PF" Onze prima gebroken Anthraciet kost deze maand f 3.25 per H.L. franco buis. Mutsspaarbank u. mo. KOK's Brandstoffen hand el Electrische Anthraciethrekerij Koopt in deze maand Uw Winterprovisie, hetis nu het goedkoopst RADIO-ARTIKELEN (111 IJZE8VAIEN Firma van NIEÜWKERK 8 ELZEHAAR v.h. L. A. VAN R1JE Co. Langestraat 79 Utrechfscheweg 71 - Telefoon 53® Soesferweg - Spoor Utrechtscheweg 9 GEOPEND koopt a bet voordeeligst bij het Electrotechnisch- en Sanitair Barean TELEFOON 291 0^ BIJZONDERE AANBIEDING. Het Amatenrstoestel compleet met Spoelen, Aoco, Anode-Batterij. GEBRS. DE VRIES ELECTR, MEUBELFABRIEK drijf schriftelijk of langs anderen weg ingekomen verzoeken om herstellingen enz. Voor zooveel noodig, wordt daarna nog met den Directeur van het Woningbedrijf overleg gepleegd. De bode huurophaler schrijft dc bonnen, wel ke door den voornoemden Directeur geteekend, eerst nog den betrokken wethouder passeeren, om daarna toegezonden te worden aan den Dienst Openbare werken. De opzichter bij dezen Dienst, in het bijzonder belast met het algemeen onderhoud, gaat deze bonnen na en wacht zoo dit eenigszins moge lijk is tot hij voor een bepaalden groep wo ningen, voldoende werk voor koi teren of lange- ren tijd heeft, opdat de werklieden niet te veel heen en weer behoeven te loopen, doch in een bepaalde wijk de daar vereischte herstellings werken achter elkaar kunnen afwerken. De benoodigde materialen worden via het ma gazijn van den Dienst Openbare Werken betrok ken. De werklieden dienen wekelijks de loon- en urenbriefjes in, welke briefjes met de mate- riaal-bonnen van het magazijn door de Centrale Boekhouding verwerkt worden. De naar aanlei ding daarvan samengestelde rekeningen voor het Woningbedrijf komen daarna weder bij den Directeur van dat Bedrijf in, worden gecontro leerd en voor accoord geteekend door den be trokken opzichter en daarna door den Directeur en ten slotte door den Voorzitter der Commissie van Bijstand voor Bouw- en Woningtoezicht en Woningbedrijf afgeteekend. De oorzaak, dat tot nog toe het onderhoud van de woningen, door den Dienst van Openbare Werken werd verricht is te zoeken in de om standigheid, dat deze Dienst, welke van oudsher gemeentegebouwen bouwde en onderhield, ook als vanzelf sprekend er destijds mede belast werd, aan de nieuwgebouwde woningen waar van niet te voorzien was, dat het geval dermate zou toenemen, onderhoudswerken te verrichten. Hiertegenover staat, dat krachtens dc „Veror dening betreffende het Woningbedrijf te Amers foort", dit Bedrijf met het „beheer" der wonin gen bij dat Bedrijf ingebracht, belast is, zoodat Openbare Werken voor wat het woningonder- houd betreft, werk verricht voor het Woning bedrijf. Gelijk voorzegd, komt het ons voor, dat thans terzake, gezien de uitgebreidheid van het com- iplex gemcentewoningen, een andere regeling moet worden getroffen, welke in haar geheel een voudiger en zoowel van technisch als van ad ministratief oogpunt bezien, kostenbespa rend is. Daartoe is de meest rationeele weg, dat dc Dienst van het Woningbedrijf, zoo spoedig mo gelijk, het onderhoud zelf ter hand neemt. Behouden moet o. i. echter blijven het bestaan de systeem, dat het onderhoud in de eerste plaats geschiedt naar aanleiding van de klach ten, welke de bode huurophaler reeds geschift heeft. De voordeelen van deze werkwijze zijn zóó groot, dat o. i. hiermede niet gebroken kan wor den, op straffe van grootere uitgaven. De nieuwe opzet denken wij ons aldus: De woningen worden in 3 onderhoudsafdeclin- gen gesplitst, n.I.: I. Woestijgerwerg- en Arnhemsche wegkwar- tier. lederen werkdag van ÏO—1, 3-41/» en 7—8 aar. Zaterdagavond 61/,—81/, uur. Zaterdagmiddag gesloten. RENTE 3.60 II. Soesterwegkwartier. III. Oude woningen Binnenstad. Deze splitsing