Maison de Nouveauté STADSNIEUWS. RECLAMES. Prijs 13 regels f 1.55. elke regel meer 0.50. Utrschtsche weg 38. Tel. 302 Alle moderne soorten HANDSCHOENEN. Groots sorteering in allo soorten DAMESKOUSEN. Halve KINDERKOUSJES in zijde, Fil d'écosse en katoen. sets om tot beslissing te komen, terwijl ook in twee der andere partijen long sets voorkwa men. D. D. V. kwam dan ook volstrekt niet zwak uit; behalve één der dames die pas kort uit komt, was 't een team van zeer bekende namen uit de tenniswereld, wat de overwinning van A. L. T A. des te verdienstelijker maakt. Ge wonnen werden de beide heeren enkelspelen, het dames-enkelspel, en het heeren-dttbbelspel; verloren het damcs-dubbebpel en de beide ge mengde spelen. SEGIOD II—AMERSFOORT 11 1-5. Inmiddels speelde het tweede A. L. T. 'A. team in "e Tcmminkpork te Amsterdam en be haalde een grootc overwinning op Segiod II, Behalve één der hceren-enkelspelen werd alles gewonnen; 't heeren-dubbelspel cn 't tweede gemengd-dubbelspel -eerst na veel spanning. De uitslagen warengewonnen Te heeren single 7—5, 6—3; dames single 6—2, 6—4; domes-double 64, 60 heeren-double 36, 6—1, 9—7; Ic mixed 6—2, 6—3; 2e mixed 46, 62, 9—7. Verloren de 2e hceren-singlc met 26, 4—6. Volgende Zondag speelt A. L. T. A. I te Am sterdam tegen „Teddy", terwijl A. L. T. A. II thuis speelt tegen „Topspin" uit Amsterdam. POSTDinVENVEREENlGING DE REISDUIF. Uitslag wedvlucht Noyon. T, 9 R. van de Pol 2, 21 G. van Soeren 5, 22 Janmaat4 H. Malrotcn5, 26 van Zetten 6 1V1. van de Pol 7, 23 Krabhuis 8, 12 Kluwers10, 15, 16, 17, 27 Engel; II F. \V. de Vries; 13, 18 JeUel14 Hofland; 19 A. Kraak 20 G. van Eldert25 R. Schuiten; 28 M. Malestcin. Isle duif II. 55, 24. Laatste duif 1, 5, 2. Aangew. 25 et. R. van dc Pol. Aangcw. 10 ct. G. van Soeren. Ven no. 1 tot 6 bij zonccre esrs-prijzen. A. P. V. „DE SNELPOST." Uitslag wedvlucht Soignies. Uiislag der wedvlucht vanuit Soignies met cudc duiven op Zondag 5 Mei 1925. In con cours 136 duiven. Duiven in vrijheid 8 uur. W. Ch. Kerling, No. T, 2, 20, 22 en 32. R. Rulfrok, No. 3 en 25. •T Moassen, No. 4, 7, 8, 9 en 30. J. J. C de Graaff, No. TO en 31. Chr. Baarlman, No. II, 12, 15, 16, 19 en 23. H. J. "an Tilburg, No. 13. A. van Eldert, No. T4, 18 cn 35. W. Barink. No. 17 en 27. C. H. Jansen, No. 21. J. Landman, No. 24. W. Blanke, No. 26. A. A. Waanders, No. 28. F. C. Oosterberg, No. 29. M. de Wilde, No. 37. De aangewezen 10 ent. werden gewonnen door Chr. Baartman mei No. 6. De aangewezen 25 ent. werden gewonnon door W. Ch. Kerling met No. T. De eerste prijswinnende duif werd geconsta teerd om TO it. T7 m. 19 s. en vloog met een snelheid van 24.098 M. per seconde. De laatste prijswinnende duif om 10 u. 33 m. 27 s. en vloog 21,703 M. per sec. Uitslag der jubileumswedvlucht van vil Mens met oucle durven op Zondag 10 Mei, ter gelegen heid van hel 123d-jarig bestaan der A, P. V. „De Snelpcst." In concours 285 duiven. Duiven los 9.40 voorm. C'hr. Baartman, No. 1, 16, 23, 24, 25, 30, 33. 