DEURWAARDERSVACATURES De minister van Justitie brengt ter kennis wan belanghebbenden, dat te vervullen is de betrekking van le bezoldigd deurwaarder bij het Kantongerecht te Amsterdam, 3e onbezol digd deurwaarder bij de arrondissements- \echtbank te Almelo, ter standplaats Hengelo s O.)4e bezoldigd deurwaarder bij het kan- Wngerecht te Middelburg, tevens deurwaarder bij de arrondissements-rechtbank te Middel burg. Sollicitatiën, gericht aan den Minister van Justitie, in te zenden resp. bij den kantonrech ter te Kampen, de vergaderde rechters van het kanton Amsterdam, de arrondissements rechtbank te Almelo» en den kantonrechter te Middelburg. NORMAN ANGELL. Op uitnoodiging van het Genootschap Ne- derland-Engeland, tezamen met de Vereeniging voor Volkenbond en Vrede, zol de bekende Engelsche schrijver. Norman Angell, van 25 29 April een serie lezingen hier te lande hou den (Amsterdam, Den Haag, Haarlem, Utrecht en Arnhem) over het onderwerp: Britain, The League and Europe. Norman Angell is het meest bekend als de schrijver van „The. Great Illusion", het boek dat, ofschoon een politiek en economisch on derwerp behandelende, tot dusver in ver over 't half millioen exemplaren werd verkocht en dat in twintig talen verscheen. Maar ook zijn latere werken hebben er toe bijgedragen om Nor- man Angell een grooten naam als schrijver met den profetischen blik over dergelijke po litieke onderwerpen te verschaffen. Als redenaar heeft hij een jarenlange erva ring. Er is nagenoeg geen Engelsche of Ame- rikaansche universiteit voor welke N. A. niet is opgetreden. (Hij is in het begin van deze maand juist van een wintertournée in Amerika teruggekeerd.) FOTOGRAFENDAG. Een vierdaagsche tentoonstelling te Amsterdam. In samenwerking tusschen de Ned. Fotogra fen Patroons Vereeniging N. F. P. V. en de Alg. Bond tot Behartiging der Belangen v. d. Ned. Fotohondel A. B. N. F. wordt een vier daagsche tentoonstelling georganiseerd onder het motto „De Fotografie als Wandversiering" en wel op 27, 28, 29 en 30 April, in de Vei lingzaal van de Koopmansbeurs, Damrak te Amsterdam. Deze tentoonstelling heeft ten doel het publiek te toonen, dat fotografie nog wat au» ders is dan het autoïhatisch verkregen, goed- koope massaproduct, waarmede de markt tegenwoordig wordt overstroomd en dat, mits de artistieke kwaliteiten van den vakman in zijn werk tot uitdrukking kunnen komen, foto grafie als wandversiering een voorname plaats inneemt. Naar men ons meldt, bestaat er voor deze tentoonstelling groote belangstelling. De beste werkers onder de fotografen zullen hun pro ducten inzenden. Een groot aantal medailles en plaquetten zijn beschikbaar gesteld, terwijl verschillende bekende fabrikanten nog' een uan- tal extra-prijzen in den vorm van gebruiks voorwerpen hebben toegezegd. Bovendien zal de Nederlondscho fotohandel met een verza meling foto- en projectie-artikelen de tentoon stelling opluisteren. Op de avonden van de tentoonstelling zullen eenige voordrachten worden gehouden over de volgende onderwerpen„Kunst en Werkelijk heid", met lichtbeelden, door den heer Frank Luns, Directeur van het Centraal Bureau voor Algemeenc Aesthetica, *en „Polen in fotogra fisch filmheld", met bioscoopfilm, door den heer D. v. Staveren, Directeur van de Gemeentelijke Schoolbioscoop te 's-Gravenhagc. DE HOLLANDSCHE BLOEMEN TENTOONSTELLING TE BRUSSEL. Een buitengewoon succes. Naar de correspondent te Brussel der