Een kijkje te Genève, dat than9 weer het brandpunt Ie der wereldpolitiek. Een aantal afge vaardigden bij het verlaten van het hotel ..Beau Rivage". V. I. n. r.: Scialoja vItalië), Vandervelde (België), Luther (Ouitschland), Briand (Frankrijk) en Streeemann (Ouitschl.). ALPHONSE DA COSTA, de Por- tugeesche gedelegeerde, de nieuwe voorzitter van de „Vergadering". Te Parijs, bij Argenteuil, heeft een zoogenaamde helling-wedstrijd plaats gevonden, waaraan verschillende vehikels deelnamen. Er moest een helling van achttienhonderd meter beklommen worden. Een snapshot uit dezen moeilijken strijd. ONZE LLUSTRATIE Parijs kan gerust zijn. Na tallooze vóór-verkiezingen heeft het thans zijn „Reine des Reines". In 't midden de over-gelukkige mej. Mathilde Isembart, geflankeerd door haar eeredames. Een knap 6taaltje van vrouwelijke rulterkunst: de steeple-chase voor dames te East Knoyle (Wiltshire). Hoe vijf amazones de tweede hindernis „namen". Een olifant als hulp In de landbouw-huishouding Is zeker geen dagelijks voorkomend feit. Hier ziet men Jumbo bezig op de boerdorij van George Sanger (een bekend circus-eigenaar). Oezer dagen werd In de buurt van Saïnt-Cloud door het Fransche sportdagblad „l'Auto" een veldloop voor vrouwen gehouden. De dames-athleten moesten een parcours van drie kilometer afleggen. In den Inzet de snelste loopster, madame Thuault. POLITIEKE REÜNIE IN GENEVE. De drukte voor het hotel „Beau Rivage", het trefpunt der internationale delegaties. Het stoomschip „Volendam" heeft de bemanning opgepikt van den schoener „General Smuts", die 77 dagen op zee rondgezwalkt heeft. De geredden juichen kapt. De Koning toe, bij het verlaten van de „Volendam", te Plymouth. De Jaarbeun - geopend, 't Is te hopen dat een liksche opleving van zaken tot levendige transacties zal leiden.Links, een blik op het U'rechtsche handels-centrum. Daarnaast burgemeester Fockema Andreae bij de opening der tentoonstelling varj gemeentewerken die in een zaal van het Jaarbeursgebouw wordt gehouden, .Rechte naast hem de Amsterdamschd directeur P. W.

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1926 | | pagina 12