Fê J. n Achterbergh WIJNHANDEL J. A. SCHOTERMAN Zn. COMPLETE MEUBILEERINGEN BEHANGERIJ ZONSCHERMEN STOFFEERDERIJ UTR. STRAAT 17 - Gevestigd 1878 - TELEFOON 145 Gewas 1923 POUJEAUX MOULIS f 1.- f 40.-- Gewas 1920 St. EMILION f 1.40 f 56.-- SPORTNIEUWS UIT DEto OMTREK. WESTSINGEL 12 -13 TELEFOON No. 238 BIJZONDER AANBEVOLEN PER FLESCH: PER ANKER- LUCHTPOSTVERBINDING NEDERLAND—MARSEILLE Bespoediging van correspondentie voor Indië. Het vliegtuig, dat des morgens om 8 uur van Amsterdam (Schiphol) en 8.45 van Rotter dam (Waalhaven) naar Parijs vertrekt, heeft te le Bourget aansluiting op het vliegtuig van de lijn Parijs—Lyon—Marseille, dat denzelfden dag te T8 uur zijn einddoel bereikt. Met ingang van 30.Mei a.s. wordt de ge legenheid geopend om op werkdagen corres pondentie voor Lyon en omstreken en voor Marseille en omstreken met dezen -dienst te doen vervoeren. Eveneens zal correspondentie voor Indiè langs deze route kunnen worden verzonden het postkantoor te Rotterdam vormt daartoe des Vrijdags, voor het eerst op 3 Juni a.s. zendingen voor Singapore, Medan en Batavia. De doorzending te Marseille geschiedt met schepen van de P.- en O -lijn. Het luchtrecht bij gebruik van deze route is voor elke zenéfng vastgesteld op 5 cent per 20 gram. MEER EENHEID IN HET LUCHTPOSTVERKEER. In de kringen van belanghebbenden wordt bij het steeds groeiend luchtpostverkecr meer en meer de behoefte gevoeld aan een groo- tere uniformiteit, in het bijzonder wat betref de vaststelling der tarieven en de wijze van afrekening tussdhen do post-administratiën on derling. Op de algemeene postconferentie, die in 1029 te Londen zal worden gehouden, zal uiteraard ook het luchtpostverkecr een punt van bespreking uitmaken Teneinde op die conferentie te kunnen beschikken over de noodige practische ervaring, wordt het wen- schelijk geacht gedurende 1928 een proef- regcling in te voeren, welke bij die bespre kingen kan dienen als grondslag voor een definitieve regeling. Door het Internationaal Postburccl te Bern worden thans voorbereidingen getroffen tot het samenroepen van een conferentie, die in begin September a.s. te 'sGravenhage zal worden gehouden en wier taak het zal zijn de als proef bedoelde regeling te ontwerpen de heer Den Bliek, president-kerkvoogd, voor kerkvoogden en notabelen, ds. Gunning namens kerkernad en gemeente met tevens een per soonlijk woord, en ten slotte een ringbroeder namens het klassikaal ressort in den ring Amersfoort. Daarna zong de gemeente den nieuwen leeraar nog toe „Dat 's Heeren zegen op U daal" en dankte ds. Van Schaick nog met enkele hartelijke woorden voor de goede wenschen en zegenbeden. De kerk was des morgers en des avonds overvol BELASTINGVERHOOGING TE UTRECHT. Thans is een voordracht van B. en W. van Utrecht verschenen, waarin het voorstel wordt gedaan den factor vooi de inkomstenbelas ting voor 1927/28 te brengen op ten minste 0.65, hetgeen een bclastingverhooging van 25 beteekent. B en W. becijferen, dat voor het belasting jaar 1927/28 bij een factor van 0-2een bedrag 3.400.000 netto aan belastingop brengst kan worden geraamd. Aangezien, om de begrooting te doen sluiten, de opbrengst van het kohier moet bedragen 4.350.000, zou de factor dienen* te worden bepaald op ƒ4.350.000: (ƒ64.700 X 100) is 0.6717. De Financieele Commissie heeft echter be zwaren tegen een factor van 0.67, terwijl zij een factor van 0.65, zooals aanvankelijk werd voorgesteld, weer bedenkelijk acht. In verband met den huidigen financieelen toestand is de Commissie evenwel van oordéel, dat een ver hooging