N. R. Ct. meldt, hebben verscheidene duizenden per sonen op de Paaschdagen de tentoonstelling van afgesneden Hollandsche bloemen (tulpen, hyacinthen en narcissen) in het Holland Huis, aldaar bezocht. Onder de bezoekers waren ver scheidene biritenlandsche gezanten en bekende Belgische personen. Gisteren werd een nieuwe zending bloemen uit Nederland verwacht. De tentoonstelling blijft nog geopend tot 25 dezer. DE 100.000STE GRONINGER. De stroom van geschenken houdt aan. In het huis van den IOO.OOOstcn Groningen hoerscht een bijzonder feestelijke stemming. Moeder en kind maken het uitstekend en van alle zijden regent het geschenken. De kamer ■waarin de mooie wieg van Frederik Johannes staat, lijkt wel herschapen in een bloementuin. De volgende geschenken kwamen nog in: een mooie pop, een pak kleercn voor den vader, een aquarium, een paar' bretels (die de vader reeds draagt), gratis zwem-onderricht vanwege de Groninger Dames Zwemclub, zes-en-een- half pond diverse soorten rooktabak met een pijp, voorzien van meerschuimen kop, een „tientje in 't zwientje" (den spaarspot), ge schonken door het Groninger Studentencorps en toth een liter oude, onversneden jenever, welken de vader echter een minder gewenscht cadeau achtte. Het echtpaar kreeg voorts toe zegging voor een jaar lang voeding met een bekend soort kindermeel, de netto-opbrengst van een voorstelling, te geven door het too- neelgezelschap Tartaud, één nocht logies in een hotel in dc Amstelstraat te Amsterdam, een geheele serie rekenboekjes: „Hoeveel en waarom een doos met muisjes voor broertje en een koek, om het ventje niet al te jaloersch te maken UIT DE IJ ZERINDU STRIE. Dreigend conflict te Doetinchem. Naar men ons uit Doetinchem meldt hebben de arbeiders der Ijzergieterij en Emailleerfa briek „Vulcaansoord" in hun respectievelijks organisaties met vrijwel algemeene stemmen besloten aan hun eischen kracht bij te zetten door het stellen van een ultimatum. Bij niet inwilliging der eischen zal de staking Maandag 2 Mei a.s. ingaan. Op de fabriek zijn ongeveer 850 arbeiders werkzaam. VUILE MELK Kochaar en koemest als toegift. Voor den kantonrechte/ te Delft is behan deld dc zaak tegen den landbouwer P. L. R. ter zake van het afleveren van vuile melk. Naar een keurmeester verklaarde, veizuimde R. steeds de melk door een zeef te laten loo- pen (wóartoc hij wettelijk verplicht is). Bij on derzoek werd dan ook in de door R. afgele verde melk een belangrijke hoeveelheid koe- haar en dcelen koemest gevonden. Hij werd veroordeeld tot 50 boete of TO dagen hechtenis Voor eenzelfde delict stond terecht de wed. de B. te Delft, die eveneens tot 50 boete subs. 10 dagen hechtenis werd veroordeeld. De landbouwer P. Z. uit Pijnacker, die zich odk aan dergelijke feiten had schuldig ge maakt, ging vrij uit, daar de dagvaarding niet juist was gesteld. EEN ECHTSCHEIDING. Waar de vrouw niets van af wist! Een man te Haarlem, die reeds eenigen tijd niet met zijn vrouw samenleefde, wilde echt scheiding bekomen, om daarna een ander hu welijk te kunnen aangaan. Hij wendde zich daartoe tot een zaakwaarnemer aldaar, die zich bereid verklaarde, zijn medewerking te verlee- ncn Dit Veft hij evenwel op een eigenaardige manier gccifan, wat tengevolge had, dat hij met de politie in aanraking kwam. Toen hij de stukken voor de echtscheidings procedure in orde had, ging hij naar een deur waarder. Aan dezen deelde hij mede, dat het niet noodig was die stukken tc beteekenen aan de vrouw van den man die de echtscheiding had aangevraagd, omdat zij er reeds alles van wist. De vrouw zou wel even bij den deur waarder komen om de stukken te teekenen. Eenige dogen later is er ook inderdaad een vrouw bij den deurwaarder geweest om de zaak in orde te maken. 