H. Mulder A, J, J, y. Nimwegen L, Vrouwenstraat 12 1 VOOR ONZE HUISVROUWEN AGENDA. AdvertenLên Flinke deurenreiziger Vioo'- en Piano onderricht. A. KRIJGSMAN, Blofimen Jaaische Binnannoort, Ons nieuwste succesartikel Adverfeeren doet Verkoopen GEMEENTELIJK GRONDBEDRIJF. De waarde van de in het bedrijf aanwezige gronden. B. en W. berichten den Raad: Ingevolge het bepaalde bij artikel 8 van de Verordening betreffende het Gemeente lijk Grondbedrijf hebben wij de eer U, onder overlegging van het taxatierapport, mede- deeling te doen van de uilkomsten van de schatting van de waarde van de in hei bedrijf aanwezige gronden op 1 Januari 1929 Het totaal der taxatie bedraagt ƒ.4.130.180. De boekwaarde volgens de balans per 1 Januari 1928 bedroog 3.306.139,21 A. Over 1927 moet bij. deze boekwaarde nog worden bijgeschreven 7ft.749.9iM, zoodat op 1 Januari 1928 de boekwaarde werkelijk bedraagt 3.37G.889.1G. Daar de boekhouding over 1928 nog niet is afgesloten, kunnen de resultaten van het bedrijf over dat jaar nog niet met de juiste cijfers worden aangegeven, aangezien echter voor ruim 300.000 grond is verkocht tegen behoorlijke prijzen, zal in dat jaar in geen geval meer dan 70.000 moeten worden hij geschreven, zoodat dan cle boekwaarde wordt 3.376.889,10 en 70.000, dus 3-i46.889.lG. Wegens verkoop in 1928 zal van de boek waarde over dat jaar worden afgeschreven een bedrag van minstens gelijk aan dat van 1927 of 162.000, zoodat per 1 Januari 1929 de boekwaarde is te stellen op ongeveer 3.284.889,16. Daar de taxatie hooger waarde aanwijst dan de aldus berekende boekwaarde zal toepassing van artilcol 8, 2e lid der Veror dening niet plaats hebben. POLITIENIEUWS. Onverzorgd kind achtergelaten. Alhier werd tegen een vrouw proces-ver- baal opgemaakt, omdat zij haar kind in hulpeloozen toestand heeft achtergelaten tol wiens verzorging zij wettelijk verplicht was. Korte borichten. Tegen een bestuurder van een auto is pro ces-verbaal opgemaakt, omdat hij heeft ge leden zonder voorzien te zijn van voor- en achter verlichting. Vier wielrijders zijn bekeurd terzake bui ten noodzaak een trottoir berijden. Tegen een manspersoon is proces-verbaal opgemaakt terzake ongerechtigd loopen op d->n spoorweg. Een wielrijder is bekeurd terzake onge rechtigd op Zaterdagavond de Langestraat berijden GEEN SNELTRAMS AMERSFOORT— ZEIST. Een afwijzende beschikking van de Ned. Buurtspoor weg-Mij. Bij de Kamer van Koophandel en Fa brieken voor de Gelderschc Vallei is een afwijzende beschikking ingekomen van de Nederlandsche Buurtspoorweg-Maatschap pij op het verzoek der Kamer om sneldien- sten der tram in te leggen op het traject AmersfoortZeist. EEN FANTASTISCHE VISCHKWEEKER Verschillende personen de dupe van een dubicuso onderneming. Sinds ecnigen tijd gingen er in de stad geruchten, dat er hier ter stede en wel aan den I-Ioogeweg een vischkweekerij zou worden opgericht. En inderdaad zijn op een terrein aan den Hoogeweg, ongeveer ter hoogte van de Tweede Steeg enkele bass.ns voor dit doel gegraven. Wat toch was het geval. Een zekere Ringswelsky, die beweerde een Pool te zijn, doch later bleek een Duitscher van origine te zijn, afkomstig uit Mecklenburg, wilde na eenigen tijd bij een familie hier ter stede als huisknecht te hebben gediend, hooger op. Hij wenschte een groote vischkweeke rij op te richten in zijn huidige woon plaats. Door middel van advertenties in de bladen vroeg hij arbeiders, en personen die geneigd waren een borgstelling te geven voor zijn onderneming. Hij vond inderdaad