a. h. v. m WIJNHANDEL J. A. SCHOTERMAN Zn. Carr's Moutbrood Maisin de Nouveauté Maison de Jager Zn. AEdegcndestraaf 105-JÖ7 Tel. 543 ÜTR. STRAAT 17 - Gevestigd 1878 - TELEFOON 145 Gewas 1923 POUJEAUX MOULIS f 1.- f 40.- Gewas 1920 St. EMILIÖN f 1.40 f 56.- Slagroomgebakjes met aardbeien. UIT DEN OMTREK STADSNIEUWS. Utrechtscheweg 38 fel. 302 Alleen Verkoop S Beatrijs Kousen 5 Fil d'Ecosse - Zijde specialiteit In Winkel- en Etalage Celimmenngsn. Wij ontwerpen jjraclische Vit'ines voor alle doole nden me: Prima afwerking. Vraagt prijsopgaaf. en zonder El ectrische Verlichting Vele referenties BIJZONDER AANBEVOLEN PER FLESCH: PER ANKER: Langestraat 56 Chocolaterie Telefoon 115. Confiserie PStisserie. is slechts iets duutder dan gewoon brood en veel voed zamer. Verkrijgbaar bijH. Koning Zn., C. v. Ommeren en C. A, Stoové. richte Ned. Omroep Vereeniging, kan zich aansluiten bij de woorden van den voorzitter. Samenwerking heeft voor oogen gestaan bij hen, die de N. O V. hebben opgericht. Spr. betreurde het, dat zooveel groepen zijn ont staan. Dat is echter onze volksaard; het is geen bezwaar om zoo nauw mogelijk samen te werken. Daar zei door de nieuwe vereeniging naar gestreefd worden met behoud van ieders zelfstandigheid. Wc. hopen, zegt spreker, te komen tot een bond of federatie, waar efficien cy mogelijk zal zijn. Een tweede overweging om te komen tot de oprichting van de ver eeniging is gcweesi, dat in de laatstè weken in den H. D. O. het vertrouwen niet gesteld kan worden, dat men wel zou willen. Er is door het bestuur der nieuwe vereeniging een soort beginselverklaring opgesteld, die gepu bliceerd zal worden Spr. hoopt, dat de nieuwe vereeniging succes zal hebben, wat niet an ders kan zijn dan bevorderlijk voor de luiste raars om tenslotte te komen tot een nationalen omroep I Niet alleen neutrale, maar ook con- fessioneelen zullen aan het woord kunnen ko men. Op een vraag van den voorzitter of de ver eeniging ook plan heeft om te gaan omroepen, antwoordt de heer Cohcn bevestigend. Wanneer de vereeniging ook omroepavonden heeft, krijgt zij ook programma's. Daarmee, zegt de voorzitter, valt A. N. R. O. in elkaai. Een van dc zeer duistere punten is het con tract van den A. N. R. O. met den nieuwen pachter. Er schijnen voetangels en klemmen te liggen. De heer Holdert is een te goed za kenman om zich te verbinden zonder te we ten wat hij terugkrijgt. Spr. zegt, dat het doel van de nieuwe vereeniging nu bekend is. Spr gaat met dat doel accoord; wanneer een ide- eele strijd ontstaat kan alleen de luisteraar er bij winnen. De heer Cohen hoopt niet op strijd, want, zegt spreker, wij zullen trachten met allen to\ overeenstemming te komen, zelfs met de groep A. N. R. O. Spr. sluit de bijeenkomst met een opwekking, om de goede Hollandsche gewoon te in praktijk te brengen cn den kat uit den boom te kijken en af te wachten wat dc Luis- tergids kan brengen. Nadat nog een kleine discussie werd ge houden over de contributie van de N. O. V., meent de heer Cohen, dat men niet de kat uit den boom moet kijken, omdat dit het his torisch moment is om stelling te nemen en zich aan te sluiten bij de nieuwe vereeniging. De voorzitter zegt, dat hij dat ook bedoeld heeft. De vergadering wordt gesloten. ,PE NEDERL. OMROEPVEREENIGING. Op uitnoodiging van het voorloopig bestuur der, onder voorzitterschap van dr. F. E. Pos- thuma, op 17 dezer opgerichte Nederlandsche ^mroep Vereeniging is gistermorgen in „Pul- chri" te den Haag een persconferentie gehou den, waarin de secretaris van dat bestuur, mr. H. Cohen de Boer, omtrent