rr „Quick Ëi Gymnastiek schoenen STADSNIEUWS. MINK SCHOL Nu de vacantie's L. STOLBERG, Extra lage VACANTIEPRIJZEN. Eerste Amersfoortsche Stoompersiiir. Amersfoortsch Oagblad SPORTHANDEL GROOTENDORST BINNENLAND Advertentiën is AFWEZIG. RECLAMES. Vac I4 regels 2.05, elite regel meer 0.50 39 Stationsstraat 16b Tel. 344 L, HOUBAER Langestraat 64, Amersfoort. Vacantle-Aanbiedlngen In Heeren- en Kinderkleeding. Afd. Advertentie Bureau Arnhemsche Poortwal 2a Tel. 513 Plaatsing van Ad vertenties in alle bladen zonder prijs- verhooging. DE WERELDKAMPIOENSCHAPPEN OP DEN WEG. De Italiaan Binda wereldkampioen Een bedroevend resultaat der Hol landers. De gisteren gehouden wegwedstrijd om het wereldkampioenschap voor amateurs- en be roepsrenners had het volgende resultaat T. (Wereldkampioen) Binda (Italië) 6 u. 37 m. 29 sec. 2. Girardengo (Ttnlië) 6 u. 44 min. 25 sec. 3. Piementesp (Italië) 6 u. 48 min. 20 sec. 4. Belloni (Italië) 6 u. 49 min 7 sec. 5. J. Acrts (België) (dc eerste amateur). 6. Grandi (Italië). 7. R. Wolke (Duitschland). De Hollanders wisten zich niet in de prijzen te klasseeren. Alleen dc renners Franssen en Bochum legden het parcours af, terwijl de ove rige Hollanders door vermoeidheid cn pech uit den strijd rookten. DE VIJFKAMP. Cross-country. Vanochtend is de cros-country verreden over een afstand van 3 K-jVI. Het parcours be vatte enkele kleine hindernissen. De serg. v. d- Pol had het ongeluk te vallen cn bleef bewus teloos liggen. Het bleek dat hij een armkwet- uur had opgeloopen. Per ziekenauto is hij \rop vervoerd naar het hospitaal. Naar wij \men is zijn toestand niet ernstig. was\itslag van dit gedeelte van den kamp T. Is 2. w\van Kervel (9.16) 3. serjP- Pasma (9.21 XA) 4. luit. Vtons (9-22) 5- luit. va?,et <9-42> 6. SMCBu{H'n (9-44K) 7. opper». Pi" 8. luit. Berghui <952*> 9. wachtm. Leck9®9^' TO. wm. Schmidt (lê®5*) 'uit. Voncken (10??,,. 12. wm. de Vos (10.14)'' 13. adj. van Dijk (T0.20H lult. van Hoorn (10.25) 15. wm. Hart (70.46) lö. wrn. Snor 00.55) luit. Schotman (10.56) lö. oppenv. Janssen (II.3) 19. kapt. Zagers (11.15) 20. luit. Ekknrt (11.23 f! serg. Bosch (15.6) 22. serg. van de Pol. Voetbal. ONJUISTE ELFTALOPGAVE. Het 2e elftal van H.V.C. moest in April de> gradatiewedstrijden spelen tegen Spartaan 3 en Baarn 2. De vereeniging H.V.C., gedreven door den begrijpelijken lust om haar 2e elftal zoo sterk mogelijk te maken, aldus „De Sport kroniek" bracht reeds in haar elftalopgave aan den N.V.B. over Maart enkele wijzigingen aan, in dier voege, dat een paar vaste spelers van het le elftal niet meer voor dat elftal werden opgegeven. Aan het Bondsbureau is dat, door welke oorzaak dan ook, ontgaan, met het ge volg, dat de opgave goedgekeurd werd, het geen eveneens het geval was met de ongewij zigde opgave voor April. H.V.C. kon dus in de 2 door haar 2e elftal in April gespeelde degra datiewedstrijden - die beide gewonnen werden de bedoelde spelers opnemen. Toen echter voor Mei weer dezelfde opgave werd ingediend, keurde de N.VJB. ze niet goed: drie voor het eerste elftal van H.V.C. opgege ven spelers moesten worden vervangen door drie andere, welke in April voor H.V.C. 2, doch in het grootste deel van het seizoen voor H.B.C. 1 waren uitgekomen. Dit trok de aandacht van Baarn en Spar taan, die daarop bij den N.V.B. reclameerden, Aan het verzoek om overspeling van de in April gespeelde wedstrijden kon echter niet worden voldaan, omdat het te laat was inge diend. De betrokken