Maison Je Nouveauté" DE FAAM Reik „FORTUNA" de Hand!!! Extra Aanbieding STADSNIEUWS. JOHAN BLAZER Johan Blazer's Goncert-Bureau Slaapk, m. pension, Te koop Langestraat. Advertentiën Leeraar voor Violoncel. een degelijke Huishoudster te huur te koop Spiraal matrassen gegarandeerd roestvrij Voor slechts 2 luttele kwartjes 53ste Trekking op Dinsdag 1 September van II. 10.000, fl 7.500, fl. 5000, fl. 5000 RECLAMES. Prijs 13 regels 1.55, elke regel meer 0.50 Utrechtscheweg 38 in alle wolsoorten - ZIE ETALAGE. Jubileum wedstrijd Buks. Afdeeling VIII. punten. 1. J. v. d. Made, Amersfoort 48 2. J. P. Scheuter, Apeldoorn 48 3. J. W. van Eist, Amersfoort 47 4. A. Visser, Ermclo 47 5. J. Duivenvoorde, Doorn 47 6. C. Bleijenburg, Culemborg 47 7. M. A. van Bemmel, Amersfoort 46 8. A. Dingemanse, Doorn 46 9. A. J. van Vulpen Jr., Driebergen 45 10. C Hilhorst, Baarn 45 lot beslist. Vrije baan. Cylinder, 'Afdeeling IX. Maximum 180 punton. punten. 173+1X50 179 17S+3X59 178+2X59 178+1X59 178+6X58 17S+1X5S 178+2X57 177+3X59 177+1X59 177+5X58 177+4X57 175+2X58 175+1X58 1X57 175+1X58 175+3X57 175+2X57 175+1X57 +3X56 174+4X57 174+1X57 1. F. Saltzherr, Culemborg 2. N. Saltzherr, Culomborg 3. M. J. Blom, Driebergen 4. N. Saltzherr Jr., Culemborg 5. L. van Tilburg, Doorn 6. B. Ruitenbeek, Doorn 7. A. Saltzherr, Culemborg 8. J. Duivenvoorde, Doom 9. C. Fransen Jr., Doom 10. C. A. Schoonhoven, de Bilt 11. C. van Vulpen, Driebergen 12. A. Langendonk, Bloemendaal 13. F. v. d. Brink, de Bilt 14. P. M. van Dam, Zeist 15. J. Wittebrood, Amerongen 16. Joh. Saltzherr, Culemborg 17. R. J. van Rftijven, Amersfoort 18. P. Goossens, Harderwijk 41 19. Tj. de Vries, Bodegraven 20. N. v. d. Stroom, Culemborg -f'ispBr - '-TV' 8 Aug. 9 Aug. 10 Aug. 15 Aug. 16 Aug. 17 Aug. 22 Aug. 23 Aug. 24 Aug. ?'V Dagprijzen. K. Kuijt, Stoutenb'urg N. Saltzherr, Culemborg G. Pastunink, de Bilt R. J. van Ruijven, A'foort S. Meijer, Amerongen P. Langendonk,'Haarlem J. Duivenvoorde, Doom F. Saltzherr, Culemborg B. Ruitenbeek, Doom punten. 59 60+1X60 60 59+2X58 60 60+1X59 1X58 60+2X59 60+1X60 60+1X60 Jubileumwedstrijd. Cylinder. Atdeeling X. Maximum 100 punten. punten. 1. Job. Saltzherr, Culemborg 99 2. N. Saltzherr Fzn., Culemborg 95 3. J. G. van Dijk, Culemborg 93 4. P. Goossens, Harderwijk 91 5. N. Saltzherr Jzn., Culemborg 89 6. B. Ruitenbeek. Doom S9 7. IV. Boorsma, Harderwijk 86 8. J. Schaapherder, Laren 85 9. F. Saltzherr, Culemborg 85 10. M. J. Blom, Driebergen S5 Geluksbaan wedstrijd. Atdeeling XI. Maximum 2000 punten. punten. 1. A. Takken, Amersfoort 1975 2. Mr. E. H. Bergsma, Amersfoort 1969 3. D. Ruitenberg, Amersfoort 1964 Wedstrijd om den zilveren Miss Blanche Beker. 1. J. Eggens, Diepenveen 2. J. W. van Eist, Amersfoort 3. C. van Roon, Viaardlngen 4. P. M. van Dam, Zeist 5. P. Langendonk, Haarlem punten. 915 903 855 824 RAADSVERGADERING. Aonvullingsagonda voor de ver gadering- van den Raad op Vrij dag 28 Augustus des n.m. 7 uur. 29. Voorstel van Burgemeester en Wethou ders tot verkoop aan het Rijk (Departement van Waterstaat) van een perceeltje grond. VERKIEZINGEN KAMER VAN KOOPHAiNDEL. C andrdoa tstell ing. Wegens periodieke aftreding en een tus- schentijdsche vacature in de afd. Grootbedrijf, door het bedanken van den heer A. P. Dekker( zullen in het najaar ■wederom verkiezingen plaats hebben voor de Kamer van Koophandel. De datum voor candidoatstelling is bepaald op Dinsdag 3 November ai. Candidaten worden gesteld, door indiening van lijsten volgens be paald model, waarvan exemplaren verkrijgbaar zijn ter