SPORTNIEUWS UIT DEN OMTREK. STADSNIEUWS. BOKMA DE BOER'5 PEE ONMISBAAR BIJ DE K KÖFF IE „DE MAGNEET" Utrechtschestr. 12 Fa ontvangt men een brief waarin staat, dat de maatschappij tot het exploiteercn van verschei dene winkels veel bedrijfskapitaal noodig heeft Voor reflectanten wordt dan ook de eisch ge steld, dot zij obligotiehouders zijn. Tegen toe zending van 10,20 of veelvouden daarwan ontvangt men evenveel obligaties, die deelnemen aan een trekking, correspondeerend op die van de Staatsloterij. Een extra-trekking zoo heet het wordt gehouden voor reflectanten, waar bij door het lot wordt aangewezen, wie filiaal houder zal zijn I Wolverkoop in Friesland. In de deze mnand te houden elgemeene ver gadering der Friesche Coöperatieve Verecniging voor Wolverkoop zal beslist worden over het voortbestaan dezer vereeniging. De Eénmonswagen. De Limb. Tramweg Maatschappij gaat ter be zuiniging op haai lijn Roermond—Roosteren voor proef een éénmanswagen laten rijden- Toerisme, A. N. W. B. Het Algemeen Bestuur. Tot nieuwe leden van het Algemeen Bestuur van den A. N. W. B., Toeristenbond voor Ne derland, zijn gekozen de heeren Henri Polak te Laren (N.-H.), mr. W. A. C. van Dam tc Rotter dam; Ph. J. Callenfels te Terneuzen; C. A. van Woelderen te Vlissingen; A. C. Luber tc Ravc- stein; H. P. M. Verlinden te Bergen op Zoom; T. Tscharner te Maastricht; A. van Houtum te Arnhem; mr. F. F. E. van Delden te Deventer; mr. A. M. J. de Jager te Almelo; E. Pool te Hengelo; G. R. de Hart te Dwingelo; K. W. Sillevis te Leeuwarden; C. D. Bekema Sijpkens te Warfurn. Provinciale Staten. Buitengewone 2itting. Hedenmorgen te 10 uur had een buitengewone zitting plaats van de Provinciale Staten, onder voorzitterschap van den Commissaris der Ko ningin, mr. dr. F. A. C. graaf van Lynden van Sandenburg. Nadat deze in naam der Koningin de ver gadering had geopend, las de waarnemend grif fier, de heer A J. Krijt, het gebed De Voorzitter deed mededeling van het Kon. Besluit, waarbij hij gemachtigd werd deze ver gadering bijeen te roepen, en deelde vervolgens mede, dat de heeren Kettlitz, Mebius en Van Geasbeek bericht van verhindering hebben ge zonden om gezondheidsredenen. Onderzoek geloofsbrieven an bccediging. Een commissie werd benoemd tot onderzoek der geloofsbrieven van het nieuwe Statenlid, den heer B Koning (S. D. A. P.), gekozen in de vacature van den heer Moltmaker. De heer Boomsma gaf verslag van dit onder zoek en deelde mee, dat de stukken in orde zijn bevonden. De heer Koning, die hierop werd binnenge leid, legde in handen van den Voorzitter de voorgeschreven beloften en verklaringen af. Benoeming Griffier. Aan de orde komt de voordracht tot be noeming van een griffier der Staten in de va cature van dr. Van Doorninck. Voorgedragen worden Schorsing raadsbesluit. Gisteren is verschenen Stoatsblad No. 470, besluit von T dezer, tot schorsing van het be sluit van den raad der gemeente Amersfoort, van 3 September T923, no. 557, tot intrekking van het raadsbesluit van 28 Augustus 1923 ten aanzien van het opheffen der 3 klassen (n.l. de eerste klasse van elke der openbore lagere scho len nos. I, 2 en 6), en den toestand te laten, zooals de raad op 22 Juni 1923 op voorstel van B. en W. heeft besloten. Garnizoen. Bij beschikking van den Minister van Oor log, is de sergeant Ie klasse J. Koomen, van het 21e reg. infanterie thans met verlof, op zijn verzoek, met ingang van 16 October a»s. op wachtgeld gesteld. Examens. Aan het alhier gehouden examen voor