houdt mede verband met de groepsverdeeling in de Begrooting. Voor elke afdeeling dient een kleine werk plaats c. a. met allernoodigsten magazijnvoor- raad te worden opgericht, waar tevens gereed schappen kunnen worden geborgen. Voor de afd. I kan voorloopig daarvoor die nen de winkel met bergplaatsje aan het van Miereveldplein, waarvan de verhuring toch uiter mate slecht gaat. Voor de afd. II zal een werkplaatsje opgericht moeten*worden, waarvan de kosten, incl. loodsje, globaal geraamd worden op 1800. Voor afd. III zal gebruik gemaakt kunnen worden van een nader daarvoor te bestemmen oude woning of andere ruimte, welke voor het beoogde doel is in te richten. De kosten daar van, incl. het veranderen van de winkel oan het van, incl. het veranderen van den winkel aan het op 1500. Voor inventaris van de werkplaatsjes is ie stellen een som van globaal 1200. Het is mogelijk, dat in de toekomst een afzon derlijk werkplaatsje voor de Arnhemsche v/eg- kwartier woningen zal noodig blijken, doch voorshands zal met het voorgestelde voor afd. I kunnen worden volstaan, zoolang de winkel niet te verhuren is. De gelden, voor een en ander benoodigd, kun nen gevonden worden uit het door Uwe verga dering bij besluit van 14 Maart 1922 aan het Woningbedrijf verstrekte bedrijfskapitaal ad 15000. Wat de nieuwe werkwijze betreft, hebben wij ons deze als volgt gedacht: Ie. de functie van bode-huurophaler blijft be houden, omdat het in ontvangst nemen van klachten der bewoners door dezen 'beambte, ge mak oplevert, niet alleen voor die bewoners, maar ook voor den onderhoudsdienst zelf; 2e. in dienst van het Woningbedrijf worden, met onze goedkeuring, op uurloon aangesteld, enkele werklieden (vaklieden), waarvan het aan tal nader zal zijn te bepalen aan de hand van de te verrichten werkzaamheden; Deze werklieden (vaklieden) worden in lossen dienst aangenomen, opdat uit deze op den duur een kleine kern van de flinksten en actiefsten van hen, kan worden aangesteld in vasten dienst; 3e. de tijdbriefjes, waarvan bij de oude wek wijze (zie hiervoor) sprake is, blijven, zij het dan in eenvoudiger vorm (werkformulieren) behou den, opdat steeds controle van hetgeen verricht is, kan worden gehouden. Dit is o. i. noodzake lijk, omdat speciaal voor onderhoudswerken, controle zeer moeilijk is; 4e. het werken geschiedt zoo veel mogelijk groepsgewijs (zie dc hiervoor genoemde onder- houdsafdeelingen I, II en III); 5e. het benoodigde materiaal wordt per bon, betaalbaar bij de Centrale Boekhouding en ge fiatteerd door den Directeur van het Woningbe drijf, met inachtneming van het bepaalde in ait. 4 van de Verordening betreffende het WoYng- hedrijf, door den met het algemeen toezicht op het onderhouden werk door ons College aan te wijzen opzichter, besteld, en gekocht, waai dit het voordeeligst en het beste is. De verantwoor ding geschiedt zooveel mogelijk groepsgewijze. Het is voorts onze bedoeling, dat, wanneer de Dienst van Openbare Werken, artikelen nog in het magazijn voorradig heeft, welke voordeeiig geleverd kunnen worden of opgeruimd moeten worden en die voor het doel bruikbaar zijn, deze uit dat magazijn worden betrokken. Het magazijn van den Dienst van Openbare Werken is echter in geen geval verplicht vcor den onderhoudsdienst van het Woningbedrijf voorraad in te slaan. Op deze wijze wordt verkregen, dot dit maga zijn in de toekomst, zuiver ten dienste van den Dienst van Openbare Werken functionneert. Als algemeene regel is het dus de bedoeling, dat zoowel technisch als administratief, naar de groepsindeeling der Begrooting gewerkt wordt. Gelijk voorzegd kunnen de kosten van het op te richten werkplaatsje in het Soesterkwaitior, van de inrichting en de noodigc wijziging van den winkel aan het Van Miereveldplein en