tot 065 onvermijdelijk is. B. en W. stellen dan ook voor tot deze ver hooging te besluiten, terwijl zij tevens over 100.000 uit de reserve van het electriciteits- bedrijf de beschikking vragen. NED. HERV. GEMEENTE TE SOEST. Intrede Ds. Van Schaick. Soest. Na des voormiddags bevestigd te zijn door zijn vader Ds. F. A. van Schaick van Kampen met een predikatie uit Spreuken 27 vers 23 „We^s naarstig om het aangezicht uwer schapen te kennen, zet uw hart op dc kudden", deed Ds. J. I. van Schaick, overgeko men van Nieuwe Pekela, Zondagavond 6 uur zijn intrede naar aanleiding van de woorden uit den brief van Paulus aan de gemeente van Filippi, hoofdstuk 3 vers 12 „Niet dat ik het airede gekregen heb of airede volmaakt ben, maar ik jaag er daarnaar of ik het ook grijpen mocht, waartoe ik van Christus ook gegrepen ben." Gezongen werd Gezang 209 vers 1 en 3, Gez. 52 1, Psalm 42 vers I, 3 en 5, Gz. 261 I en 2 en Ps. 138 4. Na de predikatie werden achtereenvolgens door den nieuwen predikant toegesproken dc burgemeester, zijn vader de bevestiger, ds. Gunning van de Lage Vuursche als consulent gedurende de vacature, collega's uit den ring en van andere plaatsen, de kerkeraad, kerk voogden en notabelen, het kiescollege, de organist, de koster en echtgenootc, en ten slotte de geheele gemeente. Na deze toespraken voerden nog het woord ITeracles 7 3 2 0 12 14—5 1.71 N. A. C. 7 5 0 2 10 14—9 1.42 Ajax 8 3 o 3 8 14—15 1.00 Feijenoord 7 2 1 3 5 7-10 0.7l Velocitas 7 0 1 6 1 4—14 0.14 OM HET LANDSKAMPIOENSCHAP. Een gelijk spel in Almelo* N. A. C. slaat Feyenoord Ajax heeft aan N. A. C. wel een buitenga wonen dienst bewezen, door tegen Heracles bet beste beentje voor te zotten; door bet go lijke spel is de beslissing over bet kampioen schap uitgesteld tot den laatsten competitie- Zondag, hetgeen de spanning er tot liet laat ste moment inhoudt Op 2den Pinksterdag zal vermoedelijk dc beslissing vallen; ver moedelijk zeggen we, want de kans bestaat ook nog, dat Heracles op eigen veld van N. A. C. verliest en dan is een beslissingswed strijd noodzakelijk. De Ajaxieden hebben toch oen eigenaardige ploeg. Na ecnigc ver lies wedstrijd en te hebben gespeeld, hebben zo daarna uit 3 wedstrijden 5 punten ge haald, waardoor ze definitief op de derrie, plaats beslag hebben gelegd. De wedstrijd was van het begin tot het eind spannend, en had de Ajax-voorhocic over goede schutters beschikt, dc zege wa* den Amsterdammers niet ontJöopen. ITei veldwerk was uitmuntend, maar in de voor hoede en voor het vijandelijk doel was men de kluts kwijt. N. A. C. heeft in een zeer spannendon wed strijd Feijenoord met een kleine nederlaag naar huis gezonden. ITet was een der fraai sle wedstrijden, die op het Bredaschc terrein js gespeeld, en waarin vooral Verlegli su- bliem partij heeft gegeven. Het ecnigc doel punt kwam vlak voor de rust -\an den voer. van Ter Beek. Het is overigens wel merkwaardig, dat ter wijl op andere Zondagen in de wedstrijden om dc hoogste eer vrij veel werd gescooord, gisteren slechts eenmaal werd gedoelpunt Indien N. A. C. op dc vleugelpens eeu paar snellere krachten plaatst dan die welke gis teren meespeelden, is de kans lang niet uit gesloten, dat N. A. C. Heracles elkaar nog tweemaal ontmoeten. De stand is nu: PROMOTIEWEDSTRIJDEN. A. D. O. heeft dc eerste klasse bereikt! Da. is het groote nieuws dat dc dag van gisteren heeft gebracht. In Delft werd D. H. C. met don oneven goal geklopt, maar dat was juist genoeg, om aan den strijd voor een plaats in de eerste klasse een eind te maken. We wen schen dc pittige strijders uit Den Haag ge luk met deze promotie; het moet vooral voor Tap een groote voldoening zijn om na zoo veel jaren van strijd zijn club eindelijk het oerste-klasseschap te hebben bezorgd. A. D. O. heeft 6 punten, een getal, dat door A. S. C. niet meer kan worden bereikt. Dc stand h nu: A. D. O. 3 3 0 0 6 7—2 2.