\lï. ÏÏÈKïm f Een gezicht op de baan der Deventer IJsclub tijdens den Nationalen Wedstrijd in het Sshoonrijden voor Dames om het Provinciaal Kampioenschap van Overijssel. Alweer een muzikaal wonderkind! De 7-jarige Jacqueline Nou/rit heefi als pianiste te Parijs een verbijsterend succea gehad. De makkers van wijlen Pisuisse hebben zich verdenigd tot een troepje, dat den naam van zijn vroegeren leider zal mogen voeren. V. L: Paul Collin, Maryke van Tooren, Sofia Galiirué, Hans Snel en aan den vleugel, Henk Stuurop. Twee wereldnamen: Anna Pavlova, de öanskonm- gin, en Mary Fickford, de ster van het filmdoek. Een foto van den leider der Engelsche liberale partij Lloyd George die een reis naar Zuid-Amrika heeft aanvaard. Mej. J. van Wijngaarden en de heer G. F. van Balen men herinnert zich het tweetal ongetwijfeld van vroegere wei strijden hebben te Deventer het provinciaal Kampioen schap schoonrijden voor paren behaald. DR1JFI.TS BEDREIGT VEERBOOT. Over een groot gedeelte van de Maas bevindt zich op het oogenblik drijfijs waar door de Schipbrug te Hedel moest worden weggenomen. De overtocht over de rivier dient dus per pont met sleepbooten te geschieden. V; Een snapshot van schen eezant. Ch. rijn aankomst den nieuwen Belgi- Maskens (X), aa te Den Haag, Else Goldschmie.1. van de Berlijnsche bank van dien naam. is de eerste vrouw die op de beurs te Berlijn ia toegelaten. Biuhard Wag? er's weduwe viert 25 December. a.s. haar OOsten verjaardag. Woensdagmorgen f9 van een schuur achter de boerderij Amsteldijk 202 te Amsterdam, de achterkap ornlaaggestort. waardoor een knecht, die op den zolder sliep, tusschen dak en zolder raakte. De knecht J. van Dijk i6 door de brandweer bevrijd en naar het Binnengasthuis vervoerd. J. Mc. Neill. de nleu- de gouverneur-ge mo raal van den Iep» schen Vrijstaat. Hem wacht een moeilijke taak.

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1927 | | pagina 12