de motieven, welke tot stichting der vereeniging hebben geleid, nadere inlichtingen heeft verschaft. Tevens werd een exposé gegeven van hetgeen do ver eeniging zich voorstelt in het belang van dc luisteraars te doen Het hoofdmotief was, door vereeniging der luisteraars te komen tot meer contact en gemeenschapelijk overleg tusschen de diverse groepen in de radio-wereld en zoo mogelijk een bond met of een federatie van de be staande vereenigingen te verkrijgen. Geen oogenblik, zeide de heer Cohcn de Boer, die de conferentie leidde, heeft het in de bedoeling gelegen om te trachten eenigc bestaande groep te ontbinden. Ieder behoudt zijn zelfstandig heid, doch bij de verdeeldheid, die er thans heerscht, wordt geen voldoende efficiency be reikt en hebben althans die luisteraars, die niet uitsluitend wenschen te behooren tot eenige confessioneele radio-vereeniging, te weinig om niet te zeggen in 't geheel geen mede zeggenschap. Zooals bereids werd gepubliceerd, zal de N. O. V., zoodra het vereischte ledental zal zijn bereikt, een eigen zendvergunning aanvra gen, teneinde te komen tot uitzending van een eigen programma, waarin voor alle nuances plaats zal zijn, met dien verstande, dat de om roep harerzijds niet zal worden gebruikt ten behoeve van politieke partijbelangen, welke ook. Nog werd medegedeeld, dat in het orgaan der vereeniging, n.l. den „Luistergids", ook na 1 Juni de A. N R. O programma's zullen ver schijnen. Overigens stelt het bestuur zich voor alle programma's zooveel mogelijk uit te wis selen. Bij de discussie kwam van enkele zijden de vrees tot uiting, dat de Vereeniging er niet in zal slagen, de medewerking van de confessio neele of sectarische groepen te verkrijgen. Van bestuurszijde meende men echter op goede gronden tc mogen verwachten, dot al thans enkele dier groepen medewerking zullen verleenen. Utrecht. Onder vrij groote belangstelling werd de Jaarlijksche Vergadering der Ver eeniging Kinderzorg gehouden, in het Kinder huis alhier. De voorzitter, Ds. Barendrecht van Auster- litz heette alle aanwezigen hartelijk welkom en opende de vergadering. Aan de orde kwa men verslagen van Penningmeester en Direc teur Hieruit bleek, dat de Vereeniging geen reden tot klagen had. De gezondheidstoestand der kinderen was in 1926 minder goed, als gevolg van het uitbre ken der griep-epidemie. Over het gedrag der kinderen bestond tevredenheid. Op 31 Dec. 1926 werden in het Kinderhuis verpleegd 96 kinderen, in buitenverpleging 88. De financiëele toestand der Vereeniging is niet ongunstig, doch blijvende hulp in de toe komst blijft noodzakelijk. Dank werd gebracht aan allen, die iets had den gedaan in 't belang van het verwaarloosde kind, aan de Vereeniging toevertrouwd, aan de Directie voor het zuinige, dege'ijke beheer, aan het Personeel voor de meer directe zorg voor het kind en do wensch werd uitgesproken, dat 1927 een jaar mag zijn van vooruitgang en bloei van de Vereeniging, die veel heeft te zor gen, maar ook veel goeds tot stand heeft ge bracht. GEMEENTERAADSVERKIEZING. De Bilt. De Bilt. Bij de gisteren alhier gehouden stemming werden uitgebracht 3790 geldigo stemmen, welke als volgt over de partijen wer den verdeeld: S.D.A.P. 651; Staatk. Ger. partij 226; R -Kath. 402; A.-Rev. 554; Lijst Hoog land 224; Gemeente Belangen 257; Vrijheids bond 549; Vrijz. Dcm. 286; Chr.-Hist. 641 Gekozen zijn S.D.A.P.: P. Hiemstra en \V. Vlek. Staotk. Ger. partij: F. M. C. Brinkman. R.-Kath.: G. F. M. Schimmel. A.-Rev.: H. Troostheide en J. H. de Hoog. Lijst Hoogland: P. N. Hoogland. Gem Bel.: Jhr. J. W. Steengracht van Oost- capelle. V.