secretarie van de gemeente en van do Kamer. Indiening der lijsten heeft plaats tusschen 9 uur voorm. en 4 uur nam. en worden ingeleverd tegen ontvangbewijs van den secretaris der Kamer. Elke lijst moet zijn onderteekend door minstens 15 kiezers van de afdeeling, waarvoor de candidaat gesteld wordt, en door één dier onderteekenaars persoonlijk worden ingeleverd Bovendien moet worden overgelegd een verkla ring van elk der candidaten, dat hij de candi- datuur aanvaardt. Aftredende leden zijn voor de afd. Grootbe« drijf: C. C Callenbach te Nijkerk, J. van Sehuppen te Veenendaal, S. van Vollenhoven te Amersfoort en een vacature A. P. Dekker te Amersfoort. Voor de afd. Kleinbedrijf: Mr. A. van der Deure te Bennekom, B. Kramer te Amersfoort en N. H. van Schuppen te Veenendaal. Indien op 3 Nov. meer candidaten worden ge steld dan er plaatsen te vervullen zijn, heeft een stemming plaats op een datum, door het hoofdstembureau alsdan te bepalen binnen 30 dagen na de condidaatstelling. De namen der leden van het hoofdstem bureau zullen nog nader worden bekend ge maakt. GARNIZOEN. Het 18e Regiment infanterie keert op 29 Augustus a.s. te ongeveer 2 uur uit Harderwijk oihier terug. Direct na de terugkeer worden op het ïn- fanteriekazerneterrein de 2e Luitenant de Boer cn de Reserve 2e Luitenant van Lier beëedigd. PERSONALIA. Mej. A. de Boer, assistente aan de openbare Leeszaal en Bibliotheek alhier, ontving een be noeming <tot directrice van de Openbare Lees zaal en Bibliotheek to St een wijk. EXAMENS. Te Utrecht slaagde voor het examen Fransch L. O. o.m. de heer G. Cade^, alhier. Te 's-Gravenhage slaagde voor het acte-exa- men Nijverheidsonderwijs Ne aanteekening de heer C. J. Snoeycnbosch, alhier. REMONSTRANTSCHE GEMEENTE. Dr. R. Miedemo op het vier tal voor Dordrecht. Onzo stadgenoot dr. R. Miedema, predikant bij de Remonstrantsche gemeente alhier, komt voor op het viertal, door het bestuur der Re monstrantsche gemeente te Dordrecht samen gesteld, ter voorziening in de vacature Ds. W. J. Wegerif. BUURTVEREENIGING „JULIANA". Kinderfeest cp het A. B. L. O.- tcn-ein. De Ibuurtvereeniging „Juliana" wier terrein in werkzaamheden zich uitstrekt over het Soesterkwartieï', had gisteren een kinderfeest georganiseerd, reeds ter gelegenheid van den verjaardag van H.M. de Koningin. Tegen half twee hadden zich vele jeugdige leden verza meld bij de Puntenburgerlaan bij hot Rosarium allen met een versierde fiers of een versierd wagentje. Hoewel allen natuurlijk hun uiterste best gedaan hadden, om zoo mooi mogelijk voor den dag te komen, zagen wij toch enkele wagens en fietsen, die werkelijk bijzonder smaakvol waten versierd. Nadat nog verschil lenden maatregelen waren getroffen en de stoet was opgesteld ging het in optocht door ccn gedeelte van het Soestorkwartier. Het be hoeft geen betoog dat de belangstelling voor het voorbijtrekken van dezo kleurige stoet niet gering was. Een belangstelling, die des fe groo- ter was, omdat het juist de buuitbewoners zijn, die voor een groot gedeelte de kinderfeesten mogelijk maakt. Zooals gezegd tick men door verschillende straten van het Soesterkwartier naar het terrein van den Amersfoortschen Bond voor Lichamelijke Opvoeding aan den Ouden Soestcnveg. Het terrein was hier versierd met tallooze vlaggen, zoodat dit al aanstonds een feestelijken aanblik gaf. Het programma ver meldde vervolgens een geh'ecle serie kinder spelen, als hardloopen, hinken, tonrollen, ach- terwaactsohe looppas, ringsteken per rijwiel, mastklimmen enz. Al ^deze spelen waren ge