van de inrichting van een oude woning of andere ruimte in de Binnenstad, zoomede van den aan te schaffen inventaris, bestreden worden uit het vroeger toegestane Bedrijfskapitaal, zoodat een speciale kapitaalsverstrekking niet noodig is. De verschuldigde rente en aflossing, onder houd en salarissen van het aan te stellen perso neel, komen ten laste van het Bedrijf. Kan Uwe vergadering zich met de vooraiui gegeven nieuwe werkwijze vereenigen, dan stel len wij haar voor, deze te doen ingaan met een door Burgemeester cn Wethouders te bepalen datum. Het komt ons den tevens noodzakelijk voor, de „Verordening betreffende het Woningbedrijf te Amersfoort" te wijzigen en wel zoodanig, dat daaruit duidelijk blijkt, dat het onderhoud van de bij dat Bedrijf ondergebrachte en onder te brengen woningen, door dezen Dienst zelf ver richt wordt. Ver menigvuldig ingsc ij fer Inkomstenbelasting. B. en W. stellen den Raad voor het verme- nigvuldigingscijfer der Inkomstenbelasting voor het kohier 1923'24 vast te stellen op 1.55, waarmede een vermoedelijke uitkomst van 1,007,500 zal bereikt worden. Gem. stortings- on ophaaldienst. B. en W. stellen den Raad voor Over te gaan tot het oprichten van een ge meentelijken stortings- en ophaaldienst. In meerdere gemeenten van ons land is zoo'n dienst in 't leven geroepen met het oogmerk de burgerij gelegenheid te geven op een ge makkelijke wijze te voldoen aan de financieele losten, welke de gemeente haar moet opleggen, h°tzij in den vorm van belastingen, hetzij als vergoedingen voor diensten door de gemeente en hare bedrijven, den ingezetenen bewezen, zooals schoolgelden, het verschuldigde wegens levering van gas, water, electriciteit enz. Subsidie Groene Kruis. B. en W. stellen den Raad voor 1. aan het Groene Kruis alhier, in de kosten van inrichting der nieuwe afdeeling voor Zui gelingenbescherming toe te kennen een bij drage van ten hoogste 1500.—, te betalen uit' het op den dienst 1922 nog beschikbaar ge bleven bedrag van 2000.— 2. voör het jaar 1923 toe te kennen een subsidie van 3200.waarvan zooveel twaalfde gedeelten uit te betalen, als het aan tal maanden, gedurende welke de nieuwe af deeling voor zirigelingenbeschcrming werkt, bedraagt. Wordt aangenomen, dat voormelde afdee ling op I Juli a.s. in werking treedt, dan komt uit dien hoofde ten loste van den dienst 1923 1600.- 3. aan de afdeeling Amersfoort en Omstre ken van den Nederlandschen Bond voor Zui gelingenbescherming toe te kennen een sub sidie van 200.—, uit te betalen door tus- schenkomst van het Groene Kruis. Het op de gemeentebegrooting voor 1923 terzake uitgetrokken bedrag van 2000.—, zal door het treffen van bovenomschreven re geling niet worden overschreden. Kamer van Koophandel en Fabrieken. De agenda voor de openbare vergadering der Kamer van Koophandel en Fabrieken voor de Geldersche Vallei, die a.s. Dinsdagmiddag te 114 uur in het gebouw Arnhemsche weg 23 ge houden wordt, luidt als volgt: Lamp en Telefoon f70.- T. Opening en notulen. 2. Mededeelingen Dag. Bestuur. 3. Verkiezing voorzitters der afdeelingen. Aftredend voor Gr. Bedr.: J. van Schuppen Hzn. en KI, Bedr.: A. C. Beyer. 4. Voorstel Dagelijksch Bestuur tot verzen ding van een adres aan minister van Onderwijs cn het Parlement ter verkrijging van een wette lijke regeling van het Handelsonderwijs. 5. Bespreking-der motie-Eindhoven. 6. Aanvragen om geldelijken steun door: a. Bureau voor Uitvinders. b. Bureau voor Handelsinlichtingen te Am sterdam. c. Huldigingscomité Kroningsjubileum, Amers foort. d. Schoolfonds van den Alg. Ned. Mole- naarsbond. e. N. V. Alg. Borgmoatsc-hoppij voor den Middenstand (aandeelen tot een bedrag van 1600, of borgstelling voor dot bedrag). 