vereenigingen hadden, zoo- als terecht door den N.V.B. werd opgemerkt, gelegenheid gehad de elftalopgaven van H.V.C. te oontroleeren, hetgeen voor die vereenigin gen zeer zeker van belang geweest was. Eén en ander neemt niet weg, dat H.V.C. op onrechtmatige wijze haar tweede elftal ver sterkt heeft. Reglementair is er thans niets meer tegen te doen, maar de wijze, waarop H.V.C. 2 zich in de reserve 2e klasse gehand haafd heeft, is inderdaad hoogst afkeurens waardig. Zij noopt den N.V.B. om nog scher per dan tot dusver het geval was controle uit te oefenen on de elftalopgaven. 1 31-35 36-42 43 46 0.95 1.10 1.35 Breestraat 24 - Tetef. 81. GEMEENTEZAKEN. Restauratie O. L. Vrouwe Toren, B. en W. schrijven aan den Raad In Uwe vergadering van 5 Juli j.l., is dooi den Wethouder van Openbare Werken enz., de toezegging gedaan, dot wij het antwoord op de vraag, wat er van al de geruchten, die de ronde doen over vermeende knoeierijen, ge» pleegd bij dc levering van steen ten behoeve van den Onze Lieve Vrouwe Toren waar is, schriftelijk zouden geven en dat wij het maken van een steiger om bij het bewuste stuk te kun nen komen, zouden overwegen. Wij kunnen thans mededeclen, onder over legging van een afschrift van een brief d.d. 20 Juli 1927 van den deskundige Dr. v. d. Veeii, dat dio geruchten, zooals bij onderzoek ook door de Commissie van Bijstand in het beheer der Openbare Werken enz. en door ons is ge bleken, van allen grond ontbloot zijn, zoodat van ons geen voorstel is te verwachten om den steiger, zij het gedeeltelijk, opnieuw tc bouwen. AMERSFOORTSCHE INDUSTRIE EN HUISHOUDSCHOOL. Bevorderingen. Bevorderd van Iste klas naar de 2de klas-. (Hulp i. h. gezin) J. Beek, J. v. Dijk, G. van Empelen, M. Kreikamp, C. Kranenburg, T. Stem, M. Rooke, I. Vcenendaal, T. Voogd, A v. Vulpen, R. v. Werkhoven, M. Wijnands, M. Breukelaar, G. Doornekamp, G. Douma, N. v. Dijk, S. Koorens, J. Lablans, J. v. Maancn, R. Pegman, G. Rector, B. Tingen, J. v. Veen- schoten, J. v. Zuilen. Voorwaardelijk bevorderd J. Reinders, W. pierenburg. Van de 2e naar de 3c klas C. v. d. Bunt, Geertje Bijlsma, Geesje Bijls- Van de Tste naar de 2de klas (Industrieklas): Van de 2de naar de 3de klas (Industrie) G. Adders, C. v. d. Bunt, T. Burger, R. v. Doorn, H. Huisman, D. v. Ingen, H. Kolkman, J. Rijswijk, J. v. Slooten, M. Weeningh, G. Wildeman, T. Wolfswinkel, B. Zeilstra. Van do 3de naar de 4de klos (Industrie) A. Feenstra, A. v. Gelder, R. de Geer, A. v. d. Hart, P. de Jong, N. de Jong. Chi. Heimcn, J. v. d. Peppel, R. Sjaardema, J Vcenendaal, G. Wensink, J. Vervcy. Van de 4de naar de 5de klas (Industrie) R. Dorrepaal, M. Huting, H. Ruitenberg, C. Gijsbertsen, A. van Putten, M. Wouters. Tentoonstelling. Gisteren was er in de school gelegenheid het werk der leerlingen te bewonderen. De kleine expositie was wel de moeite waard eens aan dachtig beschouwd te worden Wij zagen er keurige handwerken, kleedjes, kussens, klec- dingstukken enz. Ook waren er talrijke cos- tuums tentoongesteld, door de leerlingen ver vaardigd. Voorts werk van de opleiding „Hulp in de huishouding", van de dienstboden oplei ding, van de industrieklassen. Een mooie col lectie tcekeningen van ontwerpen voor versie ringen vulde deze expositie aan, die in haar geheel een volledig overzicht gaf van hetgeen deze inrichting doet op het gebied van prac- tische handenarbeid Nijverheidsonderwijs. Voor de acten N VII en N VTII (huishoud kunde en waschbehandelingkoken en voe