42 en 54. W. Barink, No. 2, 4 en 6. M. v. d. Kuilen, No. 3, 7 en 55. R. Ruifrok, No. 5, 34, en 41, 9 en 10. W. Ch. Kerling, No. 8, 12, 13, 33, 50 en 52. J. Moassen, No. 11, 20, 29, 32, 57 cn 46. C. Meijer, No. 14. H. Velthuysen, No. T5, en 48. M. de iWJdc, No. T7. C. H. Jansen, No. 18, 19 en 39. J. J. C. de Graaff, No. 21 en 43. \V. Blanke, No. 22. H. v. d. Hoorn, No. 26 cn 55. L. Landman, No. 27. F. Reekers, No. 28. L. Th. Kruijnen, No. 51 en 47. A. van Eldert, No. 36, 40 en 53. G. Haarmans. No. 44 en 49. J. F. Steenbéek, No. 45. H. Va anders, No. 51. B. van Amersfoort, No. 56. H. J. van Tilburg, No. 57. De aangewezen 10 ent. werden gewonnen door C. Meijer met No. 14. De aangewezen 25 ent. werden gewonnen door W. Ch. Kerling met No. 8. De eerste prijswinnende duif werd geconsta teerd om 72-41-43 en vloog met een snelheid van 19.6074 M. per seconde. De laatste prijswinnende duif om 1-47-56 en vloog 14.3648 M. per seconde. Voor deze wedvlucht waren 43 eereprijzen beschikbaar gesteld voor dc eerste 43 prijs winnende duiven. De medaille voor de eerstgetoonde duif werd gewonnen door Chr. Baartman. De medail'e voor de twee eerstgetoonde dui ven werd gewonnen door W. Barink eveneens de extra ecreprijs voor de drie eerst getoon- den. De extra eereprijs voor de eerste overduif jrerd gewonnen door J. Landman, Luchtvaart. DE STORMREIS VAN DE R. 53. Onderscheidingen voor officieren en bemanning. Londen, 18 Mei. (V. D.) De minister van luchtvaart heeft medegedeeld, dat thans goed keuring is gehecht aan het verleencn van on derscheidingen „wegens plichtsbetrachting on der omstandigheden van buitengewoon moeilij ken en gevaarlijken aard, ter gelegenheid van hét jongste incident met het luchtschip R. 33." De luitenant-vlieger Booth, commandant van het luchtschip, de sergeant-vlieger Hunt cn mr. Long, benevens een drietal leden der beman ning, zullen onderscheidingen ontvangen in ver schillende categorieën van het vliegerkruis cn de Britsche rijksorde, terwijl aan de overige leden der bemanning een gouden horloge met toepasselijke inscriptie zal worden uitgereikt. GEEFT MAJOOR ZANNI ZIJN TOCHT OP? Tokio, 18 Mei (V. D.) Het vliegtuig van Majoor Zanni is door het ongeval bij de start zwaar beschadigd. Het is waarschijnlijk, dat Zanni zijn vlucht zal opgeven. Hij wacht op instructies uit Argentinië. PERSONALIA. Bij Kon. Besluit van 2 Mei is met ingang van I Juni a.s. de heer A. ter Cock, voorzitter van den Raad van Arbeid alhier wederom voor den tijd van zes jaren als zoodanig benoemd. VRIJZINNIG-DEMOCRATISCHE BOND. Voordracht van den heer Ketelaar vcor de afdeeling Amersfoort. In de Valk hield de afdeeling Amersfoort van den Vrijzinnig-Democratischen Bond gister avond een openbare vergadering, waar als spre ker optrad de heer Ph, M. Ketelaar, lid van de Tweede Kamer der Staten-Generael. Irv zijn openingswoord wees de voorzitter, de heer W. L. Oosterman erop, dat het slech te bezoek aan de vergadering zeer zeker voor een groot gedeelte te wijten is aan de warmte, doch dat tevens ook een zekere mate van on verschilligheid is waar te nemen. Spreker heet de niet zeer talrijke aanwezigen hartelijk wel kom, in het bizonder den heer Ketelaar, die zoo bereidwillig was om van Amsterdam naar hier te komen om een cn onder te vertellen van zijn standpunt ten opzichte van de a.s. verkiezin gen. Hierna was het woord aan den heer Ketelaar tot het houden zijner rede. De heer Ketelaar ving zijn voordracht aan met de opmerking, dat het slechte bezoek aan deze vergadering voor een groot deel is toe te schrijven ü3n een zekere onverschillig