- A. S. C. 2 0 111 3-4 0.50 D. H. C 3 0 12 1 3-7 0 33 NEWCASTLE WINT WEER. 50 te Groningen. Het elftal der Hollanders was thans els volgt samengesteld Dc Jonge, Velocitas, Admiraal, PFC, Knol, Vel., Van Nus, Voorwaarts, Vis, HW, Mar tens, Ajax, Wells, Unitas. Hoogmoed, ZFC, Van Reenen, M.V.V., Hendriks, UC, v. d Berg, HFC. Behalve in het Ie kwartier, waarin de onzen door enthousiasme, poogden door de Engel- sche verdediging te breken, hadden de wit- hemden weinig tegen r^e Engelschen in te brengen De laatste kregen dus volop gelegenheid een exhibition te geven, want van strijd kan vooral in de tweede helft absoluut niet 1 ge spreken worden. Van spelers, die ook maar eenigszins tegen de Engelschen waren opgewassen was in dit Hollandsche elftal vrijwel geen sprake. De Jong in het doel hield er verschillende ballen goed uit en was vooral in de tweede helft goed op dreef, maar toch had hij enkele doel punten kunnen voorkomen. Admiraal was de beste der beide backs en heeft zeker in heel wat lastige situaties redding gebracht. Knol was één van de weinige Hollanders die het in technische kracht tegen de Britten kon opne men, hierop steunend leverde hij soms goed werk, maar ook ecnige fouten van hem waren oorzaak, dat de gaston konden doelpunten. Van Nus was een goede kanthalf, maar Vis, als spil was beter en zat er met groot enthou siasme geregeld flink tusschen. Martens had voor, boven de meeste andere Hollandsche spelers, dat hij over jneer routine beschikte. In de voorhoede waren de spelers stuk voor stuk te licht en zij hebben dan ook bijzonder weinig tegen de Engelsche achterhoede kun nen uitrichten. Hendriks was nog de beste in deze linie; terwijl Van Reenen enkele goede schoten loste doch tot een doelpunt wist men het echter niet te brengen. New Castle United speelde het ook uit de vorige wedstrijden welbekende spel, dat uit technisch oogpunt zeker bewondering af dwong en waarbij het koppen, zoowel als het plaatsen opviel. Geen der spelers maakte zich tegen deze zwakke tegenstanders erg druk of het moest al de centervoor zijn, die herhaaldelijk met arbiter Snoeyenbos in conflict kwam. Dc beste van de Engelsche ploeg was Spencer en in de voorhoede kon Clark op een goeden- wedstrijd terugzien. Een zwakke plek was er in dit keurig slui tende elftal overigens niet aan tc treffen. De wedstrijd. Nadat de volksliederen zijn gespeeld trap ten de Engelschen om kwart voor dr^e voor 6000 toeschouwers en tegen wind in uf Zij beginnen met enkele goede schoten, waarbij de lat dc Jong helpt. Enkele enthousiast op gezette aanvallen van de Hollanders stranden op de hechte Engelsche backlinie, overigens zit er in de Hollondsche voorhoede niet het minste verband, hoewel deze linie door de halflinie goed wordt gesteund. Een goed r'-hot vari Hendriks levert een corner op, welke Wels goed voor doel plaatst maar de Engel schen werken weg. Wel krijgt De Jonge druk werk, en nadat een hard schot van Clark rakelings over de deklat is gevlogen en de Engelschen een cor ner hebben genomen, nemen zij de leiding door evengenotmde speler, die kalm langs de Jonge inschiet. Een vrije schop op het Engelsche doel, le vert den Hollanders niets op en het spel is weldra weer uitsluitend naar