dingsleer) slaagden de dames C. Ambtman, A. P. Bouwers, G. J Bruin. A. M. Doude van Troostwijk, E. Lambers, M. J. Ridderhof, J M. van Vollcnhoven, H. M. Cal- lenbach, J. F. van Dobben, H. H. F. Hender son, M. J. Peyrot, J. E. G Vonkenberg, alle leerlingen der Amersfoortsche Industrie- en Huishoudschool. GARNIZOEN. Benoemingen. Bij het wapen der infanterie bij het 2Isto regiment is benoemd tot majoor, de kapitein W. H. Warnsinck, ing. 4 Aug. Bij het wapen der cavallerie bij het Isto Re giment Huzaren zijn benoemd tot majoor, de ritmeesters H. C. J. C. van Stockum en E. A. T. baron Creutz ing. 1 Aug.tot ritmeesters dc 1ste luit. jhr. 7. D. C. Quarles van Ufford en jhr. A. van der Goes Bij het wapen der artillerie bij het 5de re giment veld-artillerie is benoemd tot kapitein, de 1ste luit. J. van der Meulen. Kolonel A. van Mens, inspecteur der cava lerie en commandant van de lichte brigade, komt in het najaar in aanmerking voor bevor dering tot generaal-majoor. A. J. KRIEGER. Vroeger administrateur van de tram hier ter plaatse. Onze oud-stadgenoot, de heer A. J. Krieger, indertijd administrateur van de Amersfoort sche tram, thans woonachtig te Harderwijk, legt nog steeds een groote activiteit aan den dag, waar het betreft verkeersproblemen. Zoo lezen we in het Dagblad van Gouda een gedetailleerd plan voor een stadsautobussen- dienst voor Gouda, een der vroegere woon plaatsen van den schrijver, dat zeker aldaar zal inslaan. In hetzelfde artikel wordt met voldoe ning geconstateerd, dat de door den heer Kne- ger voorgesteld en in 1906 geopende gemeen tetram StadStation Oudewater waarvan de havermotors inmiddels door autotractie zijn vervangen nog steeds zeer rendabel is. De gemeente bedingt een pachtsom van ƒ3600 per jaar. Met grooten lof werd gewaagd van de hotel omnibussen te Harderwijk, die de men- schen voor een prikje van huis halen en bren gen. EXAMENS. Onze stadgenoote mej. M. S. Burgstede is te Amsterdam geslaagd voor het getuigschrift A der Nederl. Organistenvereeniging. Onze stadgenoot D. van Wijngaarden slaag de te Utrecht voor do diploma's Boekhouden van de Vereeniging van Leeraren en Mercu- rius. AMERSFOORTS MANNENKOOR Openlucht-concert. Zooals wij reeds hebben medegedeeld zal Amersfoort's Mannenkoor Dinsdag 26 Juli a.s. 's avonds half negen een zangavond geven in de muziektent in het plantsoen. Dit concert is des te belangrijker, omdat dc vereeniging dit den inwoners van Amersfoort wil aanbie den ter gelegenheid van zijn twintig-jarig be staan. Bovendien kunnen we mededeclen dat voor dit openluchtconcert dc medewerking is toegezegd van den te dezer stede gunstig be kenden hcldcnbaryton Jon van Rijssclberg te Don Haag, die een schat van Hollnndschc lie deren ten gchoore zal brengen. Het bestuur van Amersfoort's Mannenkoor roept echter do hulp in van het luisterende publiek om vooral tijdens het zingen de stilte in acht te willen nemen, die zoo noodig is om dc zangmuziek tot zijn volle recht tc loten ko men cn d<en zangavond naar* wensch te doen slagen. Wil men den zang in zijn volle waarde ge nieten dan is het noodig dot men den tekst kan volgen. Daarvoor worden programma's gedrukt die, tegen zeer matigen prijs 's avonds aan de muziektent verkrijgbaar worden ge steld. Ook zullen banken bij de tent worden ge plaatst. Deze zitplaatsen worden verhuurd a 10 cent per plaats de opbrengst daarvan is bestemd voor dc vereeniging Kinderzorg al hier. Het zal voldoende bekend zijn dat muziek en in het bijzonder