TWEEDE BLAD. KOLONIËN. BINNENLAND. Jacquet Costumes. UIT DEN OMTREK. 25e Jaargang S 5 RS FQO RJSC H DAG BLAD „DE EEM LANDER" 2zST&27 Oost-Indië. EEN INDISCH LANDBOUWVETERAAN. Batavia, 21 Maart. (Aneta). De heer Toon Ottolander, de landbouwveteraan uit het Bcsoekische, vertrekt spoedig via Egypte en Palestina naar Holland. ZWARE AARDSCHOK. T e r n a t o21 Maart. (Aneta). Alhier werd hedenmorgen een zware aardschok gevoeld. LOSGELATEN COMMUNISTEN. Batavia, 21 Maart. (Aneta). De bekende communisten Alimin en Moeso, die te Singa pore gearresteerd werden, zijn Zaterdag weer losgelaten. HEVIGE BRAND. P a d a n g21 Maart, (Ar.eta). Een hevige b.-and brandde de helft van Rampah in het Tebingtinggische af. De schade wordt geraamd op 2,140,000. Hiervan was slechts voor 36,000 verzekerd. UIT DE STAATSCOURANT. Erkend en toegelaten als vice-consul van Groot-Brittannië en Ierland te Rotterdam A. D. Francis benoemd voor het jaar 1027 tot plaats vervangende leden voor de vaste leden (Schip per ter koopvaardij) van den Raad voor de Scheepvaart B. C. van Walraven te 's-Gra- venhoge en G. Botje te Haarlem benoemd tot wetensdhappolijk assistent 2e klasse bij de Kon. bibliotheek D. J. H. Ter Horst, thans tijdelijk op verzoek eervol ontslagen als leeraar aan de R.HJB.S. te Leeuworden J. Luyten tijdelijk benoemd tot leeraar aan de R.H.B. S. te Tilburg Dr. J. Brust, leeraar aan de R.H. B.S. te Oud-Beijerland benoemd tot inspecteur van het L. O. in de inspectie a. Rotterdam A. Smit Jzn., thans id. in de inspectie Neuzen b. Neuzen H. v. d. Weijer, schoolopziener van het L. O. in de inspectie Amsterdamc. ArnhemA. E. B. Omloo, thans idem in de inspectie Enschede d. Enschede: Mr. C. C. J. M. Merkclboch van Enkhuizen te Heerlen benoemd tot schoolopziener van het L. O. in de inspectie Amsterdam J. F. Luycx te Bussum. HOFBERICHT. H. M. de Koningin-Moeder woonde Zondag in de Kloosterkerk te den Haag de voormiddag godsdienstoefening bij onder gehoor van Ds. J. Ravesloot. R.K. STAATSPARTIJ EN DE R.K. VOLKSPARTIJ. De onderhandelingen. Zooals bekend, werd op 19 December 1920 een bespreking gehouden onder leiding van den heer C. Kuiper, lid van de Tweede Kamer, tusschen den voorzitter van het dagelijksch bestuur der R. K. Staatspartij ééner, en den voorzitter en wnd. secretaris der R. K. Staats partij anderzijds. Op deze bijeenkomst werd afgesproken, dat de voorzitter der R.K. Volkspartij een rapport dateerend uit het jaar 1923, zou inzenden, hetwelk destijds reeds zou zijn toegestuurd, doch dot nimmer h'et bestuur der R. K. Staats partij heeft bereikt. Dit rapport is destijds door de R.K. Volks partij gepubliceerd. Op de toezending ervan is een briefwisseling gevolgd, die thans in de Roomsche bladen wordt afgedrukt. Het begon met een uitnoodiging van het dagelijksch be stuur der R.K, Staatspartij aan hot bestuur der R. K. Volkspartij tot een bespreking op 12 Februari j.l. Daarop heeft het bestuur der R. K. Volks partij geantwoord „Tot ons leedwezen kunnen wij geen gevolg geven aan uwe uitnoodiging tot eene bespre king op 12 Februari a.s. fe Utrecht. „Ons hoofdbestuur kon in zijn laatst gehou den vergadering in meerderheid wel de ge voerde besprekingen op 19 December j.l- goedkeuren, doch stelde zich op het standpunt, datvooraleer nog verdere besprekingen kun nen plaats hebben, antwoord dient t© worden ingewacht op het thans wederom toegezonden rapport, omdat daaruit naar de meening van ons hoofdbestuur voldoende blijkt op welken grondslag naar het ons voorkomt de eenheid onder de Katholieken in Nederland kan worden hersteld". In het antwoord van het