SPORTNIEUWS STADSNIEUWS. Advertentiën Dienstmeisje, UIT DEN OMTREK. en Sigaretten terwijl de laatste sneltrein naar Maastricht met een vaart van 90 K.M. per uur, de Bunder hel ling- afreed. De weg kronkelt zich daar erg, ter wijl het uitzicht op de spoorbaan door boomen langs den weg en door boomgaarden wordt be let. De afsluitboomen van den overweg waren geheel open, dus de heer v. A., die zelf stuur de, wist niet beter of de weg was veilig. Hij reed door en passeerde den overweg, juist ra kelings voorbij den sneltrein, misschien op nog geen l'A Meter afstond. Dc zuiging van den trein was duidelijk te voelen. Iets dergelijks is een maand geleden ook gebeurd met den heer V. Th., wonende Muntstraat alhier. Toen waren de boomen ook open, kwam ook juist de sneltrein (hoewel op grooteren afstand) voor bij, toen de heer Th. met zijn auto dien overweg 's avonds passeerde. KORTE BERICHTEN. Stoking bij een Drov. bedrijf. Wegens een loongeschil stoken de arbeiders aan de provinciale waterleiding te Medemblik. Stopgezet verkeersmiddel. De Geldersch-Westfoalsche Stoomtrammaat- schappif heeft den tram- en autobusdienst op het tTaject Terborg— Zeddom stopgezet. Bloedvergiftiging. Te Dolen is dc timmerman D. Alting aan bloedvergiftiging overleden. Kunst en Wetenschap. HERMAN HEIJERMANS. Naar het Volk meedeelt, is Herman Heijer- mans sinds eenigc weken uit het ziekenhuis, waar hij een operatie had ondergaan, in zijn woning te Zandvoort teruggekeerd. Hij gaat daar flink in gezondheid vooruit, doch gevoelt zich nog niet in staat om geestelijk werk te verrichten. HET WEER IN MEI. De Bilt. Het Kon. Ned. Met. Instituut te de Bilt deelt ons het voorloopig overzicht van het weer in Mei mede In de eerste decade van Mei was de tempera tuur bijna 2 gr. Cclcius beneden normaal, door- na bijna 3 gr. erboven. Den TOen kwam op verschillende plaatsen sterke nachtvorst voor, den 5en, 6cn, I7en en 27en op enkele plaatsen lichte nachtvorst. De regenval bedroeg in het Noorden onge veer 44, in het Zuiden 75 millimeter tegen 48 normale maandsom er kwamen veel onweders voor. De Bilt had 209 uren met zonneschijn tegen 203 uren normaal. Hoogland. Heden werd ter aarde besteld wijlen de zeereerw. heer Th. M. Oldcnhof, pas toor te Hoop land. Bij de H. Missen in den morgen ccmmuniceei- den vrijwel alle parochianen. De plechtige Mis van Requiem te 10 uur opgedragen, celibreerde de Hoog eerw. heer deken Fcck, geassisteerd door de eerw. heeren Dreumer cn de Wit, kape laan cn voorheen kapelaan aan de parochie te Hoogland. Als ceremoniarius fungeerde de eerw. heer Bouwmeester kapelaan te Hooglanderveen. Na de H. Dienst beklom de zeereerw. heer Rooswinkel, pastoer te Ede, den kansel om de lijkrede te 'houden. In 1899 priester gewijd kreeg de overledene eerst Ede en daarna de St. Jozefsporochie te Enschede aangewezen als plaats van kapelaan. De 13 jaar te Enschede doorgebracht zijn van blijvenden indruk voor die parochie geweest, waar (hij stormenderhand dc liefde der parochia nen heeft veroverd. De overledene was in den waren zin des woords democratisch. Ook wos hij een drank bestrijder van volle kracht. In 1914 als pastoor benoemd te Frederiksoord kreeg de ontslapene in 1919 Hoogland als parochie, en de stichtin gen ender zijn leiding tot stand gekomen, wijzen uit dat hij oog had ook voor de maatschappelij ke en stoffelijke belangen zijner parochianen. In het priesterkoor waren meer dan dertig