1 Zonder verdere hindernissen werd daarno het echtscheidingsproces ten einde gebracht. Toen de wettelijke termijnen verloopen waren, ging dc man een nieuw huwelijk aan. Groot was evenwel de verbazing van dc autoriteiten, toen later de eerste vrouw kwam vertellen, dat zij van de echtscheiding niets wist. Zij had achteraf vernomen, dat haar man weer hertrouwd was, terwijl zij meende, dat zij nog steeds voor de wet zijn vrouw was. Toen aan die klagende vrouw werd medegedeeld, dot zij toch zelf bij den deurwaarder geweest was, ontkende zij dit. Een confrontatie met den deurwaarder volgde en toen bleek, dat het niet de betrokken vrouw was, die bij den deurwaar der een bezoek gebracht had. Wie dan wel Dit heeft de recherche onder zocht. Het bleek bij dit onderzoek, dat de zaakwaarnemer dc hand in het spel gehad had. Hij had zijn schoonzuster naar den deurwaar der gezonden om voor te doen, alsof zij de vrouw was, in de echtscheidingsprocedure be trokken. De zaakwaarnemer werd aan het politic bureau gehaald, waar hij het feit bekende. Hoewel de schoonzuster als tusschenper- soon gefungeerd heeft, is uit het onderzoek wel gebleken, dot er alleen termen zijn om den zaakwaarnemer te vervolgen. De verdachte is na verhoor evenwel niet in voorloopigc hech tenis gehouden. DE DOOD VAN KAPITEIN QUECK. Dc vergiftiging met scopolamine en cyaankali. Moord of dood slag? Omtrent het vergiftigingsgeval van den kapi tein Queck kan nog het volgende worden me degedeeld Li bepaalde kringen wordt weinig geloof ge hecht aan de verklaring, welke mevr. Queck van het voorgevallene gaf en waarbij zij me dedeelde, dat htt slechts in de bedoeling van den majoor G. had gelegen Queck to be dwelmen* en hem dan een vooraf opgemaakte verklaring te doen teekencn, zooals G. haar later zou hebben bekend, Deze verklaring zou dan bevatten de toe stemming van het slachtoffer om bij dc a.s. echtscheiding afstand te doen van het kind. De hicrbedoelde verklaring is echter door niemand gezien, behalve don door dc betrok kenen. Waar het popier gebleven is, weet men tot op heden niet. Ook heeft men niet na kunnen gaan of do 'toegediende scopolamine vloeibaar was of in pocdervorm. Dit wordt van belang geacht om te kunnen vaststellen, op welk tijdstip het ver gif in de chocolade gedaan is. Op den bewustcn Zondagochtend weiden door dc dienstbode van kapitein Queck drie koppen chocolade binnengebracht. Mcjoor G. nam ze van de dienstbode aan cn reikte er één van aan kapitein Queck over. Gedurende dit korte oogenblik moet K. kans'gezien heb ben de scopolamine in den kop te doen, wel ken hij voor den kapitein bestemd had. Hoewel uit den aard der zaak het rapport der deskundigen geheim is, schijnt toch wel te zijn komen vast te staan, dat de hoeveel heid scopolamine, welke in het lichaam van kapitein Queck werd aangetroffen, absoluut doodelijk is geweest. Een eigenaardig feit wordt voorts geoor deeld, dat bij den majoor niet de gedachte is opgekomen aan een tegengif, indien zoo als hij voorgaf de bedoeling slechts was, den kapitein te bedwelmen Weliswaar bestaan er geen afdoende tegen giffen tegen scopolamine, maar