zangmuziek een veredelen den invloed kan uitoefenen op dc karakter vorming der mensch. Mogen velen der toe hoorders door het aanhooren der te zingen liederen daarin niet alleen een gemoedsver- heffende tijdposseering vinden, maar moge het tevens aanleiding zijn dat velen zich laten in schrijven als lid ccner zangvereeni'ging. Amers foort's Mannenkoor zal zich daardoor reeds beloond achten in zijn streven naar verheffing van den mannenzang. EEN VERZOEK AAN HEN. DIE DE ZAAN STREEK BEZOCHTEN. Van V.V.V. in de Zaanstreek. De Zaansche vereeniging voor vreemdelin gen verkeer schrijft ons het volgende Velen Uwer lezers hebben de laatste dagen gebruik gemaakt van de Goedkoope Reizen der Nederlandsche Spoorwegen naar de Zaan streek. Onze V.V.V. heeft zich veel moeite getroost, Uwe plaats- of gewestgenooten over de Zaanstreek in tc lichten en hun ecnige prettige uren te bezorgen. Zou het te vee] gevraagd zijn, als wij in Uw blad onze eendagsgasten mogen vragen ons met enkele regels hun indrukken of mee ning over de Zaanstreek te melden Gaarne brengen wij dit verzoek hier over en tcckenen erbij aan dat dc Zaansche ver eeniging voor vreemdelingen verkeer gevestigd is Stationsstraat 59 te Koog aan dc Zaan. VERKEERSVERBETERING. Aan den Hoogeweg. Door de zorgen der Genie is de brug in den Liniedijk in den Rijksstraatweg van 'Amers foort naar Apeldoorn even voor den Proef tuin aanmerkelijk verzwaard en geschikt ge maakt voor het moderne automobielverkeer. Onder leiding van den Eerste-luitenant G. van Houweninge, werden deze werkzaamheden uit gevoerd door den aannemer J. de Kroon te Eist. Daarbij was een zoodanige voorberei ding en regeling getroffen, dat het geheele werk in twee nachten kon worden uitgevoerd, zonder dat het verkeer behoefde stopgezet to worden. Een woord van hulde komt zeker dan ook wel toe aan den Isten luitenant Van Houwenin- gen en den aannemer de Kroon, daar het zeer drukke verkeer over den Hoogeweg zoo goed als geen stagnatie heeft ondervonden. RADIONIEUWS. Vierlampstoestel. Van de „Transformer Works" te Amster dam ontvingen wij een bouwschema op ware grootte voor een vierlampstoestel volgens het z.g.n. schema Koomans. Het schema is zeeT overzichtelijk, terwijl daarbij tevens is aan gegeven, welke onderdeelen voor den bouw gebruikt kunnen worden, alsmede de waarde van weerstanden, condensatoren enz. Voor zelfbouwende radio-amateurs zal dit schema een goede leiddraad kunnen zijn. GEMEENTELIJKE ARBEIDSBEURS. Aanvragen van werkgevers. 4 dagmeisjes, 2 dienstboden, 3 keukenmeis jes, 2 koks, 2 stukadoors, 2 electr. lasschers, colporteurs. Beneden de 18 jaar. 4 fabrieksmeisjes, 1 lecrl. coiffeur, 2 leerl, bankwerkers, 2 mngazijnkncchts, I loopjon gen, fabrieksjongens. Aanbiedingen van Werkzoe kenden boven de 18 jaar. 1 bankwerker, 2 boekbinders, 3 broodbak kers, 3 chauffeurs, electriciens, 10 grondwer kers, 1 houtfraiser, 2 hulp in dc huishouding, 6 kantoorbedienden (mann.), 1 kantoorbediende (vrouw.), 7 kantoorwerksters, 6 kleermakers, 1 kruideniersbediende, 8 letterzetters, 1 loop knecht, 62 losse arbeiders, 2 machinale hout bewerkers, 1 machinist-stoker, 4 magazijn knechts, 11 metselaars, 3 meubelmakers, 1 monteur, 10 opperlieden, 2 reizigers, 1 rijwiel hersteller, 7 huisschilders, 5 schoenmakers, 27 sigarenmakers (3 ged. werkloos), 3 smeden, 2 slagers, 1 stoker, 2 strijksters, 2 suikerwerkers, 1 tabaksbewerker, 19 timmerlieden, 1 voeger, 3 voerlieden, 7 werkvrouwen, 3 wevers, 1 win