ONZE ILLUSTRATIES Dc Sahara, de groote woestijn. is een groote. oneindige zandvlakte. Zoo leerden wij het op school zoo trekken doorde Sahara; de kameelen stuntelend over de rotswegen van Azdjer ten N.O. van Hoggar, bleef het ons hij op ouderen leeftijd. Maar die voorstelling van de Sahara, in haar algemeenheid, is er op weg jiaar Djanet. Naast inderdaad oneindige zandvlakten, telt de woestijn vele van die bergachtige vlak naast. Dat leert ons wel heel duidelijk deze foto. Daarop ziet men de expeditle-Bruneau de Laborie streken, die soms groote hoogten hereiken, zooals het massief van Tibesti bi)v., dat tot 3400 meter komt, '5' (Cl. Illustration.) Op de ultgeïiTïkte grasvlr.^Tf» van tlë Oostermeent bij Blaricum, Eemncs en Huizen heeft het bestuur Den Tweeden Pinksterdag werd te Venlo de 22ste Katholiekendag gehouden. De geweldige belang- van Stad en tc.n'de van Gooiland, onder voorlichting van den Plantenziektenkundigen Dienst, een aantal gtelling bij den vaandelgroet voor fict mooie stadhuis, stellages gezet als hierboven ilfgebeeld, elk met 36 nestkastjes, dienende om spreeuwen te lokken ter bestrijding van de emelten-plaag. Emir Soltan Pasja al-Atrasj, aanvoerder der opstandige Droezen in Syrië. Wij hebben nu al eeltige malen in onze fotorubriek buitenlandsche padvindsters vereeuwigd. I-lier zien wij nu een viertal echt-Hollandsche „scouts": een viertal gezonde, levenslustige deerntjes, be- hoorende tot het padvinderskamp, dat met Pinksteren in het kamp van Milligen is gehouden. Er is net „eten geblazen". Het jaarfeest van het genootschap „De Heilige Kindsheid" te Bussum: de optocht der gecostumecrde kinderen.

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1926 | | pagina 12