cr zijn stoffen welke mits men niet te lang wacht de door scopolamine veroorzaakte reactie kunnen vertragen, zoodat het proces een ander ver loop heeft. Indien majoor G. zich werkelijk in de hoe veelheid zou hebben vergist, zou hij ongetwij feld getracht hebben door middel van een tegengif zijn vergissing zooveel mogelijk te herstellen. In plaats hiervang ging hij ech ter naar zijn woning, den kapitein in waan zinnigen toestand achterlatende, om de cyaan- kali te halen. Het cyaan-koli of blauwzuur is zooals men weet een dc-r zwaarste vergiften, dat zelfs in de kleinste hoeveelheden binnen enkele seconden den dood tengevolge heeft, doordat het een verlammende werking op het hart uit oefent. Deze feilen worden van belang geacht in verband met de vraag of majoor G. ten aan zien van dc scopolamine-vergiftiging mooid dan \>cl doodslag ten laste gelegd zol worden. Voorts moet nog door dc justitie nagegaan worden of de majoor de rrcoolomine eerst on langs had aangeschaft, of dat hij deze reed: geruinien tijd in zijn bezit hntl. Ook gaat de justitie nog na in hoeverre dit dc eerste mooi is, dat getracht wordt kapitein Queck te ver giftigen. Wocnsdog na den bovenbedoelden Zondag is de Justitie tot aanhouding van G. over gegaan. Commissaris Kramer arresteerde den ma joor in diens spreekkamer, juist toen hij een patiënt bezig was te helnen. Mejoor G. werd per auto naar het Huis van Bewaring over gebracht, waar hij denzelfden avond bij een verhoor een volledige bekentenis heeft afge legd EEN NACHTELIJKE OVERVAL TE OSS. Inbraak door gemaskerde bandieten. Men meldt uit Oss d.d. 20 April aan de N. Br. Ct.: Hedennacht had alhier een brutale inbraak plaats. Een drietol gemaskerde personen wis ten met geweld de deur van de woning van den alleenwonende landbouwer J. Huismans op de Hoogheuvelsche steeg alhier te forceeren, woordoor het slot der deur opensprong en de bandieten de woning konden binnendringen. De bewoner was door dit geraas wakker geworden. Zoodra de inbrekers zulks bemerkten, sloegen zij dc lamp stuk. Twee der inbrekers grepen den bewoner bij den keel, terwijl een derde het jachtgeweer van Huismans greep en het op deze richtte en zijn geld eischte. Deze ver klaarde geen geld te hebben, waarna door de inbrekers alles ten onderst boven werd gezet Huismans bleef met hen aan het worstelen, waardoor hij een hevig bebloed hoofd opliep en daarbij luid om hulp riep. Ten slotte gaven dc inbrekers het op en gingen er van door, mogelijk bang geworden dot op het geroep vans Huismans hulp zou komen opdagen. Zij hadden echter geen grooter buit kunnen ma ken dan het medenemen van een broek, waarin een portemonnoie met een waarde van ruim 8 gulden er in. Dé politie stelde onmiddellijk con uitgebreid onderzoek in, doch tot heden zon der resultaat. GEDEGENEREERDE JEUGD. Men meldt uit Roosendaal aan de Msb.: De politie arresteerde alhier een 4-tal kna pen van 10 tot 12 jaar, wegens een staaltje ontstellende baldadigheid. In dc „Verfraaiing" mishandelden de jongens een 76-jarigen grijsaard, door hem met een steen bloedig aan het hoofd te verwonden en hem vervolgens met stokken to bewerken I EEN FLAUWE GRAP. Met onaangename gevolgen. De Vereeniging voor Vreemdelingenverkeer tc Deventer had aan den IJseloever tegenover de stad een geweldige houtmijt opgericht om zoo, op den tweeden Paaschdag, het vöor de streek traditioneele Paaschvuur tc kunnen ont steken. Dit feestje ging