WIJNHANDEL J. A. SCHOTERMAN&Zn. PP u DAMES-en KINDER- REGENMANTELS J, v. VOLLENHOVEN u UTR. STRAAT 17 - Oevestigd 1378 - TELEFOON 145 Gewas 1020 RAYMOND MACAU f 1.- f 40.» Gewas 1920 St EMIUOfi f 1.40 f 56.- Ontvangen groote sortsering Lage prijzen pj S. H. MASSA, Havik 41. Tel. 292 te-ga-fiaW-M-&. UIT DEN OMTREK. SPORTNIEUWS RECLAMES. Van 1—4 r<?2el3 2.05. elke regej me<5r 056 BIJZONDER AANBEVOLEN PER FLESCH: PER ANKER; msmmmmm Egyptische .-> •'V wijsheid. Do Ëgyptenaren kenden reeds pepermuntolie cn gebruikten het als op wekkingsmiddel. KING bevat diezelfde echte pepermuntolie; vandaardle Értsschegeur en smaak, waaraan En gros verkrijgbaar bij: afd. Kol. Waren in ti. t a.woffi P Onze Advocaat onderscheidt zich 'door haar bijzonder ffjeen smaak. Zij heeft iets geheel eigens. TT kont haar herkennen tnsschcn vele andere soorten. Wanneer U Uwen gasten onzo rïï Advocaat offreert, zullen zij Uw ge- j lukkige kouze wnardeeron. \M HOFHOUDING. H. M. de Koningin heeft onder dagteeke- ning van 21 dezer benoemd tot kamerheer om dienst te doen bij H. M. de Koningin* Moeder, tevens tot Hoogstderzelvcr particulier secretaris C. M. Sixma boron van Heemstra. AUDIËNTIES. De audiëntie von den minister van water staat zal a.S. Maandag 31 dezer niet plaats hebben. NEDERLAND EN CHINA. Nederland iritgenoodigd op een conferentie betreffende de Chi' neesche invoerrechten. Do Chineesche tijdelijke zaakgelastigde heeft namens de Chineesche Regcering de Nedec- landsche regeeriing uitgenoodigd tot deelne ming aan een conferentie betreffende de Chi' neesdhe invoerrechten welke 26 .Octobei' o.s. te Peking geopend zal worden en een uitvloeisel is van hét op 6 Februari 1022 te Washington tusschen de Vereenigde Staten van Amerika. België, het Britsche Rijk, China, Italië, Japan, Nederland en Portugal gesloten verdrag. ONZE DELEGATIE NAAR DEN P':r VOLKENBOND. Samenstelling gelijk Ten vorigen jarc. De berichtgever te Genève van Het Hbld. jneldt, dat men daar ter stede verneemt dat de Nederlandsche delegatie ter zesde esscmblée samengesteld is gelijk die van verleden jaar. De minister Van Karnebeek zal waarschijnlijk Jvederom slechts korten tijd te Genève blijven. DIENST BIJ DEN GENERALEN STAF. Een brevet ingevoerd. Thans bestaat in Nederland ook evenals elders het zoogenaamd brevet voor den ge- nerölen staf, hetwelk bezitten óe officieren, die bij het dienstvak gediend hebben en zij, die het brevet kregen na geheel voltooide oplei ding, al zijn zij nog niet bij het dienstvak ge plaatst. Allen hebben het recht het embleem van don generolen staf te dragen op de uniform. Hiermede is een long gevoelde behoefte ver- ui d. DE EXPLOITATIEREKENING VAN HET P. T. T.