dagelijksch bestuur der R.K. Staatspartij daarop, gedateerd 15 Maart wordt gezegd „Het partijbestuur heeft in zijn vergadering van 12 Maart j.l. besloten u mede te deelen, dat de gro§dslag van uw rapport van her jaar T°23, dat u aar. het dagelijksch bestuur der R.K. Staatspartij inzond, en waaraan u nog immer vasthoudt, door de reorganisatie onzer partij ongetwijfeld niet meer past op de nuidig© situatie. Gezien uw schrijven, boven vermeld, lijkt het htans het beste, het kies- j reglement voor de R. K. Staatspartij af te wachten, waarvan binnenkort een ontwerp^ ver- j schijnt, en dat in de eerstvolgende partij ver- gadering zal worden behandeld. „Het partijbestuur vertrouwt, dat daann door u aanleiding gevonden zal worden, om met ons bestuur in onderhandeling te treden. „Het partijbestuur betreurt, dat uw bestuur niet bereid is gevonden de uitnoodiging van het dagelijksch bestuur der R. K. Staatspartij t© aanvaarden tot een mondelinge bespreking als bedoeld in het schrijven d.d. 3 Februari 1927. „Intusschen maakt het partijbestuur van deze gelegenheid gebruik aan uw bestuur een korte uiteenzetting te doen toekomen, naar aanleiding van het door u ingezonden Rapport 1923, over de reorganisatie-gedachte, welke in de R.K. Staatspartij geleid heeft toi de aanneming van het Partijreglement 1926". In die uiteenzetting wordt ten slotte gezegd, „dot dc reorganisatie, na zwaren voorarbcid in de R. K. Staatspartij tot stand gekomen, die partij zóó heeft gemaakt, dat zij thans zekei een goed politiek verblijf aan alle Nederland- sche katholieken verschaft." DE OPBOUW VAN DRENTE. Installatie der steuncommissie. Minister Kan zal a.s. Vrijdagmiddag in de vergaderzaal van zijn Departement het dezer dagen opgerichte comité tot steun voor den opbouw van Drente installeeren. ZONDERLINGE KEELAANDOENING. Op 15 Maart zeido de voorzitter der Tweede Kamer blijkens do „Handelingen": Voorts deel ik mede, dat de heer L. L. H. de Visser mij heeft verzocht, In verband met een lichte keelaandoening, welke hem verplicht zooveel mogelijk rust te houden, deze week zijn interpellatie betreffende het zenden van den kruiser „Sumatra" naar Sjanghai, niet te doen plaats hebben." Op 16 Maart bracht de „Tribune" een ver- siag van een vergadering in Amsterdam ge houden voor hot „Werldoozen Agitatie Comité op Dinsdag 15 Maart des avonds. Een der sprekers washet Kamerlid L. de Visser I E. COENBN. f In den ouderdom van 64 jaar is te den Haag overleden de gep. kolonel der marine E. Coe- nen. VACAN T1E-KOLON EES. Dc groei van het Centraal Genootschap. De snelle groei van het Centraal Genoot schap voor Kinderherstellings- en vacantieko- lonies gaat voort in steeds toenemende mate. De voorjaarsverpleging, enkele weken na nieuwjaar begonnen in totaal 5 huizen, eischtc weldra 6 der 9 koloniehuizen, terwijl spoedig 7, mogelijk zelfs 8 huizen in exploitatie zul len zijn. Het aantal verpleegdagen van Januari tot Mei, dus vóór de eigenlijke zomercampagne be gint, zal volgens de aanvragen stellig het dub bele van 1926 beduidend overschrijden. Een toenemend aantal afdeelingen maakt gec bruik van de proefondervindelijk gebleken, heil zame winterverpleging. Half Mei, als alle huizen weder bewoond wor den, wordt het plaatsgebrek dreigend, zoodat weder ernstig gedacht wordt over een lOdo huis, tevens volledig ingericht voor winterver pleging. Het verblijdend gevolg van de toenemend® winterverpleging, d. i. de verpleging van 1 October tot 1 Mei, is een blijvend corps vast- aahgesteld damespersoneel, wat het geha.lta der verpleging weder ten goede komt. De toenemende belangstelling