cos- tumière werd deelgenomen door II Candida ten. Geslaagd zijn de dames C. de Winter, R. Ek- kcl, Z. Busse, T. Lasseur, T. Lcnteling, A. de Geus, A. Tondcur en R. van Keken, allen al hier en de dames G. Speelberg en M. Stolp, beiden uit Hoogland. Voor het examen costumière-üngerie is als eenige candidoat geslaagd mej. S. Bakker, Glindhorst. J ubileum. Gisteren herdacht de heer R. Rutgers, direc teur van het Post- en Telegreofkantoor alhier, den dag waarp hij voor 40 jaren in dienst der posterijen en telegrafie trad. Na de verschillen de rangen te zijn doorloopen werd hij achter eenvolgens directeur te Makkum, Joure, Ter- borg en Gorinchem. Na het aftreden van den heer P. Zwart, werd hij tot directeur te Amers foort benoemd. Dat de heer Rutgers zich bij het personeel bemind heeft weten te maken, bleek wel Zondagmiddag, toen de ambtenaren, met het oog op den dienst, reeds het jubileum herdachten. Achtereenvolgens voerden het woord de heeren Hussc-m, Gerding en Vos, die de goede hoedanigheden van den heer Rutgers roemden en getuigden van hun sympathie voor hun chef. Als stoffelijk blijk van aandenken werd een elcctrische schemerlamp aangeboden terwijl de chef-telefoniste Mej. Vai\ Kempen aan Mevr. Rutgers bloemen aanbood. ,Nadat de directeur met eenige hartelijke woorden had bedankt werd het jubileum met een gezellig samenzijn herdacht. Maandag, den officieelcn gedenkdag, mocht de heer Rutgers van vele zijden gelukwcnschen ontvangen. Ook vele autoriteiten kwamen den jubilaris feiiciteeren, o.a. den inspecteur te Utrecht de heer Ringnalda. lil !o; |NVMA.BOKMA DE BOER A° 1601 LEEUWARDEN. j| TOON EEL. GOUDEN JUBILEUM MEVR. DE BOER- VAN RIJK. De Woekeraarster. Gisteravond had in Amicitia dc feestvoorstel- ling plaats ter gelegenheid vun het gouden ju bileum van mevrouw Esther de Boer-Van Rijk Zooals te verwachten was, was er in de zaal geen plaats onbezet Wel een bewijs, hoe hoog de kunst van de 70-jarige jubilaresse staat streden. Wij weten ook, welk een groot, mooi vrouwenhart zich daar heeft ontrold. Wij zijn toen onbescheiden geweest om af te luisteren, doch wij zijn daar dankbaar voor. Wij willen van die dankbaarheid blijk geven, door U een kleine gedachtenis aan te bieden. Wij zijn te weten gekomen dat Uw grootste triomf en Uw heerlijkste moment is, na het vele handgeklap, rustig in Uw eigen huis te zitten. Wij hebben daarom gemeend U iets te moeten geven, dot geschikt is voor Uw huis en voor Uw interieur, opdat U steeds een herinnering zult hebben aan Uwe Amersfoortsche vereerders". Spreker bood der jubilaresse hierbij een fraai album aan, vergezeld van een enveloppe, terwijl hanr tevens een fraaie bouquet werd overhandigd. Met enkele hartelijke woorden dankte me vrouw de Boer-van Rijk hierna allen recht har telijk voor de gebrachte hulde en het geschenk. Het deed haar een bijzonder groot genoegen te zien dat, hoewel zij nog maar weinige malen te Amersfoort is opgetreden, de zaal zoo stampvol gevuld was. Nadat de jubilaresse nog eens hartelijk was toegejuicht viel het doek voor de laatste maal. Vermelden wij volledigheidshalve nog, dat de kleedkamer van mevrouw de Boer-van Rijk op keurige wijze versierd was met bloemen en planten. Het huldeblijk. Het album, dat mevrouw de Boer-van Rijk als herinnering aan Amersfoort werd aangebo den, bevatte een keui van kunstwerken, afge staan door verschillende kunstenaars hier ter stede. Het bevatte schilderstukken, etsen, pen- teekeningen van de dames S. van Heukelom en Edith Pijpers, alsmede