Aanstonds na het hekend worden van de ramp zijn prins Hendrik en minister Kan naar de geteisterde II huizen. Rechts laten wij nog eens de ruïne zien van een der verwoeste woningen. De klok aan den wand streken getogen.. Wij fotografeerden beiden, naast burgemeester Haitsma Muiier temidden der verwoeste II is het eenige stuk huisraad, dat intact gebleven is! De groote Tripolis-tentoonstelling die in den Dierentuin te Berlijn plaats vindt: Arabische jongens trachten aan hun nieuwe omge ving te wennen. Theo Frenkel en Lily Bouwmeester zeggen het Hofstad-Toon eel vaarwel en gaan over naar de operette enz, lederen dag oefenen zij onder leiding van den balletmeester Dickson (links). De voorbereiding tot het lustrumspel van het Amsterdmsch Studenten corps. De kapper Michiels, de kleermaker enz. nemen de maat voor pruiken en costuums. Geheel rechts de regisseur Herman Kloppers. Dokter D. Koert, de wolbekende arts tc Utrecht, die Maandag a.s. zijn 50- jarige medische practijk herdenkt. Het moment van Franciscus van Assisi, dat onthuld is op het plein yan St, Jan van Lateranen te Rome, tegenover de kerk Pleegzusters, gekomen om de door den cy cloon gewonden te Liohtevoorde te helpen. Prof. dr. G. Heymans, hoogleeraar in de wijsbegoorte en de psychologie te Gro ningen hc?ft Donderdag, wegens het be reiken van den zeventigjarigen leeftijd, afscheid genomen Zoo is het lot van velen in den Achterhoek: een beetje huisraad is alles wat overbleef. Verslagen hokt het gezin in de open lucht bijeen.

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1927 | | pagina 6