de Hollandsche helft verplaatst. De gasten domineeren voort durend en het verwonderd niemand, dat zij na een half uur spelens met een hard schot tegen den onderkant van de lat de leiding tot 02 vergrootcn. Nog voor de rust doelpunt Fey- mour met een kopbal voor de derde maal. 0-3. Met enkele uitvallen trachten dc onzen aan een tegenpunt te komen maar zij zijn te lang zaam en plaatsen te slecht om het dc BruscTe verdediging lastig te maken. De Engelschen leiden dus met 3—0 als de rust ingaat. De 2e helft zijn de Engelsche absoluut in dc meerderheid en geen moment slagen de Hollanders er in een flink spel tc spelen en dc gasten kunnen dan ook gerust verschillen de veranderingen in hun opstelling aanbrengen, zonder dat daardoor aan hun overwicht wo;dt tekort gedaan. Spoedig staat het 4—0 als na een worsteling voor het Hollandsche doel de bol bij Harris belandt, die na een lang schot scoort. 0—4. Eon vrije schop wegens hands van Knol tot een vijfde doelpunt voor de Engelschen via den voet van Spencer 0—5. De Engelsche houden het spel absoluut over de Hollandsche helft, maar zij leggen het zoo kalm aan, dat er geen verdere doelpunten volgen cn het einde van de als wedstrijd onbeteekende paitij voetbal brengt dus een 5—0 zege voor de En gelsche kampioenen DE INTERNATIONALE WEDSTRIJDEN TE UTRECHT Record Kogclstooten verbeterd. De buitenlanders favoriet. De U.P.A.B. beeft heel wat aangedurfd. Het is de eerste maal geweest, dat de roepstem van dezen Bond is uitgegaan tot het buitenland, en dat hij als gastheer is opgetreden voor tal van athleten, die buiten onze grenzen wonen. Daar waren Belgen, Duitschers en Franschen. Of dit krachtige initiatief geslaagd is? Wij ge- looven op deze vraag een positief bevestigend antwoord te mogen geven De dag van giste ren is ongetwijfeld in alle deelen geslaagd. Het mag aan twijfel onderhevig zijn of men met de keus van het programma gelukkig is ge weest, in dier voege, dat men het publiek mis schien beter wat anders had kunnen voorzet ten wij denken in dit geval aan een koppel- wedstrijd, of een wedstrijd met voorgift, waar in men een aantal bekende Utrechtenaren een voorgift had kunnen geven, om die te verdedi gen tegen buitenlanders maar dat doet aan het sportieve succes van dezen dag absoluut niets af. In de eerste plaats heeft het weer op buiten gewone w(jze medegewerkt, 't Was na de win- tersche Meidagen van den laatsten tijd werke lijk een genot, om dezen middag cp het U.V.V.- veld te vertoeven. Niet' te warm en toch een aangename temperatuur. Geen worder, dat er een beste stemming heerschte. In de tweede plaats van daar een ontzaglijke publieke belangstelling. Wat nog nooit in Utrecht is gebeurd: de overdekte tribune was geheel en al bezet, en in het veld stonden de kijklustigen rijen dik. Naar schatting was er 3500 man aanwezig, wat op zichzelf een succes kan worden genoemd! En wat nog meer zegt, het publiek volgde met groote belangstelling de verschillende prestaties. Speciaal de record pogingen van Runia bij het nummer polshoog hadden de algemeene attentie. Met spanning volgde men den aanloop* en dan klonk een al gemeen „neen" als de springer de lat eraf sprong. Toen het ten slotte den Duitscher Bal- tes lukte 3.60% M. te springen, daverde het applaus. Zoo zien we, dat de propaganda voor de athletiek begint door te werken. De U.P.V.B. gaat vruchten van zün werk zienl Uit sportief oogpunt ook mogen deze wed strijden een succes worden genoemd; al zijn er dan geen buitengewone dingen gebeurd. Alleen de Philips-man Kamerbeek slaagde erin driemaal