niet door wegens het wassen dor rivier, die de houtmijt al spoedig geheel door het water insloot. Men stelde daar om het Paaschvuur uit tot Zaterdag a'.s. Fuivende jongelui hebben het plan Dinsdag avond half elf verijdeld door heimelijk met een wherry de houtmijt tc naderen en die in brand te steken. Spoedig laaiden de vlammen hoog op en het hout is grootendeels weggebrand. De daders worden vervolgd wegens vernieling. HET STOOMTRAM ONGELUK BIJ VEUR Dc schade 40.000. Gebleken is, dat de schade, toegebracht aan de tramrijtuigen bij het tramongcluk te Veur 40.000 bedraagt. VERKEERSONGEVALLEN. Door een vrachtauto overreden. Te Nijmegen werd Zaterdag de 80-jarige vrouw Petronella Veldhoven door een vracht auto overreden. Het oude mensch kreeg inwendige kneu zingen en een beenbreuk. Heden is zij aan de gevolgen overleden. SCHEEPSBRAND. Men seint ons uit Amsterdam: Hedenmiddag is brand uitgebroken in ruim II van het stoomschip Prins der Nederlanden, van de stoomvaartmaatschappij „Nederland", dat aan de Javakade gemeerd ligt. Dc brand weer is naar het schip vertrokken. Nader seint men ons Er was brand uitgebroken in de reserve bunker, die ingebouwd is in ruim II en gela den was met een voorraad lucifers cn matten. Tot nu toe is niet bekend hoe de brand is ont staan. Omstreeks 3 uur hadden bootwerkers rook zien opstijgen uit ruim II. De brandweer werd onmiddellijk gealarmeerd en zond de drijvende brandspuit Jason cn eenige gewone motorwagens naar de Javakade. Groote mas sa's water werden zoowel vanof de Jason als vanaf de kade door de motorbrandspuiten in de bunker geworpen. De brandweer begon on middellijk zooveel mogelijk loding uit de bun ker te halen. Tc 4 uur in den middag duurde de brand nog voort. Een moeilijk blusschingswerk. Omtrent dezen brand meldde men ons nog uit Amsterdam: De reservebunker van het stoomschip „Prins der Nederlanden", waarin gistermiddag om streeks drie uur brand is uitgebroken, heeft ernstig onder het vuur geleden. Vermoedelijk is de brand ontstaan, doordot een vonk uit een in ruim II opgestelde ma chine door een gat in de lading van den re- servebunker was terechtgekomen. Onmiddellijk nadat de brand ontdekt was, trachtte men met een slang op de dekleiding het vuur te blusschen. De brand nam echter grootere afmetingen aan en een krachtig in grijpen door de brandweer was geboden. Zooals is gemeld voer onmiddellijk na het eerste alarm de drijvende motorspuit „Jason" erheen. Een dikke straal werd op het vuur in den bunker gericht en daardoor kon een groote hoeveelheid water in den bunker gepompt woi- den. Aanvankelijk was het niet mogelijk het vuur te benaderen, doordat een zware rook vit den bunker was opgestegen. Wel zeven brand weerlieden met rookinaskers gewapend moesten door den verstikkenden rook een weg naar de vuurhaard banen. Op het alarm „middelbrand" Ket dc brand weer bovendien nog vijf motjorspuitcn, een personenwagen en een ladderwagen uitrukken om eventueele assistentie te kunnen verleenen. Dc rook sloeg aan twee kanten, ml. van uit het midden van het schip en vanuit het trappenhuis uit. Tijdens de blussching ging men er toe ovci de lading matten uit den bunkr.