Te Dover heeft, bij de graven der gevallenen, oen herdonklngsplechtlghelo plaats gevonden ter horinnoring aan don aanval op Zeebrugga (April 1918) waarbij tallooze Engelschen vielen. 'n hat Lyceum te Amsterdam la Dinsdag da Academie voor Lichamelijke Opvoeding geopend door prins Hendrik, dien wij hier afbeelden op het oogenbilk dat HIJ de nieuwe school voor geopend verklaart. Naar men weet Ie dr. O. *1. Nleuwenhuls de rector der Academie, dr. Gunning en de heer Oeelen zijn raap. president- en secretaris curator. Links van dan prins (die achter den katheder staat) ziet men de heeren Otto, Polak, Graafland en Deelen; aan de andera zijde, rechts, dr. Meurer, burgemeester De Vlugt, kapt. Boeraa en JHr. Laman Trip. Mr. J. van Meure, te Utrecht, heeft zijn ouderlijk huls te Heerde, da zeer ruime „Vijja Nova" met park, groot IJ h.a., aan da gemeente Hoards tan gesohenke aangeboden a|s gemeentehuis. De prins van Wales en zijn broer, prins Georg, brachten een bezoek aan da koningin van •panja. Hat drietal op da trappen van het Museum Prado te Madrid. Komt prins Charming misschien een bruidje uit 8panje weghalen? DOUMERGUE's 8EZOEK AAN 't ZUIDEN. De Fransche president heeft, naar wij gemeld hebben, een reis naar Marseille en andera Zuid Fransche steden gemaakt. Hier ziet men zijn aankomst In die havenstad) de stoet wordt voorafgegaan door een Afrikaansch eere escorte. Weenen heeft een nleuwo zang-ster ontdekt, Fritzi Schuster, In wie men een tweede Marina Jerltia zletl NU DE BETUWE GAAT BLOEIEN.. Voor den goeden Spanjaard bestaat geen grooter feest dan een spannend stierengevecht. Te Sevilla, waar een der oudste arena's van Spanje Is, werd Paasch Boven) aan verrassend vroeg In bloei staande kersenboomgaard te Wadonoyen; maandag Jl. deza feestdag dus gevlsrd met da nationale ontspanning dar Spanjaarden. Een gezicht op de kampplaats, terwijl de stier wordt aangevallen onder een bloelende magnolia, gefotografeerd te Tlel.

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1927 | | pagina 10