van het pu bliek blijkt uit dc volle zalen op propaganda- avonden met de films, die steeds meer ook door burgemeesters, artsen, leden van gemeen te- en niet zelden van provinciaal bestuur wor den bezocht. Jammer blijft, dat niet meer provincies het voorbeeld volgen van Noord-Holland, Limburg, Overijsel en Zeeland, die een verhoogd subsidie beschikbaar stellen voor de z.g. winterverple ging van I October tot 1 Mei. DE MOEILIJKHEDEN IN DE LIMBURG- SCHE INDUSTRIE. Een conferentie ten gouvernements- hirizc te Maastricht. Ten gouvernementshuize te Maastricht heeft Vrijdagmiddag een conferentie plaats gehad, welke bijgewoond werd door den Commissaris der Koningin in de provircie Limburg, de leden der Ged. Staten, mgr. dr. Poels, den heer Defesche, directeur der Soriété Ceramique, den heer De Nerée tot Babberich, gedelegeerde der N.V. Kristal Unie Maastricht, en den heer Kaanen, bestuurder van der. R.-K. fabrieks- arbeidersbond St. Willebrordus. De vergadering werd gepresideerd door den Commissaris der Koningin, die meedeelde, dat de bijeenkomst was belegd ten einde te over wegen, wat het provinciaal bestuur voor de LimbuTgsche industrie zou kunnen doen, in het bijzonder voor de steeds in grooter moeilijk heden verkeerende Moastrichtsche industrieën- De moeilijkheden in de Maastrichtsche aardewerk- en porcelein-industrie werden door den heer Defesche uiteen gezetde heer De Nerée tot Babberich schetste den toestand der Maastrichtsche glasindustrie. Verder werd het woord gevoerd door mgr. dr. Poels en den heer Kaanen, waarna de heer Defesche nader mededeelde, dat wanneer de Maastrichtsche industrieën in staat werden gesteld, hun pro ductie op het peil van vóór den oorlog te brengen, geen verhooging van verkoopsprijzen zal noodig zijn, doch men eerder tot verlaging ervan zou kunnen overgaan. Na afloop der conferentie had er een ver gadering plaats van Gedeputeerde Staten. Het Limb. Dgbl. verneemt, dat zij de overtuiging hebben opgedaan, dat een spoedig ingrijpen dringend noodzakelijk is en dat zij de noodige stappen bij de regeering zullen doen, om ver betering in den toestand te brengen. Van andere zijde wordt gemeld, dat Gede puteerde Staten van. Limburg besloten hebben bij de regeering aan te dringen, in te grijpen in verband met de bekende moeilijkheden in de glas- en aardewerkindustrie te Maastricht. UIT HET MEUBELBEDRIJF. Dreigend conflict. Het Volk meldt: Zaterdagavond is een conferentie gehouden tusschen het bestuur van den Bond van Meu belfabrikanten (het massabedrijf) en de samen werkende organisaties van meubelmakers. De conferentie is zonder gunstig resultaat geble ven, zoodat de onderhandelingen beëindigd zijn. Thans zijn aan vijf fabrikanten in Krommc- niè, twee in Den Haag en één in Almelo ultl- mata verzonden. Daarin wordt doorvoering van RECLAMES. Van T—4 regels 4.05, elke regel meer L- KLEERMAKERIJ Fa. E, L. J. LAMMERTS Amersfoort 0,iwS"d Groningen Utrechtsche weg 36. Tel. 587 het contract geëischt, waarvan vóór Zaterdag 26 Maart kennis moet zijn gegeven. Als de werkgevers blijven weigeren, zal Maandag 28 Maart de arbeid op deze fabrieken niet worden hervat. OVERTREDING DER LOTERLJWET. De Express-Bank vrijgesproken. De Express-Bank te Schiedam verdacht van overtreding der Loterijwet, werd heden door den kantonrechter vrijgesproken. Dóór de Ex press-Bank wordt een aanklacht ingediend tegen het Rottcrdamsche dagblad „Voor waarts" wegens laster en smaadschrift. DE „RUSSISCHE UNIFORMEN". Het arrest van het Haagsche gerechtshof. Het Haagsche Gerechtshof heeft heden ar rest gewezen in de zaak tusschen den bankier Scheel te Reval en de Haagsche firma Vles- sing en Co. Zooals men zich herinneren zal, zou de fir ma Vlessing aan de Russische handelscom missie 200.000 nieuwe Khaki-uniformcn leve ren tegen 33.