het record kogelstooten te verbeteren, dat stond op 12.55 M. Eerst gooide hij 12.98, toen 13.01 en ten slotte 13.19%. Een hartelijk applaus beloonde hem, toen hij de kleedkamers opzocht. Runia deed vergeefsche aanvallen op het polshoog-record van Harry de Keyzer. Eéns slaagde hij bijna, doch met de borst wierp hij de lat er nog af, nadat h(j er al over was. Aan den Duitscher Baltes lukte het, dat record met een enkele centimeter te breken. Op de loopnummers, die uit den aard der zaak do meeste, belangstelling hadden, waren de buiten landers meestal favoriet, behalve op de horden loop, die na een spannende finale door Jan Britstra werd gewonnen. Inderdaad een fraaie prestatie. En Broos wat is hij hier in Utrecht nog altijd populair! won de 100 M. Dat was een lijdensgeschiedenis. Er werd niet minder dan 9 maal valsch gestart. Successieve lijk werden alle drie de Belgen, die zich in de finale geplaatst hadden, gedisqualificeerd, zoodat er alleen drie Hollanders overbleven. Broos had een heele kluif aan zijn clubgenoot van Dorst, maar wist hem toch met een klein verschil te kloppen. De 5000 M. was geheel voor de buitenlanders: Defleurquin deed alle mogelijke moeite, om ook deze race te winnen maar hij kon niet tegen den Franschman Nor- land op, die langzaam maar zeker uitliep. Hij moest zich zelfs met de derde plaats tevreden stellen. Het Utrechtsche Hellas boekte een aar dig succes, door zich der*de te plaatsen in de Zweedsche estafette, achter de Liégeois en 1923 Wij mogen verder voor de verschillende pres taties verwijzen naar de gedetailleerde uitsla gen, die hieronder volgen. Daarin vindt men alle bizonderheden, terwijl er tevens de superi oriteit der buitenlanders uit blijkt. Werkelijk, onze Hollandsche athleten hebben nog wel wat te leeren, als men 't zoo eens bekijkt. De organisatie van de wedstrijden was uit stekend, als altijd. En onder leiding van den heer Huizinga als voorzitter kamprechter mar cheerde de zaak uitstekend. Er werd op de minuut af op tijd gewerkt. Tot de aanwezigen behoorden o.m. de Burge meester, wethouder Meyer, de hoofdcommissa ris, en het bestuur van de K. N. A. U. De volledige uitslagen luiden: 100 Meter Hardloopen, Internationaal. Ie serie: 1. P. Brochart (Liégeois, Luik) 11.6 set. 2. J. Bakker (V. en L.) 12 sec 2e serie: 1. II. A. Broos (P. S. V.) 11.4 sec 2. Moedheck (Liégeois, Luik) 11.6 sec. 3c serie: 1. F. Zinner (Liégeois, Luik) 11.6 sec. 2. v. Dorst (P. S. V.) 11.8 sec. Beslissing: 1. IT A. Broos (P. S. V.) 11.6 sec. 2. A. v. Dorst P. S. V.) 12 sec. 3. J. Bakker (V. en L.). 400 Meter Hardloopen, Internationaal. le serie: W. Vaal Jr. (1923) H, dc Klein (P. S. V.) 2c serie: D. C. M. v. Heel (K.N.A.U.) N. Vermeer (V. en L.) 3c serie: E. Vercken (Liégeois, Luik) F. Bergfeld (1923) 4e serie: Langeraad (La Gantoise, Gent) P. J. J. Huibers (Feyenoord) 5c serie: H. Storz (V. L. O.. Dortmund) 55.S sec C. Weber (1923). 6c serie: Feger (Metropolitan, Parijs) G. J. v. Baad (V. on L.). le Halve beslissing: Langeraad (La Gantoise. Gent) Bergfeld (1923) 2e Halve beslissing: Feger (Metropolitan, Parijs) H. Storz (V. L. O.. Dortmund) Beslissing: Feger (Metropolitan, Parijs) IT. Storz (V. L. O., Dortmund) Langeraad (La Gantoise, Gent) F. Bergfeld (1923). 55.2 ser. 56 sec. 54.4 sec. 54.6 sec. 55.2 sec. 55.6 sec 55.2 sec. 53.8 sec. 55 sec. 61.4 sec. 63.8 sec. 51.2 sec. 52.4 sec. 1500 Meter Hardloopen, Internationaal. 1. G. Baraton (Metropolitan, Parijs) 4 min. 9.8 sec. 2. R. Walpert (Teutonia 1895, Berlijn) 4 min. 14 sec. 3. H. Verbeek (Zwarz und Weiss). 