "met rijn gezin te Noordwifk aangekomen. Hoofdingenieur Ptov. Water- staat inZeeland. Op de voordracht voor hoofdingenieur van den Provincialen Waterstaat in Zeeland zijn geplaatst de nee* ren C. Flierenga, ingenieur eerste klasse bit de Gemeentewerken te Rotterdam; H- 1 JV Schut, directeur van gemeentewerken t« i Ylaardingenen P. WolHensfierger, ingemet#,

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1921 | | pagina 2