— per stuk. Voor deze leve ring had bankier Scheel ten behoeve van Vlessing een accréditief gesteld van 6 mil- lioen. Toen de tijd van levering gekomen was, kon de firma Vlessing geen nieuwe uniformen krijgen en zond zij reeds gebruikte uniformen. Bij aankomst in Rusland werden de zendingen echter door de Russen geweigerd, op grond dat het gezondene niet met het gekochte over eenkwam, zoodot de uniformen werden afge keurd. Als gevolg daorvan werd de bedongen koop prijs niet bet,aald, waarop bankier Sscheel een vordering bij de Haagsche rechtbank instelde, teneinde van de firma Vlessing en Co. het be drog van 6 nullioen terug te krijgen. Na uitvoerige getuigenverhooren veroordeel de de rechtbank de firma Vlessing tot betaling van het gevorderde bedrag. Thans heeft het gerechthof dit vonnis ver nietigd en, opnieuw rechtdoende oen bankier Scheel zijn vordering ontzegd. De bankier werd tevens in de kosten ver oordeeld, welke tot op deze uitspraak werden begroot op 7000. EXPLOITATIE VAN LIEFDADIGHEID. Uitspraak van den Hoogen Raad in de zaak Verschoor. De Hooge Raad heeft heden verworpen het cassatieberoep van M. J. V. te Rotterdam, gewezen penningmeester van het Comité voor Ziekenverpleging te Borger-Compascuum, dat gelden verzamelde voor de noodlijdenden in Drente, in hooger beroep door het gerechtshof te 's Gravenhage wegens verduistering van gel den ten nadeele van genoemd comité veroor deeld tot II maanden gevangenisstraf met af trek van 3 maanden voorarrest. DE MOORD AAN HET BEZUIDENHOUT. De nieuwe arrestatie het werk van twee particuliere detectives, geas sisteerd door een rechercheur. Men meldt ons vit Den Haag: Oihtrent de arrestatie van de bovenbewoon- ster van het perceel Bezuidenhuis 165 a als verdacht van den moord op mejuffrouw Wilk en het onderzoek der politie in deze zaak, kan het volgende medegedeeld worden: Eerst na de begrafenis van zijn vrouw sprak Wilk tegen de politie over de huur-kwestic. Oogenblikkclijk is toen een huiszoeking gedaan en reeds bij die gelegenheid werden eenige voorwerpen in beslag genomen. Na eenigen tijd is de vrouw in verhoor genomen door de politie, echter zonder resultaat. De politie was echter niet de eenige, die zich met het onderzoek in deze zaak bezig hielden. Ook twee particuliere detectives, de hecrcn Stahlccker cn Lauwers, hadden zich met deze zaak bemoeid. Van hun onderzoekingen hebben zij een uitvoerig rapport opgesteld, dat zij op 15 Februari j.l. aan den Hoofdcommissaris hebben gezonden en een afschrift aan den Offi cier van Justitie. In verbond met de in dit rap port medegedeelde feiten meenen deze beido personen bij eventueele veroordeeling van de gearresteerde aanspraak te kunnen maken op de uitgeloofde belooning van 4250. Van politie-zijde wordt er echter de aan dacht op gevestigd, dot men reeds zeer bezwa rend materiaal bijeen gebrocht had, toen de vrouw op 10 Februari in verhoor genomen werd. Echter heeft zich bij deze twee particuliere detectives nog een derde persoon gevoegd, een rechercheur van het hoofdbureau van politie. In hoeverre deze rechercheur zijn bevoegdheid te buiten is gegaan om met particuliere per sonen een onderzoek ter plaatse in te stellen, wordt door de politic-autoriteiten onderzocht Tevens of er aanleiding is tegen bedoelden rechercheur disciplinair op te treden. Als verdediger van de weduwe G.