-r te verwijderen. Het blusschingswerk stond onder leiding van de hoofdbrandmeesters Forch en Brunet de> Rochebrune. Om half vijf was men deai brand nog niet meester. Nader seinde meno ns iKct volgende Tegen half 5 nam de roc»k, die uit den bun ker waarin de brand woedde, opsteeg, in hevige mate toe, zoodat de brandwerlieden het lossen van de lading moesten opgeven. De brand nam toen een eenigszins ernstig karakter aan. Men vreesde een oogenblik, dat het vuur zou door branden naar de ruimen. Men ging toen er toeo ver de waterdichte schotten in het schip tc sluiten. In het dek boven den bunker heeft de brandweer een paar gaten gemaakt cn daarna met tien stralen van de „Jason" den bunker volgepompt. Tc ongeveer 5 uur zijn de pompen van de „Jfïson" stopgezet. De brand wast oen gebluscht, omdat de geheele bunker onderwater was gezet Het schip had daar door slagzij gekregen. De pompen van de „Prins der Nederlanden" zijn vervolgens bc- gonnen den bunker weer legg te pompen. Do schade van den braxid bepaalt zich uitsluitend tot den bunker. Omtrent de oorzaak van den brand verne men wij, dat werklieden bezig geweest zijn met een uutogeen-laschapparaat een hoekijzer af te branden. Door gaatjes in een schot zijn ver moedelijk vonken in de brandbare lading ge sprongen. Het vertrek van het schip werd bepaald op Dinsdag a.s. i BRAND IN DE ELECTRISCHE CENTRALE TE LEIDEN. Door het springen van een olie leiding. Gisteravond omstreeks half vijf is er brand ontstaan in het nieuwe machinegcbouw der electiisrhc centrale te Leciden. Dc brand ont stond in de machinekamer, waar sedert enkele weken een nieuwe groote turbo-gene rator was geplaatst, «die nog steeds proef draaide. De brand vond zijn oorzaak hierin, dat er een olieleiding was gesprongen. De olie kwam op eenige gloeiend hecte pijpen terecht en vatte daardoor vlam. De spuit der fabriek was spoedig ter plaatse en ook de brandweer was spoedig aanwezig. Het vuur bleef lot de machinekamer beperkt. Doordat dc oude tur- bo-generator in staat v/es dc belasting van den nieuwen over tc nemen, ontstond cr geen stag notie in de lichtvoorziening. KORTE BERICHTEN. Van een vrachtauto gevallen. De ÖO-jarigc koopman J. A. te Naaldwijk was achterop eer» vrachtauto geklommen, be laden met groenten van de veiling tc Honse- lersdijk. Toen de auto het dorp binnen reed, viel A. cr af en hij kwam met het hoofd op de keien terecht. Enkele uren later is hij aan schedelbreuk overleden. Bicrliefhcbbcrs. Dc nachtportier van de Amstclbrouwcrij te Amsterdam heeft, naar door dc politic werd geconstateerd, elf vaten bier afgeleverd aai. twee mannen, vader en zoon, die een bierbot- telerij in de stad drijven. De portier en de beide mannen zijn in arrest gesteld. Heden zullen de portier cn de vader ter beschikking van de justitie gesteld worden. De zoon blijft voorloopig op vrije voeten, om de bierbotte- larii niet te doen verloopen. Loods ingestort. Te Delft is gistermiddag omstreeks 2 uur op het terrein van de houtzagerij on kisten fabriek voorheen Kramer en Smit ten gevolge van een fout in de constructie een loods van 38 bij 40 meter onder groot geraas ingestort. Persoonlijke ongelukken zijn er niet bij te be treuren. r r5 Radioprogramma. Vrijdag 22 April. Hilversum, 1060 M. 5.006.45. Concert door 't H. D. O.-kwor- tet. De heer van Duirren, bariton. 6.45—7.45. Engelsche lessen. 7.45. Politieber. 8.10. Lezing vanwege het Onderwijsfonds voor dc binnenvaart. 8.35. Indonesisch uurtje, vanwege het Nc- derlandsch Indonesisch Verbond van Jonge ren organisaties. Concert op Javaonsche mu- ziek-instrumenten (kendang, saron, ketook, kenong, gong, gambang, en een paar gen ders, een z.g. Slendro-orkest. Met een lezing in de Nederlandsche en Engelsche taal door Mr. D. J. \V. J. Kluiver. Het Javaansche Ga melan-orkest, door Raden Mas Soerito. 