geestelijken aanwezig. Het lijk was in de kerk opgesteld en werd na de gebruikelijke cere moniën gTafwaarts gedragen, gevolgd door allen die in de kerk aanwezig waren. Onder de familieleden bevond zich ook de moeder van den overledene. De beaarding geschiedde door den zeereerw. heer Blom pastoor te Zwolle, bijgestaan door de beide heeren kapelaans, bovengenoemd. Te Hoogland is geen algemeene grafkeldei voor de overleden priesters. Voor elk aldaar overleden geestelijke wordt een graf gemetseld. Zoo vinden we daar reeds het graf van pas toor Henricus Joannes Pieck met de jaren 1870 1901 voor verblijf te Hoogland. Pastoor Franciscus Koster, zijn opvolger, overleed in 1919. Leerplicht en Staken. Spakenburg. De Kantonrechter, kan mee praten van de moeilijkheden veroorzaakt dóór de verplichting van 7e leerjaar, ook waar geen 7e klasse voorhanden is. Daarbij komt dat wij- zaging der wet over deze verplichting schijnt te wachten te zijn. In Spakeburg waren reeds 29 jongens van school ontslagen, omdat zij de klassen hadden doorloopen. Ze moesten opnieuw worden ingeschreven, want voor 7e leerjaar zou den ze bij gebrek aan beter het 6e maar moeten verdubbelen. Die 29 jongelui zeggen echter: We gaan niet ineer in de banken ziQen. Of dc ouders bij deze staking' achter de coulissen staan, is ons niet bekend. Daarna treedt een periode van verslapping in. De Nederlandsche voorhoede is beslist te lang zaam en De Natris heeft al bitter weinig steun aan Visser. 32 minuten na den aanvang maakt Ghent voor Ierlond gelijk. Na de rust komt in den stand 1—I geen verandering meer, zoodat een y* uur verlenging wordt toegestaan. Nauwe lijks een kwartier verder maakt Formenoy het winnende puntje 2T. Over het algemeen was de Nederlandsche ploeg teleurstellend. Van der Meulen maakte een gunstige uitzondering en werkte kranig. Denis en Lefèvre, alsmede Van Linge kunnen op een schappelijken wedstrijd terugzien. Nederland loot tegen Uruguay. P a r ij s, 2 Juni. De uitslag van de heden gehouden loting is als volgt: Donderdag 4 uur te Colombes: Zwitserland- Zweden. Vrijdag 6 uur te Colombes: Nederland— Uruguay. i Zwitserland—Italië. P a r ij s, 2 Juni. De voetbalwedstrijd 'Zwitser land—Italië eindigde in een 21 overwinning voor Zwitserland. Nu Nederland tegen Uruguay moet spelen zullen Zweden en Zwitserland elkaar in de demi-finale ontmoeten. Vijfkamp Onderofficieren. Wordt deze maand gehouden. De vijfkamp voor Onderofficieren wordt dit jaar gehouden op IT, 12 en 13 Juni a.s. De vijf kamp voor officieren gaat, zooals wij reeds ver meldden, niet door. Motorbehendigheidswedstrijdcn. Op Birkhovcn. Gezien de groote populariteit, waarin tegen woordig het motorrijwiel zich mag verheugen en het feit dat de Exploitatie-Commissie Birk hovcn zich voorstelt alle tokken van sport te bevorderen, heeft zij gemeend dit jaar ook eeni- ge mot or wedstrijden te moeten organiseeren, waarvan de eerste zal plaats hebben op Zon dag 22 Juni a*s. Deze eerste wedstrijd zal wor den een behendigheidsrit. welke zal bestaan in het nemen van verschillende hindernissen, o.m. het berijden van een lange smalle plank, het nemen van een wipplank enz. Diverse prijzen worden uitgeloofd. Als secretaris der regelingscommissie fun geert de hoer G. J. Runneboo-m, Soesterweg, 215, Amersfoort. Vestig U te Amersfoort! Nog eens vergelijkingen. Dc heer J. Hofland Sr. schrijft ons De toevoeging' aan een aan de Telegraaf ont leend berichtje inzake belastingheffing kan wel geen andere strekking hebben dan dot A'foort in ongunstiger positie verkeert dan dc andere daar genoemde gemeenten. Zoo zonder meer is dit uit de gegeven cijfers niet af te lezen. Hierom niet, daar de provincie Utrecht wat z'n opcenten op Rijksinkomsten- en Verdedigings belasting betreit in 't voordeel is. Nevens deze voor de provincie N.