-B.: Dr. W. v. ^verdingen en Jhr. D R. Gevers Deynoot Vrijz.-Dem.: J. Vink. Chr.-Hist.: Baron G. L. van Boetzelacr en A M. Schouten. De S.D.A.P. en de Chr.-Hist. partij verliezen elk één zetel, terwijl Gem. Bel. en de Staatk. Ger. partij elk met één zetel in den nieuwen raad komen. Longnieuwkoop. Gekozen de heeren W. H. van Wouden- bergh, A C. Paardenkoopcr, G. Lichtenberg, A. Brouwer, C. G. Korrel, H. van Wijnbergen en H. Bouwman. Loenen. Loenen. Tot raadsleden zijn gekozen de heeren G. Molsbergen, J. Loede en mr. A M. A. baron van Boetbelaer, allen c h.; P. Post (a.r.); J. vun Dijk en W. C. Pos (beiden groep kiezers) en C. J. van Scheide (r.k.). Oudenrijn. Gekozen zijn de heeren: Th. de Wit, N Buijs, Th. Hermans, F. van Balen Gzn., mr D E. H. Diemont, G. H. van den Broeke en C van Doom. Vleuten. Gekozen zijn de heeren H. J. van Rooijen, Ph. J. W. van Bjjleveld, Th. van Kleef. C. Ver- nooij, C. Lam, D. Overkleeft c-n G. de Rooij Sr. NEDERL. MAATSCHAPPIJ VOOR NIJVERHEID EN HANDEL. Excursie Dep. Amersfoort naar Eysink's Fabrieken. Na het bezoek op 24 Maart j.l. aan de be drijven der Fa. Huygen Geveke en Huygen W ess el, werd door het Dep. Amersfoort der Ned. Mij. voor Nijv en Handel Woensdag j.l. een bezoek gebracht aan Eysink's Rijwielen en Motorenfabrieken hier ter stede. Het was een zeer interessante en leerzame excursie voor de leden engenoodigden. Na een korte inleiding door den heer A. Ey- sink werd allereerst e fabriek aan de Nijver heidsstraat bezichtigd. Hier werd met belang stelling kennis genomen van de meest moderne wijze van rijwielfabricage. Bijzondere aandacht trok vooral het soldeeren der frames, het roest- \vrij en voor roest „immuun" maken der fra mes, de diverse bcwerkngen voor het lakken der fiames, de nieuwe moffelovens, dc moderne vernikkelinrichting. En uit de uitstekende outilage van de mo- torenfabriek aan het Julianaplein, waar ook de loopende deelen voor de gewone rijwielen (as sen, cups, conisscn enz.) worden gemaakt, bleek onmiddellijk, dat de leiders dezer fabrieken met hun tijd meegaan en een product weten te ver» vaardigen, dat aan alle te stellen eischen vol doet. Bij de theek bedankte dc voorzitter, de heer Ir. B. A Verhey den heer A. Eysink voor de ontvangst der leden en genoodigden in zijn bedrijven Het is de bedoeling van het Depar tement om de leden meer bekend te maker» met de plaatselijke industrie. Het „Onbekend maakt onbemind" speelt oo hier vaak een groote rol En nu is het juist zoo aardig, dat we hier zagen een modem ingerichte rijwiel en motorenfabriek, die naar wij allen wisten hier bestord, maar wat aan zoo'n fabriek vast zit, daar hadden we geen idee van. Van twee tot half zes was noodig om een overzicht te krijgen van de uitgebreidheid dezer bedrijven. En als we dan b.v. weten, dat per dag 400 frames kunnen worden gesoldeeid, 450 frames per keer in de moderne moffelovens kunnen worden bewerkt, dan verheugen wij ons, dot ook een dergelijk groot bedrijf zich in onze gemeente heeft ontwikkeld. Dat het streven der directie, om het Nederlandsche fabrikaat minstens gelijkwaardig, zoo niet beter tc doen zijn don het buitenlandsche, met succes be kroond is, heeft dit bezoek ons ten volle ge toond. HET GROENE KRUIS. Jaarlijksche ulgemcene leden vergadering. Gisteravond hield de vereeniging „Het Groe ne Kruis" de jaarlijksche algemeene ledenver gadering in het gebouw der Geldersche Cre- dietvereeniging, onder voorzitterschap van den heer G H Kolff. Na opening der vergadering werden de no tulen der vorige vergadering gelezen en goed