-BEDRDF, Voor het eerst sinds 19Ï6 een voordeelig saldo. Naar men verneemt, sluif de exploitatie rekening van de posterijen, telegrafie en tele fonie over 1924 voor het eerst sinds 1916 weder met een vooldeelig soldo en wel van rond 5.6 millioen. Het winstcijfer van don postdienst, met inbegrip Van den post-chèque- en girodienst, bedraagt rond 5.1 mil'ioen, dac van de telefonie iond 4.9 millioen, ter wijl de telegraafdienst een nadeelig saldo aan wijst van rond 4.4 millioen. Tot dif voorloopig saldo van 5.6 millioen heeft in de eerste plaats bijdragen de ver meerdering van Inkomsten tengevolge van uitbreiding van alle takken van den dienst (alleen hef binnenlondsch telegramverkeer liep eenigszins terug). Daarnaast deed de be zuiniging op de exploitatie-uitgaven haar in vloed gelden om dit gunstig resultaat te be reiken. PROF. DR. R. H. TJADEN MODDERMAN, f Oud-hoogleeroor te Groningen. Te den Haag is in den ouderdom van 93 jaar overleden de heer prof. dr. R. H. Tjadcn Modderman, oud-hoogleeraar in de chemie aan de universiteit te Groningen. De teraardebestelling zal Zaterdag plaats hebben. De orkaan boven het Oosten van ons land. Prins Hendrik tc Needc. Z. K. H. Prins Hendrik heeft ook een be zoek gebracht aan de gemeente Needc, om d* verwoestingen in oogcnschouw te nemen. Z. K. H. werd ontvangen en rondgeleid door den wnd. burgemeester, den heer Te Waan- holt. Bij de steenfabriek te Kisveld werd uit gestapt. Daarna werd gereden naar de buurt schap Lochuizen, welke zwaar geteisterd is. Op den terugtocht werden de overblijfselen van den ouden stondaardmolen bezichtigd. Z. K. H. onderhield zich met verscheidene personen, die door de ramp getroffen werden en betuigde zijn deelneming in het hun over komen leed. Om half zes verliet Z. K. H. de gemeente. Minister Bcngocrts naar Langenboom en Zeeland. Gistermorgen bracht Z.Exc. de minister van waterstaat, ir. Bongaerts, met den commissaris der Koningin in Noord-Brabant een bezoek aan de geteisterde gemeenten Langenboom en Zee land. Gedcp. Stoten in Overijssel hebben geen bezwaar togen steun uit ge meentekassen. Gedeputeerde Staten der provincie Overijssel hebben het raadsbesluit van Hel'lendoorn van 14 'Augustus j.l. tot beschikbaarstelling van f 2500 voor de geteisterde streken goedge keurd. Een verzoek van het Nationaal Steuncomité. Het Nationaal Steuncomité „Stormramp" (se cretariaat Dr. Kuyperstraat 8, Den Haag) ver zoekt dringend médedec-ling te mogen ontvan gen van alle bestaande of nieuwgevormde plaatselijke comités met vermelding van de na men der leden. Het zou tevens op bijzonderen prijs stellen indien opgave gedaan kon worden van de gelden die reeds ontvangen zijn. Het Comité beschikt namelijk niet over vol doende gegevens om inlichtingen te verschaffen wanneer deze gevraagd worden, terwijl het ook noodig heeft te weten welke bedrogen in het ge. heel al 'beschikbaar gesteld zijn voor het her stel der geleden schade De inzameling tc Amsterdam. De vijfde verantwoording van het „Amstor- damsch Comité 10 Augustus 1925" bedraagt 15.039.85, zoodat het totaal tot nu toe be draagt l()0.183.09>i. Hulp van tuinders en kweekers. Naar vernomen wordt heert de heer A. Schut- tevaer, rijkstuinbouwconsulent te Zutphcn, na een bezoek aan Borculo het initiatief genomen tot een oproep, gericht tot de Nederlandsche tuinders en kweekers met het doel dat zij hun zwaar in hun bedrijf getroffen collega's te Borculo zullen helpen