-Holl. gegevene hadden die voor Utrecht moeten zijn opgenomen. De vraag of de gemeenten hierop van invloed zijn doet o.i. niet terzake, daar ze ook tot vergelij king voor de Noord-Hollandsche plaatsen zijn gegeven. Een andere factor van belang is hoe het staat met de opcenten op de pcrsoneele belasting. Deze zijn in het bedoelde bericht niet gegeven, evenmin als de opcenten op de vermogcnbelastingl). In de statistiek vanwege het centraal bureau over 19221923, latere zijn, naar ik meen, nog niet verschenen, uitge geven, blijkt dat Amsterdam bijna 30 hoo- ger opcenten heft dan Amersfoort, en Hilver sum bijna 10 2). De eerste 141, tegen A'foort 110, en Hilversum 120, tegen A'foort 110 opcenten. Vooral voor de in genoemd staatje genoemde inkomens zou dit een zeer belangrijk verschil maken in hetgeen opge bracht moet worden. Twee duizend gulden cn meer aan personcele belasting is van deze hoo- gere inkomens niets bijzonders. Of hierop 30 meer of minder opcenten worden geheven maakt een vrij belangrijk ver schil wat voor een objectieve vergelijking niet zou mogen ontbreken. De hiervoor genoemde statistiek geeft aan naar een zuiver inkomen van I f 10,000.— I f 30,000 f 50,000.— N..Holland f 596.86 f 2.S17.S6 Utrecht f 100.000.— I f 200,900.- f 6.119.86 f 19,318.86 j f -16.61S.S6 - 557.48 - 2,635.48 - 6.086.4$ - 18,148.4$ - 43,793.48 Pe Olympische spelen, HET OLYMPISCHE VOETBALTOURNOOl. Nederland—Ierland 21. P a r ij s, 2 Juni. Dc ontmoeting tusschen Ierland en Nederland heeft heden niet veel be langstelling getrokken. Dc wedstrijd was trou wens het aankijken niet zoozeer waard. Door het niet medespelen van Pijl en Snouck Hur- gronje was onze voorhoede aanmerkelijk ver zwakt. Ook de Natris leed onder de algemeene malaise en liet niet veel moois zien. Even voor zes uur betreden de Hollanders het speelterrein, dat zeer moeilijk te bespelen scheen. De Ieren verschijnen daarna in witte trui en broek. Nederland wint den toss. Het spel geeft niet veel fraais te aanschouwen totdat Formenoy in een sneltreinvaart de Iersche backs voorbijstuift en hun keeper met een keihard schot het nakij ken geeft Jï—O). Men ziet voor Utrecht in elk der gegeven rubrieken een zeer belangrijk voordeel (Zie voor 1923/24 hieronder. Red. A. D.) welk voordcel door den belastingschuldige, zeker wel in aanmerking genomen zal worden bij het kiezen van zijn woonplaats. Ik heb het woord „kiezen" gespatieerd, omdat dit zoo'n belangrijke rol speelt ook voor do betrokken gemeente in verband met hoor economisch-sol. ciale structuur. Het is dezo structuur, die het belasting-object in den regel geen kopzorg geeft, maar waarmede critici in het onderha vige geval toch wel rekening mochten houden. Het is voor een gemeentebestuur van het al lergrootste belang hoe deze structuur zich ont wikkelt. Als voorbeeld hiertoe neem ik A'foort tegen over Hilversum. Onze gemeente heeft een to taal inkomen (zuiver) von 17.000.000, waarvan belastbaar 12.500.000, Hilver sum met 20 meer inwoners, dus normaal met 20 grooter behoeften 55.000.000 zuiver en 