van de heeren dr. J. Nieweg, A. P. H. J. ven Wezel Errens, Edzard Koning, H. Martin, J. van Dam en wijlen P. P. Schiedges. De band von shantung jvas op keu rige en kunstvolle wijze vervaardigd door den heer van Dam. Op de voorzijde prijkten in goud de woorden „Amersfoort—15 October— 192^", terwijl de achterzijde versierd was met het wapen dezer gemeente Een in alle opzich ten origineel en kunstvol huldeblijk, waarmede de jubilaresse, zooals wij in de gelegenheid wa ren dit van haar te vernemen, op bijzondere wijze was ingenomen. Kamermuziekveroeniging. De Kamermuziekvereeniging te dezer stede, die zich ten doel stelt, om iedereen in de ge legenheid te stellen goede kamermuziek te hoo- ren en om dc beoefenaars van de muziek aan te moedigen, anderen van hun gaven te doen ge nieten, geeft per seizoen voor hare leden 5 a 6 concerten. Aangezien deze vereeniging reeds 5 jaren bestaat, blijkt'zij wel reden van bestaan te heb ben. Voor bijzonderheden verwijzen wij naar de advertentie in dit blad. Postcheque- en girodienst. Het Comité ter behartiging van de belangen der Amersfoortsche girorekeninghouders heeft blijkens de oproep-advertentie in dit blad zijn ar beid terstond aangevangen. Wij vernemen daar omtrent het volgende. Aon olie rekeninghouders die hun belangen door het Comité willen doen behartigen, wordt gevraagd terstond, althans tot uiterlijk a.s. Donderdag, bij het Comité in te zenden de afrekening,welke het laatst tijdens den ouden toestand, dus van hei postkantoor alhier, werd ontvangende luter ontvangen af rekeningen en een uittreksel van de eigen ad ministratie, waaruit blijkt, wat men in den tijd na 24 Augustus 1.1. heeft gegireerd, met een opgave van het saldo, zooals men dat naar eigen bere kening meent tc hebben. Het Comité stelt zich voor deze gegevens in den kortst mogelijken tijd te verwerken, om daarna met Den Haag in AGENDA. Dagelijks Openbare leeszaal en bibliotheek. Laantje 2. R. K. Openbare leeszaal en bibliotheek, Leeszaal Handelsregister. Arnhemscheweg 23. Theosofische Bibliotheek. Laantje 3- Museum Flehite, Westsingel. Bioscoop Langestraat. Zondag en Maandag Bioscoop „de Arend". 18 Oct Amicitia. Nutslezing Ed. Verkade (Hamlet). 21 Oct Amicitia. Uitvoering Isr. tooneelver- eeniging „Betsalel." 22 Oct Amicitia. Ie Ab. Concert de Koos. 23 Oct. Derde Voordracht van de Amersf. Loge der Theos. Ver. in het zaaltje van den heer Klaassen. Achter de Arnh. PoorlwaL 27 OcL Amicitia. Ie Ab. Concert Augustin. 28 Oct de Valk. Muziek-uitvocring „H. J» Hegeraath" 2B Oct. Amicitia. Propaganda-avond Ver. v. Vrijz. Herv. Voordracht Ds- Westermijse. 29. Oct Amicitia. Speenhofavond. 30 October. Amicitia. Eerste uitvoering Chr. mannenkoor „Jubal". 8 Nov. Amicitia. Holl. Tooneclver. (Dir. E. W. de Blauw). 14 Nov. Amicitia. Münchener Künstler-Ma- rionetten Theater (Oscar Braun). 15 Nov. Amicitia, Nutslezing. 15, 16 en 17 November „De Volk". Fancy Fair. Chr. Padvinders Organisatie. 23 Nov. Amicitia. 1ste Concert Meyer— Pusch. 24 Nov. de Valk. Feestavond Friesche Seis- kip. 14 Dec. Opera Norma (Volksuitvoering). 15 en 17 Dec. Opera Norma. 29 Dec. Amicitia. Nutsvoordracht voor kin deren. 21 Jan. Amicitia, Nutsavond. 14 Febr. Amicitia, Nutsavond. 29 Febr. Amicitia. 2de Concert Meyer— Pusch. 19 Maart. Amicitia, Nutsavond. ----- - aanschreven. Echt Holistisch in haar ha,t spocdor.de,handel^ tc treden over de beste I. Jhr. dr. C. G. C. Quarles van Ufford, hoofd- en ook in haar uitbeelding als zij is, maken dat ii commies ter provinciale griffie van Overijssel. 