enkele hiertoe bereicl terwijl ook eenige personen werden gevonden, die hun geld staken in deze dubieuze onderneming. Er werd begonnen, met de aanleg van de be- noodigcle bassins, doch na eenigen tijd had Ringswelky geen contanten meer om de arbeiders hun loon uit te betalen. Een aan nemer uit Scherpenzeel had eenigen tijd nog een bedrag uit eigen zak beschikbaar gesteld doch teslotte had deze geen ver trouwen meer in de zaak en staakte hij zijn voorschotten. Om nog eenig vertrou wen te wekken, beweerde de Pool nu eens dat hij een groote erfenis was te wachten, dan weer, dat hij van een huitcnlandsche bank ieder oogenblik een aanzienlijk be drag zou krijgen. Ook de regeering zou, zoo beweerde hij, zijn onderneming met subsidie steunen. Enkele arbeiders, die nog steeds een goed vertrouwen in de vischkweekerij hadden, werkten nog eeni gen tijd loor. Dit vertrouwen werd nog ge sterkt ct"or het feit. dat plotseling op het terrein een groote Diesselmotor verscheen, die via een Rotterdamsche firma was los gekregen, cn die het water uit de Beek in de bassins moest pompen. Thans echter is de fantastische visch kweekerij plotseling verdwenen. Waar hij zit, weet niemand. Vermoedelijk heeft hij zijn „Heimat" weer opgezocht. De Woudenbergsche politie, dc bedoel de terreinen resorteeren klaarblijkelijk onder Woudenberg die deze mysteri- euse zaak in handen heeft, heeft g racht nadere informaties in te winnen bij de adressen, die de „Pool" als relatie's had °pgegevcn, doch deze adressen bleken al len gefingeerd. Het onderzoek wordt echter voortgezet, maar intusschcn zijn heel wat goed-geloovigen, die een goed vertrouwen hadden in den man cn zijn onderneming er een aardig bedrag bij ingeschoten. HERDENKING UNIE VAN UTRECHT. „Johan van Oldenbarneveldt en de Unie van Utrecht". Ter herdenking van den 350sten verjaar dag van de Unie van Utrecht, gesloten op 23 Januari 1579, zal dr. R. Mi edema, voorzit ter van de Volksuniversiteit alhier, een voordracht met lichtbeelden houden voor do leden der Volksuniversiteit en verdere belangstellenden, op den herdenkdag, a.s. Woensdag, 's avonds te 8 uur in het gebouw der Theosofische verecniging in do Regen tesselaan. Ilij zal daarbij hoofdzakelijk iiet licht laten vallen op het aandeel dat du groote Amersfoorter, Johan van Oldenbar neveldt in liet tot stand komen en in de handhaving van deze Unie heeft gehad. Hier wordt dus tevens de gelegenheid ge boden nader kennis te maken met don ge weldigen levensarbeid van dezen eminen- ten land- en stadgenoot en met dankbaar heid te herdenken wat deze staatsman, een met en in den geest van Prins Willem van Oranje voor ons vaderland heeft ge daan. Wij hopen, dat veel stadgenootcn do hier door de Volksuniversiteit geboden ge legenheid niet zullen laten voorbijgaan, om de Unie van Utrecht to herdenken, die ge durende twee eeuwen als de grondwet van ons land is beschouwd. AUTO-ONGELUK. Op de Barchman Wuytierslaan. Op de Barchman Wuytierslaan heeft een auto-ongeluk plaats gehad Een auto kwam door de gladheid te glippen, waar dmv de wagen tegen een boom aanreed. De voorruit van de auto werd vernield en de epnigo in zittende bekwam twee snijwonden iu den rug. Na door de zusters van het St. Jozes- gesticht te zijn verbonden, kon hij weer naar Utrecht, waar hij woonachtig is, terug- keeren. De auto is door een garogehouder. weggehaald KINDERZANGKOOR „DE KLEINE STEM" Operette-, zang-, en muziekavond. Het Kinderkoor „De Kleine Stem", gaf Zaterdag onder leiding van zijn directeur, den heer