Magda Janssens' Jubileumsrol. De jubileerende actrice als Janet Cannot in het blijspel „Levend Begraven". Bechts: Eduard Verkade als de nwnschenschuwe Ham Carve, Het njeuvve Angora, Dansuiumakkcn. De zeer danslustigc heer Nicolas heel; ie varus het duurrecord dansen, dat op IK uur stond, gemeend te moeten verbeteren. k,_ Pe man is er thans in geslaagd 130 uren achtereen te steppen enz, Bruiloftsdag in Apeldoorn. Zondagmorgen "roeg reeds, te half negen, is door de Apeldoomsche bevolking aan de koninklijke familie op Het Loo een aubade gebracht. Daarna hebben de koningin de prins en prinses Juliana den ochtend dienst in de Ned. Herv. kerk aan de Loolaan bezocht. Links: de familie bij het verlaten van de kerk. Prof. J. Thorn Prikker, te Dusseldorp Stockem. wien de beschilde ring vtn de wanden der groote burgerzaal in 't Rotterdamsche Stadhuis is opgedragen. Een foto van de geraamtonvondst te Utrecht waarvan wij de vorige week blzonderheden hebben medegedeeld. Herrn. N. van Leeuwen, de gemeentelijke inspecteur van lichamelijke oefening te Amsterdam, een der pioniers onzer sportbeweging, die, 41 Jaar oud, i§ overleden. Amsterdam's burgerij heeft aan het konink lijke bruidspaar dit door don heer J. de Roos samengestelde, bloemstuk aangeboden, Heden viert Bart Kreett, de conscientieuse en veelzijdige too neelkunstenaar, zijn gouden planken-jubileum, Linksi Kreeft in het begin van zijn loopbaan. Midden: cle acteur „Nachtasyl". Rechts: de Jubilaris In zijn feestjaar. Madame de Sévigne. de bekende schrijfster wier 300ste geboorte dag dezer dagen in Frankriik is herdacht

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1926 | | pagina 4