heid bij de menschen. Velen zeggen wij be moeien ons niet met de politiek. Doch daar tegenover staat, dot de politiek zich wèl me: hèn bemoeit. Spreker merkt vervolgens op, dat het huidi ge kabinet een zevental jaren reeds zitting heeft. Wat heeft dit kabinet in die zeven jaren tot stand gebracht. Een kabinet, dat zeven jaren achter elkaar zitting heeft, is wel een. bizonder- heid in ons land, en daarom zou men wel mo gen aannemen, dat die regeering veel goeds tot stand gebracht heeft. In de eerste jaren ging het inderdaad ook niet slecht met deze regeering. Op allerlei gebied leverde de regce- ing goed werk. Als voorbeelden noemt spre ker o.a. de instelling van het vrouwenkiesrecht, verbeteringen op onderwijsgebied, op het ge bied van de volksgezondheid enz. Het rcchtsche ministerie kortom viel niet tegen over het al gemeen. Toch hadden enkele ministers het niet erg prettig, hetgeen door den heer Ketelaar nader wordt toegelicht. De jaren 1920 en zelfs ook nog '21 waren jaren van groot financieel voordeel. Het bleek echter al spoedig dat het financieel beheer r.og wel iets te wenschen over liet. Bij het opmaken van de balans kwam aan het licht, dot er veel meer geld was uitgege ven dan er was ontvangen. Ook twee andere departementen hadden veel last, n.'. oorlog en marine. Oorlog en marine kostten immer veel geld. En al die uitgaven zijn feitelijk alleen „parade"-uitgaven. Spreker gaat vervolgens de verschillende minister van marine na, die in dien tijd zitting hadden, ais de heeren Ten Cate, Bijleveid e. a., over wie sp eker he laas geen gunstig oordeel kan uitspreken. Bij het departement van oorlog was het evenzoo, totdat men over ging de departementen van oorlog en marine te vereenigen. Toen de heer Dc Geer minister van financiën werd, waren aller oogen op Hem gevestigd. Van links zoowel als van de rechterzijde werd hij met veel vertrouwen ontvangen. De heer De Gs>er heeft echtf- niet aan de gestelde verwach tingen voldaan. Onder zijn bewind werd de vlootwet behandeld, hoewel men dot niet had verwacht. De behandeling van de vlootwet maakte noodig, dat men inlichtingen moest vra gen aan'den minister van buitenlandsche zaken. Aangezien deze echter niet aanwezig was, kon den de gevraagde inlichtingen niet verstrekt worden. De heer Oud diende dan ook een motie in om de behandeling van de vlootwet aan te houden. Deze motie werd aahgenomen, zoodat de vlootwet werd uitgesteld. Velen meenden zelfs, dat de vlootwet door dit uitstel was af gesteld Na eenigen tijd was de samenstelling van de Kamer 60 rechts tegen 40 links. Een flinke meerderheid dus voor dc rechterzijde. Men kon dus verwachten, dat er esn flink kabinet zou komen. Dcch de heeren, die het zoo roe rend eens waren, hadden twee maanden noodig om een kabinet te vormen, of beter gezegd, zij hebben in het geheel geen kabinet gevormd, hetgeen door spreker nader wordt toegelicht. In 1922 kwam de vlootwet weer ter sprake, hetgeen vooraf reeds werd aangekondigd in dc troonrede ven de Koningin. De commissie was in haar rapport vóór de vlootwet, met welk rapport het de regeering tot ieders ver bazing eens was. De vloot moest dus gebouwd worden de 500 millioen moesten worden uit gegeven. De heer de Geer wilde de verantwoor ding niet op zich nemen en trad af als