7. Uitnoodiging tot bijwoning van: o. Ver. Nederland in de Vrecmde's vergade ring 16 Juni. b. Vierde Ned. Binnenscheepvaortcongres, 6 en 7 Juni, Dordrecht. 8. Los- en Laadgelegenheid der Amersfoort- sche haven. 9. Uitdieping der rivier De Eem. 10. Het graven van een Vaargeul voor de hoven te Harderwijk. II. Beslissing omtrent adhaesie-verzoeken aan de protesten tegen de uitbreiding der Ar beidswet voor volwassen kantoorpersoneel. 12. Benoeming van een lid der Commissie van Beoordeeling ingevolge art. 17 der Woar- dewet (aftr. hl. S dc Pool te Amersfoort, her benoembaar). 13. Ingekomen stukken. 14. Rondvraag en sluiting. ning tegen het bezigen van taal en plegen van daden, die als zedekwetsend of verdachtmakend voor personen of groepen kunnen worden aan gemerkt. Industrie- en Huishoudschool. Belanghebbenden verwijzen wij naar de in dit nummer voorkomende advertentie betref fende den aanvang der nieuwe cursussen van de Industrie- -en Huishoudschool, alhier. Kromw«ilr. 30 Tol. 110 Zie etalrgo voor speciale aanbieding. Klaplooper is een leelijkc naam, Zoo iemand staat ter slechter faam. Dus fietser op do U. M. O.-paan, Sluit U als lid bij U. M. 0. aan. Lidmaatschap 1.50. Secretariaat: 16 Blankonheimstraat 16. Vanwege de Kamer is aan het gemeentebe stuur verzocht het weekmarkt-wezen beter te egelen. Waar op elk handclsterrein de goede handel dient te worden gesteund, daar is daarmede in strijd 't z.g. „standwerken", waarom dit ook on der de vele Wachten tegen de huidige marktre geling als de voornaamste bron van ergernis kan worden geacht. Hieronder is te verstaan het door luidruchtig optreden lokken van kijklus- tigen, waardoor nevenstands in het gedrang komen, en bovendien practisch in de hand wordt gewerkt, dat niet in de eerste plaats de qualiteit van de koopwaar, maar de persoon van den ver- kooper beslist, hetgeen voor de bevordering van een goede markt niet wenschelijk is. Dit stand- werken worde tegengegaan. Voorts worden personen beneden 18 (even tueel 21) jaar niet ais marktkoopman erkend. De huurprijs voor een stand worde voor den tijd van 4 weken en bij vooruitbetaling-voldaan. Zij, die aldus een stand hebben gehuurd, ver liezen op den marktdag voor dien dag hun recht daarop, indien zij om 9 uur voormiddags nog niet op hun plaats aanwezig zijn. Van de geregelde en bona-fidc marktverkoo- pers worde een Marktregister aangelegd en bij gehouden, waaraan toegevoegd worde een platte grond der markt met daarop aangegeven de stands en de namen der huurders. Voor het verkrijgen van een stand worde ver- eischt het bezit van een legitimatiekaart der ge meente, waarop portret en handteekening van den houder. Het loopende venten op en in den geheelen omtrek der maikt worde verboden. Ingesteld worde een Marktcommissie, die tot taak hebbe het Gemeentebestuur bij te staan in het toezicht op de naleving der bepalingen. Sa menstelling: Een voorzitter van Gemeentewege; 2 uit den winkelstand; 2 uit de marktkooplie den, waarvan 1 aan te wijzen door den Bond van Marktkooplieden en I Amersf. marktkoop man; 2 part. niet-kooplieden. Voorts worde met kracht de hand gehouden aan bestaande of, *>ij ontstentenis in te stellen! voorschriften in de plaatselijke politieverorde MUZIEK. Concert orkestvcreeniging Amersfoort. Voor een goed bezette zao*l gaf gisteravond de orkestvcreeniging haar jaarlijksche uitvoe ring en had hierbij als soliste uitgenoodigd Mejuffrouw Jo Vincent, sopraan uit Amster dam. Het orkest mag met voldoening op dit concert terugzien, want het publiek stelde blijkens het hartelijk applaus de verschillende muzieknum mers zeer op prijs. Het is steeds een niet te onderschatten presta tie voor een ensemble, hoofdzakelijk uit dilet tanten bestaande jaarlijks uit te komen met nieuwe werken, waaruit dus blijkt dat er gestu deerd wordt en we mogen dadelijk in ons