De hertog van York heeft een bezoek gebracht aan de Londensrhe beestenmarkt. Men ziet hem (X) links, toekijken tijdens de keuring van schapen. Rechts, een eerste prijswinnaar op de tentoonstelling, lien bijzonder soort van Westcrsche Hooglanders, let op den korten bouw en lange beharing. Op het ijsclubterrein te Amsterdam wordt than» een proef genomen met een uitvinding van Ir. D. Y. Lem (links). Onder de oppervlakte van het water, cirra 3 c.M. wordt een rooster van ge vlochten ijzer aangebracht Volgens berekening van Ir. Lem zal het water boven dit rooster in. een kortoren tijd bevroren zijn dan anders, zoodal het mogelijk zal zijn met een of twee dagen vorst reeds schaatsen te rijden. De heer Lem noemt dit wijs dan „gewapend ijs". De minister van Marine a. L de heer Lamboov. kwiam Woensdagmorgen te 8 u. 39 te D «rdrecht aan, tot het brengen van een bezoek aan het oefeningsterrein der pontonniers te Pnpendrecht. Daar werden deer een zestigtal zeemiliciens oefeningen gehouden. Van rechts naar links Min» Lambooy, Gen. majoor inspecteur der genie J. E. Roorda, en de Schout-bij-nacht L. J. Quant Voor onzen gezant Jhr. Dr. C. G. W. F. van Vmienburch, was in hei gezantschapsgebouw te Prussel e°n .Chnpelle Ardente" ingericht. Een kijkje in de rouwkapel. Woensdagmorgen is op 1e Schcepsw m f .Concordia" van de firma Sevmons- bergen te Amsterdam, met gond gevolg een nieuwe motorveerboot, ge bouwd voor rekening van de Gein. Tram te Amsterdam, te water gelaten. i)e prins van Wales tii de ietwat beklemmende plechtigheid in de Albert Hall. te Londen Men ziet hem een der 32 nieuwe lampen aansteken op den jaardag van .Toe H", de vereeuiging van oud strijders. Woensdag werd het stoffelijk overschot van wijlen jhr. dr. C G. W. F. van Vredenburch van Brussel naar den Haag overgebracht. De rouwstoet op de Boulevard Regent te Brussel op weg naar de Gare du Midi In de Albert Hall te Londen heeft een plechtigheid voor oudstrijders plaats gehad. Een foto gemaakt nadat de 32 lampen der nieuwe gcstichtsafdeelingen door den prins van Wales waren aangestoken.

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1927 | | pagina 4