minister van financiën. Zijn opvolger was de heer Co- lijn, die vroeger minister van oorlog was ge weest, n.l. in 1913. In de jaren na 1913 was'de heer Colijn zeer eterk voor bezuiniging, ook op oorlog en marine. Teen de heer Colijn ech ter in 1925 minister van financiën werd. was hij vóór de vlootwet. Wel een grocte verande ring I De vlootwet werd met 49 tegen 50 stemmen verworpen, waarop het geheele ka binet aftrad Het kostte veel tijd en moeite, 73 dagen, een nieuw kabinet te vormen. Met het gevolg, dot aan het einde van die 73 da gen hetzelfde kabinet weer zitting nam. Inder daad een zeer zonderling voorval, waarvan fei telijk niemand iets begreep. De heer Ketelaar behandelt in het vervolg zijner rede breedvoerig de verslechteringen op onderwijsgebied, op het gebied der volksge zondheid e. a., in de laatste jaren. Op allerlei wijzen, op de meest ruwe, heeft de regeering talrijke verslechteringen gebracht. Het vertrou wen in de regeering is hierdoor vrijwel verle ren gegaan. Met verschillende voorbeelden licht spreker vele verslechteringen voorts nog toe. Tenslotte wijdt de heer Ketelaar nog enkele woorden aan de financiën en de bclastin., r. De belastingen konden volgens een minister niet verhoogd worden. Toch heeft men niets anders gedaan dan de belastingen te verhoo- gen. Niet de directe maar de indirecte be lastingen. Spreker memoreert de belasting op thee, tabak, koffie,- bier, de tarief wet, enz. Ook de weeldebelasting wordt met enkele woorden ter sprake gebracht cn sterk afgekeurd. Resumeerende komt spreker tot de conclusie, dat het goede, dat dit ministerie in de laatste zeven jaren gepresteerd heeft, niet bijs'cr veel te noemen is. De democraten, aldus spreker, moeten zich afscheiden van de conservatieven, evenals b.v. in Engeland en ook elders in het buitenland. Daar moeten wij op aandringen. Bij de a.s. verkiezingen moeten wij dan ook onze stem democratisch en wel speciaal vrijzinnig demo cratisch uitbrengen Met eer. enkel woord ter propaganda voor den V. D. B. besluit spreker zijn rede. Nadat dooi een der aanv. rigen nog een enkele vraag gesteld is ter nadere inlichting, dankt de heer Ocsterman den hc Ketelaar voor zijn voordracht en voegt daarbij eveneens nog enkele woorden ter propaganda voor den V. D. B. in verband met de a.s. verkiezingen. De vergadering wordt hierna door den voor zitter gesloten. INTERN. SCHOOL VOOR WIJSBEGEERTE. Voordracht Ds. J. H. Ccusins. Op Hemelvaartsdag zal de heer Dr. J. H. i Cousins, leider der Brahmavidyoshrama School te Adyar, een voordracht met samenspreking houden in het Engelsch over zijn School in het gebouw der Internationale School voor Wijsbegeerte aan den Doodenweg. De School van Dr. Cousins heeft een synthe tisch karakter cn streeft in hoofdzaak dezelfde doeleinden na als de school voor Wijsbegeerte. Uiteraard heeft zij, ook door haar verbond met het Theosofisch hoofdkwartier een Oostersche kleur; door het element van Oostersche wijs heid zal de voordracht van Dr. Cousins dubbel belangwekkend zijn voor allen, die in vraag stukken van opvoeding belangstellen. Door het bezoek van Dr. Cousins aan Ho!