Do tierde wedstrijd Ier zosmeters op Westend. Het ronden van de boeien in het Kloppenburgergat De Saen- Zaterdagmiddag is op de werf van de Nederlandsche Scheepsbouw Mij. te Amsterdam, het stalen tank deen (H5) is voor, de Juliana (HG) rondt juist de boei, daarachter volgt de De Ruyter (H7). Ten slotte won schip „Phobos" te water gelaten. Het schip werd ge bouwd voor rekening van de petroleum-maatschapplj Juliana, met De Ruyter als tweede. „La Corona". ONZE LLUSTRATIE De Amerikaansche kruiser ..Pittsburgh" is Zonuag voor Ge ht.oldslad aangekomen. De oorlogsbodem aan den steiger van de Holland-Ajnerika-Lijn. De stad Mam nliurg, .vu schildutnchtig stadje in De zeilwedstrijden van Westend: het winnende jacht in de regenboogklas- Prins Hendrik nam m de omstreken van Driehuizen deel West-Pruisen, bestaat 650 jaar. se: de Leede, gestuurd door Willem van der Mey. aan een excursie van de Bosehbouwvereenlging. De Prins ia vergezegld van jbr. Boreel van Hoogelanden, op zijn landgoed aldaar. Geluk bij een ongeluk: de wagen reed door een brug leuning, doch bleef wonder boven wonder hangen. Dr. Van Praag herdacht Za terdag in Den Haag, zijn 40- jarig ambtsjubileum. Mr. Carp, de zeiler die Zon dag officieel werd aangewe zen om ons land te Oslo bij de Gold Cupwedstrijden te vertegenwoordigen. geterdmg opende de „Kynologen-CIub" Den Haag", ter gelegenheid van haar 12%-jarig bestaan, een honden tent. Boven: de keuring der St Bernards. Ondert een Schptsche herder,

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1926 | | pagina 8