2. Dr J. de Lange, referendaris ter secre tarie van de gemeente Utrecht. 3. Jhr. dr. Th. M. van Asch van Wijck, ad ministrateur ter Prov. Griffie van Noord-Hol land. De heer Lustig (V. D.) vraagt over deze voordracht het woord. De Voorzitter vraagt of zijn opmerkin gen van persoonlijken aard zullen zijn. Als het antwoord bevestigend luidt, schorst de Voorzitter de openbare vergadering en ver andert deze in een zitting met gesloten deuren. Na afloop van dc geheime zitting, die ruim een kwartier duurt, heeft in openbare zitting de stemming plaats. Uit gebracht worden 37 stemmen, waarvan 34 op den eerstvoorgedrogene en 5 op den tweeden voorgedragene, zoodat gekozen is jhr. dr C. G. C. Quarles van Ufford, hoofdcommies ter Prov. Griffie van Over ijssel. De Voorzitter deelt vervolgens mede, dat in de Commissie uit de Staten, benoemd in ver band met een eventueele wijziging vnn het Re glement op de Pensioenen van leden van Ged. Staten, in de vacature van den heer Moltmaker, als lid is aangewezen de heer Reijnders. No lezing der notulen wordt de buitengewone zitting gesloten in naam der Koningin. Na afloop van deze zitting komen ter ver gadering de heeren Royaards en Loten van Doelen Grothe,» oud-leden van Gedep. Staten, en dr. v. Doorninck, oud-griffier, met applaus begroet, en wordt een toto gemaakt van de aanwezigen, welke ten geschenke zal worden aangeboden aan den oud-griffier. Nadere bijzonderheden van den nieuwen griffier. De heei® Quarlus van Ufford is 31 jaar oud. ïn Juni 1918 werd hij bevorderd tot doctor in de rechtswetenschappen op een proefschrift getiteld „De plaats der orbeiderskossen in de ziekteverzekering". In October van dat zelfde jaar zag hij zich benoemd tot commies-redac teur aan de Gemeente-secretarie van Zwolle. Aan deze gemeentesecretarie werd hij kort daerna bevorderd tot hoofdcommies-redacteur. In het jaar T919 nam hij ontslag ctit deze functie om een reis te gaan ondernemen naar 't verre Oosten. Gedurende elf maanden bereisde de heer Quarles vóór- en achter-lndie, Ned. Oost- Lridie, China en Japan. Na zijn terugkeer in Nederland werd hij be noemd aan de Provinciale Griffie van Overijssc te Zwolle, een tijdelijke benoeminghij werd werkzaam gesteld bij de afdeeling waterschaps zaken. In 192T zag hij zich aan deze griffie benoemd tot hoofdcommies, chef der tweede afdeeling. De heer Quarles werd in Zwolle eveneens be noemd tot kantonrechtcr-plaatsvervanger en tot secretaris van dc Nederl. Vereeniging voor Armenzorg en Weldadigheid zij juist daarom bij het publiek niet alleen ge vierd wordt als een groot kunstenares, maar dat zij ook bij een ieder geliefd is. Het drama van den jeugdigen auteur, den heer A. Defrqsne, waarin mevrouw de Boer Van Rijk gisteravond haar gouden jubileum heeft gevierd, is o.i. een niet zeer sterk stuk. Men moet in dit geval echter bedenken, dat het een gelegenheidsstuk is, speciaal voor dit jubileum vervaardigd, hetgeen uit den aard der zaak op den auteur een bijzondere pressie heeft uitgeoefend. Het stuk behandelt de ge schiedenis van een woekeraarster, die het geld niet lief heeft om het geld zelf, maar als mid del om zich te wreken op de wereld over haar jeugd, waarin zij niets als verdriet en ellende gekend heeft. Vrijwillig doet zij echter afstand van haar bijeengewoekerdè schatten, aangezien zij meent hiermede haar kind, hoor dochter, voor zich te kunnen behouden cn gelukkig tc maken. De dochter heeft n.l. voorgewend te zullen trouwen met ec-n type van