kelbediende, 2 winkeljuffrouwen, 1 koffer ma ker, I chauffeur-monteur, 1 meesterknecht-si garenfabriek, 1 lompensorteerder, 8 schilsters, 1 broodbezorger, 1 emballeur, 1 expediticknccht, 1 motorschipper. Beneden de 18 jaar. 1 leerl. kruidenier, 1 atelier-naaister, I win keljuffrouw. WEERBERICHT VerwachtingMatige tot zwakke. Zuidelijke tot Westelijke wind. Betrokken tot zwaar be wolkt. Aanvankelijk nog regen met geringe kans op onweer. Later iets koeler. AGENDA. D a g e 1 ij k s Cinema Royal, Langestraat. Hotel „De Witte." Concert. Theetuin „Amersfoortsche Berg." Middag en Avondconcert. Kunstzaal „Sierkunst", Utrechtscheweg 111. Museum Flehite, Westsingel. Leeszaal Handelsregister, Arnh. weg 23. Theosofische Bibliotheek, Laantje 3. Openbare Leeszaal (met Jeugdleeszaal) en Bibliotheek. Muurhuizen 9 Princess-room. Zondag middag- en avond concert. Danszaal Klaessen. Zondag Dancing. De Arend. Vrijdag, Zondag, Maandag en Dinsdag Bioscoop. 28 Juli. Mij. tot Nut van het Algemeen. Zang avond muziektent Plantsoen. 30, 31 Juli, 1 Aug. de Valk Jongelieden Ge heel Onthouders Bond 20 Aug. de Valk. Bokswedstrijden. 5 Oct. dc Valk. Feestavond „Neptunus". 12 Oct de Valk. Tooncel Geld. Blinden Ver. 12 Nov. de Volk. Feestavond B. A. N. S. 19 Nov. de Valk. Frysk Sclskip Feestavond». 1 Dcc de Valk. Jongclingsverceniging. BURGERLIJKE STAND. Geboren Christina, d. v. Petrus van Burg steden en Hendrika van Oostveen. Albert z. v. Evert van de Biezen en Jacoba Dijkhuizen, Ge- rarda, d. v. Philippus Buitenkamp en Maria Ge- rarda Albertha van Keken, Joanna Francina, d. v. Petrus Antoon de Vries cn Margaretha Ru- thera de Bruijn. Ondertrouwd Arnoldus Grijns en Mabel Louise Spencer Elcc. Dirk Mus en Anthonia Gerardina van den Berg, Lecndert de Wit en Anna Bernardina Schimmel, Gerrit van den Berg en Gerarda Veenendaal. Johan Muijen en Guurtje Houtzager, Gerard van Dijkhuizen en Gerdina Helena Blombergen, Aalbcrt Berculo en Antonio Pauline Kühlcr. Cornelis Sisselaar en Frederika Stephan. GehuwdJohannes Krijn Buiteman en An toinette Cornelia Dijkstra. Overleden Nicolaas Hcilijgers, oud 74 jaar, echtgenoot van Elisabeth Scheepmaker. Geert Hovenier, oud 83 jaar, weduwnaar van Albertje Breg. Hendrik Bruin Slot, oud 68 jaar, echtge noot van Grietje Snijder. WIELRIJDERS. Fietslantaarn aansteen 9 uur 39 min. AMERSFOORTSCHE ZWEMINRICHTING. De temperatuur van het water bedroeg 64 graden. NEDERLANDSCHE BANK. Beleening op Binnenl. Effecten 4% Beleening op Buitenl. Effecten 5 BREKEN INGSKOERSEN Off. Not Niet Cft. Not. 21 juli 22 Juli 12 uur Londen12.11% 12.12 Berlijn69.81* 59.33J Parijs9.77i/2 9.77 y2 Brussel84 70 34.70 Zwitserland48.07$ 43.10 Weenen35.15 35.17* Kopenhagen..66.77j 66.77$ Oslo64.50 64 55~ Stockholm66.90 66 87* New-York2.49% 2.49.60 SANATORIUM BERG EN BOSCH APELDOORN. Het zesde jaarverslag. Het zesde jaarverslag uitgebracht door den geneesheer directeur Dr. W. Bronkhorst, kan alweer eenige belangrijke gebeurtenissen ver melden, die wijzen op den sterken groei van deze inrichting. Het voortdurend tekort aan vrouwenplaatsen was aanleiding tot den bouw van een nieuwe afdeeling voor 25 vrouwelijke patiënten. Belangrijker echter was de oprichting van speciale werkplaatsen voor de mannelijke en vrouwelijke patiënten, waar onder eigen lei ders produktiove arbeid wordt verricht, groo- tendeels bestemd voor den handel. De nieuwe organisatie der arbeidsthcrapio werd tevens aanleiding tot stichting van een nazorg-kolo nie, aanvankelijk