-Z. zal op treden mr. D. J. L van den Oever, advocaat te Den Hang. GEVAARLIJKE INBREKERS AANGEHOUDEN. Verdocht van verschalende Haagsche inbraken. De centrale recherche heeft in de Kruisstraat te Rotterdam aangehouden twee beruchte. Haagsche inbrekers, die te Rotterdam onder een valschen naam verblijf hielden; op een hunner is een zwaar Coltrepeteerpistool ge vonden, welk wapen geladen was met scheme patronen, waarvan er een in den loop zat, zoo- dat één druk op den haan voldoende was om een schot te doen afgaan. Voorts is op hen een zwart masker gevonden. Zij zijn op trans port gesteld naar den Hoog, waar zij zijn opgesloten. Zij worden van verschillende inbraken, te den Haag gepleegd, verdacht. ONTPLOFFING IN DE GASFABRIEK TE GRONINGEN. Het directicgcbouw ernstig beschadigd. In de mogazijnkcldcrs onder het directie- gebouw van dc gemeentelijke gasfabrieken aan den Blocmsingel te Groningen heeft gister avond een ernstige ontploffing ploots gehad. Een begin von brand ontstond, welke echter door de brandweer werd gebluscht. Dc knol von de explosie werd ver in den omtrek ge hoord. De ontploffing is zoo hevig geweest, dat het gebouw ernstig werd beschadigd do buitenmuur is een d.M. ontzet deuren en ven sters werden uitgeslagen, terwijl van de in dc buurt gelegen woningen von het personeel eveneens das» ramen werden vernield. De ontploffing is vermoedelijk veroorzookt, doordat in dc gasleiding van de verwar- fningsketcl, die in den kelder staat, een lek heeft gezeten, woordoor zich gos heeft verza meld. De schade is groot, doch wordt door verze kering' gedekt. Persoonlijke ongevallen kwamen niet voor. EEN DOODELIJK SCHOT. Een hondenbeet, die den boos het leven kostte. Te Leende (N3.) is Zondag het woonwagen kamp in rep en roer gebrocht doordot dc hond van zekeren B. een zelfde viervoetig beestje van de dochter van zekeren C. had gebeten. C. ontstok hierover in toorn en loste een re volverschot op B., dien hij in de zijde trof. Op dc vrouw van B. werd eveneens een schot gelost, hetwelk hoor in den slaap trof, doch dit bleek niet van ernstigen aard te zijn. B. is naar het ziekenhuis te Eindhoven overge bracht, waar hij gisteren aan de gevolgen is overleden. De woonwagenbewoner C., die de vlucht ha'd genomen, is te Weert aangehouden en naar Heeze overgebracht en door in bewa ring gesteld. VERKEERSONGEVALLEN. Auto-ongcvol. Oen doodc, een gewonde. Bij de familie te Zevenaar is gisteren bericht ontvangen, dat de heer en mevrouw Dcurvorst uit Tcrborg nabij Moors, non den Rijn, mot hun auto zijn verongelukt. De auto van den heer Dcurvorst kwam in botsing met een andere nuto. Mevrouw Deurvorst werd op slag gedood. De heer D. werd gewond. Nadere bizonderhe- den ontbreken. Aanrijding met doodclijkcn afloop. Hedenmorgen heeft tc Voorburg (N.-Br.) een aanrijding plaats gehad tusschen een uit dc richting van Vucht komende auto en een met een paard bespannen boerenwagen. De op den wagen gezeten boer was op slag gedood, ter wijl ook het paard deze aanrijding waarschijn lijk met den dood zal moeten bekoopen. Auto tegen een boom gebotst. Gisteravond is een auto, welke bestuurd werd door den heer J. Lemmens uit Beek, te Heerlcrheide tegen een boom gebotst. De bestuurder werd levensgevoorlijk ge wond en naar hét ziekenhuis te Heerlen over gebracht. Motorrijwiel over den kop. Twee gewonden. Te Delft is Zondagavond de heer Harcksen, wonende Groote Markt te Rotterdam, op den Rotterdomschen weg nabij dc lijmfabriek ten gevolge van het vustloopen van de remmen met zijn motorrijwiel over den kop gcslogen De dame, die op de duo zat, werd ernstig aan het hoofd verwond. Een passecrende auto nam beiden