gekeurd. Aan de orde is daarna de rekening en ver antwoording 1926. Dc contributie bedroeg f 3188,25, het tarief 358.75, de gemeente subsidie 5900, de huuropbrengst 208, de verkoop van melk 226.25 en diversen 1077.34. In totaal dus f 10958.59. De uitgaven bedroegen 9825.97 zoodat er een batig saldo is van 1132.62. De rekening is nagezien dooi de Commissie namens welke de heer de Pool verslag uit brengt. De bescheiden zijn in orde bevonden zoodat de Commissie voorstelt den penning meester te dechargeeren onder dankzegging voor het gehouden beheer De begrooting voor 1927 wordt vastgesteld in totaal aan inkomsten en uitgaven 10191,23. Daar de inkomsten niet voldoende zijn sluit de begTooting voor de eerste maal met een te kort. Er zal niets anders opzitten dan dat ver hooging van gemcentesubsidie wordt gevraagd. Gezien het werk dat Het Groene Kruis verricht bestaat er wel kans op, dot deze zal worden toegestaan. De heer de Pool ontraadt het vragen van verhooging der gemeentesubsrdie. Er zijn onge veer 2400 leden cn het moet toch een kleine moeite zijn om door deze het tekort te laten dekken. De heer Heimks ondersteunt dit. De heer ter Cock wil ook bij de leden eerst werken en lukt dit niet dan kon altijd nog bij de gemeente worden aangeklopt. De voorzitter herinnert er aan, dat nog niet lang geleden een poging is gedaan de contri butie t.j verhoogen Een korte pakkende cir culaire is aan alle leden gezonden en het re sultaat was treurig. Toen hebben we een propagandiste aange steld die met verrassend resultaat werkte. De contributie steeg met eenige honderden guldens maar het jatjr daarop bed/rnkte velen weer. Er is niets op tegen de pogingen nog eens te her halen maar laat men zich er niets van voor stellen. De heer de Pool meent, dat er dan nog een poging kan gewaagd worden om een omslag over de leden te heffer». De heer Eggink wijst op het loge bedrag dat uitgetrokken is voor verpleeggelden. Kan dat niet verhoogd worden. De voorzitter wijst er op, dat de meerdere uitgaven in hoofdzaak zijn gekomen door het nieuwe werk van het Consultatie bureau. Er is misschien in de richting der ver pleeggelden nog wel iets te doen maar men moet zich cr toch niet te veel van voor stellen. De heer Oosterman wijst er op, dat de post voor administratie veel en veel te laag is. Er zit veel meer aan vast dan het schrij ven der contributickaarten en vooral het in nen der verpleeggelden geeft veel moeilijk heden en tal van menschen weigeren zelfs een gering bedrag te betalen. Dc uitgezon den kaarten komen meesttijds niet terug. De secretaris brengt daarna het jaarver slag uit, dat het werk van het Consultatie bureau wederom een succes is geweest. In 't geheel werden aan het Consultatiebureau 2012 bezoeken gebracht, waarbij door do leidster 305 verschillende zuigelingen werden onderzocht, waarbij 184 kinderen waren, die in 't jaar 1926 voor het eerst werden inge schreven. Van deze laatste woonden 180 te Amersfoort, een te Soest, een te Borncvcld, een tc Hoogland en een te Achterveld. Hoewel steeds met groote toewijding ge poogd werd de borstvoeding voor de zuige lingen te verkrijgen en dooT te zetten, was toch de kunstmatige voeding herhaaldelijk noodig. In bepaalde gevallen v/erd deze even als in vorige jaren tegen kostenden prijs of daarbeneden door ons bureau verstrekt. Dit was noodig bij 21 zuigelingen en dit was soms vrij langdurig noodig, zoodat in 't ge heel 1514 dagporties werden afgeleverd. Die verstrekte voeding was van zeer verschillen den aard, al naar gelang van de voorschrif- ten van de leidster. De melkkeuken