door financieelen steun, opdat zij dat bedrijf weder zullen kunnen voortzetten. Blijkens mededeeling van den Rijkstuinbouw consulent zal het den tuinbouwers bij alge- meene deelneming in een steunactie licht val len hun beroepsgenooten te Borculo op de been te helpen. De groep der tuinbouwers is landelijk wel zoo groot, dat deze groep in staat zal blijken om een paar door de storm ramp zwaar getroffenen onder hen de lasten daarvan te verlichten, -- - V-''-' De steimactfe. Het provinciaal watersnood-comité in Zeeland heeft als eerste remise van ingekomen gelden f 10,000 aan het nationaal steuncomité overgemaakt. v y De to Eibergen gehouden collect© ten behoeve van de Stormramp heeft opgebracht 6172 en ccn gift van 1000. De collecte voor de geteisterd© streken heeft te Uden 3144 opgebracht. De collecte voor de geteisterde streken heeft to Ravenstcin ruim 1656 opgebracht. Te Haarlem is gisteren 11,770 gecol lecteerd. In de gemeente Emmen is 2170 gecol lecteerd. De collecte langs de huizen te Dintol- oord gehouden voor de slachtoffers van de stormramp, hoeft f 2471 opgebracht. - Te Franeker is 3120.70 gocollectecrd. Te Vorden heeft een collecte ten bate van de slachtoffers van do stormramp 3840 opgebracht. De collecte to Leeuwarden heeft opge bracht 13.722.72. ■ii? m9t\rrm MILITAIRE TEHUIZEN. Een nieuw Protcstontsch-Christc- lijk militair tehuis in Kampen. Donderdag 27 dezer wordt te Kampen ge opend het nieuwe militaire tehuis, dot geheel aan de eischcn des tijd® voldoet, ook in ver band met 8e aanwezigheid aldaar van de op leiding voor verlofsofficier der infanterie. De voorzitter van den Ned. Militairen Bond, luit.-kol. jhr. W. Röell, zal de opening bij wonen. x HET METAALCONFLICT. De houding der noulTole cn confessioneel© organisaties. Het Hbld moldt Noor wij vernemen, staat het nog niet vost, dnt neutrale en confcssioneele arbeiders-orga nisaties in de metaal-industrie bereid zullen zijn met den Metaolbond in onderhandeling te treden over eon oplossing van het Rotterdam sche conflict, als de moderne bond niet aan de onderhandelingen zou deelnemen. In de kringen der neutralen stolt men zich op het standpunt, dat ten aanzien van de sta king bij de „Dc Nieuwe Waterweg" en de Rot- terdamsche Droogdok Maatschappij de vier organisaties steeds hebben samengewerkt. Verschil van inzicht bestaat alleen over het standpunt, dat moet worden ingenomen tegen over de overwerkvergunningen in het alge meen, maar d-eze quaestié staat feitelijk buiten het Rotterdamsche conflict. Niet onwaarschijn lijk is het daarom, dat de neutrale en confes- sioneele organisaties, alvorens den Metnnl- bond tc antwoorden, eerst nog met de moder nen zullen confereeren. Van do zijde der neutralen merkte men ons nog op, dat in het Rotterdamsche conflict de modernen den meesten invloed hebben en dat een oplossing buiten hen om op practische moeilijkheden zou stuiten. De conferentie met den rijks- bemiddelaor gaot niet door. Noor het Hbld. verneemt hebben de bestu ren van den Metaalbond en van de arbeiders organisaties in de