Melati van Java, pseud, van Marie Sloot die te. Noord- wijk aan Zee op 73jarigen leeftiid overleden is. In vroe ger jaren vooral zijn haar tal rijke- boeken zeer grif gelezen. DE VOLKENBOND VOOR VROUWEN. Een interessante foto gemaakt door den fotograaf Jullien te Genève, van het bestuur van den Int. Vrouwenraad met enkele journalisten en gasten. Ie rij v. I. n. r. fil. Günther, redactrice Bulletin, Miss Zimmern, secr., Mme. Romnl- ciano, secr.. Mme. X, mej. Van Eeghen, hon. corr. secr., Mme. Avril de St. Croix, vice-pres., ladv Aberdeen, pres., princesse Cantacuzène, Roemenië, mrs. Ogilvie Gordon, vice-pres., mevr. Wynaendts Francken, presidente Int. Perscommissie Kate Dorsch, de vrouw Ttt den filmacteur Harry Liadtka, voor wie Hans M hl Ier dè hoofdrol in „Flamme" schreef, speelt Zaterdag die rol in den Amst. Stadsschouwbuwr- Gisterenmorgen zijn Louis de Vries en de zijnen naar Parijs vertrokken, waar zij „Ghetto" zullen spelen. Links mevrouw De BoerVan Rijk, daarnaast Adr. van der Horst, iets verder Louis de Vries. Nog een foto van het vertrek van Louis de Vries met zijn gezelschap naar Parijs. Een zee-i Pekend Amsterdammer, de heer 'Ier gelegenheid van het aansluiten der 100ste gemeente in S. J. H. Gompertz, wiens overlijden wij Limburg op het net der Mij. tot verkoop van den Electi. meldden Stroom der Staatsmijnen in Limburg „Stropmv'erkoop" beeft deze maatschappij bij de Socicté Ceramique te Maastricht voor haar personeel een gedenkboekje doen vervaavdigen, waarvan hierbij een reproductie. Over de Maas; tusschen Nederasseit en Grave, wordt de eerste stuwbrug gebouwd, die tevens de grootste voetbrug in Nederland zal worden. De- stuwbrug, die 600 m lang zal zijn, wordt aangebracht om het water van de Maas op peil tc houden. Een der 9 boogbruggen, welke haar voltooiing nadert. Het Nederlandschp. Roode Kruis viert 16, 17 en 18 Juni zijn 60-jarig bestaan. Naar aanleiding hiervan geven we hier foto's van den Voorzitter Z. K. H. Prins Hendrik in zijn bureau van het Roode Kruis aan de Princessegracht cn van het Hoofdbestuur der Vereeniging Inzet: Het Gebouw aan de Princessogracht

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1927 | | pagina 12