25.000.000 belastbaar. Het verschil ten gunste der laatstgenoemde ge meente is wel duidelijk. Zelfs al zou ze haar behoefte tot 50 boven die van A'foort op voeren, dan k a n de heffing daar nog bedui dend lager zijn, d.w.z. individueel genomen, daar ze immers een belastingvlak heeft dat 100 hooger is don dat van A'foort. Van belasting-technisch standpunt uit beke ken, zit er hier een knukje, waaraan een ge meentebestuur maar weinig of niets kon doen. Het eenigst radicale middel zou zijn één be tasting, waarvan elke gemeente zijn evenredig deel zou ontvangen. Of dit wenschelijk is. Iaat ik in 't midden, maar geloof dat het het toveel zou ingaan tegen de autonomie der gemeenten. Bovendien zijn de sociale en cultureele behoef ten van dc eene tegenover dc andere gemeente te verschillend Bij even nadenken gevoelt men, dat deze structuur wel een voorname rol speelt bij do heffing. Of b.v. ons inkomen over pl. m. 8500 aan slagen is verdeeld, don wel over 5000, maakt bijna een verschil van 3 000.000 belastbaar. Indien in zoo'n gevel de behoeften gelijk ble ven, dan zou de heffing individucel genomen ongeveer met 25 kunnen worden verlaagd. Al deze factoren moeten bij een beschou wing als ze door de redactie is gegeven, wor den gekend, voor en aleer men van vergelij kende cijfers kan spreken. Het is m. i. onvoorzichtig, om zonder goede gronden aan eigen wal tc knagen. Ons antwoord kan kort zijn Wie zich eventueel te Amersfoort zou willen vestigen, vraagt niet naar de „sociale of cul tureele behoeften" van die gemeente. Voor hem geldt bij eenvoudige vergelijking met andere gemeenten, wat men hier bij zeker inkomen aan gemeente-betasting heeft op tc brengen. De reden waarom dit te Amersfoort zoio hoog blijkt, zal hem koud loten, tenzij dut er spoe dige en afdoende verbetering voor de deur stond. De door ons blad overgenomen bédra gen uit de Telegraaf, toonden dunkt ons al heel duidelijk aan, dat de belastingdruk te Amers foort van dien aard is, dal men veelal wijzer zal doen zich elders te vestigen, tenzij ligging en omgeving zoozeer den doorslag geven, dot men over de hoogere belastingoffers heenstapt Wie moet daarmede in de tegenwoordige tij den geen rekening houden Hieronder volgc nog een opgaaf van de in 1923 geheven gemeente-opcenten. Het verschil met Hilversum en Amsterdam is betrekkelijk gering. De meerdere te betalen gemeentelijke inkomstenbelasting te Amersfoort speciaal bij de hooge inkomens wordt in sommige gevallen wel licht genivelleerd, door de b.v. te Amsterdam hoogere gemeente-opcenten op dc personeele be lasting. Het kan dan dus een troost zijn, dat dan dc belasting te Amsterdam en hier vrijwel gelijk is. bilaris toegesproken door den heer Ph. Korthals Altes, directeur der Brouwerij, welke hem zei- de, dat het hem een groote voldoening was dezo I4e jubilaris te mogci\ gelukwenschen, waarna hij hem een gouden horloge met inscriptie over handigde. Daarna nam de heer J. Heere, be stuurslid der Phoenix Vereeniging, het woord, die den jubilaris namens het personeel, leden der Phocnix-Vcrceniging, in gloedvolle woorden een cadeau, bestaande uit een gouden ketting, overhandigde. Hiermede was de officiëele plech tigheid nfgoloopen, waarna deze heuglijke dag in intieme kring is gevierd geworden. Verceniging van Huisvrouwen. Ledenvergadering. De ofdecling Amersfoort van de Nederland sche Vereeniging van Huisvrouwen houdt een ledenvergadering in het zaaltje „Klanssen" op Donderdag 5 Juni 's middags half drie. 1923/1924. f 10.00f 30 000. f 50.000. f 100.000. f 200.000. Noord Holland 57150. 