H. van Rheenen uit Utrecht in de benedenzaal van „De Keizerskroon" op den Hof een operette-, zang-, en muziekavond. De voorzitter, de heer J. C. Rector open de den avond met een korte toespraak, waarin hij de talrijke aanwezigen hartelijk welkom heette en tot de ouders een opwek kend woord sprak om hun kinderen lid'te laten worden van het kinderzangkoor. Daarna werd met het" programma begon nen cn kreeg men eerst te hooren een pot pourri van liederen van mevrouw Calha rina van Rennes. Deze mooie potpourri werd gezongen door het meisjeskoor met begeleiding van het strijkensemble Cres cendo. De uitvoering klonk zeer goed cn gaf blijk van een serieus studeeron op (le repetities. Het luide applaus, dat na af loop het koortje en vooral den kranigen leider, den heer van Rheenen ten deel viel, was een welverdiende hulde voor dit ge slaagde nummer. Het reeds genoemde strijkensemble Crescendo" bracht hierna enkele muziek nummers ten gehoore. o.a. „La Barcarolle", een wals naar motieven van J. Offenbach's opera „I-Iofmann's Erzjihlungcn", die even eens veel succes hadden. Het mooiste van den avond was echter de opvoering van d kinderoperette, „Sneeuwwitje". liet was een genoegen te zien, met welk een ambitie en ernst de jeugdige acteurs en actrices op traden. Natuurlijk was het voor hen wei een beetje vreemd om zoo, net als echte tooneelspelers, voor een groot publiek op het tooneel te zingen en te acteercn cn een enkele maal ging vooral het laatste wel eens wat stijf en houterig, doch het was een kinderoperette, door kinderen opge- oerd cn dan is zoo iets te vergeven. Wp hebben integendeel allo respect voor den heer P. Voskuilen, die de regie in handen had. Het is voor hem ongetwijfeld lang niet gemakkelijk geweest om het geheel vlot loopend en passend in elkaar te krijgen. Het resultaat, dat we Zaterdagavond moch ten zien verdient dan ook alle hulde. D» aankleeding van de verschillende tafereel tjes was heel aardig, terwijl er ook aan rïo costumes veel zorg besteed was. Ook dit nummer oogstte een dankbaar applaus. Het was een zeer geslaagde avond, die door de aanwezigen zeer zeker is gewaar deerd. De voorzitter sprak tot besluit nog een enkel woord om de medewerkende har telijk te danken voor hetgeen zij hadden doen genieten. DE OPBRENGST DER KINDERZEGLLS. Een totale overwaarde van 1279,28. De resultaten van den verkoop der lief- darligheidspostzegcls „Voor het kind" lui den als volgt: Door het comité werden verkocht: 12112 zegels van 2A ct. frankeenvaarde 1 A ct.); 9924 van 8 ct. franke er w. 5 ct); 18390 van 10 cent. (fankeerw. TA ct.) en 272S van 16 ct, (frankw. 12^ ct.) Door het poslkntoor werden verkocht: 3088 zegels van 2A ct: 2346 van S ct; 577- van 10 ct. en 1705 van 16 ct. In totaal werden verkocht 15200 zegels van 12 A ct.; 12270 van 8 ct.; 24161 van 10 ct en 4434 van 16 ct. De overwaarde van de door het comité verkochte zegels bedroog 974,07; die van de ten postkantore verkochte zegels 305.21. De totale opbrengst der overwaar de is dus 1279,28. Vermeldenswaard is, dat waar verleden jaar de winsmarge per serie VA cent meer was, dit jaar de over waarde 329,17A meer bedraagt dan vel leden jaar. Gaarne voegen wij bij deze opgave een oord van hulde en dank tot allen, die heb ben medegewerkt aan den verkoop der liefdadigheidszegels, speciaal tot de dames, die in de stand aan het postkantoor onver moeid aanwezig waren om deze zegels aan het publiek te verkoopen. Tenslotte zij nog vermeld dat er 600 pak jes briefkaarten 35 cent verkocht zijn. Dit