en de Inventaris bleken ann olie eischen te voldoen De ijverige propaganda voor de borstvoe- J ding, bracht met zich, dat Zuster Voigt dik wijls dagelijks dio mooders te bezoeken had, die met de voeding moeite hadden. Zoo wer den 44 moeders er toe gebracht de borst voeding vol te houden, die anders wellicht tot kunstmatige voeding haar toevlucht zou den hebben genomen. Trouwens ook in veel andere gevallen werden door de zuster be zoeken gebrooht in 't belang van den zuige ling. In 't geheel heeft de zuster 2381 huisbe zoeken voor dat doel afgelegd. Van de kinderen die in 1925 geboren wa ren en die het consultatiebureau bezochten waren bij het eerste bezoek jonger dan 2 we\cn 6, 2 weken—1 maand 66, 1—2 maanden 55, 23 maanden 38, 3—6 maanden 21, 6—9 maanden 14, 9—12 maanden 4. Van de kinderen die in 1925 geboren wa ren, hadden borstvoeding 87, gemengde voe ding 54 en kunstmatige voeding 63, waarbij dan onder bostvoeding wordt verstoon, dot minstens 3 maanden uitsluitend borstvoeding is genoten, onder gemengde voeding, dot in dc eerste drie maanden borst en flesch zijn gegeven, terwijl onder kunstmatige voeding wordt verstaan, dot de borstvoeding geheel is gestookt vóór dc eerste drie maanden zijn verstreken. Door schenking is het bureau in 't bezii gekomen van een hoogtezon, waardoor voor zien wordt in een herhaaldelijk door de leid ster uitgesproken wensch. Komende tot dc wijkverpleging is er alle reden tevreden te zijn. Het aantal leden der vereeniging dat op 1 Jan 1924 bedroeg 2357, bedroeg op 1 Jan. van dit jaar 2439 en is dus nog steeds toenemende. De opbrengst van de contributie en de vergoeding voor de ver leende hulp der zusters bedragen in het aï- geloopen jaar 3547 en in het jaar daarvc.or 3524.25 Het aantal bezoeken van patiënten, op de daarvoor door dc zusters van Wijngaarden en Snoep gehouden spreekuren, vroeger loopen de in de duizenden bedroeg in 1925, 1400 cn in 't afgeloojren jaar slechts 1020. Deze ver blijdende teruggang houdt verband met de .af name van 't aantal favus-patiëntjes. Werd in 1925 nog begonnen met 21 favus- patiënten, in 1926 was dat aantal niet groo- ter dan een tiental en thans zijn er nog drie, die binnenkort genezen zullen zijn. Zeer xek«» komt daarvoor den zusters een woord van lof toe doch dit resultaat zou nooit bereikt zijn als het geneeskundig schooltoezicht daartoe niet krachtdadig had meegewerkt. De wijkverpleging nam in 't afgcloopen Jaar niet onbelangrijk toe. In 1926 werden door de zuster afgelegd 6570 bezoeken tegen 6350 in 1925. Ook aan het magazijn van verplegingsarri- kelon werden in 't afgeloopen jaar hooger eischen gesteld. In 't geheel werden 1480 'er- plegingsartikelen in bruikleen gegeven, tegen 1320 in 1925. Het meest gevraagd waren on dersteken 319, thermometers 220, croupkcMls 160, windkussens 124, urinals 120, hospitaal linnen 125, borstpompen 110, ijszakken 70, irrigatoren 60, rugsteunen 25. Zijn we tevreden over de resultaten over 't afgeloopen jaar, geheel voldaan zijn we nier. Nog veel sociaal medische maatregelen wach ten ons. Een hiervan zij gememoreerd. Op 19 Nov. 1926 werd namens het departement Amersfoort van de Maatsch. tot Nut van 't Algemeen een vergadering gehouden, waar mevr. Chr. Bader en dr. v. d. Hoeve een lans braken voor de algeheele physieke hulp aan het kind. 