Een gemoedelijk plaatje, gemaakt tijdens een dezer dagen gehouden zitting van den Franschen Minister- Dezer dagen werden voor het eerst in het aardige stadje Edam grasbaanwedstrijden gehouden, voor den aan raad, gepresideerd door president Doumergue (I). Naast hem Palnlevé (2) en Brland (3). vang waarvan burgemeester Kolfschoten werd gehuldigd. Links een snapshot uit de races. De Engelsche premier, Baldwin, op een De Roemeensehe koning met kroonprins Carol op bezoek In het stadje Kishenev, waar landbouwtentoonstelling In da buurt van de vorsten een kunsttentoonstelling openden. Cheauers. wandelend tuaschen de knollan ONZE LLUSTRATIE Leiden heeft weer zijn tradltioneele ontzet-feest gevierd, en het spreekt dat ook de even traditionecle uitreiking De Volendamsche schoonen in haar ouderwetsche kleedij schijnen de emotie, die de ouderwetsche draaimolen van haring en brood weer op het programma stond. Eenlge gelukkige moedertjes met haar vangst"* biedt, nog niet te versmaden, zooals onze fotograaf op de Volendamscho kermis bemerkte. Hoe lang nogt Men Is er bulten Nederland altijd spoedig bij om een „man van den dag" in glpe to ver eeuwigen. Hier toonen we den Canadees Dandurand, president van den VolKenbond, naast zijn uitmuntend gelijkende buste. Rechts: de beeldhouwer Benneteau. Het gerechtshof te Locarno, waar de vergaderingen der a.s. VeiHgheidscanferentle gisteren aanvingen gehouden worden. dis De eindstrijd om het Amerikaanscho tennis-kampiocnschap, die tusschen William Tilden en zijn eeuwigen tegenstander Johnston ging. Naar men weet, won Tilden (links) opnieuw thans voor de zesde maal den titel. Het gezin van den leidsman der .Sal vation Army" werkt naast en met hem. Op onze foto: mevr. Bramwell Booth en haar dochter,- op weg naar Canada voor een aantal lezingen.

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1925 | | pagina 8