ermeerdert het batig saldo „Voor het kind" dus met nog 210. AFSCHEID H. C. Ï>LEYLER. Van de vakgroep P.T.T. van den Centr. Nod. Ambtenaarsbond. Men schrijt ons: Zondagochtend had de vakgroep P. T. T. personeel van den Centralen Nederland- sclien Ambtenaarsbond een vergadering uit geschreven om afscheid te nemen van den heer H. C. Pleyler, secretai-is van de groep wegens zijn overplaatsing naar Rotterdam De voorzitter, de heer van Det, sprak eenige waardeerende woorden over het werk van den vertrekkenden secretaris en bood hem namens de groep een fraai be werkte bureau-lamp aan en zijn echtgenoo te een prachtige clivia. Hierna sprak de bestuurder Bakker, die in het bijzonder den heer Pleyler als mensch schetste, als iemand met een vas ten wil, wien niets te zwaai- en te moeilijk was als het gold de belangen te behartigon van anderen. Vervolgens spraken nog eeni ge anderen der aanwezigen sympathieke woorden lot den scheidenden bestuurder en zijn echtgenoote. Hierna dankte de beer Pleyler voor de vele vriendschapsbetuigingen en souvenirs hem en zijn vrouw aangeboden, Spr. merk te hierbij op, dat de organisatie niet staat of valt bij zijn heengaan. De kracht der orga nisatie zit niet in het komen of gaan van een bepaald persoon of personen, maar zit in de grondslagen der beweging. Spr. gaat heen en zijn ideeën neemt hij mee en zal hij ook elders kunnen propageeren. Wat hij hier aan werk verricht heeft was niet meer en niets minder dan zijn plicht en kem hij alleen doordat hij. een hecht ge fundeerde organisatie achter zich had. Spr. bedankte nogmaals voor de gevoelvolle woorden tot hem en zijn vrouw gericht. De lamp zal een waardevolle plaats op zijn bu reau innemen en de clivia een goede plaats in zijn huiskamer. Hierna bleef men nog eenigen tijd bijeen. KON. ONDEROFFICIERS SCHERMBOND. Districtswedstrijden. Zaterdagmiddag werden in de Sclierm- zaul van de Rijschool de districtswedstrijdcri gehouden van den Koninklijken Onderoffi ciers Schermhond om den districts-wissel- beker, die in banden was van het 1ste Regi ment Veld-Artillerie te Ufrechl. Aan deze wedstrijden werd deelgenomen door negen corpsen, die ieder met vier deelnemers uit kwamen. Als hoofdsecondanten fungeerden de heeren Verheven, Abraham, Lanclé cn Katerberg. De regelings-commissie bestond uit de heeren Katerberg, van Dijk, van Mierlo. Buxman, Lanèlé en Pierik. De wed strijden werden met veel animo getrokken, terwijl vele mooie partijen te aanschouwen waren. De wedstrijd werd voor een gedeelk- bijgewoond door Overste Pet, commandant van het 5de Regiment Infanterie, door over ste van de Pol, commandant van het 16e Regiment Infanterie, door mejöor jhr. ei Braauw en door kapitein Gaillard van het 21ste Regiment Infanterie. De uitslagen luiden: Eerste prijs, wisselbeker, -vroeger in han den van het le reg. veld-art. te Utrecht, werd gewonnen door het 20e reg. inf. le Harderwijk met 25 gewonnen partijen Tweede: le reg. veld-art. Utrecht, 20 gew. partijen. Derde:Rijschool Amersfoort, 20 gew. part. Vierde: 21ste reg. inf. Amersfoort, 20 gsw. partijen. Vijfde- reg. genietr. Utrecht. 