9.35. Concert door 't H. D. O.-orkest, o. 1. v. Nico Treep. Sonja ten KateKovalepka, sopraan. Doventry, 1600 M. 5 20. Orkestconcert. 5.50. Tijds., weerb., nieuws. 6.05. Orkestconcert. 6.20. Seen on the screen-causerie. 6.35. Liederen van Hugo Wolf. R. Clyason, tenor. 6.45. Lezing A trip on a steam trawler. 7.05. R. Gourley in z'n repertoire. 7.20. Oude muizek en zang. L. Gowings, tenor. Orkest. 8 20. Weerb., nieuws. 8.40. Causerie. 8.55—T0.20. „The merchant of Venice" (De Koopman van Venetië), van Shakespeare. 10.20—11 20. Dansmuziek. P a r ij s „Radio-Paris", 1750 M. 7 50—9.30. „Rigoletto", opera van Verdi Groot orkest en solisten. Langenberg, 469 M. 10.20—11.20. Concert. 7.50—9.20. Russische Avond. C. H. Wer- silowa, sopraan. A. Altwell, tenor. E. Grote, cello. Groot orkest. 9.40—11.20. Dansmuziek. Schevcninge n-II aven, 1950 M. (Za kelijke Omroep)- 5.30-5.35, Zuivelbcr. 6.30—6.55. Stenograficlcs. 7.00. Engelsche les. Zaterdag 23 April. Hilversum, 1060 M. 12.00. Politieber. 12.35—2.00. Lunchmuziek door het Tria non-trio. 5.00-6.45. Concert door 't H.D.O.-orkest 6.45—7.45. Cursus voor Boekhouden en Handelskennis. 7.45. Politieber. 8.10. VAR A-a vond. 10.30. Een uurtje filmmuziek van de Cinema Royal te Amsterdam. 10.30. Persber. Da ventry, 1600 M. 1.55. Voetbalwedstrijd. De F. A. Cup Final. 4.05. Het Daventrykwaitet. 4.20. Kinderuurtje. 5.05 Causerie: A garden Talk 5.20. Lichte Engelsche muziek. 5.50. Tijds., weerb., nieuws. 6.05. Lichte Engelsche muziek. 6.20 LezingHoming Pigeons. 6.55. Liederen van Hugo Wolf. 6.45. Lezing/achting on a small purse. 7.05. Lichte Engelsche muziek. 8.20. Ladies' night Dinner of the Press Club. Conceit, Weerbericht, nieuws. 8.55. Nieuwsb. 8.40. Concert. K. Winter, sopraan D Smith, bariton. M. Cole, piano. #M. Constan- duros, T. Handley en F. Oldman, koor. 9.50—11.20. Dansmuziek v. h. Savov-Hotrl. P a r ij s „Radio-Paris", 1750 M. 9.50—10.20. Concert. 11.50—1.10. Orkestconcert. 4.05—5.00. Concert. Radio Jazz Symphonic. 7.509.50. Galaconcert. Orkest, jazzband en solisten. Langenberg, 469 M. 10.20—11.20. Orkestconcert. 12.25—1.25. Gramofoonmuziek. 4.50—5.50. Populair orkestconcert. 7.35—8.20. Pianoconcert door Pantsch® Wladigcroff. 8.20—10.20. „Funkbastlers Traum", radio- revue. 10.30—12.20. Dansmuziek. -1*" 444' STAATSLOTERIJ. Derde Kla69e. Tweede Lijst. Trekking ran 21 April. 25.0UO No. 9210. f UIOU No. 568, 9129, 9778, 18672. 400 No. 15)9, 9533, 17427 20950. t TOO No. 4445, 87S9, 17515. 100 No. 7871, 10255, 11517, 1466S, 15053 16670, 17957. 1'ltlJZEN VAN 45. f\ 73 2228 5081 7456 10120 12974 15722 18533' 116 2251 5100 7513 10129 12975 15776 1S5S7, 139 2311 5102 7541 10176 12994 15840 18589 173 2416 5151 7540 10219 13008 158S4 18593 17.5 2433 5161 7539 10214 13030 15893 16629 226 2438 5195 7563 10245 13071 15912 18629 251 2458 5207 7573 10247 13091 15944 1S671 252 2461 5229 7599 10261 13102 16028 18730 267 2468 5271 7605 1033-4 13135 16013 18775 277 2187 5274 76C8 10319 1314-1 16101 187S6 336 2502 5372 7618 10350 13164 10105 18823 354 2505 5371 7620 10381 13178 16122 18S74 359 2518 5377 7619 10399 13221 16129 18939 372 2573 5107 7650 10407 132S5 16149 18PS0 395 2608 5416 7679 10H3 13348 16217 19011 415 2614 5132 7604 10199 1 3101 16220 19019 499 2691 5145 7703 1051S 13105 162+1 19037 524 2690 5171 7719 