het allerloeg- ste kaliber, om maar uit huis te komen. Het blijkt tenslotte echtei, dat de schurk haar al leen wil huwen om haar geld. Het is, we zeiden het reeds, een zwak stuk. Toch heeft de jubilaresse hoer rol op schitte rende wijze weergegeven. Wij hebben weer volop kunnen genieten ven het kunstenaarsta lent van deze groote actrice, zoowel vHn haar scherp-karakteriseerend vermogen, als van haar groot gevoel Vooral haar stille spel in het .laatste bedrijf, waarin zij haar leed op zoo eminente wijze naar voren brengt, was ontroe rend mooi. De- dochter van de jubilaresse, mevrouw Sophie de Vriesde Boer, die ook de rol van dochter in het stuk speelde, gaf ook uitste kend spel. De groote wisselingen tusschen vreugde en verdriet gaf zij prachtig weer. Jacques de Haas en Folkert Kramer, resp. de zoogenaamde a.s. man en de a.s. schoonvader vcn de dochter, hadden een niet gemakkelijke ro), die zij echter volkomen behecrschïcn. Fol- keit Kramer vooral was het type van een ech te schurk. v. S. De huldiging. Reeds bij hnar eerste optreden in het eerste bedrijf had mevrouw de Boer-van Rijk een Crootsche en langdurige ovatie in ontvangst te nemen, die zich na ieder bedrijf herhaalde. De eigenlijke huldiging hod echter plaats na het slotbedrijf. Nadat er eenige malen „ge haald" was, bleef het doek open en verscheen de jubilaresse wederom ten tooneele, thans be geleid door dr. R. Miedema, voorzitter van het huldigingscomité. Dr. Miedema begon der jubilaresse vergiffe nis te vragen «or een onbescheidenheid. „Toen vele journalisten II te Watergraafsmeer heb ben opgezocht, heb ook Ik, als zoovele ande ren, een kijkje gekregen fn Uw interieur niet alleen, maar ook in Uw leven. Wij weten hoe daar gewerkt is, hoe daar is geleden en ge wijze, waarop deze rekeninghouders kunnen worden geholpen. Daarom vraagt het Comité ook een opgave van de belanghebbenden van het bedrag, waarover zij wenschen te beschik ken. Ieder, die van deze welwillend aangeboden hulp wénscht gebruik tt- maken, en wie zou dat niet steune dus den arbeid dezer mannen door sjioedig, duidelijk, volledig en consciënti eus de gevraagde gegevens te verstrekken. Het adres voor de inzending der gegevens is het bureau der Kamer van Koophandel, Arnhem scheweg 23. trekt D aan door pr(js en kwaliteit W- ZIET DE ÉTALAGES Aanbevelend: GEBRS. DE TRIES Burgerlijke Stand van 15 October 1923. Geboren Johonrta Maria Cornelia d. v. Cle mens Bichting en Maria Frnncisca van Werk hoven. Rijmcrt z. v. Rijmert Rijnders cn Catrina Clasina Rosier. Gerarda d. v. Cornelis Klomp en Jacoba Buys. Jacobus Mathijs Bernard z. Mathijs Bernard Wilms en Martha Ligthart. Overleden Hanna de Vries oud 72 jaar echtg. van Solomon Jacob Cohen. Sake Kuipers oud 18 jaar ongehuwd. Kaasmarkt Gemeente Amersfoort 15 Oct. 1923. Aangevoerd 70 wagens bevattende 20100 K.G. Prijs 45 tot 52 per 50 Kilo. Handel redelijk. Gevonden Voorwerpen. Een damcstaschje, een beursje. Rechthebben den kunnen zich tot het verkrijgen van inlich tingen ten politic-bureelen vervoegen. W i c 1 r ij d e r s. Fietslantaarn aansteken 5 uur 32 minuten. "bcleshbetsst cits IIATËBSAAL Nachtverblijf. In het politie bureau is hedennacht aan twee personen een onderkomen verleend. Kantongerecht. Uitspraak in Strafzaken. Jl. A. ten H., Amersfoort. Dronkenschap (recidivist). 