2701.SO. 6186.80. 18581.80. 11831.80. UI recht 553.90. 2618.90. 5998.90. 18033.90. 48533.90. 1923/24. Opcenten. Pers. belasting. Venn, belasting. Amsterdam 141. geen Hilversum 120. id. Bussum 72. id. Laren 50. id. Heemstede geen. id. Bloemendaal 50. id. Amersfoort 110. id 1) Amersfoort heft geen opcenten op de ver mogensbelasting. 2) De opcenten zijn in de statistische op gave van het Rijk niet verwerkt. Bolland-Genootschup. Algemeene bijeenkomst. In de alhiei gehouden algemeene bijeenkomst van het Bolland-Genootschap voor Zuivere Rede zijn tot bestuursleden gekozen Dr. T. dc Boone tc Amsterdam en D.\ H. G. ten Bruggcncate te Purmerend in de open gevallen plaatsen van Prof. Dr. G. A. van den Bergh von Eysingo, die wegtins drukke bezigheden niet langer die func tie meende te kunnen waarnemen, cn van den 5 Mei overleden Dr. J. M. Fraenkel. De voor zitter, de heer J. Hessing, herdacht in een ge voelige rede dezen fijnen en bezonken geest, wiens heengaan een groot verlies beteekent. In de redactie van het tijdschrift De Idee zal zijn plaats werden ingenomen door den heer Ir. B. Wigersma. Het bestuur wordt nu gevormd door de hee ren J Hessing, voorzitter, J. van Zelm, secre taris-penningmeester, Pretoriusplein 22 Amstei- dom, Mej. C. Sypkens Kijlstra en de heeren L. Niel wist er, W. L. Thieme, Prof. Ir. J. G. Wattjes Ir. B. Wigersma, Drs. T. de Boone en Dr. H. G. ten Bruggencate. In 1923 zijn door comités tot bevordering van leergangen in zuivere rede cursussen georga niseerd te Amsterdam, 's-Gravenhage, Rotter dam Utrecht en Wagertingen, gevolgd door 187 hoorders. Zoo noodig verleent het Genootschap dezen Comité's zijn steun, i Hulde en erkentelijkheid betuigden bir monde van Prof. Wattjes de cursisten aan den heer Hessing, die met groote opoffering van vrijen tijd dezen winter de „Zelfbewustwording des geestcs" liet hooren te Rotterdam, 's-Graven- hege, Utrecht en Wageningcn. Deze betuiging van erkentelijkheid werd besloten met de aan bieding van een geschenk, welke spontane blij ken van waardeering de heer Hessing op prijs stelde. Aan het Kant-Gesellschaft is door het Bol land-Genootschap efen gift gezonden. Vermeld kan nog worden, dat het aantal le den sedert de oprichting op 30 Sept. 1922 bijna verdubbeld is en dat door een nieuwe contribu tieregeling, bij toetreding na 1 September van een vereenigingsjaar de contributie tot de helft verminderd wordt en die voor echtparen 15 bedraagt 25-jarig Jubileum. Aan dc Phoenix-Brouwerij. Zaterdag 31 Mei had de huldiging plaats van den heer V/. Rouwendaal, welke dien dag 25 jaren aan de Phoenix-Brouwerij was werkzaam geweest. Ouder gewoonte woei de vlag van het gebouw en precies 12 uur kondigde de stoom fluit den komst van den jubilaris aan, welke, gezeten in een door twee paarden bespannen vigilante, omgeven door een speciale commissie, het erf der Brouwerij opreed. In één der garages was een versiering aangebracht en werd derv ju-# Rand van Arbeid. Invaliditeitswet. Geneeskundige behandeling of verpleging. Aantal gevallen, waarin behandeling of verple ging werd toegestaan. Over het gcheele tand bedraagt het totaal gevallen 9742. Hiervan in het gebied van den Raud van Arbeid Amers foort 267 gevallen. Aantal observatie-gevallen niet of nog niet door behandeling gevolgd. Over het geheele