metaalindustrie van den rijksbemiddelaar, den heer Fruytier, telegra fisch bericht ontvangen, dat de conferentie, waartoe hij partijen tegen a.s. Vrijdag had uit- genoodigd, niet doorgaat. DE MOORD CP DEN MAKELAAR BUSCH. De zaak 22 Sept. voor de Am- sterdamsché rechtbank. Naar dc Standaard verneemt, zal de zaak van den makelaar Muylwijk, beschuldigd van den moord op den makelaar Busch in een per ceel aap. den Overtoom te Amsterdam, 22 Sopt. a.s. voor de Amsterdamsche rechtbank dienen. Als verdediger zal vermoedelijk optreden mr. Alfred Levy. ERNSTIG AUTO-ONGEVAL. Een doodc, twee gewonden. Men meldt ons uit Kampen Op den straatweg naar Wczep is een auto in een sloot 'goreden. De heer Pahud uit Arn hem, die achter in de auto zat, kwam onder de auto terecht en weid gedood. Mevr. WichersWicrsma uit Velp en Mevr. Pahudde Mortagcns uit Arnhem, die voor in de auto zaten, werden lichT gewond. Nog enkele bizonderheden om trent dit tragische ongeluk. Omtrent dit ongeval lezen we nog in de Tel.: Gisteren is te Kamperveen de heer F. Th. Pahud de Mortanges in het huwelijk getreden met mejuffrouw Van Hasselt, wier ouders daar een buiten hebben. De he^r Pahud de Mortanges, de broer van den jonggehuwde, te Arnhem woonachtig, keerde gisterochtend per auto met zijn vtouw en den heer Wichers Wierdsma, uit Vclp, aan wien de auto behoort, naar Arnhem terug, waar hij sedert kort woont, en aan het hoofd van een bedrijf staat. De heer Wichers Wierdsma zat met me vrouw Pahud vóór in den wagen de heer Pa hud zelf was met de koffers achter in de auto gezeten. Ter hoogte van Kamperveen moest de auto uitwijken voor een hondenkar, waardoor de auto Techts van den weg kwam te rijden. Toen de heer Wichers den wagen weder midden op den v/eg wilde hebben, weigerde de stuurin richting. De auto vloog toen eerst tegen een boom op en sloeg daarna over den kop in een sloot. De heer Pahud een brosr van den be kenden cavalerie-officier geraakte onder de auto en werd gedood. Het duurde geruimen tijd vóór men hem van onder den wogen te voorschijn had gehaald. De levensgeesten waren toen helaas reeds ge weken. De heer Wichers en de echtgenoote van liet slachtoffer werden licht gekwetst. De marechaussee te Wezep heeft in deze zaak een onderzoek ingesteld en verschillende personen gehoord. Nader vernoemt de Tel. nog, dat het slacht offer directeur was van de 'Arnhemsche pas- sementfabriek der finna A. van der Pot Het ongeluk vond plaats nabij de z.g. „Jon Broers Werken", waar het gezelschap passeer de, komende van Kamperveen. Het uitwijken voor de hondenkar bracht den wagen op den berm van den weg, die ter plaatse iets hooger ligt en doorsneden is met greppels voor den Vtaterofvoer, Door den schok vloog de heer Pahud de Mortanges het eerst uit den Wagen, welke eerst daarna over den kop vlocg. Hot slachtoffer kroeg don wagen, liggende in de sloot, op zich cn werd daardoor in den moeder gedrukt. Toevallig waren eenige menschappen van de marechaussee in de buurt, die spoedig tor plaatse waren, en de overige inzittenden zeer snel uit het