rangschikt in verband met don leeftijd der jonge deelnemers en deelneemsters. Aangezien het weer ook in alle opzichten meehielp, mag men gerust zeggen, dat deze feestmiddag wel geslaagd is. Alle nummers genoten groot© be langstelling en ook de kleintjes waren er met hait cn ziel bij en genoten en hadden een ple zier dat hef een lust was- Het "WQS voocr hen middag om nooit te vergeten. Zoonis te begrijpen is behoort er bij zulk ccn kinderfeesc muziek. En ook die ontbrak hiev niet. Het kranige muziekcorps der jongens van het Rijks-Opvoedings-Gesticht, dat zich ook tijdens den optocht dapper had geweerd met 'tal van vroolijke en pittige marschen, liet ook op het feestterrein menig nummertje hoer- ren op een wijze, die inderdaad zeet' verdienste lijk was. Een woord van hulde tot deze R. O. G.-jongens voor hun schitterende muzikale attractie is hier dan ook niet misplaatst. Ver meld zij nog dat de vereeniging tijdens de feestelijkheden een keurig bewerkt vaandel door een damescomité werd aangeboden. Alles te zamen genomen was het voor de Soesterkwartiersche-jeugd een prettige middag waarop ook de vereeniging „Juliana" met alle voldoening op kan terugzien. OPDRACHT TOT LEVERING. Aon de firma R. van Óen Burg alhier, werd opdracht verstrekt tot levering van twee kerk orgels, waarvan het eene bestemd is voor do Nederl. Herv. Gemeente te Hoogland, terwijl het andere geplaatst zal worden in de aula der nieuwe Chr. H. B. S. te Den 'Haag. Beicb orgels zullen van electrisohe motoren worden voorzien. BESTRATING STATIONSTRAAT. Een groote verbetering. Het plaveisel van de Stationstraat tusschen de Kort© Bergstraat en óe oprit van de Sta tionsstraat, verkeerde reeds lang in een zeer slechten toestand. Thans wordt dit gedeelte van een nieuwe bestraling voorzien, hetgeen in alle opzichten voor het verkeer een groote venbetering zal zijm. Zou het echter nu ook geen aanbeveling verdienen de rijwielpaden, die reeds vanaf den spoorwegovergang tot aan den Vlasakkerweg, langs den rijweg bestaan, tegelijkertijd door te trekken Het gaat in één moeite door I En een overbodige luxe is dat geenszins. a. POLITIENIEUWS. Korte berichten. 'Door de politie i9 een wielrijder bekeurd, die gisteravond na den daarvoor vastgestelden tijó zonder dicht reed, Een wiel rijdster is geverbaliseerd wegens het met een rijwiel rijden op het trottoir langs de Utrechtsche weg. HET ONGEVAL BIJ DE UTRECHTSCHE STRAAT. Do aangeredene overleden. Dc 72-jarige Amsterdammer D. H. Cohen, die gisteren bij de brug aan de Utrechtsche straat door een auto werd aangereden en met een ernstig schedelbreuk in het ziekenhuis moest worden opgenomen, is aan de gevolgen van dit ongeval hedenochtend overleden. TE WATER. In bcschonkon toestand. Gisteren gerookte een man, die in beschon ken toestand verkeerde, te water in een sloot langs den Dorresteinsohen weg. Ongetwijfeld zou de man gestikt zijn, als niet een paar jon gens, die daar passeerden hem hadden opge merkt en hem op het droge hadden gebracht. ONTPLOFFING. Geen persoonlijko ongelukken. Hedenochtend had in een werkplaats in óe Friescho straat een ontploffing plaats gehad, waarbij echter gelukkig geen persoonlijke on gelukken zijn te betreuren. Tijdens de werk zaamheden sprong een acytileen-laschapparaat uit elkaar, waardoor fflleen enkelo materieelo schado werd aangericht. Do politie, die on middellijk met de verbandtrommol was uitge rukt behoefde echter geen dienst te doen. KANTONGERECHT. De fabricage van leverworst. Het schijnt meer en meer voor te komen, dat sommige slagers het