ST. MORITZ BEDEKT MET SNEEUW. Op tal van plaatsen in Europa is plotseling een wintcrsche kou ingetreden Hoe St. Moritz. waar binnenkort de Olympische winterspelen gehouden zullen worden, er op 't oogenblik uitziet. ROOKGORDIJNEN UP ZEE In Amerika maakt men op 't oogenblik veel werk van de uit den wereldoorlog bekende gordijnen van rook. Een legervliegtuig wist .n neringen tijd het uitzicht van het groote oorlogsschip „Virginia'* totaal te belemmeren. Max Hölz, de com munist die wegens moord gevangen zit, is een der gelukki gen die de Orde der Roode Banier kreeg. F. J. Torlaak. de Arnhemsche com missaris van politie, werd voor een kwart eeuw tot comm.. benoemd. Een gezicht op Pittsburgh (Amerika) dat zoo verschrikkelijk getroffen is door de ontploffing van een gashouder, waardoor honderden -verongelukt zijn. Woensdagmiddag is te Boekelo een kolentrein tegen stilstaande wa gons op het terrein der Boekclosche Stoombleekerij geloopen, waar door de wagens met kracht tegen het ketelhuis opvlogen. De muur werd finaal ingedrukt Een der wagons vier slechts een halven meter van den zéér hoogen schoorsteen. De Minister van Staat Jhr. Mr. Dr. H. A. var? Karnebeek. oud-Minister van Buitenland- sche Zaken en Mevrouw van Karnebeek, geboren Baronesse van Wassenaar van Rosande hopen Zondag 20 dezer hun 25- jarige echtvereeniging te nerdenken Een foto van den heer en mevr. van Karnebeek T)ê Amsterdamsche Vrouwelijke Studenten Vereenfglng viert haar vijfde Lustrum. Donderdagmorgen zijn de feestelijkheden op aardige wijze ingezet met een optocht Voor het clubgebouw van de Amsterdamsche Vrouw Studenten Vereeniging werd door de icdea het Studentenlied gezongen terwijl do senaat op hot balcoa dezen zang aanhoorde Dc overstroomingen in Nieuw Engeland zijn, zelfs voor Amerikaan- sche afmetingen, ontzaglijk geweest De schade bedraagt ver over de 25 millioen gulden en er waren vele dooden. De spoorbrug te Bratt- leboro en wat er van overbleef. De Maquette van de Overdekte Zweminrichting van de .,N.V. De Sportfondsen". In September 1928 wordt deze inrichting die gebouwd wordt aan de Linnacusstraat te Amsterdam geopend. De Zweminrichting krijgt twee bassins, waarvan het diepe de afmetingen van 25 X 15 M. en het ondiepe 13 X 10 AL heeft. Het nieuwe gebouw van het Agentschap der NecL Bank te Den Haag. (Architecten Posthumus Meyjes en Van der Linden). Te Hilversum werd Donderdag een Spring-Concours gehouden van je K. N. S. V. Een foto van Luit Pahud ie Mort&uffes op ..Vat'en" die den eersten prijs won-

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1927 | | pagina 12