land bedraagt het totaal gevallen 1089. Hiervan in het gebied van den Raad van Arbeid Amersfoort 6 gevallen. Wcezcnrentcn. Over het geheele land be draagt het aantal toegekende Weczenrenton 5358 (32) tot een totaal bedrag van 975,134.16 per jaar. Hiervan in het gebied van den Raad van Ar beid Amersfoort 120 gevallen tot een totaal bedrog van 21,572.20 per jaar. Weduwcnrenten. Over het geheele tand be draagt het nontol toegekende weduwenrentcn 3224 (12) tot een totaal bedrog van 562,096.86 per jaar. Hiervan in het gebied van den Raad van Ar beid Amersfoort 69 gevallen tot een totaal be drag van 12,098.06 per jaar. Afkoopsom aan weduwen. Over het gcheelo land bedraagt het uantal afkoopsommen aan weduwen 24 tot ccn totaal bedrog van 2921.33. In het gebied van den Raad van Arbeid Amersfoort kwam geen gevol van uitkeering van afkoopsommen voor. Afkoopsom aan weezen. Over het ge heele tand bedraagt het aantal afkoopsommen aan wcerzen 2 tot een totaal bedrag van 65.08.' Hiervan in het gebied van den Raad van Ar beid Amersfoort I geval tot een bedrag van 42.92. Ouderdomsrenten. Over het geheele tand bedraagt het aantal toegekende ouder domsrenten 34.798 (100) tot een totaal bedrag van 5,192,018 per jaar. Hiervan in het gebied van den Raad van Ar beid Amersfoort 770 (3) gevallen tot een totaal bedrag van 115,232 per jaar. Invaliditeitsrcnlon (sedert 15 October 1922). Over het geheele tand bedraagt het aantal toe gekende Invaliditeitsrenten 5273 (195) tot ccn bedrog van 889,811.26 per jaar. Hiervan in het gebied van den Raad van Ar- bpid Amersfoort 105 gevallen tot een bedrog van 17,740.58 per jaar. Uitkeering aan gezinsleden van verzekerden (sedert 15 October 1922). Over het geheele tand bedraagt het aantal toegekende uiikeerin- gen aan gezinsleden van verpleegde verzeker den 22 (7) tot een totaal bedrag van 2848.92. Hiervan in het gebied van den Raad van Ar beid Amersfoort 2 gevallen tot een bedrog van 249.60. De tusschen haakjes geplaatste cijfers hebben betrekking op het aantal overledenen ingetrok ken renten of uitkccringen of geëindigde renten wegens het bereiken van den 14-jarigen leef tijd in dc Maand Maart 1924. Rijkstelefoon. Nieuwe aansluitingen 909 Kalkman cn de Jongh, Mrs. Advocaten en Procureurs, Varkensmarkt 19 b. 905 Maas, J. A.f Adjunct-Directeur Mij. Zand bergen, Schcltemalaan 9. 910 Parfumerie „Apollo", Langestraat 56. 903 Schade, A. J. M., Handelsagent, H. v Viandenstraat. 9C5 „Zandwijk", 2de tehuis van de Mij. Zand bergen, Scheltemataon II. Wijzigingen. 669 Lee, C. G. v. d., in 669 Bakker, S., Aannemer, B. W. Laan 62. 30 Vcrhaoff, fa. Wed., in 30 A. W. Wijk en Co., Opticiens en dro gisten, Arnh. straat 5. Vervallen vermeldingen. 832 Bergen, Dr. L. G., Wijerstraat 15. Burgerlijke Stand. Geboren Johannes Timotheus z. v, Johannes Zegge laar en Adriana Withelmina Daselanr. Aartje d. v. Johannes van den Brink en Hendrika Johanna van Wogeningen. Tom z. v. Leonardus Jillis Brederode en Wilhelm in a Geertruida de Haan. Rijndert z. v. Mannus van Bloemendal en Geertruida Gerritdino Korstens. Kaasmarkt Gemeente Amersfoort 2 Juni 1924. Aangevoerd 53 wagens bevattende 13200 K.g. Prijs 35 lot 42 per 50 Kilo. Hondel vlug. Telefonisch Weerbericht. Naar mcdodeeling in den morgen van heden. Verwachting tot den avond van 4 Juni Matige tot zwakke vrind uit W. richtingen, ge deeltelijk bewolkt, weinig oi geen regen, koele nacht, warmer overdag. Amersfoortschc Zwemschool. De temperatuur van het water was heden morgen 7 uur 62 graden Fahrenheit. WISSELHO IS s Off. Not. Niet Oft. No. 2 Juni 3 Juni '24 12 uur. Londenu.5ó ll.56j Berlijn0.64 0.6» Pnrjis13 10 13. 