Jmm ONZE .ILLUSTRATIES Onder groote belangstelling heeft „Apollo" Zaterdagmiddag In Bellevue te Amsterdam gerecipieerd. Zoowel binnen- als buitenlanders hebben de sympathieke vereeniging bij haar vijf-en-zeventigjarig bestaan gelukgewenscht. Een groep gasten tijdens de receptie. Eerste rij v. I. n. r.C. J. Q. Klomp, H. E. J. Hoopman, A. de Beus Jr., Jac. de Denys (v.z.), Fred. J. Roeske (dir.), F. H. de Zwart, H. Ipenburg en B. Meyer. Tweede rij van 110: C. Teders, P. Gerbrands, H. E. Schaffer, Joh. B. Soute, Ph. B. Fontaine, G. A. C. Goos, J. Peelen, M. Visser, A. Meyer en W. t Doortmont. Door de Amsterdamsche burgerwacht en Het Roode Kruis zijn te Halfweg demonstraties gehouden. Verondersteld werd dat de kruitfabriek aldaar ïn de lucht gevlogen was. Hoe men gewonden in de booten laadt. De eigenaar van een hotel te Valkenburg vond dat hij te hooge belasting moest betalen voor het plaatsen van stoelen en tafeltjes voor zijn café. Hij kwam eohter op het origineel idee om zijn stoelen eenvoudig aan den muur te hangen. Op de M.E.T.S. te Scheveningen zijn onder groote belangstelling de slndwedstrijden der internationale tenniskampioenschappen gespeeld. Mej. Kea Bouman (links) die van mej. Aussem het dames-cnkelspel von. Achter hen de heer Broese van Groenou, voorzitter N, L. T. B Op de Alg. Begraafplaats te Haarlem is een gedenkteeken onthuld voor Jaap Eden, den bekenden kampioen-schaatsenrijder en wielrenner. De voorzitter van het N. O. C., baron gchimmejpenninck v. d. Oye, onthult heb monument* De xeilvereeniqing schillendo zeilwedstrijden gehouden. Drie foto's uit de wedstrij van Zondag. Links boven: ,,Cassiopeira", winnaar in de sterklasse; daarnaast da .,Het IJ" heeft Zaterdag en Zondag op de Zuiderzee en Bulten IJ verschillendo zeilwedstrijden gehouden. Drie foto's uit de wedstrijden ïesmetcr „Kemphaan", bestuurd door H. J. Pluygers, die twee keer van do zes- meter »,De Ruyder" won. Onder; da start van de Regenboogklasse. DE DUMONCEAU BEKERRIT. •I..W. Wittenberg, die op een Simplex aan den Dumonceau bekerrit declnoomt, passeert Malmedy. Op dc Rijswijksche wielerbaan zijn Zondag de nationale wielerkampioenschappen verreden. De stpri dor amateurs yoor het kampioenschap zonder gang making oyer cor afstand van 50 km.^ HET ..EEKSCHILLEN", een in het oosten van ons land nog zeer sporadisch voorkomend handwerk. Men schilt na het verscjvgehakte houl met .de rugzijde van oen kleiR hand-bijltje te hebben beklopt.

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1928 | | pagina 4