16 gew. part. De best geplaatste schermer was dc ser geant Van der Iiorst van het reg. genietr. le Utrecht. HARMONIE-ORKEST. HUYGEN EN GEVEKE. Concertavond in de Valk. Het Harmonie-orkest van Huygen cn Geveke gaf Zaterdagavond voor een stamp volle zaal van De Valk een concert. Ver- geleken hij vorige jaren mag gezegd woi- den, dat dit ensemble goede vorderingen heeft gemaakt. Het solo-spel van den fluitist vooral verdient alle lof. Ook de verschil lende orkest-nummers werden zeer mooi ten gehoore gebracht cn oogstten een dankbaar applaus. In den loop van den avond wercl vcrcler een film vertoond van de voorwer pen, die in de fabriek worden vervaardigd, waarbij de directeur, de heer Dr. F. B. Huygen, een verklarende toelichting gai. Deze film vond evenals de beide komische nummers aller belangstelling. Een verloting van een veertigtal waardevolle, door de arbeiders van de fabriek zelf vervaardigde prijzen in metaal cn hout maakte vele ge lukkigen. Met een gezellige danspartij wera de avond besloten. BURGERLIJKE STAND. Geboren: Frans Willem, zoon van Frederik Wilhel mus Meijer en Elisabeth van Eeden. Jacoba Wilhelrnina, dochter van Arnol dus Wilhelmus Arlz en Wilhelrnina Maria an Zagten. Guurtje, dochter van Jcob Lijnsvelt en Aaltje van de Vis. Maria, dochter van Tijs Hendrik Willem Holtewes en Geertruida Kinket. Paula, dochter van Hubertus Fredericus Beenhakker en Johanna Jacoba Gernler. Overleden: Kaatje Machelina Hendrik Mol, oud 73 jaar, echtgenoote van "Willem Bosch. Wijmpje Klomp, oud 61 jaar, echtgenoote an I-lijmen van Surksem. Daniel Krijgsman, ou$ 65 jaar, weduw naar van Arrisje van den Biexenbos. Roelfina Post, oud 5 maanden. Ondertrouwd: Jacob Elzenaar en Theodora Petronella Bartels. Antonius Christianus Semler en Maria Anna Emmerink. Jacobus van den Berg en Ida Velthuis. Frederik Willem Butje en Dirkje Hendri- ka van Ginkel. Willem Cirkel en Hillegonda van dei- Hart. Gerardus van Lent en Aleida Alberdina ap Zeijst. fH Koffietafel. HP Gelardeerde lever of leverpastei. H| Middagtafel. jjj Gehakt, Groene savovc kool, Pan- nekockjcs. NEDERL. REISVEREENIGING. Bal-Masqué. Belangstellenden verwijzen wij naar een advertentie in dit nummer, waarin de af- deeling Amersfoort van do Nederlandsche Reisvereoniging, mcdédeelingen doet over een bal-masqué op Zaterdag 20 Januari a.s., 's avonds to 9 uur. Dagclij ks: Cinema Royal Langstraat, Casino Theater. Arnhemscnewog. Kunstznol „Sierkunst", Utrechtscheweg hoek Steven van der Ilagcnlaan. Museum Flehitc, Westsingel. Leeszaal Handelsregister, Arnh. weg 23. Theosofische Bibliotheek Gebouw Theos. V<i Regentesselaan (Zaterdags van 1.30— 2.30 uur). Openbare Leeszaal (met Jeugdleeszaal en Bibliotheek), MuurhuizeiF 9. i R.-K. Leeszaal, Nieuwstroat 24, Princess-room Zondag, middag- en avond concert. Hotel Monopole, Zondagmiddag- cn avondconcert. Danszaal Klaossen Zondags Dancing. 21 en 22 Jan. Amicitia. Bioscoop. 23 Jan. Amicitia. Oost oil West. Herden king 5-jarig bestaan. Indischo Goochelvoor- stelling, half 8. 23 Jan. Ned. Chr. Radio Ver. Tweede Ste- denavond. 23 Jan. Kamer van Koophandel. 3 uur. 23 Jan. Geb. Theos. Ver. Regentesselaan. Volksuniversiteit. Herdenking Unie van Utrecht. 8 uur. 24 Jan. Amicitia. Groot Tooneel „Als het Moederhart spreekt". 24 Jan Amsvorde. Ned. Ver. tot Afschaf fing, Herdenking 20-jarig bestaan. 24 Jan. Geb Theos. Ver. Regentesselaan. Spiritistische Ver. Harmonia. Psychometri sche avond. 25 'an Rem. Kerk. N.P-B.-lezing. Prof. van Mounk Broekman. 25 Jan. Amicitia. Feestavond Amersfoort- sche Radio-Centrale. 26 Jan. de Valk. Neder]. Reis Verecniging. Bal-Masqué. 8 Jan. Ver. van Staatsburgeressen. Le zing mej. rar. G. E. Bergsma. 28 Jan. Luth. Kerk. Evang. Mij. Lezing Ds. L'ngbeek. Jan. Gemeenteraad 7 uur. 29 Jan. Amicitia. Nieuw. Rottcrd. Tooneel (Tartoud) „Allerzielen" (biet in abonne ment). 30 Jan. Geb. Theos. Ver. Regentesselaan. English Association. Major T. Worswick. 