- land zeer kort is cn geheel „privé", biedt zich hier voor de bewoners van Amersfoort en om- streken een zeldzame gelegenheid, dezen beken- dert opvoedkundige te hooren. Voor verder bijzonderheden leze men de ad- vertentie in dit nummer. NEDERL. PROTESTANTEN BOND. Openluchtbijeenkomst der afdcc- ling Amersfoort. De afdeeling Amersfoort van den Nederland- schen Protestanten Bond zal a.s. Dondcrdagmid- dag een openluchtbijeenkomst houden op het I geerte. Als sprekers zullen optreden de heeren Dr. R. Miedema met het onderwerp „Mystiek en Geloof" en Ds. F. Kuiper over „Wereldge schiedenis cn Godsdienstopenbaring". De bij- r- t vangt aan te 3 uur. Voor nadere bij den verwijzen wij naar de desbetreffen de ertentie in dit nummer. ALGEMEEN NEDERL. VERBOND. Propagondanvond. A.s. Vrijdagavond te half acht zal in Amicitia een propagandavond worden gehouden om te komen tot de oprichting van een plaatselijke afdeeling van het Algemeen Nederlandsch Ver bond. De heer K. E. Oudendijk uit den Haag zal een rede houden terwijl dc avond door zang cn mu ziek zal worden afgewisseld. BROEDERSCHAPSFEDERATIE. De 7de jaarlijksche vergadering. Alhier heeft de Broederschapsfederatie in dc Internationale School voor Wijsbegeerte haar zevende jcariijksche vergadering gehouden on der voorzitterschap van mej. Marg. Meyboom. Er zijn thans 36 aangesloten vereenigLngen, terwijl in plaats van 8 groepen, welke bedankt hebben, er 5 nieuwe zijn bijgekomen. Het batig saldo der federatie is thans bijna 21?. Het maandblad Broederschap werd na 3 maanden weder opgeheven. Dc Raad van Advies vroeg en verkreeg vol macht van dc vergunning om in plaats *van den heer Wegelin, die zich niet als secretaris her kiesbaar stelde, zelf een voorloopig plaatsver vangend secretaris en penningmeester te kie zen. De verkiezing van den ondersecretaris voor individueele leden, wegens aftreden van den heer C. Verhuist, werd uitgesteld, nadat Suze Groshans erop had aangedrongen, om de indi vidueele leden toe te voegen aan dc afdee- lingen, waar ze het dichtst bij wonen. De da mes Marg. Meyboom en Suze Groshans wer den bij acclamatie verkozen als voste leden van den Raad van Advies. De jaarverslagen der afdeelingen gaven geen reden tot bijzondere beschouwingen. De heer Zwart bracht rapport uit over dc enquête gevangeniswezen. De commissie, waarin verder zitting hadden de heer mr. Tsselt de Schepper uit Rotterdam, Cozijn, directeur der gevangenis te Haarlem en Jkvr. Elias, komt er in haar rapport tegen op, dat de regeering bij het instellen der enquête- he; ft tegengewerkt, door aan de ambtenaren te verbieden op de vragenlijsten te antwoorden. In vele gevallen, zégt het rapport, moet ge- straf worden ter voorkoming van misdadig heid, maar er zijn stellig veel verbeteringen aan te brengen in het tegenwoordig stelsel. Het celstelsel moet plaats maken voor ge zamenlijke opsluiting, terwijl niet alleen de di recteur, maar* ook het andere personeel, dat met de gevangenen in aanraking komt, pae- dagogischen aanleg moeten hebbep. Behnlye goede lectuur waaronder een gevangenis courant zijn uitvoeringen zeer noodig. D© huisvesting en ook de hygiënische verzorging moeten verbeterd worden. De cantine dient te worden afgeschaft, waarmede tevens do be voorrechting vervalt van sociaal goed bedeel den. Er moet gelegenheid zijn voor bijzondere voedingsmethoden (vegetarisch). De vergadering verccnigt zich geheel niet met het rapport. Het pion tot