10605 1:1+32 16271 19013 545 271.5 5474 77.35 10607 13455 16284 19045 556 2733 5194 7749 10631 13513 163-11 19123 647 2737 5522 7788 10719 13-546 10343 19138 693 2747 5524 788-4 107S7 13571 16399 19197 703 2770 5536 7891 10S09 13601 16422 19215 780 2814 5518 7893 10372 13611 16513 19244 786 2828 559S 7910 10880 136-57 16517 19301 797 2846 5509 7931 10921 13667 16547 19:302 810 2861'5603 S015 11078 13719 16552 19308 SS2 2894 5628 S030 110S9 13824 165-55 19314 884 2976 56-55 8042 11115 1 3317 1 6556 19325 919 3024 5662 8089 11119 13854 16567 19366 947 3028 5673 8091 11123 13879 16629 19414 955 3010 5682 8114 11)92 13958 1665.5 19415 984 30S1 5737 81-52 11225 1397.5 16657 19434 1003 310-4 5754 8189 11247 13982 16675 19462 1038 3169 577* 82-55 11292 13996 16705 19468 106S 31S0 5793 8271 11308 14011 16796 19518 1092 3216 5806 8293 11310 14038 16*51 19570 1164 3219 5885 8295 11313 14039 16870 19609 1181 3229 5945 8316 11317 14117 16873 19620 1200 3232 5989 8326 11351 14150 16891 19640 1212 3297 5995 8354 11361 14154 16973 19655 1226 -3304 5097 S443 11403 14170 17032 19734 1231 3319 6009 8466 11419 14171 17033 19747 1256 3371 6071 8-524 11457 14177 17043 19758 1262 3382 6127 8.562 11466 14192 17050 19789 1342 3.3*9 6138 8-567 11525 14196 17064 19802 1345 3402 6139 8632 11547 14213 17065 19819 1365 3455 6181 S676 115S3 14242 17074 19829 1307 3-194 6186 8680 115SS 14283 1707S 19832 136S 3518 6223 8706 11-599 14235 17079 19838 1370 3517 6284 "8730 11622 14307 17096 19849 1434 3556 6303 S732 11705 14310 17177 19902 14.37 3567 6318 8762 11716 14314 17181 19903 1482 3591 6335 8905 11730 1-4323 17213 19950 1488 3626 6376 8926 11787 14403 17278 19959 1528 3663 6390. 8958 11*11 14454 17279 19981 1-554 3765 6406 9028 11S76 14499 17285 199S4 1558 377-1 G411 9063 11S99 14506 17304 19993 1635 3829 6125 9071 11911 14532 17338 20097 1661 3831 6442 9106 11949 J4543 1734* 20113 1713 3861 6472 9137 12036 14622 17349 2012S 1719 3922 647.3 9156 12037 14664 1736* 20148 1723 3930 6484 9229 12072 14763 1/397 20169 1746 3949 6599 9252 12097 14817 17420 20179 1758 3971 6G06 9304 12141 14318 17421 20201 1771 3993 6618 9325 12156 14874 17430 20228 1861 4013 6619 9311 12204 14902 17526 20312 1875 4016 66.36 9100 12269 14944 17537 20344 1942 4062 6655 9437 12284 14946 17582 20346 i960 4096 6690 9439 12286 15023 17672 20318 1972 4137 6749 950!) 12309 15074 17683 20355 1987 4149 6829 9530 12381 15112 17731 20390 1991 4158 6923 9539 12142 151-32 177ol 20423 2006 4167 6925 9580 12502 15155 17793 20441 2007 4179 6956 9603 12524 15185 17805 2044.3 2011 4268 6978 9617 12529 15191 17862 20472 2022 4313 7022 9619 12530 15194 17881 20541 2013 4335 7109 9635 12571 15212 18085 20571 204-5 4380 7114 9639 12575 1522G 18118 205S3 2056 4175 7129 9655 1 2583 1-5287 18163 20601 2076 4515 713S9658 12636 15379 18166 20606 20S1 4570 7148 9673 1269G 15426 18295 20G1G 2085 4573 7153 9754 12802 15440 18300 20616 2089 4613 7173 9775 12840 15446 18328 20712 2102 4626 7185 9792 12846 15510 18339 20792 2113 4633 7236 9821 12852 15593 18382 20793 2122 4667 7241 9833 12861 15594 18414 20899 2123 4758 7266 99S5 12865 15623 18452 20900 21 45 4 777 7301 10019 12869 1-5656 1 8458 20913 2151 4S37 7354 10060 12902 15712 18514 20955 21GO 4864 7395 10098 12905 15719 18543 2099S 2184 4919 7398 In de vorige lijst stond: 2503 m. z. 2q07j' 15450 m. z. 15480,

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1927 | | pagina 6