31 Jan Amicitia. Uitv. Zpngvereen Mendels sohn 31 Jan. Kerkgeb. Appelweg. Winterlezing Dr. Korff. 1 Febr. Luth. Kerk. Vrijz. Herv. Lezing, Ds. G. Westmvse. 8 uur. 1 Febr. Hotel do Witte. Jaarvergadering A. B. L. O. 2 Febr de Valk Soriemit Eensgezindheid. 2, 3 cn 4 Febr. Amicitia Bioscoop. 4 Febr. Amicitia (foyer). Verecniging van Huisvrouwen. Lezing Mevr. Teding van Berkhout. Half 3. en 7 Febr Amicitia. Gymn. Ver ExccIsIot 9 Febr de Valk Groninger club. 9 Febr. Amicitia. Soireé Gvmnasiasten. (L. E. A.). 11 Febr. Amicitia (foyer) Verecniging van Huisvrouwen Jaarvergadering. Half 3. 12 en 13 Fob' Amicida Nutsavond Or- rhestver Amersfoort 14 en 15 Febr. Amicitia, Concert Amers- foort's Mannenkoor en de Amersfoortsche Orkestvereeniging. 16 Febr De Valk P FT 16, T7 en 18 Febr Amicitia Bioscoop. 20 Febr. Eben-Haezer. Feest. Jaar\erg. Ned. Chr. Reis Ver. 20 en 21 Febr Amicitia. Zendingsfilm. 21 Febr. Rem Kerk. N.PJ3. lezing Tony de Ridder 22 Febr. Kerkgeb. Appelweg. Winterle zing Ds. J. J. Buskes Jr. 23 Febr Amicitia Soiree Handelsschool. 25 Febr. Tooneel. N.V. Het Schouwtooneel. „Mijn vrouw wil scheiden". Laatste abon nementsvoorstelling. 26 Febr. Amicitia. Tooneel-uitvoering ten ba'c rtr>r Amersf. T R C.-bestrijding. 27 Febr. Amicitia Uitvoering Chr. Gymna stiek ver. „Jahn" 2 Mnart de Vnlk. Frysk Selskip. 2, 3 en 4 Mrt Amicitia Bioscoop. 9 Mrt. Amicitia. Soirée H. B. S. 9 en TO Mrt. De Valk. Kunst na Arbeid Too- neelavond. UTRECHT. Stadsschouwburg. 21 Jan. Ver. Ilaagsch Tooneel: „Het Pro ces Mary Dugan", 8 uur. 22 Jan. Ver. Ilaagsch Tooneel: „Het Pro ces Mary Dugan", 8 uur. WIELRIJDERS. Fietslantaarn aansteken 4 uur 52 min. A.SPORT 449e STAATSLOTERIJ. 5c KLASSE. 5e TREKKING. Maandag 21 Januari 1929. Eooge Prijzen: 1000 9146, 14720, 20600. De Heer en Mevrouw VAX N1 EUWEN 1 IUIZEN— VAN IIASELEN geven met' blijdschap kennis van de geboorte van hun zoon GERARD HENRI. Amersfoort, 20 Januari 1929. Korte Bergstraat 4. XX X X X X X X X X X X X X X X X X-& V D. V. hopen onze ge- liefde Ouders Jc J. G. VAN DEN LINDEN cn D. MEESTER don 3en Februari a/v den dag te herdenken, waarop zij voor 25 ja ren in den echt werden vorbonden. Hun dankbare kinderen. Amersfoort Paul us Potterstraat 45. Thuis: Dinsdag 29 Ja ':t nuari's avonds vair7' jjj 9Vs uur. t Eenige kennisgeving. Heden" overleed te Huis ter Heide, onze beste Zuster, ANTONIA, ANNA JACOBA in den ouderdom van 73 jaar. Amersfoort: Dr. II. J. REYNDERS. M. E. REYNDERS— CALKOEN. Huis ter Heide: Ds. A. M. A. REYNDERS S. C. REYNDERS— CALKOEN Amersfoort, 20 Jan. 1929 SPECIALE AANBIEDING BLIKGROENTEN 1 L. blik Spercieboonen f 0.55 1 L. blik Snijboonen 0.55 Alle twee soorten zijn dub bele booncn, echter zeer goe de kwaliteit. L. STOLBERG, Arnh 8tr 1, hoek Varkensmarkt. Tel. 941. Mocht U bij den aankoop van een nieuw rijwiel nog twijfelen, na een proefrit op de „GERMAAN" zal Uw keu ze niet moeilijk meer zijn. Vraagt dc nieuwe catalogus aan HUIB HOLSTEIJN, Tel. 757. GEVRAAGD voor gedeelte van de provin cies Utrecht on Gelderland. Br. met uitv. inl. onder No. 294 bur. Am'crsf. Dagblad. Inlichtingen schriftelijk J. C. DURJNGSHOFF, Birkt 4. Leerares M. 0. Italiaansch Lieve Vrouwestraat 27 heelt nog eenige uren be schikbaar voor privé- en clublessen. Horloger. Specialiteit op het gebied van het repareeren van an tieke uurwerken. L'Aimant do Coty als odeur f 0.75 3.50. 7.50 Brillantine Lotin Pou- dre de Riz Savon Eau de Toilette. Reclame Lotion f1.25 Kapper b. d. Langestraat

Amersfoortsch Dagblad / De Eemlander | 1929 | | pagina 3