alléén voor mannen. Deze ko lonie wordt gevormd door patiënten, die hun gewone kuur volbracht hebben, maar nog niet voldoende krachtig zijn om den strijd om het bestaan in de vrije maatschappij aan te bin den. Zij hebben een afzonderlijke verblijfplaats, cr« volgen een leefregel, die afwijkt van dien van het sanatorium. In 1927 zal deze Nazorgkolonie „Werk plaatsen Berg en Bosch" nog worden uitge breid, zoodat plaats zal zijn voor 20 mannen en 15 vrouwen. Een uitvloeisel van deze organisatie der ar beiderstherapie en nazorg was de vorming van een speciale organisatie voor de finantieering van de arbeidstheropie cn de nazorg, onder den naam „Werkplaatsen Berg en Bosch". De voornaamste taak van deze organisatie is de technische en commercieele belangen van de arbeidstherapie te behartigen. Het verslag vermeldt een totaal van ruim 97.000 vcrpleegdogen, waaronder 3.600 voor de nazorg-afdeeling. De maximale bezetting met inbegrip van de nazorg bedroeg 280 patiënten. 330 volwassenen werden in 1926 na vol brachte kuur uit de behandeling ontslagen. 80 was bij het vertrek hersteld, resp. veel verbeterd, 11 matig verbeterd, 7% niet ver beterd, en 6 patiënten overleden. Naar de va liditeit beoordeeld was 79% vol-valide, 9% gedeeltelijk valide en 12 invalide bij het ontslag. De gemiddelde kuurduur was 206 dagen. In de kinderafdeeling werden 97 kinderen na volbrachte kuur ontslagen daarvan waren 90% hersteld, resp. veel verbeterd, 7% wei nig verbeterd, 2 niet verbeterd en I overleden. De gemiddelde kuurduur bedroeg 191 dagen. De uitvoerige finonticcle gegevens wijzen op een zeer voordeeligc exploitatie, tengevolge van de steeds hooger opgevoerde efficiëntie van het bedrijf. Ook de Winst- en Verliesrekening van de „Werkplaatsen Berg en Bosch" zijn, gelet op de moeilijke omstandigheden waaronder ge werkt is, niet ongunstig. Het nadeelig saldo is 208.— dat door giften wordt gedekt, ter wijl 40C0.verplcegkosten en 1000. saloris voor nazorg-patiënten is uitbetaald. HET Ï9e INTERN. ESP. CONGRES TE DANTZIG. De Nederlandsche Regeering zal zich' door den heer Ir. J. C. Isbrükor te den Haag, offi cieel doen vertegenwoordigen op het a.s. XlXe universecle Esperantisten Congres te Danlzig, alsmede bij de inauguratie van het gedenkteeken op het graf van Dr. Zamenhof t« Warschau. DE LEIDSCHE HUURVERORDENTNG GESCHORST. B en W. van Leiden hebben ter kennis van do leden van den Gemeenteraad van Leiden gebracht, dat van den Minister van Arbeid, Handel en Nijverheid het bericht is ingeko men, dat de verordening ter voorkoming van onredelijke opdrijving van huurprijzen van woningen is geschorst tot I October 1927. De Heer en Mevrouw G. J PRINS—MEEWIS hebben het genoegen IJ ken nis tc geve-n van dc geboorte van hun zoon HARRY JAN. Amersfoort, 21 Juli 1927. Bn-nulfusstraat 27. Voorloopig kosteloos. Bij vonnis der Arrondisse ment s-Rechtbank te> Utrecht d.d. 20 Juli 1927 is verklaard in staat van faillissement J. KIP, wonende tc Amersfoort, Kapehveg 41, van beroep sergeant-kok, met benoeming van den Edelachtbaren Heer Mr. J. I. WIJNSTROOM, tot rechter-commissaris en van ondergPteekcnde. tot curatrice, Amersfoort, Varkensmark-t 15a. De Curatrice, Mr. W. J. C. v. YOLLENHOVEN Tandarts aanbreken, brengen wij beleefd in Uwe herinne ring de groote sorteering welke wij hebben in be- noodigdheden voor uit- stapias, pic n'c's elc. Arnh str. 1a hoek Yarkensmaikt. Tel. 941.

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1927 | | pagina 3