huren'of koopen van de barak ken naast de inter, school voor wijsbegeerte zal nader worden overwogen cn eerst in een commissie behandeld worden. Daarna werd dc bijeenkomst gesloten. RAAD VAN ARBEID. Invaliditeitswet. Geneeskundige behandeling of verpleging. Aantal gevallen, waarin behandeling of ver pleging word toegestaan. Over het geheele land bedraagt het totaal gevallen 13032. Hiervan in het gebied van den Raad van ArbeiJ Amersfoort 352 gevallen. Aantal ob servatie-gevallen niet of nog niet door behan deling gevolgd over het geheele land bedraagt het totaal aantal gevallen 1120. Hiervan in het gebied van den Raad van Arbeid Amersfoort 7 gevallen. Weczenrentcn. Over het geheele land bedraagt het aantal toegekende weezenrenten 6543(32) tot een to- taal bedrog van ƒ1,189.003,14 per jaar. Hiervan in het gebied van den Raad van Arbeid Amersfoort 140 gevallen tot een totaal bedrog von 25.144.86 per jaar. Weduwcnren ten. Over het geheele land bedraagt het aantal toegekende weduwenrenten 4561(21) tot een totaal bedrog van 798.579.34 per jaar. Hiervan in het gebied van den Raad van Amersfoort 98(1) gevallen tot een totaal bedrog van 17,189.12 per jaar. Afkoopsom aan weduwen. Over het geheele land bedraagt het aantal afkoopsommen aan weduwen 3 tot een totaal bedrag van 410.80. In het gebied van den Raad van Arbeid Amersfoort kwam geen geval von uitkeering van afkoopsommen voor. Ouderdomsrenten. Over het gehejele land bedraagt het aantal toegekende ouderdomscrenten 43104(127) tot een totaal bedrag van 6.425.978 per jaar. Hiervan in het gebied van den Raad van Arbeid Amersfoort 994(5) gevallen tot een to taal bedrag van 148,798 per jaar. Invaliditeitsrenten. Over het geheele land bedraagt het aantal toegekende invaliditeitsrenten 8676(250) tot een totooi bedrag van 1.454.121,76 per jaar. Hiervan in het gebied van den Rood van Arbeid Amersfoort 206(4) gevallen) tot een to taal bedrag van 34.767,98 peT jaar. Uitkeering aan gezinsleden van verzekerden. Over het geheele land bedraagt hef aantal toegekende uitkeeringen aan gezinsleden van verpleegde verzekerden 20(5) tot een totaal bedrag van 2451,58. Hiervan in het gebied van den Raad van Arbeid Amersfoort 2(1) gevallen tot een totaal bedrag von 249,60. De tusschcn haakjes geplaatste cijfers heb ben betrekking op het aantal overledenen, in getrokken renten of uitkeeringen, of geëindigde renten wegens het bereiken van den 71- arigen leeftijd in de maand Maart Ir?5 AGENI) Dag» lijks Bioscoop De Aicr.J. - n. Dinsdagavond Cinema Royal, Langestrna: Openbare Leeszaal en Lib! Muur huizen 9. Leeszaal Handelsregistci. Amhemschaw. 23. Theosofische Bibliotheek. Laantje 3. R.-IC Openbare Leeszaal en Bibliotheek. 19 Mei. Geb. GroenteveilingDemonstratie Voorjaarsbcpl. in.kleine tuinen. 20 Mei. Moederdag. 20 MeiMuziektent in het Plantsoen Uit voering van dc R. K. Muziek Ver. „Wilskracht" cenv. 8 uur. 21 MeiTerrein School v. Wijsbegeerte Openluchtsamenkomst Prot. Bond. 3 uur. 2426 Mei. R. K. Werklieden Ver. St. Jo zef Bazar- cn Huis vlij ttentoonstelling. 27 Mei. Amicitia (kleine zaal). Uitvoering Amersf. Muziekschool. Directie Mooy. 6—22 Juni. de Valk. Nationaal Kegelcon cours. 27 Juli—1 Aug.: School v. Wijsbegeerte Prof. Dr. H. J. Jordan Lezingen over „groei." 