4 A. Zeegers (A. V. A. C.) 5000 Meter Hardloopen, InternatlonaaL 1. R. Norland (Metropolitan, Parijs) lo min. 45 sec. 2. T. Tomberg (Sportverein 1909, Duis burg) 15 min. 56.6 sec. 3. Defleurquin (La Gantoise, Gent). 4. J. Broers (Berchem Sport, Antwerpen) 1. 1. Polsstok-hoogspringen, InternatlonaaL 1. Baltes (D.S.C. 1895, Dortmund) 3.60 M. 2. K. Runia (Zeemacht) 3.50 M. 3. B. Nollen (P. S. V.) 3.40 M. Kogelstooten, Internationaal. 1. H. Kamerbeek (P. S. V.) 13.01 M. 2. H. Delaender (La Gantoise, Gent') 12.105 M. 3. J. Nollen (P. S. V.) 11945 M. 4. J. Selman (1923) 11.84 M Touwtrekken (Kampioenschappen van Nederland). Vedergewicht: 1. Sparta (Dieren), kampioen. 2. Volharding (Schermcrhom). 3. A. V. D. II (Doesburg). Licht Gewicht: 1. A. V. D. I (Doesburg), kampioen. 2. Kunst en Kracht (Culemborg). 3. Volharding (Schermerhorn). Zwaargewicht: A. V. D. I (Doesburg), kampioen. Volharding /(Schermerhorn). A. V. D. II (Doesburg). Middengewicht: A. V. D. I (Doesburg), kampioen. 2. A. V. D. II (Doesburg). 3. Sportverg. (Arnhem). 100 Meter Hardloopen, Nationaal (Klasse C) le serie: 1. C. C. M. v. Heel (K.N.A.U.) 12 sec 2. A. Kok (U. V. V.) 12.2 sec 2e serie: 1. P. Pièckó (IC N. A. U.) 12 sec 2. M. Pauw (1923) 12.4 sec 3e serie: 1. A. F. M. Bens (A. A. C.) 11.4 sec 2. C. v. 't Sand (1923) 12 sec Beslissing: 1. A. F. M. Benz (A. A. C) 11.4 sec 2. C. v. 't Sand (1923) 11-8 sec •3. N. Pauw (1923) 4. A. Kok (U. V. V.) S0 Meter Hardloopen, Nationaal (Dames). le serie: 1. T. v. Rossum (Hygiëa) 10.S sec 2. R. v. Haaren (Kunst en Kr) 11.4 sec 3. N. Mür (Hygiëa). 2e serie: 1. N. Groos (Hygiëa) 11 sec 2. B. Borgstein (K. en Kr.) 11.8 sec 3 N. Verkerk (K. cn Kr.) Beslissing: 1. N. Groos (Hygiëa) 10.S sec. 2. T. v. Rossum (Hygiëa) 11.4 sec 3. N. Mür (Hygiëa). 4. R. v. Haaren (K. en Kr.) 5 Borgsteyn (IC. en Kr.) 6. Verkerk (IC. en Kr.) 110 Meter Hordenloop, Internationaal, le serie: 1. G. Noël (Liègois, Luik) IS sec 2 J. Dabroek (1923) 18.6 sec 2e serie: 1. J. G. Britstra (Hellas) 16.8 scc. 2. A. Kaan (Haarlem) 17 sec. Beslissing: 1. .T. G. Britstra (Hellas) 16.6 sec. 2. A. Kaan (Haarlem) 36.6 sec 3. G. Noël, (Liégeois), gedisq. Zweedsche Estafette, InternationaaL 400 300 200 100 Meter. 1. R. F. C. (Liégeois, Luik) 2 min. 6.6 sec. 2. 1923 (A'dam) 2 min. 8.6 sec. 4 X 100 Meter Estafette, Internationaal. 1. R. F. C. (Liégeois, Luik) 44.6 sec. 2. P. S. V. (Eindhoven) 47.4 sec 3. A. A. C. (A'dam). 4. V. en L. (Den Haag). 4 80 M. Estafette voor Dames, Nationaal 1. Hygiëa, (den Haag) 43 sec. 2. Kunst cn Kracht (Culemborg) 47 sec. 3. Kandati (Utrecht). 200 Heter Hardloopen, Provinciaal. Kampioenschap U. P. A. B. le serie: 1. Th. de Bruyn (U. V. V. 24.8 sec. 2c serie: 1. J. G. Britstra (Hellas) 24.8 sec. 3e serie: 1. A J. v. Campen (Hellas) 24.6 sec. 2. Th. de Bruyn (U. V. V.) 25 sec. Beslissing: 1. Th. de Bruyn (U. V. V.) Kampioen U. P. A. B. 24.4 sec. 2. A. A. J. v. Campen (Hellas) 24.6 sec. 3. J. G. Britstra (Hellas).. 4. W. de Bruyn (U. V. V.) Totaal punten uitslag: 1. P. S. V. (Eindhoven) Zilveren Dom met 19 punten. 2. Metropolitan (Parijs) 12 punten. 3. F. C. Liégeois (Luik) 10 punten. 4. La Gantoise (Gent) 7 punten. 5. Hellas (Utrecht) 6 punten. DE UTRECHTSCHE SINGELLOOP. Zeegers is derde, cn wint opnieuw den Coravopoulu-beker. De volledige uitslag luidt 1. Defleürquin (Le Gantoise) 14 mto. 25 H sec. 2. J. Linsen (Berchem Sport) 14 min. 50 sec. 3 J. Zeegers Jr (K.N.A.U.) 14 .min. 36% sec. 4. J. Broers (Berchem Sport) 14 min. 57X: sec.

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1927 | | pagina 2