3 dagen hechtenis en 9 mnd. Rijks werkinrichting. Dezelfde Geheel idem. A. v. D. Spakenburg. Dronkenschap 88 d L. v. D. Spakenburg Dronkenschap 8—8 d. J. v. d. G Spakenburg Dronkenschap, 8— 8 dagen. G. Z. Spakenburg, Dronkenschap 88d. F. F. Delft, Dronkenschap 1212 d. F. v. d. B., Hilversum. Op verboden grond loopen 1550 d J. M. v. G., Amersfoort. Overtreding arbeids wet (recidivist) hechtenis van 1 dcg. J. O., Amersfoort. Met auto over rijwielpad rijden 25—5 d. A. te K. Amersfoort. Te Amersfoort ondeug delijke waren (karnemelk) verkoopen 75 10 dagen. J. F. Bennebroek. Tc Hoevelaken, met auto te snel rijden 205 d. A. M. K. Zwolle, idem 20—5 d. G. H. Amsterdam. Te Schepenzeel idem 25-5 d. B. J. v. D. Arnhem. Te Scherpenzeel idem 12—3 dagen. A. G. J. HL. Arnhem. Te Soherpenzeel idem 8- 5 d. D. S Ede. Te Scherpenzeel idem. 8—3 d. C. G. K. Eist. Te Scherpenzeel idem I 8—3 d. H. A. v. P. Putten. Te Scherpenzeel idem. 10—1 d. J. R. K. Wageningen. Te Scherpenzeel Idem. 8-3 d. INGEZONDEN STUKKEN. Builen verantwoordelijkheid der Bedoel ié. De copie icordt niet teruggegeven. V r ij zinnig Hervormden. Belangstellenden zullen zich herinneren, dat de Vereeniging van Vrijzinnig Hervormden in Nederland in het voorjaar te Amsterdam een buitengewone algemeene vergadering heeft ge houden, uitsluitend met het doel om aan de le den de gelegenheid te geven hun hart te luchten over de vraag of men al dan niet lid moest blij ven van de Ned. Herv. kerk. Aldus werd een uit weg gegeven aan de groote spanning, die door het schrijven voor en tegen daarover was opge wekt. Tevens werd verkregen, dat de daama volgende gewone jaarlijksche ledenvergadering te Arnhem zich meer rustig met het afdoen van de agenda kon bezighouden. De leden vei plaatselijke vereeniging en velen daarbuiten we ten, dat de leuze: „Blijf in de kerk I het richt snoer is geworden. Maar de noodzakelijkheid om die leuze te blijven verdedigen, is wel duidelijk gebleken. Daarom werd op de vergadering te Arnhem een propagandacommissie ingesteld, die tot tnok heeft de beginselen der Vrijzinnig Hervormden meer te verbreiden en tc verdedigen, ook tegen de twijfelaars in de eigen gelederen. Voorts om het streven van de vereenigingen in de verschil lende gemeenten meer in dezelfde richting te leiden, zoodot er een grootere kracht van het geheel zou kunnen uitgaan. Een eerste werk daarvoor was een opwekking om deel te nemen aan de kerkelijke verkiezin gen. Indien in alle gemeenten belangstelling voor deze verkiezingen ontwaakte, die ook maar eenigszins leek op de belangstelling voor poli tieke verkiezingen, zou ongetwijfeld het kerke lijke gemeenteleven een heel ander uiterlijk ver- toonen dan thans. Het maohtsbewustzijn, dat thans zijn stempel drukt op het doen en laten van sommige kerkebjke besturen, zou ongetwij feld zich zeer sterk moeten inbinden. Immers het steunt meermolen slechts op den ijver, waarmede een soms zeer kleine minderheid over de onverschilligheid van andere partijen heeft gezegevierd. In hoeverre dit laatste thans te Amersfoort het geval is, zou eerst met geheele zekerheid blijken, nadat bij een verkiezingsstrijd alle krachten zijn ingespannen. Doch wel schijnt te mogen worden gezegd, dat, indien thans aan de binnenkort (op 24 October a.s.) te houden verkiezingen met eigen candidaten zou worden deelgenomen, de Vrijz. Herv. niet meer dan acte de présence zouden kunnen geven. Wij hopen, dot het eenmaal zoover zal ko men, dat in het kerkbestuur onze stem zal wor den gehoord en invloed zal hebben op den gang van zaken. Voorat dient echter onze Vereeni ging te worden versterkt en uitgebreid. Er wordt nog gezicht naar personen, die de geschikheid voor het verkiezingswerk In zich voelen. Wel licht zijn er sommigen, die zich daartoe zouden willen aanmelden; zij zullen bij onze voorzitster (mej. van Loon, Heinsiuslaan 9) teer welkom zijn. Het Bestuur van de Vereeniging van Vrijzinnig Hervormden te Amersfoort. 