47 Augustus. Amicitia en De Valk. Con gres v. Ned. Bond van Abstinent Studeerenden. 8-10, 15-17, 22-24, 29-31 Aug. de Valk. Schietcgncours. BURGERLIJKE STAND. Geboren Johanna Maria d. v. Cornelis Wil helmus van Schoten en Johanna Hartman. Ni- colaas Josephus Maria z. v. Josephus Petrus de Wit en Cotharina Maria Lucia Bennik. Johan nes z. v. Lodewijk Jan de Lange en Auktje Deen. Cornelis Hendrikus z. v. Antonius Hen- drikus Eling cn Johanna Alida Scholte. KAASMARKT GEMEENTE AMERSFOORT. 18 Mei 1925. Aangevoerd 32 wagens bevat tende 6800 Kilo. Prijs 22 tot 51 per 50 Kilo. Handel vlug. FRUIT- EN GROENTENVE1LING. Noteering van 18 MeL Spinazie 810 c.; postelein 17—25 c.; aard beien 200—260 ct.; snijboonen 220 ct. per K.G. Rhabarber 8—9 c.; wortels 15—24 c. per bos. Sla 1213 c bloemkool 23—32 c.; kom kommers 28—31 c. per stuk. Raapstelen 9—II ct.; radijs 23—24 ct. per 10 bos. Luchtige Liedjes DE A. B. L A. Ondanks hittegolf-essences. Ondanks warme zomerzon. Ondanks al wat tegenwerkte En maar tegenwerken kon. Ondanks alles wat 'n Commissie. Warmte, zorgen, doorgaans plaagt. Ondanks al die malle dingen Is de ABIA geslaagd I Nu de beurs is afgeloopen. Dacht ik onder 't schrijven zov Kon men haar gevoegelijk noemen Dat het was de A. B. I. O. Want omdat men in die letters Deze koeienwanrheid las Dat op deze winkelbcurs eens Alles Best In Orde was I PIMM7. Telefonisch Weerbericht Naar waarneming in den ochtend van heden: Verwachting tot den avond van 20 Mei: Matige tot zwokke Z.O. tot Z. wind; in het Z.W. zwoor bewolkt of betrokken met regen of onweer, later opklarend; weinig verandering in temperatuur; in het N.O. gedeeltelijk bewolkt, droog, behoudens kans op onweer, koeler. WIELRIJDERS. Fietslantaarn aansteken 8 uur 22 min. ZWEMINRICHTING. De temperatuur van het water bedroeg he denochtend 73°. wiss i: ij o ic s i N. L nden Berlijn Parijs Brusel Zwitserland. Wee.ien Kopenhagen Oslo Stockholm New-York. t Per 10.000 Oft. Not. 18 Moi 25 12 07»* '.50.21 1292 12.53 48.17-Hi 0.351/» 2. t8% Ni*t Off. Not. 19 Mei 1 '2 uur. 12.08 0.59 23 12.87 12 4SJ 48.17* 0.35*/, 46.80 41 75 66 60 2.48'*» 438* STAATSLOTERIJ. Vijfde Klasse. Eerste Lijst. Trekking van 18 Alex 1000 No. 4324, 7617, 10603. 4UU No. 11850. 2UU No. 9518, 16-273. f4 1UU No. 47S1, 65-25, 9223, 12265. 54 175 410 440 679 689 698 750 771 820 1201 1322 1829 1933 1999 2171 2267 245U 2501 2524 2577 2594 2606 2624 3046 3069 3U71 3146 3249 3401 3448 3476 3719 3771 4112 4194 4491 4656 4603 4721 4745 4994 5142 5157 PU1JZEN VAN 7ü. 5284 7686 10033 12959 5306 7840 16110 13462 5366 8056 10581 13583 6448 8187 10612 13695 6486 8225 10731 13648 5522 8344 11068 13892 6528 5414 11072 14097 5566 8527 11104 14153 6620 8640 11185 14192 5811 865 11209 14217 6UÜ6 8734 11217 14261 6325 8793 11414 14288 6625 8967 11612 14502 6616 8998 11541 14871 6691 9174 1162 I I1674 6977 9328 11712 14935 7015 9340 11778 15390 7134 9466 11918 15640 724U 9598 12055 156-11 7191 9644 12500 15722 7394 9853 12805 15857 7639 9967 12949 1587G 185-14 16006 1:668 16084 18669 1620-1 12969 16248 18989 16269 19265 1632/ 19446 16863 19451 16502 19471 16646 19682 16999 19702 1/0Ï9 19807 1i520 19915 11620 19954 li639 20192 17703 20193 17775 20338 17898 20335 18272 20629 18389 20780 18505 20873 44 90 182 257 393 442 449 478 - is1. 