kri tisch verslag het feit vermelden, dat die studie ook degelijke resultaten vermag aan te wijzen. En die waren in „das Marchen von der schonen Melusine" een ouverture, die niet verveelt en te aangenaam van klank is om genoeg te boeien. Ook de „Zwei elegische Melodien" van Grieg werden (vooral de tweede) met liefde en mooie voordracht gespeeld. Dat alle stukken even ge lukkig door het orkest werden gespeeld zou al moeilijk te veronderstellen zijn en is ook niet geschied. Op dezen avond volt bijvoorbeeld op te merken, dat het orkest op gespannen voet staat met de tempo's. Deze waren traag en niet streng genoeg in „Eine kleine Nachtmusik" van Mozart; overigens een stuk, dat voor dit orkest te zwaar is. De techniek ligt bij Mozart zoo ge heel „open", dat juist deze grootmeester der muziek alleen goed gespeeld kan worden door groote kunstenaars. Met waardeering voor het goede meenen wij dus dit feit wel onder den aandacht te moeten brengen; bovendien waren de baspartijen en de alten van klank niet zoo juist afgewogen, als deze fijngevoelige muziek wel vereischt. In de „Geschichten aus dem Wienerwald" van Johann Strauss (wij hoorden ze Woensdag te voren door het Utrechtsch orkest onder Evert Cornelis) was de opvatting van den diri gent niet zoo goed, als we van hem gewend zijn. We herinneren ons levendig de zeer goede uit voering van „Freut euch des Lebens", die uit blonk door beschaafde klank en levendige uit drukking. Deze „Geschichten" waren te „tam van tempo, dus niet energiek bewogen; men was niet soepel in de overgangen tusschen de nummers, die aarzelend klonken, bovendien was het rytKme van de walsen niet „Weensch" en dat zegt genopg. De concerten van de orkestvereeniging zullen zich meer vervolmaken als men juist die stuk ken kiest, die niet te hoog liggen en het pro gramma van dezen avond heeft genoegzaam bewezen, dat met Mendelssohn, Grieg en (on der meer gunstige omstandigheden) Strauss ge noeg succes te behalen valt. Mejuffrouw Jo Vincent beschikt over een mooi geluid, dat gemakkelijk aanspreekt en veelal warme klanktinten heeft. Dit wat het materiaal betreft en waardoor zo de primus in ter paris kon worden. Er is evenwel op het ge bruik van deze stem wat aan te merken, voor al op die plaatsen, waar de stem iets te „zeg gen" heeft, waar het dus meer op fijne voor dracht aankomt. Ze zong twee aria's uit de Figaro van Mo zart, drie liederen van Grieg en drie van Ol. Koop. Dc Figaro werd met gloed gezongen, doch hierin hinderde de stroeve begeleiding. De lie deren van Grieg leden erg door slordige uit- 05^ TEL. 526-543. Vraagi bij ons prijsopgaaf roor Uwe Meubelen. LEVERING VANAF EIGEN FABRIEK Prima afwerking. Billijke prijzen spraak en minder fraaie toonvorming („Ich liebe dich"). Beter waren de liederen von Ol. Koop, waar van de laatste op verzoek van den dirigent ge- biseerd werd. Mejuffrouw Vincent zal stellig als zangeres slagen, als zij zou willen aannemen, dat de ware studie cn verdieping van den kun stenaar eerst dóór begint, waar olie techniek middel is geworden. Als men zich op het podium „zeker" weet, dan verkeerd de uitvoerende mu sicus op een hellend vlak. Mejuffrouw Vincent en haar begeleidster be grepen elkaar niet al te best, waaruit we de gevolgtrekking maken, dat men weinig samen gestudeerd heeft. Het was voor de vrienden en begunstigers der orkestvereeniging een goed geslaagde avond. De soliste ontving bloemen, die door hare goede kwaliteiten zeker verdiend waren. V. v. d. K. STUDENTEN-TOONEELUITVOERING^ Jonge Horten. Ten bate van de noodlijdende studenten in Oost-Europa zal, zooals wij reeds vermeldden, op Woensdag 30 Mei a.s., 's avonds 8 uur in Amicitia een studentcntooneeluitvoering plaets hebben, waar zal worden opgevoerd het be kende blijspel van Marcel