Mussolini heeft'dezer dagen te Plsa, onder ontzaglijke belangstelling, een redevoering ga- houden. De menigte. Rechte de beroemde echeeve toren. Richards en Miss Helen Wills wonnen te Parlje dezer dagen in don Frankrljk-Amerika-wedstrljd het gemengd dubbelspel. De gouden vaas, bevattende de asch van den Slameeschen koning Rama VI, Is met groot yertoon uit de oude hal Dusit Maha Prasad overgebracht naar het groote plein, waar indertijd de verassching van den vorst plaats heeft gevonden. (Cl. l'Iliustration.), ONZE LLUSTRATIE Dr. George O. Vincent, president der lockefeller Foundation, bij het Internationale Padvlndstera- De koningin heeft gisteren een bezoek gebracht aan de kleine-kin derbewaarplaats In de Vlnkenstraat 39. Hot oogenbljk van vertrek. Padvlndsters In Amerika. Het „Nederlandsche1* congres. boompje gepoot In „the highway of the world". Sport Is populair In Engeland: ten aanschouwe van duizenden compli menteert Lord Lascelles den winnaar van de Marathon-race dor Polytech nic Harriers, 8. Ferris van de Royal Air Force, die de 25 mijlen in 2 uur 42 min. 24 1/5 sec. aflegde. De Jeanne d'Arc-feesten to Rouaan. Jonge meisjes werpen bloemen in de Seine, waar eens do asch van Jeanne d'Arc in den stroom werd geworpen. d. L. van Dalen, archivaris der gem. Dordrecht, vierde dezer dagen zijn 25-Jarig jubileum. Een der Zweedsche pantserschepen, die te Amsterdam zijn aangekomen. De „Tapperheten", bij den steiger van de Holland-Amerika-lijn. Merkwaardig vliegongeval bij Warschau: de machine kwam loodrecht in het water neer^ de Vjleger, de Engelschman Woledge, werd gered,

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1926 | | pagina 10