540 542 •350 5-51 575 774 781 7-3 816 869 906 950 993 1023 1023 1042 1014 1049 .1101 1117 1131 1184 1186 1190 1229 12C0 1291 1389 1393 1423 1444 1507 1527 1535 1608 16-18 1671 1694 1775 1821 1848 1888 189? 1900 1961 2020 203S 2043 2115 2132 2166 2212 2220 2221 4619 2234 4615 2253 4723 2289 4733 2350 4736 2392 4759 2430 4805 2493 4842 2499 4856 2617 4206 2620 5100 2668 5121 2697 5162 2722 5182 2878 5187 2:97 5224 2913 5229 2951 5388 2960 5451 2975 5505 3003 5508 3024 5565 3027 5585 3033 5627 3105 5045 3136 5748 3160 5843 31C0 5857 3222 5878 3234 5980 3247 5904 3285 5911 3368 5928 3370 5934 3397 6080 3142 6003 3505 6020 3546 6028 3548 6083 3551 6155 3575 6169 3621 6250 3628 6253 3640 367 r 6333 6339 3707 6361 3721 6422 3731 6413 3871 6482 3898 6484 3928 6601 397C 6663 4114 6722 4170 6727 421.9 6733 4224 6740 423G 6760 4278 6830 44IS 6831 4506 6384 4.J13 6985 4546 6987 •'560 7030 4575 7059 4601 7111 METEN. 7195 101G6 7207 10124 7316 10215 7355 10246 7391 10414 7418 1043-1 7163 10437 7498 10492 7666 10494 7690 10512 7735 10578 775S 10586 7770 10592 7788 10599 7813 10619 7842 10635 7905 10646 8040 10696 8055 10697 SI 13 lOSOu 8127 10831 6172 10S60 8174 109)8 8178 10970 6235 10997 8247 11023 8258 11074 S297 11101 6514 11121 8371 11123 8475 11141 8495 11164 8513 11180 8383 11183 8618 11193 8644 11198 8804 11257 8809 11269 8914 11275 8922 11260 8932 11334 8933 11454 8944 11552 8965 11591 9072 11651 9092 11666 9112 11690 9132 11825 9195 11836 9299 11902 9357 11937 9378 11939 9498 11959 9531 11960 9548 11981 9623 12003 9736 12033 9S21 12106 9834 12137 9383 12150 9938 12193 9979 12229 10000 12230 10053 12260 100-57 12262 12415 15561 18126 12-486 15723 18228 12489 15762 18255 12607 15931 183-26 1263-2 16969 18338 12699 15982 18360 12754 15998 18416 12778 16012 18452 12822 16085 1S498 12855 16184 18525 12944 16219 1856© 12965 16282 18049 13013 16295 18779 13078 16331 18852 13081 16319 18855 13184 16400 1S929 13270 16429 19946 13274 16464 18960 13310 16479 18991 13352 16-183 19011 13357 16505 19045 13370 16524 19087 13389 16543 19102 13420 16593 19105 13652 16633 19130 13717 16763 19131 13791 16765 19132 13917 16819 19140 13952 16948 19153 13967 16964 19292 13974 16980 19316 13995 17013 19353 15999 17040' 19138 MUI .5 17060 19530 14025 17101 19535 14031 17135 19571 14049 17177 19572 11098 17179 19760 14130 17244 19794 14157 17252 19920 11164 17275 20010 14175 17279 20036 11211 17285 20050 14281 17358 20116 14113 17385 20124 14498 17396 20273 14510 17399 20277 14564 17402 20334 14661 17414 20347 14670 17432 20396 14766 17561 20417 14652 J7590 20426 14929 17601 20476 14944 17612 20480 149S4 17618 20521 15030 17659 20585 15144 17701 20652 15152 17730 20700 15190 ]7767 20720 15222 17917 20750 15248 17945 20564 15295 18015 20889 15408 18048 20S93 15411 18063 20913 438ste STAATSLOTERIJ. Vijfde klasse. Eerste week. Trekking van 18 Mei 1925 (700 loten). Ten kantore van den collecteur A. C. R O. Leinwcber te Amersfoort (Breestraat 26); zijn aan de navolgende nummers te beurt gel vallen Prijzen van 703146 en 15722. Tezamen 2 prijzen. Zonder prijs zijn uitgetrokken; 3105 313? 15723 en 17601. Dinsdag 19 Mei 1925. 5e KLASSE. 2e Lb ST. Hoc "rijzen: 5000: 14963. T1000: 1972. 9393.-18736.

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1925 | | pagina 3