water trokken. Dc heer Wichers Wiersma en mevr. Pahud de Mortanges maken het redelijk goed. Laatst genoemde is weder naar de familie Van Has selt te Kamperveen teruggekeerd. Luchtvaart. VLIEGONGEVAL Praag, 26 Aug. (H. N.) Bij een oefening is met mllitaii'è vliegtuig S 125 in de buurt van Padhorn omlaag gestort. Dc bestuurdet was op slag dood, 'terwijl de waarnemer ernstig gewend werd. CHRISTELIJK NATIONALE WERKMANS BOND. Gisteren is te Utrecht de 31e jaarlijkscho vergadering begonnen van den Christelijk Na» tionolen Werkmansbond onder voorzitterschap van den heer P. J. Nahuisen uit Utrecht. Uit het jaarverslag bleek, dat het ledental 11.646 bedraagt (w.o. 158 vrouwen), verdeeld over 163 afdeelingen. Do rekening van ontvangsten en uitgaven sluit met 15.109, met een saldo van 2841. Het vermogen van den bond is tot 9818 ge stegen. De begrooling werd vastgesteld tot een be drog van 11.700 oan ontvangsten en uitga ven. Uit het verslag van het fonds uitkeering bij overlijdon bleek dat het aantal deelnemers be draagt 21.768 met een verzekerd kapitaal van 1.713.111. Het vermogen bedraagt ƒ307.701. Het aontol weduwen dat uitkeering genoot be- droogt 401. In totaal is aan weduwen ƒ84.988 uitgekeerd Allo verslagen werden goedgekeurd. Besloten werd een telegram van hulde aan de Koningin te zenden. De heer Kruithof herinnerde eraan, dat de bond steeds naast het vakverbond heeft voort geleefd. Hij sprak de hoop uit dat daarin ver andering zal komen. Vervolgens hield de heer Joh. van Megge- len, uit Rotterdam, een referaat over De Nod. Herv. kerk, de Chr. Nat. Werkmansbond en het opkomend geslacht. Na uitvoerige besprekingen werd besloten dit onderwerp in het bondsorgaan te behande len en dat oan predikanten, kerkeraadsledcn en jongclingsvereenigingen toe te zenden. No afdoening van eenige huishoudelijke za ken werd de vergadering verdaagd.. Hoogland. Mejuffr. C. Verloren van The- mnot „Huize Schothorst" he«eft ter gedachte nis oan harén broeder G. J. N. Verloren van Themoat (onlangs overleden) oan de Ned. Herv. Gemeente geschonken aan de Diaconie 1000.en aan de Kerkvoogdij een nieuw Kerkorgel. L e u s d e n. Bij Kon. besluit van 24 Aug. is opnieuw benoemd met ingang van 3 September, tot burgemees ter der gemeente Leusden en Stoutenburg mr. J. K. H. de Beaufort. N ij k e r k. In de heden gehouden zitting van den Raad is behandeld het voorstel van de heeren Wouters en van Voorthuisen, hou dende wijziging van de verordening top de winkelsluiting. Op voorstel van Burg. en Weth. is met 9 tegen 4 stemmen hierop afwijzend beschikt. Soest. In de Kerkstraat heeft een ernstig ongeval plaats gehad. De zoon van v. Meg- gelen reed per rijwiel achter een vrachtauto. Op het moment, dat de jongen den weg wilde oversteken, kwam een luxe-auto aangereden. De bestuurder trachtte uit te wijken, doch kon nret verhinderen dat de jongen tegen den grond werd gesmakt en bewusteloos bleef lig gen. Dr. van Dongen, oordeelde overbrenging naar het ziekenhuis tc Amorsfoort noodzake lijk. ZWEMMEN. Wedstrijden von den U. P. Z. B. Hoewel