7J Brussel11.05 U.72è Zwugerland »7 12» 47.05 Wve O.t'S 0.33 Copenhagen 45 00 45.00 Christiania36 65 30 53 Stockholm70 05 71.10 New*Vork ,.4 2.68 2.6S Per 10.000. 435* STAATSLOT ivit i*. VlJFOS JÜASSE. NEGENDE LlJSX. Trekking van 2 Juni. 15.000 No. 3880. f 1000 No. 516», 12721. 4110 No. 2407 4477 3000, 15375. 200 No. 2233 8333, 13700, 15038, 15205, 17713. 100 No. 3101, 6308, 14792, 10507, 20184. l'RIJZEN VAN ƒ70. 75 2820 6741 8761 12141 14818 1COOO 19651 115 29e0 6023 6860 12424 14820 ltiOlO 19060 142 3014 6117 8064 12142 14331 1TOI7 10685 191 30-14 6135 0083 12483 14870 17218 10786 241 3000 0177 0233 12535 15126 1730'J 10848 325 3130 0-162 0276 12668 16108 173.00 10899 374 3191 6607 9306 12710 16177 17391 20180 375 3207 6025 9133 12761 15178 17400 20314 8S0 3307 7013 0481 12900 1618S 17545 20341 388 36-12 7101 0518 13005 15378 17608 20343 423 3711 7111 9722 13071 15531 17623 20699 605 3718 7210 9786 13102 16008 17635 20638 656 8751 7263 09.56 13219 15656 17706 21032 694 3761 7492 10008 13225 15683 17827 21060 772 3830 7009 10021 13382 16703 17879 21331 770 3850 7615 10032 134G2 16763 17893 21300 1316 3962 7661 10127 13486 1580-1 17997 21477 1378 4208 7816 10160 13591 15837 18000 21478 1653 4657 7870 10271 13730 15877 18179 21488 1956 4993 7023 10111 13800 16936 18192 21404 1987 6144 7937 10618 13905 16063 18316 21693 2125 5230 7969 10695 13912 160TM 18608 21731 2200 6233 7984 10709 1-1066 16131 18645 21753 2224 5242 8019 10879 14259 16143 18711 22059 «231 6379 8060 11005 11328 16162 18798 22149 2371 5485 822-1 11222 lllll 16320 19024 22159 3135 5517 8280 11478 11555 163-12 19165 22242 2514 5614 8307 11550 14575 16-144 19215 22277 «6-10 5622 8188 11567 14063 10470 19288 22283 2653 5627 85,25 11738 1 1796 10519 19314 22326 "776 5654 85-9 11887 1(908 16730 19347 22470 2908 5657 8619 119-15 14811 16S9I 19&15 22871 2819 5689 87IS i NIETEN. 9 3026 61)7 9091 12197 15279 17705 20105 24 3027 6149 9111 12.555 15290 1/744 20162 184 3045 6101 9130 125,07 15314 17775 20211. 139 3IS9 6183 9135 12591 16363 17787 20219 158 3198 6223 9240 12611 1.5364 17820 20288 159 3281 6237 9294 12623 15868 17860 202-18 109 3355 6365 9295 12646 15311 1/862 20250 256 3300 68so 9308 12683 15434 1/831 20294 230 8875 C112 9417 12690 15453 17933 20310 307 3153 6183 9-135 12707 15/167 17933 20315 456 3542 6488 9467 12729 15476 17942 20392 474 3603 65/06 9471 12/93 16,561 17945 20-120 492 3638 05)47 9511 128111 16602 17963 20548 508 3647 0519 9553 12838 16668 18016 20573 583 8651 0593 95/6,3 12330 150S2 18102 20598 ■Ml 363.3 6629 9584, 12632 15700 18118 20662 548 3827 6643 9642 12386 15722 1H12S 20606 591 3889 0662 9702 12924 15788 18140 20687, 600 3373 663.) 9917 12925 1570O 18221 20715 638 3904 6710 9957 12931 15800 18233 20717 679 3909 0797 9980 12985 ir>S94 18321 2072-4 720 3914 6850 10030 13001 158-55 18325 20764, 727 3990 6879 10015 13103 16867 18338 20720 770 4026 6893 10066 13105 15876 18380 20790 798 4051 6933 10113 13143 15800 18381 20819 829 1104 6063 10140 13154 15979 18477 20859 804 -1190 6975 10158 13162 1GC09 18508 20870 924 4250 7061 10172 15160 16037 18036 20930 950 -1267 7080 10207 13221 16011 18858 20979 983 4314 708-1 10243 1,257 16043 18613 21004 995 .1348 7119 10367 13280 