lus Emants „Jonge Harten". Gezien het goede doel, waarvoor deze opvoering wordt gegeven, kunnen wij deze niet anders dan warrri aanbevelen. In Hilver sum, waar dit stuk eveneens .werd opgevoerd voor hetzelfde doel, hebben de Hilversumscho studenten hiermede een groot succes gehad En wij twijfelen niet, of dit succes zal voor hen hier ter stede minstens even groot zijn. Aan de re censie van de Hilversumsche uitvoering ontlec- nen wij het volgende „Wat is er kostelijk gelachen om de aar dige complicaties in dit stuk, dat vlot en goed word gespeeld. Jacob Hoogveen heeft den professor in de sterrekunde, die aan vankelijk met zijn gedachten steeds in hoo- ger regionen vertoeft, doch later door Cu pido's pijlen wordt getroffen, op bijzondeie wijze gegeven. Mevrouw Verster had geen gemakkelijke rol. Ze heeft dien echter een lichte overdrijving op een enkel punt daargelaten goed gespeeld, vooral in het laatste bedrijf, als majoor Marsten een gevoelige les krijgt van het beleedigde vrouwenhart. Johanna gaf het nichtje van buiten op ongedwongen wijze weer. De huisknecht en zijn vrouw waren het type van die echte kalme huisbewaarders. Ver dere opsomming lijkt ons overbodig. Laat ons constateefen, dat alle medespelenden door hun prettig, aangenaam en beschaafd spel hebben meegewerkt dezen avond te doen slagen, dat duidelijk uit het langdu rig applaus bleek." Men verzocht ons nog mede te deelen, dat dc plaatsbespreking zal plaats hebben op den dag der uitvoering in Amicitia, van half twaalf tot half één. Tentoonstel ling. In de R.-K. Leeszaal (Nieuwstraat 24), zal vanaf a.s. Maandag een tentoonstelling worden gehouden van schilderijen en grafische werken van Jacobo v. d. Poll, Lotte Uyldert Mayer en Edith Pijpers. Voor bijzonderheden verwijzen wij naar de desbetreffende advertentie in dit nummer. Amersf. Reddings-brigade. In de étalage van het Sportbureau Vierdag is heden tentoongesteld een duikpop, vervaardigd en aangeboden door den heer J. J. van Keulen, Bloemendalschestraat 67. De duikpop is vervaardigd van teakhout en weegt circa 75 pond. Het is een prachtig cn degelijk cadeau, waarvoor de A. R. B. den heer Van Keulen ten zeerste dankbaar is. Een nieuwe Lunchroom. Door den heer K. de Waal is in het perceel Langestraat 115 geopend de Lunchroom „Amsoorde". De inrichting voldoet aan de daartoe te stellen eischen van het publiek. De zaal is in frissche kleuren gehouden door den schilder de Vaal. Ook de verlichting voldoet goed. Deze is uitgevoerd door den electricien van Manen. De heer de Waal, geen onbekende op het gebied van lunchroom, mocht zich reeds bij de opening op een groote belangstel ling verheugen. Ontvangen jaarverslagen. Dezer dagen ontvingen wij jaarverslagen met winst- en verliesrekening van de assurantie maatschappij „De Nederlanden van 1845" cn van de Holland—Canada Hypotheekbank. N achtverblijf. Aan een persoon is in het politiebureau nachtverblijf verleend. Ongev a 1. Gisteren bevond zich in de Langestraat een met één paard bespannen boerenwagen. Het paord werd plotseling schichtig, begon te stei geren en sprong in dc ruit van den apotheker Ittmann. De schade zal vergoed worden Kantongerecht. Uitspraak in strafzaken. W. P., Amersfoort, valschcn naam opgeven 3 sub. 2 d. B. A. v. L., Amersfoort, dronkenschap 10i sub. 10 d. G. J. E., Soest, idem 8 sub. 8 d. A. H., Veenendaal, noodeloos vervoeren van dieren op pijnlijke wijze 10 sub 10 d H. v. B., Scherpenzeel, overtr. Jachtwet 20 sub. 20 d. A. B., Amersfoort, overtr. Loterijwet 20 sub. 10 d. G. v. O., Amersfoort, overtr. Mot. en Rijw. wet 2 X 5 sub. 2 X 3 d. E. v. B., Putten, idem 5 sub. 3 d. J. B., Nijkerk, idem 5 sub. 3 'd. J. D. W. B. Utrecht, idem 2 X 5 sub.

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1923 | | pagina 2