het weer van dien aard is, dot het er op lijkt, alsof het officieele zwemseizoen haast ten einde is, zullen we Zaterdag toch nog een groot evenement op zwemsportgebied be leven. De Utr. Prov. Zwembond zal namelijk in de zweminrichting van den heer Pesie wedstrij den houden, waaraan voor bijna alle nummers het kampioenschap verbonden is. Bovendien wordt er een waterpolo-wedstrijd gespeeld tus- schen de Otter II uit Hilversum en de kern- pioen van afd. B. Deze is nog wel niet bekend, doch hedenavond wordt in den wedstrijd Zeist— IL Z. C. 3 uitgemaakt, wie tegen do Hilver summers uitkomt. We geven LL Z. C. 3 de meeste kansen op een overwinning, zoodat dan de Utrechtenaren hier den strijd aanbinden zul len tegen het Otter-team. Schoonspringen, popduiken, estafette (4 X 50 M.), enfin, zoowat van alles krijgen we Za terdag te zien. Om drie uur vangen dc wed strijden aqn en we kunnen met gerustheid een bezoek aan Pesie's bekende inrichting aanbe velen. ATHLETIEK. Kampioenswedstrijden U. P. A. B. te Culemborg. De U. P. A. B. zal Zaterdagmiddag en Zondag de kampioenswedstrijden houden te Culemborg op het terrein van den C. B. L. O. Wie het vorige jaar het genoegen had de gast te zijn van de regelingscommissie te Culemborg, zal niet gauw dien gezelligen dag vergeten. We vernomen reeds, dat verschillende Amersfoor- ters ook niet-athleten ,i— plan hebben naar het aardige oude stadje aan de Lek te gaan. We geven eenige Amersfoorters een goede kans, om op diverse onderdeden den kam- p{~—Hf*l te behalen of t© behouden. SCHIETWEDSTRIJD PRINS HENDRIK. Hoofdkorpswedstrijd buks. Afdeeling I. V Maximum 250 punten. punten. 1. Schietver. „Piet Cronjé", Ermelo 213 2. Culemb. Schietclub, Culemborg 205 3. Schietver. „D. 0. B." Voorschoten 204 4. Schietver. „Willem Teil" Amerongen 202 5. Schietver. „Drieb. en O.", Drieb. 199 6. Schietver. „Doorn", Doorn 198 7. Schietver. „Prins Hendrik", A'foort 198 (Buiten mededinging).. 8. Schietver. „Heerenveen", Heereneven 192 9. Schietver. „de Bilt", de Bilt 189 10. Schietver. „Willem Teil", Harderw. 187 11. Schietver. „Generaal Joubert" Delft 167 Korpswedstrijd voor 2e en meerdere vijftallen. Afdeeling II. Maximum 250 punten. punten. 1. Burgerwacht Hoevelaken, Hoevelaken 190 2. Schietver. „Piet Cronjé", Ermelo 186 3. Schietver. „Driebergen en O.", Drieb. 183 4. Schietver. „Willem Teil", Amerongen 178 5. Schietver. „Generaal Joubert", Delft 147 Eerekorpswedstrijd buks. Afdeeling III. Max. 150 punten. punfen. 1. Schietver. „Prins Hendrik", A'foort 134 (Buiten mededinging). 2. Schietver. „Piet Cronjé", Ermelo 125 3. Schietver. „Culemborg", Culemborg 125 4. Schietver. „Prins der Ned." den Haag 120 5. Schietver. „Baarn en O.", Baarn 118 6. Schietver. „Driebergen en O.", Drieb. 116 7. Schietver. „Doorn", Doorn 116 8. Schietver. „D. O. B.", Voorschoten 115 9. Schietver. „Willem Teil", Amerongen 112 Korpswedstrijd cylinder. Afdeeling IV. Maximum 500 punten. punten. 1. Culemborgsche Schietclub, Culemborg 457 2. Schietver. „Doorn", Doorn 453 3. Schietver. „de Bilt" de Bilt 436 4. Schietver. „Willem Teil", Harderwijk 423 5. Schietver. „Willem Teil", Amerongen 417 6. Schietver. „Driebergen en O.", Drieb. 