DE FAAM" Naar „De Faam" St. NICOLAAS-CADEAUX ENORME VOORRAAD ZAKDOEKEN Prachtvolle Collectie HANDSCHOENEN Wol en Vesten, Tiuien en Pull overs Moderne Heeren Dassen en Zelfbinders SCHITTERENDE OVERHEMDEN Zijden en Wollen SHAWLS Jongens en Heerenbretelles Luxe doozen Zeep Fantasie Zeep LANSESTRAAT 5 Evenals andere jaren is ook dit jaar St. Nicolaas als gast in ons magazijn om zijn goede gaven aan groot en klein uit te deelen. Voor een ieder heelt de goede Sint iets moois, maar vooral voor de jeugd is dit jaar al bijzonder goed gezorgd. Een keurige collectie Speelgoed zal St. Nicolaas gratis aan Uw kinderen uitreiken. Geschikte mooie en nuttige, St. Nicolaas-Cadeaux vindt U in „DE FAAM". Hetzij voor Dames ol voor Heeren ol Kinderen. Bij ons vindt U een enorme keuze voor zeer goedkoope prijzen. Onze enorme voorraad stelt ons in staat een ieder naar behooren en tot volle tevredenheid te bedienen. Wij garandeeren U steeds iets goeds voor weinig geld. Wij brengen een zeer uitge breide sorteering prachtvolle Ons op bijzondere wijze georganiseerd inkoopsysteem berustend op jaren lange ondervinding en groote warenkennis bezorgt U dikwijls de grootste voordeelen en maakten ons reeds lang tot een der meest „vertrouwde adressen" in den Manufacturenhandel. Onze prijzen zijn buitengewoon laag dikwijls lager als menige Uitver- koopsprijs. Zakdoeken 3 en 6 stuks in doos luxe opmaking vanaf 18 cent tot f 2. Kinderzakdoekjes met aardige pop petjes vanaf 4f4 cent. Jongenszakdoeken met rand vanaf 9 cent. Dames Zakdoeken met mooie ge kleurde randen vanaf 12T4 cent. Groote Heeren Zakdoeken vanaf 12% cent. Fantasie Heeren Zakdoeken met moderne randen 28 cent. Het is wel eens interessant prijzen te vergelijken maar dan ook de Kwaliteiten, welke voor den prijs worden aangeboden. U bewijst ons een dienst door dat eens te doen. Wij zijn geenszins bang voor den uitslag. „DE FAAM" is een goed en zeer vertrouwd adres. tegen alelrlaagste prijzen. Gebreide kinderhandschoenen vanaf 29 cent. Gebreide dameshandschoenen alle maten vanaf 49 cent en hooger. Sterke tricot dameshandschoenen vanaf 49 cent. Gevoerde tricot Dms. handschoenen 59 cent. Tricot Dms. handschoenen met kap, 59 cent. Heeren Handschoenen gebr. en tricot 80 cent. Enorme voorraden prachtig voor St. Nicolaas-Cadeau. Jongens en Meisjes Vesten vanaf i 1.23. Pull-Overs vanaf 89 cent. Wollen Dms. Vesten f 1.78,2.45, 3.50, 3.90, 4.90. Sterke Wollen Jongenstruien vanaf 79 cent. Nieuwste soorten. Grootste sorteering. Zijden zelfbinders vanaf 25 cent Gehaakte zelfbinders vanaf 16 cent Groote sorteering strikjes voor dubb. boord. Zijden Cachenez Het is in het geheel niet moeilijk om voor Heeren een geschikt St. Nico- laas-Cadeau te vinden! Als U maar naar „DE FAAM" gaat, daar vindt U nog eens een sorteering Nieuwste streepen met lose boord vanaf 1 1.48 Prachtig Percal overhemd alle maten Reclame f 1.89 Betere soorten f 2.25, 2.95, 3.95 Prima Wit Piqué Overhemd 2.55 En dan niet te vergeten onze sor teering mooi en goedkoop Prachtige Fantasie Shawls 98 ct. 1.45— 1.95 tot 7.50 Zijden Tricot Shawls vanaf 79 cent tot de beste kwaliteiten. Wollen Shawls vanaf 69 cent. voor spotprijzen. Goed en Solide. Zeer gr. sorteering zeepen in luxe verpakking. Doozen Zeep vanaf 12 cent. Zeer mooie reclamedoos met 3 stukken prima zeep 36 cent Onze Fantasiezeep trekt weder alge meen de aandacht. Onze Zeepvruchten zijn buitenge woon mooi en op 't eerste gezicht niet van natuurlijke vruchten te onderscheiden. Zie vooral onze etalages hiervoor. Wilt U uw ge'd goed en nuttig besteden, koopt dan uw St. Nicolaas carfeux in den bekenden yoedkoopen Amersf. Manui handel y Boldoot's Eau de Cologne en Odeurs. Schitterende collectie luxe flacons, buitengewoon voor St. Nicolaas-Cadeau. Alle Boldoot-artikelen tegen minimum prijzen. voor een mooi Kanten kleedje, Theekleedje of Tafellooper, dan weet U zeker, dat U wat goeds krijgt, een sorteering als nergens anders. Allerlaagste prijzen. WEET U wel dat wij een reuzen- sorteering Tafel-, Kapstok- en Divankleeden voor U in voorraad hebben? WEET U een mooier en nuttiger St, Nicolaas-Cadeau, dan een mooi solied Tafelkleed uit „De Faam", wat iedere huisvrouw steeds wel kom is. Wij hebben vooral ook in de betere Wollen en Pluche Tafelklee- den een sorteering, zooals U wellicht nergens vinden zult. Door onze ver bindingen met de beste fabrikanten leveren wij U het beste tegen mati gen prijs. Ons prachtvol Reclame Pluche Tafelkleed, kost slechts f 6.90 Een goed Wollen Tafelkleed f 2.90 Groote sorteering Waschechte Tafelkleedjes vanaf 39 cent. Kapstokkleeden, vanaf f 1.58 Divankleeden, vanaf f 4.90 Gobelin Tafelkleeden 2.90, 3.65, 4.65, 5.65 Chenille Tafelkleeden, zeer mooi f 5.90, 6.90 LET WEL! Wij brengen u nog een groote sorteering in: Theemutsen, Salonkussens, Kapstokken, Piëde stallen, Scboorsteenkleeden, Werk mandjes, Poppenwiegen, Kinder stoelen, enz. Grootste sorteeringen - Prima kwaliteiten - Lage prijzen

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1927 | | pagina 7