mee naar Rotterdam. De motor werd zwaar beschadigd. Ongeluk door den mist. Zondagavond omstreeks half elf is ten ge volge van den mist de heer Van Dcursen, arts, wonende Goudsbloemlaan te 's-Gravenhoge, onder Ovcrschie met zijn auto, waarin twee dames en twee kinderen, van den Hoogcweg gereden en over den kop geslogen. Er werd niemand verwond. De zwaar beschadigde auto v/erd met behulp van een kraanwagen opge takeld en weggesleept. Aan de verwondingen overleden Een 34-jarige man .die Zaterdagmorgen op het Bolwerk te Rotterdam met zijn fiets was geslipt en daarna was overreden door een autobus van de T. R. A. M., is aan dc bekomen verwondingen overleden. SCHEEPSONGEVALLEN. Op een strekdam geloopen. Men seint ons uit Hoek van Holland: Het uitgaande Dcensche stoomschip „Skan- derborg" is door het breken van de ankerket ting nabij Hoek van Holland op een strekdam gevaren, waardoor het schip schade aan den achtersteven en de schroef bekwam. Door dui kers wordt een onderzoek ingesteld of het schip de reis naar de bestemming kan voort zetten. KORTE BERICHTEN. Cocaïne-smokkeloars. Te Vlissingen zijn Zaterdag twee Rotterdam- sche kooplieden aangehouden, die in het bezit waren van 12 flesschen, samen inhoudende drie KG. cocaïne. Zij verklaarden, dat zij de cocaïne voor 600 per K.G. hadden gekocht cn zij er 750 voor zouden hebben gekregen. Kinderdoodslag. Het Bossche parket heeft zich naar Nistej- rode begeven in verband met een aldear ver moedelijk geplcegdcn kinderdoodslag. Gevaarlijke baldadigheid. De spoorwegarbeider Van D. heeft gister avond een loschplaat van 70 c.M. lang, 10 c.M. breed cn 20 c.M. dik, benevens eenige stcencn op dc spoorwegrails bij het station Zwijndrecht gevonden, eenige minuten voordot do trein van kwart over zes uit Rotterdam Zwijndrecht passeerde. Een onderzoek bracht spoedig aan het licht, dot twee jongens van acht jaar deze dingen op dc rails hadden ge legd. Ernstige vcchlpnrltj. Gisteravond heeft in een café tc Oirschot (N.-B.) een ernstige vechtpartij plaats gchnd tusschen zekeren P. Smeets en zekeren Van Gestel, waarbij laatstgenoemde een mes trok en daarmee S. een steek in den hols toe bracht. Dc toestond van den getroffene is zeer ernstig, zoodat voor zijn leven wordt gevreesd. Dc dader is gearresteerd. Radionieuws. PHILIPS' MUZIEK GEHOORD IN ZUID-AMERIKA. Philips' muziek is in Zuid-Amerika gehoord Volgens heden ontvangen telegrafisch bericht uit Buenos Aires heeft men donr de telefo nische uitzendingen van het Philips laborato rium tc Eindhoven met een tweclamps ontvan ger zeer krachtig en duidelijk ontvangen. Luchtvaart. BERLIJN-WEENEN DOOR DE LUCHT Berlijn, 21 Moort. (H.N.) Vanmorgen Is door de Duitschc Lufthansa de geregelde dienst Berlijn—Dresden—Praag—Weenen geopend. Met het eerste vliegtuig reizen vertegenwoor digers der betrokken regeeringen en een lid von de directie der Lufthansa mede. Te Praag cn te Weenen zal het vliegtuig feestelijk wor den ontvangen. Van Weenen is vanmorgen ook een vliegtuig in dc tegenovergestelde rich ting vertrokken, dot van middag om 3 uur te Berlijn zal aankomen. Barncvcld. Onze gemeente heeft een ge acht ingezetene door den dood verloren. Op bijna 65-jnrigen leeftijd is namelijk overleden de heer H. van Os, dio in verschillende vcr- cenignigcn zitting had, en daarin dc belangen onzer gemeente steeds naar zijn beste weten behortigdc. Vooral als voorzitter der Vcrccni- ging ter Bevordering von het Vreemdelingen verkeer en ter behartiging der Plaatselijke Be langen, welke functie jaren door hem is be kleed, heeft hij zich zeer verdienstelijk ge maakt. Bovendien had hij zich door zijn opge wekt bestaan cn zijn groote welwillendheid in alle kringen der bevolking vele vrienden ver worven. Slechts 2V] maand na het overlijden van zijn vrouw is hij hoor in den dood gevolgd Zijn begrafenis is bepaald op Dinsdagmiddag tc 1H uur. f 444* STAATSLOTERIJ Eerste Klasse. Eerste Lijst Trokking va» 21 Maart. 