409 7. Burgerw. Laren (N.H.) Laren 380 8. Burgerw. Zuilen, Zuilen L 347 Eerekorpswedstrijd cylinder, Afdeeling V. Maximum 300 punten. -""r punten. 1. Schietver. „Doorn", Doorn 281 2. Culemborgsche Schietclub, Culemborg 274 3. Prins der Nederlanden, den Haag 259 4. Willem Teil, Harderwijk 255 5. Schietver. „de Bilt", de Bilt 237 Vrije baan buks. Afdeeling VI. Maximum 90 punlef.. punten. 1. J. W. van Eist, Amersfoort 90 2. H. Wolfswinkel, Amersfoort 90 3. J. Eggens, Diepenveen 90 4. C. A. de Haas, Amerongen 90 5. J. Visser, Ermelo 90 6. D. J. Hoekstra, Zwolle 90 7. N. v. d. Stroom, Culembofg 90 8. A. Patunink, de Bilt 90 9. Tj. de Vries, Bodegravco 90 10. A. G. P. von Son, Lunteren 89 11. v. d. Made, Amersfoort, $9 12. J. A. Udink, Amersfoort 89 13. A. Dingermanse, Doorn 89 14. J. C. Blijenburg, Culemborg 89 15. C. Houtgraaf, Bloemendaal 89 16. H. Hamer, Nunspeet 89 17. C. Hilhorst, Baarn, 89 18. H. Dérogée, Voorschoten 19. W. Kok, Ermelo, 20. A. J. van Vulpen Jr. Driebergén 21. J. P. Scheuter, Apeldoorn 22. D. van Buuren, Amersfoort 23. L. van Tilburg, Doorn 24. Th. J. Rikkers, Ermelo 25. C. van Vulpen, Driebergen 26. C. van Roon, Vlaardingen 27. Schukking, Amersfoort 28. W. v. d. Berg, Baarn 29. W. v. d. Haar, Hoevelaken 30. E. J. Ruitenberg, Amersfoort 31. P. M. van Dam, Zeist 32. J. L. Braamberg, Ermelo 33. M. Olieman, den Haag 34. P. Langendonk, Bloemendaal 35. F. v. d. Eerden, Amersfoort 36. R. J. van Ruijven, Amersfoort 37. Schwitzner, Amersfoort, 38. J. V/. F. Fransoo, Amsterdam 39. A. van Zutphen, Utrecht 40. J. A. Rijkens, Haarlem Dagprijzen: 8 Aug. J. W. F. Fransoo, A'dam 9 Aug. J. Eggens, Diepenveen 10 Aug.: C. A. de Haas, Amerongen 15 Aug.: J. W. van Eist, Amersfoort 16 Aug.: D. J. Hoekstra, Zwolle 17 Aug.: H. Wolfswinkel, A'foort 22 Aug.: A. G. P. van Son, Lunteren 23 Aug.: v. d. Made, Amersfoort 24 Aug.: Tj. de Vries, Bodegraven Personeele baanwedstrijd buks. Afedeling VII. Maximum 50 punten. 89 89 89 88 88 88 88 88 88 88 88 87 87 87 87 87 87 87 87 87 87 87 86 punten. 30 30 30 30 30 30 30 30 30 1. A. Visser, Ermelo 2. J. Duivenvoorde, Doorn 3. A. Bakkenes, Haag 4. J. P. Scheuter, Apeldoorn 5. J. Eggens, Diepenveen 6. C. v. Achterberg, Amersfoort 7. W. Kok, Ermelo 8. J. W. Fransoo, ^nisterdam 9. J. A. Rijkens, Haarlem 10. H. de Groot, Amerongen 11. L. van Dijk, Amerongen 12. N. Salzherr Jz. Culemborg 14. Tj. de Vries, Bodegraven 14. C. Hilhorst, Baarn 15. Mr. E. H. Bergsma, Amersfoort 16. J. W. van Eist, Amersfoort 17. J. Tessehof, Doom 18. W. R. Bennink, Apeldoorn 19. N. v. d. Stroom, Culemborg i 20. W. v. d. Haar, Hoevelaken J 21. P. M. van Dam, Zeist 22. W. Werkhoven, Voorschoten 23. D. J. Ronje, Hoogeveen 24. D. Timmermans, Oegstgeest 25. W. v. d. Berg, Baarn F. v. d. Brink, de Bil* (Lot beslist,). ^•S punten. 46 46 46 45 44 44 44 44 44 44 44 44 43 43 43 43 43 43 42 42 42 42 42 42 42 42

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1925 | | pagina 2