't Gevolg was het oprichten van een voorloopige commissie, welke zich gewend heeft tot de nfd. Amersfoort der Maatsch. tot bev. der geneeskunde, tot het bestuur van het Roode Kruis en het bestuur van het Groene Kruis om te willen meewerken tot de oprich' ling van een consultatiebureau voor kleuter- verzorging en daartoo van advies te willen dienen. Het Groeno Kruis heeft het bestaande consulatiebureau daarvoor kosteloos beschik baar gesteld, terwijl de leidster dr. van Lohui- zen zich bereid heeft verklaard daarvoor eens in de 14 dagen zitting te houder». Geadviseerd is dit aanbod te acceptecren, Wordt dit advies gevolgd dan zal binnenkort de kleuterverzorging in het consultatiebureau worden ondergebracht. Dankbaar wordt vermeld de schenking van 2 aondeelen Amersf. Schoolvereeniging en van een hoogtezon. Het bestuur besloot deze kos teloos ter beschikking te stellen van de leid ster van het consultatiebureau. Eveneens za! 'i ebruik ervan voor on- en minvermogende le den der vereeniging kosteloos zijn terwijl voor de overige leden het tarief uiterst billijk zal worden vastgesteld Na gertlcveerd te hebben het aftreden van mr. J. K. H. de Beaufort als voorzitter eindigt het verslag met een woord van dank aan de Zusters voor de groote toewijding en bereid willigheid, die ze allen zonder onderscheid hebben betoond bij het vervulen van haar plich ten. Het jaarverslag wordt met een woord van dank aan den secretaris voor de uitvoerige redactie goedgekeurd. De voorzitter wijst er op, dat uit het jaar verslag wel blijkt, dat het werk der vereeni ging in onze stad zeer gewaardeerd wordt. De aftredende bestuursleden de heeren G. H. Kolff, H. H. E. Morren en L. A. baron van It- tersum worden herkozen. In de Commissie tot nazien der rekening en verantwoording 1927 worden benoemd de hee ren M. de Pool en W. van Haselen. Nadat bij de rondvraag nog enkele zaken nuar voren zijn gebracht brengt de heer de Pool het Bestuur dank voor het vele werk voor de vereeniging verricht. Daarna wordt dc vergadering gesloten. GENERAL MOTORS AUTO-KARAVAAN. Morgen in onze stad. De General Motors-Automobiel-Karevoan, die momenteel te Utrecht vertoeft met een openlucht expositie, zal morgen onze stad met een bezoek vereeren. De standplaats zal zijn cp het autopark te genover het politiebureau. BURGERLIJKE STAND VAN 19 MEI 1927 Geboren Peter Arnold, z. v. Hermapus Zevenboom en Ida Cornelia Scharwachter. Gerardus Henri Marie, z. v. Gerardus Maria Sol en Alberta Petronella Blom. Antonius z. v. Gei rit Veenendaal en Elisa beth van de Pol. Ondertrouwd Nicolaas Willem Schreuder en Margaretho Elisabeth Kempkes. Cornelis Willem Schoen en Johanna Marritje Plante. Willem Slender en Hendrika Petronella Ros. Christiaan Wilhelm Kuyten en Maria Doosje. Nicolaas Cornelis Lublans en Antonia van Leyenhorst. Gerardus Anthonie Machielse en Adriana Jo hanna van Schyndel. Overleden Hendje Bokkers, oud 70 jaar echtg. var» Al- bertus Hazelaar. Maria Elisabeth van Driel, oud 71 jaar, on gehuwd. voor Amersfoort Prijs f 1.55 Wacht u voor namaak of min derwaardige qualiie ten Alleen bij ons kunt U dit merk met vertrouwen koopen, daar de fabriek elk naar bij ons gekocht, gegarandcert. 17464 17477 i 17499 18187 13284 18874 13383 13519 18691 133S4 I8yi3 191)61 1 19120 1923-1 19494 19710 19828 20004 20254 20918 20989 44* STAATSLOTERIJ. Vijfde KlassE. Vierde Lijst. lïeiüung van 19 Mei. 1000 No. 3320. t 200 No. 8390, 17727, 18746, 19333. - 100 No. 1329, 2016, 8952, 11428, 13841/ 14083, 14975, 19999. FB1JZEN VAN 70. 