1500 No. 5814, 17248. 1000 No. 13213. 400 No. 1242, 8081. 200 No. 4219, 6309. 100 No. 10111, 12537, 15650. PUIJZEN VAN ƒ20. 118 3931 5080 8392 10916 13379 140 2909 5093 8117 11006 14000 143 2981 6722 8-122 11135 1-1092 193 3116 5750 8159 11339 14116 220 316". 5776 8517 11376 14227 370 3108 5789 8.530 11569 14252 438 3302 6809 Hötó 11601 14271 •171 34.56 6827 8575 11698 14ÏW1 479 3172 .5852 857.8 11796 14318 500 3.54.5 5869 8581 11820 1431.5 521 3683 .5870 8581 11885 14114 525 3791 5876 8628 11953 11515 .516 .3792 5895 8642 12189 14521 730 .3807 5906 8687 12190 14.545 795 3356 5983 8755 122.58 14566 860 3865 6125 8795 12280 14378 9.52 3391 6129 8820 12285 14696 989 3008 6199 88.53 12377 14717 1017 3072 6431 S8S5 12384 14721 1043 3977 6659 8936 12400 14749 1013 3935 6577 3333 -JJOJ 14753 1108 3989 0594 8943 12414 11781 1109 4007 6017 8990 12422 14803 1116 4015 6625 9002 12443 14823 1161 4011 6667 9061 124S0 14841 1165 .104-1 6074 9083 12432 14*60 1182 4018 6753 9148 12493 14900 1133 4103 6773 9196 12194 11941 1224 4196 6782 9260 1251.5 14949 1240 4234 6853 9299 12589 14951 1258 4236 6899 0357 12593 14977 1327 4247 6391 9397 12-396 15016 1362 4262 6894 9127 12611 15091 1332 4302 6900 9116 12617 15114 1197 4351 6914 9453 12753 15131 1512 4353 0960 9168 12311 1514I 1547 4376 7093 9182 12820 1.5160 1596 4412 7117 9618 12910 1.5165 1616 4120 7109 9736 12921 15172 1772 4138 7336 9371 129.32 15195 1904 4442 7429 9918 12982 15241 2000 44-14 7484 !I9«7 13032 1.5263 20-17 4479 7512 19087 13047 15323 21.54 44.95 7.503 10092 13074 1 5430 2193 4490 7.579 10097 13076 154.32 219.5 4606 7712 10336 18146 1 5578 2209 4661 7782 10414 1320-1 1.5579 2217 4671 770S 10103 13238 15C64 2303 4695 7810 10459 13341 10680 2321 4817 7852 10.563 13363 15G91 2348 4.110 7993 10577 13409 16703 25.53 4923 8010 10599 13466 15781 2567 .190.5 8061 10621 13475 1577 1 2667 .V/12 81)92 10616 13181 10787 2683 50.17 809., (0653 1 357.3 1 5799 2714 5178 8 )1!) 10665 13673 1.58.54 2750 5200 9323 10707 13725 1.5391 2332 6231 8333 1091.9 13781 15908 2364 5323 8335 10=92 13:34 15010 2888 54.38 8373 10917 13908 15911 2892 5519 8377 1092c 13901 15921 2919 5539 16002 17889 10067 17900 166.32 17900 10097 17974 16109 1797.5 10133 17393 10151 18101 16162 18159 16182 19222 16226 18229 10241'. 18230 10332 18257 16335 18315 •16153 183.50 16361 1.9471) 10403 187,37 16430 1.9745 16180 1875.1 16491 18759 10493 19865 10511 19001 16557 19007 16599 19012 16660 19020 166=0 19014 16693 1917» 10703 19327 16722 19.129 16778 19340 15305 19461 16814 19587 10003 '9597 16914 1960.5 16919 197rO 169.52 '970 5 10967 19395 16977 19,821 16979 108.56 16990 19909 1705-1 19912 17070 19978 17077 19988 17099 19994 17142 211008 172.18 £0221 17270 20250 17230 20299 17205 20332 17300 20341 17324 20365 17333 20528 17334 .8,529 17335 205.50 17343 20612 17.197 20641 17398 27)6.51 17437 20679 174.55 2069,5 174=- 20754 17517 1 0901 17869 20991 444ste STAATSLOTERIJ Eerste Klasse. Trekking van 21 Maart 1927 (500 loten). Ten Kantore van den Collecteur A. C. R. O. Lcinwcber te Amersfoort (Brccstniot 2ö) zijrs nnn de navolgende nummers te beurt ge vallen Prijzen van 20 2000 er. T29B2. Te zomen 2 prijzen.

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1927 | | pagina 5