percentage meel in 'hun leverworst hooger en dikwijls zelfs veel hooger nemen, dan wettelijk is toegestaan. Zoo als bekend is, mag in gewone leverworst 4 meel voorkomen, terwijl dit voor bakleverworst tot 12 mag worden verhoogd. Den laatsten tijd worden er echter voor het kantongerecht regelmatig zaken behandeld tegen slagers, die deze verordening overtreden. Zoo ook weder gisterochtend. De directeur van den keurings dienst te Utrecht, dr. Ven der Laan, als ge- tirige~de®kundige gehoord, lichtte zijn rapport mondeling nader toe, waaruit bleek, dat ook óezo beklaagde boven het voorgeschreven maximum was gegaan. De ambtenaar van het openbaar ministerie was van meening, dat het slagersgilde te dien opzichte erg hardleersch is. Ondanks do vele 'boetes, die in dergelijke gevallen reeds zijn op gelegd, duren deze overtredingen steeds voort. Spreker edhtte dan ook een hooge boete nood zakelijk om een voorbeeld te stellen cn eischte een boete van f 100. 'De kantonrechter sprak als vonnis uit 40 boete subs. 20 dagen hech tenis. Openbare dronkenschap cn gepleegd verzet. Vervolgens stond een persoon terecht we gens openbare dronkenschap. De man was door de politie op straat aangetroffen in dusdanigen „kennel ijken staat", dat zij het veiliger achtten hem mede naar het bureau te nemen. De Bac- chus-offeraar had daar evenwel weinig lust toe gevoeld en had zich vrij heftig tegen zijn arrestatie verzet. In het politiebureau had hij zijn woede gekoeld op een ruit, die het moest ontgelden. Beklaagde bekende voor den kantonrechter volledig. De ambtenaar van het openbaar mi nisterie vroeg 10 boete.. De kantonrechter wil de er voor dezen keer nog iets af doen en von niste den man met 8 of 8 dagen hechtenis. Visschen met twee hengcis. Een amateur-visscher had zich te verantwoor den, omdat hij gevischt had met twee 'hengels. Beklaagde beweerde, dat één van de hengels aan zijn zoon toebehoorde. Deze was even weg- geloopen en had zijn hengel laten liggen. Daar om was beklaagde op een gegeven oogenblik met twee hengels aangetroffen, waarmede 'hij een bekeuring had opgeloopen. De man werd veroordeeld tot betaling van een boete van 4, terwijl hij de hengels weer mocht mede- nemetL De oneindige reeksfietsen zonder licht. Natuurlijk vermeldde de rol weer de noodige wielrijders, die 's avonds na den daarvoor vast gestelden tijó zonder licht op hun fiets gereden hadden. Er waren er gisteren 25. Waarvan er enkelen persoonlijk waren gekomen. Allen met een excuus. De excuses gingen echter niet op. Conform den eisch van den ambtenaar van het openbaar ministerie werden de fietsers veroor deeld tot f 6 'boete subs. 3 dagen hechtenis. Hot fietsen in do Langestraat op Zaterdagavond. Dat het gedeelte Langestraat van Zevenhui zen tot Varkensmarkt op Zaterdagavond van zes tot 10 uur verboden is voor wielrijders, schijnt nog zeer weinigen bekend te zijn. Of liever, men weet het we], maar men stoort zich niet aan deze verordening. Men rijdt maar kalm door. Totdat men een politieagent ziot. Springt er dan af, doch dan is het te laat cn een proces-verbaal volgt. Woren de boetes verleden week voor deze overtreding 3, thans werd zij weer met een gulden verhoogd, zoodat de diverse wielrijders, die zich aan deze bepa ling niet hadden gehouden, zich zagen veroor deeld tot 4 boete. En de volgende week wordt het weer hooger. Toch zullen er nog zijn, die nog geen voorbeeld genoeg hebben I Een eigenwijs jongmensch. De Varkensmarkt is altijd een geliefkoosde plaats voor jongemannen om met elkaar te praten. En het houden