16015 18651 21020 1062 4350 7160 10370 18333 16053 18663 21010 1085 4357 7165 10101 13387 16095 18667 21665 1101 4377 718S 10497 13389 16123 1SC72 21100- 1167 4412 7216 10511 13400 16130 11-075 21117; 1171 >14 11 7225 10530 1-'.42A 16193 18707 2111S 1188 4418 7365 10531 13580 16201 18712 21241; 1247 4496 7885 105-13 13600 16241 1R736 21318 1292 4581 7119 10)53 13718 16253 18751 21306 1314 4509 74S2 10505 13750 16261 187S9 21108 1304 4609 7512 10586 13771 16293 18813 21487 1374 4620 7515 10617 13844 16315 18377 21500 1442 4090 7520 10716 13056 16330 18961 21556- 1458 4730 7571 1079-1 13808 10345 18962 21567, 1586 4872 7C25 10033 13350 16351 18993 21613 1570 4921 7725 10907 13929 16374 1-0995 21700 15SO 4974 7717 11021 13918 16108 19040 21706 1691 4920 77.03 11050 13971 10431 19110 21746. 1787 5032 7790 11171 11058 16404 19182 21820 18(10 509» 7-11 11173 11079 16482 19183 21839 1826 5107 7825 U177 14151 16502 19203 21832 1865 5109 7882 11184 1-1141 16509 1D233 21840 1074 5110 704'/ 11188 14234 16533 19210 21875; 1910 5121 7920 11210 11241 10049 10256 21917 1916 5161 7931 11435 14246 16650 19257 21913 1946 5170 7935 11579 1 1263 167(4) 19317 21949 2011 6272 3013 11530 11261 10715 19391 21953 2072 6292 R036 11581 14290 16717 19403 21979 2109 5331 8066 11589 11292 16764 19412 22033 2145 5302 8031 11597 14314 16773 19115 22161 2159 5308 8118 11600 14324 16774 19421) 22203 2197 5113 3136 11015 14354 16408 19460 22205 2286 5467 8251 11019 14415 16410 19-166 22211 2349 547.4 0276 11539 14150 10871 11/507 22271 2377 6533 8281 11043 11-104 16891 19341 22273 2190 5587 8331 11720 14528 16915 19546 22301 2498 6621 8383 11751 14503 10925 19571 22325 2503 6045 8320 11774 11622 1701-1 19573 22361 2500 6656 8424 11809 14660 170-11 19500 22386 2514 5074 3495 110-19 1 1733 17071 19600 22391 254-5 6035 8.557 11940 14743 17117 19618 22394 2573 669(1 8..-/0 11«77 1 1731 17283 19620 22.521 2581 5712 8002 11940 1479S 17295 19627 22645 2658 6790 0014 12069 14820 17306 19639 22667 2680 5425 8628 12074 11835 17325 19666 22673 •2714 5852 8600 12129 14909 17353 19670 22688 2742 5864 8690 12131 1-1941 17383 19690 22693 2753 6874 8773 12195 14952 17403 19705 22694 '2755 5076 8792 12223 1497/5 17504 1 9735 22711 2758 5908 8825 12226 15023 17520 19385 2272/1 2704 6937 8-S42 12.315 15011 17526 1989.5 22789 20017 5955 3087 12335 15097 1 754,8 19098 22810 28.34 6000 8958 12452 15107 17610 19917 22030 2.008 6019 8901 12160 15115 17620 19920 22000 2895 6069 9050 12484 15149 17665 19992 22950 2-006 6i)92 9008 1 2135 15160 17678 20065 22978 2905 6103 9077 12180 15180 17639 20089 -. t 2943 6145 'Srj In de vorige lijst stond: 2029, m. z. 2027) 8452 ƒ70. ni. z. niet) 7151, iu, z, 7152; 9651, in. z. 9641. jd/j 435ste Staatsloterij. Vijfde klasse. Derde week. Trekking van 2 Juni 1924. (975 loten.) Ten Kontore van den Collecteur A. C. R. O. Leinweber te Amersfoort (Breestroat 26) zijn aan de navolgende nummers te beurt gevallen: Prijs van 70, 2653. Zonder prijs zijn uit getrokken 11683; 15453; 15467 cn 15476. 435° STAATSLOTERIJ. Dinsdag 3 Juni 1924. 5e KLASSE. 10c LIJST. Hooon Prijzen: I 1000: 20/10. Gevraagd tegen 1* Augustu? of Jater een net voor dag en nacht. Zien aan te melden tus schen 7 en 8 uur 's avonds bij Mevr. SLUITER. P. Bothlaan No. 16. en L. TH. YAH ZWOL trnhe^scheweg SO Poslrskeninp 43969 Ta!- 740 Prima Sisaren

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1924 | | pagina 3