36 3785 151 3805 226 3915 56S 3965 650 4040 697 4149 750 42S5 SOI 4321 839 4341 £81 4543 9S0 4603 1183 4750 l'-M 4814 1472 4927 1183 4934 1573 5054 1043 5007 1667 5151 1709 5241 1828 5390 2005 6469 2213 5060 2276 5663 2-513 f483 ?"49 6527 81 3075 6585 84 3065 6589 115 3146 6624 153 8176 6632 166 6231 6701 193 3262 6722 332 3375 7053 363 3425 7132 436 3441 7134 456 8451 72CO 510 3472 P283 533 3512 7 433e STAATSLOTERIJ Vijfde Klasse. Dertiende Lijst Trekking van 15 October. 1000 No» 12261, 13906, 15290, 16S18, 17422?! 2-2123. 400 No. 2156, 5755, 9394, 9653, 14624,1 15232, 16383, 17050, 16407, 21225. f 200 No. 5706, 8862, 14650, 15406, 16030, 19504. -j 100 No. 3340, 5529, 10270, 10792, 11385,1 20181, 21044, 22428. PRIJZEN VAN 70. A 7383 10620 13302 16254 1S19S 20967' 7401 10877 13463 16277 18394 210811 7602 10SS6 13518 16351 184-16 21084 7649 11165 13523 16512 18496 21128 7786 11199 135S7 16594 18519 21173 77-12 11203 18649 16628 1S555 2122L 7745 11237 13723 16633 18679 21249 7780 11483 13904 16702 18706 21253 7837 11524 1-1050 1671-5 18922 21290 7854 11.566 14204 16717 19015 21344 8205 11669 14211 16730 10214 21425 831S 11686 14249 16812 19299 21479 83-15 11811 14274 16928 19316 21548 8405 1195S 1-1317 17006 19402 21754' 8419 11963 1-1338 17013 19448 218-56 8452 12024 14-516 17016 19533 22028 8560 12088 14575 17034 19559 201-55 8614 12211 14601 17045 19615 22300 8709 12228 11966 17090 19803 22305 87-55 12260 15016 1 7178 19817 22326 9136 12305 15075 17283 19962 22359 9481 12416 1 5109 17326 1 9976 22400 9661 12611 15206 1 73^ 20019 22431' 9739 12617 1-5295 17398 20047 224-81' 9761 12635 15531 17408 20153 22490 2682 66.52 10016 12765 1569-5 17430 20272 22597 28C8 100-6 12=12 15698 1 7-523 204R4 22661; 2901 6712 10171 1284-5 15725 17-559 20191 22675 30-57 6727 1 01 PI 12908 15755 1 7636 20582 22712 3125 f-3-ïs 10215 13074 1 5768 1 7717 20-508 22772 3150 76610 1 0216 130-0 1 5773 1 7734 20701 22784 3.599 7111 102.88 13100 15=25 1 7900 208-57 22851 8663 7181 10803 13116 1601.3 17^70 22862 0O57 738-1 10338 13198 1G109 18106 208-59 370-5 7380 NIETEN. 9478 12106 14976 175S2 20431 lol5 12505 15021 17023 20136 9516 12511 15023 17613 204Ó3 9529 12554 15103 17653 20460 9568 12575 15123 17665 20507. 9578 126S8 15150 17675 20534 233 3238 6792 9581 12603 15135 176SO 20540 238 8231 W34 9593 12662 15213 17704 20574 310 336S 6935 9600 12756 15218 17709 20519 9517 12782 15228 17712 20656 9699 12791 15259 17796 20587 9773 12c01 1530.5 17657 20744 9350 12316 1-5341 17311 20791 9918 12342 15347 17831 20803 9956 12892 15363 17913 20S47 566 3518 7310 10023 12893 1-5107 17961 4-/8Ö1 583 35-11 7316 10113 12964 15193 179% 208-35 586 33-57 7333 10115 129S4 15530 18017 29865 592 3624- 7372 10117 13004 15557 18032 '20307 716 3041 7472 10174 13014 15665 1*045 20836 739 3C61 7527 10264 13026 15735 18050 - 757 3686 7533 10272 13069 15770 18088 20969 767 3728 7-560 10291 13107 15782 18105 20996 814 8800 7570 10298 13115 15701 16131 31006 - 859 3858 7571 10299 13160 15899 18182 21009 807 3909 7655 10379 13211 15806 18199 21014 906 302-5 7740 10393 13230 15924 18200 21048 908 39G8 7772 10421 13235 15900 18236 *115 922 3085 7801 1048-1 13271 15932 18253 21124 989 4CÜ4 7842 10556 13322 15962 182/0 21188 1034 4052 78-53 10591 13315 15969 18517 21193 1134 4083 7941 10592 13357 15984 13548 2120-5 1179 4090 7976 10667 1335S 15995 18592 21271! 