Aan dezen toestand moet en kan ook een ©Inde komen, DAT SS HAG BON Koffie Hag, de eenige onschadelijke koffie welke door Genees heeren aanbevolen wordt, is uitsluitend verkrijgbaar in de bekende verpakking met het gedeponeerde Handelsmerk (Reddingsboei). DE MAN DE VROUW HET KIND als maar de grondoorzaak van het euvel aangepakt wordt, n.l. de geregelde ©r& noodelooze opzweeping derzenuwen door coffeïne-bevaitendedranken. Zoolang er niets was, watdeze, de gezondheid ondermijnende genotmiddelen kon vèrvangen, was deze dwaling te hegrij pen, maar thans is in de bekende verpakking Alom Verkrijgbaar de coffeïnevnje koffie HAG. Vuvww&t 'Hij is altijd ontevreden. 's-Morgens wordt hij wakker en gaat zonder pleizier aan zijn werk. Hij zou wel willen, ia als hij zelf maar wist wat hij wilde. Hij zou alles willen, alleen maar niet datgene wat hij doen moet. Hij zoekt met welbehagen naar iets, waarover hij zich ergeren kan. Zal het leven hem ceniqszins dragelijk zijn. dan moet hij eerst eens uitbulderen. Hij maakt aanmerkingen op do courant, het ont bijt, het weer waarvan de wisselingen machti gen invloed op hem hebben. Is hii ambtenaar dan scheldt hii op ziin bureau- op zijn werk en op zijn meerderen. Met de gshcele wereld is hij in oppositie. Zijn onlustgevoelens brengt hij graag over op zijn omgeving. Onberekenbaar zijn de beweegredenen van zijn opwinding. Hij is zelden een goed en dikwijls een slecht echt genoot. Altijd is ze moe. 's-morgens al als zij opstaat heelt zij een gevoel alsof zij gebroken is, alsof zij den geheelen nacht niet geslapen heeft, en zi| slaapt ook heel dikwijls 's nachts niet. Met he vige hartkloppingen, in zweet badend, wordt zij met een kreet uit de onrustige sluimering wak ker. Zij had het gevoel, alsof zij een stellen af grond met een ontzettende snelheid afrende. Zij is altijd bang niet klaar te komen met haar werk. Het kind zal niet op tijd op school komen, zij zal geen tijd hebben om zich voor een bezoek te verkleeden, alles komt ook altijd tegelijk. Door allen, zelfs door haar verwanten wordt zij miskend. Zij is een last voor haarzelf en voor haar omgeving. In do eerste maanden is elk kind als alle ande ren. Alle familieleden verklaren, dat het voor zijn leeftijd opvallend flink is. Grootmama ont dekt ware wonderen vaii schranderheid. Aan den opmerkzamen toeschouwer ontgaan echter niet eenige kleine teeltenen, die op het onaange name erfdeel der nerveusiteit wijzen. Het kind slaapt weinig, schreeuwt ongewoon veel. Alle zenuwachtige kinderen hebben neiging tot krampaanvallen, die door onbeduidende oorza ken opgewekt kunnen worden en die de moe ders „stuipjes" noemen. De makkelijk prik kelbare hersentjes van het kind werken op elke ondoelmatige voeding terug met stuipjes en slechts in zeldzame gevallen verraden deze den knndigen arts, dat vake aanvallen misschien wel de voorloopers zijn van een zwaardere ziekte. Stelt U rich eens voor, een kop met de fijnste koffie, welke U ooit geproefd heeft, samengesteld van uitge zochte koffieboonen, waaraan 97 pCt. van het schade lijke alcaloïd, de coffeïne is veiwijderd en HAG is geheel en al koffie. Niets van de edele vrucht of van de aromagevende stoffen is daar uit ver wijderd. Geen andere substance is er aan toegevoegd Koffie HAG bezit het meest delicatie bouquet, het ver rukkelijke aroma van de fijnste Java- en IToccasoor- ten, gemengd met het rijke en fijne gehalte der rijpe Zuid-Amerikaansche koffieboonen. Alleen de coffeïne is aan deze koffie onttrokken en deze coffeïne is het eenigste element in de koffie, hetgeen onder gegeven omstandigheden schadelijke gevolgen voor de gezondheid kan hebben. Verschil in smaak en aroma zult U in het geheel niet proeven, maar welk een verschil voor Uw gezondheid. Wanneer U een week lang koffie HAG gebruikt heefi, dan zult U en Uwe kinderen beter en rustiger slapen ais ooit tevoren. U zult eiken morgen frisch en vol levens moed opstaan en den geheelen dag vervuld zijn van nieuwe energie. Is het dan nog te verwonderen, dat duizenden huisgezinnen methet gebruik van koffie HAG zoo ingenomen zijn? Dat de Geneesheeren zonder aar zeling verklaren, dat koffie HAG de oplossing betee- kent voor het vraagstuk der ontgiftiging van genot middelen en koffie HAG ook algemeen aanbevelen? Sluit U zich bij deze duizenden aan en wanneer U nog het geringste vooroordeel heeft, dan is er een eenvou dig middel, om dit uit den weg te ruimen Wacht U niet - tot morgen, maar koopt nog heden een pakje koffie HAG. De prijs van slechts fl. O 80 is welbesteed geld, want het gaat om Uw gezondheid en om het welzijn van Uw huisgezin. Laat U morgen koffie HAG serveeren, zonder de huisgenooten daarop attent te maken, om elke si g- gsstie uit te schakelen. Doet U het ook de volgende da gen. U zult dan een groote verrassing beleven. Niemand zal iets merken. Wel is mogelijk, dat de fijnproevers van het gezin zullen opmerken, dat de koffie nog nooit zoo lekker is geweest! Vertelt U hen dan later aan tafel, dat reeds sinds een week koffie HAG geserveerd wordt, dan zal de alleen juiste redeneering vanzelf volgen. U zult niet meer langer de slaaf van het zenuwvergift coffeïne zijn en U zult ingenomen zijn met Uw nieu wen huis- en familiedrank, de coffeïnevrije koffie HAG, want spoedig zal zich de weldadig 3 invloed daarvan op Uwe geheele constitutie doen gelden. Twijfelt U nog en is U de uitgave van Fl. 0.80 voor een origineel pakje voor de eerste proefneming te veel, dan kunt U ook tegen inlevering van de onderstaande bon bij Uw winkelier een kleiner proefpakje voor den prijs van fl. O 20 betrekken. Wacht U niet tot morgen. De uitgave is welbesteed geld, want het gaat om Uw gezondheid en het welzijn van Uw gezin. Hier uitknippen. AMERSF. DAGBLAD Naam: voor een proefpakje koffie HAG tegen gereduceerden prijs van ft. 0.20, geldig tot en met 30 APRIL 1927 Adres: (Verrekening van prijsverschil met Heeren Wederverkoopers geschiedt door Koffie HAG Maatschappij, Amsterdam in evenredigheid met de aflevering van proefpakjes.) Termijn voor inzending der ingevulde bon nen als drukwerk: 31 MEI 1927.

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1927 | | pagina 4