van zulke gewichtige gesprekken gebeurt gewoonlijk midden op den rijweg. Waardoor het verkeer ten hoogste wordt belemmerd. Voortdurend maant de poli tie dan ook ean om van den rijweg af te gaan. Hoewel velen aan zulk een alleszins billijk ver zoek gevolg geven, zijn er toch altijd enkelen, die er aardigheid in schijnen te hebben, juist niet- of het tegenovergestelde te doen, van het geen de politie 'beveelt. En natuurlijk wordt dan tegen zulke personen, die er behagen in scheppen de politic te sarren, proces-verbaal opgemaakt. Een van zulke dwarsdrijvers stond gisteren voor den kantonrechter, terwijl twee agenten als getuigen werden gehoord. Beklaagde beweerde, hoe zou het ook an- anders I dat hetgeen de agenten verklaarden niet waar was. Hij had niet gesard, had wel het poldtiebeved om door te loopen opgevolgd cn2. De kantonrechter geloofde van dit ver haal echter bitter weinig en hield zich aan het proces-verbaal van de verbalisanten. Getuigen verklaarden bovendien nog, dat zij beklaagde meerdere malen hadden gewaarschuwd, doch beklaagde had allerlei onhebbelijke uitdrukkin gen gebezigd om te kennen te geven, dat hij zijn eigen wil wilde doorzetten. En die wil kost te hem gisterochtend ƒ15, n.l. de boete, waar toe de kantonrechter hem veroordeelde. 'De eisch van den ambtenaar van het O. M. luidde 25. Do trein „nadert". Een drietal personen stonden terecht, om dat zij per rijwiel een' ovorweg onder Stou- tenburg waren overgegaan, terwijl de trein in aantocht was. Beklaagden deelden mede, dat do tToin nog op verren afstond was en zij reeds een geheel eind weor verder waren, toen de trein passeerde. De kantonrechter was vanmeening, dot de uitdrukking, die op de waarschuwingsborden voorkomt, n.l. „verboden overgang als de trein nadert", eenigszins onduidelijk is. Een trein nadert altijd. In verband hiermedo wordt do verdere behandeling van deze zaak acht dagen aangehouden, om den verbalisant te houden met betrekking tot de afstond van den trein. Overtreding Arbeidswet. De eigenaar van een drukkerij te dezer ste- <L, die een zestal arbeiders had laten wer ken vóór het aonvangsuur, dat de arbeidslijst vermeldde, werd veroordeeld tot betaling van zes boetes van f 1, subsidiair 6X1 dag hech tenis. BURGERLIJKE STAND. GetrouwdGerrit Schimmel cn Hendrik je vun Ree. Gerhordus Johannes Hammers en Hedwig Maria Elsa Strutz. OverledenJohannes Herminus Jozef Elfo- rink oud 4 jaar. GEVONDEN VOORWERPEN. Een regenjas, een fietspomp, een domes- tasch inh. een rozenkrans, een portemonnaie, inh. idero- Rechthebbendcn kunnen zich tot het ver krijgen van nadere inlichtingen ten politiebu- reele vervoegen. FRUIT- EN GROENTENVEELING. Notecring van 26 Aug. Spinazie 1821 ct., postelein 9—13 ct., sla- boontje 18 ct„ idem zonder draad 20 ct., dubb. •boonen 10 ct., nsijboonen 17—19 ct., pronkers 10—11 ct., pruimen (reine victoria) 80 ct., gele pruimen 50 ct., druiven (Frankcnthaler) 118 120 ct., appels (keswick) 16—18 ct., the queen Ons Fotobord. In ons fotobord aan de Utrechtschestraat bij de firma du Chatol komen thans foto's voor van Bezoek van Prins Hendrik aan Borculo. De bloemententoonstelling te Boarn. De landbouwtentoonstelling te Apeldoorn. Concours-Hippique to Apeldoorn. Een merkwaardige verbouwing te Amsterdam. Mr. H. Bijlevcld. Bloemententoonstelling van Volkstuinen to Amsterdam. 