1215 4162 7989 10740 13406 16107 18609 21321 1219 4183 8011 10841 13414 16115 18630 21407 12-19 4192 8018 10365 13490 16105 18675 2141U 1351 4282 8022 10883 13503 1G179 186S1 21414 1382 4327 8067 10920 1 3-511 16211 18743 21444 1435 43-16 8068 10943 1352-1 16212 18782 21495 1459 435S 8105 10974 1352S 16235 187S6 21512 1494 4396 8209 11012 13556 16330 18808 21521 1598 440-1 8232 11064 13585 16341 18660 21532 1613 4411 8233 11163 13610 16353 18=61 21-537 1615 4179 8237 11214 13663 16379 18367 21570 16:2 4-18-5 8259 11320 13695 16413 18S70 21595 1642 4492 8273 11335 13702 16134 18873 21615 1049 4511 8303 11386 13720 16191 18890 21641 1091 4521 8329 113S6 1373-5 16500 18945 21657 1715 4528 8353 11385 13743 16518 19987 216S9 1732 4608 8307 11406 13759 16539 19031 21713 17-12 4734 8412 11410 13790 16597 19053 21749 1749 4841 8417 11479 13805 16600 19055 21776 1S0Ö .5008 8J39 11-556 13919 16619 19039 21800 1845 .5014 8469 11569 13942 16622 19192 21833 1946 5022 8541 11596 13967 1G023 19193 21887 1983 5009 8578 11635 13S84 16658 19205 21956 2004 5095 8608 11665 139S6 16664 19248 21994 2007 51-53 8673 11750 14041 16685 19295 22063 2010 5167 8787 1178-1 14049 16707 19307 22080 2063 5192 8798 11806 14115 16747 19345 22104 2191 5236 8823 11929 14140 16713 19428 22186 2278 6289 S360 11944 14146 16769 19442 22189 2311 5352 SS63 11951 14228 16889 19-508 22212 2326 5392 8911 119-53 14229 16913 19512 22214 2345 54% 8918 11994 11269 16932 19579 22239 2335 5555 8930 12006 14303 16966 19619 22278 2388 5599 8945 12007 14367 16973 19G92 22287- .2191 5641 8952 12029 14387 169S0 19715 22319 2578 5C66 8960 12095 14437 17002 19723 22320 2582 5762 8977 12133 144-10 17049 19761 22330 2595 57S1 8990 12143 14-169 17060 19778 22407 2619 5787 9014 12179 14510 17143 19780 22523 2633 6792 9020 12227 14536 17144 19818 22533 5795 9075 12232 14570 17101 19369 22565 3747 5892 9076 12273 14602 17192 19884 12592 2797 5905 9092 12287 14611 17211 19916 22606 3/96 5945 9117 12299 14626 17214 20071 22625 2815 5949 9120 12306 14641 17218 20084 22681 -*81/ 6059 914-1 12310 14721 17244 20102 22686 -871 6115 9235 12345 14736 17256 20120 22697 2S74 0169 9233 12339 14-310 17290 20124 2>70B 2901 0188 9289 12292 14311 17359 20139 2§7°7 2924 6150 9295 12397 14S39 17426 20180 27771 2942 645S 9325 1*2104 14914 17513 £02<M 2°78l 2989 6492 9335 121% 14924 17524 20246 22790 3025 6494 9397 1 2419 149.30 17531 20261 22819 304S 6540 9423 12453 14936 175C0 20419 22853 df vorige lijst stond: S972 m. 7 8974: m213075 70 i 1W25 7 /O. 453ste Staatsloterij. Vijfde of laatste Klasse. Vierde of lootste week. Trekking van 15 Oct 7923 (1000 loten.) Ten kantore van den Collecteur A. C R. O. Leinweber te Amersfoort (Breestraat 26) zijn aan de navolgende nummers te beurt gevallen t Prijzen van 70. 4040 en 16109. Te «men 2 prijzen. Zonder prijs zijn uitgetrokken 4004 4052 16107 - 16115 - I976I - T9778 - 79780 en 21271. 433® STAATSLOTERIJ. Dinsdag 16 October 1923. 5e KLASSE. 14e LIJST. Hooge Prijzen, 1009: 1993, 14S53. If 1 S S fi kj Hl O Jfi it 3 Ml. 2V, Oil. Not NIel Oft. No 15 Oct. 16 Oct. *28 12 uur, Londen 11.53'. II.66V1 Berlijn. 7.06000. Parijs16.674 15.70 Brussel. 13.11 Zwitserland i5.70 Weenen 0.0036 Kopenhagen 45.05 Chnstiania 89.95 Stockholm 67.30 New-York 2.Bi'U 13.60 45 80 0.0006 44.65 39.55 67.80 2.54'/#

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1923 | | pagina 3