óébhim. ^ILLUSTRATIES Bij de talloozen die ter gelegenheid van Hindenburg's tachtigsten verjaardag kwamen gelukwenschcn 'behoorde ook dit troepje, gefotografeerd voor het Paleis aan de Wilhelmstrasse: een aantal kleinkinderen van den president. Rechts Hans Hartmut, de zoon der oudste dochter van Hindenburg met Helga en Gertrud, de dochters van majoor Hindenburg, zijn zoon. De Zaanl. Zeilver. heeft tot besluit van het wedstrijd seizoen nationale onderlinge zeil- en motorbootwed strijden gehouden op de Voorzaan en het IJ. Tijdens den kamp der Scheldejollen. Dr. de Bloeme zal op 16 October a.s. den dag herdenken, dat hij voor 25 jaar als directeur van het Amster- damsch Sanatorium Hoog-Laren in dienst trad. De thans voltooide waterpartij in het nieuwe Busum, aan de Burgemeester 's Jacoblaan, tot voor enkele jaren hoog boschterrein, de zgn. boschjes van Verbeek. Zie elders. Maandag werd te Eninicn de nieuwe burgemeester Mr. J. L. Bouma geïnstalleerd. V. I. n. r.: D. A. Frijlink, Mr. J. L. Bouma, Mevr. Bouma, J. Haddus, II. Jeltes. Zatcrdagmid lag is te Bern overleden de heer Baron Gevers, to* voor korten tijd, Nedcrlandsch gezant te Berlijn. Teneinde de doorvaart van een paar locomotieven mogelijk te maken werd Zaterdag de brug bij het Schepradgemaal aan den Zeeburgerdijk door een drijvende bok... even weggenomen, en daarna weer op haar piaais gebracht Het wegsleepcn van rtp bmer. Na aankomst van den Deenschen gymnastiekpropagandist Niels Bukh, Zondagmiddag te Amsterdam. Naast den gast uit het Noorden wandelt dr. E. van Minden, voorz. van den Amst. Turn bond, die de demonstratie en cursussen organiseert en dr. Lund van de Deensche vcreeniging. De dochter van den mysterieuscn monnik Rasnoetin, die in het Ruslanl den laatste oorlogsjaren zulk een noodlottigen invloed gehad schijnt te hebben... be vindt zich thans op een <danstournee door Amerika, Ter gelegenheid van de drie Octobcrviering te Leiden werd een grootte allegorische optocht gehouden in verband met den te stichten I.eidscben Hout. Een van de fraai ste praalwagens uit den stoet voorstellende bontgekleurde vlinders. DE 3 OCTOBER VIERING TE LEIDEN Een oud moedertje dat de goede feestjaren in ontvangst heeft genomen.

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1927 | | pagina 4