291 2520 5luü 7308 9929 i2359 14694 297 2534 5199 7342 9938 12468 14947 4-36 2904 524-5 7379 10O80 12685 1ÖU55 440 2939 5305 7602 10123 12710 15249 465 2970 5315 7756 10339 12791 1-5687 656 2974 5684 7882 10357 12983 15710 753 8091 -5698 8337 1 0191 18202 15768 1001 3121 5716 8345 10563 13310 15789 1002 3156 5759 5423 10986 13:340 1-589V 1042 330S 5894 86U7 11068 13664 15952 1218 3368 5902 8699 11136 13844 16050 1274 3607 6232 8774 11295 1N07 16L18 1501 3608 62-53 9-536 11134 13959 16139 1600 3654 6298 8880 11541 14086 16677 1612 4008 6409 8996 11738 .4333 16866 1622 4601 6470 9069 11742 14338 17084 1928 4669 6505 9126 11766 14360 17215 2067 4776 6717 9152 11950 14387 17247 2099 4797 7205 9374 12078 14405 17310 217 5 4900 7238 9554 1210-5 14667 17366 2429 4840 7264 9785 12161 14759 17402 2460 4858 7288 9SS6 1234S 14840 17419 MfcriKN. i 60 2910 5594 8262 1U927 13352 15950 18535 83 2947 5654 8286 10929 13377 15961 18540. 91 2979 5705 8340 10951 13106 16024 18-578! 97 2993 -5773 8405 10976 13462 16068 1SG51j 106 29-9 5867 8468 11026 13530 16120 18653t 171 3047 -5878 8 522 11031 13568 16148 1SÖÖ4; 195 3073 5911 11037 13610 16186 18716, 229 3108 6002 8óc2 11104 1 3678 1 6230 18726 254 3131 6052 8614 11138 13688 16299 18742 263 317.5 6081 86-18 11147 1374] 16339 18762 275 3271 6101 8654 11151 13746 16369 18774 306 3274 6130 8655 11202 13826 16395 18805 352 3281 6155 8710 11356 13828 16405 18809 432 3287 6207 8772 11360 13864 16417 18310 474 3288 6215 8819 11603 13867 16523 18896 4£8 3853 6272 8951 11507 18894 16-572 18919 510 3376 6327 8982 11524 13902 165/5 18940 621 3414 0416 9031 11556 13983 16616 18955 632 3416 6506 9066 11581 14048 16720 18090 849 3505 C534 9084 11715 14141 16730 19031 852 3-534 6557 9090 11700 14153 1C7M 19018 o77 3584 6571 9128 11768 14173 16889 19100 979 3612 6665 9143 11772 14184 16920 19126 1089 3615 6700 9169 117^6 14187 16921 19220 1118 3624 6762 91S8 11871 14201 16939 19254 127 4 3643 6801 9190 11905 14300 16957 19201 1289 36-53 6867 9206 11924 14106 16969 19262 1319 3678 7U06 9251 11946 1430T 16985 19343 1359 3746 7020 9268 12015 14357 16987 19150 1378 37-51 70-52 9272 12026 14 .6 17002 1950S 1398 3828 7135 9300 12049 14427 170:*4 19511 1404 3870 7140 9390 1216C 14469 17009 19581 1614 3982 714i 93»8 12171 14497 17012 19013 10-1 o 4028 7146 9122 12205 1694 17150 19630 1650 4038 71<6 9156 12225 17199 19795 16-57 4228 7231 9488 12267 147-50 17274 19797 1664 4 229 7250 95/9 12611 11831 173-53 10799 1727 4323 7274 959-4 12366 14857 17372 1 >891 1736 4343 7314 9C41 12386 14876 17393 19900 1858 4344 7314 9700 124J8 15027 17448 19918 1862 4478 7358 9702 I24r6 15039 17493 19925 I960 45-53 7374 9.27 1 2512 15049 17560 19932 2009 4593 7378 98-54 12563 15079 17586 19987 2U41 4719 7471 Ooit; 12564 15122 17640 20099 20.50 4741 7475 9932 12.584 15135 17e93 20162 2079 4743 7556 9946 12618 15171 17698 20183 2165 4909 7588 10011 12677 1-5173 17720 20188 2216 5014 764.5 10UJ2 12.58 1-5184 17733.20247 2224 5028 7675 10050 12789 1-5311 17-78 20351 2256 5033 7685 10077 12799 15318 17806 20108 2272 5W3 768S 10132 128-54 153-54 17635 20456 2273 50-50 7699 10174 12909 15380 17865 20497 2334 5077 776-5 1 0222 1 2970 1-5454 17902 20-589 2428 5079 7832 10297 13013 1-5512 1798-8 20614 2451 5133 7907 1031*3 13026 1-5543 1 7993 20643 2452 5197 7911 10464 13089 15-590 18019 20694 2185 5209 7920 10493 13109 15606 18060 20779 2-511 5355 7982 10511 13169 1-5616 1806-5 20809 2523 5392 8075 10550 13187 15643 18096 20*50 2527 5457 810? 10571 13196 15678 18102 208-56 I 2598 ->5'«" Jl?2 10579 13216 15695 183a3 20938 2651 5-517 81-5S 10611 13269 1 573-5 18848 209-59 2802 552? *232 10694 13309 1 -533.5 13363 20966 2841 -5541 10639 13323 15972 1839? 20992 Tn de vorige lijst stond: 3136 m. t. 8236; 314? m. a. 3248; 3157 m. s. 3257,; 3132 (met) vervalt.

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1927 | | pagina 2