30 ct. transp. du conseil 28—34 ct., zuur 8 ct., peren (clops favorite) 52—54 ct., von Assen 58 ct., tomaten 16ct., alles per K.G. Sla 40 ct., andijvie 20—26 ct. per 10 stuks. Bieten 18—19 ct. per 10 bos. Komkommers 5— 7 ct., perziken 15—20 cent per stuk; wortels 12—17 ct. per bos. Roodo kool 8 ct., gele kool 89 ct., wit 1 ct., groen 6 ct. per stuk. Aordappcle n3040 ct. per 10 K.G. WIELRIJDERS. Fietslantaarn aansteken 8 uur 31 min. ZWEMINRICHTING. Dc tempcrotuur van het water bedroeg he denochtend 62 graden. Het diploma werd uitgereikt aan Enso Erkc- lens en Gerhard Fokko Seratius. H 1 8 8 I li o t: ie SEN. Off. Kot. Niet Off. Not. 26 Aug '25 27 Aug. 12uur Lenden 1 S.Oo'/t 12.051 Berlijn 0.59.07 0.59.10 11.68 11.25 48.14 Weenen 0.35.05 0.35.15 f 61.60 48.50 66 70 Now-Yo k 2.18* 2.48»/. Heden overleed onze lieve Vader, Behuwd- en Grootvader, de Heer J. DE WILDE, in den ouderdom van bijna 93 jaar. M. VELDHOEN— DE WILDE. H. J. VELDHOEN. GO. Beverwijk, 25 Augustus 19*25. Heden ontsliep, na een langdurig ziekbed, onze geliefde vrouw en moeder ANNA MARIA SLUITER NIEUWENHUIZEN, in den ouderdom van 67 jaren. Putten: Dr. J. W. SLUITER. Amorsfoort: J. W. M. SLUITER. A. A. M. L. SLUITER- RIEDEL. Putten: C. H. SLUITER. 26 Augustus 1925. Eonige konnisgeving. Gevestigd in Amersfoort Conditiën op aanvrage. Tijdelijk adres Arnhemschestraat 20. Levert Artisten en Orkesten voor alle eerste klasse Tijdelijk adres: Arnhemschestraat 20 Voor terstond gevraagd kunnende koken. Dienstbode aanwezig. Br. onder No. 5016 bur. Amersf. Dagblad. Tegen September in Bergkwartier een ruime zitkamer met serre (beneden) en boven nrootc slaapkamer, voorzien van stroomend wa ter. Gestoffeerd of ongemcu- beld en zonder pension. Br. onder No. 5603 VALKHOFF'S Bockh. (Y. O. DE JONG). Gevr. te Amersfoort omtr. kazerne van 326 Sept. Br. m. cond. aan W. F. WINKELMAN, Torkstr. 13, Velp (G.) Wegens plaatsgebrek eenig huisraad w.o. stoelen, tafels, 2 pers. ledikant, waschtafel enz. enz. Adres: Utr. WQg 70. een in goeden staat zijnde kindorwagon. To bevragen Piotcr Both* laan 43. vanaf Als U éón flinke som geld werd aangeboden. Gij zöudt dit zeker nipt afwijzen. Integendeel met beide handen zoudt Gij dit aangrijpen. Niemand echter zal H zulk een aanbod geven. Ook met werken zult Gij U nimmer ccn fortuin kunnen veroveren. Toch staat de weg om U een vermogen tc veroveren voor U open! De onovertrefbare „Populaire Amsterdammertjes" die reeds DUIZENDEN gelukkig maakte, zullen mr ook u -rps helpen. ZIJ ALLEEN geven U een zuivere, eerlijke schitterende winstkans, om In één klap gefortuneerd te zijn. Het kost U haast niets! Wat Gij slechts te doen heeft is doel tc nemen aan de eerstvolgende en koopt nog heden voor 50 cent per stuk bij onder staande wederverkoopers één of meer „Pupulaire Am. sterdammertjes". Gij trekt dan mee naar onderstaan de reuze premien, welke DIRECT zonder ook maar de minste korting TEN VOLLE in contanten worden uitgekeerd. Vier Hoofdpremiën ""3gS0 Vervolgens ruim 20,000 premiën van fl. 1000, fl. 500, fl. 100 enz. en bovendien geheel gratis! 300 Extra Premiën I zijnde fan volle In contanten 2 X fl, 250, 3 X fl. 150, 5 X fl. 100, 10 X fl. 50, 10 X fl. 25,20 X fl. 15, 50 X fl, 10, 100 X fl. 5, 100 X fl. 2,50. Denkt er aan! Uitstel beteekent verlies! MP Zij zijn spoedig uitverkocht. Nog verkrijgbaar: A. TILLEMANS, Langestraat 21; G. OUDRAAD. Zand lb; A, HELMICH, Gr. Nachtegaalstr. 16; H. KAPTEIN Kamp 54; P. DEELEN, Arnh.str. 23; S. v. TI IN Utr. str. 23; J. SETTEUR. Utr.weg 54. P. VOSKUILEN Arnh.weg 43; L. v. EIKELENBURG. SoWsterwrg 27; H. J. HOLTMAN. Soesterwcg 393; Wed P BEEK MAN: Lcusdervveg 86; G. J. DONDER WINKEL Soes- terweg 222.

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1925 | | pagina 3